Grote ruzie in charitas-wereld Truckers leven inhaalverbod Al 6 redelijk na Haagse Al Caponeneemt keihard wraak op justitie ft Verdachten handel in hormonen blijven vast Voorlichtingsdag 1 maart tweejarig bedrijfskundig hbo Kort enltrschtig! Terre des Hommes stapt woest uit Vereniging Fondsenwervende Instellingen 'Insecten helpen bij oplossen misdaden9 Man bekent vermoorden schoonmoeder Van Mierlo DESTEM BINNENLAND A3 Man vermoordt twee vrouwen in Alkmaar Ballontherapie voor vrouwen met veel bloedverlies Alles over kopen, huren en (ver)bouwen van huizen FEBRUARI 1997 A2 erland veel wind en plaatse- veel regen, in Zuidoost-En_ d beduidend droger en iger. Maxima in Schotland oord-Ierland iets onder de aden, elders rond 12. gië en Luxemburg: Vrijdag t flinke opklaringen. Daar- overwegend bewolkt en s wat regen. Maxima 0p 1 plaatsen iets boven de 10 den. rd- en Midden-Frankrijk: jdag eerst op veel plaatsen In de loop van de dag in het rdwesten regen, zaterdag elders in het noorden, xima vrijdag op veel plaat- rond 15, zaterdag daar ar het regent enige graden er. id-Frankrijk: Fraai weer t flink wat zon en tempera- en tussen 17 en 22 graden; jdag door foehn aan de voet n de Pyreneeen wellicht nog s hoger. rtugal: Perioden met zon. oog. Maxima op meerdere atsen ruim boven de 20 gra- n. anje: Perioden met zon, maar nd Gibraltar en in het noord sten kans op bewolking, -oog. Maxima op meerdere aatsen ruim boven de 20 gra- n. narische Eilanden: Flink wat n, soms ook wolkenvelden, roog. Maxima tussen 22 en 26 aden. allorca en Ibiza: Vrij zonnig, roog. Maxima iets boven de graden, alië: Flinke perioden met zon, aar vrijdag aan de oostkant n de Apennijnen eerst nog wolking. Bovendien vrijdag het zuiden nog kans op een gen- of onweersbui en fiks at wind. Maxima langs de driatische zee aanvankelijk ond 10 graden, verder tussen 2 en 16. riekenland en Kreta: Koud en at weer met vooral rond de geische Zee veel wind. In de ergen hier en daar sneeuw, "axima vrijdag op veel plaat- en iets boven de 10 graden, :jdag vaak iets eronder, uitstand: Vrijdag aanvanke- ijk op veel plaatselijk wat zon n overwegend droog. Verder ink wat bewolking en enige ijd regen. In het noorden vrij inderig. Middagtemperatuur p flink wat plaatsen boven de 10 graden, witserland: In de bergen en an de zuidflank van de Alpen p steeds meer plaatsen zon. an de noordkant van (|e Alpen kans op hardnekkige bewoh king, zaterdag kleine ^qns op at regen. Temperatuur op 2000 meter oplopend tot iets boven nul. Oostenrijk: Vooral aan de zuid kant van de Alpen veel zon. Aan de noordzijde hardnekkige wolkenvelden en soms wat re gen, hogerop in de bergen wat sneeuw. Temperatuur op 2000 meter oplopend tot iets boven nul. TELEFOONTJE Bij dit spelletje bellen we een bekend persoon. Zijn of haar naam is in het telefoonnummer verstopt. Een 2 in het nummer staat voor de letter A, B of C etc. Wie bellen we? 7-0-3-4-2 5-0-7-3-6 Oplossingen van gisteren: Cryptogram: Horizontaal: 1. Hartje; 4. aandacht; 6. nop; 7. mis; 9. trappen; 11. deels. Vertikaal: 1. Haas; 2. rondo; 3. Jaap; 5. huizen; 6. net; 8. spel; 10. roe. Visitekaartje: D.S. Pampa uit Reek is 'dameskapper'. luej '0|6| 'jous 'siipaj ua6jaq 'uaAoqs>|un I I I VRIJDAG 28 FEBRUARI 1997 ïan onze redactie binnenland Den Haag - Terre des Hommes is [net onmiddellijke ingang uit de Vereniging van Fondsenwervende Instellingen (VFI) gestapt. De igse hulporganisatie is woe lend over uitlatingen van VFI- voorzitter K. van de Poll in het dagblad Trouw van woensdag. De voorzitter beschuldigde Terre des Hommes van overdrijving van het aantal donateurs om meer geldgevers te trekken. Hij zei dat nadat aan het licht was geko men dat Artsen zonder Grenzen (AzG) heeft gesjoemeld met