Veertig nieuwe klachten over ziekenhuis Eemland speciaal fonds in ch Geld voor varkensboeren Herdenking Hof in Amsterdam zet notaris uit ambt Gewonden schietpartij bewaakt na bedreiging Eis in ontuchtzaak Vincentius 1,5 jaar Hooligan: 'Panorama vroeg of ik steen wilde gooien' Russische kosmonaut wordt Baron van Ooit VOORSEIZOEN KNALLERS Jaag geen puzzel, ises. pESTEM BINNENLAND A3 Krosse behoudt zijn wachtgeld in Tilburg 7.49 7.99 7.98 7.50 7.49 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. SDAG 26 FEBRUARI 1997 A2 Groot-Brittannië en Ierland' Woensdag vooral in Ierland eti Engeland enkele buien, soms met hagel. Donderdag van het westen uit toenemende bewol king, veel wind en regen. In het zuidoosten ook opklaringen Maxima van 4 graden in Schot land tot 11 in de omgeving van Londen. België en Luxemburg: Woens dag enkele buien, vrij veel wind en maxima rond 10 gra den. Donderdag droog, perio den met zon en iets lagere maxima. Noord- en Midden-Frankrijk: Woensdag winderig en perio den met regen, in de Jura en de Vogezen boven circa 1500 me ter sneeuw. Donderdag van het westen uit opklaringen en af en toe zon, maar in het oosten nog bewolkt. Middagtemperatuur dalend naar circa 10 graden op donderdag. Zuid-Frankrijk: Woensdag vrij veel bewolking en perioden met regen, in de Alpen sneeuw grens dalend naar circa 1500m. In het uiterste zuiden veelal droog. Donderdag van het noordwesten uit opklaringen en perioden met zon. In het zui den dan wolkenvelden en in het zuidoosten steekt een sterke Mistral op. Woensdag langs de Middelandse Zee nog erg zacht met maxima rond 18 graden. Donderdag maxima tussen 10 en 15 graden. Portugal: Perioden met zon, maar woensdag in het noorden bewolkt en af en toe regen, Maxima van 15 graden in het noordoosten tot 20 op donder dag in de Algarve. Spanje: Aan de costa's aanhou dend veel zon. In het noorden wolkenvelden en met name langs de Golf van Biskaje kans op regen. Maxima rond 18 gra den, langs de costa's ten zuiden van Valencia rond 22. Italië: In het zuiden eerst aar dig wat zon. Verder vrij veel bewolking. Donderdag aan trekkende de wind en van tijd tot tijd regen, vooral langs de Adriatische kust. Woensdag maxima rond 17 graden, in het noordoosten rond 10. Donder dag overal wat lager. Griekenland en Kreta: Perio den met zon en vrijwel overal droog. Donderdag in het noor den wolkenvelden en wat fris ser. Middagtemperatuur elders rond 18 graden. Duitsland: In het noorden en midden wisselend bewolkt en enkele buien. Naar het zuiden toe meer bewolking en regen, boven de circa 1500m sneeuw. Vrij veel wind, vooral in het Al penmassief. Middagtempera tuur tussen 10 en 15 graden. Zwitserland: Veel bewolking en vooral in het westen en noorden regen, eerst boven 1500m sneeuw, donderdag in het noorden ook in de dalen. In het zuiden steekt donderdag Foehn op en wordt het lente- zacht, circa 15 graden. In het noorden is het dan een graad of 7. tot P- "en 'm- het ge- De eze ek- het 2 gr 5 gr 5 gr 9 gr 19 gr .3 gr 12 gr 15 gr ..3 gr 13 gr 16 gr 16 gr 15 gr ..8 gr 13 gr .16 gr 13 gr 36 gr 26 gr 19 gr 27 gr .18 gr 12 gr .-2 gr .14 gr 16 gr ..-4 gr .21 gr ...8 gr n/Zon olland: Dord- 04 37- had uba da|)| 'jeeijB uba uapp;uu bjepoine llll WOENSDAG 26 FEBRUARI 1997 (anp) - Het Provinciaal Patiën t/Consumenten Platform in Utrecht wil niets zeggen over de aard van de veertig nieu- je klachten die het de afgelopen dagen binnen jjeeft gekregen over het Ziekenhuis Eemland in Amersfoort. De organisatie ziet de klachten als bewijs dat er iets niet in orde is op de afde ling gynaecologie. get ziekenhuis is teleurgesteld in de patiëntenorga nisatie. „Wij zijn buitengewoon verdrietig over de janier waarop het patiëntenplatform naar buiten jeedt. Ze hadden het ook via ons of samen met ons kunnen