DE STEM P E O IM E E L Apothekers marant U bent Stoel ir randstad polytechniek AUTOMOBIELBEDRIJF spelbegeleid(st)er DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND PËSTEM Bouwkundig CAD-Tekenaar/ Bestekschrijver Medewerker Bouw- en Woningtoezicht Uitvoerder Bouw Weg- en Waterbouwkundig CAD Tekenaar/Bestekschrijver Weg- en Waterbouwkundig Projectleider RABOBANK AARDENBURG-EEDE Senior Financieel adviseur m/v Ervaren Relatiebeheerder Bedrijven m/v BARONIE VAN BREDA COLLEGE DOCENTEN NT2 (m/v) Rotterdam, Breda en Maastricht 1 Volkswagen en Audi, Audi NOU KOMME DE STEM ZATERDAG 15 MAART 1997 X 85 Randstad Polytechniek is een dienstverlenende organisatie die bedrijven en instellingen in de technische markt professionele ondersteuning biedt bij het realiseren van hun projecten. Hooggekwalificeerde technische specialisten worden vanuit een dienstverband met Randstad Polytechniek op projectbasis gedetacheerd bij uiteenlopende opdrachtgevers. Wij voeren opdrachten ook intern uit in onze modern geoutilleerde en ISO-gecertificeerde tekenkamers. Randstad Polytechniek verleent haar diensten op uiteenlopende werkterreinen. Onze specialismen zijn bouwkunde, civiele techniek, werktuigbouwkunde, elektrotechniek, procestechnologie, informatietechnologie en research development. Randstad Polytechniek maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1996 een omzet van 6 miljard. Door de toenemende vraag naar ondersteuning bij projecten van verschillende opdrachtgevers in de regio Brabant, is Randstad Polytechniek op zoek naar uitbreiding. Uw kerntaak U werkt bestek-, werk- en detailtekeningen uit van diverse woning- en utiliteitsbouwprojecten met behulp van Arkey- ASD en AutoCAD GBA. Uw profiel U heeft een opleiding MTS/HTS Bouwkunde met twee tot vijf jaar werkervaring met het programma Arkey-ASD of AutoCAD GBA bij een architectenbureau. Uw kerntaak Ter ondersteuning van afdelingen Bouwzaken en/of Wijkzaken voor diverse gemeenten, houdt u toezicht op bouwwerken waarvoor vergunning is verstrekt en/of signaleert u illegale bouwwerken. U toetst bouwplannen aan het Bouwbesluit. Kennis van het Bouwbesluit is een vereiste, evenals kennis van en ervaring met E.P.N. Uw profiel U heeft een opleiding MTS/HTS Bouwkunde, eventueel aangevuld met een opleiding Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht I, met minimaal twee jaar ervaring bij een gemeente. Projectomschrijving Ten behoeve van projecten van een aannemingsbedrijf in de regio Oss. Uw kerntaak U coördineert en begeleidt diverse projecten in woningbouw en utiliteitsbouw. U geeft leiding aan het personeel en coördineert onderaannemers. Tevens houdt u toezicht op de kwaliteit en voortgang van de werkzaamheden. Uw profiel U heeft een opleiding MTS/HTS Bouwkunde met minimaal tien jaar ervaring bij een bouwbedrijf. Uw contractperiode Deze functie betreft een detachering voor zes maanden, met de mogelijkheid van een vast dienstverband bij de opdrachtgever. Uw contractperiode Voor de bouwkundige functies geldt (m.u.v. Uitvoerder Bouw) dat u in vaste dienst treedt bij onze vestiging in 's-Hertogenbosch en dat u op projectbasis wordt gedetacheerd bij verschillende opdrachtgevers in de regio Brabant. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u een combinatie van zekerheid en veelzijdigheid aan. U honorering is overeenkomstig uw opleiding en ervaring. Wij bieden goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioen- en studiekostenvergoeding. Uw sollicitatie Voor de bouwkundige vacatures geldt: Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer ing. P.A.J. Surendonk, Visstraat 55, 5211 DM 's-Hertogenbosch. Voor telefonische informatie: (073) 613 23 90. Uw kerntaak U bereidt wegen- en rioleringsprojecten voor en werkt deze uit met behulp van AutoCAD of Microstation. Daarnaast schrijft u RAW-bestekken en maakt u kostenramingen. Uw profiel U heeft een opleiding MTS Weg- en Waterbouw kunde met enige werkervaring in genoemde werkzaamheden. Uw kerntaak U begeleidt en coördineert projecten. Tevens bent u verantwoordelijk voor het aansturen van tekenaars, ontwerpers en constructeurs en draagt u zorg voor de correspondentie van diverse vergunningstrajecten. Uw profiel U heeft een opleiding HTS Weg- en Waterbouw kunde met minimaal drie jaar relevante ervaring. Uw contractperiode Voor de civieltechnische functies geldt dat u in vaste dienst treedt bij onze vestiging in 's-Hertogenbosch en dat u op projectbasis wordt gedetacheerd bij verschillende opdrachtgevers in de regio Brabant. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u een combinatie van zekerheid en veelzijdigheid aan. U honorering is overeenkomstig uw opleiding en ervaring. Wij bieden goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioen- en studiekostenvergoeding. Uw sollicitatie Voor de civieltechnische vacatures: Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer G.J. Boksteijn, Visstraat 55, 5211 DM 's-Hertogenbosch. Voor telefonische informatie: (073) 613 23 90. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. De Rabobank Aardenburg-Eede zoekt voor spoedige indiensttreding: met beleggingsspecialisme De Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dit betekent dat u daadwerkelijk met uw klanten samenwerkt. En met uw collega's een team vormt. Dat u in de financiële planning voor uw klant met al zijn financiële behoeften rekening houdt en daardoor op iedere vraag een antwoord kunt geven, vaak al voor de vraag gesteld is. Op die manier bouwt u een duurzame relatie met uw klanten op waar ze beter van worden. Wat de bank en u weer de ruimte geeft zich verder te ontwikkelen. En potentiële klanten actief te benaderen. U hebt een opleiding op HBO- of academisch niveau in een financieel-economisch of bedrijfskundige richting en de nodige vaktechnische kennis. U bent goed thuis in de markt van pensioenen en financieringen en hebt ruime ervaring met fiscale en beleggingsadviezen. U bent onafhankelijk, kritisch, flexibel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer R.K. Malcorps, Commercieel Manager Financiële Advisering, telefoon 0117-495495. U stuurt uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directeur van de Rabobank Aardenburg-Eede, de heer A. Veerman, Postbus 4, 4527 ZG Aardenburg. leder bedrijf moet innoveren, hoe ambachtelijk zijn product ook is. En daar is behalve vakkennis ook geld voor nodig. Als relatiebeheerder realiseert u zich dat als geen ander. Dus weet u precies wanneer het tijd is voor een goed gesprek om samen met de klant de plannen te bespreken en een geschikte financieringsvorm te vinden voor de vaak complexe behoeften. Want de Rabobank is een bank van en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten en daadwerkelijk met ze samenwerkt. U bent voortdurend alert en neemt initiatief. Daardoor kunt u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord geven, vaak al voor de vraag is gesteld. U staat uw klanten continu bij met kennis en contacten, met adviezen, producten en diensten. Waarbij u zo nodig kunt terugvallen op uw deskundige collega's. Op die manier bouwt u een relatie op met uw klanten waar ze beter van worden. U hebt een