DE STEM P E S O E E ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER I <4s>> holmatro DE Si Kansen in tijdelijk werk EjCCOISJ Assistent Accountant m/v li li Tekenaar/ Constructeur (m/v) SYSTEEMI DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Part-time Administratief medewerker m/v Secretaresse m/v Financieel administrateur m/v Medewerker algemene dienst m/v Expeditiemedewerker m/v Magazijnmedewerker m/v Cursus Heftruckchauffeur m/v Parttime orderpicker m/v Technisch commercieel medewerker m/v Part-time commercieel buitendienstmedewerker m/v Functielaborant m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Groepsleider m/v Technisch-commercieel vertegenwoordiger m/v ~>r randstad uitzendbureau docent installatietechniek* m/v -nr" I- ■-= IGNATIUS ZIEKENHUIS BREDA 40 UUR PER WEEK verpleegkundige •MOTEL-RESTAURANT**** mastendreef 85 DE WOUWSE TOL 4623 re bergen op zoom met een groot a la carte-restaurant en zalen van 20 tot 400 personen voor bruiloften, diners en congressen vraagt per direct een functie-eisen: HEAO-opleiding in de administratieve/boekhoudkundige richting, dan wel SPD- of gelijkwaardige opleiding. industrial rescue equipment ThIS Analytical B. SERVICE ENGIty ADMINISTRATIE voor 20 uur per wee SALES SUPPOR DE STEM ZATERDAG 22 FEBRUARI 1997 OESTEM Voor een relatie in oosterhout zijn wij op zoek naar een admini stratief medewerker voor 20 tot 24 uur per week. Uw taken zijn: telefoon, post, fax, correspondentie, facturering en archi vering. U heeft een opleiding op MBO-niveau en kunt werken met WP 5.1, Word for Windows en Excel. De werktijden zijn variabel en liggen tussen 8.30 en 18.00 uur. Heeft u interesse in deze afwisselende baan, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Heeft u een afgeronde secretaresse opleiding en bent u nog op zoek naar een baan of bent u toe aan een nieuwe uitdaging, dan kan Randstad voor u op zoek gaan naar een nieuwe werkplek. Momenteel is een aantal van onze opdrachtgevers op zoek naar enthousiaste en betrouwbare secretaresses die er niet voor terugdeinzen om de handen uit de mouwen te steken. Kandidaten met ervaring in de pakketten MS-Office en Word for Windows worden zeker uitgenodigd te reageren. Informatie bij Mirjam van der Weijde, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar een financieel administrateur. De taken bestaan uit: het verkrijgen, vastleggen, verwerken en distribueren van gegevens; het verwerken van alle financiële transacties; het hanteren van een grootboek. Deze baan is voor lange tijd. Bent u een jong, assertief persoon en heeft u een MBA diploma of een afgeronde HEAO-BE opleiding en minimaal een jaar werkervaring, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Monique Oomens, tel. (0162) 52 22 70, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. Voor een bedrijf dat plastic zakken voor de levensmiddelenin dustrie produceert, zoeken wij een medewerker algemene dienst. De werkzaamheden bestaan uit het aanleveren van grondstoffen voor de produktie en het verhelpen van kleine storingen aan de machines. De functie-eisen zijn: ouder dan 18 jaar, technische opleiding en/of affiniteit en bereidheid om in twee ploegen te werken. Voldoet u aan deze eisen en bent u op zoek naar een baan voor lange tijd, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Kathy Jansen, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een internationaal expres-vervoersbedrijf in Breda, zijn wij op zoek naar expeditiemedewerkers. De personen die wij zoeken zijn bereidt om in een 3-ploegendienst te werken, beheersen Nederlands in woord en