SAS&SbSr- INieuwland is baas over Ladzand Temeuzense Boys zegeviert Smadelijke nederlaag voor Kloetinge Hoek sterkste in degr ad atieduel euwe der dasse *en is aar in alclinic j se Boys AZYY bedwingt WHS en ziet B olieman rode kaart krijgen Peter Landa is smaakmaker in duel tegen aanvallend onmachtig Meeuwen DESTEM SPORT ZEELAND B9 ^J/iËRDE KLASSE A DERDE KLASSE A Veere profiteert beter van kansen in degradatieduel in hoofdklasse VYGZ winnaar topper tegen leider Altena Chrislandia en Brouwershaven delen de buit MAART 1997 I I I I I MAANDAG 10 MAART 1997 Mühren geven vrijdag I van Temeuzense Boys I het land door met zijn I tste drie jaar gesteund I r vier groepen verdeeld en I daarna de volgende on_ I n af: positiespel, partij. I foelheidscircuit en afwer- I doel. |t geeft Gerrie Mühren een I tra tie technische vaardig- I irwijl Arnold Mühren de I lienten bijwerkt. Na at omen deelnemers, ouders schouwers bijeen in de fe voor de prijsuitreiking en en vragen stellen aan de roers. «anonzesportmedewerker Dennis Goossen van GPC scoort zeven keer in duel tegen Spui Xfemeuzen - Spui zit duidelijk in de hoek waar de klappen m t 1*1 terdag. Nu verloor dat team met voor zich sprekende 10-1- cijfers van koploper GPC. Dennis Goossen was de grote man bij lijstaanvoerder GPC. Hij scoorde maar liefst zeven keer. Cadzand blijft eveneens in de zor gen. Dat team wist overigens de schade tot 0-3 te beperken tegen het sterke Nieuwland. SVD ver loor nipt met 3-2 van ZPR'84. gpc-spui10-1 - Het draait niet meer bij Spui. Door een aantal ab senties kan de ploeg niet meer in de vertrouwde formatie spelen en dat breekt de ploeg op. Tegen GPC kwam Spui in het stuk niet voor. Alleen in de beginfase koes terden de bezoekers nog enige hoop. Dat was toen Michael Ko- lijn 1-1 scoorde. Daarvoor was de thuisploeg op voorsprong geko men door Dennis Goossen. Die zelfde speler liet ook 2-1,3-1 en 5- 1 noteren en zag Johan Tuin 4-1 scoren. Na de pauze ging het doel- puntenfestival lustig verder en onderscheidde Dennis Goossen zich opnieuw door drie treffers voor zijn rekening te nemen. Maarten Wilkins en Robby Hoore- man scoorden respectievelijk 8-1 en 9-1. cadzand-nieuwland 0-3 - Nieuwland had het beste van het spel en afgaande op dat gegeven was de winst wel terecht. Toch was er een verdedigingsfout van de thuisploeg voor nodig om de bezoekers in de eerste helft op 0-1 te brengen. Wilco Kwekkeboom scoorde dat doelpunt, Vijf minu ten na rust werd het door Mike van Kleef 0-2 en liep Cadzand na drukkelijk achter de feiten aan. De thuisploeg probeerde nog wel iets te forceren, maar kon geen bres slaan in de Nieuwland-de- fensie. In de 61e minuut werd het zelfs 0-3 door Robin Tiel. Daarna nam Nieuwland gas terug en kreeg Cadzand overwicht. Dat le verde nauwelijks gevaar op. zpr'84-svd 3-2 - Een aantrek kelijke wedstrijd met weinig krachtsverschil en een goed lei dende scheidsrechter Bosters. Al na vijf minuten kwam de thuis ploeg op voorsprong uit een vrije trap van Peter Vermeer. Drie mi nuten later liet Rinus Bek na een verdedigingsfout 1-1 noteren. Na een mooie aanval scoorde Murat Cocun in de 23e minuut 2-1, maar nog geen 'tien minuten later ant woordde SVD gepast via Andries Goeree: 2-2. Na rust was de thuis ploeg het meest gevaarlijk en drukte dat ruim tien minuten voor tijd uit in 3-2 door een goal van Richard van Geel. borssele-vrederust 4-4 - Rust 