DE STEM P E R S O GosRenf Bedrijfsleider Transportbedrijf p rev SHOWROOMVERKOPERS m/v operationeel manager v/m inventieve stimulerende ondernemer met durf en groeipotentieel Mercuri Urval Timmer bij \UCWi Vein der Velde PLANONTWIKKELAAR DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Zaterdag houden we op al onze vestigingen een Intercedentendag. Ben je geïnteresseerd in een veelzijdige en zelfstandige baan en heb je HBO of universiteit en zo'n 2 jaar werkervaring, kom dan langs. Kun je niet komen, bel dan gratis tot 21.00 uur 0800-1533. ""If rSfldstSCl UitZGndbUTGSU administratief, ondernemend en beheersmatig 1^ ROOZEN VAN HOOF zv advies, werving en selectie -«■•HilHill: pE STEM DE STEM ZATERDAG 1 MAART 1997 X 71 EEL Geïnteresseerd in een sleutel positie bij Randstad? Kom dan zaterdag 8 maart tussen 10.00 en 16.00 uur langs om je door mensen uit de praktijk te laten informeren over een baan als intercedent (m/v). r j V.'j. Uil Ju t-.ii j- r - r.' -V.Gv.jpjtis. gd in Waspik, levert aan ruim 10.000 abonnees kwaliteit en ISD1K eric van een aantal erkende en gevestigde VNI-instal- Onze relatie, v service bij het verhuur van energied lateurs vormt hierbij een kern van knowhow en gegarandeerde kwaliteit. In de toekomst zullen naast gasgestookte en elektrische warmwatertoestellen ook andere energie-omvormers, zoals combiketels en wellicht zonnecollectoren, worden verhuurd en onderhouden. Namens Gasrent Langstraat, dat onlangs haar nieuwe huisvesting heeft betrokken, zijn wij op zoek naar een LANGSTRAAT De functie U informeert, helpt en adviseert de klanten die u veelal telefonisch raadplegen of op afspraak langskomen. Bij klachten en/of storingen bent u het directe aanspreekpunt, waarna u zorgdraagt voor de administratieve service-afhande ling. Verder onderhoudt u de contacten met de diverse installateurs. Ook de administratieve afhandeling van uw werkzaamheden behoren tot uw verantwoordelijkheid. Hiernaast geeft u leiding aan 2 personen die de boek houding en de incasso verzorgen. In dit brede takenpakket bent u operationeel beslissingsbevoegd. U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Gasrent Langstraat biedt u: - een operationele managementfunctie met zelfstandigheid en verantwoordelijkheid; - de mogelijkheid om u in de breedte te ontwikkelen en de kans om als het ware een 'eigen onderneming' te beheren; - de beslissingsbevoegdheid die u nodig heeft; - een omgeving waarin ondernemerschap een 'must' is. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Uw MEAO-/HEAO-opleiding of opleiding bedrijfskader vormt uw basis en zorgt er mede voor dat u administratief goed onderlegd bent. In een vergelijk bare functie heeft u inmiddels aangetoond te beschikken over een servicege- richte instelling, analytisch vermogen en een behoorlijk werktempo. U bent communicatief vaardig en in staat om de diversiteit binnen de klantenkring gepast te benaderen. Naast een operationele werkhouding zijn zelfstandigheid en ondernemerszin aspecten die u typeren. U bent een veelzijdige persoonlijk heid met leidinggevende capaciteiten en uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Martens Transport Den Hout b.v. Martens Transport Den Hout B.V., onderdeel van Martens en Van Oord Beheer B.V. in Oosterhout (NB), is een goed geoutilleerd middelgroot transportbedrijf dat in de afgelopen 25 jaar is uitgegroeid tot een betrouwbare partner in de regionale vervoersmarkt. Het bedrijf beschikt over een breed scala aan moderne kippertransportmiddelen en diepladers. Daarnaast zijn ruimte en middelen aanwezig om in eigen beheer onderhoud en reparaties uit te voeren. Kenmerkend voor de bedrijfsfilosofie zijn de flexibiliteit, betrouwbaarheid en snelheid. De opdrachtgevers bevinden zich met name in de grond-, weg- en waterbouwsector en de industrie. Om de externe marktpositie verder uit te bouwen, is besloten de organisatie uit te breiden met een m/v Onze opdrachtgever, Tegelhandel Jan van Erp BV., bestaat ruim 30 jaar Het bedrijf is uit gegroeid tot een toonaangevende leverancier van wand- en vloertegels en sanitair (o.a voor complete badkamers) Een zeer gevarieerd productenpakket van uitstekende kwaliteit kenmerkt de organisatie. Jan van Erp heeft vestigingen in Schijndel, Hilvarenbeek, Eindhoven, Apeldoorn, Kaatsheuvel, Born, Venray en Wagenberg Men levert rechtstreeks aan de particuliere markt Speerpunten van de organisatie zijn klantvriendelijkheid en gedrevenheid De vraag naar