DE STEM P E S O EE L Gispen Financial Consultants inwi 'Zij SALES OPERATION MANAGER VERHAGENHPARTNERS Ergotherapeut "eigen" ondernemers in financiële planning Mercuri urval i Kansen in tijdelijk werk senior medewerker Planning en Control (v/m) uw eigen werktijden bepalen werken vanuit uw eigen huis veel contact met cliënten uit de sociale bovenlaag van de samenleving een directe vertaling van commercieel succes in een topinkomen... DAGBLAD VOOR ZUIDWIST-NIDIRLAND ZWIJSEN stichting] W Reinigingsoperator m/v Baliemedewerker logistiek m/v Logistiek medewerker m/v Machinebediender m/v Inpakkers m/v Magazijnmedewerkers m/v Medewerker Technische Dienst m/v Magazijnbeheerder T.D. m/v Technisch commercieel medewerker binnendienst m/v Systeembeheerder/ Helpdeskmedewerker Novell m/v Horeca-medewerker m/v IJsverkoper m/v "ir randstad uitzendbureau BESTUURSDIENST Gemeenteer DE STEM ZATERDAG 15 MAART 1997 Onze opdrachtgever, Gispen International B.V. in Culemborg, een voile dochter van Skandinavisk Industries, is een vooraanstaande Nederlandse projectadviseur, producent en distributeur van kantoormeubelen en kantoorinrichtingen. Door het zeer sterk innovatief beleid wordt Gispen in Nederland gezien als trendsetter op het gebied van de nieuwe filosofie rondom de werkplek en daarmee de ontwikkeling van de nieuwe stijl van kantoormeubilair en- inrichting. Dit alles heeft geresul teerd in een zeer succesvolle zakelijke ontwikkeling waarbij continuering en uitbreiding van de cliëntenkring centraal hebben gestaan. De onderneming maakt zich thans op voor een nieuwe marketing-politiek waarbij, doormiddel van een tiental eigen Gispen satelliet vestigingen in de Benelux, getracht wordt haar producten en eigentijdse toegevoegde waarden dichterbij de gebruiker te brengen. Dit alles vraagt om een sterke coördinatie van de diverse disciplines vanuit Culemborg. PEOPLE MANAGER MET ORGANISATIETALENT LEEFTIJD: CIRCA 35 JAAR UW FUNCTIE: onder u ressorteert een aantal zeer belangrijke afdelingen, waaronder de ver koop binnendienst, orderprocessing, inkoop (eigen en intercompany productie en inkoop derden), expeditie en montage. Samen met de operationele managers van deze afdelingen weet u een succesvol team te vormen waarmee u de volledige goederentransacties, vanaf order entry tot en met expeditie, montage en nazorg, probleemloos weet te beheersen. Uw eigen inbreng hierin is onontbeerlijk: uw kwaliteiten als people manager, uw kennis en gevoel voor automatisering, administratieve en organisato rische aspecten, uw commercieel gevoel en tact zowel intern (satelliet-vestigingen) als direct met de cliënten, vormen de belangrijkste functie-eisen. U rapporteert rechtstreeks aan de commercieel directeur. Uw standplaats is Culemborg. UW PROFIEL: u denkt en werkt op HBO- niveau. Uw leeftijd is ca. 35 jaar. U beschikt over enige jaren ervaring in een leidinggevende en soortgelijke functie. Daarnaast heeft u gevoel voor administratieve automatiserings systemen. U hebt een sterke persoonlijkheid en u bent een echte people manager die ook in moeilijke situaties zijn team weet te motiveren zonder daarbij de commerciële aspecten van de onderneming uit het oog te verliezen. Een goe de beheersing van de Engelse taal is vereist. Kortom, voor iemand met een groot organisato risch talent en daarbij een sterk gevoel voor teamplaying ligt hier een uitstekende functie in een zeer dynamische omgeving. UW REACTIE: binnen 14 dagen, richten aan Verhagen Partners, Kralingseweg 225, 3062 CE Rotterdam, t.a.v. de heer J. Verhagen, o.v.v. ref.nr. 117/SSM. Tel.: 010 - 212.27.52. WERVING SELECTIE - EXECUTIVE SEARCH LOOPBAANBEGELEIDING De Zwijsenstichting verleent diensten aan