Plannen voor biljart- en snookerclub Hulst steekt nek niet uit voor Reynaerts Historische Week DE STEM 'Openluchttheater nog niet op zijn gat' Werkgroep wil meer aandacht voor vele 'openluchtkunst' Axel 'Mooi voorbeeld grensoverschrijdende samenwerking' DAG KLAPPER UITSLAGEN Opa Bond 60 jaar re bladen Tiorgen... Lieve Hans Ome Jotian Proficiat met je 40-ste verjaardag. DE STEM ZEELAND C2 In Hulster Bierkaaistraat editie zeeland Stichting Bosevenementen Axel kampt met geldtekort voor verwezenlijken ideaal 27 YYV's uit Vlaanderen wisselen in Hulst toeristisch materiaal uit «sassfiSK a=,-s S!0016'4561 ES Schietingen Kaartingen Koersbal Passieconcert van koor Asaf uit Axel EEN j|P* NIEUWE KIJK OP 1 *0e0°0Sound MUZIEK I Bang&Olufsen llem Eckhardt liette Henrica Jolling Gissingen, delburg, 14 maart. ina Boerjan Amandé Rosseel jke, Boulevard 12. neuzen, 14 maart. late-de Ridder iam Jacob Westplate oudekerke. idekerke, 15 maart. tihout-van de Griek ïornelis Rijnhout Ihelminadorp. Goes, 14 maart. una van den Driest rg, Bachtensteene 1. ddelburg, 14 maart. cques Willems nnetje Elizabeth Janse ;n, Scheldeplein 22. issingen, 14 maart. eth Haak ter Adrianus Mielen erpleeghuis Ter Schorre. ;rneuzen, 14 maart. rticulieren jubileum, huwelijk, verloving, e. examen. Abraham en/. 0.65 incl. B.T.W.. één grote verplicht. t 33 X -40 mm 26.- incl. B.T.W'. nvraag. Foto's worden niet 12.313 ot geet uw tekst 2 dagen één van on/.e kantoren, chten aan: De Stem, Postbus i t.a.v. 'Kleintjes Afdeling', voor Idisten, foto's en tekeningen in redenen te weigeren. Your first kiss thrilled me so 13 sept. -13 maart. Liefs je meisje Gefeliciteerd, Jessica, Ruben en Valèrie MARK JEROEN nerverhuurbedrijf ub International iedt aan verse gemeubileerde 350.- per maand voor staanden. dkamer, toilet, (keuken B12539, um-Mahu. nee of Wales te Hulst 'lub International) zoekt n medewerker /erkuren in overleg, nwoning mogelijk. sollicitaties met recente d. personeelszaken n, o.v.v. vacature 001- Donderdag 13 maart 1997 Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst is niet van plan om te gaan fungeren als fi nancieel vangnet voor de organisatie van een Reynaerts Historische Week in september 1998. Burgemeester en wethouders schrijven dat aan de commissie Culturele Zaken waarin de Reynaertweek op de agenda staat. Het Hulster college is wel bereid tien mille neer te tellen, waarmee de organi serende stichting Evenementen Reynae- rt Historie aan de slag kan om een spon sormap te maken. Daarmee kan het pro ject naar sponsors, verenigingen en ove rige betrokkenen worden uitgedragen om een gezonde financiële basis te scheppen. Doel van het evenement is de versprei ding en grootschalige vertelling van het Reynaertverhaal door middel van een activiteitenweek. Hiermee wordt vol gens de stichting tevens seizoensverlen- gende promotie van Hulst en de regio ge realiseerd. In de Reynaerts Historische Week zijn er naast tal van nevenactiviteiten drie hoofdevenementen. Dat zijn allerleerst twee Reynaertoptochten, één in Hulst en één in Oost Vlaanderen, waarin de ver schillende episodes van het Reynaert verhaal tot leven worden gebracht. Daarnaast moet er een groots Reynaert- spektakel komen. Een openluchtvoor stelling waarin het Reynaertverhaal op spectaculaire wijze door amateur-to neelspelers voor een groot publiek wordt vertoond. Tenslotte is er nog een musical die het Reynaertverhaal uitdraagt. Om voor het grootschalige project de