DE STEM P E O INI E E L IBDO DESTI technicus wil i C Praktijkcoördinator v/m Cl Vedior Kansen in tijdelijk werk interseafish SECRETARESSE Zo'll ik zyn Reclassering Nederland^ Tekenaar/Constructeur Machinebouw ir randstad polytechniek GROOTINT GRP SYSTEMS B.V. kunststofbewerkers I Vitae Accountancy Docent automatisering m/v Administratief medewerker m/v Vertegenwoordiger m/v Logistiek administratief medewerker m/v Financieel medewerker m/v Telefonist/receptionist m/v Facilitair medewerker/ Conciërge m/v Secretaresse m/v Technisch-commercieel vertegenwoordiger m/v A-Verpleegkundigen/HBO'V-ers m/v Opleidingsadviseur m/v Sportinstructeur m/v -\r randstad uitzendbureau de hazelaar entrum voor verzorging, verpleging en reactivering - HERHAALDE OPROEP- dagblad voor zuidwest- IBB Hoofdmonteur Hoofdmonteur All-round servir Projecten The flexible workforce Assistent-accountant (AA) Assistent-accountant (RA) DE STEM ZATERDAG 1 MAART 1997 DE STEM B526168c Voor een avondcursus zoeken wij een docent automatisering. U dient ervaring te hebben met MS office Acces en/of WP 6.1 for Windows. De opdracht start vanaf 7 april op maandag- of dinsdagavond en zal 10 weken duren. Mocht u voor deze baan niet beschikbaar zijn maar wel graag op een ander moment in de week les willen geven dan kunt u uiteraard ook vrijblijvend informeren. Informatie bij Adrienne Ogier, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Voor deze groothandel in metaalprodukten gaat u de volgende taken verrichten: controle binnenkomende goederen, debiteuren- en crediteurenadministratie, voorraadadministratie, archivering en bijkomende secretariële werkzaamheden. Voor de functie is het noodzakelijk dat u een afgeronde opleiding op MBO-niveau heeft en enige jaren werkervaring. Informatie bij Lidewij Geertsma, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor de service-afdeling van een internationaal bedrijf zoeken wij met spoed eenfull-time logistiek administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan o.a. uithet onderhouden van contacten met (inter)nationale klanten, het aannemen van orders en de administratieve verwerking van logistieke gegevens. Functie-eisen MBO opleiding met relevante logis tieke werkervaring, beheersing moderne computerprogramma's bij voorkeur Word en Excel, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en een dienstverlenende instelling. Deze full-time functie biedt goedetoekomstmogelijkheden. Informatie bij Marjon van der Maat, tel. (0161) 22 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Wij zoeken per direct voor een van onze relaties op Moerdijk een assistent voor het hoofd debiteuren/crediteuren. De taken zijn het controleren en analyseren van financiële gegevens en het verstrekken van informatie aan het management. De eisen voor deze functie zijn een afgeronde MBA of MEAO BA opleiding en 5 jaar relevante werkervaring. Informatie bij Iris Nieuwlaat, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. In deze functie gaat u naast het bedienen van de telefooncen trale de volgende taken op u nemen: verzorgen in- en uitgaande post, voorraadbeheer en archiefwerkzaamheden. Een goede beheersing van het Engels, Duits en Frans is hiervoor noodzakelijk, alsmede minimaal 2 jaar werkervaring. Informatie bij Lidewij Geertsma, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een onderneming in de grafische branche, met name gericht op print- en kopieerservice. Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een creatieve persoonlijkheid. U bezoekt redamebureaux en repro-afdelingen van grote ondernemingen. Daarnaast zoekt u ook naar nieuwe marktkansen en -segmenten om de produkten en dienstverlening bekend te maken in de regio Breda en omstreken. Deze functie kan zowel full-time als part-time worden ingevuld. Informatie bij Mirjam van der Weijde, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Een internationale handelsmaatschappij in Breda zoekt, ter uitbreiding van het huidige team, een stressbestendige secreta resse. Het takenpakket bestaat uit het beantwoorden van de telefoon, faxverkeer, correspondentie, orderentry, archiefbeheer en ondersteunende activiteiten. U heeft een MBO opleiding en