opleiding op HBO-niveau en ervaring in een soortgelijke functie. U bent ondernemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer Y.A.M. Pieters, Hoofd Bedrijven, telefoon 0117-495495. U stuurt uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directeur van de Rabobank Aardenburg-Eede, de heer A. Veerman, Postbus 4, 4527 ZG Aardenburg. De SKON heeft een netwerk van 55 kinderverblijven, verspreid over heel Nederland voor de opvang van 0 tot 12-jarige kinderen van (werkende) ouders. Voor ons kinderdagverblijf OLLIE te Breda zoeken wij met ingang van juni a s. een babyleidster voor minimaal 24 uur per week. Dit ter vervanging van het Zwanger- schapsverlof van één van onze vaste leidsters. Wij zoeken een leidster met minimaal j een diploma MDGO, een professionele instelling, ervaring en die enthousiast en klantvriendelijk is. Het kinderdagverblijf Ollie heeft ook regelmatig werk voor oproepkrachten. Functie eisen: zelfstandig kunnen werken, ervaring in de kinderopvang, geschoold f en flexibel inzetbaar. Beschikbaarheid tijdens de schoolvakanties is een pre. Openingstijden: dagelijks van 07.30 tot 18.00 uur. Heb je belangstelling? Stuur dan een brief naar de directrice van SKON kinderdagverblijf Ollie, mevrouw Corrie Noorlander, Jan Nieuwhuyzenstraat 13, J Sjt T7r\ yr 4818 RH Breda. Tel.nr. (079) 522 95 22. Wij verwachten je reactie vóór 29 maart a.s. SKON Hoofdkantoor Hollantlaan 28, 3526 AM Utrecht. bik: (deel uitmakend van het ROC Regio Breda) zoekt met spoed voor 30 lesuren per week: t.b.v. de opleiding Nederlands voor hoger opgeleide anderstaligen bekendheid en affiniteit met de doelgroep beschikbaar minimaal 3 dagdelen per week (ook 's avonds) bevoegdheid Nederlands of mod. vreemde taal tijdelijke aanstelling Voor informatie: dhr. J. Beijers (coörd.), 076-5711331 Sollicitaties binnen zeven dagen aan: dhr. B. Lippens, sector directeur. Dag- en avondonderwijs voor volwassenen VWO - HAVO - MAVO - MBO adm. - NT2 Onze opdrachtgever zal een nieuw concept, gebaseerd op retailing van cosmetica, toiletartikelen, baby producten en geneesmiddelen, op de markt brengen. Deze zomer worden pilot stores in Rotterdam, Breda en Maastricht geopend. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie: De Apothekers worden gezamenlijk verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de apotheek in de winkels. Hij/zij rapporteert aan de Manager Apotheken en geeft leiding aan de Assistenten. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde studie Farmacie. Ondernemingszin, vernieuwend denken en handelen en gevoel voor customer service zijn belangrijker dan een uitgebreide ervaring. Uitstekende communicatieve vaardigheden en het vermogen om in een team te werken zijn essentieel. De exacte invulling van de operationele taken zal nader bepaald worden, afhankelijk van de lokale omstandigheden. Parttime werken behoort zeker tot de mogelijkheden. Standplaats Rotterdam Ref. a./2455, Breda Ref. a./2467, Maastricht Ref. a./1266. Alle posities vragen een nadrukkelijke customer focus, een goede kennis van de Engelse taal, flexibiliteit en het vermogen snel uw draai te vinden binnen een nieuwe organisatie. Daarnaast bent u bereid (interne) trainingen en opleidingen in Nederland en in Engeland te volgen. Natuurlijk kunt u rekenen op een uitstekende honorering en aantrekkelijke (internationale) doorgroeimogelijkheden. Volledige discretie is gegarandeerd. Schriftelijke reacties van mannelijke en vrouwelijke kandidaten - met curriculum vitae - onder vermelding van het bijbehorende referentie nummer te richten aan: PA