Strijd om Jeruzalem breekt uit Frankrijk pikt verwijten van Europees parlement niet AzG overdrijft het menselijk leed Synagoge Warschau door bom getroffen De Hyundai H100, de flexibele werkkracht. uws KORT MMENTAAR DE STEM BUITENLAND A5 Palestijnen vragen spoeddebat Veiligheidsraad Leger Zaïre wint slag van rebellen BUITENLAND KORT U rijdt al H100 v.a. f 22.240,- <s>HYunoni -f RUARI 1997 A4 een van de meest vrijqe- |ing van nood en ellende ens merkbaar dat er door e spontaniteit aan het af leren tegen de nood inde r van bewust. Ze hebben ir ook de onderlinge con- irvers betreuren die nega- den door een lawine aan waarbij het met de waar- t althans de conclusie zijn en communicatie van Aft immerende hulporganisa- rstrekt over de ramp, die voltrokken. enzen van andere hulpor- vorden om een product te d, dat je er wel een ramp ;visie te krijgen, zijn enke- ider Grenzen, een product verkopen en nan te brengen. Of het et- aan de orde. TV-producen- Zij sturen allerlei beken- aan. Er wordt niet bij ver vedetten voor de camera's en kost. Uiteraard worden ken van de opbrengst van _n andere hulporganisaties :vens, valt op geen enkele eloofwaardigheid en het r de noodzaak van allerlei rkopen. Ze bestrijden het doel mogen zij alle publi- iet door leugens te verko- el heeft gisteren de 43-ja- ordeeld tot vijf jaar cel. eel misbruiken van zes was zes jaar geëist.De ontwikkelcentrale het en foto's ontdekte en de 1de de rechtbank in Den jke feiten, ook gepleegd ondsen n Financiëen stelt twee werken van de tekorten kort, dat naar verwach- dlen de sociale fondsen Dat zei Zalm gistera- ■roningen. De bewinds- jroting van 1997 vrijma- cieringstekort oplopen, bij de sociale fondsen er die premiei! Kok on- jft er zodoende in 1998 ger en het bedrijfsleven, egd dat minister Melkert ;eten om overschotten in tekorten in de centrale vallen in de race om de e krachtcentrale op Cu- ndbestuur uiterlijk vrij- aanse/Amerikaanse/Co- bnstellation. Stork, dat v wilde uitvoeren, loopt n gulden mis. Voor dit at ooit op Curacao is uit- ïbinaties zich ingeschre- asielzoekers eren met ruime meerder- arbeidsplicht voor asiel- oorwaardelijke verblijfs reen gemeenten de moge- -tdurend werk aan te ne- nning krijgen in de eerste asis de mogelijkheid on- andse maatschappij ver- bestaat de mogelijkheid g. Na twee jaar krijgt de leidsmarkt. De wetswijzi- leid de asielzoeker in de 1 twaalf weken per jaar te ikken van de gemeentelij- heeft. Bij werkweigering leentelijke zorg verliezen, e zorg kan er alleen spra- jkheid, zo stelde minister kend als zon nk is even kankerverwek- len zonnebanken waar de door UV A-stralen, geven ^aat van de Universiteit weren bij de faculteit Ge- schadelijkheid van lang- het onderzoek komt naar len op verschillende wijze ■gelijkbaar. De onderzoek- ;ig gebruik van de zonne- enis lie vorige week werd aan- intimidatie van vrouwehj' amer van de Rotterdamse jhtenis met vijftien dagen- rster van de advocaat van gens mr. Moszkowicz gaa datie. De vrouwen hebben eeds geen aangifte gedaan, isterie in de Maasstad w1 loen. r de artiestennaam Frank- ongfestival met een Breda- i i DONDERDAG 27 FEBRUARI 1997 Brussel (anp) - Tussen Frankrijk en jiet Europees parlement is ruzie ont staan naar aanleiding van de om streden immigratiewet, die in Parijs in de maak is. parlementsvoorzitter Gil-Robles weiger de gistermiddag de Franse minister van Buitenlandse Zaken De Charette te ont vangen na diens grievende, 'onaanvaard bare' uitlatingen over het Europarle ment 's ochtends op de Franse televisie. Naar aanleiding van een motie op initia tief van de Nederlandse socialiste Hedy D'Ancona, waarin de Euro-afgevaardig den de nieuwe Franse wetgeving afkeu ren, sneerde De Charette dat het Euro pees parlement de naam van parlement niet waardig is. Hij verklaarde het schokkend