aantallen mensen in nood vorig jaar tijdens de ramp in Rwan da en Oost-Zaïre. Zo wilde AzG aan een hoger inzamelingsbedrag komen. Terre des Hommes heeft net zo met cijfers ge rommeld als AzG deed, was de bood schap van Van de Poll. Dat is bij directeur R. van Huizen van Terre des Hommes volkomen in het ver keerde keelgat geschoten. „Een schaam teloze vergelijking. Die Van de Poll zit maar wat uit zijn nek te lullen," aldus Van Huizen. De rel rond het met 'cijfers smijtende' Artsen zonder Grenzen is hiermee uitgegroeid tot een hoogop lopend conflict in de Nederlandse chari- taswereld. Van Huizen van Terre des Hommes be schuldigt Van de Poll ervan zijn organi satie zwart te maken, terwijl hij als voor zitter van de VFI eigenlijk de belangen van de organisatie zou moeten beharti gen. Over de zaak zelf zegt Van Huizen dat het ging om een live tv-programma waarvan de formule vastlag. Elke keer als zich een veelvoud van vijfduizend do nateurs zou melden, zou een artiest op treden. Van Huizen: „We haalden dat aantal niet, maar we hebben die optredens toch laten doorgaan. We konden het moeilijk verko pen mensen een minuut of tien naar een zwart scherm te laten kijken. De volgen de morgen hebben we echter gelijk het juiste aantal donateurs bekendgemaakt." Volgens Van Huizen is Terre des Hommes de enige charitatieve instelling in Neder land die echt openheid van zaken geeft. „Wat Van de Poll doet, is op een misselij ke manier gebruik maken van mijn open hartigheid." Van de Poll: „Ik heb niets anders gedaan dan te herhalen wat Van Huizen zelf in het Zembla-programma had verklaard, namelijk dat Terre des Hommes het aantal verwachte donateurs niet had gehaald. Dat ontkent Van Hui zen ook niet." Met de VFI komt het wat Terre des Hom mes betreft nooit meer goed. Volgens Van Huizen hebben hulpinstellingen meer baat bij een keurmerk van het Centraal Bureau Fondsverwerving, dat onlangs is ingesteld en zekerheid biedt dat een or ganisatie degelijk en betrouwbaar is. Dat bureau is echter zwak en te afhankelijk van instellingen als de VFI, meent hij. Van Huizen is er om die reden vurig voorstander van om het Centraal Bureau volledig te laten subsidiëren door het mi nisterie van Justitie. „Dan weet het pu bliek ook waar het aan toe is. Want door al deze publiciteit haakt het publiek af voor liefdadigheidsinstellingen. Na de rel rond Artsen zonder Grenzen gaven andere charitatieve instellingen toe dat iedereen wel eens met de werke lijkheid schuift. Van de kant van het pu bliek lijkt AzG nauwelijks schade te on dervinden van de affaire. Gisteren kwa men bij het hoofdkantoor slechts enkele telefoontjes en faxen binnen. Slechts twee van de in totaal acht reacties mond den uit in opzegging van het donateur schap, aldus een woordvoerster. Alkmaar (anp) - De politie in Alkmaar heeft gistermorgen een 23-jarige man uit het Brabantse Casteren aangehouden die ervan wordt verdacht twee vrouwen, 43 en 75 jaar oud, om het leven te hebben gebracht. De politie trof de man aan in de woning van de slachtoffers in Alkmaar-Noord. Daar lagen ook de stoffelijke overschotten van de twee vrouwen. Slachtoffers en dader waren familie van elkaar. De dader belde gistermorgen rond zes uur de politie met de mededeling dat hij twee mensen om het leven had gebracht, en dat hij zich in de woning van de slachtoffers bevond. Voor zover bekend heeft de man niet inge- De politie heeft nog geen idee van het motief. Nijmegen (anp) - Vrouwen die lijden aan overmatig bloed verlies tijdens de menstruatie kunnen in de toekomst wor den behandeld met zoge naamde fcalloritherapie. Dr. M. Vleugels van het Nijmeeg se CaniSibs Wilhelnuna Zieken huis CWZ noemt de resultaten van zijn experimenten een uit komst voor grote groepen