Consulting Group, Sophialaan la, 2514 JP 's-Gravenhage. Fax: 070 - 363 39 68. Voor de positie van Apotheker in Maastricht kunt u uw reactie - met curriculum vitae - onder vermelding van ref. a/1266 richten aan: PA Consulting Group, De Rozentuin 18, 5611 SW Eindhoven. Fax: 040 - 212 14 85. l^yCpnsulting Creating Business Advantage Wij hebben op korte termijn een vacature voor een 'Administrateur' voor ons automobielbedrijf. Wij zoeken een administrateur met meerdere jaren ervaring in de autobran che. U kunt zelfstandig een administratie voeren, daarbij ondersteund door een 2e administratrice. U bent het 'financieel geweten' van ons bedrijf. Belangrijke eigenschappen zijn uw accuratesse, integriteit, betrouwbaarheid, het hebben van overzicht en overwicht. U gaat werken in een vernieuwd, dynamisch bedrijf waar veel veranderd en waar op administratief gebied nog veel gestructureerd kan worden. Kandidaten kunnen een schriftelijke sollicitatie richten aan: t.a.v. de directie, Rooseveltlaan 196 4624 DG Bergen op Zoom Brederostraat 35 4819 HG Breda Postbus 3441 4800 DK Breda Tel.: (076)5222501 Fax (076) 5201718 dienstverlening aan mensen met een handicap Tilburg Breda Rijsbergen Amarant verleent zorg aan meer dan 1000 verstandelijk gehandicapten in Midden- en West-Brabant. Vanuit voor zieningen in de regio's Tilburg, Breda en Rijsbergen wordt zorg geboden die tegemoetkomt aan individuele zorgvragen van cliënten. Deskundige begeleiding bij wonen en dagbesteding, thuiszorg, dag- en logeeropvang, crisis opvang en specialistische hulp op het gebied van bijvoorbeeld autisme vormen onderdelen van het omvangrijke pakket van dienstverlening. In de drie regio's zijn ca. 1200 medewerkers actief in een organisatie waarin aan begrippen als decentralisatie, delegatie van verantwoordelijkheden en bevoegdheden en interne communicatie vorm en inhoud wordt gegeven. Amarant werkt hard aan verhoging van de kwaliteit van zorg en verbreding van het zorgaanbod. Veel aandacht gaat uit naar onderwerpen als verbetering van het zorg- coördinatieproces, methodische werkvormen, opleiden van medewerkers en kwaliteitszorg. De organisatie van i iedere regio is opgebouwd uit drie clusters van voorzie ningen voor wonen en dagbesteding. Op het Orthopedagogisch Dagcentrum de Paddestoel te Breda worden kinderen van 2 a 3 jaar tot hun 16e jaar bege leid in hun ontwikkeling. Het gaat om kinderen van wie na onderzoek is gebleken dat zij een ontwikkelingsachter stand of een verstandelijke handicap hebben. Sommige kinderen hebben tevens een lichamelijke en/of zintuiglijke handicap of hebben gedrags- of contactproblemen. Rond hun 5e of 6e jaar gaan een aantal van deze kinderen door naar het speciaal onderwijs. Degenen die daar niet geschikt voor zijn, kunnen op de Paddestoel blijven totdat ook voor hen de juiste plaats is gevonden. Binnen het O.D.C. is een vacature ontstaan voor de functie van voor 18 uur per week (45%) Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste man/ vrouw die, door zijn of haar deskundigheid op het g van spelbegeleiding, een belangrijke bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van de kinderen op het O.D.C. Functie-inhoud: - het ontwikkelen en uitvoeren van individuele en groepsgerichte spelactiviteiten; - het uitbrengen van adviezen in het kader van spel begeleiding; - het deelnemen aan overlegvormen; - indien nodig, het onderhouden van externe contacten. Functie-eisen: - een opleiding tot spelbegeleid(st)er; - ervaring in het werken met verstandelijk gehandicap e kinderen; - bij voorkeur al enige ervaring in het werken