te vinden dat de Euro-afge vaardigden zich met Franse wetgeving bemoeien. Voorzitter Gil-Robles hoopte dat het om een verspreking ging, maar kreeg niet de gewenste opheldering vanuit Parijs, zo bevestigde zijn bureau. Daarop blies hij de ontmoeting met de minister af. De socialisten, de grootste groep in het Europees parlement, hebben gisteren nog eens opnieuw hun afkeuring laten horen over het plan van de Franse rege ring een meldingsplicht op te leggen aan bezoekers van buiten de Europese Unie. Volgens Green, leidster van de groep, hebben de Europese afgevaardigden het volste recht om 'tactloze en onverdraag zame' wetgeving te becommentariëren, speciaal in het Europees jaar tegen racis me en xenofobie. „We uiten kritiek op veel regeringen in de Europese Unie, waarom zouden we Frankrijk anders behandelen in een kwestie waar we fundamentele bezwa ren hebben?" D'Ancona (PvdA), die afgelopen vrijdag overigens maar een nipte meerderheid van de nog 207 aanwezige afgevaardig den achter zich kreeg, wijst op eerdere betrokkenheid van het parlement bij de strijd tegen racisme. „Met de Europese Commissie en de betrokken ministers hebben we in 1986 al een plechtige ver klaring hierover afgelegd," brengt ze in herinnering. „Bovendien hebben we deelgenomen aan de commissie-Kahn die in opdracht van de Europese top voorstellen heeft gedaan voor bestrijding van racisme," De Franse voorstellen voor de meldings plicht roepen volgens haar herinnerin gen op aan de zwartste periode in de Eu ropese geschiedenis. Uit de vastbesloten heid van het Europese volk om dit nooit weer te laten gebeuren, is de moderne Europese Unie gegroeid, aldus de socia liste. Jeruzalem/Washington/Den Haag (afp/rtr/efe/anp) - De Israëlische regering heeft gis teren ingestemd met de bouw van een nieuwe joodse wijk in Oost-Jeruzalem. De Pales tijnen hebben woedend gerea geerd. Ze willen een spoedzit ting van de VN-Veiligheids- raad om de bouwplannen te stoppen.De Palestijnse presi dent Yasser Arafat zei dat dit alle internationale normen schendt en in strijd is met de vredesakkoorden. De Verenigde Staten, de voor naamste geldschieter van de joodse staat, hebben verontwaar digd gereageerd op de beslissing. Een woordvoerder van het Witte Huis, David Johnson, zei dat dit de toch al ingewikkelde situatie nog gecompliceerder maakt. „Sinds de Hebron-akkoorden (ja nuari 1997) hebben we alle par tijen aangemoedigd te handelen op een wijze die vertrouwen schept. Dit is niet de handelwijze die we daarbij voor ogen had den," aldus Johnson. De Europese Unie herinnerde er bij monde van de Nederlandse minister Van Mierlo aan dat Oost-Jeruzalem voor de EU niet onder de Israëlische soevereini teit valt. Het is in 1967 met ge weld ingenomen en is volgens re solutie 242 van de VN-Veilig- heidsraad bezet en dus geen Is raëlisch gebied. De Palestijnen zien Oost-Jeruza lem als onvervreemdbaar deel van hun land. De 'verjoodsing' van de stad is voor hen een onver teerbare zaak. Het is de elfde joodse wijk in Arabisch Jeruza lem. In de wijk komen 6500 woningen voor joodse Israëli's en 3000 voor Palestijnen. Volgende week ma ken bulldozers het terrein al bouwklaar. De woningen verrijzen op een heuvel tussen Jeruzalem en Een Israëlische militair kijkt toe hoe Palestijnen demonstreren tegen de bouw van woningen op een heuvel tussen Jeruzalem en Bethlehem die Israël in 1967 veroverde. Op de achtergrond ligt Jeruzalem. foto anp Bethlehem. De bouw van de nieu- ten. De Palestijnen spreken ech- Deze ontwikkeling doorkruist de raëli's hebben gewaarschuwd van een tunnel in de oude bin- we wijk moet een verlichting van ter van een poging de controle besprekingen over de definitieve voor eenzelfde golf van geweld nenstad van Jeruzalem 61 Pales- het tekort aan woningen bieden, over Oost-Jeruzalem uit te