DE STEM P E O l\l E E L DELA r. T Pasteurziekenhuis tempo-team uitzendbureau 2 VERTEGENWOORDIGERS FORMULEERDER/ PRODUCTIE MEDEWERKER m/v Kom vandaag naar de Regionale Banenmarkt! TECHNICUM Oproepkracht m/v DEll Rabobank Sky DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND MEDEWERKER PERSONEELSADMINISTRATIE m/v GOLDEN TULIP HOTEL OOSTERHOUT RECEPTIONISTE/TELEFONISTE Golden Ti'lip Novicum Werving Selectie U blijft nuchter, ook al bestaan de bedrijfsmiddelen vooral uit drank MTS ELEKTRONICA/TCK HTS ELEKTRONICA/TCK COUPEUR/- PATRONENMAKER m/v DE STEM DE STEM ZATERDAG 1 MAAR I 199/ X J Het Pasteurziekenhuis te Oosterhout is een algemeen ziekenhuis. In het ziekenhuis zijn ca. 50 medisch specialisten en 750 medewerkers werkzaam. 'Top in basiszorg' wordt nagestreefd. Het ziekenhuis beschikt over 251 bedden. Binnen de dienst personeel, organisatie en opleidingen ontstaat op zeer korte termijn in verband met zwangerschap en aansluitend vertrek van een van onze medewerksters een vakature voor (in principe voor een fulltime dienstverband! Uw functie: Naast het, als lid van het team, waarborgen van de continuïteit binnen de personeelsadministratie behoren o a. de volgende taken tot uw specifieke aandachtsgebied: - het bijhouden van het ziekteregistratiesysteem met daarbij behorende administratie/overzichten; - het verzorgen van administratie m.b.t. opleidingen; - het verzorgen van de administratieve begeleiding van sollicitatie procedures; - het verzorgen van afdelingscorrespondentie; - het bijhouden van personeelsdossiers; - het informeren van medewerkers m.b.t. regelingen, de CAO enz. Wij vragen: - een middelbare opleiding, aangevuld met een administratief gerichte opleiding op MEAO-niveau (secretarieel/administratief); - vaardigheid met geautomatiseerde systemen, zowel met on-line verbinding als met PC; - bekendheid met WP 6.1 en Lotus of Excel; - accuratesse gecombineerd met de behoefte om in een klein team te werken; - goede contactuele eigenschappen, - een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Wij bieden: - een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd; - een prettige, afwisselende en zeker ook uitdagende functie in een collegiaal team; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Ziekenhuis wezen; de functie is vooralsnog ingedeeld in FWG-groep 30, waarbij het salaris afhankelijk zal zijn van opleiding en ervaring. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij mw. I. Riemslag, coördinator personeelsadministratie, tel. 0162-488508. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 7 dagen na heden, onder vermelding van vakaturenummer 97.08, worden gericht aan dhr. G.B.G. Nibbelke, hoofd personeel, organisatie en opleidingen. Pasteurlaan 9, Postbus 67, 4900 AB Oosterhout telefoon 0162 - 488000. Voor het uitvaartcentrum van DELA te Made/Raamsdonksveer/Oosterhout bestaat de mogelijkheid tot het plaatsen van een Als oproepkracht zult u voornamelijk belast worden met het verzorgen van overledenen en het ontvangen en begeleiden van rouwbezoek. Tevens helpt u bij het onderhoud van het gebouw. Wij zoeken iemand met een dienstverlenende instelling en een representatief voorkomen. U dient woonachtig te zijn in de nabije omgeving en te beschikken over eigen vervoer. Tevens dient u bereid te zijn om in weekenden en op onre gelmatige tijden te werken. INFORMATIE EN AANMELDING Voor informatie kunt u op werkdagen contact opnemen met de mevrouw M. van Mook, Beheerder Uitvaart centrum, telefoon (0162) 42 71 02. Kandidaten voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie tot uiterlijk 14 maart 1997 richten aan de