mensen met een verstandelijke handicap. De zelfstandigheid van de cliënten staat centraal. Zij bepalen hoe zij hun leven willen invullen. Zorgvernieuwing en flexibiliteit kenmerken het beleid. De individuele hulpvraag is het uitgangspunt. Het resultaat is een breed aanbod van woonvormen, dagbesteding en vrije tijdsbesteding voor achthonderd mensen. De Zwijsenstichting investeert volop in de wensen en behoeften van cliënten en ouders. Bij de Zwijsenstichting werken ongeveer zevenhonderd medewerkers. Zij spelen zelfstandig en enthousiast in op bestaande en nieuwe hulpvragen. VOORZIENINGEN VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP m/v Wegens het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een voor 20 uur per week. Uw werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit onderzoek en behandeling van bewoners, het ontwikkelen en vervaardigen van aanpassingen en het begelei den van rolstoeltraining. Als gevolg hiervan zult u frequent overleggen met medewerkers van de woongroepen en met col lega's van de afdeling medisch-/paramedische zorg, waarvan u deel uitmaakt. U dient de opleiding ergotherapie afgerond te hebben. Enige ervaring in bovengenoemde taken, bij voorkeur in de verstandelijk gehandicaptenzorg is vereist, evenals aantoonbare organisatorische kwaliteiten en een flexibele en zelfstandige werkhouding. Hier tegenover stellen wij een boeiende functie die met grote mate van zelfstandigheid kan worden uitgeoefend. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO-ziekenhuiswezen. Het salaris is gebaseerd op functiegroep 50 (minimaal f 3.166,- en maximaal f 5.153,- bruto per maand). Voor informatie kunt u op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur contact opnemen met mevr. I. van Witsen, hoofd fysio-/ergotherapie, telefoon 013 - 465 22 22. Stuur uw sollicitatie, aangevuld met een CV, binnen 10 dagen naar de Zwijsenstichting, dienst Personeelszaken en Opleiding, t.a.v. de heer R. Krol, Bredaseweg 375, 5037 LD Tilburg, onder ver melding van vacaturenummer 97/001. dit is realiteit wanneer u als financial consultant samenwerkt met onze cliënt, een up-market gerichte levensverzekeraar, gevestigd in het midden van het land. Deze organisatie met een hoge naamsbekendheid is al meer dan 10 jaar actief op het gebied van pensioen- en lijfrenteverzekeringen. De consequente groei wordt gestimuleerd door de toenemende behoefte aan diensten. Daarom zoeken wij voor verdere versterking van dit zeer succesvolle team Geboden wordt: - de zekerheid om zonder enige ervaring in assurantiën uzelf te ontwikkelen tot een zelfstandig opererend specialist op het gebied van pensioen- en lijfrente verzekeringen; - alle ondersteuning die u voor een opti maal functioneren nodig heeft. Daarbij moet u denken aan een intensief en praktisch afgestemd opleidingsprogram ma met o.a. product-, telefoon- en ver kooptrainingen en uitgebreide coaching 'on the job' door ervaren supervisors die permanent tot uw beschikking staan; België Denemarken Finland Frankrijk Engeland Italië Nederland zweden Portugal - begeleiding bij het behalen van de noodzakelijke assurantiediploma's. Gevraagd wordt: - een ondernemende persoonlijkheid met commerciële ervaring die het niet schuwt om ook buiten de 'normale' werktijden te bouwen aan het eigen succes; - een goed cijfermatig inzicht en het vermogen om in het up-market segment als gelijkwaardige gesprekspartner te functioneren; Wij zijn met spoed op zoek naar een medewerker voor het in- en uitwendig reinigen van tankmateriaal. Voor deze functie denken wij aan een gemotiveerde kracht die bereid is in 2- ploegen dienst te werken. Ervaring in een dergelijke functie evenals ervaring