geschrift, hebben minimaal MAVO-niveau en zijn zeer gemotiveerd. Allerlei loodswerkzaam- heden komen aan de orde, inclusief het omgaan met scan apparaten en computers. Bent u geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Miriam Ruijs, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Banen voor magazijnmedewerkers komen volop bij ons binnen. Heeft u ervaring en/of interesse om in een magazijn of loods aan de slag te gaan, bel ons dan zo snel mogelijk. Het betreft banen voor algemene magazijnwerkzaamheden, orderpickers én heftruckchauffeurs. Sommige banen zijn van tijdelijke aard en andere zijn voor lange tijd. Enkele van deze banen bieden ook goede toekomstmogelijkheden. Beschikt u over goede referenties en heeft u een enthousiaste werkhouding, dan kunnen wij u snel aan de slag helpen. Informatie bij Suzanne Schaap, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Wilt u graag aan de slag als heftruckchauffeur, maar mist u de juiste opleiding? U kunt nü via Randstad de cursus heftruck chauffeur volgen. Tijdens deze cursus bent u meer dan de helft van de tijd bezig met in de praktijk te oefenen op de heftruck. Daarnaast wordt aandacht besteed aan theorie, ondersteund door foto- en videomateriaal. Deze afwisselende cursus, die zes dagdelen in beslag neemt, wordt afgesloten met een theorie- en praktijkexamen. Slaagt u hiervoor dan ontvangt u het certi ficaat Heftruckchauffeur. In eerste instantie investeert u zelf in deze curcus. Wannneer u voor Randstad als heftruckchauffeur aan de slag gaat betaalt Randstad u de cursus gedeeltelijk of geheel terug. Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. In verband met een project bij één van onze grotere opdracht gevers in Breda zijn wij op zoek naar parttime orderpickers. Met behulp van een scanner en uw cijfermatige nauwkeurigheid gaat u orders samenstellen. Voor deze functie is het noodza kelijk dat u secuur bent en enige ervaring heeft met het bedienen van computers, of dit laatste wil leren. Het aantal uren dat u per week werkt is afhankelijk van het aantal orders en de tijden waarop u beschikbaar bent. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar huisvrouwen. Wanneer u eerder op deze advertentie gereageerd heeft, heeft opnieuw reageren geen zin. Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf gespecialiseerd in de verhuur, lease en verkoop van trailers zijn wij op zoek naar een commercieel medewerker, die zich gaat bezig houden met de eerder genoemde werkzaamheden. Vereist is een afgeronde MTS-autotechniek of vergelijkbare opleiding en basis computerkennis (MS-Office pakket) vereist. Daarnaast beschikt u over uitstekende contac tuele- en commerciële vaardigheden, een service-gerichte instelling en kennis van zowel de Engelse als de Duitse taal. Kennis van Spaans en Frans evenals ervaring in de transport wereld is een duidelijke pré. Bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Informatie bij John van Dorst, tel. (076) 522 30 05, Breda, Prinsenkade 5a. Voor een kunststofverwerkend bedrijf in Breda zijn wij op zoek naar een ervaren buitendienstmedewerker, die zich gaat bezig houden met acquisitie en het leggen en onderhouden van contacten. Ervaring in de kunststofverwerkende industrie is daarbij een must. U bezit uitstekende contactuele en commer ciële vaardigheden en u beschikt over eigen vervoer. De voorkeur gaat uit naar oudere kandidaten. Geïnteresseerd neem dan snel contact met ons op. Informatie bij John van Dorst/Paul Bun, tel. (076) 522 30 05, Breda, Prinsenkade 5a. Voor het Pasteurziekenhuis in Oosterhout zijn wij met spoed op