doen," zegt J. Erasmus van Ziekenhuis Eemland. Vorig week ontstond grote commotie rond de afde ling gynaecologie van Ziekenhuis Eemland toen het tv-programma Zembla bekend maakte dat mogelijk mensen zijn overleden door medische fouten. Het ziekenhuis ontkent deze aantijgingen. Vrijdag maakte het ziekenhuis bekend juridische stappen tegen het platform te willen nemen. Pas eind deze week zal volgens Erasmus duidelijk worden wat het ziekenhuis precies gaat ondernemen tegen de aan tijgingen. De nieuwe klachten zouden volgens het platform voornamelijk gaan over de afdeling gynaecologie en verloskunde en zouden vooral stammen uit 1995, maar ook uit 1996 en 1997. Eind 1995 heeft het zie kenhuis maatregelen genomen om de kwaliteit van de afdeling te verbeteren. A. van der Linden van het platform benadrukt dat er een aantal klachten van 'zeer ernstige aard' bij zit. De patiëntenorganisatie heeft patiënten nog niet geadviseerd naar de medische tuchtcommissie of de klachtencommissie van het Ziekenhuis Eem land te stappen. „In overleg met een medisch advi seur willen we eerst de klachten tot in detail uitzoe ken. Dat zal nog enige weken duren. Daarna zullen we de patiënten adviseren wat verder te doen," al dus Van der Linden. Ziekenhuis Eemland roept mensen op hun klachten bij de klachtencommissie van het ziekenhuis in te dienen. Het ziekenhuis heeft de afgelopen week wel zestig reacties gekregen over de afdeling gynaecolo gie. Vierentwintig patiënten gaven aan ongerust te zijn over de aanstaande behandeling in het ziekenhuis. In twee-en-twintig gevallen vertelden mensen hun negatieve ervaringen. Veertien mensen waren posi tief over de zorg en de behandeling op de afdeling gynaecologie. NCB stelt Rijswijk (anp) - De Noordbrabantse Christelijke Boeren bond (NCB) stelt een speciaal solidariteitsfonds in voor varkenshouders die door de varkenspest zijn gedupeerd. Dat heeft de NCB gisteren bekendgemaakt. De boerenor- ganisatie doet een beroep op het agrarisch bedrijfsleven en collega-veehouders voor een financiële bijdrage. üithet fonds wil de NCB varkens- boeren compenseren voor de scha de die de overheid niet vergoedt. b betaalt het ministerie van Landbouw aan de veehouders die gedwongen hun fokzeugen moeten laten opkopen, slechts de slachtwaarde van de beesten en niet de hogere fokwaarde. Dat le vert de boeren volgens de NCB een flinke schadepost op. Minister Van Aartsen (Landbouw) Tilburg (anp) - De geschorste directeur van de Dienst Socia le Zaken en Werkgelegenheid in Rotterdam, H. Krosse, kan in Tilburg aanspraak maken wachtgeld. Burgemeester kx van Tilburg heeft giste ren bevestigd dat Krosse het recht op wachtgeld behoudt in verband met diens verleden als wethouder in die stad. was van 6 september 1982 tot 15 maart 1992 wethouder voorde PvdA in Tilburg. Hij ver diende jaarlijks honderdzestig duizend gulden, inclusief vakan tietoeslag. Bij zijn vertrek naar Rotterdam had hij recht op wachtgeld tot 15 maart 1998. Aangezien Krosse in Rotterdam twintigduizend gulden meer ging verdienen, maakte hij op het geld to' Tilburg geen aanspraak. Het recht op wachtgeld bleef echter bestaan. je week in Rotterdam nam Krosse ontslag nadat hij was ge- schorst wegens verdenking van creatief declareren. Zou hij zon der inkomen raken, jöï straks minder gaan verdienen dan des tijds in Tilburg, dan kan hij tot 15 maart 1998 recht doen gelden op zeventig procent van zijn wet- Jouderssalaris (honderdtwaalf duizend gulden). Ook kan hij een aanvulling tot dat bedrag tege moet zien, mocht zijn inkomen daar onder blijven. ™kx benadrukte gisteren dat de wachtgelduitkering al moeten aanvragen als hij 'rvoor in aanmerking wil komen. Krosse wilde gisteren desge vraagd niet zeggen of hij dat zal doen. „Het hangt ervan af hoe de raak in Rotterdam wordt