DE STEM P E S O E E L tempo-team uitzendbureau Nota Kali Commercieel talent voor een produktenpakket met e aarde NUTRICIA AUTOMATISERINGSMEDEWERKER m/v PROJECTMEDEWERKER KWALITEITSZORG/PATIËNTENVOORLICHTING m/v HOOFDUITVOERDERS SPOORWERKEN UITVOERDERS SPOORWERKEN VAN WELZENES SPOORBOUW jeugdcoördinator/trainer ("nnnf] rondslijper/leerling-rondslijper m/v CNC-draaier m/v CNC-frezer/frezer conventioneel m/v profielslijper m/v VERKOOPSTER (fö GerAntonissenbv v| l| inteneurbouw DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND bb£ PESTEM Kartografisch Medewerker m/v Provincie Noord-Brabant Ben je het thuiszitten beu W GLORIA UC in Baarle-Nassau WERKVOORBEREIDER KALKULATOR jVieuw beleid m Vechtersbazen pleiten onschuldig DE STEM ZATERDAG 15 FEBRUARI 1997 KANTOOR Medewerkers kwekerij m/v voor diverse kwekerijen. Gemotiveerde, hardwerkende kandidaten die graag hun handen uit de mouwen steken kunnen reageren! U gaat planten sorteren, stekken etc. Eigen vervoer is noodzakelijk. Deze banen zijn voor enkele maanden. Informatie: (076) 501 85 00, Jackeline Dekkers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Secretaresse m/v voor een bedrijf in Etten-Leur. U hebt een diploma MEAO-Secretarieel of een secretariele opleiding en enige jaren werkervaring.Verder beheerst u de talen Engels, Frans en Duits in woord en geschrift en kunt u werken metWP en/ofWord, Excel en Exact. Deze afwisselende en uitdagende baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 502 22 44, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Management assistent m/v voor een bedrijf in de omgeving van Etten-Leur. U bent verantwoordelijk voor de public relations en hebt kennis van Internet Daarnaast geeft u secretariële ondersteuning. Hiervoor bent u zeer contactueel vaardig en flexibel.Verder hebt u er geen probleem mee sporadisch 's avonds te werken. Deze uitdagende baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 502 22 44, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Docent Windows '95 m/v voor een bedrijf in de omgeving van Etten-leur. U hebt aantoonbare kennis van Windows '95, liefst met kennis van de gangbare programma's onder Windows. Verder hebt u overtuigingskracht, geduld en bent u flexibel. Deze baan is voor enkele avonden per week. Informatie: (076) 502 22 44, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Data-entry medewerkers m/v voor een bedrijf in Rijen. Naast het invoeren van gege vens hebt u ook een controlerende functie. Uw type vaardigheid is snel en u kunt nauwkeurig werken.Verder hebt u aantoonbare relevante werkervaring en een flexibele instelling voor deze parttime baan. Informatie: (0161) 23 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 Telefonisch verkopers m/v parttime, voor een relatie in Rijen. U neemt de bestel lingen van klanten aan en probeert daarnaast extra pro ducten te verkopen. U hebt ervaring in een soortgelijke functie en bent commercieel ingesteld. De werktijden zijn flexibel. Informatie: (016123 00 30, Nicolette van der Horn Rijen, Rembrandtlaan 56 DETAILHANDEL Slagerij-medewerkers m/v parttime, voor werk op locaties inde regio Roosendaal en Oudenbosch. Hiervoor bent u zowel ervaren en gemotiveerd als flexibel en klantvriendelijk en hebt u verkoop-ervaring. Bij voorkeur hebt u eigen vervoer. U wordt per week ingedeeld. Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 INDUSTRIE Inpakkers m/v voor een relatie in de omgeving van Roosendaal. Het werk bestaat uit het inpakken van diverse producten en u zorgt ervoor dat de hele lijn doorloopt. U kunt zelf standig werken en kleine storingen verhelpen. Het werk is in twee- of drie-ploegendienst.Voor deze baan hebt u eigen vervoer en bent u gemotiveerd en flexibel. U kunt direct beginnen en voor lange tijd aan de slag. Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Heftruckchauffeur m/v voor een groot bedrijf in Etten-Leur. U bent gecertifi ceerd en hebt ruime ervaring. Bovendien gaat u inciden teel in de productie meehelpen. Reageer snel! Informatie: (076) 501 85 00, Cécile Euwe Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Magazijn-medewerker m/v voor een middelgroot magazijn in Etten-Leur.Voor deze baan voor lange tijd bent u rustig, gemotiveerd en secuur. U gaat goederen inpakken en verzendklaar maken. Informatie: (076) 501 85 00, Cécile Euwe Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Verhuizers m/v voor een verhuisbedrijf. Ben je regelmatig een dag vrij? Laat het ons dan weten, want er is vaak werk voor aan- pakkers die kunnen (de-)monteren. Reageer snel. Informatie: (076) 501 85 00, Cécile Euwe Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Schoonmakers m/v die geen problemen hebben met vroeg opstaan. Er zijn diverse schoonmaakbanen in Etten-Leur, Zundert en Prinsenbeek, van maandag t/m vrijdag van 6.00 tot 8.00 uur. Informatie: (076) 501 85 00, Jackeline Dekkers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a SCHOONMAAK Schoonmaak-medewerker m/v voor industriële schoonmaakwerkzaamheden in Roosendaal. De werkzaamheden bestaan met name uit het reinigen van vloeren en wanden. Daarnaast gaat u ook machines en ketels reinigen. U hebt ruime ervaring in de schoonmaakbranche en kunt goed werken met schrobmachines. De werktijden zijn dagelijks van 12.00 tot 20.30 uur Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 TECHNIEK Inpak-medewerker m/v voor een relatie in Roosendaal. U zorgt voor de hele inpaklijn, lost kleine storingen op en regelt de verzen ding. Voor deze baan in dagdienst hebt u een afgeronde technische opleiding en enige ervaring. U bent enthou siast, gemotiveerd en kunt zelfstandig werken. Hebt u interesse? Reageer dan snel, dan kunt u direct en voor lange tijd aan de slag. Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Beletteraar m/v voor een relatie in Roosendaal. De werkzaamheden bestaan uit het beletteren van allerlei objecten in het bedrijf maar ook op locatie. Opleiding is niet vereist maar ervaring met o.a. folie-technieken wel. Het gaat om een leuke tijdelijke baan. Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Chocomel, Fristi, Extran en Nutroma: produkten die haast synoniem zijn met plezier, gezondheid en gezelligheid. Produkten van Nutricia, een oerhollands maar internationaal con cern dat naast deze bekende consumen- tenprodukten ook een brede range van baby-, sport- en klinische voedingsmidde len uitbrengt. Voor de afdeling Horeca/Grootverbruik zoeken wij nu een energieke MBO/HBO'er (m/v) als junior vertegenwoordiger voor het rayon Breda/Tilburg. Na een gedegen inwerkperiode krijgt u de verantwoordelijkheid voor de verkoop van onze bekende merken in het rayon. U werft nieuwe afnemers en onderhoudt contacten met bestaande relaties. Ondernemingslust en commercieel inzicht Tijdens uw economisch-administratieve opleiding heeft u al begrepen dat deze eigenschappen cruciaal zijn voor succes in de verkoop praktijk. Inzet en contac tuele vaardigheid zijn bij Nutricia minstens zo belangrijk als theoretische kennis. Zelfstandig werk met toekomst De populariteit van onze produkten is een eerste garantie voor uw succes. Verder kunt u rekenen op uitstekende back-up en goede toekomstmogelijkheden. De vooruitstrevend heid van onze managementprincipes uit zich in uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een goed salaris, een gratifi catiesysteem, 8% vakantiegeld, een auto van de zaak en representatiekostenvergoeding. Wilt u werken voor een sterk merk? Wanneer u maximaal 30 