DE STEM P E O l\l E E L !2 DE KROES technisch productiemedewerker ZS RUCPHEN (Armstrong VUURSLAG B.V. Goes spe nterbrew PROJECTMANAGER GEMEENTE Dominflsrl) Horeca inspecteurs m/v SERVICEMONTEURS O' 66 m D6 f e 0K-ASSISTENT DIFFERENTIATIE-CHIRURGIE m/V Ziekenhuis Lievensberg Alex Vlielat PESTEM mmmMEMïMIEMnï savoury biscuits (m/v) Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam m BelleVüe Project Production International b.v. RIOOL REINIGINGS SERVICE financieel beleidsmedewerker m/v Medewerker verkooporganisatie (m/v) m k r A O 6 caliper logistics biscuit production systems TEKENAAR-CONSTRUCTEUR TEKENAAR PLAATWERKERS, LASSERS EN BANKWERKERS MONTEURS DE STEM ZATERDAG 1 MAART 1997 X 7?l te Werkendam De Kroes is een jong en ambitieus bedrijf met enthousiaste, meest jeugdige medewerkers. Wij produceren hartige biscuits zoals zoutjes en kaasbolletjes. Tevens vullen wij in grote hoeveelheden wafels met kaascrème en allerlei andere crèmevariaties. Aangezien wij onlangs onze verpakkingsafdeling geheel hebben vernieuwd en geautomatiseerd, hebben wij behoefte aan een Voor de inpakafdeling. 3-ploegendienst) Iemand die: - ervaring heeft met inpakmachines (bij voorkeur in de foodbranche) - interesse heeft in logistieke problemen - niet bang is met meerdere problemen tegelijk geconfronteerd te worden, daar prioriteit aan weet te stellen en deze weet op te lossen - dientengevolge behoorlijk stressbestendig is - er van houdt machines in te stellen, er op toeziet dat deze vlekkeloos lopen en bij storing snel zijn diagnose kan stellen en aan de hand van zijn diagnose machines kan bijstellen - het leuk vindt om te "sleutelen" aan machines - bij voorkeur over genoeg kennis beschikt om met PLC-gestuurde machines overweg te kunnen - in staat is leiding te geven aan een groep van gemiddeld zes tot acht inpakkers (m/v). Opleiding: Wij vragen iemand op het niveau MTS-mechanica/elektro (kennis van PLC- besturing strekt tot aanbeveling). Ervaring: Enige jaren ervaring (het liefst in de foodbranche) is belangrijk. Leeftijd: 25 tot 40 jaar. Wij bieden: Bij gebleken geschiktheid een baan met grote uitdagingen in een snel groeiend bedrijf, U kunt bij ons zelf aan uw carrière bouwen en het bijbehorende honorarium is zonder meer uitstekend te noemen. Brieven te richten aan de heer: Drs. J. de Zeeuw, onder code "Technisch Productiemedewerker". is een internationale brouwerijgroep, met onder andere voor de Nederlandse biermarkt de merken Dommelsch, Oranjeboom, Hertog Jan, Hoegaarden, Leffe en Belle-Vue. INTERBREW NEDERLAND N.V. zoekt voor haar afdeling Verkoop Horeca (voor de regio Zuidwest-Nederland) De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - opbouwen en onderhouden van contacten met relaties, waarbij u de zakelijke gesprekspartner en adviseur van niveau bent op een breed terrein; - behouden en uitbouwen van afzetpunten in de horeca en andere afzet mogelijkheden; - begeleiden en adviseren van brouwerijrelaties m.b.t. de bedrijfsvoering; - opstellen van rapporten en het doen van voorstellen terzake faciliteits verstrekking; - analyseren van commerciële gegevens ter verbetering van het rendement per verkooppunt, Functie-eisen: - opleiding op ten minste middelbaar commercieel niveau; bij voorkeur op HBO-niveau (bijv. HEAO-CE of HHS); - ervaring in een commerciële functie is gewenst; - representatief, stressbestendig en uitstekende contactuele eigen schappen; - leeftijd tussen 25 en 30 jaar en woonachtig in genoemde regio. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Personeelszaken Commercie, tel. (076) 525 24 57. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. gelieve u binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie te richten aan INTERBREW Nederland N.V., t.a.v. Personeelszaken Commercie, Postbus 3212, 4800 MA Breda. i Mp ''.V 'f een internationale handelsonderneming in Breda, werkzaam in de sectoren: noodhulp, gezondheidszorg, energie- en water voorziening, met afzetgebieden in Afrika, Mldden-Amerika, Azië en Oost-Europa (met diverse vertegenwoordigingen al daar) zoekt met spoed een fulltime Functie-inhoud: - het vinden van de beste, internationale inkoopkanalen - het voorbereiden en uitbrengen van offertes - het uitwerken van opdrachten en bijhouden van project dossiers - het onderhouden van contacten met afnemers en leveran ciers. Het is een zelfstandige, dynamische en afwisselende baan met veel ruimte tot eigen inbreng, waarbij goede arbeidsvoorwaar den en doorgroeimogelijkheden vanzelfsprekend zijn. Functie-eisen: - HBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring - sterk commercieel gericht denken en handelen - kennis van de moderne talen In woord en geschrift - gevoel voor techniek - goede sociale en communicatieve vaardigheden - doorzettingsvermogen, accuratesse en zelfstandig kunnen werken - bereidheid tot het maken van reizen in de afzetgebieden - ervaring in een vergelijkbare functie is gewenst - leeftijd 25-35 jaar. Mocht bovengenoemde functie u aanspreken en voldoet u aan de eisen, dan kunt u een schriftelijke sollicitatie met uitge breide c.v. binnen 1 week richten aan: Project Production In ternational B.V., Postbus 3436, 4800 DK Breda. Nederlands grootste sneldienst voor het opheffen van verstoppingen in afvoeren/rioleringen met vestigingen in j-clu geheel Nederland, vraagt wegens uitbrei- RPx ding voor haar vestiging in Rotterdam: De functie: Na een inwerkperiode ontstopt en reinigt u zelfstan dig allerlei soorten afvoerleidingen en rioleringen met behulp van de modernste elektromechanische apparatuur. Gevraagd wordt: Inzet, enthousiasme en goede omgangsvormen. Technisch inzicht en/of loodgieterservaring. Rijbewijs B/E (eventueel groot-rijbewijs). Klantgerichte instelling. Geboden wordt: Een zelfstandige functie. Een zeer afwisselende baan. Een goed salaris. De beschikking over bedrijfskleding en een volledig ingerichte bedrijfsauto. Werkgebied in de omgeving van uw eigen woon plaats. Indien u denkt de juiste persoon voor ons te zijn, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, die vertrouwelijk zal worden behandeld, richten aan RRS, afdeling Perso neelszaken, Postbus 4,2270 AA Voorburg. In verband met de benoeming van de financieel beleidsmede werker tot bureauhoofd Financieel beleid, comptabiliteit en bedrijven van de sector Middelen komt per 1 maart 1997 bij voornoemd bureau de functie vacant van voor 36 uur per week Algemene informatie: Rucphen is een gemeente met ongeveer 22.000 inwoners, heeft een oppervlakte van 6.428 ha en bestaat uit 5 kerkdorpen. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in 5 sectoren: Bestuurlijke Zaken, Sociale Zaken, Welzijn, Gemeentewerken en Middelen. De sector Middelen is als volgt onderverdeeld: - bureau Financieel beleid, comptabiliteit en bedrijven; - bureau Personeel, organisatie en belastingen, - bureau Interne Zaken Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de volgende werkzaamheden: - samenstellen van de gemeente-rekening met bijlagen en beleidsmatige toelichting; - mede samenstellen van de gemeente-begroting (meerjaren begroting), - opstellen begrotingswijzigingen; - regeling kredietbewaking en interne controle; - applicatiebeheer van het financieel pakket (GISFA); - eindcontrole mandatering en invordering; - toezicht op het verzekeringspakket en burgerrechtelijke aansprakelijkheid; - overige financiële beheerswerkzaamheden. Functie-eisen: Voor een goede vervulling van de functie zijn vereist: - FIBO-opleiding op financieel terrein (FIEAO, HFBA, HBDO specialisatie financiën) danwel een gelijkwaardig diploma of opleiding; - ruime kennis en ervaring op het werkterrein strekt tot aanbeve ling: - ervaring/bekendheid met geautomatiseerde administraties (bij voorkeur pakketten van Kramers/IGA); - kunnen werken in teamverband; - goede contactuele en redactionele vaardigheden. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van maximaal f 5.613,- bruto per maand bij een full time dienstverband (functieniveau 9 volgens nieuwe salaris structuur). Onder voorwaarden behoort uitloop op termijn naar niveau 10 tot de mogelijkheden (maximaal bruto per maand f 6.240,-). Bijzonderheden: De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen, waaronder variabele werktijden, zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is er op gericht om te voldoen aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet worden daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid hebben zij de voorkeur. Inlichtingen: Nadere Informatie over de functie-inhoud en ambtelijke organisa tie bij het sectorhoofd Middelen, de heer M.J. van Dijk of bij per soneelszaken, de heer R A.M. Jongeneelen, tel. (0165) 34 95 00. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. N.B. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Armstrong Building Products B. V. is producent van akoestische brandwerende systeemplafondte gels. Onze vooruitstrevende organisatie is onderdeel van Armstrong World Industries Inc., een Amerikaans concern dat wereldwijd o.a. isolatiematerialen, vloerbedekkingen, pakkingen, hard- en zacht-mineraaf plafondplaten en ophangsystemen produceert. De Building Products Division heeft 14 productie-plants, waarvan er 6 in Europa zijn gevestigd. Daartoe behoort sinds kort ook een fabriek voor metalen plafonds in Engeland. Onze productie-plant te Hoogezand heeft zich de afgelopen jaren sterk ontwikkeld, wat onder andere in 1995 resulteerde in het winnen van de Noord-Nederlandse Kwaliteitsprijs en in 1996 in het behalen van het ISO-9002 certificaat. Onze organisatie is sterk gericht op kwaliteitsverbeteringsprocessen en zeer actief op het terrein van klantte vredenheid, kostenbeheersing en het welzijn van onze medewerkers. In verband met uitbreiding van onze verkooporganisatie Centraal en Oost-Europa, die gevestigd is in Breda, zoeken wij op korte termijn een: voor 38 uur per week Wat de functie van u vraagt: u onderhoudt de contacten met onze afnemers uit het verkoopgebted; u geeft een optimale ondersteuning aan onze buitendienstmedewerkers in o.a. Rusland, Polen, Slovenië, Oekraïne en Turkije: u geeft administratieve en secretariële ondersteuning aan d« éigen afdeling; u bent medeverantwoordelijk voor het actueel houden van diverse databases; u voert Telemarketing-activiteiten uit; u verzorgt de levering van monstermateriaal, brochures, displays, etc. aan onze rela ties; u neemt deel aan kwaliteitsverbeteringsprojecfen. Waf Armstrong van u vraagt: u beschikt over een afgeronde MEAO-CE of gelijkwaardige commerciële opleiding; u kunt snel inspelen op veranderende omstandigheden; u beschikt over goede contactuele eigenschappen; u bezit goede administratieve en secretariële vaardigheden; u beschikt over een goede schrijf- en spreekvaardigheid in de Nederlandse taal, Engels en Duits, Russisch is een pré; u bent vertrouwd met de moderne software-pakketten (Word/Excel); u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken; u bent bereid om deel te nemen aan trainingen en/of opleidingen; u woont in de directe omgeving van Breda, of u bent bereid om hier binnen een redelij ke termijn te gaan wonen Waf Armstrong u biedt: De honorering van bovengenoemde functie is goed en is afhankelijk van uw opleidingen en ervaring. Het uitstekende secundaire arbeidsvoorwaardenpakket van Armstrong is op u van toepassing. Informatie omtrent bovenstaande functie kunt u verkrijgen b| mevrouw E.C. van der Linden, Management Assistant/Secretary werkzaam in ons kantoor in Breda (telefoon: 076 - 561 32 66). Wanneer u belangstelling hebt voor deze vacature en volledig aan de gestelde eisen vgb doet, stuur dan uiterlijk vóór vrijdag 14 maart een geschreven sollicitatiebrief met een relevant curiculum vitae aan: Armstrong Building Products B.V. p.a. Sohier Public Relations b.v., Prinsenkade 7, 4811 VB Breda, t.a.v. mr. C.J.M. Sohier. Een psychologisch onderzoek is een gebruikelijk onderdeel van de selectieprocedure. L. inn Caliber Logistics Europe B.V. is de Europese dochterorganisatie van Caliber Systems, een van de grootste Amerikaanse logistieke ondernemingen met een jaaromzet van 5 miljard gulden Caliber Logistics Europe is in 1995 opgestart vanuit hel hoofdkantoor in Leiden en heeft nu reeds zo'n 250 werknemers, met name inhei distributie centrum Breda In de komende jaren zullen diverse bedrijven worden opge richt in de meeste West-Europese landen Caliber richt zich op logistiek manage ment, warehousemanagement, transport management, value added services, customer