brei- status van Jeruzalem, die in 1999 als in september 1996. Toen kwa- tijnen en 15 Israëlische soldaten volgens de Israëlische autoritei- den. afgerond moeten zijn. Linkse Is- men bij rellen rond de opening om het leven. Warschau (afp/dpa/rtr/kna) - De Poolse president Aleksander Kwasniewski heeft de aanslag op een synagoge in Warschau net kracht veroordeeld. Hij noemde de brandstichting een 'barbaarse daad'. Over de motieven achter de aanslag is nog niets bekend. Volgens de politie gooide een nog onbekende man in de nacht van dinsdag op woensdag vermoede lijk een brandbom door een raam van de synagoge naar binnen. Don korte brand heeft de ingang, ie hal en de deur naar de grote Sebedszaal zwaar beschadigd. Niemand was tijdens de brand in ie synagoge aanwezig. «Deze barbaarse daad doet ons verdriet, temeer omdat de aan- s'ag gericht was tegen de joodse Goma (rtr/afp/dpa) - De Zaï- rese strijdkrachten hebben de °pstandelingen in de nacht 'an dinsdag op woensdag bij ae stad Kindu een zware ne derlaag toegebracht. Volgens bet ministerie van Defensie in ®hshasa zijn honderden re bellen gedood. De rebellen waren bezig op te tekken uit het Oosten van het end in westelijke richting. De Sad aan de Zaïre-rivier is van Srote strategische waarde, e leider van de opstandelingen, aurent Kabila, voert op dit mo- ®ent onofficiële gesprekken in „".'"-Afrika over de toestand in a're. De Zuid-Afrikaanse presi- ent Nelson Mandela heeft hem Weren ontvangen. Hij hoopt be- a ve de rebellenleider zo spoe- mogelijk ook de Zaïrese pre- ent Mobutu Sese Seko te ont moeten r gemeenschap die al achthonderd jaar in Polen leeft en slachtoffer is geweest van het nazisme," al dus president Kwasniewski. „De daad is niet te verenigen met de Poolse cultuur." Ook de alge meen-secretaris van de Poolse bisschoppenconferentie heeft de aanslag gisteren veroordeeld. Hij uitte zijn medeleven namens de rooms-katholieke kerk. In een reactie zei de Poolse op- perrabijn Menachem Joskowicz dat de aanslag 'wonden opent die net een beetje aan het genezen waren'. Hij heeft 'eerder synago- ges in vlammen op zien gaan'. Joskowicz hoopt daarom dat de autoriteiten er alles aan doen een dergelijke daad in het vervolg te voorkomen. De politie zou in de hal van de synagoge inmiddels behalve twee lege, metalen flessen ook een zak zaagsel hebben gevonden. Dat zou mogelijk op het gebruik van een brandbom wijzen. Een jood se stichting, die naast de synago ge kantoor houdt, kreeg maan dag een anoniem telefoontje waarin een aanslag werd aange kondigd. Een verzoek om be scherming door de politie werd niet ingewilligd, aldus de leider van de stichting. De Nozyk-synagoge werd in 1902 gebouwd en in de jaren '80 gerenoveerd. Het is de enige sy nagoge in Warschau die nog in gebruik is. De joodse gemeenschap in de Poolse hoofdstad telt ongeveer duizend leden, van wie er circa vijftig regelmatig de diensten bijwonen. Voor de Tweede Wereldoorlog woonden in Warschau nog 368.000 joden. Artsen zonder Grenzen 'smeet' naar eigen zeg gen met cijfers over aantallen Rwandese vluchtelingen. Het past in een serie voorbeelden waarin de organisatie de ellende ernstiger doet voorkomen dan ze is, om haar positie als 'redder' beter te laten uitkomen. Door Jeroen Corduwener AAN de bar van het luxe Mer- dienhotel in de badplaats Gise- nyi, aan de grens van Rwanda en Zaïre, laait een heftige ruzie op. De voorlichtster van Artsen zonder Grenzen (AzG) is in een verbaal gevecht met de woord voerder van de vluchtelingenor ganisatie van de Verenigde Na ties (UNHCR). Het gaat over cholera, zoveel wordt wel duide lijk. En het gaat vooral over de vraag of het wel over cholera moet gaan. Het is ergens begin november 1996 en de wereldpers heeft zich in deze Rwandese grensstad verzameld omdat het Oosten van Zaïre het toneel