3-2, William Boone 1-0, Frank Broekhoven 1-1, William Boone 2-1, Frank Broekhoven 2-2, William Boone 3-2, Marcel Mol 4- 2, Eric Vinck 4-3, Frank Broekho ven 4-4. krabbendijke-nieuwdorp 2-0 - Rust 1-0, Michel Bal 1-0, Dennis Neels 2-0 (strafschop). apollo'69-waarde 7-1 - Rust 2-0, Jan Liplijn 1-0, Eric de Jonge 2-0, Richard van Belzen 3-0, Vin cent Klap 4-0, André van Eenen- naam 4-1, Peter Braam 5-1, Mar- nix van Belzen 6-1 (strafschop), Ramon Uitterhoeven 7-1. pgramma in het afdeling- de nieuwe leider in de htte het gat met Effect 1 aan. :s (A) 9-1. divisie: Vice Versa-Middel- iuid 2 4-6, Perfection 2-De Re- 8-2, ONI-Tanaka 9-1. MANNEN divisie: Scansped/SKF-Jum- its 5-5, Scylla-Zand 9-1, Ko- jirs 2-STI/Westa 5-5. divisie 3: Renata-Falco 8-2, •Budilia 3-7. divisie 5: Zand 2-OKI 7-3, - Vennep-Avanti 1-9, Hot- ILAC 10-0. divisie: Vriendenschaar 2-Ar- den 6-4, Amstelveen 3-Zand 3 VT/Visser 4-GTTC Haarlem 3- MEISJES ise: Zand-Vriendenschaar 7-3. »se: De Rots-SAR 1-9. ENS sse: Korenbeurs-Zand 10-0. se: Reynaert-FVT/Visser 5-5, jorkum-Zand 2 3-7, Zand 3- echt 2 5-5. AL WEDSTRIJDEN LING SENIOREN ioensklasse: Big Smash 1-SAR klasse: SAR 3-Yerseke 1 6-4. klasse D: SAR 6-STV 6 7-3. JUNIOREN ie klasse: Zand 5-Westerzicht 2 as: RDT 1-MZ 3 3-7 Zand 6- lina 1 5-5 Reynaert 2-Arnemui- 8-2 4e Derde klasse A: MZ 4- nuiden 4 9-1, Reynaert 3-Zand le klasse B: Zand 8-Yerseke 2 3- y Smash 1-MZ 5 4-6, Arnemui- Westerzicht 3 0-10. e klasse A: ONA 1-STV 1 10-0, aert 4-MZ 6 3-7. e klasse B: RDT 2-Arnemuiden Yerseke 4-Oudelande 1 2-8. PUPILLEN/WELPEN e klasse: Big Smash 3-Zand 9 0- tZ 7-SAR 3 2-8. de klasse: STV 2-SAR 4 5-5, 10-RDT 4 3-7, Arnemuiden 8- 2-8. e klasse: RDT 5-Slagvast 1 1-9, 6-Zand 11 5-5, RDT 6-SAR 5 7- lasse A van het KNVB-za- nieuw af te stevenen op een slachten elkaar af, terwijl en sterk verdedigend inge- ■ekening. k van de Gronden 0-3. Toe- ouwers 1500. se-quick bovs 1-0 - Bust Harry Wiebenga 1-0. Toe- ouwers 2200. zakken BOYS-arc 3-0 - St 1-0, Jacco Verbaan l-®1 ek Vorthoorn 2-0, John Ver- n 3-0. Toeschouwers 800. heveningen-heerjans- m 2-1 - Rust 0-0, Ron de Ja- 1-0 en 2-0, Willy Heussen t- beschouwers 1500. inst IJzendijke onze sportmedewerker rneuzen - In de vijfde klas' van het vrouwenvoetbal °P ndag boekte IJzendijke ee ime overwinning op f lerstraten. Het werd 6". mtenisse had weinig in engen bij koploper OD verloor met 6-0. rneuzen 2 won thuis in elpuntrijk duel met 7-4 mboe. De reserves van B iren te sterk voor Hulster zegevierden met 1-5. STAND )IO 13-37, Terneuzen 1 H- 'i kendijke 13-24, FC Moerstr3 -21, Rimboe 13-18, Terneuz® -13, STEEN 12-12, Honten 12, Hoek 2 11-10, Hulster' -0. Door Ton Koomen Terneuzen - Temeuzense Boys blijft jagen op promo tie naar de tweede klasse van het KNVB-zaterdag- voetbal. De formatie van succesvolle trainer Jaap Goossen behaalde op eigen terrein een dik verdiende, maar wel geflatteerde 3-0- overwinning op Meeuwen en bleef in de race achter lijstaanvoerder SKNWK. De Terneuzenaren verde digden lange tijd een krap pe 1-0-voorsprong en kon den pas in de laatste vijf minuten uitlopen naar een te riante overwinning. „Ik ben blij met deze drie pun ten. Meeuwen is geen gemakke lijke tegenstander,. Uit hebben we dat ervaren. Geen ploeg om voluit tegen te gaan aanvallen," stelde Jaap Goossen glunderend van oor tot oor vast na dit posi tieve resultaat. Inderdaad is Meeuwen echt geen