'Oostburg moet toch alert blijven' Sas van Gent wil ton uittrekken voor openbaar groen Sporters Sluis-Aardenburg gehuldigd Axel krijgt prioriteit nieuwe peilbesluiten Man uit Walsoorden weer rijbewijs kwijt Terneuzenaar krijgt rijontzegging en boete Thalia voert de klucht 'No sex please' op DE STEM <0 SPORT in HET KORT Els en Kees unieer oud hè!!! 2L52 IDE STEM ZEELAND Waterschap bepaalt ideale waterstand Recreatief zaalvoet bal Oostburg Recreatief volleybal Sas van Gent Bedrijfsvolleybal Hulst Verenigingen vieren 450 jaar Sas van Gent orgen... men kinderen Burgemeester over 'bouwen': Telefooncel redenen om UNICEF )do's te kopen- Man belemmert politie bij ademtest Muziekcursus stichting Welzijn EDITIE ZEELAND ial Reumafonds Vin onze verslaggever jas van Gent - De gemeente Sas van jjnt is van plan een ton uit te trek- (en voor de verfraaiing van het tpenbaar groen in Sas van Gent en ffestdorpe. Dat blijkt uit een voor- jtel aan de gemeenteraad. plantsoenendienst heeft onder meer een plan gemaakt voor de Lindenlaan in Westdorpe. Die straat doet na de uitvoe ring van dat plan zijn naam zeker geen eer meer aan. Immers, het dagelijks ge meentebestuur laat weten dat de linden die er nu staan teveel overlast veroorza ken. Er waaien takken uit en er is sprake van honingdauw. Van die problemen wil de gemeente af door de linden te vervan gen door zuilvormige sierkersen. Verder is er een plan voor de verbetering van het plantsoen aan de Bernhardstraat, even eens in Westdorpe. De verwachtingen van het college van burgemeester en wethou ders ten aanzien van de verfraaiing van het uiterlijk van Westdorpe zijn hier hooggestemd. „Een combinatie van boombeplanting langs de noordzijde van de weg en een economische indeling van gazon, heesterrozen, vaste planten en so litaire sierheesters kunnen dit stuk open baar groen een fraaier uiterlijk bezor gen." Tenslotte is er nog sprake van groenverbeteringen in Sas. De rozenstrui ken en het gazon in de Oranjestraat, Bui tenweg, Nassaustraat, Zeelandiastraat en Hollandiastraat maken plaats voor sier heesters en vaste planten. Daarnaast speelt het college nog met de gedachte de verouderde esdoornen aan de noordkant van de Westdam te vervangen door jonge exemplaren. De gemeenteraad velt het oordeel over het krediet in de vergadering van donderdag 27 februari. De openbare bijeenkomst is om 19.30 uur in de raad zaal van het stadhuis aan de Westkade. Van onze verslaggever Terneuzen - Het gebied rond Axel krijgt prioriteit voor het opstellen van nieuwe peilbe- sluiten voor de oppervlakte wateren. Dat is althans het voorstel van het dagelijks be stuur van waterschap De Drie Ambachten aan de algemene vergadering. In een peilbesluit worden voor een samenhangend gebied de na te streven waterpeilen opgeno men. Het huidige peilbesluit van het waterschap dateert van 1982. Op grond van de bepalin gen van de Verordening Water huishouding moet een peilbe sluit eens in de tien jaar worden herzien. Het waterschap heeft vorig jaar al de nodige voorbe reidingen getroffen voor het op stellen van nieuwe peilbesluiten. Hiervoor is een totaal krediet beschikbaar van 150.000 gulden. De bij het peilbeheer betrokken belangen maken het volgens het dagelijks bestuur noodzakelijk dat goed onderbouwde en afge wogen peilbesluiten