vrou wen. Dat maakte hij gisteren be kend. In Nederland lijden ongeveer 1,5 miljoen vrouwen aan menorragie, de medische term voor overmatig bloedverlies tijdens de menstrua tie. Bij een groot aantal van hen ontbreekt een duidelijke oorzaak, zoals vleesbomen of kanker. Art sen verwijderen jaarlijks bij on geveer negenduizend vrouwen de baarmoeder wegens menorragie. Met de ballontherapie is baar moederverwijdering niet nodig. De gynaecoloog brengt een bal lon met een glucose-oplossing in de baarmoeder. Hij verhit de vloeistof tot 87 graden Celsius en schroeit zo het baarmoederslijm vlies dicht. Daarna haalt de arts de ballon met vloeistof weg. De behande ling, die binnenkort poliklinisch uitgevoerd kan worden, duurt twintig minuten. Van onze verslaggevers Breda - Een verademing. Sinds gisteren geldt er tij dens de spitsuren op de A16 tussen Moerdijk en het knooppunt Galder een in haalverbod voor vrachtwa gens, De eerste dag leefden de truckers de nieuwe regel redelijk na. Het andere ver keer kon vrij doorstromen op de linker rijbaan, tijdelijk onbelemmerd door trage in- haalmanoevres van vracht wagens. Een probleem: het invoegen. De rechtsrijdende grote trucks rij den nu nog dichter op elkaar. Dat geeft je als klein invoegend automobilistje meer dan ooit het gevoel dat je je bij het invoegen tussen de kaken van een voortja gende metaalpers wringt. „Blijf rechts in de spits." Bij het knooppunt Klavermoeren, even ten zuiden van de Moerdijkbrug, staan al grote borden met die tekst. Ook heeft Rijkswaterstaat speciale waarschuwingsborden geïnstalleerd die uitklappen op het tijdstip dat het inhaalverbod ingaat. Het inhaalverbod voor vracht wagens is van kracht in de och tenduren 7 tot 10 en in de avöridspits van 4 tol Tuur. De bedoeling is het voorkomen van opstoppingen door vrachtwa gens die elkaar tergend lang zaam inhalen. Op het traject tus sen Moerdijk-Klaverpolder en het knooppunt Galder passeren dagelijk 75.000 voertuigen. On geveer twintig procent is vracht auto. Het verkeersbeeld op de A16 tij dens de ochtenspits van gisteren verschilde aanmerkelijk met dat van woensdag. Toen gold op de snelweg tussen Moerdijk en Gal der tijdens de spits nog het recht van de sterkste met vrachtwa gens die na een knippersignaal van een richtingaangever naar de linkerrijbaan zwenken en daar soms kilometers blijven hangen naast een andere wegko- los. Het spits-inhaalverbod op de A16 lijkt de jungle van de snel weg een beetje te temmen. Het is een wonderlijk gezicht om al die grote trucks allemaal keurig achter elkaar en met dezelfde snelheid onderdoor een viaduct V Tijdens de ochtend- en avondspits mag dit niet meer. te zien schuiven. Het maakt het verkeersbeeld ook een stuk min der nerveus en, gevoelsmatig in ieder geval, wellicht veiliger. Omdat het inhaalverbod voor vrachtwagens elke dag maar tij delijk is, ondergaat de A16 al voor tien uur een metamorfose, want dan hebben de truckers de gaspedaal hervonden, zwaaien ze naar links en keert de stress terug op de snelweg. De politie heeft aangekondigd niet extra te zullen controleren. De vracht wagenchauffeur die desondanks op overtreding wordt betrapt, wacht een boete van 170 gulden. De eerste ervaringen waren gis termorgen positief, aldus een woordvoerder van de politie in Breda. „Men hield zich goed aan het verbod. Het viel me op dat de vrachtwagens gedisciplineerd achter elkaar bleven rijden." De politie constateerde wel een onbekend aantal overtredingen, vooral van buitenlandse chauf feurs. Nederlandse truckers le ken echter wel goed op de hoog te van het inhaalverbod. Slechts een paar vrachtautochauffeurs kregen een bekeuring. Elders in Nederland is met het inhaalverbod al een goed resul taat behaald, namelijk op de