Opleidinge ursussen ri O Open dag DE STEM H Vakbekwaam hovenier m/v INISCH R E E DOCENT PROCESTECHNIEK (m/v) PROCESOPERATORS MECHANISCH OPERATORS Administratief medewerker (16 uur) ~e kant TT °pen dag Van der Sluijs Groep ACCOUNT MANAGER (m/v) De komende jaren willen we de stukjes op hun plek leggen. 'SABETH ZIEKENHUIS De bank ;tem Ready? Open Soph»3 ikzig' pan' AMBI/PDI-opleidingen CCO/Centrum Computer Opleidingen 1 22 maart 1997, 11.00 - 15.00 uur Jouw toekomst en de toekomst van anderen Deeltijd Opleidingen Psycho-Sociale Wetenschappen Counseling. Stichting Psycho-Sociale Opleidingen Schoevers ■v randstad uitzendbureau ADMINISTRATIEVE MEDEWERK(ST)ERS ERVAREN ELEKTR0M0NTEUR gemeente gilze en rijen i3 BOUW) N T likt aantoonbaar over een fciële ervaring in de ver- ■An behoeve van de bouw woonachtig in uw rayon ■40 jaar. U heeft bewezen in dat u over de contactu- jeschikt om op een suc- niveau zaken te doen ambitie en de kwaliteiten in de organisatie. Aan de t een goede instelling en Iden hier goede kansen |u, binnen 14 dagen, rich- Partners, Kralingseweg btterdam, t.a.v. de heer l/ermelding van referentie- Voor meer informatie f.7.52. begeleiden) van gebruikers Btuur. Lmentmaker of fijn-mecha- pfling voor 'elektronica'; fervaring op het gebied van llijk van leeftijd, opleiding en jximaal I 4.130,- bruto per |G 40). |ie omtrent deze functie kunt heer F.D. van Wijk, Hoofd |atie, tel. (013) 539 20 15. !es kunt u tot 29 maart a.s. 1st Personeelszaken van het liuis, t.a.v. de heer C.G.E.M. lus 90151, 5000 LC Tilburg, In vacaturenummer 97.24. bh dieptepunt en kelijk rendement. f weliswaar hoge risico's. En met liever op zeker. Ie rente weer gaat ter geboden, want ;t mislopen en uw april de deur uit. ZATERDAG 15 MAART 1997 X 103 Opleidingen Cursussen is een gezamelijke rubriek van De Stem en Brabants Nieuwsblad Advertentiereserveringen: telefoon 076-5312300, fax 076-5312310 of telefoon 0165-578882, fax 0165-578149 i de beslissende voor- !g. De Hogeschool leerdam Omstreken ijzersterke studie- iijkheden. Wil je matie, kom naar onze ifin dagen en bepaal je keuze. Vrijdag 21 maart 1997 joger Technisch Onderwijs Dordrecht (,too -11.00 uur) Chemische Technologie Civiele Techniek Technische Bedrijfskunde Technische Natuurkunde Ttrktuigbouwkunde Siawe Propedeuse Opleidingen Techniek Techniek ic Economie Oranjelaan z6z, Dordrecht Zaterdag 22 maart 1997 Hogeschool Rotterdam Omstreken Hoger Laboratorium Onderwijs Delft lo.oo - 15.00 uur) Biologie en Medisch Laboratorium onderzoek Chemie Kluyverweg 4, Delft Hoger Technisch Onderwijs Rotterdam Hoger Nautisch Onderwijs Rotterdam (10.00 - 15.00 uur) Bouwkunde Elektrotechniek Informatica Logistiek en Technische Vervoerskunde Scheepsbouwkunde Scheepsofficier Technische Bedrijfskunde Technische Natuurkunde Werktuigbouwkunde G.J. de Jonghweg 4-6 (metrostation Coolhaven), Rotterdam Studievoorlichting 010 - 241 44 00 E-mail: studievoorlichting@hro.nl De beslissende voorsprong Een HBO-studie Verpleegkunde en een betaalde baan tegelijk Verder studeren na je opleiding? Een betaalde baan in het Academisch Ziekenhuis Rotterdam [AZR]? Dat kan met de nieuwe opleidings route Verpleegkunde leren - werken: een samenwerkingsverband tussen de Hogeschool Rotterdam Omstreken [hr&o] en het azr. 1 jaar studie aan de hr&o (inclu sief een stage van 10 weken in de psychiatrie). 