sponsorwerving in gang te zetten en het projectmanagement te starten heeft de stichting tien mille nodig van de ge meente Hulst. Als het allemaal lukt en het evenement daadwerkelijk doorgaat, kan de gemeente waarschijnlijk nog een vervolg-subsidieverzoek verwachten. „Een dergelijk verzoek zal te zijner tijd nader moeten worden beoordeeld," al dus B en W. „Wij zijn echter niet van plan om de taak van financieel vangnet op ons te nemen." Hoewel de financiële kant op dit moment nogal onduidelijk is vinden B en W dat de stichting de kans moet krijgen om op een goede manier te starten. Daarom willen ze de gemeente raad voorstellen de gevraagde tiendui zend gulden te geven. Van onze verslaggever Hulst - Er zijn plannen om in de Hulster Bierkaaistraat een groot biljart- en snookercentrum te realiseren. Daarmee zou den in één klap de huisvestingsproblemen van biljartclub De Smickel zijn opgelost en zou de tanende winkelstraat een nieu we impuls krijgen. Het is de bedoeling dat het bil- jartcentrum wordt gevestigd in het leegstaande pand van Mikro- Eleetro. In een later stadium zou dan ook nog de vrijkomende Al- di-supermarkt erbij kunnen worden getrokken. Volgens initiatiefnemer J. Diele- man is de zaak 'op een haar na gevild', maar wordt het begin volgende week definitief duide lijk of de plannen kunnen door gaan. Het balletje is gaan rollen nadat bekend werd dat het bilartcen- trum De Smickel aan het Sta tionsplein moet wijken voor de invulling van het voormalige Mi- lock-terrein. Daar komen appar tementen en een nieuwe Aldi-su- permarkt. Op zoek naar een nieuw onderkomen voor de vere niging klopte biljartliefhebber Dieleman bij drankenhandel Wauters aan en die wees hem op het lege pand van Mikro-Electro in de Hulster binnenstad. „Een mooie locatie," zegt direc teur R. van Haperen van dran kenhandel Wauters. „Er is ge noeg parkeerruimte in de buurt en zo'n biljartcentrum kan een mooie publiekstrekker' worden. Die kan de Bierkaaistraat goed gebruiken. We hebben vervol gens een gesprek gehad met de gemeente en ook daar zien ze het wel zitten." Het was nog even de vraag of de voormalige winkel een horeca- betemming kon krijgen. Dat kan nu toevallig de lunchroom aan de Overdamstraat ermee gestopt is. De vrijkomende horeca-vier- kante meters kunnen daarom worden overgeheveld naar de overkant van de straat. Als er verder geen kink meer in de kabel komt, en niets wijst daar op, is de biljartvereniging net op tijd gered. Het is de be doeling om het nieuwe biljart centrum met het begin van het nieuwe seizoen, zo tegen septem ber, te openen. Voorlopig wor den er enkele grote en kleine bil jarts en een snookertafel neerge zet. Als dan over een jaartje of twee buurman Aldi naar het Mi- lock-terrein verhuist wil initia tiefnemer Dieleman ook de dan vrijkomende ruimte erbij be trekken. „En dan praten we echt over een groot biljartcentrum van in totaal zo'n 650 vierkante meter." Van onze verslaggeefster Axel - De zeventien veelbesproken beelden van kunstenaar Han Deij in de binnenstad van Axel gaan misschien een rol spe len in een soort geschiedenis-stripboek voor jongeren en toeris ten. Tevens zouden Deij's beelden worden voorzien van borden met tekst en uitleg. Deze en andere ideeën worden vanavond in een vergadering van de werkgroep Beeldende Kunst besproken. Naast het boekje dat langs de zo genaamde volco's van Deij voert, overweegt de werkgroep een boekje uit te geven over een fietsroute langs alle Axelse beel- Bezorgklachten: Bel lezerscontact, 076-5312312 mat/mvrij. 