is van vluchtelingen. Opgejaagd door vechtende rebellen en ge disciplineerde Rwandese solda ten, stromen vluchtelingen van hot naar her, behalve naar de plaatsen waar de massaal aan wezige westerse hulpverleners ze graag willen hebben: binnen handbereik. Honderdduizenden vluchtelin gen onbereikbaar en ongrijp baar voor de hulpverlening, die zelf immers is gevlucht voor het oorlogsgeweld. Maar dat weer houdt de internationale hulpor ganisatie AzG er niet van een doembeeld te schetsen van de si tuatie waarin de opgejaagde Rwandezen aan de Zaïrese kant van de grens zich volgens haar Jacques de Milliano, voorzit ter van Artsen zonder Gren zen, de organisatie die het menselijk leed overdrijft om aan fondsen te komen. FOTOCORVIVEEN bevinden. Aan de bar van het Merdienhotel (palmenstrand, luxe zwembad, 150 dollar ka mers) houdt de voorlichtster van AzG een dramatisch betoog over een cholera-epidemie in de Zaï rese grensstad Goma. De woord voerder van de UNHCR be strijdt haar verhaal, maar delft in woede verbaal het onderspit. Niettemin blijkt nog geen twee dagen later dat hij gelijk heeft. AzG baseerde de epidemie op enige cholera-patiënten, een voor Afrikaanse begrippen nor maal gegeven voor een populatie van honderdduizenden. Niette min is het beeld geschapen en doet AzG geen pogingen dat na dien te corrigeren. Enkele dagen daarvoor. Letter lijk op de grens van Rwanda en Zaïre houdt de voorzitter van AzG, Jacques de Milliano, een gloedvol betoog over het drama dat zich aan de andere kant van de slagboom moet afspelen. Mil liano stelt zich op het standpunt dat als vluchtelingen verstoken zijn van de hulppakketten van AzG, de kans op overleven mini maal is. Een kans op zelfred zaamheid van Rwandezen acht hij uitgesloten. Niettemin ko men in de daarop volgende we ken groepen vluchtelingen aan, afkomstig uit het Zaïrese vul kaangebergte, die nauwelijks uitputtings- of hongerverschijn- selen vertonen. Later zal Wouter Kok, hoofd operations van AzG zeggen dat uitgegaan is van 'er varingsgegevens in vergelijkba re omstandigheden' wegens het ontbreken van feitelijke waar nemingen, De aantallen vluch telingen stroken allerminst met de groteske cijfers die AzG ver strekt. AzG hanteert in de (in ternationale) berichtgeving over de Rwandese vluchtelingenpro blematiek in Oost-Zaïre stan daard het aantal van 'ruim één miljoen'. Dat is een getal met een dramatische lading, maar daarom nog niet juist. Het is de UNHCR die de één miljoen heeft geïntroduceerd, gebaseerd op naar later blijkt verouderde en te hoog ingeschatte gegevens uit de voormalige vluchtelingen kampen. De Milliano rekent aan de Zaïrese grenspost op verzoek de aantallen door. En komt al cijferend tot de conclusie dat er niet meer dan 650.000 vluchte lingen aan gene zijde van de grens kunnen zijn. Dat getal wordt echter nimmer in de offi ciële public-relationskanalen van AzG opgenomen. Later zal Marcel Vos van de afdeling mar keting en communicatie van AzG stellen: „Een getal van tienduizend mensen komt min der indrukwekkend over dan een miljoen of meer zelfs." Samantha Bolth, internationaal voorlichtster van AzG, jaagt de paniek verder op door tegenover een Belgische verslaggeefster te vertellen dat elke dag tiendui zend mensen sterven in de vluchtelingenkampen bij Goma. Haar gegevens doorrekenend zou dat betekenen dat sinds het uitbreken van de Oost-Zaïre- erisis 250.000 Rwandezen zijn overleden. Een duizelingwek kend hoog cijfer dat wegens de grote ongeloofwaardigheid de uitzending daarom niet haalt. „Wij kunnen niet controleren wat iedere AzG-woordvoerder zegt," verklaart Wouter Kok la ter. In haar pogingen om de we reld kond te doen van het leed waartegen AzG ten strijde trekt, gaat de hulporganisatie ver, héél ver. „Wij hebben ons schuldig gemaakt aan onzorgvuldig ge- smijt