worden op gesteld. Dit vereist onder andere een gedegen onderzoek naar het grondgebruik, de bodemsamens telling en grondwatertrappen in relatie tot het wenselijk geachte peil van het oppervlaktewater. De omvang van de daaraan ver bonden werkzaamheden en de eigen personeelsomvang maken het ook dit jaar noodzakelijk de werkzaamheden omtrent het op stellen van het peilbesluit uit te besteden aan een ingenieursbu reau. Ten aanzien van de in 1996 uitgevoerde voorbereidende werkzaamheden is aansluiting gezocht bij de verschillende ruil verkavelingen die in uitvoering dan wel in voorbereiding zijn. Op deze manier kan het werk goedkoper worden uitgevoerd. Omdat in het gebied van de ruil verkaveling Axel het plan 'Wa- terspil' is opgenomen, wordt door het dagelijks bestuur aan dit gebied prioriteit gegeven. Vervolgens worden de voorstel len voor de ruilverkaveling Axelse Sassing en het gebied van de voormalige ruilverkaveling Koewacht in procedure gebracht. club Backhand (provinciaal kam pioene), de Elfstedentochtrijders Peter Warmerdam, Piet Basting en Joop Basting, het meisjesvoet balteam van de basisschool St. Jozef (regionaal en provinciaal kampioen schoolvoetbal), tennis club LTVS met een jongens- en herenteam, basischool Op Dreef Aardenburg (regionaal kampioen Oostburg - Oud Sluis stevent in de eerste klasse van het ORE- VO regelrecht op de veertiende titel af. Afgelopen week hoefde het zelfs niet in actie te komen om twee punten aan het totaal toe te voegen. Tegenstander Markt 15 meldde zich af, waar door de Sluizenaren de regle mentaire 5-0-winst kregen. Texaco/'t Krikje won van OBS/Erasmus en blijft mee doen om het vice-kampioen- schap. In de tweede klasse komt 't Hart van Sluis na winst op Woittiez/Omnisport naast leider Deltan, dat niet in actie kwam. In de derde klasse wal ste Telepost over Opties heen en blijft leider, mede doordat Van Looy tegen Vande San- de/Les Amies in de fout ging. Uitslagen Eerste klasse: Markt 15-Oud Sluis 0-5, Texaco/'t Krikje-OBS/Er- asmus 5-0, RVS/Engelaar-Groos- man/Pacojeans 4-10. Tweede klasse: ABN/Amro-Bon Ami 1-2, 't Hart van Sluis-Woit- tiez/Omnisport 4-1. Derde klasse: Optics-Telepost 1-6, l'Equipe-Wolf 1-12, Van Looy-De Zwart 12-1, Van de Sande/Les Amies-Van Looy 2-0, Jopie-Rie- mens 4-8. Standen Eerste klasse: Oud Sluis 15-25, Groosman/Pacojeans 16-20, Va lentine 14-19, La Porte d'Or 14-18, Texaco/'t Krikje 15-18, Chris Francke 15-18, Boemerang 16-15, OBS/Erasmus 15-12, RVS/Engel- aar 14-9, Markt 15 14-5, Stekelin- ck 14-3. Tweede klasse: 't Hart van Sluis 15-25, Deltan 15-25, Du Commer ce 14-24, Woittiez/Omnisport 15- 16, Traas 15-15, Wielewaal 14-13, Rode Leeuw 13-11, Bon Ami 14- 11, ABN/AMRO 14-7, Gemeente Oostburg 13-5, Meeusen 14-4. Derde klasse: Telepost 16-23, Van Looy 16-21, Golden River 16-20, Kaasboer 16-20, Riemens 16-20, Wolf 16-17, Van de Sande/Les Amies 17-17, Chez Rene 15-14, Opties 15-13, De Zwart 16-11, l'E- quipe 16-9, Jopie 16-5. Sas van Gent - In de eerste klasse gemengd van de recrea tieve volleybalcompetitie in Sas van Gent boekte C-Line een krappe 2-1-overwinning op Acke. Bode 2 won eenvoudig de eer ste set tegen Savok/Outokum- pu met 15-8. Daarna kwam Savok uitstekend terug en won de tweede set met 13-15. In de laatste set bleef het lange tijd spannend, maar het was