2.1/1 jaar werken in één van de in stellingen van het azr: Dijkzigt Ziekenhuis, Sophia Kinderziekenhuis of Daniel den Hoed Kliniek (afwisse lend 7 weken werken en 3 weken studie). Als mdgo-vp gediplomeerde kun je de verkorte opleidingsroute volgen. Je krijgt dan een 1/2 jaar korting op je studie. mmm Zaterdag 22 maart 1997 Meer weten? Kom 22 maart van 10 tot 15 uur naar de Open Dag bij hbo-Verpleegkunde, Museum park 40, 3015 cx Rotterdam (tegenover metro Dijkzigt) of bel naar de afdeling Studievoorlichting, telefoon (oio) 241 44 00. De beslissende voorsprong - Windows NT 4.0 MN.2 - Systeembeheer Novell MN.1 - Praktijkdiploma Informatica (Windows) 1 en 2 - Basisdiploma AMBI HG. - Datacom. en Netwerken HP.6 - Software Engineering HP. - Systeemontw. met UI HN. - Analyse en Ontwerp HS. - Exploitatie en Beheer HX. - Universele Informatiekunde HUI - Afstudeermodule HSA/HXA - Internet en Telematica MC.4 - ITIL Essentials ITES Cursussen te: Heerlen, Eindhoven, Den Bosch, Ij Tilburg, Breda, Utrecht, Rotterdam, Den Haag f| Voor gratis brorbure onderstaande bon ongchankcerd opsturen rraar: Ij Antwoord». 33,6400 VC Heerlen, of bel 045-5717600, fex 5742738 |i i dhr/mw: adres: il paste.: plaats: e t opt. telefoon: CD 1 Academie Mens Arbeid Studeren voor: arbeidsbemiddelaar, consulent personeels voorziening, loopbaanadviseur, personeelsfunctionaris, studie- en beroepskeuzeadviseur. De Academie Mens Arbeid verzorgt hoger beroepsonderwijs (voltijd en deeltijd) met de afstudeerrichtingen: beroepskeuzewerk arbeidsvoorziening personeel en organisatie. Belangstelling? Kom naar de open dag of vraag de brochure aan bij: Academie Mens Arbeid, St. Josephstraat 108, Postbus 10077, 5000 JB Tilburg, telefoon (013) 539 41 00. 'fontyi Hogescholen Fontys Hogescholen bestaat uit Hogeschool Eindhoven, Hogescholen Katholieke Leergangen, Hogeschool Venlo, Pedagogische Hogeschool Eindhoven en Pedagogisch Technische Hogeschool Nederland. 1 september 1997 begint een nieuw studiejaar; Daarnaast start de 4-jarige opleiding inmiddels het 22-ste, waarvoor men zich kan psychologie: Het 1 e (propedeutisch) jaar is aarmeiden. gelijk aan het 1 e jaar psycho-sociaal werk. De opleiding is bedoeld voor mensen die zich diepgaand en op integrale wijze in de kennis is bedoeld voor diegenen die de hulpverlening ot begeleiding op psycho-sociaal r ttopeen professioneel niveau willen brengen van het menselijk gedrag willen scholen, "t 'oor diegenen die op een effectieve en humane wijze anderen hulp willen verlenen of Deze particuliere opleidingmet een gerenom- docenten-corps, kenmerkt zich door een aanpak en een combinatie van klassieke en ™Wschebenaderingen van psycho-sociaal werkmet een sterk praktijkgericht accent. Pe 31/2 -jarige opleiding is op HBO-niveau "beginsel is een vooropleiding op HAVO MBO "vergelijkbaar niveau en een minimum leeftijd ,in21jr vereist.Colleges/workshops •Wen om de 14 dagen in Utrecht op de "«dagen gegeven (18 x). De trainings- JWienden (6 x) worden op diverse gegeven. Tenslotte zijn er specifieke opleidingen ontwikkeld voor hen die zich nader willen venliepen in een bepaald aandachtsveld -seksespecifieke counseling (1jr) o.l.v. Anja Meulenbelt - organisatiegerichte counseling (1,5 jr) o.l v Carl van Hellemont -kunstzinnige counseling(1jr) o.l.v. Robert v.d. Togt - transpersoonlijke counseling (2 jr) o.l.v. Ko Vos 5 Voor meer informatie en/ot voor een brochure en/ of het volgen van een open dag kunt U zich op werkdagen wenden tot onderstaand adres. Wijnesteinlaan 4, 3525 AL Utrecht, telefoon 030 - 2803 819 Kom naar de wS*22 maart 10.00 14,00 uur Bel voor een gratis studiegids: 'WO) 2 44 28 32 Tuinstraat 1 Tilburg Voor een hoveniersbedrijf nabij Etten-Leur zoeken wij een zelfstandig hovenier. Het werk bestaat voornamelijk uit aanleg van tuinen, onderhoud kan ook tot de werkzaamheden behoren. In piektijden behoort het uitwerken van ontwerpen en offerten ook tot de taken. De eerste periode loopt de arbeids verhouding via ons bureau, bij goed functioneren behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Ben je op korte termijn beschikbaar, in het bezit van een diploma MLTS aanleg onderhoud 4-jarige opleiding en ben je geïnteresseerd in deze veelzijdige functie neem dan contact op met de afdeling land en tuinbouwpersoneel. Het salaris wordt vastgesteld in overleg en