met cijfers," zegt Vos deze week in het blad Sponsoring en fondsenwerving. Meer dan dat. AzG maakte zich ook schuldig aan gemarchandeer met de me dia. Nog een voorbeeld daarvan, tot slot. Na weken getraineer van de rebellen aan de Zaïrese grens, is het welgeteld één hulp organisatie toegestaan een be scheiden hoeveelheid medicij nen naar het noodlijdende zie kenhuis in Goma te brengen. Op gezag van de douaniers moeten de goederen aan de grens wor den overgeladen in een Zaïrese ambulance. De Duitse hulpin stelling parkeert haar busjes bij de grens. Cameraploegen uit heel de wereld snellen toe om het tafereel vast te leggen. Unie ke beelden, zo veronderstellen de journalisten, die bovendien blij zijn met de eerste activiteit sinds dagen. Op het moment dat de goederen de grens overgaan, komen plots enige nijvere lieden in beeld. Het zijn medewerkers van AzG, die snel hesjes en shirts met het beroemde em bleem hebben aangetrokken en zo fel afsteken tegen de 'onge merkte' Duitsers. Ze helpen de Duitse hulpverleners even met sjouwen. En dat ze en passant in het vizier en de camera's van de internationale pers lopen, ach dat is toeval. Amokmaker wilde 'zionisten doden' New York - De Palestijn Ali Abu Kamal, die zondag in het wilde weg om zich heen schoot op het Empire State Building, wilde 'zo veel mogelijk zionisten' doden. Dat blijkt uit een handgeschreven brief die de schutter bij zich had en die dinsdag is gepubliceerd. De twee pagina's lange verklaring is in het Engels gesteld onder de kop 'Handvest van de eer'. Amerikanen, Britten en Fran sen worden als 'belangrijkste vijanden' genoemd omdat zij van de Palestijnen een volk zonder land hebben gemaakt. De brief rept niet over Abu Kamals moeilijke financiële situatie die door zijn familie was genoemd als motief voor een wanhoopsdaad. Abu Kamal doodde zondag in New York een Deense musicus en ver wondde zes andere personen op de 85e verdieping van de wolken krabber, voordat hij zelfmoord pleegde door zich een kogel door het hoofd te schieten. Annan ontslaat rechters Rwanda-tribunaal New York - De secretaris-generaal van de Verenigde Naties Kofi Annan heeft gisteren twee rechters van het Rwanda-tribunaal ontslagen. Hij verweet griffier Andronico Adede uit Kenia en procureur Honoré Rakotomanana uit Madagaskar ernstige fou ten in het bestuur van de rechtbank. VN gelasten inspectie Nigeria af Genève - Het bezoek van twee speciale mensenrechtenrappor- teurs aan Nigeria is afgelast. De Verenigde Naties zien af van het sturen van de waarnemers omdat de Nigeriaanse autoriteiten geen toestemming gaven voor een bezoek aan de gedetineerde op positieleider Moshood Abiola. De rapporteurs hadden voor de jaarlijkse vergadering van de VN-commissie voor de mensen rechten verslag moeten uitbrengen over de situatie in het Afri kaanse land, waar de militaire junta eind 1995 negen activisten liet executeren. Auto-ontwerper Bertone overleden Turijn - De Italiaan Nuccio Bertone, een van de grote namen op het gebied van auto-ontwerp, is gisteren op 82-jarige leeftijd overleden. Meer dan vijftig jaar was hij actief met het ontwerpen en bouwen van doorgaans ongebruikelijke automodellen. Hoog tepunten uit zijn werk waren de Lamborghini Miura, Espada en Countach. Als twintiger begon Bertone te werken in het carrosse- riebedrijf van zijn vader, dat hij uitbreidde tot een volledig in dustriële onderneming. Op het ogenblik werken er 1500 mensen, die met elkaar goed zijn voor een jaaromzet van ongeveer 610 miljoen gulden. Naam maakte Bertone al in 1954 met de Alfa Ro meo Giulietta Sprint. Enorme politiemacht nucleair transport Bonn/Hannover - Een in de Bondsrepubliek tot nu toe ongeken de politiemacht van dertigduizend man gaat het omstreden transport van kernafval dwars door Duitsland beschermen. De autoriteiten