op nieuw Savok/Outokumpu dat met 9-13 de overwinning in de wacht sleepte. Uitslagen Vrouwen Eerste klasse: Swagemakers-C- Line 3-0 (15-13, 15-11,15-7). Tweede klasse: Savok 3-Philippi- ne 2-1 (12-15, 15-9, 13-7), Savok/Joh. de Block-Savok 2 2-1 (16-14,13-15, 5-2). Mannen: HAS-Aster 0-3 (15-17, 12-15, 5-9), Wisse-Savok/L&P 2-1 (6-15,15-12,15-8). Gemengd Eerste klasse: C-Line-Acke 2-1 (15-10, 15-17, 15-7), Bode 2- Savok/Outokumpu 1-2 (15-8, 13- 15, 9-13), Knape/De Sterre-Bode 1 1-2 (15-7,11-15, 6-15). Tweede klasse: Gilderakkers 1- Gilderakkers 2 2-1 (15-6,15-5,14- 16), Fabricom-Philippine 0-3 (5- 15, 8-15, 3-15), Swagemakers- C1000 Jansen 2 0-3 (10-15, 6-15, 4-15). Hulst - In het Hulster bedrijfs volleybal werd na een weekje vakantie de draad weer opge pakt met onder andere bij de vrouwen duels om De Stem-be- ker. Opmerkelijk in deze acht ontmoetingen was de winst die tweedeklasser Cerestar boekte op eersteklasser Ferket en De Maat. De ploeg van aanvoerster Christa Haers bewees met de 2- 1-zege nogmaals niet voor niets op kop te staan in de tweede klasse. Voordeel had deze tweedeklasser dat het de sets met een 4-Q-voorsprong, een reglementaire voorsprong om de bekerstrijd ook voor lager geklasseerde teams interessant te maken, in mocht gaan. Die kloof werd door Ferket en De Maat, ondanks de gedachte dat dit wel zou lukken, niet ge dicht. Naast het succes van Cerestar slaagde ook Jong Morres 2 zich als tweedeklasser te handha ven in het gevecht om De Stern-beker. Deze jeugdige equipe van aanvoerster Manon van Geertruy, bestaande uit meisjes van 14 en 15 jaar, slaagde erin het vele malen sterker geachtte Van Water schoot met een 2-1-zege uit de bekerstrijd te wippen en zich dus eveneens bij de laatste acht overgebleven formaties te klas seren. Uitslagen Vrouwen Tweede klasse: SC Morres 3-'t Hoeksken 1-2 (15-12, 6-15, 101-5), De Sterre-Total/De Beule 1-2 (15- 8, 4-15, 11-15), Jong Morres 2- Jong Morres 0-3 (7-15, 0-15, 9-15). Beker: Van Wesemael-Van Dam me 0-2 (6-15, 14-15), Cerestar- Ferket en De Maat 2-1 (15-13, 6- 15, 15-12), L'Entree-WC Rhodos 2 0-2 (12-15, 11-15), SC Morres 2- De Fikser 0-2 (8-15, 1-15), CVC- WC Rhodos 0-2 (3-15, 4-15), Broomchemie-Zaman 0-2 (0-15, 0- 15), Jong Morres 2-Van Water schoot 2-1 (15.-0, 14-15, 15-14), CVC 2-Voorwaarts 0-2 (4-15, 5- 15). Mannen Eerste klasse: CVC Doolaege-De Sterre 1-2 (15-9, 3-15, 13-15), Start/Smash 2000-WC Rhodos 0- 3 (11-15, 11-15, 7-15), Luctor- Stuntmarkt 0-3 (5-15, 8-15, 13- 15). Tweede klasse: Rijk-Van Westen 0-3 (10-15, 8-15, 8-15), Reinaert- college-Ambulo 2-1 (6-15, 15-8, 15-10), Luetor 2-Brandax 0-3 (4- 15, 8-15, 7-15), De Troubadour- ABN/Amro 2-1 (15-13, 15-7, 11- 15). Standen Vrouwen Tweede klasse: Cerestar 17-47, Jong Morres 17-46, Van Wesemael 16-36, Jong Morres 2 18-33, Went- zler/Pauwels 17-31, L'Entree 17- 26, Tence 17-20, De Sterre 18-20, SC Morres 3 17-18, 't Hoeksken 17-18, Total/De Beule 17-7, CVC 2 16-4. Mannen Eerste klasse: WC Rhodos 19-45, Stuntmarkt 19-39, Start-Smash 2000 19-37, Luctor 19-22, CVC Doolaege 19-12, De Sterre 19-11. Tweede klasse: Brandax 19-52, Ambulo 19-38, De Troubadour 19- 33, Reinaerteollege 19-29, Van Westen 19-28, ABN/AMRO 19-22, Luctor 2 18-18, Rijk 18-5. Van onze verslaggever Terneuzen - „Ik verbeter elke keer, hoor. Kijk maar