A2 tussen Roosteren en Born en op foto de stem/johan van gurp de A50 tussen Waterberg en Ter- let. Het traject van de A16 heeft ech ter meer op- en afritten dan de andere trajecten, wat mogelijk tot colonnevorming van vracht wagens zou kunnen leiden. Rijkswaterstaat, dat het verbod instelde, bekijkt daarom dage lijks met hulp van ANWB en het Korps Landelijke Politiedien sten de ontwikkelingen. ZEVEN jaar gevangenis inclusief 54 overplaat singen hebben Eef Hoos niet gebroken. Integen deel, 'de Haagse Al Ca- Pone' slaat terug met een hulporganisatie en een Wad voor gedetineerden, foor Paul van der Steen Almere - „Een verzetsorganisa tie" noemt Eef Hoos zijn stich ting Themis. Behalve een belan genorganisatie voor gedetineer den is het zijn persoonlijke wraak JP justitie na zeven jaar 'zitten'. Hoewel: „Van het systeem valt Het te winnen, je kunt hooguit een beetje minder verliezen." urige week nog behaalde Hoos een kleine zege. In een kort ge- ™ng bepaalde de Haagse recht- enkdat The-mis Takehet gratis van de stichting Themis (oor gedetineerden, in alle ge vangenissen verspreid moet wor den. Dit ondanks de bezwaren 'an een groot aantal gevangenis- •recteuren, die het blad op ziend vinden. Hoos spreekt dat tegen: „Al zijn ve geen zondagsschoolblad. In en spreekbuis voor gedetineer- en, moeten gedetineerden hun waadheid kunnen overbrengen, «zeggenniet: 'Potjandorie, no- 8 ntoe'. Die roepen: 'Krijg de tanker, bloedlul'." e Haagse rechtbank gaf Hoos in Eef Hoos met een caroussel, die hem werd toegestuurd door een gedtineerde. 'Zelf gemaakt, als dank uit wat de stichting Themis voor hem gedaan had'. fotowfa dit opzicht gelijk. Aan het recht- voor-zijn-raap-karakter van The-mis Take ontleent het blad zijn bestaansrecht. In het vonnis wordt wel gewaarschuwd voor uit de bocht vliegen. De versprei ding van The-mis Take mag stop gezet worden als in het blad bele digende taal wordt geuit aan het adres van gevangenisdirecteuren en -personeel, „Maar dat hebben we ook nooit gedaan", protesteert Hoos. „Na tuurlijk, ik ken mijn eigen voca... eh, vocabu... hoe noem je dat ook al weer? Nou ja, praatdingen. Ik zei wel eens dingen die ik niet zo bedoelde. Dan riep ik dat ik me zelf vol semtex ga plakken en de boel bij justitie wel even ga op blazen, maar daar meende ik dan natuurlijk niets van." „Ik ben veroordeeld voor het leg gen van een bom bij de Haagsche Courant, maar de overheid mag wel een bom gooien op ons blad," zegt Hoos verbolgen. Als direc teur van het beveiligingsbedrijf Toetanchamon kwam hij in 1988 onder verdenking te staan. Hoos zou verantwoordelijk zijn voor aanslagen op de gebouwen van de Sijthoffpers, uit wraak voor ne gatieve publicaties over zijn be drijf. De Haagse wethouder Dui- vesteijn kreeg een lamp met ex plosieven, die overigens nooit af gingen. Dat alles omdat Hoos boos zou zijn vanwege het uitblij ven van een goedkeuring voor de bouw van een grote toeristische attractie voor de kust van Sche- veningen. Vrije jongen In 1990 volgde de veroordeling van Hoos tot tien jaar cel. Zeven jaar moest hij uitzitten. 54 keer werd hij overgeplaatst. „Om de gekste redenen: in Leeuwarden dachten ze dat ik de gevangenis wilde opblazen. Bleek dat ze het voer voor mijn vogel aanzagen voor explosieven." „Mijn wraak is verschrikkelijk," zegt Hoos nu hij vrij is. Uiterlijk is hij nog steeds de vrije jongen uit het Haagse: permanentje in het grijze haar, 'matje' in de nek, met goud behangen. Maar verder is hij veranderd. Vanuit een kan toorpand in Almere-Haven trekt hij ten strijde tegen 'het onrecht in het Nederlandse gevangenis systeem'. Gedetineerden kunnen bij Themis terecht met hun klachten. Als ze vrijkomen, pro beert de stichting ze aan een wo ning en werk te