volgens CAO Hoveniersbedrijf. Informatie bij Mariët van de Noort, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. De Van der Sluijs Groep is een onafhankelijke onderneming die sinds haar oprichting in 1917 uit is gegroeid naar een groep bedrijven die, alle onder de naam Van der Sluijs, actief zijn op verschillende trajecten binnen de olïewe- reld. De divisie Handelmaatschappij verkoopt minerale oliën op schip en vanaf tankopslag aan oliehandelaren in Nederland, België en Duitsland. Voor haar activiteiten op de Nederlandse en Duitse markt zoekt de Handelmaat schappij op korte termijn naar kandidaten voor de functie van: Functie-informatie: - De persoon die wij zoeken vormt mede het gezicht van de Handelmaat schappij. Hij/zij is actief in de dagelijkse commerciële begeleiding van onze relaties en treedt zonodig zelf handelend op; - verzorgt het dagelijkse contact met onze relaties zowel vanuit het kantoor te Geertruidenberg als 'langs de weg'; - afwisselend werk in een leuk team; - flexibele werktijden; - zeer goede arbeidsvoorwaarden; Functie-eisen: - een afgeronde hogere beroepsopleiding (b.v. HEAO of HTS) is een pré; - kennis van de Duitse taal in woord en geschrift; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; - commerciële instelling; - in het bezit van rijbewijs B; - een ruime belangstelling voor wat onze relaties beweegt is een vereiste; - bereidheid zich na een vaste aanstelling te vestigen in de regio Geertrui denberg. Geïnteresseerden worden verzocht schriftelijk te reageren, met toevoeging van een curriculum vitae, op onderstaand adres, ter attentie van de heer G.P.M. van Rens. Sollicitaties worden uiteraard vertrouwelijk behandeld. Van der Sluijs Groep Postbus 86 4930 AB Geertruidenberg SAMEN NAAR EEN MOOIE EEUWWISSELING. 1 Wilt u donateur worden van het Wereld Natuur Fonds? Maak dan f30,- over op gironummer 50 van het Wereld Natuur Fonds in Zeist. Allure, méér dan zomaar een uitzendbureau, biedt flexibel maatwerk, op een flexibele arbeidsmarkt. Allure is de katalyse rende factor tussen vacature en sollicitant en is gespecialiseerd in werving selectie, detachering en uilzending. Steeds meer opdrachtgevers doen een beroep op onze diensten. Momenteel zoeken wij voor een leuk bedrijf in Breda een aantal... Hel gaat om een aantal fulltime functies, per direct voor een periode van 2 a 3 maanden. Heb je een MEAO-, MAVO- of ander gelijkwaardige oplei ding Heb je enige administratieve werkervaring Werk je nauwkeurig en accuraat Dan hebben wij voor jon een leuke baan bij een leuk bedrijf! Gesprekken zulten deze week nog in Breda plaatsvinden. BEL voor meer informatie of een afspraak mei Annemarie Vermeer: 010-4048299 (ma. t/m vrij. tijdens kantooruren) of FAX je c.v. naar: 010-4047880. Allure uitzendbureau. Weena 632.3012 CN Rotterdam. INSTALLATIEBUREAU PALS v.o.f. ELEKTRISCHE INSTALLATIES Wij zijn op zoek naar een met de volgende functie-eisen: Rijbewijs Zelfstandig kunnen werken MTS-elektro of gelijkwaardig Schriftelijke sollicitatie richten aan: Installatiebureau Pais V.O.F. Parallelweg 10 4845 CR Wagenberg détaché/^ OPLEIDINGEN B.V. 77 Détaché Opleidingen B. V. is een opleidingsinstituut voor de procesindustrie. Détaché leidt o.a. op voor VAPRO-A, B, MBT-PT en specifieke op het bedrijf gerichte opleidingen. Ook verzorgt Détaché Opleidingen B.V.: Wij zijn op korte termijn op zoek naar een Wij verwachten van u een opleiding HTS Chemische Technologie en bij voorkeur 2 jaar bedrijfservaring. Uw leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: dhr. P.A.C.M. Demmers, Postbus 228, 4600 AE Bergen op Zoom. Voor meer informatie kunt u bellen naar: 0164-247060 en vragen naar mw. C. Jooren. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op korte termijn op zoek naar ervaren op verschillende functieniveaus. Wij verwachten van u een opleiding VAPRO-A, B of MBO-procestechniek. Ook zijn wij geïnteresseerd in kandidaten met leidinggevende ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Mw. ing. C. Jooren, MSc, Postbus 228, 4600 AE Bergen op Zoom. Voor meer informatie kunt u bellen naar: 0164-253411 DÉTACHÉ^ INTERNATIONAL B.V. t Détaché International B. V. is gespecialiseerd in werving en selectie, uitzenden en detacheren van productiepersoneel. Ook adviseert Détaché International B. V. omtrent organisatiestructuren en operationeel personeel. De gemeente Gilze en Rijen is gelegen in de groene zone tussen de steden Tilburg en Breda. Naast de twee kernen Gilze en Rijen behoren de kleine kernen Molenschot en Huiten tot de gemeente. Het gemeente huis staat in Rijen. Gilze en Rijen telt op dit moment ruim 23.800 inwoners. Als werkgelegenheidsgemeente stimuleert het gemeentebestuur bedrijven om zich te vestigen op het industrieterrein in Gilze en Rijen. Op deze manier wordt de werkgelegenheid voor de eigen inwoners, maar ook voor de regio gewaarborgd. Ruim 200 medewerkers, werkzaam bij de verschillende sectoren en stafafdelingen, leveren een belangrijke bijdrage aan het gemeentelijk beleid. In verband met de herbezetting van uren kan met onmiddelijke ingang bij de groep Financieel Beleid van de stafafdeling Financiën worden geplaatst een Functie-informatie: Het verrichten van in teamverband gecoördineerde werkzaamheden zoals: - de administratieve ondersteuning van de coördinator en de collega's van de groep; - uitvoerende assistentie ten aanzien van de begrotingen (o.a. het statenwerk); - de opmaak van de standaard begrotingswijzigingen en het maken van de voorstellen daartoe; - de verzorging van de standaardadvisering ten behoeve van de besluitvorming; - het bijhouden van de voortgangsbewaking en de voortgangsbewakingssystemen; - het verrichten van diverse secretariaatswerkzaam heden ten behoeve van de groep, bestaande uit onder andere de ondersteuning van de secretaris van de commissie Financiën, het notuleren ten be hoeve van werkgroepen en werkoverleg, het maken van afspraken, het zorgdragen voor reserveringen en vergaderruimten; - het verzamelen van gegevens ten behoeve van specifieke onderwerpen ten behoeve van de groep Financieel Beleid (begroting, meerjarenraming, voorjaarsnota); - overige voorkomende werkzaamheden binnen de groep. Functie-eisen: - HAVO en/of Praktijkdiploma Boekhouden; - affiniteit met financiële aangelegenheden; - bekendheid met computergebruik (lotus 1.2.3., WP 6.0); - goede communicatieve vaardigheden; - enige ervaring met bovenstaande werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal salarisschaal 4 (max. 3.615,- bruto per maand, nieuwe salarisstructuur). De functionele schaal dient nog aan de hand van het systeem van functiebeschrijving en -waardering te worden vastgesteld. Algemene informatie: - De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; - Vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en mensen die voldoen aan de eisen van de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers (WAGW) worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur.; - De gemeente hanteert een positief beleid ten aanzien van deeltijdarbeid, heeft variabele werktijden en beperkte mogelijkheden tot kinderopvang; - Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Nadere informatie over de functie: Nadere informatie over de functie kan worden ver kregen bij de coördinator van de groep Beleid, de heer A.D.M. de Leeuw, telefoon 0161-290303 (door- kiesnummer). Uw reactie: Kandidaten voor genoemde functie worden uitgenodigd binnen 10 dagen na verschijning van deze oproep een schriftelijke sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Gilze en Rijen, Raadhuisplein 1,5121 JX Rijen, onder vermelding van "vacature beleid" op de enveloppe. r

de Stem | 1997 | | pagina 19