naar de cij fers, die gaan niet omhoog." De 66-jarige N. G. uit Walsoorden probeerde politierechter R. Rammeloo te ervan overtuigen dat hij op de goede weg was. G. moest zich verantwoorden tij dens de zitting in Terneuzen voor het rijden onder invloed, dat in november vorig jaar geconsta teerd werd tijdens een controle aan de Zeedijk in Walsoorden. Er werd 410 microgram per liter uit geblazen lucht geconstateerd, terwijl 220 wettelijk is toege staan. Dit deed zich echter voor binnen de proeftijd van twee jaar die hem eerder opgelegd was, ook na rijden onder invloed in 1995. Ver der stonden er nog soortgelijke voorvallen achter zijn naam uit '84, '86 en '94. Met hogere aantal len microgrammen dan in no vember '96. Officier van justitie vond dat het maar eens moest ophouden met het rijden onder invloed door G. Hij sprak de hoop uit de man in '97 niet meer bij de politierechter te zien. „Ik doe mijn best. Ik dacht dat het drinken bij mij getemperd was," verontschuldigde G. zich. Bovendien bestempelde hij zich zelf als een 'pechvogel'. Of zat er meer achter? Mr. E. de Rechter, advocaat van G., vond het 'vreemd' en mis schien zelfs getuigen van een 'ij verig apparaat' dat zijn cliënt meerdere malen door dezelfde agenten gepakt was. Politierechter schoof dit verwijt terzijde. Ook het verzoek om 'nog één keer' het rijbewijs niet af te nemen, maakte bij Rammeloo geen kans. G. heeft zijn auto dagelijks nodig om zijn zoon te helpen. Ramme loo had hier begrip voor, maar hij verzocht vader en zoon een ande re oplossing te zoeken voor de op vang van de kinderen. Valente vond dat G. vier maan den zijn rijbewijs moest inleve ren. De man hing al zes maanden rijontzegging boven het hoofd als hij zijn boekje te buiten zou gaan tijdens de proeftijd van twee. Bo vendien eiste hij een boete van 1050 en opnieuw zes maanden voorwaardelijke rijontzegging met een proeftijd van drie jaar. Politierechter Rammeloo hield het bij het innemen van het rijbe wijs voor drie maanden, in plaats van de geëiste vier. De andere ei sen van Valente nam hij wel over. Van onze verslaggever Sas van Gent - Exact 450 jaar ge leden is opdracht verstrekt voor de aanleg van de sluis en is de kern Sas van Gent gesticht. Vijf tien verenigingen in Sas dragen dit jaar bij aan de viering van dit jubileum. De gemeente doet een duit in het zakje met de beschikbaarstelling van 4.050 gulden. Het dagelijks bestuur van de ge meente kiest ervoor de deelne mende verenigingen geen geld te geven voor de organisatie van ju bileumactiviteiten. Per vereni ging deelt de gemeente een pla quette uit en stelt voor de win naars van de in het kader van de in het 450-jarig bestaan te hou den wedstrijden een trofee be schikbaar. Het laatste woord hierover is aan de gemeenteraad. Die vergadert donderdag 27 februari vanaf 19.30 uur in het stadhuis aan de Westkade. MAANDAG 24 FEBRUARI 1997 A7 Ij liculieren l)ileum, huwelijk, verloving, (examen, Abraham enz. ),65 incl. B.T.W., één grote rplicht. R5 X 40 mm 26.- incl. B.T.W, vraag. Foto's worden niet 2.313 of geef uw tekst 2 dagen lén van onze kantoren. Jiten aan: De Stem, Postbus la.v. 'Kleintjes Afdeling', lor teksten, foto's en tekeningen I redenen te weigeren. (opdrachtgever van deze Itgever bekend te zijn. Indien met opgave van een lordt, is men verplicht zich te lig van misbruik. Uitgever is li achtgever bekend te maken jvoordelijk voor de in de ■komende teksten. 