slechte tegenstander. De ploeg toonde zich qua veldspel zeker gelijkwaardig aan kampioens kandidaat Temeuzense Boys. Al leen als het op aanvalskracht aankomt is het pure ellende met de Zoutelanders, die hun glorie tijd al lang achter zich hebben. „Ér ontbreekt bij ons een man in de aanval die de zaak af kan ma ken, Het ziet er allemaal leuk uit tot bij het strafschopgebied, maar daarna wordt het klunge len geblazen," constateerde Meeuwen-trainer Jan Meulmees- ter realistisch. Meulmeester had gelijk. Zijn ploeg 'bivakkeerde' in Temeu zense zeker zoveel tijd op de helft van Temeuzense Boys als de Boys op dat van de tegenstander. Het verschil zat duidelijk in stootkracht. Jaap Goossen kan zich met zijn Temeuzense Boys gelukkig prijzen met de aanwe zigheid van Peter Landa in de ploeg. Landa, bij KNVB-zater- daghoofdklasser Hoek net niet over de kwaliteiten beschikkend °m zich een vaste stek in het eer ste team te veroveren, speelt bij Terneuzen de sterren van de he mel. Met speels gemak draait hij .EERSTE KLASSEC Duel om de bal in de wedstrijd Temeuzense Boys-Meeuwen wordt gewonnen door een aanvaller van Meeuwen. fotowim kooyman zijn tegenstanders dol en bezorgt zijn aanvallers puntgave kansen. Jammer voor Temeuzense Boys en trainer Goossen dat Landa volgend seizoen wegens werk zaamheden in Frankrijk afscheid van de Terneuzenaren moet ne men. Herinnering „Hij wil graag afscheid nemen met een kampioenschap. Een mooie herinnering achterlaten voor Temeuzense Boys. We bele ven veel plezier aan hem," merk te Temeuzense Boys-voorzitter Philip Becht op. Landa was za terdagmiddag zonder meer de gangmaker. Hij kreeg zelf kan sen in de beginfase, maar maakte ze nog niet af. Landa was wel de man die telkens aan de basis lag van gevaar aan Temeuzense Boys-kant. Een Temeuzense Boys dat voorts over enkele ta lentvolle krachten bezit als de jeugdige Gert Jan Vlaander, 'sprinter' Leon Goossen en de ge routineerde Onno Ribbens. Toch speelde Temeuzense Boys zowel in de eerste als tweede helft allerminst overtuigend. „Ik had de jongens op het hart ge drukt wat voorzichtig te spelen. Had wel respect voor de tegen stander," stelde Jaap Goossen. Die tegenstander kwam er ech ter, ondanks dat er veel balbezit was, niet aan te pas. Temeuzense Boys-keeper Ronald Gort had net zo goed op de lat kunnen gaan zitten als daaronder te staan, want de schaarse schoten die werden gelost door Meeu wen-aanvallers Rob de Witte, Arnold Krijger en Patrick Kop- pejan vlogen voor rust ver naast en over doel richting Zoutelande en na de hervatting richting Ant werpen. Wat dat betreft had Temeuzense Boys meer succes. Het nam negen minuten voor rust verdiend de leiding door Ralph Zegers, die met een schitterende boogbal vanaf zo'n 30 meter Meeuwen- Tan onze sportmedewerker fttneuzen - Het topduel in de ®ste klasse C van het KN VB-voetbal op zaterdag tus sen WGZ en koploper Altena Werd met ruim verschil (3-0) boor WGZ gewonnen. Vallend was de 0-2-winst van laaggeklasseerde Good Luck e8en sub-topper Dinteloord. erseke kon de positieve lijn van e laatste weken niet doortrek- Rmm" Verl00r met 2"5 van VH. Oostkapelle ging kansloos J 3-0 onderuit tegen Spijkenis- 56. sprkenisse-oostkapelle "-Rust 1-0, Aad Bozuwa 1-0, VPRw,^Hengel 2-0 en 3"°- «tSEKE-rvvh 2-5 -Rust 2-2, a<*oBekenes 1-0, Effi Skhuri 1- 7„.rarry Nugteren 1-2, Kees Fidweg 2-2, Daniël Wijk 2-3 en ïiiwm?nië! Vermeulen 