DE STEM P E O l\l E E Hill's BEDRIJFSLEIDER K. Verhoeven BV Pasteurziekenhuis P. O. adviseur m/v i ct rooa rartners d« v posbus522.4870ametten-leur Rabobank Bedrijfsleider Schiphol voor en Nederlanc plat dagblad voor zuidwest-nederland MAINTENANCE MONTEUR m/v EXTRUDER OPERATOR (m/v) PROCES-AÖÏÖMA"tTsÉe"rDER (m/vf U staat altijd voor uw klanten klaar Assistent Metalen-ramenfabriek VAN IERSEL BV VERTEGENWOORDIGER (m/v) KORPUT PARTNERS AAN DE STEGGE roosendaal b.v. WERKVOORBEREIDER/BOUWKUNDE (M/V) HOOFDUITVOERDER WONINGBOUW (M/V) SPECIALISTEN IN WANDBEKLEDEN Uitvaartleider DEÜ ROODINGBEHEER B.V. BEDRIJFSLEIDER M/V de stem DE STEM ZATERDAG 1 MAART 1997 HILL's Pet Food Partners B.V., gevestigd op het Industrieterrein 'Zwartenberg' te Etten- Leur/Noord, is een dochtermaatschappij van Hill's Pet Nutrition Inc. en heeft een perso neelsbestand van ca. 110 medewerkers. Het bedrijf is gespecialiseerd in de productie van therapeutisch dieetvoer, verkrijgbaar via dierenartsen. Een kwalitatief en hoogwaardig on- derhoudsvoer voor honden en katten dat verkrijgbaar is via de betere dierenspeciaalzaken. Door uitbreiding van de productiecapaciteit bestaat een aantal vacatures en zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Wij zoeken met spoed! De werkzaamheden worden verricht in een sterk geautomatiseerde productie-omgeving voor het bewerken en ver werken van grondstoffen tot halffabrikaten en eindproducten. Als maintenar"e monteur verricht u onderhoudswerkzaamheden zoals het verhelpen van storingen c.q. pre entief on derhoud aan productiemachines (extruders en verpakkingsmachines), bedrijfsinstallaties en gebouwen. In voorko mende gevallen verricht u revisies en modificatiewerkzaamheden aan het machinepark. Tevens draagt de mainte nance monteur zorg voor de installatie, aansluiting en verplaatsing van productiemiddelen. De werkzaamheden worden verricht in 3-ploegendienst en in weekenddiensten. Wij vragen: enthousiaste kandidaten met een MTS-opleiding aangevuld met cursussen elektrotechniek, pneumatiek en hydro- liek; ruime ervaring als storingsmonteur in een productie-omgeving: kennis van werktuigbouw/elektrotechniek en veiligheidsvoorschriften; zelfstandigheid, eigen verantwoordelijkheid willen dragen en in teamverband kunnen werken: bereidheid om uw vakmanschap volledig in te zetten en verder te ontwikkelen; in bezit van eigen vervoer (i.v.m. de ligging van het bedrijf/ploegendienst); leeftijdsindicatie: 25-35 jaar Uw taak bestaat uit het, door middel van een sterk geautomatiseerd productieproces, bewerken en verwerken van grondstoffen tot halffabrikaten volgens het productieplan en de aangegeven specificaties. De werkzaamheden worden verricht in 3-ploegendienst. Specifieke verantwoordelijkheden operator: procesbesturing en procesbewaking; opstarten, instellen, controleren en afdraaien van de extruders; bedienen productiecomputer (stuurkamer); productcontrole; klein onderhoud en verhelpen van storingen; zorgdragen voor veiligheid en hygiëne: Wij vragen: enthousiaste kandidaten (m/v) met een MTS-opleiding (E, WtB of PT) of vakopleiding Vapro A/B: aantoonbare ervaring met procesbesturingstechniek; ervaring met extruderproductie is een pre; bereidheid om uw vakmanschap volledig in te zetten en verder te ontwikkelen; in bezit van eigen vervoer (i.v.m. de ligging van het bedrijf/ploegendienst); leeftijdsindicatie: 25-35 jaar. in voorkomende gevallen zal men oproepbaar zijn voor storingen Als proces automatiseerder bestaan uw werkzaamheden uit het beheersen en beheren van de automatiseringssyste men van het bestaande productie-equipment (registreren, documenteren en het maken van back-ups). Het aanpassen van besturingen ter bevordering van de proces- en productiekwaliteit. Het begeleiden van automatiseringsprojecten in samenwerking met interne en externe specialisten. Wij vragen: enthousiaste kandidaten met een MTS-opleiding; ruime ervaring als procesautomatiseerder; gedegen kennis en aantoonbare ervaring op net gebied van plc-besturingstechnieken; bereidheid om uw vakmanschap volledig in te zetten