12Vs jaar getrouwd. Gefeliciteerd en op naar de volgende 1214 jaar. Ma, Jan-Yvonne, Karin-Anton, Ingrid, Edwh, neef en nichten. Van onze correspondent Nieuwvliet - Hoewel in de kleine kernen van de gemeente Oost- burg niet meer gebouwd zal worden in de toekomst, is het zaak om toch als dorp alert te blijven. Gedacht moet dan worden aan de herinrichting van de kust, Duur- aam Veilig Verkeer en de ontwik kelingen rond de Westerschelde Oeververbinding. Deze raad gaf de Oostburgse bur gemeester J. Kruize een vol dorps huis 50 belangstellenden) De Heerlijckheijt in Nieuwvliet mee. Voor de burgervader de laatste keer dat hij de algemene dorps- laadvergadering meemaakt in de- zehoedanigheid. Huizenbouw Kruize haakte tevens in op de ope ningswoorden van voorzitter A. de Keuninck, die hoopte dat Nieuw vliet nog wat versterkt zou kun nen worden door middel van hui zenbouw. De hoofdkernen in onze gemeen te krijgen de voorrang, zoals Oost- hurg, Breskens en IJzendijke. In- dien er tenminste nog gebouwd mag worden. Hier zal absoluut mt meer gebouwd worden," stel lede burgemeester nog maar eens ten overvloede vast. „Wij vinden dat er nog zeker ge bouwd kan worden. De laatste be stemmingsplannen bewijzen dat. Die lopen als een trein," aldus Kruize. Zoals genoegzaam bekend 5 ondertussen, hebben Gedepu teerde Staten een stokje voor bouwactiviteiten in het westen ge stoken. Voorzitter De Keuninck schetste in zijn openingswoord dan ook een enigszins somber toekomstbeeld. Alle voorzieningen die verdwijnen hebben effect op het platteland. Welk effect de WOV zal hebben is nog niet bekend. Wij steunen dan ook het initiatief van de Bedrijfs belangenvereniging uit Breskens voor een volwaardig fiets/voetveer tussen Vlissingen en Breskens." Hij betreurde het feit dat de PTT een telefooncel had weggehaald omdat er naar hun zeggen, te wei nig werd gebeld. Daarom wilde de dorpsraad graag een telefoon heb ben in het dorpshuis. Hij werd meteen op zijn wenken bediend want de burgemeester kon hem die telefoonaansluiting al toezeg gen. Het beheer kwam wel bij de gebruikers te liggen. De Keuninck haakte daar op in, en vertelde dat er al een plan was opgesteld met een kastje en een sleutel voor de gebruikers. Na afloop van de ver gadering vertelde J. Heule over zijn reis naar Brazilië waar hij in contact kwam met Zeeuws-Vla mingen. En Pa hoe voelt het om 50 te zijn Manuela Van onze correspondent Breskens - Toneelvereniging Thalia voert op 15 en 22 maart de klucht 'No sex please' op in verenigingsgebouw De Uit komst te Breskens. Het stuk is geschreven door de befaamde Engelse auteurs Anthony Marriott en Allister Foot. De inhoud van het toneelstuk is niet makkelijk weer te geven. Peter (gespeeld door Peter Groosman), de manager van een bankfiliaal en zijn vrouw Fran ces (Erna de Graaf) wonen boven de bank. Frances wil graag een huis met een tuin en om wat bij te verdienen heeft ze geschreven op een advertentie van een Scan dinavische Import Maatschappij van Zweeds Kristal. Dit loopt natuurlijk verkeerd af. Zij roepen de hulp in van de bankkassier Brian (Govert Wil schut), maar dat wordt helemaal een ramp. In deze chaos komt de stiefmoeder van Peter