zoek naar een ervaren functielaborant. U gaat assisteren op een functie-afdeling, waar long-, hart- en vaatstelselonderzoek wordt verricht. U verleent assistentie bij Bronchoscopie en Endoscopie. Daarnaast heeft u een aantal administratieve taken. Vereist zijn een verpleegkundige-A of HBO-V-opleiding en werkervaring op een funktie-afdeling, bij voorkeur een longfunktie-afdeling. Tot 1 september 1997 betreft het een baan voor 80% a-100%, daarna wordt het een functie voor 50% en voor lange tijd. Heeft u interesse in deze afwisselende baan, neemt u dan zo snel mogelijk contact op. Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor diverse relaties in Oosterhout zijn wij op zoek naar allround boekhoudkundig medewerkers. De werkzaamheden zijn: debiteuren-/crediteurenadministratie, kas/bank/giro, voorbereidende werkzaamheden voor de accountant, voorraad beheer, coderen en overige boekhoudkundige taken. U heeft een MEAO-BA/MBA-opleiding en minimaal 1 jaar werkervaring. Daarnaast kunt u werken met (Senior-)Exact, Word en Excel en u heeft een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal. Het gaat om zowel full-time als part-time funkties. Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor diverse kinderdagverblijven zoeken wij regelmatig ervaren, gemotiveerde groespleiders. U heeft een MDGO-, of een LKC- opleiding en aantoonbare ervaring met baby- en peuter- groepen, danwel met naschoolse opvang. Het gaat om oproep- funkties voor lange tijd en de werktijden liggen tussen 7.00 en 19JD0 uur. Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Commerciële mensen met een MTS-Wtb of MTS-Fmt diploma kunnen nu aan de slag. Heeft u ervaring met draaien en frezen en heeft u gewerkt met een CNC- of NC-machine, dan is er werk voor u in de regio Midden-Brabant. Bent u geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Rob de Hair, tel. (010) 402 05 80, Rotterdam, Stadhuisplein 39. Bi EN BELASTINGADVISEURS .JL Voor haar vestiging te Bergen op Zoom is AccoN op zoek naar eeö Met een netwerk van 25 vestigingen in Gelderland, Utrecht, Noord-Brabant en Zeeland is AccoN een toonaangevende organisatie op het gebied van accountancy en fiscale, juridische en bedrijfskundige adviezen. Duidelijk is dat deze disciplines in elkaar grijpen en er een hechte samenwerking bestaat tussen specialisten. Cliënten zijn voorname lijk afkomstig uit het midden- en kleinbedrijf, de agrarische en de vrije beroepssector. - De functie - Als assistent accountant ver richt u zelfstandig uiteenlopende, administratieve werkzaamheden voor onze cliënten. In opdrachten onder toezicht van uw luitliiigot-u-n de verzorgt u voornamelijk* minder complexe administraties. Vragen en opmerkingen van cliënten beant woordt u op. de juiste wijze en kop pelt u zonodig terug aan uw direct leidinggevende. - Het profiel - Van kandidaten voor deze functie verwachten wij dat zij minimaal de HAVO opleiding hebben afgerond en in het bezit zijn van het diploma MEAO of MBA. U bent niet ouder dan 2 5 jaar en beschikt over tenmin ste 2 jaar relevante werkervaring. Uiteraard beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke commu nicatieve vaardigheden en hent u bereid tot het volgen van verdere studies. - Informatie en sollicitaties - Voor meer informatie over de functie-inhoud kunt u contact opne men met de heer W, Speelman» (telefoon; 0164 - 24 33 50), Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie uiterli jk 10 maart 1997 te sturen naar; AccoN, t.a.v. dn heer J.A.P.M. Cuijpers, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 299, 6880 AG Velp, onder vermelding