afge- wjkkeld. Dat moet ik eerst op een "Jije hebben." zei eerder dergelijke extra verlies posten niet te willen compenseren. Bovendien behoort schade als de ze volgens de minister tot het re guliere ondernemersrisico. Varkenshouders die de wettelijke verplichting om hun varkens transporten te melden niet zijn nagekomen, mogen niet worden gekort op hun schadevergoeding, zegt de boerenorganisatie LTO- Nederland. Volgens de organisatie hebben veel boeren namelijk wel voldaan aan de voorwaarde dat ze het transport via verladingspapieren moeten bijhouden. Op die manier zijn de beesten ook terug te vin den. „Dat systeem heeft goed ge werkt," aldus LTO. De organisa tie erkent dat boeren die de ver eiste computermelding achterwe ge hebben gelaten de wet hebben overtreden. „Maar daarvoor hoe ven zij nu niet zo fors te worden gestraft. De schades lopen in de duizenden guldens, terwijl het tracerings-systeem toch goed functioneerde." De Productschappen Vee, Vlees en Eieren (PVE) kondigden gisteren aan dat ter voorkoming van ver dere verspreiding van de varkens pest, vanaf morgen alleen nog 'ontsmette' veewagens welkom zijn bij de varkensslachterijen. Vervoerders die de afgelopen da gen hebben verzuimd hun wagens te laten reinigen en ontsmetten komen de poorten van de slacht huizen niet meer door. Bij een transport van Brabantse biggen, die gisteren in Italië be smet bleken met varkenspest, zijn volgens het ministerie van Land bouw het vervoersverbod en het exportverbod niet overtreden. De beesten zijn volgens het minis terie voor de afkondiging van het transportverbod in de regio Ven horst al afgevoerd naar een bedrijf in Ammerzoden, net buiten het varkenspestgebied. Het transport bestond uit elfhon derd beesten, waarvan vijfhon derd terecht kwamen op een be drijf bij Perugia en de resterende zeshonderd op een boerderij ten zuiden van Napels. Op het eerste bedrijf is daadwer kelijk varkenspest geconstateerd. Volgens de Italiaanse veterinaire dienst staat ook op het andere be drijf besmetting vast. De vondst van besmette Neder landse dieren vermindert de kans dat het geldende exportverbod spoedig wordt opgeheven. Van daag vergadert het Permanent Veterinair Comité in Brussel daarover. De Russische kosmonaut Valeri Poliakov met de baronnenhelm op, behorende bij de titel Baron van Ooit. Hij is gisteren in het Drunense attractiepark Het Land van Ooit uitgeroepen tot de achtste 'baron'. Voordat hij de bijbehorende Baronale zetel onthulde, hield hij een lezing voor zo'n 500 schoolkinderen. „Ik heb in totaal 10.800 rondjes om de aarde gedraaid,vertelde hij. Ook beant woordde hij vragen. Wie ruimtevaarder wil worden, moet dat écht willen, zei Poliakov. „En zijn tanden poetsen. Sinds Het Land van Ooit in 1989 zijn deuren opende, verheft het Drunense attractiepark jaarlijks een persoon in de 'adelstand' die zich heeft ingezet voor de mensheid, en kinderen in het bijzonder. Herman van Veen was destijds de eerste Baron van Ooit, gevolgd door onder meer Joost Prinsen, Peter Jan Rens, Urbanus en Jan Pronk. Ook Olga Havel, echtgenote van de Tsjechische president Vaclav Havel, kreeg deze titel. foto frank trommelen Amsterdam (anp) - Het gerechtshof in Amsterdam heeft de Nij meegse notaris mr. J. Janssen met onmiddellijke ingang uit zijn ambt gezet. Aanleiding voor het opmerkelijke besluit, dat vol gens de Koninklijke Notariële Broederschap maar hoogst zel den voorkomt, is een reeks van klachten over het kantoor van Janssen. Op het Jonas Daniël Meijerplein werd gisteren de Februarista king 1941 herdacht. Toen brak in westen van het land een massale staking uit tegen de Duitse bezetter. Een kranslegging door het ge meentebestuur van Amsterdam en het Comité herdenking Februa ristaking opende het défilé langs de Dokwerker. Aan de stoet na