logeren en neemt haar vriend, de bankdi recteur en Peters grote baas, op de meest ongelegen momenten mee naar huis. Als klap op de vuurpijl komt ook nog de bank- accountant de boeken controle ren en staat de politie op de stoep die opheldering over be paalde zaken wil hebben. Een echte klucht dus. Verder spelen nog mee Elly Ingels, Jaap Jong man, Immie de Coninck, Pascha Groosman, Hans van Gussenho- ven, Marion Jansen en Tonnie de Pooter. De regie is in handen van Mar- greet de Groot. Kaarten kunnen gekocht worden bij Wielerspe- cialist J. de Winter op het Spui- plein en bij J. Jongman, Scheep vaartstraat 27 in Breskens. De zaal is open om 19.30 uur en bei de avonden beginnen om 20.00 uur. De Breskense toneelvereni ging repeteert voor het toneel stuk 'No sex please'. foto wim kooyman l/an onze verslaggever Terneuzen - Slingeren op de weg, tegen een muur oplopen tij dens de controle en het 'frustreren' van de politie bij het uitvoe ren van de ademtest. Voor officier van justitie J. Valente was het tijdens de zitting van de politierechter in Terneuzen duidelijk. De 36-jarige H. van der V. uit Terneuzen had op 1 december vo rig jaar te veel gedronken en hij moest daar voor boeten. Van onze correspondent Sluis - De gemeente Sluis- Aardenburg huldigde afgelo pen vrijdagavond in de statige Belfortzaal zijn sporters. Een 'klus' die wethouder A. Keij mel-Cambier, bijgestaan door ceremoniemeester Willy Schram, voor haar rekening nam. Het geheel was aangekleed met een aantal video-opnamen be treffende sportevenementen die in Sluis/Aardenburg het afgelo pen jaar hebben plaatsgevonden. Onder meer de voetbalvereniging SV Sluis die de KNVB voetbal- truc binnen de poorten had weten te halen en een bezoek van dat zelfde SV Sluis aan de Amster- dan Arena. Ook had Piet Koster sfeervolle beelden gemaakt van de winter activiteiten op het kanaal Sluis- Brugge. Onder de gehuldigde sporters waren meervoudig we reld- en Nederlands kampioene triatlon en duatlon Terese van Lare, het zaalvoetbalteam van Oud Sluis dat bezig is de veer tiende titel in het OREVO binnen te halen en Johan Bogaard, een man die zich al dertig jaar inzet voor de voetbalvereniging Sluis. De volledige lijst van de gehul digde sporters ziet er als volgt uit: Marleen Masclee van de bad mintonclub Schepnet (provin ciaal jeugd kampioene), zaalvoet balteam Oud Sluis kampioen OREVO, Miranda Bonte van de vogelvereniging De Edelzanger (provinciaal kampioene tropen), krulbolvereniging De Ware Vrienden (nationaal kampioen), Eugene Rijckaert (dertig jaar een beetje anders, daarbij ge steund door zijn advocaat mr. J. Jung. „Ik weet niets van tegen een muur oplopen of zoiets en ik reed zeer voorzichting. Dat doe ik altijd namelijk," zei Van der V. Advocaat Jung viel hem bij: „Dat gedoe met dat roken was gewoon uit baldadigheid." Bovendien vond Jung dat het onderzoek niet voltooid was en dat dus die 1080 niet terecht was. Valente was onvoorbiddelijk. Een boete van 2000 en een rij ontzegging van negen maanden onvoorwaardelijk. Politierechter R. Rammeloo vond het moeilijk, zonder keihard meetresultaat in de hand, om te beoordelen hoe groot de invloed van alcohol was. Rammeloo liet weten dat de eerste meting vaker hoger uitvalt dan de uiteindelijke definitieve waarde. Dit in ogen schouw nemend, kwam