DE STEM P E R S O E E Laat uit José maar leggen waarom metJvfKB- zo bifëonder ondernemers is Talent voor Teamwork I Ebben SlaatsDe Jonge open Art-chirurg gevraagd Ingre Coopers &Lybrand Personeelsfunctionaris miv Coopers Lybrand zoekt: logistiek coördinator VAN LIER STAALMARKT DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDiRLAMD s- spil tussen verkoop en organisatie Handmade men 's shoes ROOZEN VAN HOOF fs advies, werving en selectie Voor 24 uur per week. Standplaats Roosendaal Functie-inhoud: Werving Selectie Beheren personeelsadministratie Voorbereiding en uitvoering geven aan het personeelsbeleid in de meest ruime zin Vervangen van salaris-administrateur bij afwezigheid Functie-eisen HEAO-EJ Minimaal drie jaar relevante werkervaring Organisatietalent Zelfstandig kunnen werken Affiniteit met zakelijke dienstverlening Wij bieden een interessante baan binnen een ambitieus team, Bent u geïnteresseerd stuurt u dan binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie uw sollicitatie naar: Ebben Slaats De Jonge Accountants Belastingadviseurs t.a.v. Annet de Boer Postbus 1388 4700 BJ Roosendaal Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met len Baaten (0165-580200) Art- director PESTEM plan herinricl 4 tl am°ndtvoorzitter van deren18011 West-Z^uws-Vlaan- DE STEM ZATERDAG 22 FEBRUARI 1997 sU u v "5rï3r:>r Business assurance adviseur. Rotterdam.HEACIRA Heeft een gevarieerd cliëntenpakket van nationale klanten. Peter -> u HEAO AA cinHc i qdo a 4 Business assurance adviseur, Zwolle V°0r kle'nere e" mlcldel8rote bedrijven! Business assurance adviseur, Den Bosch Heeft een gevarieerd cliëntenpakket - - van beursfondsen tot MKB-ondernemingen. T "f m u'. i» -—.ev - Je bent een jonge HEAO'er BE/AA of je hebt je SPD- diploma op zak. Je hebt enkele jaren ervaring opgedaan in de accountancy en je wilt verder met ie carrière. Daarom dagen we je bij Coopers Lybrand uit om nu te bellen met één van onze business assurance adviseurs. Zij kunnen je alles vertellen over ons teamwork. Wij vin den goed teamwork namelijk belangrijk, omdat we gelo ven dat we daardoor onze cliënten beter bedienen en omdat de mensen bij Coopers Lybrand daardoor met meer plezier hun werk doen. Ons hechte nationale en internationale netwerk spelen daarbij een cruciale rol. Net als de inzet van technologische middelen die een snelle uitwisseling van kennis en informatie binnen dat netwerk mogelijk maken. Bel daarom 0800-0067 en je wordt direct met een adviseur doorverbonden. Vraag alles wat je weten wilt. Bijvoorbeeld wat er allemaal komt kijken bij het rondkrijgen van een belangrijke finan ciering voor een MKB-onderneming en laat ze je er maar van overtuigen dat voor jouw carrière de overstap naar ons team in kantoor Breda of Den Bosch werkt. Of stuur direct een sollicitatie naar Coopers Lybrand, de heer L.C. Versluys, manager PZ. (gratis, 7 dagen per week) Solutions for Business Coopers Lybrand N.V. is lid van Coopers Lybrand International, een in Zwitserland in met beperkte aansprakelijkheid. Coopers Lybrand N.V., Pettelaarpark 100, 5216 PR Den Bosch. E-mail: recruitment_team@nl.coopers.com Internet: www.nl.coopers.com Onze relatie, Van Lier B.V. in Loon op Zand, bestaat sinds 1815 en heeft een rijke historie als leverancier van mannenschoenen. Van Lier B.V. heeft een uitstekende marktpositie en is in Nederland één van de bekendste schoen merken. In totaal wordt aan zo'n 900 verkoopadressen geleverd. Naast een moderne 'klassieke' collectie, wordt binnen Van Lier B.V. ook de sportieve Baylands-lijn vervaardigd. De onderneming kent een eigentijdse platte organisatie met jonge leiding en 80 vakkundige medewerkers. Van Lier B.V. wil haar service naar detailhandel