en verder te ontwikkelen; in bezit van eigen vervoer (i.v.m. de ligging van het bedrijf/ploegendienst); leeftijdsindicatie: 25-35 jaar; analytisch accuraat en flexibel ingestelde persoonlijkheid. Verder verwachten wij van u een actieve bijdrage aan een verdere teamontwikkeling en kwaliteitsverbeterprocessen. Wij bieden: een nieuw perspectief in een innoverend bedrijf met een goede orderpositie; (na een ruime inwerkperiode) een verantwoordelijke en zelfstandige functie in teamverband; goede salariëring met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. j Uw reactie: uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 10 dagen richten aan: T) „Z J Dn«4nniio TJ \T Afd. Personeelzaken t.a.v. mevr. B. Schot. bedrijvenadviseur m/v Een buitenkansje. Maar wil hij of zij een slag kunnen slaan, dan moet er onmiddellijk actie ondernomen worden. Dus zorgt u als bedrijvenadviseur bij de Rabobank Klundert dat u op zo kort mogelijke termijn een afspraak regelt. Ook al is dat buiten kantoortijd. U hoort de plannen aan. En bekijkt of u erin mee kan gaan. En een financiering kunt regelen. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daadwerkelijk met ze U bent voortdurend alert. Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met kennis en contacten. Met adviezen, produkten en diensten. Op die manier bouwt u aan een relatie met uw klanten waar ze beter van worden. Wat de bank en u weer de ruimte geeft zich verder te ontwikkelen. U hebt een opleiding op HBO-niveau, een aantal jaren ervaring in onze markt en kennis van en ervaring met het analyseren van marketing databases. U bent ondernemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Schreuders, directeur van de bank, telefoon 0168-402150. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Klundert, Postbus 16, 4790 AA Klundert. KLUNDERT Van Dijnsan Beveiligingen bv te Breda is een snel groeiende onderneming met als specialisme het adviseren en installeren van complete beveiligings installaties. Uitsluitend maatwerk op basis van hoogwaardige componenten. Dankzij haar bijzondere kennis van de specifieke beveiligingsproblematiek heeft Van Dijnsen een uitstekende reputatie verworven in heel Nederland, zowel bij particulieren als bij het bedrijfsleven. Daartoe staan dag en nacht alert zijn en een pijlsnelle serviceverlening garant. Wegens expansie van onze werkmaatschappij zijn wij op zoek naar een ervaren: Voor deze afwisselende en interessante functie vragen wij: - MTS/HTS Elektrotechniek; - het diploma T.B.V. is een pré; - goede contactuele eigenschappen; - leidinggevende capaciteiten; - een sterke persoonlijkheid; - affiniteit met administratie/automatisering. Naast een prettige werkkring en enthousiaste collega's, bieden wij u: - ruimte voor zelfontplooiing; - een hoge mate van zelfstandigheid; - een representatieve auto van de zaak; - een goed salaris. Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar. Van Dijnsen Beveiligingen, t.a.v. Dhr. S. van Irsel, postbus 2243,4800 ce breda. tel.: 076-5728131. Metalen-ramenfabriek Van lersel BV zoekt een vakman voor de afdelingen: - Stalen ramen en deuren - Aluminium plaatwerkerij Deze persoon moet, na een interne opleiding en inwerk periode, geheel zelfstandig onze produkten kunnen produceren. Vereiste: een gedegen opleiding in bankwerken, plaatwerken en lassen. Aanbevolen: werkervaring in genoemde vakken. Welke ambitieuze persoon kan en durft deze uitdaging aan om, binnen ons mooie bedrijf, topkwaliteit te maken. Sollicitaties alleen schriftelijk Metalen-ramenfabriek van lersel BV Zijlbergsestraat 31 Postbus 34 4920 AA Made Telefoon: 0162-683554 Telefax 0162-686141 SKG certificaat lid branchegroep VMRG METALEN /RAMENFABRIEK Technische Groothandel K. Verhoeven B.V. is al ruim 40 jaar als technische groothandel een begrip in het bedrijfsleven in Zuid- en Midden-Nederland. Klantgerichtheid, dynamiek en persoonlijk contact staan centraal in haar dienstverlening. Met 20 medewerkers bewerken zij het bedrijfsleven in Noord-Brabant, Zee land en Midden-Nederland. In verband met de sterke