hij tot een onvoorwaardelijke rijontzeg ging van zes maanden en een boe te van 1500. Van onze verslaggeefster Oostburg - De stichting Wel zijn West-Zeeuws-Vlaande- ren, sector jeugd- en jonge renwerk start in april met een cursus popmuziek voor begin ners. De stichting beschikt over alle benodigde apparatuur zoals een drumstel, gitaren, synthesizer, een volledige zanginstallatie en voor elk instrument een eigen versterker. Om aan deze muziek cursus deel te nemen, is het niet nodig dat deelnemers kunnen spelen of noten kunnen lezen. De cursus is zo opgezet dat men van af het begin een instrument leren bespelen en tegelijkertijd leren samenspelen. Ook nummers van de deelnemers zelf kunnen wor den uitgevoerd. Belangstellenden moeten zich voor 15 maart aan melden bij de stichting Welzijn in Oostburg. De cursus duurt acht weken, kost honderd gulden per persoon en plaats van handeling is de repetitieruimte in Breskens. voorzitter De Ware Vrienden), Marlinda Eggermont van zwem vereniging Scheldestroom (meer voudig provinciaal kampioene), Handbooggilde St. Sebastiaan met twee teams en de individue- len Martin van Vooren (natio naal) en Gustaaf de Vriend (re gionaal kampioen), Maike van Damme als lid van badminton- schoolvoetbal), het driebanden team van de biljartclub Hof van Eede naast de individuele leden C. de Vriend, R. Goethals en M. Dhondt, Johan Bogaard voor zijn inzet voor de SV Sluis, AVC Aar denburg met het eerste senioren en juniorenteam, Rutger Veer man van AV de Wielingen en Te rese van Lare. Tot drie keer toe probeerde de politie bij Van der V. een adem test af te nemen, maar volgens liet politierapport belemmerde lij het onderzoek. Van der V. vroeg steeds naar een sigaret en bissen twee tests rookte hij er selfs een, tegen de wil van de agenten. Een echt meetresultaat was dan ook niet voorhanden. Het enige dat er wel was, dat was 'et resultaat van de afgebroken eerste test met 1080 microgram per liter uitgeblazen lucht (220 is toegestaan) als uitkomst. •oor Van der V. lag het allemaal bezorgklachten: »el lezerscontact076-5312312 "aim vrij, 8,00- 17.00 uur 81 8.00- 12.00 uur Redactie terneuzen: elandstraat 32,4532 CG tel. 0115-645769, fax 0115-645742. m jUren:FrankvanCootei'frnotoDeij CM. Rein van der Helm, Peter Wel (editiechef), Harold de Puysseleijr, ™nne Schelfaut. Soes: Wokstraat 1,4461 JK (10113-273700,fax 0113-273701. pdacteur: Cees Maas IProvincieverslaggever). Holst: >*(0016,4561 ES t.°114-372770, fax 0114-372771. jacteuren: Gerlach Hochstenbach, fogeneVerstraeten. Redactie Zeeland: onKoomen f mat/mvrij. 0115 - 645751 el- zondag 0115-645753 Mertentie-exptojtatie pStemenZVK "neuzen: Elandstraat 32,4532 CG !!»11S-645740,fax 0115-645741 Wegenwoordigers: |C"Boe'ie, privé 0115-563976, ""Hers, privé 0115-562354 Holst: 147,7°'6'4561B Svü„ ^770. Tegenwoordige^; ;fcl!fuden Brande' Privé O' 14-314570, r'an Verstraeten privé 0114-316755. getijden: ""■"mor. 8.30- 17.00uur Wethouder Keijmel-Cambier huldigt het meisjesteam van 'St. Jozef'. De basisschool werd afgelopen jaar regionaal en provinciaal kampioen schoolvoetbal. foto wim kooyman n is voor mij het mooist Ik kon het ook hartstikke uma heeft mij buitenepoj j t u wilt scoren, steun w'J )0 andere reuinapatiënteH j ie:. Bank 70 70 70 848'

de Stem | 1997 | | pagina 9