bijvoorbeeld 1 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Het actief gebruiken van de talen Engels, Duits en Frans spreekt u aan en u heeft ervaring met de MSOffice programmatuur. Informatie bij Mirjam van der Weijde, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Commerciële mensen met een MTS-Wtb of MTS-Fmt diploma kunnen nu aan de slag. Heeft u ervaring met draaien en frezen en heeft u gewerkt met een CNC- of NC-machine, dan is er werk voor u in de regio Midden-Brabant. Het betreft een functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Rob de Hair, tel. (010) 402 05 80, Rotterdam, Stadhuisplein 39. Randstad Uitzendbureau is sinds januari'97 officieel tweede bureau voor het Pasteurziekenhuis in Oosterhout. Daarom komen wij graag in contact met gediplomeerdeA- Verpleegkundigen en HBO-V'ers, die op zoek zijn naar werk. Ook wanneer u slechts enkele uren per week beschikbaar bent kunt u zich inschrijven. Recente werkervaring is vereist. Randstad organiseert een inschrijfdag voor medisch personeel op zaterdag 8 maart van 10.00 tot 16.00 uur in Oosterhout, Nieuwstraat 6b (schuin tegenover C&A). U bent van harte welkoml Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een grote onderwijsinstelling in Breda zoeken wij een zeer flexibele conciërge. De baan is op oproepbasis en kan per week erg variëren in locatie en aantal uren (tussen 7.00 23.00 uur). U draagt zorg voor een adequate ondersteuning aan medewerkers, docenten en studenten. Uw werk bestaat o.a. uit: toezicht houden op de veiligheid en beveiliging van iedereen in het gebouw, ontvangst van goederen en toeleveranciers en het controleren en gereedmaken van de lokalen. Vereisten zijn een MBO-opleiding, een zeer dienstverlenende instelling en stressbe stendig kunnen zijn. Deze functie kan voor langere tijd zijn. Informatie bij Desirée Plasschaert, tel. (076) 520 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een opleidingsinstituut in automatiseringsopleidingen zoeken wij een enthousiaste opleidingsadviseur. U heeft een opleiding op HBO niveau en aantoonbare commerciële werkervaring. U bent intiatiefrijk, resultaatgericht en uiteraard dienstverlenend. Door persoonlijke bezoeken en telefonische acquisitie onderhoudt u zelfstandig contact met bestaande en potentiële relaties. U inventariseert de opleidingsbehoeften van de klant. De administratieve afhandeling van het commerciële traject, alsmede een aantal operationele taken behoren eveneens tot uw verantwoordelijkheid. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Voor een sportcentrum in de omgeving van Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een sportief persoon, die aerobics en fitness kan instrueren. Bent u in het bezit van een relevant diploma en heeft u een flexibele instelling, dan kunnen wij u aan de slag helpen. Bent u de persoon die wij zoeken, reageer dan snel! Informatie bij Tanja Scheeren-Rudolph, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. De Hazelaar maakt deel uit van stichting de Wever, instellingen voor verzorging, verpleging en reactivering. Tevens ressorteren onder stichting de Wever het verzorgings centrum Antonius van Padua en dependances in de verzorgingshuizen De Kievitshorst en de Heikant. Vanuit stichting de Wever wordt een actieve rol gespeeld binnen een aantal substitutieprojecten voor 158 verpleeghuisgëindiceerde cliënten. In een samenwerkingsverband dat verder wordt ontwikkeld, wordt deze zorg met 5 verzorgingshuizen ingevuld. De Hazelaar biedt intramuraal zorg aan 428 cliënten, waarvan 153 somatische patiënten, 240 psycho geriatrische bewoners en beschikt over 20 psychogeriatrische en 15 somatische dagbehandelingsplaatsen. De Hazelaar gaat uit van een zorgconcept waarin de cliënt zoveel mogelijk een zelfstandige en centrale rol vervult. Dit met behulp van een samen met de individuele cliënt op te stellen zorgplan. De zorgorganisatie van De Hazelaar bestaat uit vier multidisciplinair samengestelde clusters, te weten reactivering, chronisch somatische zorg, psychogeriatrie intern en psychogeriatrie extern. De zorgdusters worden ondersteund door professionele vakgroepen, het Fadlitair Bedrijf, de Economisch Administratieve