en consument verder verbeteren en is daarvoor op zoek naar een De functie Door continue op de hoogte te zijn van de status van orders, van verkoop prognoses en productiecapaciteit en door goed anticiperen stemt u verkoop en productie optimaal op elkaar af. U zorgt voor orderontvangst, prognoses, productie- en inkoopplanning, voortgangscontrole en productieadministratie. Daarbij ontwikkelt en beheert u de bijbehorende systemen. Centraal in uw handelen staan het afgeven en realiseren van juiste levertijden, optimale dienstverlening aan de klanten en verhoging van de efficiency. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. De kandidaat U heeft een bedrijfskundige of logistieke opleiding op HBO-niveau (bij voor keur bedrijfskunde of bedrijfskader). Met enige jaren relevante ervaring bent u bekend met de goederen- en orderstroom binnen een productieomgeving. Daarbij heeft u parate automatiseringskennis en ervaring met planning. U heeft de sociale intelligentie om met klanten en collega's effectief te communiceren en bent dienstverlener in hart en nieren. U bent voor een belangrijk deel het gezicht van Van Lier en bepaalt mede de kracht van Van Lier in de toekomst. Van Lier B.V. biedt u een: - zelfstandige en verantwoordelijke functie; - veelzijdig takenpakket; - baan in een gezonde organisatie; - goed arbeidsvoorwaardenpakket. BREDA B.V. STAALMARKT BREDA B.V. is een groothandel met een bijzonder breed assortiment producten voor de metaalverwerkende indus trie in de regio, Het assortiment omvat onder andere: Zoekt op korte termijn wegens de start van haar aktiviteiten een: COMMERCIEEL-TECHNISCH MEDEWERKER M/V Aluminium Buizen Automatenstaal Platen Blankstaai Speciaalstaal Koper Pijpfittingen Kunststoffen Staf Messing Strip Roestvaststaai Koudgewalste profielen Rust-o-leum Railprofielen Staal Bouten en moeren Gereedschappen Lasartikelen Draadeinden Chemische producten Balken Zwenkwielen Haa kankers Buisdoppen ERHEIJDENSEWEG 439 A 4825 BK BREDA OSTBUS 6591 4802 HN BREDA ELEFOON 076-572 02 80 TELEFAX 076 - 571 58 27 De functie Binnen deze functie zult u na een inwerkperiode volledig meedraaien in het in-/verkopen van de verschillende produkten van Staalmarkt Breda. U werkt binnen een slagvaardig team, maakt afspraken over product specificaties, levertijden, prijzen en informeert de klant over toepassings mogelijkheden. U bepaalt en onderhandelt met leve ranciers over prijzen, levertijden en kwaliteitseisen om zodoende tegen de juiste condities de produkten in te kopen. Tot uw taak behoort ook het uitbren gen van offertes en tracht deze zoveel mogelijk om te zetten in orders. U volgt uiteraard de ontwikkelingen in de markt en onderneemt hierop adequate acties. Onze wensen Wij zijn op zoek naar een jonge dyna mische persoonlijkheid met een afge ronde opleiding op MBO-niveau (MEAO-CE, MDS-C, MTS wtb of ct en/of HTS-bedrijfskader) in combina tie met één of meerdere jaren rele vante werkervaring. U beschikt over een scherp commer cieel inzicht en interesse In of kennis van materialen. U kunt goed samenwerken, bent flexibel, stressbestendig, communica tief sterk, waarbij uw leeftijd ligt tus sen de 20 en 30 jaar. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie met meerdere mogelijkheden waarin uw commercieel inzicht, doelgericht heid en verantwoordelijkheidsgevoel op een creatieve manier kunt tonen. Bij voldoende groei van de vestiging en gebleken kwaliteiten is het moge lijk om op termijn door te groeien naar de functie van Floofd Commercie. Uw Sollicitatie Uw sollicitatie met C.V. kunt u tot uiterlijk 4 maart richten aan: Staalmarkt Breda B.V. postbus 6591 4802 HN Breda t.a.v. Dhr. B.Wouters. Voor meer informatie kunt u met hem kontakt opnemen telefoon 06 53731376. I ESJ heeft kantoren in Oosterhotit, Oudenbosch, Roosendaal en Zevenbergen. In totaal rijn er 110 medewerkers in dienst en de gemiddelde leeftijd is 32 jaar. Wij adviseren en begeleiden ondernemers in nagenoeg alle sectoren van het bedrijfsleven op het gebied van fiscale vraagstukken, accountancy en bedrijfskunde. Kleine teams van deskundige specialisten en ondersteunende diensten staan garant voor een optimaal resultaat. Voor ES] staat de cliënt centraal en is alleen het beste goed genoeg. Medewerkers van ESJ realiseren cfit door altijd een stapje vooruit te denken, snel te reageren en in goed overleg met de cliënt op creatieve wëze'mee te ondernemen'. Accountants Belastingadviseurs Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: 'afspraak is afspraak'. Van onze collega's verwachten wij dat zij beschikken over de eigenschappen: - communicatief en ondernemend snel en resultaat gericht - geen 8.00 u.tot 18.00 u. mentaliteit - kritisch voor zichzelf en collega's Ons bureau is op zoek naar een sterke die samen met onze creatief directeur slimme, mooie en vooral resultaatgerichte concepten gaat uitdenken en invullen. Wij zoeken een kunstacademicus van rond de dertig met veel bureau-ervaring en een zakelijke instelling. Iemand die conceptueel sterk is, lekker kan schetsen, bere-kritisch is en onze DTP-ers goed kan coachen. Soepelheid is een must. En we hopen eigen lijk op 'n prettig gestoorde figuur (m/V). Partners Bureau voor Communicatie en Marketing-support Nou, precies. We zoeken 'n /trt-grondige. Art-versterkende, Art-veroverende, Art-ver- scheurende, Art-handige en - liefst ook - Art-roerende professional. Zit je Art momenteel niet op de goede plek? Stuur ons dan een - alsjeblieft niet hand geschreven! - brief met cv naar: UP+ pArfners bv (t.a.v. M.D. Warnink), Voorerf 19, 4824 GM Breda. UP+ Partners is een bureau in volle ontwikkeling dat zich toelegt op communicatie en marketingsupport. Onze klanten kunnen beschikken over een ruim scala van deskundigheden met betrekking tot de strategische, creatieve en productjetechnische aspecten van het communicatietraject. Daarbij wendt UP+ geavanceerde technologische hulpmiddelen aan om de creativiteit van zijn medewerkers ten volle te benutten. Dat alles met als uiteindelijk doel: maximaal rendement voor de klant. UP+ Partners bv Voorerf 19 4824 GM Breda Tel.: (076)543 35 33 Fax: (076)543 35 30 ISDN: (076)543 35 39 E-mail: up@xs4all.nl KPMG Midden- en Kleinbedrijf Breda (accountants, administratie- en belastingconsulenten) richt zich op middelgrote en kleinere ondernemingen, instellin gen, overheid en vrije beroepsbeoefenaren. Naast het samenstellen van jaarrekeningen en het beoordelen van financiële gegevens vindt advisering plaats op het gebied van organisatie, belastingen, financieringen, subsidieregelingen en administratievoering. Steeds meer cliënten in het MKB vragen KPMG de salarisadministratie te voeren. Dit is het werkterrein van de salarisgroep. Naast de salarisadministratie ver zorgt zij adviezen in de breedste zin van het woord. In verband met gezonde groei van onze activitei ten zijn wij op zoek naar een hoofd salarisadministra teur die een echte sparringpartner en vraagbaak vormt voor onze cliënten. DE FUNCTIE Het gaat om een afwisselende functie waarin u in de eerste plaats eindverantwoordelijke bent voor de salarisadministraties van uw eigen cliëntenportefeuil le. Deze salarisadministraties worden met behulp van geautomatiseerde systemen verwerkt. Ook verricht u de controlewerkzaamheden. Naast het geven van heldere adviezen onderhoudt u ook belangrijke contacten met onder andere be drijfsverenigingen, belastinginspecties en pensioen