8.00- 17.00 uur zat- 800- 12.00 uur Redactie Temeuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG tel. 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: bank van Cooten, Frank Deij (plv. ed.chef), Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut. Goes: Klokstraat 1,4461 JK tel. 0113-273700, fax 0113-273701. Redacteur: fees Maas (provincieverslaggever). Baudeloo 16,4561 ES tei 0114-372770, fax 0114-372771. Redacteuren: Eugene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: Koomen tel.mat/mvrij. 0115-645751 tei. zondag 0115-645753 Advertentie-expioitatje Ge Stem en HVK Terneuzen: den. In Axel, Koewacht en Zuid- dorpe staan in totaal 52 beelden. „Een aantal daarvan wordt door veel mensen over het hoofd ge zien," vertelt werkgroep-mede werker Hans de Ruijter. Zo is er bij het oude zwembad een reliëf uit de jaren zestig. Een beetje Escher-achtig noemt De Ruijtere de 'graffito' bij het pomphuis. 'Graffito' is een bewerkelijke laagje-voor-laagje techniek die niet meer gebruikt wordt. Het boekje met foto's en toelichting moet de 'openluchtkunst' van Axel opnieuw onder de aandacht brengen. De werkgroep bespreekt morgen ook het sleutelhanger-ontwerp van Annelies Planteydt dat wel licht een relatiegeschenk van de gemeente wordt. De bekende Zeeuwse sieradenontwerpster ontwierp voor Axel een hanger in de vorm van een schelp waar een sleuteltje uitkomt. De onderwerpen waar de werk groep het over eens is, moeten worden voorgelegd aan burge meester en wethouders. Geïnte resseerden kunnen de vergade ring vanaf 19.00 uur in het stad huis komen bijwonen. Het huidige openluchttheater met op de voorgrond de Galmvijver in Axel. FOTO'S WIMKOOYMAN Axel - De wederopbloei van het openluchttheater in het Axelse bos laat nog zeker een jaar op zich wachten. Tot grote teleurstelling van stichtingsvoorzitter Jan Harpe wil de provincie het plan om het openluchtthea ter in Axel te renoveren niet betalen. Het project ligt vol gens Harpe echter niet 'op zijn gat'. Het komende jaar gaat hij actief op zoek naar andere geldschieters. Harpe wilde aanvankelijk de Stichting Openluchttheater Axel oprichten. De notaris keurde deze naam af, omdat de vlag niet de lading dekt. De stichting houdt zich namelijk ook bezig met de ijsbaan. Aan gezien zowel het openluchthea- ter als de ijsbaan in het Axelse bos zijn gesitueerd, werd geko zen voor de naam Stichting Bosevenementen Axel. De 'bosclub' hoopte de theater poorten in juni te openen. Voor zitter Harpe denkt nu nog wel een jaar bezig te zijn met het vinden van sponsors. Binnen kort wordt er een brochure ge drukt om geldschieters te wer ven. Het foldertje zelf is overi gens ook gesponserd. Een van de eerste donateurs is een architect uit Sas. Hij moest een ontwerp maken voor de re novatie van het veertig jaar ou de theater en was daar zo en thousiast over dat hij besloot geen rekening in te dienen. Daarnaast wil Harpe de Anjer Stichting vragen de geluidsap paratuur te betalen. Een pro vincie-medewerker adviseert de voorzitter binnenkort over welke geldbronnen hij kan aan boren. „Eerst was er een Jan-boeren- fluitjes-theater gepland. Nu wil de stichting het liefst een pro fessioneel theater openen," al dus Harpe. Het moet een toeristisch po dium worden voor 'leuke mu ziek en leuk toneel'. Wagenspe len, moderne musicals en alles wat daar tussen zit, zou in het openluchttheater terecht moe ten kunnen. Harpe noemt het een toeristisch in plaats van een cultureel po dium, omdat hem dat verplicht alleen maar cultureel-correcte optredens te organiseren. On der die noemer zou hij tevens moeilijker aanspraak maken op bepaalde fondsen. Harpe heeft in totaal 3,5 ton nodig om het theater - dat voorlopig nog door verliefde stelletje wordt gebruikt - op nieuw van de grond te krijgen. 