de producten stijgt, met name de vraag naar de badkamers Om hieraan te kunnen voldoen zijn wij voor de vestigingen Wagenberg en Kaatsheuvel op zoek naar werving en selectie salesfuncties SPREEKT DEZE FUNCTIE U AAN? Stuur dan zo spoedig mogelijk uw brief, voorzien van C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties, t.a.v. de heer H. van der Velde. Het adres ispostbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook even het referentienummer VE971. Bij eventuele vragen kunt u bellen: (073) 65 65 755. met een klantvriendelijke instelling De functie! M Na een gedegen irtwerkperiode wordt u een zeer afwisselende baan aangeboden. Tot uw takenpakket behoren o.a. showroomverkoop, showroompresentatie en magazijnbebeer. U verzorgt mede de administratie in de vestiging waar u werkzaam bent Onder leiding van de filiaalhouder bent u met een klein team verantwoordelijk voor één van de verkooppunten. De ideale persoon) U heeft een commerciële Instelling, gevoel voor service en kwaliteit en o durft verantwoordelijkheid te dragen. Natuurlijk heeft u uitstekende contactuele vaardigheden. U bent een enthousiaste persoonlijkheid en flexibel qua werktijden. U heeft enige jaren ervaring in showroomverkoop. Wat biedt Jan van Erp? Een sterk afwisselende baan binnen een dynamische organisatie. Goede doorgroeimogelijkheden naar filiaalhouder en prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie: U wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van het transport bedrijf en de exploitatie van het aannemersmaterieel met in totaal 50 medewerkers (planning, werkplaats, chauffeurs/machinisten) Door middel van acquisitie en voortdurende ontwikkeling van nieuwe vormen van dienstverlening zorgt u voor verdere commerciële groei. Daarnaast optimaliseert u de dienstverlening aan de bestaande opdrachtgevers. U maakt een bedrijfsmatige opzet voor de interne organisatie en bent een klankbord voor de planners in hun aansturing van de transporten. U stelt jaarlijks zelf een businessplan op en participeert in het stafoverleg van Martens en Van Oord Beheer. U rapporteert aan de groeps directie. Gevraagd: - Een ambitieuze ondernemer die op creatieve wijze commerciële mogelijkheden vindt in de markt en zelf de mouwen opstroopt om deze kansen mee om te zetten in resultaat. - Een stimulerende teamplayer met gevoel voor de sfeer van een van oudsher familiebedrijf. - Een functioneren op HBO-niveau, met een behoorlijk financieel en commercieel inzicht, waarbij de juiste persoonlijkheid belangrijker is dan de opleiding. - Een ruime ervaring in de transport sector als hoofdplanner of leiding gevende. Ervaring in de grond-, weg- en waterbouwsector is een pluspunt, affiniteit is een must. - Leeftijd 32 - 40 jaar. - Woonachtig in (de omgeving van) Oosterhout (NB). Geboden: - Een unieke kans om een solide bedrijf verder uit te bouwen met veel ruimte voor eigen inbreng. - Een onderdeel van een professionele groep van bedrijven met een uitste kende reputatie en groeipotentieel in de markt. - Een enthousiast team met grote inzet en know-how. - Een functie met op langere termijn reële doorgroeimogelijkheden. - Een goed salaris en arbeidsvoor waardenpakket. Bent u deze gedreven ondernemer? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 132.978008 binnen 10 dagen aan Mercuri Urval B.' Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. x r Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar een Onze opdrachtgever is een zelfstandige projectontwik kelingsmaatschappij in de regio 's-Hertogenbosch. in ggZe functie bent u verantwoordelijk voor de technische voorbereiding Zij maakt deel uit van een van het proces van planvorming tot en met oplevering. U volgt markt- internationaal opererende ontwikkelingen, doet haalbaarheidsonderzoek, formuleert programma's bouwgroep en is actief op van e\sen en stelt bestekken op. U overlegt met architecten, makelaars, het terrein van woning- en adviseurs en gemeentelijke instanties. Tijdens de uitvoeringsfase stuurt u utiliteitsbouw. De combi- het bouwbedrijf aan. Daarbij onderhoudt u rechtstreeks contacten met natie van technische know- projectleiders c.q. het bedrijfsbureau. In samenwerking met de kopers how, commercieel inzicht begeleiding bent u verantwoordelijk voor het meer- en minderwerk en de en korte communicatie- nazorg. U rapporteert in overleg met het hoofd planontwikkeling aan de lijnen vormt de basis voor directeur. Voor deze veelzijdige