helpen. „Als je uit de gevangenis komt, krijg je geen uitkering, omdat je geen huis hebt. En geen huis, omdat je geen uitkering krijgt. Een visuele cirkel dus." „Dat regelen wij op onze ma nier," zegt Hoos. „Desnoods door op naam van een van onze mede werkers een huis aan te vragen." Themis heeft daarnaast ook plan nen voor het oprichten van be drijven waar ex-gedetineerden een vak kunnen leren en het op richten van een verzekerings maatschappij, waar ze een polis kunnen afsluiten. Miljonair Last van kriebels om op geoor loofde of minder geoorloofde wij ze het grote geld te gaan binnen halen, heeft hij niet meer. „Ik heb alles al eens meegemaakt. Ik ben miljonair geweest met zo'n grote villa met zwembad, tennisbaan, hertjes in de tuin, de hele rimram. Alles ben ik weer kwijtgeraakt. Nu hoeft het allemaal niet meer zo nodig. Geen behoefte. Ik geef mezelf sowieso nog maar een jaar. Ik ben al 42 keer geope reerd, heb suikerziekte, kanker in mijn arm en heb al vier keer een hartinfarct gehad. Mijn laatste tijd wil ik een veilige haven zijn voor gedetineerden. Die moeten per slot van rekening ook ergens terecht kunnen." De stichting Themis is broodno dig, vindt Hoos. „Ruim tachtig procent van de gedetineerden Wageningen (anp) - Al een paar minuten nadat iemand in de buitenlucht overlijdt, strijken blauwe en groene bromvliegen op het lijk neer. Vervolgens trekken kolo nies spiegelkevers, kortschildkevers, mijten en spektor ren in het ontzielde lichaam. Een forensisch entomoloog kan uit de hoeveelheid torren en kevers op een lichaam heel wat afleiden over het tijdstip van overlijden en de plaats waar dat gebeurde. Dr. Jan Krikken, insecten- kundige bij het Nationaal Natuurhistorisch Museum in Leiden, gaf deze week in een lezing bij de Landbouwuni versiteit in Wageningen aan welke rol die kruipende en vliegende beestjes kunnen spelen in het onderzoek naar een moord. In het buitenland zijn vol gens Krikken al verdachten vrijgesproken, omdat onder zoek naar de maden in een stoffelijk overschot bewees dat de theorie van de politie over de moord niet klopte. „Een lijk raakt bevolkt met vliegen en kevers. Die plan ten zich op, in en onder het lijk voort, eten ervan en ja gen op elkaar. Met een analyse van deze leefgemeenschap kun je het tijdstip van overlijden vast stellen," vertelde Klikken. Het is soms mogelijk om aan de hand van de insectenfau na vast te stellen wat de doodsoorzaak is. De Amerikaanse professor Murray Blum, die ook sprak in Wageningen, heeft in de Verenigde Staten verschil lende raadselachtige doods oorzaken opgehelderd door te zoeken in de insectenwe reld. Insecten - vooral kevers die giftige stoffen afscheiden - kunnen volgens hem als moordwapen worden inge zet. Met overdoses van het lust- opwekkende middel Spaanse Vlieg, ook een kevergif, zijn moorden gepleegd, aldus Blum. Het veroorzaakt bij vrouwen verlamming van vi tale organen en mannen krij gen een gigantische erectie, die dodelijk is als er niet snel een zaadlozing volgt. Van onze verslaggever Breda - De drie verdachten van productie en handel in illegale groeibevorderaars voor vee die vorige week maandag werden opgepakt, blijven in de cel. De rechtbank in Breda verlengde hun voorlopige hechtenis deze week met dertig dagen. In februari 1996 had de Algemene Inspectiedienst (AID) van het mi nisterie van Landbouw al bij ver schillende veehouders runderen met sporen van verboden groei- middelen aangetroffen. Het on derzoek leidde in eerste instantie naar G.H. die in Heijningen bij Fijnaart een veevoederbedrijfje heeft. Al snel bleek dat hij inten sieve contacten onderhield met G.M. uit Sprang-Capeiie en R. ter S. uit Dordrecht. Beide laatstge noemden hebben al veroordelin gen achter de rug met