'Als de Stichting Bosevenementen Axel voldoende geld kan krijgen zal het openluchttheater in het Axelse bos naar het voorbeeld van deze maquette worden veranderd. ■645741 j-, H"vc 0115-563976, dimmers, privé 0115-562354 Hulst: tel. 0114-372770 wtegenwoordigers: Marian W Brande' privé 01'1-314570, Jan Verstfaeten privé 0114-316755. °peningstijden: *a-"mvr. 8.30- 17.00 uur Van onze verslaggever Hulst - Op vele gebieden staat grensoverschrijdende samen werking nog in de kinder schoenen, maar op toeristisch vlak zit het tussen het Bel gische Vlaanderen en Zeeuws- Vlaanderen wel snor. Dat bleek gisteren maar weer eens in Hulst, waar zo'n vijftig verte genwoordigers van 27 WV's en toeristische diensten bijeen kwa men voor een grensoverschrijden de workshop. Het was de achtste keer en voor de eerste maal dat de bijeenkomst in Hulst plaatsvond. Het belangrijk ste doel van de dag was de jaar lijkse uitwisseling van eikaars fol dermateriaal. F oldermateriaal Alle deelnemers hadden daartoe in zaal Het Reynaertshof info- standjes ingericht, waar de colle ga's kennis konden maken met het nieuwste foldermateriaal. Later gingen op de parkeerplaats de kofferdeksels van de auto's open en verwisselden hele pakken pa pier van eigenaar. De folders zijn straks terug te vinden in de infor- matierekken van de verschillende VW-kantoren. „Een hele nuttige bijeenkomst," zei Walter Lauwereijs van de VW Hulst. „Je hoeft niemand meer te bellen voor foldermateriaal. Je hebt hier gewoon alles bij elkaar. Gemakkelijker kan het niet." „Een mooi voorbeeld van grens overschrijdende samenwerking aan de basis," vond Tiny Maen- hout van het Toeristisch Bureau Zeeuws-Vlaanderen. „Het feit dat echt iedereen hier aanwezig is geeft al aan hoeveel belang ieder een aan deze bijeenkomst hecht," viel haar collega Astrid Ysebaert haar bij. Bourgondisch De toeristische veldwerkers wer den ook nog verwelkomd in het Hulster stadskantoor, waar ze werden toegesproken door burge meester A. Kessen. Die greep de gelegenheid meteen aan om nog maar eens uitgebreid de loftrom pet over Hulst te blazen. „We zijn de meest Vlaamse stad van Neder land en dat stralen we ook uit," betoogde Kessen. „Dit gedeelte van Zeeuws-Vlaanderen ken merkt zich door een Bourgondi sche levenswijze. Fijn om hier burgemeester te zijn, maar het kost je jaren," verzuchtte hij. De deelnemers aan de workshop brachten ook nog een bezoek aan het pas geopende bezoekerscen trum Saeftinghe en sloten de dag, naar goed Bourgondisch en Huls ter gebruik, af met een diner. MARKTEN HULST Infostand - alles over Euregio - Scheldemond - hal stadskantoor - 9.00 tot 12.00 en 13.00 tot 17.00 uur(t/m 15 mrt) DIVERSEN ZEEUWS-VLAANDEREN Boekenweek in de bibliotheken - thema 'Mijn God' - openbare bibli otheken - normale openingsuren AXEL Bieden - Gregoriuscentrum -14.00 uur CLINGE Pergamano, Anton Pieck en Em- bossing-middag ANBO - Malper- tuus-13.30 uur Ouderengym en biljarten KBO - Malpertuus-15.00 uur HENGSTDIJK Vleeskaarting - 't Jagershuis - 14.00 uur HOEK Schoonheidsverzorging - Dorps huis Hoekse Rakkers -19.30 uur HULST Voordracht - Ontdek de magiër in jezelf - door Paul Liekens - Openba re Bibliotheek - 20.00 uur LAMSWAARDE Bejaardenschieting - café Lams oren-13.30 uur MIDDELBURG Telefonisch spreekuur FNV Zee land voor mensen met een ABW-uitkering - 0118-625655 - 10.00-12.00 uur (donderdags ook bezoekuur) SAS VAN GENT Dansen voor middelbare leef tijd - De Speije - 13.30-15.30 uur TERNEUZEN Literaire Lezing - Marcel Möring - org. Prometheus - Porgy Bess - 20.15 uur Prijskaarten - buurtvereniging Oudelandse Hoeve -19.30 uur WESTDORPE Kaarten en bingo - Concordia - 13.00 uur Tafeltennis - Concordia -19.00 uur ZUIDDORPE Koersbal - 't Kaaike -13.30 uur FILMS GOES Grand Theater - 20.00 uur Jerry Maguire Podium 't Beest - 20.30 uur Naar de klote HULST Koning van Engeland - 20.00 uur Metro 20.00 uur Jerry Maguire 20.00 uur Fierce Creatures 20.00 uur The English Patient BRUGGE Kennedy Komplex 20.00 uur Last man standing 20.00 uur Portrait of a lady 20.00 uur Shine 20.00 uur Mars Attacks! GENT Decascoop 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur The Crucible 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Jer ry Maguire 14.30, 20.00 en 22.45 uur The Eng lish Patient 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Fierce Creatures 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Mars Attacks 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur One Fine Day 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Pe ople vs Farry Flint 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur The Gost and the Darkness 22.30 uur Portrait of a lady 14.30,17.00 en 20.00 uur Star Trek 14.30 en 17.00 uur Space Jam 20.00 en 22.30 uur Lost Highway 17.00, 20.00 en 22.30 uur Ransom 14.30 uur De klokkenluider van Notre Dame 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Last Man Standing KNOKKE Beverly Sereens - 20.00 uur The Ghost and the Darkness 20.00 uur People vs Larry Flynt 20.00 uur Jerry Maguire 20.00 uur Fierce Creatures IJzendijke - Zaal Les Amies met 33 personen. Hoge vogel: O. Galjaart, rechter zijvogel: R. Noët, linker zij vogel: M. Noët, grootste aantal (3): M. Moens. Ossenisse - Hof ter Nesse konings- schieting gezamelijke sociëteiten Hontenisse met 20 personen. Ko ning: R. Verschoten, prins: A. d'- Hondt, erfprins: T. Lieant. Ossenisse - Hof ter Nesse met 30 personen. Hoge vogel: niet af, eerste zijvogel: R. Verschoten, tweede zij vogel: niet af, grootste aantal (5): W. Asselman. Heikant - Gemeenschapscentrum 't Heike. 28 deelnmers. W. de Kuiper Hulst E. Fierens-Lokeren B. Dan- kaert-St.Jansteen Meeste kleine vo gels; 4 A. V. Overloop Koewacht. Axel - Bridgeclub Axel derde ronde wintercompetitie. A-lijn: 1. Schee- le/De Wever, 2. Scheele/De Block, 3. Hoek/Van der Heijden. B-lijn: 1. IJ- sebaert/IJsebaert, 2. Meijer/Pel, 3. Antheunis/Verlinde. C-lijn: 1. Jor- dens/Dooms, 3. De Regt/Vercaute- ren, 3. Kind/Van de Windt. D-lijn: 1. Scheele/Scheele, 2. Mortier/Peeters, 3. Van Bunderen/Meijer. Sas van Gent - Brigdeclub Sas van Gent. A-lijn: 1. Van Rijnberk/Mijns- bergh, 2. Goethals/WiÜems, 3. echt paar De la Ruelle. B-lijn: 1. Lie/Ste- vens en Tak/Verhaegen, 3. echtpaar Van Steenberge. Axel - Bridge met 24 personen: 1. A. Riemens/L. Notschaele, 2. J. Schel- leman/P. Lambert, 3. echtpaar Gij- sel. Axel - Zaal Showband Axel met 72 personen. Bieden: 1. R. Mortier, 2. W. Apers, 3. F. Riemens. Jokeren: 1. mevrouw M. van Opdorp, 2. me vrouw Noz, 3. mevrouw D. Harms. Axel - Gregoriuscentrum met 49 personen. Bieden: 1. T. de Rijke, 2. S. van Dam, 3. Th. Theunisse. Jokeren: 1. J. Scheele, 2. G. Verschraegen, 3. H. Drubbel. Koewacht - Zaal De Lange Akkers met 23 personen. Bieden: 1. G. Schalkens, 2. A. de Vliegher, 3. J. van Hove. Nieuw-Namen - Café De Nachte gaal. 1. H. van Bogaert en A. Bruyn- ooghe, 2. F. Blommaert en A. van den Berghe, 3. J. Vermeerssen en H. Bosman Nieuw-Namen - Café De Grens- vlucht. 