fondsen. Daarnaast bent u op de hoogte van CAO-afspraken en past u subsidieregelingen toe, waarbij u de belan gen van onze cliënten optimaal behartigt. UW PROFIEL Naast een relevante opleiding, MEAO/BA, Praktijk diploma Loonadministratie en opleiding sociale verze keringen (of studerende hiervoor), beschikt u over een flinke dosis vaktechnische kennis en vier jaar rele vante werkervaring. U communiceert helder in woord en geschrift en u bent zelfstandig, accuraat en servi- cegericht. SOLLICITATIE Wilt u meer informatie? Belt u dan met de heer Jan E. Houweling AA, directeur KPMG Accountants N.V. (076) 5240240 of privé (0416) 311890. Uw schrif telijke reactie met c.v. gelieve te sturen binnen 11 dagen aan KPMG MKB Breda, t.a.v. de heer J.E. Hou weling, Postbus 3452, 4800 DL Breda. KPMG Accountants is een van de grootste accoun tantskantoren in Nederland. Basisactiviteit is de con trole van de jaarrekeningen en van andere financiële verantwoordingen. Advisering op bedrijfseconomisch, financieel en administratief-organisatorisch gebied completeert het dienstenpakket. Tot de cliënten be horen zowel kleine en middelgrote bedrijven ah grote ondernemingen, de overheid en non- profitinstellingen. perspectieven voor de streek. Zo heet het voor ontwerpplan en milieu effectrapport voor de herinrichting van de kust van West-Zeeuws-Vlaan deren. Na jaren van voor bereidingen en voorko ken is deze menukaart gereed. De bevolking kan nog kiezen tussen diverse gerechten om de streek aantrekkelijker te ma ken. De commissie van deze herinrichting ha mert er namelijk op dat dit plan zeker geen hap klare brok is. De komen de maanden staan in het teken van inspraak en voorlichting. Het start schot wordt gegeven met twee grote voorlichtings bijeenkomsten op dins dag 25 en donderdag 27 februari in recreatiecen trum De Pannenschuur in Nieuwvliet. J. Ra- mondt, voorzitter van Agrarisch West-Zeeuws- Vlaanderen; L. D'Hoore, lid van natuurvereniging Het Duumpje; J. van de Velde, voorzitter van de Vereniging Van Camping Exploitanten (WCE) en C. Almekinders, voorzit ter van de commissie, kij ken alvast op de menu kaart. Door Frank van Cooten en Sanne Schelfaut DE menukaart bestaat uit twee hoofdgerechten. In het ene ge recht (het Kernenmodel) worden Cadzand-Bad, Nieuwvliet-Bad, Groede-Ba(l en Breskens zoveel mogelijk los van elkaar be schouwd. De recreatiedorpen langs de kust worden van elkaar gescheiden door open en schei dende gebieden. Een onveilige situatie op de kustroute wordt voorkomen door onder meer het afsluiten van bepaalde wegen voor het doorgaande autover keer. Alleen landbouwverkeer en openbaar vervoer mogen nog op deze wegen rijden. Daarnaast worden in dit model twee groen gebieden ontwikkeld: bij Cad zand-Bad (ongeveer 105 hectare) en bij Nieuwvliet-Bad (ongeveer 115 hectare). In het andere gerecht (het Streekmodel) daarentegen staat de samenhang tussen de recrea tiedorpen in het kustgebied cen traal. De commissie stelt in dit model een groot groengebied (235 hectare) voor tussen Nieuw vliet en Groede-Bad. Het gebied sluit aan op de Zwargatse kreek ffi Groedse Duintjes. Volgens de commissie voegt een dergelijk uitgestrekt gebied een voorzie ning toe van een geheel nieuw karakter, met vele mogelijkhe den voor recreatie en natuur. Enig doorgaand autoverkeer on- derlangs de kust blijft in dit mo del mogelijk. Onder vuur Een aantal bijgerechten komt in beide plannen terug, zoals ver betering van de landbouwkundi ge verkaveling; de aanleg van dertig hectare bos aansluitend san het bosgebied de Knokkert; be realisatie van dorpsgroen bij kleinere dorpen; het aanleggen van 3700 meter recreatieve fiets- ferbindingen in het achterland; 1*

de Stem | 1997 | | pagina 28