2-5. HINTELOORD-good luck 0- ust 0-1, John Scheffers 0-1, feanBeiinenO-2. pIw-ALTENA 3-0 - Rust 0-0, Zenri! ^rsteeg l-°> Ronny Ro- liesten 3 o"°' Jan~Willem Alder" 9* b°vs-groote lindt BI r uü? Martin Booy 0-1. JC-WKHELMINA^ 1-2 - Vine i n Anton Versteeg 0-1, ker i-2 oven 1-1 - Bert Bak" Door Rien de Jonge Veere - Kloetinge leed in en te gen Veere een smadelijke 4-1- nederlaag. De eindstand is wat geflatteerd, maar de zege van de thuisclub was overi gens verdiend. Veere kon beter profiteren van de geboden kansen en was vooral in de tweede helft duidelijk de toonaangevende ploeg. HOOFDKLASSE A Na de openingstreffer van Evert Eikenhout in de 23e minuut be reikte Kloetinge eigenlijk nooit meer het spelpeil van de voor gaande wedstrijden. Trainer Die- derik Hiensch: „We bleven maar achter de feiten aanlopen en toonden geen veerkracht genoeg om terug te slaan." In het kamp van Veere werd de overwinning uiteraard met ge juich ontvangen. Oefenmeester Ron Schrier: „Het geeft in ieder geval weer wat meer zelfvertrou wen. Natuurlijk zijn we er nog lang niet. Het blijft voor ons dus hard knokken om uit de gevaren zone te geraken." Hetzelfde geldt trouwens voor Kloetinge, dat ook geen florissan te positie inneemt op de ranglijst en inmiddels voorbij is gestreefd door Veere, dat één puntje meer heeft verzameld. Beide Zeeuwse hoofdklassers zullen ongetwijfeld veel moeite hebben om in de nog resterende wedstrijden het hoofd boven water te houden. Zeker ge zien het vertoonde deze middag, want dat stond op matig peil. De 550 toeschouwers kwamen dan ook sporadisch aan hun trekken. Veere kwam goed uit de start- De Kloetinge-spelers Jan Kees de Bruine (links) en Jeffrey van de Velde rechtstrachten een door braak van Ad Gladdines van Veere te verhinderen. foto jaap wolterbeek blokken en kwam in het eerste kwartier tot behoorlijke combi naties, die overigens zonder effect bleven. Kloetinge kwam daarna wat meer aan bod, maar uit de eerste redelijke aanval van de groen-witten schoot Ronald Zuijdwegt over. Kort daarop werd dezelfde speler opnieuw ge lanceerd door Pearl Doesburg, maar het schot van Zuijdwegt werd gestopt door de betrouwba re doelman Sjimmy Kikkert. Jas on Pattiasina verzuimde ook een kansje te benutten voor Kloetinge door naast te mikken. Veere bleef goed tegenstand bieden en uit een vloeiende aanval over links schoot Evert Eikenhout raak: 1-0. Kloetinge protesteerde heftig te gen dit doelpunt, waaraan wel een buitenspelluchtje hing, maar scheidsrechter Wim Vermeulen uit Souburg bleef bij zijn besluit en kende de treffer toe Kloetinge diende van repliek met enkele te genstoten, maar de technisch be gaafde Ronald Zuijdwegt werd vaak de voet dwars gezet door Anton Belfroid. Zijn broer Adrie stond in verdedigend opzicht eveneens zijn mannetje. Evenals René Schreuder en Peter de Jong. Laatstgenoemde heerste in het centrum van de defensie en vorm de een geducht struikelblok voor Kloetinge-spits Paul Schipper. Voor het verstrijken van de eerste helft kreeg Ad Gladdines nog een goede mogelijkheid om de marge voor Veere op te voeren, maar hij kreeg de bal niet snel genoeg on der controle. Aan de andere kant ging een kopbal van Paul Schip per over de kruising. Bij aanvang van de tweede helft bleek dat Diederik Hiensch Arno Mellaard vervangen had en mocht Marciano Tjau a Hing opdraven. Mellaard had voor de rust uitste kend