1. A. Boeckling en H. van den Eede, 2. L. Timmermans en K. van Waterschoot, 3. H. van Bogaert en E. Weemaes. Clinge - Gemeenschapscentrum Malpertuus. 48 deelnemers. 1. J.Schout, 2. Th. Bogaert, 3. mevrouw Acke. Extra prijs; mevrouw Weema- Koewacht - De Vlaschaard met 32 personen: 1. A. Coone/A. Roelands, 2. M. Thuij/A. de Bock, 3. R. Kem- pe/R. Vermaire. Lamswaarde - Zaal De Luifel: 1. A. Lauwers/E. van Waterschoot, 2. L. Sala/J. Platjouw, 3. L. Platjouw-Van Poele/P. Roelands. Terhole - Zaal Dorpshuis: 1. M. van Campen-Schelfhout/E. van Dries- sche, 2. E. Voleman-Caluwé/J. de Maat, 3. C. Freijzer-Van Hoeij/A. Hemelaar-Van Himst. P.J.M. de Deckere, Nieuw-Namen. Correspondent no. 46-A-091. Nieuw-Namen - De Kauter, KBO. 1. F. van der Heyden en L. Boon, 2. I. van der Heyden, 3. R. de Vrieze en L. Smolders. Ossenisse - Hof ter Nesse met 10 personen: 1. A. Mannaert/mevrouw Rademakers-Warrens, 2. A. Rot tier/mevrouw De Maat-De Waal, 3. E. de Maat/mevrouw De Waal-Cam- been. Sint-Jansteen - Gemeenschapscen trum de Warande. KBO - 1. A.v. Remoortere, 2. J. Schout, 3. Th. Kints. Clinge - Gemeenschapscentrum Malpertuus. Anbo. Mat 1: 1. C. Bae- yens, 2. mevr. Roelands-J.Heye. Mat 2:1. mevr. J. Ferket - J. Wonter- gem, 2. mevr. Blommaert-J. v. Mol. Mat 3: 1. mevr. de Wind-C. Bertram 2. mevr. Koole-J. Spitters. Kloosterzande - Clubgebouw Ro zenhof. 29 deelnemers. 1. M. van der Hooft/ L. Neve, 2. L. Ivens/G. Corne- lissens, 3. L. Kint/M. van Goethem. Axel - De Christelijk Gemengde Zangvereniging Asaf uit Axel ver zorgt zaterdag 15 maart in de Ge reformeerde Kerk aan de Kerk- dreef in Axel een Passieconcert. Het koor zingt onder leiding van Anton de Kort a eapella werken die in relatie staan tot de passie- en paastijd van onder andere Bach, Loewe en Edgar Tinei. Het hoofdprogramma is een ver tolking van The Last Supper, een muzikale verldanking van het Laatset Avondmaal van de Engel se toondichter Eric Thiman. Deze leefde in het begin van de 20e eeuw en componeerde in een ty pisch Engelse stijl (zoals Elgar en Parry), Volgens Engelse traditie is in het geheel plaats ingeruimd voor massale volkszang. Asaf wil hierbij aansluiten door het inpas sen van enkele Nederlandstalige psalmgezangen. Het concert wordt besloten door koorwerken van de laat-romantici Smart en Rathbone. Medewerking aan dit concert ver leent organist Jos Verpoorten, die naast de begeleidingspartijen ook een koraalprelude van Parry en een Pastorale van César Franck speelt, en het Scaldisensemble: Trudy Gunst (dwarsfluit), Anne Marie Jansen-Hoefeijzers (klari net) en Henny van Eersel (piano). Het concert begint om 20.00 urn en de toegangskaarten en pro grammaboekjes zijn verkrijgbaar bijde kerk. (ADVERTENTIE) BeoSound 9000 FM/AM radio en CD-speler. Dat alles in een vormgeving waarvan alleen Bang&Olufsen het geheim kent. Ooit kiest u voor mooist AXEL Electro World Van Cadsand Bang Olufsen Center, Stationsstraat 7. ST. JANSTEEN Weemaes Electro World, Hoofdstraat 7. 3 jaar garantie

de Stem | 1997 | | pagina 13