DE STEM P E S O E E L WERKTUIG BOUWKUNDIGE (M/V) THORp 35 Draft zoekt technici! Verdo: Recrut BEDRIJFSLEIDER AUTOSCHADE OOMEN B.V. Kansen in tijdelijk werk Vrederust SENIOR ENGINEER m/v DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Senior-Communicatiemedewerker (m/v) Provincie Noord-Brabant Export assistent m/v Datatypist m/v Human Resources Administrator m/v Logistiek medewerkers m/v Verhuizer m/v Expeditiemedewerker m/v Cateringmedewerker m/v Magazijnmedewerker met heftruckervaring m/v Meewerkend voorman 1 r randstad uitzendbureau Autoschade Oomen B.V. Vitae Verzekeringen zoekt mensen die iets minder makkelijk te vervangen zijn. -Tie Vitae Verzekeringen. Omdat mensen van vitaal belang zijn. DE STEM ZATERDAG 15 FEBRUARI 1997 X 70 De provincie Noord-Brabant is in beweging. Bestuur en medewerkers werken in het traject "Provincies van de Toekomst" aan een omvangrijke organisatievemieuwing. Klantgerichtheid, integraal werken, mobiliteit en projectgericht werken zijn in dit proces sleutelwoorden. Eén van de centrale afdelingen van de provinciale organisatie is de afdeling Voorlichting. Deze afdeling zoekt een initiatiefrijke Pc afdeling Voorlichting De afdeling Voorlichting verandert in de afdeling Communicatie. De naamsverandering symboliseert een omslag in de werkzaamheden en de manier van werken. De medewerkers van de afdeling staan voor de uitdaging om bestuurders en organisatie te ondersteunen in de ontwikkeling naar een communicatieve organisatie. Dat wil zeggen een organisatie die de dialoog met doelgroepen in de samenleving op gang brengt en de resultaten ervan benut om doelstellingen van het provinciaal beleid (beter) te bepalen en te realiseren. De omslag stelt hoge eisen aan de twintig medewerkers van de afdeling. Naast een gedegen vakinhoudelijke kennis moeten medewerkers een coöperatieve werkhouding hebben. Openheid, betrouwbaarheid, samenwerking en creativiteit staan centraal. Met ingang van 1 februari 1997 omvat de afdeling Communicatie drie taakgebieden: - Pers en Publiciteit - Externe Contacten - Communicatie-advies en -ondersteuning De provincie Noord-Brabant streeft naar flexibel en breed inzetbaar personeel. Medewerkers van de afdeling Communicatie zullen daarom geregeld van taakgebied wisselen. Dit gebeurt in onderling overleg. De senior communicatiemedewerker zal in eerste instantie worden ingezet binnen het taakgebied Communicatie-advies en -ondersteuning. Uw functie U levert een belangrijke bijdrage aan de uitwerking van het communicatiebeleid. U adviseert bestuurders en leidinggevenden over de communicatieve aspecten van beleidsprocessen en stimuleert medewerkers in de organisatie om zelf met communicatie aan de slag te gaan. U initieert, begeleidt en evalueert vernieuwende communicatie projecten, voor de hele organisatie en voor specifieke organisatie-onderdelen of beleidsthema's. Daarnaast bent u actief in het verzamelen en uitwisselen van communicatiekennis binnen de organisatie. U werkt zelfstandig en in (project)teams. Uw profiel U heeft een academisch werk- en denkniveau. Naast een actuele visie op de overheidscommunicatie heeft u erva ring met (het initiëren en begeleiden van) communicatie-onderzoek. U heeft ruime werkervaring bij de overheid en gevoel voor bestuurlijke en politieke verhoudingen. U bent een doortastende, stressbestendige persoonlijkheid met sterke adviesvaardigheden. Het spreekt voor zich dat u zich mondeling en schriftelijk uitstekend kunt uitdrukken. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend functioneren en bent in staat goede contacten te leggen en te onderhouden. Uiteraard woont u in Noord-Brabant of bent u bereid op korte termijn in Brabant te komen wonen. Wii bieden u Afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring zult u een salaris verdienen van maximaal f 7.203,- bruto per maand, excl. 8% vakantieuitkering. Op termijn is een uitloop mogelijk tot f 7.668,-. Ahemene informatie Tijdens de selectie zult u kennis maken met een aantal medewerk(st)ers van de afdeling Voorlichting. Wilt u meer weten over het communicatiebeleid van de provincie Noord-Brabant, dan kunt de nota 'Van voorlichting naar Communicatie' opvragen bij mevrouw S. van Osch, tel. 073-6812108. Voor nadere informatie over de functie kunt u bellen met de heer P. Rutjes, hoofd van de afdeling Voorlichting, tel. 073-6812114 of met mevrouw C. de Wert, waarnemend afdelingshoofd, tel. 