DE STEM P E R S O EE L is Planner/ Werkvoorbereider m/v HE CL zoekt: R Medewerkers Zaken Adecca Adeccoi ervaren calculator m/v allround gereedschapsmaker m/v TERMINIX. PR0TEKTA WELKE CALCULATOR EN ERVAREN L00DGIETER/C.V.-M0NTEUR WIL ONS TEAM KOMEN VERSTERKEN zuid~nederlandsi installatiebedrijf b.v. Vitae Inter AT voor een carrière in de techniek Vitae Inter AT m/v TECHNISCH MEDEWERKER AGRARISCHE ZAKEN (M/V) Packaging Service Center nv TECHNISCH ADVISEUR m/v DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND breed georiënteerd (prijs)technisch vakman fïjnmechanisch bankwerker met teamgeest IJj^ ROOZEN VAN HOOF ïsadvies, werving en selectie MEDEWERK(ST)ER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Tekenaar/bestekschrijver Uitvoerder betonbouw Medewerker Bouw- en Woningtoezicht AutoCAD-tekenaar Werkvoorbereider E Tekenaar/ontwerper AC/CV Constructeur "XË Zorgverzekeraar WEST-BRABANT don jé verwacht! pESTEM ,50seaux sauvages speelfilm uit 1994. Regie: fechiné. Hoofdrollen g0rn7' Gaël Morel fouchez. Zuidwest- - De introverte DE STEM ZATERDAG 15 FEBRUARI 1997 B52616&» Onze relatie, INCASE B.V. te Tilburg, ontwerpt, ontwikkelt en produceert maatwerk kunststof gebruiks- en presentatieverpakkingen. Met 180 medewerkers bedient men een brede vooraanstaande internationale klanten groep. Door middel van vakmanschap, optimale toepassingen van (onder andere) de spuitgiettechniek en hoogwaardige assemblagelijnen levert deze ISO gecertificeerde onderneming producten van absolute top kwaliteit. In het co-makerschap van INCASE B.V. spelen ook de afdelingen calculatie en de productie-ondersteu nende gereedschapsmakerij een belangrijke rol. Door verder groei en takensplitsing is er ruimte voor twee nieuwe collega's in de functie van De functie U bent in het offertestadium verantwoordelijk voor de integrale calculatie van het aan te nemen project. Aan de hand van tekeningen en specificaties bepaalt u, in nauwe samenspraak met de bij het project betrokken afdelingen, de (technische) consequenties. Hierbij komen onder andere aan de orde de te gebruiken of te ontwikkelen productietechnieken, de gereedschappen, de grondstoffen en de bewerkingen. In toenemende mate krijgt u te maken met uiteenlopende producten die steeds de spuitgiettechniek als basis hebben. De kandidaat Naast een opleiding op minimaal MTS-niveau heeft u een aantal jaren prakt ijkervaring in het productiebedrijf waardoor u goed op de hoogte bent van bewerkingstechnieken en doorlooptijden. U heeft zich ontwikkeld als cal culator of eventueel als werkvoorbereider en bezit een breed technisch inzicht. U bent bedreven in het lezen van producttekeningen en doorziet de conse quenties voor de productie. Administratieve en rekenkundige vaardigheden zijn vanzelfsprekend en u bent bekend met het gebruik van p.c.'s. U hebt een stevige persoonlijkheid, bent gezond kritisch, communicatief sterk en klantgericht. De functie Deel uitmakend van een team van 7 personen wordt u in dagdienst ver antwoordelijk voor het vanaf tekenineen aanmaken van gereedschappen. U krijgt hierbij te maken met uiteenlopende gereedschappen waaronder dieptrekmatrijzen, snijstempels met kleine toleranties en onderdelen ten behoeve van bedrijfsmechanisatie. U werkt met conventionele machines waaronder een draai-, frees- en slijpbank. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Uw opleiding LTS-metaalbewerking (of gelijkwaardig) heeft u bij voorkeur aangevuld met MTS-werktuigbouw. Uw ervaring is echter doorslaggevend. U mag uzelf voor wat betreft de genoemde technieken allround noemen. Het lezen van tekeningen is voor u geen probleem en u bent gewend zelfstan dig zaken aan te pakken. U bezit goede communicatieve vaardigheden en maakt graag deel uit van een hecht samenwerkend team. INCASE B.V. biedt u voor beide functies: - de mogelijkheden om uw vakmanschap optimaal te benutten; - een baan in een moderne vooruitstrevende omgeving; - een baan in een professioneel team. i Terminix-Protekta bv Is onderdeel van Termlnlx-Europe, een Europees netwerk ven dienstverlenende bedrijven. Termlnlx-Europe Is een volledige dochtermaatschappij van de internationaal operende 'ServiceMaster' groep, die in Amerika Is gevestigd. De afdeling Bedrljfshygiëne Is gespecialiseerd In het signaleren, weren en bestrijden van allerlei ongedierte en andere door dieren veroor zaakte overlast In de voedselproductie en in distributie bedrijven, de horeca en de gezondheidszorg. Termlnbr-Protekta Is ISO 9002 gecertificeerd. In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar een: Functieomschrijving: o.a. het organiseren en inplannen van de dagelijkse werkzaamheden van circa 10 bestrijdingstechnici. Functie-eisen: minimaal MBO; ervaring in soortgelijke werkzaamheden; stressbestendig en een groot verantwoordelijkheidsgevoel: leeftijd bij voorkeur tussen 28 en 35 jaar; Sollicitaties uitsluitend schriftelijk richten aan: Terminix-Protekta bv, t.a.v. mevr. M.J. Mensen-Bazelmans, Postbus 3420, 4800 DK Breda. Terminix-Protekta bv, Schapenweide 6, 4824 AN Breda zoekt een Breda Transport B.V. is een internationaal trans portbedrijf met diverse vestigingen binnen en buiten Europa. Wij zoeken op korte termijn iemand met: ervaring met het zelfstandig opstellen van ba lans en V&W minimaal MBA werk- en denkniveau kennis van Exact is noodzakelijk kennis van Excel en WP is een pre Engels in woord en geschrift Gelieve uw sollicitatie te richten aan: Breda Transport B.V., Hazeldonk 2005-2007, 4836 LN te Breda, t.a.v. dhr. F. Claassens Tel.:;.076-5969696 Fax: 076-5964743 mm Wat is Z.N.I. Zuid-Nederlands Installatiebedrijf b.v. (Z.N.I.) te Berkel-Enschot is een zelfstandige dochteronderneming van Z.N.S.-Holding b.v., één van de grootste staalbouwondernemingen in Nederland. De activiteiten van Z.N.I. bestrijken een breed terrein. Enerzijds is Z.N.I. een bedrijf, dat een grote know-how in huis heeft op het gebied van installatietechniek. Z.N.I realiseert diverse projecten op het gebied van centrale verwarming, loodgieters- en sanitairwerkzaamheden in de projectmatige woningbouw en in bedrijfsgebouwen. Anderzijds heeft Z.N.I. de beschikking over een modern machinepark met vakkundig opgeleide mensen om diverse projecten te realiseren op het gebied van staalconstructies zoals bedrijfshallen, bruggen, trappen, leuningen en bordessen. mm Wat ga je doen Als calculator wordt van je verwacht calculaties en technische berekeningen te maken voor loodgieterswerk en c.v.-installaties voor woningbouw, kantoren en hallen. Daarnaast heb je een ondersteunende taak t.b.v. de werkvoorbereider, verzorg je tekenwerk met Acad LT. mm Wat ga je doen Als loodgieter/c.v.-monteur wordt van je verwacht dat je zelfstandig GAWALO en c.v.