dienst en de dienst Personeel en Organisatie. Er werken in De Hazelaar bijna 500 mensen in dienstverband en 130 vrijwilligers. Stichting De Wever treft voorbereidingen voor de bouw van 2 verpleegunits in verzorgingshuizen en een nieuw te bouwen integrale zorginstelling. Stichting de Wever Instellingen voor verzorging, verpleging en reactivering Dr. Eygenraamstraat 3, 5042 SE Tilburg Tel. 013-4644100 ln onze organisatie bestaat een vacature voor de functie van (36 uur per week; eventueel in duo-verband uit te voeren) Plaats in de organisatie U ontvangt als praktijkcoördinator, medewerker van de dienst Personeel en Organisatie, rechtstreeks leiding van de Opleidingsfunctionans en functionele aanwijzingen van Zorgcoördinatoren en Clustermanager. Functieprofiel U vervult een ondersteunende rol bij de initiëring, implementatie en uitvoering van alle voorkomende opleidingsactiviteiten binnen een cluster. U vervult tevens een coördinerende en uitvoerende taak - voor de (aflopende) opleiding tot ziekenverzorgende en, na invoering van het nieuwe opleidingsstelsel voor verplegende en verzorgende beroepen, alle opleidingsfuncties binnen een verpleeghuis. - voor de stage-activiteiten van alle binnen het cluster aanwezige disciplines. Functie-eisen - U bezit het diploma ziekenverzorging, MDGO-VP of verpleegkundige; - en hebt daarna het diploma Lerarenopleiding Verpleegkunde behaald of een vergelijkbare opleiding met succes afgerond; - u bezit aantoonbare capaciteiten om het clustermanagement en alle cluster medewerkers op opleidingsgebied te ondersteunen bij de doorlopende cliënt- en samenwerkingsgerichte veranderprocessen. U doet dit vanuit een kritisch observerende houding; situationeel bepaald op richtinggevende /instruerende/coachende manier, waarmee u het cluster helpt "leren te leren"; Arbeidsvoorwaarden De functie is ingedeeld in FWG-salarisgroep 45. De sollicitatieprocedure Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P. Hüsstege, Hoofd Personeel en Oiganisatie (tel. 013-4644245) of mw. Y. Neyman, Opleidingsfunctionaris (tel. 013-4644233). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan De Hazelaar, Postbus 1173, 5004 BD Tilburg, ter attentie van de heer P Hüsstege. Uw brief dient uiterlijk 14 maart 1997 in ons bezit te zijn, onder vermelding van vacaturenummer 97/10. De selectiegesprekken zullen worden gehouden op dinsdag 1 april in de ochtend en op vrijdag 4 april in de ochtend. fresh and deepfrozen fishproducts Onze relatie is een handels bedrijf in diepgevroren vis en visproducten, gevestigd te Tholen. Tot haar leveranciers en afnemers behoren bedrijven over de hele wereld. Interseafish onderscheidt zich binnen de branche door een planmatige en sterk klantgerichte manier van werken en aandacht voor nieuwe productmogelijkheden. Een belangrijke schakel in de werkzaamheden vormt het internationale transport van leverancier naar afnemer. Als gevolg van de toenemende omvang van deze werkzaamheden wil Interseafish haar team thans uit breiden met een secretaresse. In deze functie wordt het specifiek uw taak om de administratieve en communi catieve aspecten die samenhangen met het vervoer in goede banen te leiden. Dit houdt in dat u in staat moet zijn uitstekende contacten te onderhouden met klanten, leveranciers, vrieshuizen en transporteurs. Daarnaast wikkelt u de administratieve bescheiden, verband houdend met het transport, accuraat en voortvarend af. Bij de werkzaamheden maakt u veelvuldig gebruik van de moderne talen. Tot slot wordt u tevens ingezet voor andere secretariaatswerk zaamheden, die in samenwerking met een collega-secretaresse verricht worden. Om in aanmerking te kunnen komen voor deze functie dient u te beschikken over een afgeronde secretaresse-opleiding (bij voorkeur Schoevers). U dient de moderne talen in woord en geschrift te beheersen en bent in staat om met tekst- verwerkingsapparatuur te werken. Het notuleren in steno moet voor u geen pro bleem zijn. Indien u beschikt over enige secretariële ervaring is dit een pre. U bent stressbestendig en uw leeftijd is ca. 20-25 jaar. Indien u voldoet aan dit profiel, dan kunt u uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, sturen