als spel' begeleid(st)er; - voldoende kennis van de verschillende theorieën over spelontwikkeling en de huidige ontwikkelingen; - kunnen werken in een multidisciplinair team; - zelfstandig invulling kunnen geven aan de functie. De arbeidsvoorwaarden zijn vastgesteld volgens de CAO' DTG. Salariëring geschiedt volgens schaal 7 (min. 2- tot max. 4.422,- bij een fulltime dienstverband). Voor informatie kunt u terecht bij dhr. W. Rijnen, locatiehoo van het O.D.C., tel.nr. 076-5147408. Uw sollicitatie kunt u tot 30 maart a.s. richten aan Amarant regio Breda, Weilustlaan 439, 4817 TL, Breda, t.a.v. dhr. J. v.d. Rijdt, personeelsfunctionaris, onder vermelding van vacaturenummer: 20.97.11. pe ambtenaren huize hoefden - denken toen ze bowet aan moe op de werkplek ren. Een nieuwe jeaustoel stond nummer één op ten f iet la vanwe; mochten g moest verste met ver het D( en Aldus geschiedde, stoelen kwamen er was tevreden. Temeer oUde bureaustoelen prikje konden worden jdenig ambtenaar ma bruik van dit genereuzi Immers: makkelijk vo de computer thuis, wan elektronisch tijdperk nigeen na de werkdag uurtjes achter de pc. Bi fen, beetje e-mailen. Maar niet lang na di stoelen constateerde toename van het aai klachten. Was dat meul toch niet zo goed? Da prima. Alleen: de we brachten thuis zoveel op hun 'oude' stoel da klachten toenemen. Ideetje voor de Arbodie stoelen terug naar de t de nieuwe mee naar hu Zeeland Rond verschijnt i dag in de Zeeuwse editie blad De Stem. Bijdragen van Frank Deij, Jan Jonkm Schelfaut, Jeanette Verge Wim Kooijman. De red reacties op prijs. Geen an< zendingen, en niet op rijm op- en of aanmerkinge 0115 - 645769. U kunt ven naar: Postbus 145, Terneuzen. De Zeeuws-Vlaamse werkt hard en dat wille ten ook! Niet alleen roll ene na de andere dru op, ook houden ze voor intensieve verkeerscont onze streek. Meer dan voertuigen hebben ze vi gecontroleerd. Het zit hoorlijk dwars dat slee procent van de bestuurt merkte. De rest kreeg r geen bon thuis en wist prins geen kwaad. Daar brengt de politie m dering in; een halve ki achter de heimelijk mett darpost ziet u binnenk bord met de tekst: U ben troleerd. Hoogstwaarst goed bedoeld, in het ka de verkeersveiligheid weten niet wat ze aanric Controle is de vloek va: ren negentig! Wij worde en overal gecontroleerd denkt dat uw geheime geheim blijven, bent u deze tijd. Vergeet het r heime zonden zijn et- herinnering aan vroeger nog zonder plastic geld der computers probee: overleven. Controles zijn overal en vaakst waar wij ze b vermoeden. Sommigen meteropnemer en de controleur, doen alsof lijk controleren. Zij bel jes aan en zeggen waar komen. De vraag is wat vraagd en ongemerkt ren terwijl wij nietsvern onze voordeur wijd ope Zij gebruiken methode: door wij onwetend in J bestanden belanden. Al vens uit ons dagelijkse laten worden geregistree vacy wordt een ingredi een science fiction roma: Sinds kort is het bij kwaad naar erger geg vertrouw niemand meer bliotheek probeert mij g stellen door te zeggen d geleende boeken niet treerd worden. Maar ik ker dat dat doorgestoke 's- Ze spelen allemaal on he z nouw's 'n schoon u>el al gelezen in de kre •e pelisie ergest geki vervolgt in de goskant, 0 n paor ondert mete Sekonterleerd! Ouwt'r vin da n'n elen grot a9ge gij d'r ook zo ov( moen segewoordug en en wijjer naor guns Waovoor? Daorijjqeen eJiie alles zeif in d'and. a a is nou emaol zo, r. 9Qo d'over de pelisie, want owe kik nou o\ uerolen, eel lekker raï nn ïveet no0^ nte waor P droogte van D'n B> o. toe n'n mens? IJ sp 9est arter as tachtui

de Stem | 1997 | | pagina 28