DE STEM BANEN LADDER P E S O EEL zoekt: tempo-team DEST SECRET! )M Adeccor Adecco i uitzendbureau COUPEUSE Tweei Medisch- [MM chemie FORMULEERDER/ PRODUCTIE MEDEWERKER m/v DIREC DIRECT TECHNISCH MEDEWERKER M/V 'ASA EUROPE B.V. Peeters Plastics b.v. PEETERS PLASTICS B.V. 3 Installatie Techniek Oosterhout B.V. Installatie Techniek Oosterhout B.V. enthousiaste hydrauiiekmonteur Novicum Werving Selectie dan jèverwacht! m flffflil POSTHUMUS MEEWERKEND UITVOERDER Rietveld Transport Opslag INTERNATIONAAL CHAUFFEUR U vangt ze op als de financiering tekort schiet zieke Rabobank Halsteren-Lepelstraat DE STEM ZATERDAG 22 FEBRUARI 1997 A te Zevenbergen is een bedrijf, gespeciali seerd in het produceren van kunststoffles- sen voor de chemicaliën-, olie-, reinigings-, en cosmetica-industrie. Voor spoedige indiensttreding zijn wij op zoek naar een: Tot de voornaamste taken behoren: - het controleren en bijsturen van de productie; - het ombouwen van de productiemachines. Aan kandidaten voor deze functie worden de volgende eisen gesteld: - opleiding op MTS-niveau; - leeftijd ca. 30-40 jaar; - woonachtig in Zevenbergen of naaste omgeving; - bereidheid in 3-ploegendienst te werken; - leiding kunnen geven. Kandidaten, die deze baan ambiëren, worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Postbus 168, 4760 AD Zevenbergen Gas, water, riolering, dakbedekking, elektrotechniek, centrale verwarming, luchtbehandeling, 24-uurs service. Molenstraat 62-4902 NP Oosterhout-tel. 0162-454444 Installatie Techniek Oosterhout is een modern in stallatiebedrijf met 85 medewerkers. Wij zijn werk zaam in een breed gebied van de installatietech niek en werkzaam in Noord-Brabant en vanuit een vestiging in Zwijndrecht in Zuid-Holland. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij voor de afdeling installatietechniek: - Allround servicemonteur CV - Elektromonteurs - CV-monteurs Spreekt een van deze functies u aan en wil je wer ken in een jongt en enthousiast team reageer dan binnen 14 dagen. Postbus 51 - 4900 AB Oosterhout. Voor eventuele inlichtingen betreffende deze vaca ture kunt u tijdens kantooruren contact opnemen: tel. 0162-454444. TALBOD© B¥ Roosendaal Hazeldonk Moerdijk In Roosendaal zijn we gespecialiseerd in o.a. remmen en hydrauliek en vervullen daarnaast een belangrijke groothandelsfunctie in de re gio. Wij zoeken een U werkt in een klein team en bent verantwoor delijk voor diverse hydrauliek- en constructie werkzaamheden. Wij denken aan iemand rond de 22 jaar op MTS-niveau, met een zelfstandige en logische instelling en interesse in de hydrauliek. Be langrijk is dat u secuur en ordelijk werkt. Werken binnen ons bedrijf betekent samen werken aan een uitstekend product in een ge zond bedrijf met prima arbeidsvoorwaarden. Als u vindt dat u de aangewezen persoon bent voor deze baan, schrijf dan een brief naar onderstaand adres t.a.v. mevr. L. van Til- burg, Postbus 3275, 4700 GG Roosendaal. Int. Staalexporteurs Wij zoeken voor een periode van min. maanden per direct een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Taken: bijhouden orderadministratie organiseren van verschepingen secretariële en administratieve werkzaamheden werken met word en excel (onder windows) kennis van Engels noodzakelijk, Duits een pre parttime bespreekbaar Graag uw sollicitatie en c.v. sturen naar: LASA EUROPE B.V. t.a.v. dhr. R.F.C. Kluvers Bosschendijk 193 4731 DD OUDENBOSCH 1 x 64 j DE STEM is een formuleer- en handelsbedrijf in gewas beschermingsmiddelen en is gevestigd op het industrieterrein "Weststad" in Oosterhout. Wi| vragen in verband met uitbreiding voor onze productieafdeling op korte termijn een De werkzaamheden bestaan uit het samen stellen van gewasbeschermingsmiddelen en overige productiewerkzaamheden. Gevraagd: - bij voorkeur MBO-niveau (procestechnisoh); - accuratesse; - flexibiliteit; - inzet. Wij bieden een passend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige collegiale werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 10 maart sturen naar: Postbus 127 3430 AC Nieuwegein Personeelsdiensten Bergen op Zoom Telefoon (0164) 239400 Oosterhout Telefoon (0162) 43 32 50 Roosendaal Telefoon (0165) 56 53 53 Administratief Boschstraat 18-20 Telefoon (076) 5201500 Techniek Telefoon (076) 522 