-werkzaamheden kunt verrichten, met name in de projectmatige woningbouw. Daarom is goed van tekening kunnen lezen een pre. Omdat wij waarborginstallateur zijn, is het noodzakelijk dat je bekend bent met gas- en watertechnische voorschriften. Wat is je toekomst Dit heb je helemaal zelf in de hand. Groeikansen zijn er in onze organisatie voldoende. Wij bieden je de mogelijkheden om theoretische kennis verder te ontwikkelen. De sollicitatie Heeft dit je interesse gewekt; schrijf dan een kort briefje, binnen 14 dagen, naar Zuid-Nederlands Installatiebedrijf b.v., Postbus 19, 5056 ZG Berkel-Enschot t.a.v. de heer G. Kremers. zni <m Vitae Inter AT voert engineeringsprojecten uit voor opdrachtgevers in heel Nederland. Daartoe worden technici op MTS- en HTS-niveau op projectbasis ingezet op locatie van de opdrachtgever. De pro jecttechnici van Vitae Inter AT ontwerpen, tekenen, calculeren, begeleiden en adviseren op het gebied van bouwkunde, werktuigbouwkunde, elektrotech niek, civiele techniek en installatietechniek. Project voor onbepaalde tijd bij gemeente in de regio Eindhoven. Be treft het zelfstandig voorbereiden en uitwerken van zeer afwisselende projecten. U bent verantwoordelijk voor het bestedings gereedmaken van civiele projecten, vanaf voorontwerp t/m definitief ontwerp. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Min. HTS'er Civiele Techniek. Inl. Pieter van Gestel. Voor een aannemingsmaatschappij in de regio Den Bosch. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Je bent verantwoorde lijk voor de bouw van o.a. rioolwaterzuiveringen. Je geeft leiding aan 2- 3 ploegen en onderhoudt contacten met opdrachtgevers en leveran ciers. Je woont in de regio Den Bosch en beschikt over een MTS Weg en Waterbouwdiploma en min. 4 jaar ervaring. Inl. Erik van Heivoort. Uitdagend project met optie vast dienstverband bij gemeente in omg. Den Bosch. U toetst bestemmingsplannen en voert inspectiewerkzaam heden uit. U bent in bezit van ambt. bouw deel 1 en min. MTS/BWK diploma en ervaring. Goede salariëring en sec. arbeidsvoorzieningen. Inl. Michiel van Antwerpen. Voor een project van min. 9 mnd. voor een architecten/bouwadvies- buro in Tilburg. U bent verantwoordelijk voor het uitwerken van bestek- werk- en detailtekeningen m.b.v. AutoCAD 13. Opl. HTS, AutoCAD- ervaring is vereist. Inl. Margit van oer Laan. Voor min. 1 jaar bij een installatiebedrijf in Breda. Systematisch uitwer ken van organisatorische, uitvoeringstechnische en specifieke werk zaamheden t.b.v. energietechmsche en industriële projecten. Inl. Daniëlle Meershoek. Project voor min. 6 mnd. bij een jong installatiebedrijf omg. Breda. Werkzaamheden betreffen berekenen, ontwerpen en uittekenen van di verse installaties zoals, AC/CV, Gawalo en luchtbehandelingssysteem. Ervaring met grote projecten en installaties is vereist. Opl. MTS/HTS Installatietechniek of Wtb met relevante ervaring op AutoCAD. Bij voor keur aangevuld met MITW1/W2. Inl. Nihat Kahveci. Voor langdurig project bij een ingenieursbureau omg. Eindhoven, Doorgroeimogelijkheden tot Hoofdconstructeur. Betreft het zelfstandig kunnen ontwikkelen en opleveren van projecten. Opl. HTS Wtb en rel. werkervaring vereist. Inl. Kwafie Jansen. MTS'ers en HTS'ers kunnen vrijblijvend bun mogelijkheden op een rij zetten. Als projectleider, opzichter, calculator, uitvoerder, tekenaar/constructeur of werkvoorbereider Informeer naar werken op Interesse? Bel dan met Vitae Inter AT: 040-2438000 of kom op maandagavond langs voor een persoonlijk gesprek. Schrijven kan ook: Grote Berg 18c, 5611 KK Eindhoven. Vitae Inter AT is onderdeel van de Vitae Groep en werkt landelijk vanuit vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Zwolle. Project Engineers Vitae Inter AT is onderdeel van de Vitae Groep en werkt landelijk vanuit vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Zwolle. Commerciële Zaken van VGZ onderhoudt via regiokantoren contacten met verzekerden. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor onze kantoren in Bergen op Zoom en Tilburg Uw functie U informeert (potentiële) klanten over onze verzekerings producten, zowel persoonlijk als telefonisch. U weet daarbij vragen om informatie te vertalen in concrete verkoop resultaten. U stelt offertes op, verstuurt deze en verzorgt de opvolging ervan (telemarketing). Relevante informatie legt u vast in een geautomatiseerd systeem. U ondersteunt de verzekeringsadviseur en stelt in overleg het groepsverkoopplan op. U rapporteert aan het Hoofd Consumentenmarkt. Uw profiel U heeft een commerciëte opleiding op MBO-niveau en ervaring met klantcontacten en met geautomatiseerde verwerkings systemen. Ervaring met telemarketing is een pre. Uiteraard beschikt u over uitstekende communicatieve eigenschappen Ons aanbod Wij bieden u een interessante functie in een dynamische en veranderende organisatie met goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie - met daarin duidelijk aangegeven naar welk kantoor uw voorkeur uitgaat - kunt u binnen 10 dagen sturen naar Zorgverzekeraar VGZ, t.a.v. de heer C. van den Akker, Postbus 200, 5000 AE Tilburg. Zorgverzekeraar VGZ is met ruim 1,6 miljoen verzekerden een grote zorgverzekeraar in Nederland. VGZ biedt zowel ziekenfonds als particulier verzekerden een gelijkwaardige basisverzekering en een uitgebreid pakket aanvullende verzekeringen. VGZ heeft een omzet van 5 miljard en 1450 werknemers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Nijmegen. Onze verzekerden en zorgaanbieders zijn wij van dienst met een netwerk van regiokantoren en verzekeringsadviseurs. Binnen de Technologische Hoofdafdeling is de afdeling Industriewater belast met werkzaamheden inzake vergunningverlening in het kader van de Wet verontreini ging oppervlaktewateren (Wvo), verontreinigingsheffing en controle en toezicht op industriële en bedrijfsmatige afvalwaterlozingen. Binnen de afdeling Industriewater verricht het bureau Agrarische Zaken werkzaamheden met betrekking tot de afvalwaterlozingen uit de glastuinbouw, champignonteelt, witloftrek en de vollegrondsteelten. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is er een vacature ontstaan voor een Het Hoogheemraadschap van West-Brabant (circa 350 medewer kers), gevestigd in Breda, is belast met de zorg voor de kwaliteit van het oppervlaktewater, de zuivering van het afval water, waterkering en waterbeheersing in haar gebied (165.000 ha.). KOOGHEEMRAADSCHAP (voor een periode van twee jaar) Functie-inhoud: Inventarisatie, beoordeling, rapportage en advisering omtrent de lozings- danwel meetsituaties bij bedrijven ten behoeve van de handhaving van het Lozingenbesluit Wvo- glastuinbouw. De functionaris beoordeelt of een glas tuinbouwbedrijf correct heeft gehandeld betreffende; gewasbeschermingshandelingen, spuien-met een andere reden dan het Na-gehalte, overstort uit regenwaterbassin, mestgift en calamiteiten. Deze beoordeling vindt plaats aan de hand van de situatie op het bedrijf, eigen cijfer materiaal en door het glastuinbouwbedrijf aangeleverde gegevens. Betrokkene bewaakt de voortgang van de controles en meldt bijzonderheden aan het bureauhoofd Agrarische Zaken. Functie-eisen: Een agrarische of milieutechnische opleiding op MBO- niveau; affiniteit met glastuinbouw waaronder kassenbouw- techniek, groenten en bloemen: kennis van bemestingsleer, gewasbescherming, meet- en bemonsteringstecniek is een pré; analytisch vermogen, goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden; in het bezit van rijbewijs B evenals een auto (±15.000 km per jaar). Overige informatie: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f 4.000,-- bruto per maand. De standplaats is Breda. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met het hoofd van het bureau Agrarische Zaken, de heer ir. A.H.J. Bouten, telefoon (076) 564 15 87 of met de af-deling Personeel Organisatie, telefoon (076) 564 11 13. Belangstellenden voor deze vacature wordt verzocht hun sollicitatie voor 3 maart 1997 te richten aan het Dagelijks Bestuur van het Hoogheemraadschap van West-Brabant, Postbus 2212,4800 CE Breda, met vermelding van vacaturenummer 97/05 op zowel brief als enveloppe. Heerstraat 39 B - 3910 Neerpelt Tel. 0032/11 800 600 Fax 0032/11 66 50 84 Beek Packautomaten Packaging Service Center N.V., gevestigd in Neerpelt, is de officiële dealer van de firma Beck-Packautomaten GmbH voor de Benelux. Beck-Packautomaten GmbH (Duitsland) is een gerenommeerde producent van volautomatische krimpfolieverpakkingsmachines voor de food- en non-foodindustrie. Door een sterk toenemende vraag naar onze machines zijn wij op zoek naar een slagvaardige, ambitieuze Functie u bent verantwoordelijk voor de commerciële activiteiten in Nederland als technisch adviseur bent u verantwoordelijk voor het gehele ordertraject u opereert in een uitdagende, kansrijke markt die continu in beweging is u groeit mee in een onderneming waarin kwaliteitsproducten en organisatie voorop staan Gevraagd wordt een enthousiaste, commerciële duizendpoot met een sterk resultaatgerichte instelling ervaring in de verkoop van hoogwaardige machines, bij voorkeur in de verpakkingsindustrie een goed ontwikkeld gevoel voor techniek redelijke kennis van de Duitse taal een opleidingsniveau dat geschikt is voor deze functie woonachtig in de driehoek Utrecht - Breda - Eindhoven leeftijd 25-35 jaar Geboden wordt aangepast salaris met een aantrekkelijke bonusregeling firmawagen aangename werksfeer Informatie sollicitatie Herkent u zich in bovenstaand profiel en bent u klaar voor een interessante uitdaging, zend dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken naar bovenstaand adres. Voor meer informatie gelieve u niet na te laten onze heer William De Meersman te contacteren op telefoonnummer 0032-11800 600. Bergen op Zoom Telefoon (0164) 23 94 00 Breda Boschstraat 18-20 Telefoon (076) 5201500 Personeelsdiensten vancoothpieM Telefoon (076) 5205777 EHen-Leur Telefoon (076)5036611 Roosendaal Telefoon (0165) 56 53 53 Terneuzen Telefoon (0115)615800 Sales representatives m/v Voor een bedrijf in Roosendaal zoeken wij commer ciële talenten op mbo-/hbo-niveau. In deze functie ligt het accent op acquisitie, nieuwe verkooppunten en de optimalisering van bestaande relaties. Ben je geïnteresseerd? Neem contact met ons op! Info: Adecco Roosendaal, Milou van Poll, Dr. van Dregtsfraat 1. Timmermannen m/v Voor een relatie in Roosendaal zijnivij op zoek naar timmermannen met specifieke ervaring in de interieurbouw. Meer weten? Bel ons dan snel! Info: Adecco Roosendaal, Merel Brouwers, Dr. van Dregtstroctl. Medewerker verkoop binnendiensten boekhouding m/v Voor een bedrijf in Breda zijn wij op zoek naar een assistent voor de verkoop binnendienst en de finan ciële administratie. Je ondersteunt de functionaris met de dagelijkse werkzaamheden. Een