afdeling Personeelszaken van DELA, Postbus 522, 5600 AM Eindhoven, onder vermelding van vacature nummer 97/12 op de enveloppe. Waterlooplein 50 4901 EN OOSTERHOUT vraagt voor spoedige indiensttreding een (38 uur per week) Gevraagd: - Ruime ervaring in Hotelreceptie - Kennis van de Engelse. Duitse en Franse taal in woord en geschrift - Gastvriendelijk en representatief - Diploma MHS of vergelijkbare op leiding Sollicitatiebrieven te richten aan de directie voor zien van een uitgebreide c.v. en pasfoto. Worldwide Hospitality Oosterhout- is een formuleer- en handelsbedrijf in gewas beschermingsmiddelen en is gevestigd op het industrieterrein "Weststad" in Oosterhout. Wij vragen in verband met uitbreiding voor onze productieafdeling op korte termijn een De werkzaamheden bestaan uit het samen stellen van gewasbeschermingsmiddelen en overige productiewerkzaamheden. Gevraagd: - bij voorkeur MBQ-niveau [procestechnisch); - accuratesse; - flexibiliteit; - inzet. Wij bieden een passend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige collegiale werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 10 maart sturen naar: Postbus 127 3430 AC Nieuwegein Bergen op Zoom telt ruim 63.000 inwoners en vervult van oudsher een centrumfunctie in het westelijk gedeelte van Noord-Brabant.De stad kan bogen op een waardevol cultureel-historisch erfgoed uit een roemrijk verteden. De nabijheid van bossen en water en de gunstige ligging tussen de wereldhavens van Antwerpen en Rotterdam, maken Bergen op Zoom óók tot een stad met toekomst. Als gevolg van de gemeentelijke herindeling zijn de volgende functies vacant: Secretaresse wethouders (m/v) bij het Stafbureau Bestuursondersteuning: omvang maximaal 19 uur per week (incl. ADV). Salaris: maximaal schaal 5, 3.808,- bruto per maand bij full-time functie. Chef - Interne Dienstverlening (m/v) bij het bureau Interne Dienstverlening van de afdeling Facilitaire Zaken van de sector Middelen: full-time functie-omvang. Salaris: maximaal schaal 9, 5.613,- bruto per maand. Documentaire Informatieverzorger B (m/v) bij het bureau Documentaire Informatievoorziening van de afdeling Facilitaire Zaken van de sector Middelen: omvang maximaal 34 uur per week (incl. ADV). Salaris: maximaal schaal 5, 3.808,- bruto per maand bij full-time functie. Documentalist (m/v) bij het bureau Documentaire Informatievoorziening van de afdeling Facilitaire Zaken van de sector Middelen: omvang maximaal 19 uur per week (incl. ADV). Salaris: maximaal schaal 7, 4.387,- bruto per maand bij full-time functie. Bijstandmaatschappelijk werker A heronderzoeken (m/v) bij het bureau Bestandszorg van de afdeling Sociale Zaken van de sector Maatschappelijke Dienstverlening: omvang 28.5 uur per week (incl. ADV). Salaris: maximaal schaal 8, 4.970,- bruto per maand bij full-time functie Budgetvoorlichter (m/v) bij het bureau Aanvraagbehandeling van de afdeling Sociale Zaken van de sector Maatschappelijke Dienstverlening: omvang 19 uur per week (incl. ADV). Salaris: maximaal schaal 8, 4.970,- bruto per maand bij full-time functie. Medewerker Uitkeringen en Uitvoeringen (m/v) bij het bureau Uitkeringenadministratie van de afdeling Uitvoering Beheer en Informatievoorziening van de sector Maatschappelijke Dienstverlening: omvang maximaal 2 full-time functies en een deeltijdfunctie van 15 uur per week (incl. ADV). Het opsplitsen in deeltijdfuncties is bespreekbaar. Salaris: maximaal schaal 5, 3.808,- bruto per maand bij full-time functie. Bijzonderheden: Bovengenoemde functies worden in de loop van 1997 beschreven en het functieniveau wordt daarop definitief vastgesteld. Inlichtingen: Indien u belangstelling heeft voor een vacature dan kunt u de vacaturetekst opvragen bij de secretaresse van de afdeling P.O.I., mevr. H. Verkijk, tel. (0164) 277 892. Voor nadere informatie over de functies kunt u terecht bij de P&O-consulent de heer R. Vermunt, tel. (0164) 277152. Het gemeentelijk beleid is er op gericht meer vrouwen, gehandicapten en leden van minderheidsgroepen in dienst te nemen. Aan hen die aan de gestelde eisen voldoen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitatieprocedure: Sollicitaties voorzien van een uitgebreide C.V. over opleiding en ervaring richten aan de directeur van de sector Middelen, Postbus 35, 4600 AA Bergen op Zoom vóór 14 maart 1997. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Tempo-Team Uitzendbureau organi seert vandaag, zaterdag I maarteen Regionale Banenmarkt tussen 10.00 en 14.00 uur. Hier kunnen werkzoeken den en bedrijven elkaar ontmoeten. U kunt zich dan oriënteren op de vele tijdelijke banen in de regio, in diverse sectoren waaronder industrie, horeca, schoonmaak, techniek, en kantoor. Dus: tot ziens op de banenmarkt. En wie weet, kunt u maandag al aan de slag! U bent van harte welkom! Rijen, Rembrandtlaan 56, (0161) 23 00 30 DELA is een ve rzekeringmaa t- schappij gespecialiseerd in het verzekeren en verzorgen van begrafenissen en crematies. Bij overlijden keert DELA geen geld uit, maar regelt, verzorgt en betaalt de uitvaart, zoals is vastgelegd in de polis. Met bijna 2 miljoen verzekerden is DELA de grootste natura uit- vaartverzekeraar in Nederland. Jaarlijks verzorgt DELA ca. 19.000 uitvaarten. DELA heeft 410 medewerkers in dienst en een omzet van ruim 350 miljoen gulden. DELA verkoopt natura-uitvaartverzekeringen. Daarnaast kent DELA ook een aantal aanvullende geld- verzekeringen voor de kosten van persoonlijke extra wensen bij de uitvaart. Voor de verkoop van haar verzekeringsprodukten in Nederland heeft DELA circa 60 adviseurs in vaste dienst. Momenteel zoeken wij een DE UITDAGING U bent verantwoordelijk voor de verkoop van DELA-produkten in uw eigen rayon. U bezoekt en adviseert potentiële verzekerden. DELA onder steunt uw verkoopaktiviteiten met professionele reclamecampagnes UW PROFIEL U bent een zelfstandige representatieve man of vrouw tussen de 30 en 40 jaar met verkoop ervaring in consumentenprodukten. Het bezit van een eigen auto is een vereiste. HET AANBOD Wij bieden een uitstekend basissalaris een goede provisieregeling en een passende onkostenvergoe ding. Bovendien is er een interessant incentive- en bonusprogramma. Een premievrij pensioen, een spaarregeling en een 13e maand completeren het pakket arbeids voorwaarden. UW REACTIE Spreekt de uitdaging u aan en is het beschreven profiel op u van toepassing dan nodigen wij u graag uit uw schriftelijke sollicitatie en c.v. voor 17 maart a.s. te sturen naar DELA, Postbus 522, 5600 AM Eindhoven, onder vermelding van vacaturenummer 97/13 op de enveloppe. Voor eventuele nadere vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. van der Avoird, Hoofd Personeelszaken, (040) 260 15 21. verzekeringsadviseur m/v Een beetje café heeft al gauw een vermogen aan sterke drank in huis. En mocht er onverhoopt een brand uitbreken, dan verandert die voorraad genotmiddelen in één keer in een gevaarlijke tijdbom. Dus stapt u er als verzekeringsadviseur net zo makkelijk op af als in alle andere gevallen. Om te kijken of de inwoners en de inboedel wel goed verzekerd zijn. U inventariseert de wensen en bespreekt samen met de ondernemer de mogelijkheden. Op die manier wint u een nieuwe relatie voor de bank. U bent dus voortdurend alert en neemt zelf het initiatief. Natuurlijk ook als het om bestaande klanten gaat. Die bevestigt u steeds weer in hun vertrouwen. Door de risico's goed in te schatten en perfect passend maatwerk te leveren. Door zelf met een voorstel te komen als hun situatie verandert. Door financiële vragen die u zelf niet kunt beantwoorden door te spelen aan uw collega's, met name de relatiebeheerders. U werkt kortom daadwerkelijk met uw klanten en collega's samen. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. U hebt een opleiding op HBO-niveau aangevuld met de nodige vaktechnische opleidingen. U denkt analytisch en vernieuwend. U bent soepel in de omgang, begeeft zich makkelijk in netwerken en bent zakelijk en integer. U zet zich vol overgave in. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt kunnen, maar vooral ook uw creativieit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd KLUNDERT Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Schreuders, directeur van de bank, telefoon 0168-402150. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Klundert, Postbus 16,4790 AA Klundert. Internationale groothandel vraagt voor uitbreiding: Voor de regio: Spijkenisse en Hoekse Waard Wij bieden: - vast loon hoge commissie; - interne opleiding; - afgeschermd rayon; - firmawagen (na gebleken geschiktheid) autovergoeding. Wij vragen: - dynamische mensen; - leeftijd 21-50 jaar; - in bezit eigen auto; - onmiddellijk beschikbaar. Telefonische reacties a.s. maandag of dinsdag tussen 09.00-16.00 uur: 076-5873066. Of schriftelijke reacties met c.v. en pasfoto sturen naar brief ondernummer: 10160. UITZENDBURO Het buro gespecialiseerd in echt technisch werk is op zoek naar: Die willen werken in de datatelecommunicatie. Je krijgt een gratis opleiding. Bekend met C++ en/of UNIX, kans op een vaste baan. Op beide vacatures kunnen ook schoolverlaters reageren. Technicum uitzendburo Wilhelminastraat 1, 4818 SB Breda 076-5229239 Lederen kledingindustrie zoekt een Wij vragen: - Ervaring in het werken met het cad-camsysteem - Opleiding MTS Mode en Kleding - Technische kennis van en inzicht in het maken van patronen - Dynamisch en jong van geest. Wij bieden: - Een salaris in overeenstemming met de benodigde kennis en ervaring - Een uitdagende functie met volop mogelijkheden om uzelf te bewijzen. Uw schriftelijke sollicitatie en curriculum vitae kunt u sturen naar: „DIJA" B.V. Postbus 32, 4900 AA Oosterhout Kunst is waar. Niet die van leugen en bijbi van de markt. Koopwaar dus. Kunst moet verkocht als auto's, jenever en herenhuizen, teit en reclame zijn zodoende van levensbei?- mooie expositie ais die van de jaren in afzo voortpioeterende Bredase kunstenaar Chris Schriek valt niet op. Hij hangt in het het Kruj in Oirschot, een instelling zonder veel budg der conservatoren met persrelaties en zon ruchtmakende schandalen. Kranten kom niet, publiek vervolgens evenmin. Het Groninger Museum doet het anders. D bouwd op rel en conflict. Frans Haks, de v< recteur, heeft er zijn handelsmerk van Met zijn voorkeuren, het gebouw en de t stellingen. Een ramp voor zijn opvolger, kunstdiplomaat Reyn van der Lugt. Hij mc zijn uitverkiezing waar te maken Haks en overtreffen. Een schier onmogelijke opdrach Tot Van der Lugt zich Serrano herinnert knaap die hij in New York, zijn vorige stan tegen het lijf was gelopen. Serrano fotog Geen probleem voor Groningen, want daar les kunst zijn. Serrano legt dood, Ku Klux perversiteit vast. Nog minder een problee Groningen, want elk doorbroken taboe is goed voor meters vrij verkregen publiciteit, heeft schandaal verwekt met een afbeeld! een crucifix