spilfunctie denken wij aan kandidaten in de het succes van de onder- leeftijd tot ca. 45 jaar met een bouwkundige opleiding op HBO-niveau en neming. relevante ervaring. Naast uw technische kennis, beschikt u over een goed juridisch, commercieel en financieel inzicht. Ukuntuwsollicitatiebinnentwee weken richten aan: P&PPersoneelsservicesB. V., Helvoirtseweg 1,5261 CA Vught Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen metdeheerdrs. PA. van Dongen of mevr. drs. A.M.G.C. Timmermans onder telefoonnummer073-6579090. P&P PERSONEELSSERVtCES BV P&P Personeetsservices is als bureau voor werving en selectie gespecialiseerd in de invulling van functies op het terrein van technisch, orga nisatorisch en commercieel hoger- en middenkader en operationeel management. Van onze verslaggever Botterdam - De wedstrijd tussen Feyenoord en PSV iJ je Rotterdamse Kuip begint zondag 9 maart uit veilig! heidsoverwegingen definitie! 0m half drie. In eerste instan-J tie stond het duel geprogram j meerd voor zes uur. Gevold van de verplaatsing is dat da topper niet rechtstreeks op televisie mag verschijnen. Supporters van PSV die geer! kaartje hebben bemachtigd, zuil Kna Rits Inzeil (anp) - Rintje Ritsr zijn Europese- en wereldtitj geschreven. Het irriteerde hij erkennen wilde. Gisterl Met een prachtige rit over f betekende een officieus we^ Het was genoeg voor zijn winst in het wereldbekerklassement, ge-I noeg voor 15.000 dollar, genoeg voor plaatsing voor de WK afstam) den, maar vooral genoeg voor een vette glimlach naar zijn criticas-l ters. „Ik heb de mensen, die nietl meer in mij geloofden, laten zien dat ik nog steeds een goede; schaatser ben," zei Ritsma. „Rin tje reed fantastisch," zei Ids Post- ma, eerder dit voorjaar zijn opvol-| ger bij het EK in Heerenveen en het WK in Nagano. „Je bent Rin-| tje nooit kwijt," zei Gianni Rom- me, die in de stand om de wereld beker 5000/10.000 meter van del eerste naar de tweede plaats zak te. Ritsma en Romme reden voor het| eerst een echte wedstrijd op de, klapschaats. Hun onderlinge race! was een genot voor het oog van het! vooral Nederlandse publiek, maar! een martelgang voor de betrokken! rijders. Want de mogelijkheden en! onmogelijkheden van het nieuwe! materiaal zijn nog geen van beidel partijen geheel duidelijk. „Zo! raar," zei Romme na zijn race, die hij als een waanzinnige begon,! maar waarin het hem de laatste! rondjes zwart voor ogen zag. „Je! zit dan in een bepaald ritme en| komt daar niet meer uit." Ritsma begon voorzichtiger, testte zijn klapschaatsen uit, vond de gewenste cadans en reed naar meervoudige glorie. „Het is heel moeilijk de snelheid van de klap schaats in te schatten," aldus de wereldbeker- winnaar. „Ik begon met rondjes 32,8, dat was schrik ken. Dus ging ik wat experimen teren, een beetje pielen." De ron detijden zakten naar 31,7. „Mag ik nu blijven als coach?," zei Wopke de Vegt, die na de mislukte al lround-toernooien ook zijn positie onder vuur wist liggen. Voor Ritsma was de laatste dag van februari 1997 een hele belang rijke. Bij een mislukking was zijn seizoen over geweest. Nu zal hij samen met Gianni Romme als top- twee van het eindklassement ze ker de 5000 meter bij de WK af standen in Warschau rijden. Over de derde plaats bestaat nog onze kerheid. Ids Postma, die juist op deze afstand het vorige seizoen in Hamar de eerste wereldkampioen afstand in de geschiedenis van de internationale schaatsunie (ISU) werd, is één van twee kandidaten. De ander is Bob de Jong, derde in het eindklassement. Hij was giste ren bijna 2'A seconde minder snel dan Postma, die door ziektes een aantal wedstrijd miste en tiende werd in het klassement. „We moeten er maar om gaan kaarten", zei De Jong, die weet dat de keuze bij de commissie kernploegen ligt. Die instantie van de KNSB wil dit weekeinde de 1500 meter afwachten, de lie velingsafstand van Postma, die niet zo nodig vijf kilometer in Warschau hoeft te schaatsen. „Ik wil er wel naar toe, maar mis schien ook wel niet," zo sprak de Fries in raadsels. „Ik wil graag," aldus De Jong. Timmer Marianne Timmer heeft zich bij de wereldtop geschaard. De sprint ster uit Sappemeer eindigde giste ren als tweede op de 500 meter. Een week eerder, in Innsbruck, had ze tweemaal gezegevierd op he 1000 meter. Dat belooft wat voor volgende week, in Warschau "ij de wereldkampioenschappen afstanden. Timmer kwam gisteren slechts ne genhonderdste seconde te kort op

de Stem | 1997 | | pagina 18