073-6812110. De provincie Noord-Brabant wil flexibel en breed inzetbaar personeel. Zij voert daarom een actief loopbaanbeleid. Medewerkers worden voor een periode van 3 - 5 jaar aangesteld in een functie. Daarna gaan zij over naar een andere functie. De gebeurt op basis van bestaande mogelijkheden en in onderling overleg. De provincie wil meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische bevolkingsgroepen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is aanwezig. Uw reactie Bent u geïnteresseerd in de functie senior-communicatiemedewerker, dan verwachten wij uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. U kunt uw sollicitatie onder vermelding van SBO-9705 in de linkerbovenhoek van de envelop richten aan de heer mr. drs. A.J. Modderkolk, griffier der staten, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. Voor een transportbedrijf in Roosendaal zoeken wij een datatypist, die in de avonduren en 's nachts wil werken. Het gaat met name om het invoeren van numerieke gegevens. Als u ervaring heeft met dit werk, of een zeer goede typevaardigheid, dan vragen wij u om zo snel mogelijk contact met ons op te nemen. Informatie bij Barbara Panis, tel. (0165) 54 84 09, Roosendaal, Dr.Brabersstraat 10. Voor een van onze relaties op industrieterrein Moerdijk zoeken wij per direct een Human Resources Administrator. De werkzaamheden bestaan uit: Ziekte-, vakantie- en (toeslag)urenregistratie, controle van salarisadministratie, assis teren HR manager en intern aanspreekpunt voor personeel. De eisen voor deze functie zijn een relevante opleiding op MBO niveau, 5 jaar ervaring in een industriële omgeving op een HR afdeling, ervaring met Windows en goede beheersing van de Engelsetaai. Informatie bij Iris Nieuwlaat, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. Met ingang van 15 januari jl. heeft Randstad in Oosterhout een speciale afdeling voor werk in de logistiek en distributie. Wij zijn daarom op zoek naar heftruckchauffeurs, order-pickers en MEAO/HEAO-ers logistiek. Heb je ervaring in deze sector, informeer dan naar je mogelijkheden. Informatie bij Erik Klijn, tel. (0162) 45 24 96, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een transportbedrijf in Bergen op Zoom zijn wij met spoed op zoek naar een gemotiveerde aanpakker die graag als verhuizer aan de slag wil. Je moet bereid zijn een cursus in deze richting te volgen en bovendien het chauffeursdiploma te halen. Het betreft een baan met flexibele werktijden en is voor lange tijd. Ben je niet ouder dan 30 jaar en heb je interesse, laat het ons weten. Informatie bij Ingrid van Elzakker-Geurts, tel. (0164) 25 88 80, Bergen op Zoom, Parade 2. Voor een internationaal koeriersbedrijf in Breda, zijn wij op zoek naar een expeditiemedewerker. Functie-eisen: leeftijd ouder dan 21 jaar; MBO denk- en werkniveau; bereidheid om te werken in 3-ploegendienst. Werkzaamheden bestaan o.a. uithet sorteren en scannen van binnenkomende paketten en documenten. Bent u geïnteresseerd, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Miriam Ruijs, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Die de ambitie heeft om door te groeien tot export manager. Het betreft een jong, dynamisch bedrijf in Breda dat actief is in 45 landen. De persoon die wij zoeken is representatief, beheerst Nederlands, Engels en Duits in woord en geschrift (Frans is een pré). U heeft een HBO werk- en denkniveau en bent rond de 26 jaar. Verder bent u zeer commercieel ingesteld en houdt u van eigen verantwoordelijkheden. Na een inwerkperiode als binnen dienstmedewerker wordt van u verwacht zelfstandig de acqui sitie activiteiten in het buitenland te organiseren. Voelt u zich aangesproken tot deze vacature, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Marjoleine Rinsma, tel. (076) 520 15 51, Breda, Prinsenkade 5a. Voor een cateringbedrijf zijn wij met spoed op zoek naar een cateringmedewerker. De werkzaamheden bestaan met name uit het klaarmaken van eenvoudige maaltijden. Daarnaast moeten er bestellingen worden opgeruimd en denkt men mee over de samenstelling van de menu's. De lokatie betreft een school in Breda. U werkt gemiddeld 7 uur per dag. Heeft u interesse neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Katy Bakvis, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Per direct zoeken wij een magazijnmedewerker die ervaring heeft met een vorkheftruck, reachtruck of orderpicker. U