men ook minister Borst (VWS), de ambassadeurs van Israël en Zuid-Afrika en een ANC-delegatie uit Zuid-Afrika mee. foto anp Janssen kreeg in de afgelopen ja ren tweemaal een berisping om dat zaken niet goed waren afge handeld. Eind vorig jaar maakte een kandidaat-notaris van zijn kantoor een fout in een erfenis kwestie wat resulteerde in een derde klacht. Over deze zaak loopt nog een civiele procedure bij de Arnhemse rechtbank. Er was in geen van de gevallen sprake van financiële malversa ties. Voor de Kamer van Toezicht bij de rechtbank in Arnhem was de derde zaak voldoende om het ge rechtshof in Amsterdam te V2'a- gen om 'defungeren', zoals het uit het ambt zetten van een nota ris officieel heet. Vorige week bekrachtigde het hof dit besluit. Janssen en zijn advocaat mr. E. Verbunt uit Utrecht stellen bei den dat alle notariskantoren wel eens met dergelijke klachten te maken krijgen. Verbunt verze kerde de Nijmeegse notaris, dat hij niets te vrezen had. Beiden waren sprakeloos, toen zij per fax de beslissing van het hof ver namen. „Mij is een oor aange naaid door jaloerse anderen," al dus Janssen gistermorgen. De 59-jarige Janssen is in Gel derland zeer bekend. Hij heeft zitting in tal van besturen. Tal loze malen fungeerde hij als no taris bij recordpogingen en lote rijen voor het goede doel. De notaris moest, zei hij giste ren, direct zijn pen neerleggen. Inmiddels zijn de sloten van zijn kantoor veranderd. Personeels leden hebben onder ede moeten verklaren dat zij Janssen niet binnen zullen laten. Alle reke ningen van de ex-notaris zijn ge blokkeerd. Omdat het gerechts hof donderdag al uitspraak deed, moeten de aktes die Jans sen donderdag nog passeerde opnieuw verleden worden. „Er is geen enkele beroepsmoge lijkheid tegen deze uitspraak. Een misdadiger is nog beter af," zegt Janssen. De ex-notaris wil met zijn advo caat bekijken of het zin heeft de zaak tot de bodem uit te zoeken. Zie onze adv. verder in deze krant het rea jaret a mum trnm Als er nou vorige zomer geen meisje was geweest dat met een eindlijst van 9,6 gemiddeld uitlootte voor een studie medicijnen, zou er dan ook een commissie inge steld zijn om naar nieuwe vormen van loting te zoeken? Waarschijnlijk niet. Het is een speling van het lot geweest die de ophef over loting veroorzaakte. Zo'n toevallige omstandigheid zou natuurlijk geen uitgangspunt voor een herziening van het systeem van loting mogen zijn. Tot op heden leidt het lotingsysteem ertoe dat een aan tal scholieren niet overmatig zijn best doet om een eindlijst met hoge cijfers te halen. Het systeem van lo ting leert immers dat mooie punten nog geen garantie voor een plek aan de universiteit zijn. Als straks hogere punten wel zekerheid bieden, dan zul len de scholieren die nu nog door eigen toedoen met de hakken over de sloot van een voldoende komen, er met een extra krachtsinspanning voor zorgen dat ze gemid deld hoger uitkomen. Gevolg? Zoveel goede studenten in spe dat er een lo ting gehouden moet worden om de beschikbare plek ken te verdelen. Het zal aanvankelijk de coffeeshops misschien wat in omzet schelen, maar ook verder wordt er op termijn niemand veel wijzer van. MERIJN Alkmaar (anp) - De gewonden die na de schietpartij van zater dagnacht bij discotheek the Drome in Heerhugowaard zijn op genomen in het Medisch Centrum Alkmaar, zijn eergisternacht bewaakt. De politie heeft dat gedaan nadat er telefonisch be dreigingen waren geuit. „Kennelijk zijn er nog steeds mensen uit op wraak," aldus de politie. Zij neemt de bedreigin gen zeer serieus, zeker na de brandstichting in de discotheek in de nacht van zondag op maan dag. De bewaking is gistermor gen opgeheven, maar kan afhan kelijk van de ontwikkelingen weer worden ingesteld. „We ne men geen enkel risico," aldus de politie. De