meao-opleidingen een goede beheersing van de Nederlandse en Engel taal in woord en geschrift zijn vereist. Heb je enkele jaren ervaring op een afdeling financiële administratie? Kom dan zo snel mogelijk langs of bel! Info: Adecco Breda, Angelique van Bakel, Boschstraat 18-20. Medewerker personeels- en salaris administratie m/v Voor een bedrijf in Breda. Je bent verantwoordelijk voor het personeelswerk, de salarisadministratie, verlofadministratie en tijdregistratie. Een opleiding op mbo-niveau en een praktijkdiploma salaris administratie zijn een vereiste. Heb je kennis van sociale wetgeving en arbeidsrecht en heb je een aantal jaren werkervaring met een geautomatiseerde salarisadministratie via een personeelsinformatie systeem? Dan ben jij de persoon die we zoeken. Info: Adecco Breda, Tanja van der Putt, Boschsfraat 18-20. Productiekrachten m/v Voor een aantal relaties in Zeeuws-Vlaanderen. Ben je niet bang voor zwaar lichamelijk werk en weetje van aanpakken? Dan zijn wij op zoek naar jou! Meer weten? Reageer snel. Info: Adecco Terneuzen, Sheila van Troost, Noordstraat 93. Heftruckchauffeurs m/v Voor een isolatiebedrijf in Etten-Leur zijn wij op zoek naar heftruckchauffeurs (met certificaat). Ben je bereid om in vijf ploegen te werken en heb je veel werkervaring als heftruckchauffeur? Bel dan of kom langs! Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Boekhouder m/v Voor een bedrijf in Etten-Leur zijn wij op zoek naar iemand die zelfstandig de boekhouding kan voeren. Ben je in het bezit van je MBA-diploma en ben je direct inzetbaar? Neem dan contact met ons op. Info: Adecco Etten-Leur, Nathalie Eillebrecht, Bisschopsmolenstraat 123. Administratieve duizendpoot m/v Voor een relatie in Dinteloord. Naast het intensief contact onderhouden met klanten en vervoerders verricht je voornamelijk douanewerkzaamheden. J hebt een gedegen kennis van douaneformaliteiten^ ervaring met computers. Je zet je volledig in en je K dan ook geen bezwaar tegen overwerk. Je bent flexi bel, gemotiveerd en beschikt over een behoorlijke portie teamspirit. Goede kennis van het Nederlands en Engels is vereist. Kennis van de Franse, Duitseen Spaanse taal is een pré. Het gaat om een baan per direct en met kans op een vaste aanstelling. Nieuwsgierig? Neem snel contact met ons op! W0- Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Sweegers, Parade Boekhoudkundig medewerker m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen op 2oo Je bent in het bezit van een PDB-diploma en je ne ervaring met geautomatiseerde boekhoudprogranl ma's. Beschik je bovendien over twee jaar werkerva ring, bij voorkeur met debiteuren- en crediteuren heer? Dan ben jij de persoon die wij zoeken! Neem snel contact met ons op. Deze functie is met sp°e Info: Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Sweegers, Leidinggevend monteur m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen °P^ Je taken bestaan o.a. uit het omstellen, opbouwe periodiek onderhouden van machines op Pne^ tisch, elektrisch, PLC en (in beperkte mate) elektr nisch en hydraulisch gebied. Je beheert de vooiw beoordeelt en geeft leiding aan monteurs. Je he aantoonbare leidinggevende ervaring en een mbo/hbo-opleiding Elektro/Elektronica. OokhW een creatieve instelling en beschik je over eert "3. lijk overwicht. Deze baan biedt goede toek01^5^, lijkheden. Info: Bergen op Zoom, Pefer Sinke, Paf0 jgf Voor OU doen wii ITI6Gr I., SPEELFILMS ZATERDAt Woman of the Year Am kaanse speelfilm uit 1942. gie: George Stevens. Hoofd: len: Katharine Hepburn, Sp cer Tracy en Fay Bainter. 