gaat onder andere orders verzamelen, inpakken en verzendklaar maken. De werktijden vinden plaats in diensten van 8 uur tussen 6.00 en 23.00 uur. Kunt u zelfstandig en accuraat werken en bent u onbepaalde tijd beschikbaar: wij bieden u een afwisse lende baan bij een dynamisch bedrijf in Breda. Informatie bij Ingrid van Beuningen, tel. (076) 521 53 33, Breda, Zoete Inval 8. Voor een bedrijf in Raamsdonksveer zoeken wij een MTS-er die ervaring heeft met PLC besturing. De werkzaamheden bestaan uit het oplossen van storingen aan de produktielijn, de produk- tielijnen ombouwen en meehelpen in de produktie. Tevens moet je over leidinggevende capaciteiten beschikken om je team aan te sturen. Ben jij die persoon die de produktievloer in samen werking met anderen draaiende houdt, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Monique Oomens r, tel. (0162) 52 22 70, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. d: psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" is het algemeen psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Brabant, Tholen en St. Philips/and en is circa 3 km buiten het centrum van Beraen op Zoom in de gemeente Halsteren gevestigd. Het ziekenhuis heeft een algemeen christelijke grondslag en omvat 448 erkende bedden, waaronder een resocialisatie-eenheid, 2 afdelingen voor deeltijdbehan deling en 3 poliklinieken. In "Vrederust" werken circa 700 medewerkers. Wegens vertrek van één van de medewerkers van de Technische Dienst is er een vacature vri jgekomen voor de fulltime functie van (vacaturenummer: TAD/97/08) Algemene informatie: De Technische Dienst is een onderdeel van deTechnische-Agrarische Diensten heeft als taak het onderhoud van installaties, inrichting, apparatuur en gebouwen. De aan te stellen functionaris ontvangt leiding van het subhoofd Technische Dienst. Functie-informatie: De werktuigbouwkundige heeft de volgende taken: - het uitvoeren van reparaties aan hulpmid delen, gereedschappen en apparatuur voor verpleegkundig, medisch en technisch gebruik van onderdelen voor technische installatie met behulp van gereedschaps werktuigen en handgereedschappen. Er wordt gewerkt aan ae hand van instructies en onaerhoudsschema's; - zelfstandig uitvoeren van preventief onderhoud en klachtenonderhoud aan installaties en apparatuur; - deelnemen aan ae bereikbaarheidsdienst; - aangeven van mogelijke verbeteringen ter besparing van kosten; - zorg dragen voor de nodige gereed schappen en materialen en voor de ad ministratieve verwerking naar kostenplaats. Functie-eisen: - bij voorkeur diploma MBO-Werktuig- bouwkunde, aangevuld met cursussen (meet-en regeltechniek, klimaatbeheer sing A en/of B, onderhoudstechniek); - minimaal drie jaar ervaring in een soort gelijke functie; - bereidheid tot het volgen van cursussen; - kennis van elektrotechniek, koeltechniek, stooktechniek en gebouwen beheers systemen is een pré. Arbeidsvoorwaarden Het bij deze functie behorende salaris bedraagt minimaal 2.646,- en maximaal 3.838,- bruto per maand op fulltime basis, overeenkomende met de salarisschaal behorende bij functiegroep 35. Voor degene die de leeftijd van 22 jaar nog niet heeft bereikt, is de jeugdschaal van toepassing. De overige arbeidsvoorwaarden zijn con form de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer F.G.M. van Loenhout, subhoofd Technische Dienst, telefoonnummer 0164-289441 RMI *811969. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op de enveloppe, binnen 10 dagen richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken van Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust", Hoofdlaan 8, 4661 AA Halsteren. Thorn Institutional Business is één van 's werelds grootste leveranciers van audiovisuele systemen in de institutio nele markt. Thorn ontwikkelt systemen voor vele branches in de Benelux en verzorgt daarbij de financiering, installatie, service en het onderhoud. Thorn Institutional Business is onder verdeeld in drie aparte divisies: Hotels, Hospitals en Special Projects. Deze divisies leveren een zeer breed gamma aan produkten en diensten. Voor Hotels worden complete Pay TV- en interactieve systemen verzorgd, Hospitals verhuurt televisies aan zie kenhuispatiënten en de divisie Special Projects levert onder meer 'point of sale/ point of information' -systemen. Torn staat garant voor topapparatuur, flexibele financiering en een excellente service op maat. Bij onze