in het werken met gevaarlijke stoffen strekt tot aanbeveling. Hetis een baan voor lange tijd bij een van onze relaties op het industrieterrein Moerdijk. Heeft u interesse in deze baan, komt u dan zo snel mogelijk bij ons langs. Informatie bij Frances Pas, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. Voor een verpakkingsbedrijf op Tholen zijn wij met spoed op zoek naar een baliemedewerker logistiek. Naast de dagelijkse administratieve werkzaamheden houdt u zich bezig met het klaarmaken van exportdocumenten en het ontvangen/begeleiden van chauffeurs. U bent in het bezit van een HAVO-diploma en bovendien heeft u een goede beheersing van de Duitse en Engelse taal. Ook bent u bereid om bij drukke tijden over te werken. Ligt uw leeftijd tussen 20 en 35 jaar en heeft u interesse in een baan voor lange tijd dan hebben wij een leuke, afwisselende functie voor u! Informatie bij Marcel Filius, tel. (0166) 61 30 06, Poortvliet, Paasdijkweg 15. In deze functie gaat u zich bezighouden met het regelen van opslag, voorraadbeheer en het onderhouden van contacten met de leveranciers. Wij zoeken een zelfstandige kandidaat met een praktische instelling, die het niet erg vindt om ook af en toe de handen uit de mouwen te steken, en die niet ouder is dan 35 jaar. Het bedrijf bevindt zich in Breda. Informatie bij Eline Gasseling-Verhagen, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een verpakkingsbedrijf op Tholen zijn wij op zoek naar machinebedienders die voor lange tijd aan de slag willen. Uw taken bestaan o.a. uit het bewaken van het produktieproces en het verhelpen van technische storingen. U bent in het bezit van een MTS-diploma of een LTS-diploma aangevuld met enige werkervaring en u mag niet jonger zijn dan 18 jaar. Wij bieden u een baan in 2 ploegen in een prettige werkomgeving. Heeft u interesse, neem dan contact met ons op. Informatie bij Ingrid van Elzakker-Geurts, tel. (0166) 61 30 06, Poortvliet, Paasdijkweg 15. Voor een groot inpakbedrijf op Tholen zijn wij op zoek naar gemotiveerde inpakkers van 18 jaar of ouder die regelmatig aan de slag willen. De werkzaamheden bestaan uit het inleggen van produkten op sorteerbanden, het controleren van de kwaliteit van de verpakkingen en het inleggen van produkten in omdozen. U kunt werken in zowel dag- als avonddienst en u bent bij voorkeur in het bezit van eigen vervoer. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is noodzakelijk in verband met veiligheidseisen. Wij bieden u een leuke baan in een klein team. Heeft u reeds ervaring in produktiewerk en heeft u interesse, laat het ons zo snel mogelijk weten. Informatie bij Ingrid van Elzakker-Geurts, tel. (0166) 61 30 06, Poortvliet, Paasdijkweg 15. Voor een nieuw te vestigen bedrijf in Breda, zijn wij oo zoek naar gemotiveerde magazijnmedewerkers in bezit van een rijbewijs. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een opleiding op LBO-niveau. Ervaring in het besturen van een heftruck alsmede in de distributie van materialen is een pré II bent een collegiaal ingestelde aanpakker en uw leeftijd liot tussen de 20-30 jaar. Wij nodigen ook kandidaten met een opzegtermijn uit te reageren op deze functie met goede toekomstmogelijkheden. Informatie bij Katy Bakvis, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Onze klant Namascor bv op het industrieterrein Moerdijk zoekt met grote spoed een electromonteur voor de technische dienst Voor deze functie is een MTS-electro-opleiding vereist alsmede kennis van besturingstechniek (PLC) en installatietechniek Kennis van de Duitse en Engelse taal wordt op prijs gesteld Het werk vindt plaats in een 2 ploegen dienst en is voor zeer lanoe tijd. Heeft u interesse