1 Harding is een veelzijc vrouw: ze is columniste, fe niste en houdt zich bezig politiek en liefdadigheid, verbaast dan ook niemand ze wordt uitgeroepen tot At rika's Vrouw van het Jaar. trouwt met de sportjourna Sam Craig. Al snel wordt f duidelijk dat ze wat hem treft als echtgenote tekc schiet. Het script van R Lardner .jr. en Michael Ka werd bekroond met een Osc; (België Nederlands 1, 13. 15.40) Conan, the Barbarian Am< kaanse speelfilm uit 1982. Rej John Milius. Hoofdrollen: nold Schwarzenegger, Jar Earl Jones, Max von Sydi Sandahl Bergman en Ben vidson. De duivel Thulsa Do heeft de ouders van de zwaa zwaaiende held Conan op br wijze om het leyen gebracht Conan vervolgens tot zijn sl gemaakt. Op een dag komt C< an op vrije voeten. Hij sl vriendschap met Subotia Mongool en met Valerie, kon gin der dieven en samen binc ze de strijd aan met Thu Doom. (SBS 6, 20.00-22.00) The Naked Gun: From the Fi of Police Squad Amerikaar speelfilm uit 1988. Regie: I vid Zucker. Hoofdrollen: Les Nielsen, Priscilla Presley Ricardo Montalban. Schit rende komedie, eerste uit driedelige reeks rond polit man Frank Drebin. Deze oi dekt een sinister moordco plot en raakt zo betrokken allerlei intriges waarin de ri; en gerespecteerde zakenm Vincent Ludwig een belangr ke rol lijkt te spelen. (Nederland 1, 20.33-21.59) Honey I Blew up the Kid An rikaanse speelfilm uit 19! Regie: Randal Kleiser. Hoot rollen: Rick Moranis, Man Strassman, Robert Olive Daniel Shalikar en Josh Shalikar. Komedie. Way Szalinski, de maffe uitvinc die ooit zijn kinderen tot n niaturen verkleinde, werkt voor een bedrijf dat wordt g leid door de omhooggevallt maar superintelligente Hen rickson. De onderneming hei Wayne's uitvinding gekoc maar niemand begrijpt hoe machine werkt. (Veronica, 21.00-22.35) Heidi Chronicles Amerikaan speelfilm uit 1995. Regie: Pa Bogart. Hoofdrollen: Jamie L Curtis, Tom Hulce en Pe1 Friedman. Komedie. De jon feministe Heidi Holland, v, beroep kunsthistoricus, is ze gesteld op twee mannen, ene is Peter Patrone, een cyr SPEELFILMS ZONDAG Le ballon d'or Afrikaanse spef film uit 1993. Regie: Che Doukouré. Hoofdrollen: Abou acar Sidiki Soumah, Aboubac Koita en Salif Keita.. De twaa jarige Bandian uit het dorp Makono in Guinee is gek v; voetballen. Als hij van de blan dokter Isabelle een oude Ier bal krijgt, is hij de koning te ri en begint meteen zijn techni bij te schaven. Dan gebeurt een ongeluk dat verstrekken) gevolgen zal hebben. (Nederland 3,14.30-16.05) Rosamunde Pilcher: Wind d Hoffnung Duitse tv-film r 1996. Regie: Rolf von Sydo' Hoofdrollen: Lara Joy Körnt Roman Demuth en Frank Jo nan. Vicky is verliefd op Tot waar hun ouders zijn het ni eens met de relatie. Als Viel erachter komt dat haar moed jarenlang een relatie met Ton vader had en dat Tom een hal broer is van haar is, gaat halsoverkop naar Londen. M. keiaar Philip biedt haar e< baan aan en begint een relat met Vicky. Maar deze kan To niet vergeten. (Duitsland 2, 20.15-21.45) A Kiss before dying Amerikaat se speelfilm uit 1991. Regie: mes Dearden. Hoofdrollen: mes Bonfanti, Sean Young, u"lon, Martha Gehman en von Sydow. Thriller. Jonathan j°ng, knap, ambitieus en g rouwd met de beeldschoi ochter van de rijke staalma; aat Thor Carlsson. Hij lijkt eale schoonzoon, maar act ,'jn 'acfi en charme schuilt denaaSl^keSeeSt (Veronica, 21.10-22.55) J: J: Ma Mc t van een moo: Fran: -j: And] Freder en Elod ■Frankrijk Franco

de Stem | 1997 | | pagina 34