hebben het aantal agenten vergroot wegens de te verwachten protestacties tegen het zogeheten Castor-transport, dat voor de komende dagen is gepland. Oorspronkelijk waren ne gentienduizend man voorzien, ongeveer evenveel als vorig jaar toen onder grote protesten een vergelijkbaar nucleair transport plaatsvond. Politie Schaarbeek valt van voetstuk Brussel - Het politiekorps van de Brusselse gemeente Schaarbeek is in opspraak gekomen. Dinsdag werden zestig leden van een speciale eenheid ondervraagd. Een aantal van hen wordt nu ver dacht van het verduisteren van misdaadgeld, heling, onnodig ge weld en zelfs aanzetten tot gebruik van verdovende middelen. Burgemeester Duriau van Schaarbeek wist niet wat hem over kwam, toen hij nietsvermoedend op het politiebureau verscheen en oog in oog stond met de Brusselse gerechtelijke politie. Die doorzocht er de kantoren en had een touringcar gehuurd om alle agenten en burgerpersoneel voor ondervraging naar het Justitie- pgfefs.^f te voergp, Regering van Zuid-Korea afgetreden Seoul - Premier Lee Soo-Sung van Zuid-Korea en zijn regering zijn gisteren afgetreden. Het kabinet acht zich niet in staat te vol doen aan de verwachtingen van president Kim Young-Sam. Dit meldde het persbureau Yonhap. Lee diende het ontslag van het kabinet in tijdens een ontmoeting met president Kim. De rege ring reageerde daarmee op een televisierede van Kim, waarin de ze zich verontschuldigde voor het corruptieschandaal rond het staalconcern Hanbo. Ook gaf Kim aan dat de regering wordt ge wijzigd en de leiding van de regerende Nieuwe Korea Partij (NKP) wordt vervangen. Kim Young-Sam, die na zijn aantreden in februari 1993 nog een jaar president is, is tegelijkertijd partij leider. De ineenstorting van de met hoge schulden kampende staalfabriek Hanbo luidde vorige maand een zware binnenlandse crisis in. Veel Zuid-Koreaanse afgevaardigden en medewerkers van Kim alsmede een voormalige minister van Binnenlandse Za ken zijn in de affaire verwikkeld. Roemenië aanvaardt inzet ex-koning Boekarest - De voormalige Roemeense koning Michael gaat lob byen voor het Navo-lidmaatschap van Roemenië. Dat heeft de Roemeense regering laten weten. Michael keert morgen terug naar zijn land waar hij na bijna vijftig jaar zijn staatsburger schap terugkrijgt. Roemenië streeft evenals Polen, Hongarije en Tsjechië naar toetreding tot de Noordatlantische verdragsorgani satie. Boekarest ziet daarin een rol weggegelegd voor de ex-ko ning, omdat zes Navo-leden constitutionele monarchieën zijn.. Michael krijgt morgen bij aankomst op het vliegveld van Boeka rest zijn paspoort uitgereikt. Hij zal een week in Roemenië blijven. President Emil Constanti- nescu laat volgende week dinsdag een staatsbanket aanrichten ter ere van de koninklijke gast. Deze eer vormt een duidelijke breuk met het communistische verleden van het land. Volgens de Roemeense leider is het bezoek van de voormalige ko ning een teken dat het land 'eindelijk terugkeert naar de norma liteit'. (ADVERTENTIE) Wat u ook te vervoeren heeft, de nieuwe Hyundai H 100 is leverbaar zoals u hem wilt hebben. Perfect passend bij uw bedrijf, compleet ingericht naar uw wensen en functioneel tot en met. Als marktleider in zijn segment is de Hyundai H 100 een ware topper. De voorsprong op de concurrentie vergroten wij nu nog verder met de Hyundai H 100 in diverse unieke branche-uitvoeringen. Met alle kant en klare branche-uitvoeringen is de H 100 voor vrijwel ieder soort bedrijf geschikt, i DE PRIJZEN ZIJN EXCL. BTW, KOSTEN RIJKLAAR MAKEN, VERWIJDERINGSBIJDRAGE EN LAKTOESLAG PRIJS- EN MODELWIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN. BEL VOOR DEALER ADRESSEN IMPORTEUR GREENIB CAR 0252-213394. OF KIJK IN DE GOUDEN GIDS. BEDRIJFSWAGENS Groot in klein transport.

de Stem | 1997 | | pagina 5