gepresteerd als verdediger bij Kloetinge. „Hij maakte nogal wat overtredingen," verduidelijk te Hiensch zijn wissel. „Boven dien wilde ik wat meer stoot kracht scheppen." Bij Veere werd Micha Radojewski (wat traag) ge wisseld voor Erwin de Nijs. Nadat Sjimmy Kikkert een kop bal van Paul Schipper uit zijn doel had getikt kwam Veere in de 55e minuut op 2-0. Ad Gladdines, weer goed op dreef, scoorde uit een fraai genomen vrije trap. In feite was Kloetinge toen al ge klopt. Het kon daarna aanvallend ook geen enkele vuist meer ma ken. Dat lukte bij Veere beter. Dat team kreeg vleugels. Vier mi nuten nadat Gladdines had ge scoord bracht Evert Eikenhout met een kopbal de stand op 3-0 en onderstreepte daarmee het over wicht van Veere. Tot overmaat van ramp schoot Jason Pattiasina in eigen doel toen de defensie van Kloetinge danig in het nauw was gebracht. Reduan Dinar, in het veld gekomen voor Ronald Zuijd wegt, redde tenslotte in blessure tijd de eer voor Kloetinge: 4-1. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Arnemuiden is alleen aan de leiding gekomen in de tweede klasse E van het KNVB-voetbal op zaterdag. De ploeg won moeizaam met 0-1 van 's-Heer Arendskerke en vernam dat naaste belager WHS tegen AZW niet verder kwam dan een 1- 1-gelijkspel. keeper Erwin de Bree volkomen kansloos liet. Vlak daarvoor had Zegers Temeuzense Boys al eer der op voorsprong moeten zetten na knap aangeven van Peter Landa, maar Zegers had nog even medelijden met Meeuwen. Talent Na rust mochten Johnny de Rit- ter, Dick Buijze en Jacky Scheele hun opwachting maken in het Temeuzense Boys-team voor res pectievelijk Ralph Zegers, de te genvallende spits Aubrey Curran en oprukkend talent Gert Jan Vlaander. Goossen: „Curran was aan vervanging toe. Jacky Schee- Ie is nog niet honderd procent fit. Ik wilde hem op de bank houden, want Scheele heb ik nog hard ge noeg nodig in de resterende wed strijden. Bovendien is Jacky geen man die maar voor tachtig pro cent gaat, maar altijd meer dan honderd procent geeft. Die moet ik tegen zichzelf in bescherming nemen. Vlaander is een talent dat je moet koesteren." Qua krachtsverhouding in de tweede helft hetzelfde liedje als voor rust. Een goed partij gevend Meeu wen, dat veel aan de bal was, maar aanvallend totaal onge vaarlijk bleek. Temeuzense Boys imponeerde niet, bleef zijn voor sprong wat krampachtig verde digen, maar als het uit de verde diging kwam was het levensge vaarlijk. Het liet zijn aanhang lang in onzekerheid, maar sloeg in de laatste vijf minuten twee keer ongenadig toe. Eerst via Jo hnny de Ritter en tot slot via Pe ter Landa, die een vlijmscherpe voorzet van de aalgladde Goos sen bekwaam afrondde. Het werd 3-0, ietwat geflatteerd, maar zeker terecht. De jacht op de titel kan doorgaan. Goossen is gereed om de buit binnen te ha len met zijn brigade. Samen met Peter Landa mikt hij op iets moois dit seizoen. Het zit er dik in dat het nu gebeuren gaat! TWEEDE KLASSE E Middelburg herstelde zich van een mindere reeks wedstrijden en won met 2-1 van Rillandia. Daar mee ontvlucht de hoofdstedelijke ploeg de degradatiezone ten kos te van tegenstander Rillandia. Dauwendaele herstelde zich knap na het verlies van vorige week door een 1-3-zege op SSV'65. whs-azw 1-1 - Een felle wed strijd waarin AZW-speler Mar co Bolleman in de tweede helft een rode kaart zag. Over het alge meen waren de ploegen