services e.d. ten behoeve van grote internationale ondernemingen. Kracht van de onderneming is de inter nationale aanpak, de logistieke expertise en de enorme dynamiek. Voor het distributiecentrum in Breda zoeken wij een ervaren Systeembeheerder ..MIMI li: >- 0e functie: Doel van de functie is het verzekeren van de beschikbaarheid, betrouwbaarheid en beveiliging van alle hardware en software systemen op de Site. Je bent verantwoordelijk voor het systeembeheer van onze HP-computer waarop ons Warehouse Management Systeem draait en de daaraan verbonden IBM connecties in het distributiecentrum Breda. Tevens ben je helpdesk voor alle op het netwerk draaiende softwareprogramma's. Je fungeert als troubleshooter en doet voorstellen om problemen op te lossen en procedures te ver beteren. Tevens ben je verantwoordelijk voor het telecommu nicatienetwerk. Je werkt in een ploegensysteem van 8.00 tot 16.30 uur en van 11.30 tot 20.00 uur. Je standplaats is Breda. Wij vragen: Een opleiding op MB0-/HB0-niveau met ruime systeem- ervaring op het gebied van AS 400/HP 3000/LAN (minstens 2 hiervan). Daarnaast is ervaring met Ethernet, Novell en Lotus Notes een pre. Je bent iemand met een enthousiaste en collegiale instelling. Ook neem je initiatief wanneer het nodig is en kun je nauwkeurig werken. Gezien het feit datje werkt in een internationale omgeving is beheersing van het Engels een must. Wij bieden: Een zelfstandige, uitdagende functie waarin ruimte is voor initiatief. Caliber is een groeiende organisatie met door groeimogelijkheden. Daarnaast bieden wij een interessant pakket arbeidsvoorwaarden. Je kunt reageren door middel van bet sturen van een brief met Curriculum Vitae aan de heer D.J. Hendriks, Human Resources Manager, Postbus 3603,4800 DP Breda. Voor meer informatie kun je ook telefonisch contact met hem opnemen: telefoonnummer (076) 53061 19. VUURSLAG is een onderneming, gespecialiseerd in de levering van complete productiesystemen, machines en know-how voor het industrieel produceren van biscuits, crackers en een grote verscheidenheid van andere gebakken producten. VUURSLAG machines worden in eigen werkplaatsen gefabriceerd. De montage van de machines en productielijnen gebeurt door eigen monteurs, die hun werk over de gehele wereld verrichten. Wij zoeken ter versterking van de tekenkamer: Opleiding HTS- of MTS-niveau met enige relevante ervaring Woonachtig in West-/Midden-Brabant of de bereidheid zich hier te vestigen Bekendheid met Autocad is vereist. Tevens zoeken wij: Opleiding op LBO-niveau/LTS of gelijkwaardig met vervolgopleiding SOM Praktijkervaring in de metaalverwerkende industrie. Een goede vakopleiding op LTS/MTS-niveau Ervaring om zelfstandig in de buitendienst onze projecten te monteren en in bedrijf te stellen in zowel binnen- als buitenland. Schriftelijke reacties met c.v. te richten aan onze afdeling Personeelszaken, Post bus 2126, 4800 CC Breda, Konijnenberg 68, 4825 BD Breda. Tel. 076-5720404. Het Operatiekamer-complex van ons ziekenhuis bestaat uit vijf ruim opgezette en goed geoutilleerde operatiekamers. Binnen deze entourage wordt in combinatie met gekwalifi ceerd personeel gestreefd naar een voortdurende kwaliteits verbetering binnen onze zorgverlening. Om deze ontwikke ling te kunnen waarborgen zijn wij per 1 april a.s. op zoek naar een in fulltime of 80% dienstverband. Functie-informatie Uw takenpakket bestaat uit het functioneren als omloop, het instrumenteren en het assisteren tijdens operaties. Deze werkzaamheden worden gerouleerd. Gemiddeld per vijf weken is één weekend-bereikbaarheids dienst van toepassing en per week is gemiddeld één nacht bereikbaarheidsdienst van toepassing. Functie-eisen - U berrt in het bezit van het N.Z.R.-diploma OK-assistent, Differentia tie-Chirurgie; - U beschikt over recente relevante werkervaring. Arbeidsvoorwaarden Salariëring vindt plaats in FWG 45, minimaal 2.791,- en maximaal 4.536,- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband. Daarnaast is momenteel een arbeidsmarkt toeslag van 13% van toepassing. De overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer C. Snepvangers, afdelingsmanager Operatiekamer-complex, telefoon 0164-278429 of via telefoniste 0164-278000, piepernummer 811.181. Uw schiftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, richten aan de heer P.C. van Meel, dienst Personeel en Organisatie, Boerhaaveplein 1,4624 VT Bergen op Zoom. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 24 maart a.s.. Lievensberg is een algemeen ziekenhui voor West-Brabanl, Tholen en St. P land, met ruim 50 medisch specia listen en ongeveer S50 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 145.000 rneni» de polikliniek, in't kliniek worden ruim 10.000 patiënten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden, incln*' 24 PAAZ bedden. Een speciale functie is revalidatie. yan onze atletiekmedewerker gas van Gent - Het klassieke seizoen bij SV Aloy is komen de zaterdag 1 maart met Axel- Graauw alweer aan de vierde wedstrijd toe. Het is de klas sieker die de lente aankon digt. Dit in tegenstelling tot Terneuzen-Graauw in de no- vembermaand, die duidelijk tekenen geeft dat de winter in aantocht is. ATLETIEK Voor Trees Vermeersch heeft die Terneuzen-Graauw meer uitstra ling- „Het is dan altijd mistroos tig weer. Nat, vies en blubber. Je voelt je dan in het peloton veel meer met elkaar verbonden. Dat mis ik een beetje in Axel- 'Op Door Rinus Verberkmoes Goes - Dat rugby spelen niet alleen voor grote kei harde zwaargewichten is weggelegd, bewijst Goese- naar Alex Vlieland. Een jeugdspeler die met zijn 1,70 meter lengte en een gewicht van 70 kilogram bepaald niet tot de 'supers' gerekend mag worden. Toch behoort deze havo scholier tot de besten in zijn groep en is inmiddels vaste keus in Jong Oranje. Alex Vlieland, 17 jaar jong, heeft nog een hele toekomst voor zich. Rugby slokt momenteel veel tijd op bij Vlieland. Zijn passie voor deze sport lijkt vooralsnog me debepalend voor hetgeen hij na zijn havo-periode gaat doen. Hij zegt: „Studeren, maar wel in een plaats waar een goede rugbyclub is." Rugby dus als rode draad in een bestaan waarin alle wegen nog open liggen. Genieten van het moment met een nuchtere kijk richting 2000. Beroepsmatig ligt zijn toekomst naar zijn smaak in de richting van iets doen in de reclamewereld. Voor Alex Vlie land is alles nog een open boek. Met, en dat is inmiddels een vaststaand feit, geen moment spijt van het overstappen van voetbal naar rugby. Een stap die hij als 12-jarige nam door de voetbalclub Robur vaarwel te zeggen om zich vervolgens aan te melden bij de Goese rugbyclub Tovaal. Een vereniging die in de jeugdregionen samenwerkt met Oemoemenoe en Tilburg. Alex Vlieland doorliep die jeugdoplei ding met genoegen en blikt daar nog altijd met veel vreugde op terug. Met name de trips naar Wales, Engeland, Schotland en Frankrijk waren voor hem in die periode hoogtepunten. Overstap Toch moest hij zijn maatjes vaarwel zeggen, omdat Tovaal geen Colst-team, jongens tot 19 jaar, heeft. En aangezien Alex dolgraag wilde blijven spelen en geen dispensatie kreeg om bij de senioren mee te doen, verkaste hij naar Roosendaal. Bij die ploeg speelt hij nu in de competi tie en gaat het hem goed af. Te meer daar hij met zijn team op 'niveau' speelt, waardoor hij de overstap van het nationale jeugdteam naar Jong Oranje goed verwerkte. Overigens heeft Tovaal, tot ge- Van onze sportmedewerker Axel - Op een moment dat Goes tweede klasse volop in de schijnt Pers staat, gaat voor Terneuzen hcht langzaam uit. Goes acteert j)ag op eigen veld tegen Rood Wi Terneuzen moet zich bij NOAD Pen. Een klasse lager doet Axel meer dan aardig. In het Axelse ontmoet het Patrijzen. In de vic Xtasse is Sluiskil-HW'24 een duel extra aandacht. ZONDAGVOETBAL joes speelde voor de winterstop een 'e VaUige competitie. De formatie -rainer Hugo Barents schiep zich void: 0 nsen, maar deed daar vaak te we ee. Aan de andere kant liet Goes ach r®SGmatig een steekje vallen. In ^end lijkt een ommekeer gekomen te ^oes speelt achterin gedegen en slaaf - unters ongenadig toe. Barents heeft annen dus op de rails en doet volop e titelrace. Rood Wit is in die strijd - ncurrent, die moet winnen om nie Punten verlies meer gezet te wor vo°r de mannen uit St. Willebrord i:

de Stem | 1997 | | pagina 20