gewonden maken het rede lijk. Van de zeven zijn er twee uit het ziekenhuis ontslagen. Van de overige vijf liggen er nog drie op de intensive care, maar zij zijn buiten levensgevaar. Bij de eerste verhoren van maan dag heeft de politie tientallen mensen ondervraagd, onder wie de twee verdachten. Volgens 'de politie heeft de toe stand van de gewonden die nog in het ziekenhuis liggen, een ver hoor tot dusverre in de weg ge staan. Uit het onderzoek is tot dusverre geen nieuwe belastende infor matie tegen het verdachte twee tal naar voren gekomen. Ze wor den nog steeds vastgehouden op verdenking van enige betrok kenheid bij de vechtpartij of het daarop volgende vuurgevecht. „Beide verdachten ontkennen dat ze hebben geschoten," zegt de politie. De politie heeft bevestigd dat het slachtoffer uit Amsterdam de 20-jarige Marvin Tilborg is. Ook de twee verdachten, de 22- jarige O.B. en de 20-jarige C.T., zijn afkomstig uit de hoofdstad. Het verhaal dat de Amsterdam mer is gedood door een broer van de kort daarvoor doodgeschoten discotheekportier Erdogan Ko- cer, verwijst, de politie naar* het, rijk der fabelen. De politie ontkent ook dat de vermoorde Tilbórg de 40-jarige-' portier zou hebben neergescho ten. Kocer had samen met zijn broers een onderneming die por- tierswerk doet voor verschillen de discotheken in Noord-Hol land. Van onze rechtbankverslaggever Breda - Tegen een ex-groepsleider van Huize Vincentius in Udenhout is gisteren voor seksueel misbruik van drie verstan delijk gehandicapte vrouwen achttien maanden celstraf ge vraagd, waarvan zes voorwaardelijk. Officier van justitie mr. A. Nieuwenhuizen zei dat de 46-ja- rige G.A. uit Goirle misbruik heeft gemaakt van zijn vertrou wenspositie. Hij wees erop dat A. de vrouwen tegen zichzelf had moeten beschermen. „Pupillen moeten in een inrichting veilig zijn, ook als zij geen weerstand kunnen of willen bieden als zij seksueel benaderd worden," al dus de officier. De verdachte gaf de feiten toe, maar zei dat twee van de drie ge vallen zijn verjaard. Hij heeft de ontucht gepleegd in perioden, dat zijn huwelijk op de klippen dreigde te lopen. Naar zijn zeg gen heeft hij hulp gezocht bij zijn huisarts. Die zou alleen de vrouw van A. hebben willen helpen. „Ik heb me altijd enorm eenzaam gevoeld," aldus A. De zaak tegen hem kwam aan het rollen door een intern onderzoek bij de zorginstelling naar seksu ele wantoestanden. Dat onder zoek vond plaats toen de naam van een andere groepsleider was genoemd. Raadsman mr. Milo vroeg een werkstraf voor de enige ontucht, die zijns inziens wel te bewijzen is. Hij wees er op dat A. door zijn ontslag al zwaar is gestraft en geïsoleerd leeft. Vonnis op 11 maart. Tegen een groepsleider uit Gen- dringen die jarenlang ontucht zou hebben gepleegd met tien verstandelijk gehandicapten is gisteren in Arnhem 15 maanden cel geëist waarvan vijf voorwaar delijk. Ook zou hij uit voor drie jaar zijn ambt moeten worden gezet. De 40-jarige R.V. zou de ontucht in twee gezinsvervangende tehuizen hebben gepleegd. (ADVERTENTIES) (anp) - Een redacteur van weekblad Panorama heeft volgens een ,e)'enoord-hooligan gevraagd of deze te® steen door de ruiten van een ge- Meerde auto wilde gooien. Dat ge- "eurde vlak voor de wedstrijd Feye- Jwrd-Ajax in stadion De Kuip op 24 gember vorig jaar. Het weekblad a(l de auto gekocht, voorzien van tëx-vlaggetjes en vlakbij het stadion geparkeerd. blijkt uit het politieverhoor van de 10 '8an J. van Z., onmiddellijk na zijn ar- k h'6' kort na de wedstrijd. De man be- zopiT auto te hebben vernield op ver- tam Van facteur J. Dijkgraaf van Pano- t3a; „Hij sprak tegen mij de woorden: j, eöe een steen door die ruit, want dan kern f-een hrï°°bie maken'. Ik zei tegen tl6 dan geen problemen met de poli- *'o ZhU antwoordde in de te °r. n: 'Nee, daar hoef je niet bang voor bn' want er komt toch geen aangifte at vernieling." Op 25 november wilde een tweede journa list van het weekblad, H. Peijs, toch aan gifte doen. Hij zag daar van af, nadat de politie ook hem uitnodigde voor een ver hoor op 2 december. In de tussentijd had Panorama een artikel gepubliceerd met fo to's van de vernielde auto. Dijkgraaf ontkent de supporter te hebben aangezet tot wat dan ook. „Hij haalt men sen door elkaar. Ik was voor de wedstrijd bij de spelersbus van Ajax waar toen een staaf doorheen ging. De auto die wij had den geparkeerd was onbereikbaar door een afzetting van de politie." Uit de verhoren van Van Z., redacteur Dijkgraaf en de freelancer Peijs en Pano rama-fotograaf P. Roorda blijkt dat het parkeren van de Ajax-auto tevoren was besproken met de supporter. Dat gebeurde in een restaurant in Vianen. Dijkgraaf be vestigt die ontmoeting, maar ontkent daarbij zelf aanwezig te zijn geweest. Te gen de politie verklaart hij op 25 novem ber: „Ik kan u wel zeggen dat er op redac tieniveau van tevoren afgesproken is dat er geen opdrachten aan wie dan ook zou den worden uitgegeven. Men mocht alleen informeren bij een supporter naar een ge schikte parkeerplek." Op 13 en 15 december spreken politiemen sen nogmaals Van Z., ditmaal over zijn mogelijke betrokkenheid bij het afvuren van een lichtkogel door een andere sup porter in de richting van het Ajax-vak, tij dens dezelfde wedstrijd. De rechercheurs schrijven in hun proces-verbaal: „Volgens Van Z. moesten er twee reportages in Pa norama komen, namelijk één over de ver nielde auto (door Peijs en Roorda) en één over de lichtkogel (door Dijkgraaf en een onbekende fotograaf)." Van Z. wilde na derhand deze verklaring niet onderteke nen, maar deze maakt wel deel uit van het strafdossier tegen de later opgepakte schutter van de kogel. Volgens persofficier van Justitie mr. H. Wesselink beweegt het onderzoek naar de lichtkogel zich 'voor alsnog niet in de richting van Panorama'. Van Z. ontkent naderhand door Panorama tot geweld te zijn aangezet. Hij verklaarde vrijdag op eigen initiatief te hebben ge handeld. Verder beschrijven de rechercheurs hoe Van Z. tijdens het verhoor in december meerdere malen telefonisch contact pro beert te krijgen met Dijkgraaf van Panora ma. Als dat is gelukt, noteren de politie mensen: „Dijkgraaf had hem (Van Z.-red.) medegedeeld dat de juridische afdeling van Panorama had geadviseerd om alle be trokkenheid te ontkennen en om H. Peijs als zogenaamde katvanger te laten funge ren. Dijkgraaf had tevens meegedeeld dat als het ware verhaal boven water zou ko men, hij ernstig zou vrezen voor zijn be trekking bij Panorama." Dijkgraaf zou ook een beloning aan Van Z. in het vooruitzicht hebben gesteld. „Zeker als hij de dingen die hij weet van de door Panorama opgezette plannen niet zou ver klaren aan de politie," zo merken de re chercheurs op. „...Doch Van Z. ontkende met klem op dit moment al geld van Pano rama en/of Dijkgraaf te hebben gehad." De hooligan besluit aan het eind van het verhoor alle schuld op zich te nemen. „Ik had maar niet zo dom moeten wezen", al dus Van Z. Knap voordelig, BI] oris vindt u behalve alles op het gebied van lekker eten, ook alles voor de uitwendige verzorging. Alles héél goed en voor een heel goede prijs, zodat u er ook deze maand weer tip top uitziet Nivea Visage reinigingsmelk of -tonic, flacon 200 ml met 2 Bonus Miles Colgate tandpasta Bi-fluor, Blue Minty Gel en Anti-tandsteen, 4-pak 300 ml Nü Zacht Schoon vloeibare zeep, 3-pak 900 ml MAT Palmolive shampoo of crèmespoeling 3 flacons 400 ml naar keuze Nü Kotex maandverband, diverse soorten, duopak jSM Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 1 maart a.s. 'Zolang de voorraad strekt

de Stem | 1997 | | pagina 3