aan el kaar gewaagd. Na een kwartier kwamen de bezoekers ietwat ge lukkig op voorsprong toen de WHS-doelman de bal wegsloeg en die via de rug van AZW-spe ler Michel d'Olieslagers in doel zag verdwijnen. In de 31e minuut was de stand in evenwicht door een verzilverde strafschop van Leon den Ouden. Na rust op nieuw een evenwichtige strijd met wisselende kansen. De scheidsrechter gaf drie gele kaar ten aan de thuisploeg en één gele een één rode aan de bezoekers. ssv'65-dauwendaele 1-3 - Een matige wedstrijd met een slagvaardiger Dauwendeale. Bij rust leidde die ploeg reeds met 0- 2 door goals van Marcel Astroh. Het duel leefde even op toen Ste fan Paardekoper in de 65e mi nuut 1-2 scoorde, maar door een treffer van Arjan Human werd het 1-3 en was de strijd definitief beslist. Negen minuten voor tijd werd het duel ontsierd door een zware blessure van Dauwendae- le-speler René de Nooyer. Die moest per ambulance wegge voerd worden waardoor het duel even stil lag. middelburg-rillandia 2- 1 - Rust 2-0, Daan Eikenhout 1-0, Patrick Vogel 2-0 (strafschop), Jan Straaten 2-1. kapelle-wc'68 0-0 - Rust en eindstand. 's-heer arendskerke-ar- nemüiden 0-1 - Rust 0-0, Jac ky de Smit 0-1. bruse boys-serooskerke 6-1 - Rust 3-0, Leo Burgers 1-0, Jacob van de Berge 2-0 en 3-0, Eric Bleyi 4-0, Niels Lobbezoo 4- 1, Jacob van de Berge 5-1, Tonny van de Berge 6-1. Temeuzense Boys herstelt zich ondanks verhes Van onze sportmedewerker Terneuzen - In de tweede Masse A van het vrouwen voetbal speelde Hoek een cru ciaal duel tegen hekkensluiter Rijsoord 2. De vrouwen uit de Lovenpolder lieten niets aan branden en pakten een ruime overwinning. Daarmee werd de marge met de andere de- gradatieploegen weer wat rui mer, maar men is nog niet vei lig VROUWENVOETBAL Temeuzense Boys moest naar Rotterdam om aan te treden te gen het tweede van Zwart Wit'28. Er werd verloren, maar toch een goede prestatie neergezet. zwart wit'28 2-terneu- zense boys 3-1 - Veel inzet en werklust bij Temeuzense Boys na de teleurstellende nederlaag van afgelopen week tegen 's-Graven- zande. In de eerste helft was Zwart Wit'28 de betere ploeg, maar de Zeeuws-Vlaamse vrou wen verdedigden knap en stoor den goed op het middenveld, zo dat er weinig kansen ontstonden. Bovendien stak keepster Karin Pijpelink in een uitstekende vorm. Vlak voor rust moest zij echter capituleren. Na rust een sterker Temeuzense Boys, dat jacht maakte op de gelijkmaker. Een half uur lang werd Zwart Wit'28 teruggedrongen, maar een doelpunt wilde niet vallen. Dat viel juist aan de andere kant bij een uitval en betekende natuur lijk de nekslag voor de equipe van trainer Benny Engels. In de slotminuten scoorden de Rotter damse vrouwen nog een keer en tekende Inge van Houten voor de enige goal aan Temeuzense zijde. Die kwam te laat en betekende niet meer dan een pleister op de wonde. Temeuzense Boys had meer verdiend. Tamara van Bo ven, Jessica Bril en Marieken Verbruggen waren de uitblink sters. hoek-rijsoord 2 6-0 - Hoek pakte drie belangrijke punten in dit degradatieduel. Rijsoord 2 kreeg slechts een enkele kans in de hele wedstrijd - een bal op de lat - en was verder kansloos. Trainer Martin Bakker kon in de tweede helft dan ook enkele in valsters laten spelen en eveneens Ineke Bakker twintig minuten la ten aantreden om weer wat wed strijdritme op te doen na een rug blessure. Met de rust stond het al 3-0. De