groei in de regio Midden- en West-Brabant zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Functie-eisen: opleiding op VBO/MBO-niveau enige ervaring als vertegenwoordiger kennis van de technische groothandel goede contactuele en communicatieve eigenschappen ambitieus, zelfstandig met positieve instelling klantgericht en serviceverlenend. Geboden wordt: een zeer zelfstandige en afwisselende functie goede secundaire arbeidsvoorwaarden een passend salaris dynamische werksfeer Functie-omschrijving: na een inwerkperiode bent u zelfstandig verantwoordelijk voor uw werkgebied alsmede voor de uitbreiding daarvan advisering op het gebied van technische problemen. Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Verhoeven, telefoon 0162-515150. Spreekt deze functie u aan? Richt dan binnen 10 dagen uw sollicitatie met uitgebreide c.v. onder vermelding van referentiennummer KP0402 aan: KORPUT PARTNERS t.a.v. de heer A. Treffers, afdeling werving en selec tie, Mathildastraat 38, 4901 HC Oosterhout. Uw partner voor strategie' en managemenlvraagstukken Bouw- en aannemersbedrijf Aan de Stegge Roosendaal B.V. vraagt i.v.m. uitbreiding van werkzaamheden: Functie-eisen: - In het bezit van een HTS-diploma - Ervaring opgebouwd hebben in een soortgelijke functie met een hoge graad van zelfstandigheid. - Werkervaring met computer - financieel inzicht bezitten t.b.v. begrotingen en kostenbewakingen Functie-eisen: - Een voltooide opleiding HTS - Een behoorlijke ervaring op de werkvloer - Goede contactuele eigenschappen Door ons wordt geboden: - Een zelfstandige baan in een enthousiast en hardwerkend team. - Goede mogelijkheden voor scholing en opleiding. - Salaris conform UTA-CAO Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van uw C.V.'kunt u binnen 14 dagen richten aan: Aan de Stegge Roosendaal B.V. s T.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 1446 I 4700 BK ROOSENDAAL 1MAN DE MAN Wand-, Vloer- en Plafondafwerkingsbedrijf B.V. is gevestigd te Breda. De werkzaamheden worden landelijk uitgevoerd. De opdrachtgevers bestaan uit aannemers en instellingen in de gezondheidszorg en horeca. De kern van het bedrijf telt circa 30 vaste medewerkers die veelal lang in dienst zijn. De onderneming heeft haar reputatie de afgelopen 30 jaar opgebouwd. Ter versterking van de organisatie en ontlasting van de direktie zoeken wij een (SPILFUNCTIE MET EEN BREED TAKENPAKKET VOOR ZELFSTANDIGE MBO'er M/V) die als spil van de organisatie gaat functioneren. Als centrale spil gaat u een breed takenpakket venrullen. bent verantwoordelijk voor de organisatie van de werken, motiveert de medewerkers, bewaakt de voortgang van de werken. onderhoudt contacten met opdrachtgevers en verwerft opdrachten, treedt op als sparringpartner voor de direktie. Het is uw ambitie een functie te vinden waar uw capaciteiten en betrokken heid optimaal tot hun recht komen en u wilt een verbinding voor langere tijd aangaan. Voor deze sleutelfunctie heeft u een opleiding genoten op MBO-plus niveau of u heeft door ervaring een vergelijkbaar niveau bereikt. Uw leeftijd ligf tus sen de 30 en de 40 jaar. Karakter, capaciteiten en inzet zijn belangrijker dan uw opleiding. U beschikt over enige jaren relevante werkervaring en bent nu toe aan een zelfstandige en verantwoordelijke functie. Ervaring in de branche is een pre. Sollicitaties kunt u richten aan: DE MAN Wand-, Vloer- en Plafondafwerkingsbedrijf B.V. t.a.v. de Direktie, Franse Akker 4, 4824 AK BREDA. Het Pasteurziekenhuis in Oosterhout is een algemeen ziekenhuis. In het ziekenhuis zijn ca. 50 medisch specialisten en 750 medewerkers werkzaam "Top in basiszorg" wordt nagestreefd Het ziekenhuis beschikt over 251 bedden. Nu het toekomstige sociaal beleid is vastgelegd in concreet ontwikkelde plannen en een start gemaakt is met het invoeren van het sturingsprincipe integraal management zijn wij op zoek naar een die de combinatie van beleidsontwikkeling en ondersteunend I werk op het gebied van personeels- en organisatiewerk, een uitdaging vindt en graag binnen een klein team functioneert (in fulltime dienstverband). De functie: - Het mede ontwikkelen en voorbereiden van het te voeren personeels- en organisatiebeleid. - Het op projectbasis mede uitbouwen en implementeren van het actieplan Sociaal Beleid. - Het adviseren over en ondersteunen van de uitvoering van het personeelsbeleid waarvoor de verantwoordelijkheid binnen de 'lijn' ligt. - Het fungeren als een deskundig (actief) aanspreekpunt vooi leidinggevenden en medewerkers inzake personeels- en organisatiebeleid. - Het mede uitvoeren van de aan deze taken verbonden administratieve werkzaamheden waaronder procedure beschrijvingen. Wij verwachten: - Een professionele instelling met een duidelijke visie op het vakgebied. - Een goed ontwikkeld communicatievermogen dat u ondermeer in staat stelt in teamverband samen te werken met alle professies en geledingen binnen het ziekenhuis. - Een duidelijk ontwikkelde adviesvaardigheid - Een ruime ervaring binnen een uitvoerende/beleidsmatige P&O functie (tenminste 5 jaar): gezondheidszorg vormt een pré. - Een minimaal HBO+/academisch gevormd denk- en werkniveau binnen op P.O. O. gerichte opleiding. - Een leeftijd tussen 30 en 40 jaar. Wij bieden: - Een functie vooralsnog voor een periode van 3 jaar. - Een functie die zowel ontwikkelende als uitvoerende aspecten omvat en is hierdoor zeer geschikt als voorbereiding op een doorgroei naar een leidinggevende/beleidsgerichte positie. Binnen een relatief klein team komt u in aanraking met alle facetten van het personeels- en organisatiewerk. - Een grote mate van eigen verantwoordelijkheid. - Een professionele werkomgeving. - Secundaire arbeidsvoorwaarden worden ontleend aan de CAO voor het Ziekenhuiswezen. - Een inschaling in principe op FWG niveau 55. Belangstellenden kunnen voor nadere inlichtingen contact opnemen met het hoofd van de dienst personeel, organisatie en opleidingen, dhr. G. Nibbelke tel. 0162-488216, privé 040-2535464. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk en onder vermelding van vacaturenummer 97.07, kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep worden gericht aan dhr. G.B.G. Nibbelke, hoofd personeel, organisatie en opleidingen van het Pasteurziekenhuis. Selectiegesprekken zijn gepland in week 13. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Pasteurlaan 9, Postbus 67, 4900 AB Oosterhout telefoon 0162 - 488000. Bij uitvaartplechtigheden doet de uitvaartverzorger van DELA vaak een beroep op de assistentie van een uitvaardeider. Als uitvaardeider begeleidt u tijdens de uitvaart de familie van de overledene en belangstellenden. U verzorgt con doléances en rouwbezoeken. Ook bent u verantwoordelijk voor de dragers die ingezet worden bij een uitvaartplechtigheid. Momenteel heeft DELA voor de regio Oosterhout plaats voor een Zowel vrouwen als mannen komen hiervoor in aan merking. Wanneer u over voldoende vrije tijd beschikt, representatief bent, in staat bent om mensen toe te spreken, woonachtig bent in het rayon Oosterhout en de beschikking heeft over een auto komen wij g in contact met u. Het betreft hier geen vaste baan. Voor elke uitvaart plechtigheid ontvangt u een vaste vergoeding. Voor informatie en aanmelding kunt u op werkdagen tussen 08.00 en 09.00 uur contact opnemen met dhr. M. Snoek, Uitvaartverzorger, tel. (0162) 47 02 is een internationale parketonderneming met vestigingen in Nederland en Frankrijk. Naast een zagerij en twee productiebedrijven, hebben wij diverse groot- en detailhandelszaken. Voor onze vestiging in Frankrijk, die gesitueerd is in Elzas Lotharingen (Duitstalig) zoeken wij een: Functieomschrijving: De kandidaat zal in overleg met de directie verantwoordelijk zijn voor het productieproces 20 mensen). Hij moet over leidinggevende capaciteiten beschikken om na een ruime inwerkperiode zelfstandig te kunnen werken. Daarnaast dient hij praktische kennis en ervaring te hebben ten aanzien van machinale houtbewerking. Functie-eisen Wij bieden: Een zelfstandige en veelzijdige functie binnen een financieel gezonde onderneming. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Eventueel verzorging van huisvesting. Bedrijfsauto wordt ter beschikking gesteld. Opleiding op minimaal MBO-niveau, secundaire opleiding machinale houtbewerking bij voorkeur aangevuld met bedrijfskaderopleiding houtindustrie. Bereidheid om zich na een inwerkperiode te vestigen in Frankrijk. Kennis van de Duitse taal, Frans is een pre. Indien deze functie u aanspreekt en u voldoet aan de gestelde eisen, kunt u binnen 14 dagen uw sollicitatie richten aan: ROODINGBEHEER B.V. T.a.v. personeelszaken Postbus 254 4900 AG OOSTERHOUT Tel. 00-31-162-436020 Een psychologisch en medisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wat is dat daar in de lucht? Is het een klaps is het een roofvogel? is het vliegende schote een zonsverduistering? Is het een stuk van laag? Nee, het is een vliegtuig. Het vliegtuig toekomst. Het hangt ons boven het hoofc wil landen. Maar het moet, zoals het zich aanzien, nog een maand of vier wachten. Het bureau Nut Noodzaak mobiliseert alle landers die op de grond staan te turen. Latei toestel toe of geven wij geen toestemmini Schiphol de loper uit? Het zijn vragen wa mand nu al het antwoord op heeft. Behal kestein. Die weet dat de nationale luchthave uitbreiden en de Navo juist niet. In de oorvei de discussie is hij tot nu toe de enige die zie laten horen. Het is een gigantisch vliegtuig daar tegen melkoepel. Of het uit Turkmenistan komt vraag kan ik me voorstellen. Maar weet u mensen in zo'n kist gaan? Iets van 10.001 schatting, in die orde van grootte moet je want het vliegverkeer neemt een enorme Dan zouden er dus 10.000 Tamils in en zoveel zijn er niet die 20.000 gulden dokken. Het toestel slaat de wolken kapot en laat di trillen; Het zet ons flink onder druk. De bem eist landingsrecht. Sommige mensen te: kaarsrechte wegen en sloten bezwijken ori herrie en roepen: „We zullen wel moeten. D vooruitgang. We missen de boot als dat vl hier niet naar beneden mag komen." Het probleem is alleen dat er een compleet landingsbaan aangelegd moet worden voc gigantisch luchtkasteel. De baan zou moet ginnen in Den Helder en doorlopen tot de Be grens. Dat grijpt nogal in natuurlijk. Naar sc twaalf beschermde natuurgebieden en groe ten moeten het veld ruimen. Het aantal do de provincies Noord- en Zuid-Holland en zal met zo'n vijftien procent den. Het bureau Nut&Noodza rianten die tijdens de baanbrede'maatschap discussie aan bod zullen komen. De landira voor supertoestellen zal bijvoorbeeld dam heen moeten lopen. Maar aan welke1 Via het Markermeer, Pampus en het Eemmet het zuiden? Of via de Haarlemmermeer langs de HSL-spoorlijn naar Brabant? In da geval zal het oude Schiphol wijken en krijgt de discussie mensie. Het vliegtuig van de toekomst zet de landin de kop van Noord-Holland. Maar het echte stand komen vindt plaats in Brabant. Ten zuilen dus de grote rivieren over een brede dichtgegooid moeten worden. Want Ann Jorritsma heeft geen potje meer voor tunn volgens is de spreidwijdte van de vleugels toestel zo verschrikkelijk groot, dat de stad niet ongeschonden zal blijven. De Beemden zal in ieder in z'n geheel met de gelijk gemaakt moeten worden. Tenslotte moeten er tegen de Belgische gre minals gebouwd worden, plus de bijbehc toegangswegen. Voor alle inwoners van iux komen er voorzieningen om ai te hoorscbade te voorkomen. We missen de aansluiting met de toekon daarmee een ongelooflijke straalstroom var taal, wordt gezegd. Dat zal wel kloppen. Ma den wij dat Nederland gehalveerd en gehavc nieuwe tijd in moet? Nou, ik in ieder geval ni mag u gerust weten. Er komt nog iets b schijnt dat al die buitenlanders ons land allee gebruiken om over te stappen. Wij hebben he niets meer dan een overstap-halte. Al die nr willen zo snel mogelijk weer weg zijn! Ik zal aan het bureau Nut Noodzaak en aan de heer Bolkestein doorgeven dat nab mening Schiphol beslist niet uitgebreid moe den, maar de Navo wél. Als alle landen bij dt komen, heeft niemand meer een vijand en k dub dus opgeheven worden. Een simpele t sie, waarover we echt niet vier maanden hoe doen.

de Stem | 1997 | | pagina 46