betrekking tot de hahdel in iile^alF§fd@i-Be- vorderaars. De drie worden nu verdacht van productie van en handel in illegale groeibevorder aars, de handel in niet geregis treerde diergeneesmiddelen en in middelen waarvoor een vergun ning vereist is, valsheid in ge schrifte en samenwerking in een criminele organisatie. Twee andere mannen die vorige week werden gearresteerd zijn in middels vrijgelaten, maar zij blij ven in beeld bij justitie. In een persbericht zegt de AID dat bij huiszoekingen grote hoe veelheden stoffen in beslag zijn genomen. Onderzoek heeft inmid dels uitgewezen dat het gaat om hormonale stoffen met een groei- bevorderende werking. Ook is clenbuterol aangetroffen, van oorsprong een legaal hoestmiddel voor jhngê"'kalVèreh. Maaf 'in overdoses toegediend aan oudere kalveren bevordert het in sterke: mate de groei. Het saldo van een met clenbuterol bewerkt kalf loopt voor de veehouder met en kele honderden guldens per stuk op komt na vrijlating weer terug in de gevangenis. Daar blijkt toch wel uit dat de hele boel failliet is. We zetten mensen vast, maar dan moet je ze ook laten groeien naar de dag dat ze vrijkomen. Dat ge beurt nu niet. Zelf zat ik de ene dag nog in een extra beveiligde inrichting en de volgende dag moest ik pats, boem de maat schappij in." Kunstjes „Als je criminelen wil aanpak ken, moet je overgaan op belo- ningsstraffen," vindt Hoos. „Een hond leer je toch ook geen kunst jes door hem een schop onder z'n hol te geven. Nee, die geef je een brokje. Moet je bij criminelen ook doen: goed gedrag belonen. Met kleine dingen, bijvoorbeeld extra bellen." Hoos gelooft niet dat zijn ideeën op korte termijn worden overge nomen. Dus is er nog werk ge noeg voor de stichting Themis. „Voor iedereen hebben wij een luisterend oor. Wij zijn er niet om te oordelen of te veroordelen", vindt Hoos. Zelfs de inbrekers die laatst bij de stichting een aantal computers en Hoos' insuline-pen meenamen, kunnen rekenen op bijstand als ze bij Themis aan kloppen. „Ook die hebben recht op hulp. Maar als ze vrijkomen sla ik ze natuurlijk wel de tering, want ze hebben met hun klauwen van mijn spullen af te blijven." Hilversum (anp) - De Britse politie heeft woensdagavond samen met een speciaal team van de politie Gooi en Vechtstreek in het Engelse Huddersfield een 25-jarige man aangehouden die bekend heeft de Hil- versumse C. van der Made-Six om het leven te hebben gebracht. Zij werd vorige week vrijdag in haar huis gevonden. Het slachtoffer is de moeder van de partner van minister Van Mierlo van Buitenlandse Zaken. Volgens officier van justitie mr. N. Schaar heeft dit voor zover bekend niets met de moord te maken. Het motief van de dader is nog niet bekend. Wel had hij enkele spul len, onder meer een handtas, uit het huis van de vrouw gestolen. Na zijn daad vluchtte de man naar Huddersfield, waar hij een tweede huis bezit. De Nederlander bezit tevens een woning in Hilversum. De politie was hem op het spoor gekomen na belastende verklaringen. Wie deze hebben afgelegd, wil justitie niet zeggen. Vooralsnog gaat de politie uit van één dader. Hoe de vrouw is ver moord blijft in het belang van het onderzoek geheim, omdat de man nog maar een beperkte verklaring heeft afgelegd. De verdachte wil zo spoedig mogelijk aan Nederland worden uitgeleverd. Hij moet daar voor vrijdag voor de Engelse rechter verschijnen. (ADVERTENTIE) M: 10.00-15® uur: ihogeschi E I N D H 0 V f^Tan Smitzlaan 9 Iftarg, Pyreneeënweg 6. Meer informatie: (040) 245 49 35. Hogeschool Eindhoven maakt deel uit van Fontys Hogescholen. 28 Februari, 1 en 2 Maart, Mervo Hallen Roosendaal OPENINGSTIJDEN: VR. 14.00-22.00, ZA. EN ZO. 11.00-18.00 Gem. Roosendaal/BVR-Groep/V.V.E,

de Stem | 1997 | | pagina 3