van vacaturenummer 9611-5S. SCHEEPVAART EN TRANSPORT COLLEGE R O T T R D A AA Het Scheepvaart en Transport College in Rotterdam is Europa's grootste en meest gespecialiseerde onderwijs- en opleidingsinstituut voor een achttal bedrijfstakken uit de wereld van scheepvaart en transport. Het Scheepvaart en Transport College verzorgt zowel gesubsidieerd onderwijs (voorbereidend en middelbaar beroeps onderwijs, leerlingstelsels) als bedrijfsopleidingen en trainingen (contractonderwijs). Met ingang van 15 maart 1997 ontstaat de volgende vacature: (Maximaal Salarisschaal 11) Vakgebieden: stoomketels en stoomwerktuigen hulpwerktuigen en verbrandingsmotoren lucht- en waterbehandeling koel- en vriestechniek vaktekenen Naast lesgevende taken zullen mede met het oog op inrichting van moderne practica ontwikkeltaken moeten worden uitgevoerd. Functie-eisen: HBO Algemene Operationele Techniek of HBO'Energietechnologie of Scheepswerktuigkunde C met affiniteit met energieproductie en/of procesindustrie De werkzaamheden zullen vooralsnog op onze locatie in Brielle (Kerkhoekstraat) worden uitgevoerd. Van docenten wordt verwacht dat zip het Pedagogisch Didaktisch Diploma behalen. Naar gedeelten van functie of combinaties van functies kan ook gesolliciteerd worden. Informatie Inlichtingen over deze functies bij het secretariaat van de Centrale Directie, telefoon: 010-477 66 77. Sollicitaties Sollicitaties kunnen, binnen veertien dagen, verstuurd worden naar: de Centrale Directie van het Scheepvaart en Transport College, t.a.v. de heer F. Schoenmakers, Japarastraat 4, 3029 NA Rotterdam. - HlSSSk' Fri-d'Or B.V. is een dynamische onderneming met productiebedrijven te Bergen op Zoom en lilburg, die zich toelegt op de vervaardiging van een hoogwaardige kwaliteit voorgebakken diepgevroren patates- frites en vele andere aardappelproducten. Fri-d'Or behoort tot de grootste aardappelverwetkende bedrijven in Europa. Het merendeel van onze producten wordt geëxporteerd. Momenteel zijn er ongeveer 310 mensen werkzaam in onze organisatie. Bij ons hoofdkantoor in Bergen op Zoom zijn voor onmiddellijke indiensttreding momenteel twee functies vacant voor: Het Ignatius Ziekenhuis Breda is een algemeen zieken huis met 535 bedden en 1450 medewerkenden, in de Medische Staf van ongeveer 90 leden zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoordigd. Het ziekenhuis beschikt over een moderne accommodatie. Wij vragen voor de afdeling PAAZ een fulltime Functie-inhoud: - het begeleiden van individuele patiënten met psychiatrische en somatische aandoeningen; - het begeleiden van groepen middels groepsbesprekingen; - het kunnen functioneren binnen een multi-disciplinair teamverband; - het kunnen handelen binnen de kaders van een behandelplan; - het kunnen hanteren van crisissituaties en calamiteiten. Functievoorwaarden: - diploma A- en B-verpleegkundige, dan wel HBO-V; - ervaring met psychiatrie en somatiek; - - gezien de samenstelling van het team gaat bij gebleken geschiktheid de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Arbeidsvoorwaarden: Deze worden vastgesteld overeenkomstig de CAO-Zieken- huiswezen. Het salaris bedraagt maximaal 4.536,- bruto per maand op fulltime basis (FWG groep 45). De aanstelling is voor onbepaalde tijd. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie: de heer L. Creemers, organisatorisch hoofd Psycho-sociale Koepel, telefoon (076) 525 8168 of de heer K. Swaanen, unithoofd PAAZ, telefoon (076) 525 8735. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de dienst Sociale Zaken, onder vermelding van nr. 26. Molengracht 21, Postbus 90158, 4800 RK Breda Brieven, voorzien van een c.v. te richten aan: mevr. Van Montfort, afdeling: boekhouding De ene vacature, voor de afdeling financiële administratie, ontstaat vanwege zwangerschapsverlof van de huidige collega. In totaal zijn op deze afdeling zes mensen werkzaam, die samen verantwoordelijk zijn voor de gehele administratieve doorverwerking van gegevens- en informatiestromen. Functie-eisen financiële administratie: diploma MBO-opleiding ervaring met computerboekhouden ervaring in een financieel administratieve functie leeftijdsindicatie: vanaf 22 jaar. De andere vacature is voor de afdeling personeelszaken. Hier zijn vier medewerksters werkzaam die uitvoering geven aan het, voor beide Fri-d'Or vestigingen, personeels- en arbeidsvoorwaardenbeleid (o.m. salaris- en personeelsadministratie). Functie-eisen personeelszaken: MEAO-diploma, MBO AP/PB of vergelijkbaar opleiding salarisadministratie is een pré goede contactuele eigenschappen klant- én medewerkersvriendelijk stressbestendig leeftijdsindicatie: vanaf 25 jaar. Voor beide vacatures geldt een behoorlijke dosis zelfstandigheid en een hoge mate van accuratesse. Toepassingskennis van WP en Lotus onder Windows is noodzakelijk. Fri-d'Or stelt hoge eisen aan verantwoordelijkheidsgevoel en teamgeest. U woont in (de omgeving van) Bergen op Zoom of u bent bereid zich hier te vestigen. Naast voldoende doorgroeimogelijkheden binnen de Fri-d'Or groep biedt Fri-d'Or haar medewerkers een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectieve pensioenregeling, mogelijkheid tot deelname aan bedrijfssparen en enkele collectieve verzekeringen. Voor meer informatie kunt u maandag 24 februari 1997 tussen 09.00 en 12.00 uur bellen met de heer Van Oeveren, Hoofd financiële administratie en mevrouw Potters, Hoofd personeelszaken. Uw (bij voorkeur handgeschreven) sollicitatiebrief met duidelijke vermelding van de vacature (afdeling) die uw voorkeur heeft, ontvangen wij graag uiterlijk 5 maart 1997 op onderstaand adres. De eerste oriënterende gesprekken zijn gepland in de tweede week van maart 1997. Fri-d'Or B.V., t.a.v. mevrouw M.A.D.T. Potters, Postbus 394, 4600 AJ Bergen op Zoom, tel: 0164 - 272 500. HOLMATRO Holmatro Industrial Rescue Equipment be hoort tot een Nederlandse Holding, met vesti gingen in Nederland en de U.S.A. Zij ontwikkelt, produceert en verkoopt hydraulische gereed schappen voor de brandweer, reddings diensten en industriële bedrijven over de hele wereld. Voortdurend wordt geïnvesteerd in onderzoek en ontwikkeling van nieuwe dukten en produktiemethoden. Wereldwijd heeft zij faam verworven als specialist in hoge- druk-hydrauliek. De technologisch hoogwaar dige produkten worden alom gerekend tot de beste ter wereld. FUNKTIE Voor zowel de afdeling Onderzoek en Ontwik keling als de afdeling Engineering zijn wij op zoek naar een Tekenaar/Constructeur. De juiste kandidaat dient in teamverband te kun nen werken en zal o.a. belast worden met hel uitwerken van monotekeningen, samenstel lingstekeningen en exploded view-tekeningen- Tevens dient hij stuklijsten te maken en Ie assisteren bij het monteren en beproeven van prototypen. Voor deze funktie is een opleiding MTS-wtb en ervaring met AutoCad, Word- perfect, spreadsheetprogramma's en databa ses vereist. Tevens dient hij de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift te be heersen en kennis te hebben van hydrauliek. Het hebben van ervaring in een soortgelijk® funktie is een pré. Leeftijd: 23 - 30 jaar. SOLLICITATIE Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer R. Blaas of de