30 70 Breda VanCoothplein3 Telefoon (076) 520 57 77 Terneuzen Telefoon (0115)615800 Hoveniers m/v Voor verschillende relaties in de regio Bergen op Zoom. De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden en aanleggen van tuinen voor particulieren en bedrijven. Je bent in het bezit van relevante diploma's en hebt minimaal één jaar werkervaring. Ook heb je ruime kennis van planten en kun je tekeningen lezen. Ben je tussen de 20 en 30 jaar en in het bezit van een rijbewijs? Herken jij jezelf in dit profiel? Kom dan snel langs of bel ons. Info: Adecco Bergen op Zoom, Mariska Schoen, Parade 4. Mts'er wtb m/v Spoed! Voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom. Je gaat montagewerkzaamheden aan koel systemen verrichten. Ben je direct beschikbaar en houd je van aanpakken? Neem dan snel contact met ons op! Wij bieden een baan met toekomst mogelijkheden. Info: Adecco Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Proces operators m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom. Je werk zaamheden bestaan uit het beheren van het productieproces en het repareren/vervangen van onderdelen. Voor deze functie zijn een VAPRO- diploma en relevante ervaring vereist. Heb je affiniteit met milieutechnologie of chemie? Dan ben jij de persoon die we zoeken voor deze tijdelijke functie. Wil je meer weten? Bel ons. Info: Adecco Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Tekenaar weg- en waterbouw m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom ga je damwanden en waterkeringen tekenen en berekenen. Voor deze functie is een hts-weg- en waterbouw en minimaal vijfjaar relevante werkervaring vereist. Ben je geïnteresseerd in deze baan met uitstekende toekomstmogelijkheden? Kom dan snel langs of bel ons. Info: Adecco Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Werkvoorbereider m/v Voor een bedrijf in Roosendaal. Je bent in het bezit vaneen mts-diploma en ook bekend meteen Gawalo-installatie. Voor deze functie is enkele jaren ervaring een must. Interesse? Info: Adecco Roosendaal, Milou van Poll, Dr. van Dregtstraat 1 Commercieel buitendienst medewerker m/v Voor een bedrijf in Breda. Wij denken aan een ervaren accountmanager of een hbo'er die net is afgestudeerd. Sterke commerciële capaciteiten zijn voor deze functie een absolute must. Heb je affiniteit met automatisering en ben je resultaatgericht? Dan is dit jouw nieuwe uitdaging! Info: Adecco Breda, Monique Poppelaars, Van Coothplein 3. Onderhoudsmonteurs m/v Voor de brouwerij in Breda. Heb je een mts-wtb of -elektro en beheers je Nederlands, Engels en Duits? Kun je bovendien goed werken metWP 5.1? Dan zijn we op zoek naar jou. Wil je meer weten over deze baan in ploegendienst? Bel of kom langs! Info: Adecco Breda, Monique Poppelaars, Van Coothplein 3. Ervaren schoonmakers m/v Voor diverse projecten in Breda en omstreken. We hebben mogelijkheden in de ochtend- en avonduren. Kun jij zelfstandig werken? Bel ons of kom langs! Info: Adecco Breda, Monique Poppelaars, Van Coothplein 3. Technische hulpkrachten m/v Voor diverse bedrijven in Breda. Heb je een afgeronde lts-opleiding richting metaal of elektrotechniek? Neem dan contact met ons op! Info: Adecco Breda, Miranda Lazeroms en Astrid Habraken, Van Coothplein 3. Boekhouder m/v Voor een bedrijf in Breda ga je zelfstandig de boek houding voeren. Ben je in het bezit van een meao- of mba-diploma en heb je enkele jaren relevante ervaring? Dan ben jij de persoon die wij zoeken! Info: Adecco Breda, Angelique van Bakel, Boschstraat 18-20. Productiemedewerkers m/v Voor diverse relaties in Zeeuws-Vlaanderen. Opleiding en leeftijd zijn niet relevant, als je maar beschikt over een gezonde dosis werklust! Interesse? Laatje inschrijven bij onze vestiging. Info: Adecco Terneuzen, Petra Hofman, Noordstraat 93. Documentalist m/v Voor een bedrijf in Oosterhout. De werkzaamheden bestaan voor 20% uit DTP-werk en voor 80% uit grafisch kopiëren. Ook ben je verantwoordelijk voor interne en externe communicatie. Enige ervaring met DTP is een vereiste. Heb je belangstelling voor deze baan op detacheringsbasis? Kom snel langs of bel ons. Info: Adecco Oosterhout, Vivian Benders, Leysenhoek 3. VoorlOU s s doen Wij m©Gr ALGEMEEN Inschrijfdag Steenbergen Tempo-Team Uitzendbureau organiseert op donderdag 27 februari van 9.00 tot 11.30 uur in Steenbergen een inschrijfdag. Bent u op zoek bent naar werk? Kom dan even langs bij hotel Aarden, Kaaistraat I in Steenbergen. Informatie: (0164) 25 94 00, Hanneke van Maanen Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een accountantskantoor in Roosendaal. Hiervoor hebt u een diploma MEAO of een Schoeversopleiding en beheerst u WP S. IBovendien bent u zowel flexibel en stressbestendig als accuraat en representatief. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit rapporten afwerken, correspondentie, telefoon, archiveren en klanten ontvangen. Deze afwisselende fulltime baan is voor bepaalde tijd. Leeftijd: tot 25 jaar. Informatie: (0165) 54 02 48, Mariët van der Meulen Roosendaal, Roselaarplein 33 Assistent-accountant m/v voor een relatie in Bergen op Zoom. U hebt een diploma HEAO-BE/BA of MEAO-BA en enkele jaren relevante werkervaring.Verder bent u tussen de 20 en 30 jaar en toont u veel initiatief. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Medewerker Sales m/v voor een hotel in de omgeving van Etten-Leur.Voor deze functie hebt u een diploma MHS/HHS of relevante opleiding. De werkzaamheden zijn in dagdienst, deels in binnendienst, deels in buitendienst U bent representa tief, zeer flexibel en creatief en kunt zelfstandig werken en meedenken. Deze uitdagende baan is voor langere tijd. Leeftijd: tot 32 jaar. Eigen vervoer is vereist Informatie: (076) 502 22 44, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a HORECA/CATERING Catering-medewerker m/v voor catering-locaties in Breda en omstreken. U bent ervaren en kunt zelfstandig in een personeelsrestaurant werken.Verder hebt u een auto en bent u flexibel inzet baar. U werkt minimaal 13 uur per week. Bent u dienst verlenend ingesteld en representatief? Neem dan con tact op voor deze leuke, afwisselende baan. Informatie: (076) 520 12 20, Francine Soeteman Breda, Nwe.Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Naaister m/v voor een relatie in Oudenbosch. U gaat werken met een industriële naaimachine. Ervaring en doorzettings vermogen zijn de trefwoorden voor deze functie. U kunt direct beginnen in deze baan voor lange tijd Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Houtbewerkers m/v voor een bedrijf in Rijen. Uw werkzaamheden bestaan uit het instellen van machines aan de hand van teke ningen en zijn in dagdienst Hiervoor hebt u een flexi bele instelling. Informatie: (0161) 23 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 Medewerker foto-archief m/v voor een productiebedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom. U onderhoudt en organiseert het foto archief voor de drukkerij. Ervaring met archiveerwerk- zaamheden is vereist en u hebt bij voorkeur affiniteit met de grafische industrie.Verder bent u nauwkeurig, accuraat en zorgvuldig voor deze baan in dagdienst en voor langere tijd. Leeftijd: 18 t/m 30 jaar. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Posthumus bv, bijna 100 jaar hèt adres voor de com plete textielverzorging en reparatie, groeit nog steeds! Vanwege deze groei vragen wij met spoed een: ERVAREN, ZELFSTANDIGE Schriftelijke of telefonische sollicitaties richten aan: T -- =j=f textielverzorging bv urn üWtf MAGAZIIN EN TRANSPORT Assistent magazijnbeheerder m/v voor een auto-dealer in Oosterhout. De werkzaam heden bestaan o.a. uit uitgifte van goederen aan de werkplaats en aan klanten, het zelfstandig op orde houden van het magazijn en het verrichten van lichte administratieve handelingen. U bent hiervoor represen tatief, hebt relevante werkervaring en bent bekend in de autobranche.Verder hebt u een technische achtergrond op minimaal LTS-niveau en bent u ouder dan 22 jaar. U kunt direct beginnen. Informatie: (0162) 42 35 20, Joop Klein Wentink Oosterhout, Leysenhoek 19 Magazijn-medewerker m/v Per direct, met het rijbewijs CE CCV-B. U gaat mini maal één dag per week goederen wegbrengen door heel Nederland. De overige dagen worden ingevuld met allround magazijnwerkzaamheden.Voor deze functie bent u representatief en flexibel en voor onbepaalde tijd beschikbaar. Informatie: (0162) 42 35 20, Joop Klein Wentink Oosterhout, Leysenhoek 19 Vrachtwagenmonteur m/v voor een relatie in de omgeving van Roosendaal. Uw werkzaamheden bestaan uit onderhoudswerkzaam heden aan vrachtwagens en opleggers. Hiervoor hebt u minimaal een diploma LTS-Autotechniek en ervaring met vrachtwagens.Verder hebt u een rijbe wijs B-C-D-E. Het betreft een baan met goede toe komstmogelijkheden. Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Operators m/v voor een bedrijf in Bergen op Zoom. U werkt zelf standig en hebt een diploma MTS en/ofVAPRO. In deze functie vervangt u eigen personeel in de zomervakantie.Vanaf maart/april wordt een interne opleiding gegeven. Het werk is in 2-ploegendienst en in de zomervakantie kunt u geen vakantie opnemen. Het bedrijf biedt goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0164) 25 95 42, Yolanda Tobias Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Heftruckchauffeurs m/v voor een bedrijf in de omgeving van Rijen. Hiervoor hebt u een certificaat en ervaring. U bent stressbe stendig en werkt graag in een dynamisch team. Deze fulltime baan is voor een lange periode. Informatie: (0161) 23 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 SCHOONMAAK Leidinggevende schoonmakers m/v voor een schoonmaakbedrijf. In deze fulltime baan bege leidt u ook projecten. Leidinggeven aan een groep schoonmakers en zelf schoonmaken behoort tot deze functie. Er is een opleidingstraject van 8 tot 12 maanden. Bent u in bezit van een auto en hebt u ambi ties in de schoonmaakwereld? Reageer dan snel. Informatie: (076) 501 85 00, Cécile Euwe Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a TECHNIEK Werkvoorbereider installatietechniek m/v voor een relatie in Roosendaal. U gaat werkzaamheden voorbereiden op installatietechnisch gebied. Hiervoor hebt u een afgeronde en relevante MTS-opleiding en aantoonbare werkervaring. Leeftijd: ongeveer 26 jaar. Deze baan biedt goede toekomstperspectieven. Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Bouwtechnisch werkvoorbereider m/v voor relaties in de regio Roosendaal. Uw werkzaam heden bestaan uit het voorbereiden, plannen en bere kenen van bouwwerkzaamheden. Hiervoor hebt u mini maal een diploma MTS-Bouwkunde en bij voorkeur enige ervaring. Deze banen bieden goede toekomstmo gelijkheden. Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Interieur-timmerman m/v voor een relatie in Oudenbosch. De werkzaamheden bestaan uit het betimmeren van interieurs in o.a. motor voertuigen. U hebt een relevante opleiding en aantoon bare werkervaring op interieurgebied. Deze leuke baan is voor langere tijd. Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Tweede automonteur m/v voor relaties in de regio Roosendaal.Tot uw werk behoort het onderhouden van diverse auto's. Hiervoor hebt u minimaal een diploma LTS-Autotechniek en aan toonbare werkervaring. Deze banen bieden goede toe komstmogelijkheden. Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Onderhoudsmonteur m/v voor een bedrijf in Bergen op Zoom. Naast een diploma MTS-Mechanische technieken hebt u erva ring met het onderhoud en reparatie van machines. De werkzaamheden zijn in dagdienst en beginnen direct De baan biedt goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0164) 25 95 42, Yolanda Tobias Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Metaal-medewerkers m/v voor diverse projecten in Bergen op Zoom en omgeving zijn er regelmatig mogelijkheden voor LTS'ers-Metaal. Heb je de LTS afgerond of werk ervaring in de metaal en interesse in een baan als metaalwerker? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0164) 25 95 42, Yolanda Tobias Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Machnine-bankwerkers m/v die zelfstandig producten (standaard en niet stan daard) kunnen assembleren. Daarbij is het boren, tappen en monteren van groot belang. Bij voorkeur kunt u ook frezen, draaien, brandsnijden en lassen. De toekomstperspectieven zijn goed. Informatie: (0164) 25 95 42, Yolanda Tobias Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Repair medewerker m/v voor een bedrijf in Etten-Leur. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het repareren en testen van computersystemen. Hiervoor hebt u een oplei ding LTS- of KNBO-Elektronica en relevante werk ervaring of ervaring in de TV- of videobranche. Informatie: (076) 501 90 11Elly de Putter Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Elektro-monteur m/v voor een bedrijf in Etten-LeurVereist is het diploma LTS-Elektro ofVEV. Het bezit van een groot rijbewijs is een pre. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 501 90 II, Elly de Putter Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Zonnebloemstraat 7, 4818 HK Breda, telefoon 076-5212777 Nico van de Broek Systeemplafonds Wanden vraagt: - enige jaren ervaring in systeemplafonds en/of scheidingswanden - goede contactuele eigenschappen Schriftelijke reacties aan: N.A. van de Broek i Rijsbergseweg 261 4838 EC Breda 1 Noordeloos/Oosterhout vraagt voor open vrachtwagencombi ★Standplaats Oosterhout Ervaring vereist Leeftijd tot 40 jaar Geen weekenden Telefonische sollicitatie naar 0162-421075 (tussen 13.00-18.00 uur). DAGBLAD voor zuipwe WERVING Werving Selectie Secretart landelijk in opdracht van bei op directiesecretaressen, se Managers en managemen minimaal 5 jaar relevante wei kwaliteit en dienstverlening van onze organisatie. Wi Secretaresse Plus maakt on Holding Secretaresse Plus, dige, energieke onderneming gespecialiseerde diensten secretaressen, waaronder oc chering, office support, pay-ro Voor onze opdracht zoek naar kandidatt Hazlewood Foods is rende bedrijven in deeld in vier hoofd Meat en Harvest. Di vanuit het kantoor worden vanuit dit I werk(st)ers. Uw werkzaamheden tie in het Nederlands punt voor het hoofd agenda en plant afs zowel in de Nederla van de dochtermaat U stelt in concept ra seert reizen, interne uit en bent u eindver Voor deze functie ge vuld met een secret directieniveau, bij beheersing van de h niveau te zijn. U bent service verlenen is u\ tijd ligt tussen de 28 Tevens zijn wij voor Fri-D'Or B.V. te Bergi Fri-D'Or B.V. is een waarvan 2 in Nederl landen. Uw werkzaamheden post. U verzorgt de ir Frans en eventueel S niseert en notuleert reizen en bijeenkom! voor het uitgebreide i een gastvrouwfunctie Voor deze functie ge U hebt ruime secretai naai, commercieel pr Duitse taal perfect, diverse talen een pré. houding; service verlf uw leeftijd ligt tussen Geboden worden 2 zeer afwi te voor eigen initiatief in een t Herkent u zich in één van bo\ 10 dagen na verschijningsdat Plus, ter attentie van mevrot vermelding van ref.no. vacatu Srsfc, TT"" In verband met uitt full-time medewerker commer ciële binnendienst m/v Een ondernemer die geconfronteerd wordt met een financiering die tekort schiet wil onmiddellijk een oplossing. Dus gaat u als medewerker commer ciële binnendienst aan de slag. U hoort het verhaal aan. En probeert zoveel mogelijk gegevens boven tafel te krijgen. Vragen die u niet kunt beantwoorden speelt u door aan de adviseurs. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich ver plaatst in de situatie van uw klanten. U zorgt dat ze altijd snel en correct geholpen worden en tevreden de bank verlaten. Maar ook met uw collega's werkt u daadwerkelijk samen. U handelt transacties voor ze af en bereidt offertes voor. Regelt de planning en geeft signalen uit de markt onmiddellijk aan ze door. U bent dus voortdurend alert en neemt initiatief. U hebt een opleiding op mbo- niveau. U beschikt over de nodige commerciële kennis en kunt wer ken met data-based informatiesys temen. U bent ondernemend, effi ciënt en ambitieus en wilt in uw werk vooral ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. U bent representatief en makkelijk in de omgang. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H.C. van Eek, commercieel manager relatiebeheer/bedrijven advies, telefoon (0164) 68 38 50. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van de Rabobank Halsteren-Lepelstraat, Postbus 18, 4660 AA Halsteren. Functie-informatie De afdeling Medisch een team van 7 mei strumentmakers. Df woordelijk voor de sche apparatuur, ins tiseringsapparatuur en begeleiding. Binm de vestiging inWaah Functie-inhoud. Het aandachtsgebiet apparatuur. Na een i tiging Tilburg zal uw in de vestiging Waals ondersteuning en w de collega's van de a niek in Tilburg en te Waalwijk. De werkz onderhoud en repar instructie en begelei mede adviseren bij a modificeren van app uitvoeren van accep van apparatuur; mede opstellen van ria voor onderhoud. Profielschets. Voor deze functie zi

de Stem | 1997 | | pagina 30