gedrenkt in pis. Nog beter, m beruchter hoe meer kans op lawaai, Serrano moest de nieuwe doorbraak wordi der Lugts visitekaartje voor Groningen, landse kunstsien en de internationale glossyi De vraag was natuurlijk hoe. Want alleen was niet genoeg. Die was immers al elders g Serrano bleek in voor een nieuw rondje geil tig, maar nog niet voldoende, want met nat verhulde geslachtsdelen en suggestie van hangen tegenwoordig de wachthokjes moest meer. Geen weekend-SM, want daar geen modale kunstredactie van dit fin de siè opgewonden van. Geen Erwin Olaf-verras want die zijn zelfs uit als theateraffiche. Het alles wat De Sade, Lady Chatterly en Joop Wi samen verzonnen zouden kunnen hebben, o fen. 'A history of sex', kortom. Daar was vas diegeld voor binnen te halen en dat stond voor sensatie en rumoer. Van der Lugt kreeg zijn centen. Serrano moet van een film maken, die voorvertoond zou v op het festival in Rotterdam. Een paar weki de vernissage in Groningen, een uitstekend i mertje voor artofielen en hoernaiisten d< Happy Hooker Xaviera Holander, de Neder ervaringsdeskundige bij uitstek ais het gaat o letterwoorden en de daad, kon ingehuurd voor een stukje in de catalogus. Hoewel ii niet veel meer dan een echte ouwe hoer, toe goed voor een extra schokje. En dan natuur opwindend en tegelijk weerzinwekkend Kon heel Groningen en de echte centra van k de Randstad Van der Lugts overtreffende tri ontgaan. En er bleek een fantastische foto beschikbaar aanstootgevend en toch voldoende ingetog een dekmantel van artisticiteit geloofwaar houden. Plassex noemen bedaagde juristen rughoudende scribenten de afbeelding. Goui gen of golden shower weten degenen die ziel ker in dit segment van kunst begeven hebbi plaat moest de publiciteit tot een hoogtepun gen. Het lukte, het marktonderzoek bieek deugde daan, urinepret langs 's Heeren wegen was en toevalligerwijze was er bovendien niets beschikbaar in de publiciteit voor de wekelijk diahype. Een proces volgde zelfs. De ster vi der Lugt als verdediger van kunst en liberale den steeg. Niemand sprak nog over Haks in gen. Maar hoe nu verder dacht de kunstdirecteu faam diende vooral gevestigd tussen Singel e sepiein. Daar worden reputaties gemaakt en ken. Het noordelijk openbaar ministerie hie handje. Van der Lugt kon besluiten toe te gev de plaatselijke bekrompenheid. Als in Gronini burgerturvenmoraal nog zo heerste dat verspi van zijn poster tot een plaatselijk strafbaar f eiden, dan zette hij zijn plannen toch, uitd !uid verkondigd, door voor Amsterdam en I dam. Daar immers, kietelde hij de critici, gee vincialisme, maar waarlijke, kunst-klimaat be rende ruimhartigheid. Niemand die zich in G gen durfde te beklagen over de met lokaal su geld betaalde minachting voor de eigen gees steidheid. Want in masochisme zijn de gemei ke notabelen en autoriteiten door Haks al jar gevoed. Nog was het imagoproject-Van der Lugt nie rond. Er moest een toefje slagroom op. Een affiche, quasi onschuldig en dus onmogelijk strijden, maar met een even verwoestend eff bleek daarvoor één andere foto geschikt, een renaissancistisch bloot madonnaatje, p onbezoedeld, maar wel 16-jarige leerlinge v woningse middelbare school. Die hangt nu een met toestemming van ouders, voogd of i ïi ^^gepwoordiger als onaanraakbaar t in het museum, maar tevens me maliter verborgen taartjesborstjes en toefje gras te grijp voor alle nieuwsgierige krisne, geile buurtbewoners en plaatselijke bushokjes en winkelstraten. klasgeni Lolitafi Elines intimiteit en schaamte kunnen Van de met schelen, want voor zijn streven tot zelfv «ng is the sky the limit.

de Stem | 1997 | | pagina 48