heer J. van Overdijk. Uw schrif telijke sollicitatie kunt u richten binnen een week na verschijning van dit blad aan afd. Personeelszaken. Postbus 33, 4940 AA Raamsdonksveer tel. 0162 - 589200, fax. 0162 - 522482 Holding Teteringen B.V. Is houdster van o.a. twee werkmaatschappijen: Breda Bouw an Breda Wegenbouw. Breda Bouw verzorgt nieuw- en verbouw projecten in de utiütaits- en industriële bouw. De activiteiten van Breda Wegenbouw B.V. zijn reconstructie van wegen, rioolrenovatie, milieuverbetering en het totale infrapakket. Door samenwerking van beide ondernemingen kunnen volledige turnkeyprojecten worden gerealiseerd. Gecertificeerd volgens ISO 9001 en VCA**. This Analytical B.V. is een van de bedrljv maatschappij van Thermo Electron, Therrj verkoop, systeemengineering, projectbeh putersystemen. De afgelopen twintig jaar levert analyse-instrumenten voor lucht- e sief meetwagens, biedt oplossingen ten a lisatie van processen en turnkey analyser Breda zoeken wij: ThIS Analytical B.V. vraagt: - zelfstandige en actieve technk - opleiding op HBO-niveau, bijv kunde of Electrotechniek; - aantoonbare resultaten in de s - gedegen kennis in woord en gi - goede communicatieve vaardi - teamworker. Haar/zijn taak omvat: - verwerken van servicerapporta - gegevens invoeren in PC-syst( - voorraad beheer/administratie - Inkoop van materialen: - administratie i.v.m. servicepla ThIS Analytical B.V. vraagt: - opleiding MAVO/HAVO met ai - ervaring met WP 5.1/Word: - ervaring met Exact en Excel; - leeftijd 20/30 jaar; - enige jaren ervaring; - een goede kennis van de Engel Haar/zijn taak omvat: - orderafhandeling (m.n. de tecf - telefonische ondersteuning (pt - ondersteuning projectafdeling ThIS Analytical B.V vraagt: - een actieve pionier met een ste - opleiding op technisch HB0-ni - aantoonbare resultaten in de vi is een pre); - zelfstandig kunnen werken; - leeftijd 25-30 jaar. ThIS Analytici B.V. biedt: - een zelfstandige, afwisselende baan ir gen initiatief; - een team professionele en gemotiveei - een kwalitatief hoogstaand producten - een passend salaris en arbeidsvoorwt Houdt u van werken in een team en zelfsta pasfoto binnen 10 dagen naar: ^JhlS Analytical B.V. t.a.v. mw. H.Y. Broei Record Service Benelux is gespecialise de Benelux met vestigingen in Breda ei schakel russen de film- en muziekprodi. horen BMG, Polygram en Warner Mus Rij onze organisatie zijn momenteel 13 De orderverwerking, goederenstroomb matiseerd, waarbij de basis van de 1T- en een pc-netwerk. Binnen de automati essentiële rol. Om deze rol optimaaLte kunnen vervul die kan lezen en schrijven met een AS/ Hoofdtaken van de functie zi, uitvoering van productie-activit toezicht op batchverwerkingen outputverzorging en -distributie bewaking en optimalisatie van technisch beheer afhandelen/oplossen technische supervisie over netwerkbeheerd "et toezicht op de productie en batchvc jeembeheerder dient echter periodiek r( pe systeembeheerder geeft leiding aan legeerd. De systeembeheerder werkt nauw same Apporteert aan de Manager Automatise Opleiding en ervaring: Om de functie goed te kunnen uitoefen aantoonbare ervaring met de AS een HBO-niveau door opleiding een flexibele, servicegerichte w een grote mate van stressbesten W'j bieden: een salaris in overeenstemming goede secundaire arbeidsvoorw goede opleidingsmogelijkheden n eerste aanzet betreft het een aanstelli en psychologisch onderzoek kan deel oor informatie over de functie kunt u S ltlS?ri"S'telefoon 076-5480911. nftelijke s°Hicitaties kunt u binnen an de afdeling Personeelszaken t.a.v.

de Stem | 1997 | | pagina 18