organisatie is de functie vacant van een: Om onze afdeling Technical Services-engineering te versterken zijn wij op zoek naar een gedreven technicus. U bent als buitendienst medewerker verantwoorde lijk voor het bewaken van de technische kwaliteit en continuïteit middels onder houd en reperatie van onze produkten. De tevredenheid van onze cliënten is hierbij maatgevend. Uw bijdrage - het instellen, herstellen en controle ren van onze systemen; - het plannen en organiseren inzake preventief onderhoud; - het on-site technisch adviseren aan de field engineers; - verantwoordelijkheid voor een per fecte uitvoer van de onderhoud- overeenkomsten; - het bewaken van de kwaliteits standaarden; - het geven van technische onder steuning op het gebied van produkt-ontwikkeling. Uw profiel - HTS niveau electronica/telecommu- nicatie met minimaal vijf jaar ervaring; - kennis, ervaring op het gebied van informatica, PC's hard- en software, audio/video en TV-techniek, RF-techniek; - servicegerichtheid, flexibiliteit en stressbestendigheid; - zelfstandigheid en in teamverband kunnen werken; - beheersing van de Franse en Engelse taal; - in bezit van rijbewijs B. Thorn biedt een boeiend, internationaal werkklimaat met volop ruimte voor per soonlijke ontwikkeling en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten worden verzocht hun sollicitatiebrief inclusief CV binnen een week te sturen naar Thorn Institutional Business, t.a.v. afdeling Personeelszaken/SE, Postbus 70555, 5201CZ 's-Hertogenbosch is een toonaangevend ultramodern schadebedrijf dat is gespecialiseerd in het herstellen van schades van personenauto's en lichte bedrijfswagens. Met als klanten de grote verzekeringsmaatschappijen, leasemij., fleetowners en particulieren. Wegens schaalvergroting zijn wij op korte termijn op zoek naar een In nauwe samenwerking met de directie gaat hij het succes van Oomen Autoschade verder uitbouwen. De functie vereist een gedegen ervaring in de autobranche. Wat wij vragen is een echte vakman die klantgericht denkt. Hij weet precies hoe hij op de vloer moet organiseren, waarbij kwaliteit en efficiency sleutel begrippen zijn. Naast het verdere vormgeven van de ondernemingsstrategie ziet hij kans om samen met enthousiaste medewerkers de bedrijfsdoelstellingen te realiseren. Coaching en begeleiding hebben zijn volle aandacht. Hij heeft een voltooide opleiding MTS autotechniek (IVA-Driebergen). Kennis audatex-systeem is een pre. Leeftijdsindicatie vanaf 30 jaar. Nadere informatie kunt u inwinnen bij dhr. E.L.M. Oomen, telefoon 076- 5710028. Spreekt deze functie u aan, stuur dan uw c.v. met een begeleidend schrijven Konijnenberg 45a, 4825 BC Breda t.a.v. dhr. E. Oomen DiSTEM Vitae Verzekeringen werft en selec teert personeel m/v voor de verzekerings branche. Ook hebben wij specialisten die projectmatig of op tijdelijke basis kunnen worden ingezet. Schadecorrespondenten, acceptanten, pensioenadviseurs en bran chespecialisten die een stap in hun carriè re willen maken, helpen wij discreet en efficiënt aan een passende baan. Momenteel zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de volgende functies. BUITENDIENSTMEDEWERKER/ HYPOTHEEKADVISEUR voor een uitdagende job in een dyna mische organisatie. Uw hoofdtaak is het adviseren van bestaande relaties en prospects op zowel schade- als levensverzekeringengebied. Van de hypotheekadviseur wordt tevens verwacht dat hij/zij zelfstandig offertes kan maken en hypotheekcontracten kan accepteren. Geboden wordt een zelf standige functie met interessante door groeimogelijkheden. Opl. MBO/HBO- niveau, Woningfinanciering I II en relevante werkervaring. ASSURANTIEMEDEWERKER BINNENDIENST voor een gerenommeerd assurantie kantoor. Tot uw taken behoren o.a. polis- opmaak, correspondentie en acceptatie van schadeverzekeringen. U bent klant gericht en hebt een flexibele instelling. Opl. MBO, aangevuld met min. Assuran tie B. Relevante werkervaring is vereist. Interesse in deze of andere banen in de verzekeringsbranche? Bel dan Ko Andriessen, 040-2466 177. Schrijven kan natuurlijk ook: Grote Berg 18c, 5611 KK Eindhoven. Werving selectie Uitzenden Projecten Zoekt u ook eer» baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowel inhoudelijk als op het gebied van salaris, arbeidsvoor waarden en perspectieven zeker aan uw verwachtingen voldoet? Kies dan voor een carriere op projectbasis bij Draft! Draft is een landelijk opererend