aan onderstaand bureau, Postbus 3191, 5203 DD 's-Hertogenbosch, t.a.v. de heer drs L.J.J. Verhulst. Voor nadere telefonische inlichtingen kunt u contact met hem of mevr. drs L. Vermeer-Rinkema opnemen, tel. 073-640 57 05. BDO CampsObers Management Consultants I Randstad Polytechniek is een-dienstverlenende organisatie die bedrijven en instellingen in de technische markt professionele ondersteuning biedt bij het realiseren van hun projecten. Hooggekwalificeerde technische specialisten worden vanuit een dienstverband met Randstad Polytechniek op projectbasis gedetacheerd bij uiteenlopende opdrachtgevers. Wij voeren opdrachten ook intern uit in onze modern geoutilleerde en ISO-gecertificeerde tekenkamers. Werktuigbouwkunde is een van onze specialismen. Wij ondersteunen onze opdrachtgevers op het gebied van ontwerpen, construeren, tekenen, beproeven en onderhouden van machines, motoren, apparatuur en installaties voor gebouwen (AC/CV) en industrie. Randstad Polytechniek maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1996 een omzet van 6 miljard. Organisatie Een groot internationaal georiënteerd bedrijf in de regio Roosendaal en Terneuzen. Uw kerntaak U houdt zich bezig met het maken van constructie-, samenstellings- en werkplaatstekeningen ten behoeve van de machine bouw. Een kort verblijf in het buitenland behoort tot de mogelijkheden. Uw profiel U heeft een opleiding MTS/HTS Werktuigbouwkunde met kennis van en/of ervaring met AutoCAD 12. Kennis van 3D-modelling m.b.v. ME10, Pro-Engineer of Cadds 5 is een prae. Uw contractperiode Het betreft een contract voor de duur van het project met optie op een vast dienstverband bij Randstad Polytechniek. Uw honorering Afhankelijk van leeftijd en ervaring. Salarisindicatie 60.000,00 a 65.000,00 op jaarbasis. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer ing. R.L.D. Bracke, Willem Alexanderlaan 45, 4532 DB Terneuzen.Voor telefonische informatie: (0115) 61 76 55. Of t.a.v. de heer R.J. Verster, Prinsenkade 5c, 4811 VB Breda. Voor telefonische informatie: (076) 520 88 80. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad. GROOTINT member of Heerema Fabrication Group Voor de productie- en montageafdeling van Grootint GRP-Systems B.V. te Zwijndrecht zoeken wij op korte termijn Grootint GRP-Systems B.V. behoort net als Grootint B.V. en Heerema Havenbedrijf B.V. tot de Heerema Fabrication Group Nederland B.V.; een van de toonaangevende ondernemingen in de staalmarkt voor offshore en onshore toepassingen. Grootint GRP-Systems B.V. is als zelfstandig onderdeel van de groep gespecialiseerd in het samenstellen en monteren van kunststof pijpleidingen voor offshore en onshore toepassingen. Inhoud van de functie: het bewerken en monteren van kunststof pijpleidingen in de productieafdeling alsmede op locatie. Functie-eisen: minimaal LTS of gelijkwaardig; goed tekening kunnen lezen; WA-1 certificaat of de bereidheid om dit te behalen; flexibele instelling; ervaring met (kunststof) piping installatiewerk t.b.v. chemische en/of petrochemische industrie is een pre. Inlichtingen en sollicitatie: Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. Kooien, telefoon 078-6250441. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken zenden aan Grootint GRP-Systems B.V.. s postbus 54, 3330 AB Zwijndrecht, t.a.v. mevr. I J.E.M. Langeweg, hoofd personeelszaken. «8 7 Zoekt u ook een baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowel inhoudelijk als op het gebied van salaris, arbeidsvoorwaar' den en perspectieven zeker aan uw verwachtingen voldoet? Kies dan voor een carrière op projectbasis bij Draft! Draft is een landelijk opererend detacheringsbureau voor gemotiveerde technici op MTS-, HTS- en TU-niveau met inte ressante projecten in de vakrichtingen Bouwkunde, CMete Techniek, Elektrotechniek, Industriële Automatisering, Miiieu en Werktuigbouwkunde. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met: Draft Tilburg» telefoon: 013 - 544 08 48. Of stuur uw CV naar: Postbus 845, 5000 AV Tiiijtrg, fax: 013 - 544 07 09. Elke dinsdagavond zijn wij geopend tot 21a» uur. Bel ons of kom langs voor een persoonlijk gesprek! Recente vacatures op Internet: http://www.draft.nl E-mail: postraasterSdraft.nl imm v [m V' I Bouwkunde Civiele Techniek Industriële Automatisering Milieu Werktuigbouwkunde DB U is een leverancier van wer 245 medewerkers en een omzet in de utiliteit en In de industrie. Wageningen en Lelystad. Voor de afdelin vacatures voor Voor deze tune van de functie in utiliteitsproje U moet kunner den dient u bov teur dient u da; beschikken. Ke Voor de regelte vacature voor c In deze functie regeltechnische varing te hebbe uw werkzaamht bovendien over U heeft minima schillende DDC met cursussen DBU Service is een zelfstandige gespecialiseerd op het gebied v Voor de vestigii heeft, bestaat voor de functie Naast het ondei sen van storing; de accountman; de opdrachtgev U beschikt over aangevuld met maattechniek, r de normen en v Een CFK opleid Wij bieden voor bovenstaande fun< studiefaciliteiten. U zult veelal weri technicus staat een bedrijfsauto tei DBU neemt elke Vedior Projecten is een lan delijke detacheringsorgani- statie met tien vestigingen. Het is een zelfstandige werk maatschappij van Vedior In ternational en behoorttotde Vendex-groep. Het einde van de winter nadert, nog een paar weken en dan is het weer lente. Tijd voor iets nieuws wellicht? Zoekt u een baan waarin u uw 'ei' kwijt kunt, schrijf u dan in bij Vedior Projecten. Regelmatig hebben wij projecten voor HBO'ers en Universitair opge leiden in zowel administratieve als technische beroepen. Vedior Projecten detacheert perso neel in specifieke situaties voor kort af langlopende projecten. Dagelijks werken ruim 1500 gedetacheerde medewerkers van Vedior Projecten bij overheid en bedrijfsleven. Zend uw curriculum vitae, voor op name in ons geavanceerd matchings- systeem, naar: Vedior Projecten, Gouvernementsplein 15, 4611 PM Bergen op Zoom. Telefoon: (0164) 240440. Fax: (0164) 246250. Vitae Accountancy, voorheen Nouveau Métier werft en selecteert personeel m/v voor accountants- en belastingadvieskantoren. Assistent-accountants, teamleiders, loonadministrateurs, belastingadviseurs en fiscaal medewerkers die een stap in hun carrière willen maken, helpen wij discreet en efficiënt aan een baan. Naast een vast dienstverband bieden wij ook mogelijkheden om op tijdelijke basis aan de slag te gaan. Momenteel zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de volgende functies: voor een middelgroot accountantskantoor in Breda. Er wordt een MKB-klantenpakket bediend en doorgroeimogelijkheden zijn uitstekend. Tot het takenpakket behoren o.a.: - samenstellen jaarrekeningen - verzorgen fiscale aangiften - verzorgen advisering voor zelfstandig cliëntenpakket Functie-eisen o.a.: - opl. HEAO/SPD/AA (of hiervoor studerend) - minimaal 2 jaar relevante ervaring op een accountantskantoor - goede communicatieve vaardigheden - flexibele werkinstelling - eigen initiatief voor een accountantskantoor in regio Breda. De sfeer is informeel en er zijn goede doorgroeimogelijkheden aanwezig. Tot het takenpakket behoren o.a.: - uitvoeren van controle-opdrachten - begeleiden van assistent-accountants - verzorgen van veelvuldig klantencontact Functie-eisen o.a.: - opl. HEAO/Postdoctoraal of NIVRA - minimaal 2 jaar relevante ervaring op een accountantskantoor - goede communicatieve vaardigheden - geen 9-tot-5-mentaliteit - eigen initiatief Interesse in deze of andere banen in de accountancybranche, bel dan Desiree van Rie, 040-2466177. Iedere maandagavond bereikbaar tot 20.00 uur. Schrijven kan ook: Vitae Accountancy, Grote Berg 18c, 5611 KK Eindhoven Reclassering Nederland spant zich in voor de maatschappelijke (Herintegratie van men sen die met het straf recht in aanraking zijn gekomen. Met die inspanning wordt beoogd Herhaling van strafbaar gedrag te voorkomen. Oe reclassering draagt daardoor bij aan beperking van overlast en onrustgevoelens. Kerntaken zijn voorlich ting aan de rechterlijke tracht, organisatie van taakstraffen en .begeleiding en toezicht Gerikt nauw samen met justitiële instanties en andere maatschappelijke organisatie J Werving Selectie Uitzenden Vitae Accountancy is een onderdeel van de Vitae groep en heeft vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam. Utrecht en Zwolle

de Stem | 1997 | | pagina 32