buitenspelval van Rijs oord 2 werkte niet goed en Joyce Buyze en Sascha van Hautekerke profiteerden hiervan. Op slag van rust scoorde Albertine Reijns de derde treffer. In het eerste kwar tier na rust vielen er weer drie doelpunten. José de Wit scoorde na goed voorbereidend werk van Albertine Reijns. Willjanne Scherbijn zag haar inzet nog ge stopt door de keepster, maar de terugspringende bal werd door Albertine Reijns binnen gewerkt en ook het zesde doelpunt kwam zo tot stand. Nu was het Joyce Buijze, die op de doelvrouwe stuitte en Albertine Reijns doel treffend zag afronden. In de slot minuten mocht de jonge Thea de Blaey nog invallen en zij had haar debuut bijna met een doel punt bekroond. UITSLAGEN Tweede klasse A: 's-Gravenzande- Ter Leede 2 3-0, Botlek-RWH 3-0, Stedoco 2-Capeile 1-3, Hoek-Rijs- oord 2 6-0, Vlissingen-Trieht 8-2, Zwart Wit'28 2-Terneuzense Boys 3- 1. Derde klasse (803): Kloetinge- Serooskerke 2-0, Papendrecht-Zee- land Sport 0-2, SC Everstein-WIK 0- 5, Yerseke-EBOH 6-0. Vierde klasse (804): WAC-LRC 8-0, SVS'65-Stadspolders 3-2, Har- dinxveld-Peursum 1-1, SV Capelle- Terneuzense Boys 2 7-0. Vijfde klasse (805): Meeuwen 2- Nieuwland 6-4, Zeelandia-Middel- burg 0-0. Vijfde klasse (809): SKNWK-Bevel- anders 2-3i Oostkapelle 2-Veere 0-0. STANDEN Tweede klasse A: VC Vlissingen 15- 33, Capelle 14-32, Zwart Wit'28 2 13-29, Temeuzense Boys 16-24, Tricht 14-22, 's-Gravenzande 15-20, Stedoco 2 13-16, Botlek 15-15, Hoek 16-14, Ter Leede 2 12-11, RWH 12- 9, Rijsoord 2 14-5. Derde klasse (803): Yerseke 14-34, Kloetinge 12-29, Serooskerke 15-26, Sliedrecht 13-24, Woudrichem 11- 20, Zeeland Sport 14-20, EBOH 10- 15, WIK'57 12-12, Nieuwdorp 13-11, SC Everstein 14-8, Papendrecht 12- 3. Vierde klasse (804): SVS'65 13-36, Peursum 14-32, Hardinxveld 12-25, WAC 13-23, SV Capelle 14-22, Stadspolders 14-21, ZSC'62 14-20, Patrijzen 14-17, Wemeldinge 13-15, Temeuzense Boys 15-4, LRC 14-0. Vijfde klasse (805): Meeuwen 2 14- 28, Meeuwen 1 13-25, Middelburg 13-24, SVD 12-16, Nieuwland 14-16, Dauwendaele 14-i3, Zeelandia 14-9. Vijfde klasse (809): Kloetinge 2 14- 39, Arnemuiden 14-31, Bevelanders 15-27, Veere 15-18, SKNWK 14-17, Oostkapelle 2 15-17, DFS 14-13, Zonnemaire 14—3. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Koploper Brou wershaven kwam tegen Chris landia niet verder dan een 1-1- gelijkspel in de vierde Masse B van het KNVB-voetbal op za terdag. Omdat naaste concur rent Klundert met overtuigen de 6-1-cijfers van Smerdiek won nadert die ploeg tot op vijf punten. VIERDE KLASSE B Het duel Hoedekenskerke-SC Stavenisse ging niet door omdat de scheidsrechter niet op kwam dagen. chrislandia-brouwers- haven 1-1 - Rust 1-0, Anton Huijzers 1-0, Dick van Splunder 1-1. klundert-smerdiek 6-1 - Rust 5-0, Stefan van de Ven 1-0, Dennis Endepoel 2-0, Guillaume Buijs 3-0, Menno Bom 4-0, eigen doelpunt 5-0, Niels Hage 5-1, Jel- le Schoep 6-1. alliance-des 2-3 - Rust 1-2, Richard van der Veen 0-1, Jean- Paul Samson 0-2, Din Stoop 1-2, eigen doelpunt 1-3, Kjalid Azoun 2-3. duiveland-mevo 5-3 - Rust 3-1, Bert Veerhoek 1-0, Remco van der Wekke 1-1, André van de Berge 2-1 en 3-1, Jaap Brekel- mans 4-1, Eric Wijsman 4-2, René van der Werf 5-2, E. Kortie 5-3. zsc62-un1tas'30 4-1 - Rust 2- 0, Martin Kiesenberg 1-0, Eric- Jan Elenbaas 2-0 en 3-0, Remco Los 3-1, Eric-Jan Elenbaas 4-1 (strafschop).

de Stem | 1997 | | pagina 21