detacherings- en werving selectiebureau voor veerde technici op MTS-, HTS- en TU-nlveau met interessante projecten in de vakrich tingen Bouwkunde, Civiele Techniek, Industriële Automatisering, Elektrotechniek, Milieu en Werktuigbouwkunde. Voor diverse opdrachtgevers heeft Draft op korte termijn behoefte aan een: Elektronica Ontwerper Voor één van onze opdrachtgevers in de omgeving van Eindhoven, Is Draft op zoek naar kandi- daten voor ete functies Elektronica Ontwerper Analoge Techniek en Digitate Techniek, De Ontwerper zal zich voornamelijk bezighouden met het ontwikkelen van diverse componenten ten aanzien var» zeer geavanceerde machines. Geboden wordt een analytische functie binnen een fas cinerend bedrijf voor de duur van een half jaar, waarbij mogelijkheden voor een langer dienstver band aanwezig zijn. Gevraagd wordt een opleiding HTS - Elektrotechniek/ Elektronica aangevuld met een relevante werkervaring als Ontwerper. Uitvoerder Voor een gerenommeerd, middelgroot bouwbedrijf in Midden Brabant zoekt Draft een Uitvoerder in verband met uitbreiding van de activiteiten. U draagt zorg voor het zelfstandig leidinggeven op de bouwplaats, coördineren van personeel en onderaannemers en het zelfstandig afhandelen van logistieke en administratieve zaken. Als ervaring wordt een opleiding op MTS- of HTS-niveau gevraagd en ervaring als Assistent Uitvoerder of enkele jaren als Zelfstandig Uitvoerder. Aan u wordt geboden een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een vast dienst verband bij gebleken geschiktheid. Werkvoorbereider/ Calculator Elektrotechniek Voor een aantal opdrachtgevers in de omgeving van Tilburg en Breda zoekt Draft Werk voorbereiders en Calculators. De werkzaamheden betreffen onder andere het verzorgen van calcu laties, de inkoop en planning van materialen en het voorbereiden van uitvoerende activiteiten voor utiliteits- of industriële projecten. Draft biedt een zelfstandige en verantwoordelijke functie met uitzicht op een vast dienstverband. Gevraagd wordt een opleiding MTS-/HTS-Elektrotechniek aangevuld met relevante werkervaring in bovengenoemde functies. Vergunningverlener Wm Voor een opdrachtgever in de regio Tilburg zoekt Draft een Vergunningverlener Wet milieubeheer. Kandidaten met een relevante HBO-opleiding en minimaal twee jaar werkervaring als Vergunningverlener nodigen wij uit om te solliciteren. Draft biedt u een uitdagend project van minimaal een half jaar met de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Drie Tekenaars/ Werkvoorbereiders Civiele Techniek Voor een grote overheidsinstelling in Noord-Brabant zijn wij op zoek naar drie Tekenaars/ Werkvoorbereiders met een HTS-opleiding. De werkzaamheden bestaan uit het ontwerpen en bestekgereed maken van projecten ten behoeve van de aanleg en reconstructie van rijks- en P'° vinciewegen. Ervaring met AutoCad 12 is een vereiste, 13 is een pré. De projectduur bedraagt zes maanden, een vast dienstverband bij Draft behoort tot de mogelijkheden. Voor bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met onze vestiging in Tilburg; 013- 5440848. Of stuur uw CV naar: Postbus 845, 5000 AV, fax: 013-5440709. A Elke dinsdagavond zijn wij geopend tot 21:00 uur. Bel ons of kom langs voor een persoonlijk gesprek! Recente vacatures op Internet: http://www.draft.nl E-mail: postmaster@draft.nl V You plan an respect to tl AMGENpi tion activitie and training of the job. Y< rials needed and respecti is responsib (production Manager, Pr< lour profile relevant f operatiot tion (unci at least tw in an (int< Reporting to coordinate, related to sp responsabili You put the and review and evaluate conduct GIv municate w wide. You wi Onze opdrachtgev organisatie die met ee cieel planningsconcept biedt een geïntegreerd fiscaal voordelige en h ten en diensten. In dit verzekeringen, hypot Doelstelling is de realist de klant door de produ de specifieke financië Uniek is dat de klan gewenst moment over heeft in zijn financiële een on line computerve internet. De inzet van i media en het gebruik IT-toepassingen zijn k< voor deze organisatie. Het financiële planni wordt verkocht door ac vanuit het hoofdkantoo krijgen aangeleverd en promotionele ook adrr ondersteuning ontvang ervaren financieel advist belangrijke inhoudelijke ontwikkeling van deze seurs kunnen doorgroeit Ubentverantwoori gestelde omzettargets e U maakt afspraken met

de Stem | 1997 | | pagina 30