in deze baan neemt u dan zo snel moaeliik contact met ons op. y 1 Informatie bij Marion van der Veer, tel. (0168) 33 03 11 Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. Op het Industrieterrein Moerdijk is onze klant C.N.C. gevestigd Voor de Technische Dienst van C.N.C. zoeken wij een magazijn beheerder. U heeft een technische opleiding op KMBO-niveau en aantoonbare ervaring in een technisch magazijn. Kunt u accuraat werken, heeft u administratieve ervaring en spreekt het werken in verschoven diensten u aan, dan komen wij graag met u in contact. Voor inlichtingen kunt u maandag 17 maart aanstaande contact met ons opnemen. Informatie bij Addy Pols, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. Voor een technische groothandel in Breda zijn wij op zoek naar een commerciële MTS-er Werktuigbouwkunde of Installatietechniek met ervaring en kennis van sanitair en verwar mingstechnieken. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het telefonisch adviseren van klanten over mogelijke toepas singen op sanitair- en verwarmingsgebied en het verwerken van binnenkomende orders per computer. Het betreft een baan met mogelijke kans op een vast dienstverband. Informatie bij John van Dorst, tel. (076) 522 30 05, Breda, Prinsenkade 5a. Wij zijn met spoed op zoek naar een systeembeheerder voor een pharmaceutisch bedrijf in Breda. U hebt zeer grote kennis van Novell en bent in staat problemen in dit systeem op te lossen. Tevens bent u in staat om gebruikers van dit systeem te helpen bij problemen en te adviseren hoe het systeem te gebruiken. Het betreft een baan voor lange tijd. Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Voor een startend eetcafe in de omgeving van Etten-Leur zoeken wij enthousiaste medewerkers voor de bediening. Wil jij op vrijdag-, zaterdag en/of zondag aan de slag en ben je bereid om op andere dagen eventueel in te springen, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Enige horeca-ervaring is vereist. Informatie bij Peggy Joosen, tel. (076) 503 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Wij zijn op zoek naar jonge enthousiaste kandidaten die in de omgeving van Etten-Leur ijs willen verkopen. Omdat je met een busje naar je locaties rijdt, is eeri rijbewijs vereist. Heb je bewezen dat je zelfstandig kan werken, ben je 7 maanden full time beschikbaar en bereid in de weekenden te werken, neem dan contact met ons op. Informatie bij Peggy Joosen, tel. (076) 503 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. De Bestuursdienst bestaat uit de afdelingen Gemeentelijke Belastingen, Burgerzaken, Gemeentearchief, Onderzoek en Informatie, de facilitaire afdelingen en een aantal stafafdelingen. Eén van de stafafdelingen is de Directie Middelen. Deze afdeling is onder meer verantwoordelijk voor de informatieverstrekking aan het management, het opstellen van de jaarinstrumenten (begroting, managementrapportages en jaarrekening), de ontwikkeling van de plannings- en beheersingsinstrumenten, de administratieve organisatie en de interne controle. Behalve aan de Bestuursdienst worden deze diensten ook geleverd aan de Concernstaf, de Stichting Stadskantoor en de Chasse Theater Beheer N.V. Binnen deze afdeling bestaat de vacature van (36 uur per week, full-time) Taken: coördineren en mede-opstellen van de dienstjaarinstrumenten; begeleiden van een aantal afdelingen bij het opstellen van de afdelingsbegroting, -managementrapportages (maraps) en -jaar rekening; verwerken van deze gegevens in de betreffende jaarinstrumenten; ontwikkelen, implementeren en onderhouden van een adequaat plannings- en beheersingsinstrumentarium voor deze afdelingen; ondersteunen van bepaalde afdelingen op financieel en bedrijfs economisch terrein; uitvoeren van interne controles bij deze afdelingen; participeren in AO-projecten. - een stabiele financiële achtergrond; - leeftijd vanaf 30 jaar, waarbij een seniore uitstraling een pre is. Bent u de zelfstandig ondernemer die wij zoeken? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van referentienummer: 150.979005.3 aan Mercuri Urval B.V. Haidwareweg 6 3821 BM Amersfoort. Noorwegen Spanje Duitsland verenigde Staten Estland Zwitserland Australië Oostenrijk Functie-eisen: r goede sociale vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk); r HEAO-BE of gelijkwaardig; r sterk analytisch vermogen; r creatief/vernieuwend kunnen denken; r goed kunnen samenwerken; r doorzettingsvermogen; r ervaring in een soortgelijke functie; r en natuurlijk stressbestendig. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring is een salaris bereikbaar van 6.240,- bruto per maand, zijnde het maximum van schaal 10. Informatie: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling, mevrouw M, Zegers, (076) 529 34 75, of de heer H. de Nie, personeelsfunctionaris, (076) 529 34 97. De gemeente Breda als werkgever streeft naar een evenredige vertegen woordiging van vrouwen. Ook wil de gemeente meer leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Belangstellenden kunnen binnen veertien dagen schriftelijk hun sollicitatie richten aan de heer L.R.J.M. de Feber, directeur Bestuursdienst, Postbus 90156, 4800 RH Breda, onder vermelding van vacature nummer 97-05. pëSTEM Door Harold de Puysseleijr Stekene/Hulst - Het ROV sig tieken als een probleem en 1 Wetenschappelijk Onderzoel heid (SWOV) uit Leidscher doen. De opdracht is te kijken naa den van de betrokkenheid vi (lees: Belgen) bij verkeer Zeeuws-Vlaanderen. „De hoge snelheden vormen lijk probleem," zegt Aart Loc is een op de vijf verkeersdode bij dat eenderde deel van het ders met te veel drank op de naliteit heeft. De SWOV hee geven dat alcohol-ongevallei ernstig letsel. Daarom denk i belangrijkste aandachtspunt sen snelheid en alcohol zal zij rijk om nadrukkelijk naar d kijken." Lodder van het RC Middelburg, zegt uitermate 1 naar de uitkomsten van he zoek. Veiligheid Benieuwd daarnaar is ook van Opdorp van de politie in deren. „Alcohol en snelheid dan de helft de veroorzakers keersongevallen." Van Opdorp is voorzitter van Integraal Gericht Verkeers Zeeuws-Vlaanderen. Die clu btie, ROV, Veilig Verkeer I verschillende wegbeheerders gezamenlijk aan verbetering veiligheid in de streek. De belangstelling van Van C name uit naar cijfers die duit de betrokkenheid van Belgen invloed en zware verkeersc verhoudt tot de mate waarin I nemen aan het Zeeuws-Vlaai „Eén op drie is klant van de °1en ®ls er dan maar twinti z'jn onder het totaal aantal jners in Zeeuws-Vlaanderen riokkenheid groot te noeme; natuurlijk ook zo kunnen zij evenwichtiger verdeling is. 1 °P dit moment geen zicht op ■net realistisch overkomt dat 'Obestuurders in Zeeuws-Vla s ik drie auto's zie rijden, Kens een Belg bij." buc De Witte, het hoofd van le van Stekene, benadert prfv vin(lt bet, in tegens' Opdorp, te ver gaan Meèm^ n bestem] "^e mobiliteit is vergroot, og maar een fictieve. Dus M j logisch dat Vlamingen S7ganders in Vlaanderen f dronkenschap achter he hot r?!es *s vorig jaar inderc str» i nheid van buitenlan ek van Zeeuws-Vlaanc ®aar om dat nu gaan noemen.. Geen verschil UWnZelfsprekendheid en» reertDeWittepracl Bpi Tering met een van aan binnenland die Er ^.acontr°le in Stekene. derlanaeilide ganse da§ do° is j se kentekens door S' coll»» ®e? vanzelfsprekende r Plukte bij de control he i onmiddellijk 1 vanl zijr een

de Stem | 1997 | | pagina 26