jaar oud bent, in of nabij het rayon woont, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreid c.v., te richten aan de heer H.Th. Borst, via de afdeling Personeels zaken, Nutricia Nederland B.V., Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer. Graag met vermelding van vac.nr 97/01. INTEGRAAL KANKERCENTRUM ZUID Het Integraal Kankercentrum Zuid (IKZ) is een kennis- en kwaliteitscentrum van en voor oncologische hulpverleners. Samen met ziekenhuizen en thuiszorgorganisaties in de regio Noord-Brabant en Noord-Limburg werkt het IKZ aan een betere zorg voor mensen met kanker dicht bij huis. Het IKZ ontplooit activiteiten op verschillende gebieden: kankerregistratie en -onderzoek, patiëntenzorg, voorlichting, deskundigheidsbevordering en ondersteunende zorg. Het IKZ-bureau telt momenteel 35 medewerkers. Het werkklimaat van het IKZ wordt door de medewerkers als zeer plezierig ervaren. In verband met vertrek van de huidige functionaris zoekt het IKZ een op fulltime basis Functie-informatie Het IKZ is een netwerkorganisatie met veel externe contacten. Een recentelijk ontwikkeld beleidsplan voor de informatietechnologie zal de komende jaren geleidelijk worden uitgevoerd. Dit betekent onder meer het opzetten van een IKZ-intranet en het introduceren van groupware-applicaties. De nieuwe medewerker zal daarbij nauw betrokken zijn. Daarnaast zal de informatiseringsstructuur rondom kankerregistratie en -onderzoek verder worden ontwikkeld en uitgebouwd. Door u en uw collega automatiseringsdeskundige wordt in belangrijke mate zelfstandig gewerkt, waarbij er hoge eisen worden gesteld aan communicatieve vaardigheden. Concrete activiteiten - onderhoud en beheer van administratieve en bibliotheekapplicaties - ontwikkelen en uitbouwen van groupware-applicaties - samen met uw collega verrichten van systeembeheer - oplossen van storingen in hard- of software - zorgdragen voor een jaarlijks activiteitenplan Gevraagd - opleiding HBO Informatica of vergelijkbaar - programmeerervaring (objectgeoriënteerd en RDBMS) - kennis over informatie- en organisatieprocessen - ervaring met systeembeheer (NOVELL en/of NT-server) - coachende, ondersteunende werkstijl Voor het project 'Voorlichting aan kankerpatiënten op één lijn' vraagt het IKZ een op parttime basis (50%), gedurende ten minste twee jaar Het IKZ biedt twee ziekenhuizen ondersteuning aan bij het project, waarbij ziekenhuisbreed multidisciplinaire werkafspraken ten aanzien van patiëntenvoorlichting worden gerealiseerd. Naast genoemde projectmedewerker participeert de IKZ-medewerker voorlichting in het project. Hij/zij beschikt over ruime, inhoudelijke kennis en ervaring inzake patiëntenvoorlichting. Functie-informatie Het ondersteunen van de projectleiders van beide ziekenhuizen bij de organisatie en coördinatie van de projectactiviteiten is de belangrijkste taak. Daarbij denken we met name aan processturing, inventarisatie van trajecten en taakverdeling in de voorlichting, consensusvorming en borging van de afspraken. Een belangrijk aandachtspunt is het stimuleren van een productieve samenwerking met mensen van uiteenlopende disciplines die bij het project zijn betrokken. Daarnaast is het voor het welslagen van het project noodzakelijk om te zorgen voor een goede aansluiting bij bestaande praktijken'van voorlichting en kwaliteitszorg. Oog en oor voor de processen die het project in gang zet en houdt, bevordert, naast enthousiasme, het projectresultaat. Gevraagd - deskundigheid op het brede terrein van kwaliteitszorg, bij voorkeur opgedaan binnen de ziekenhuissector - affiniteit met het care-aspect in de zorg voor mensen met kanker - uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk - enkele jaren ervaring, bij voorkeur met projectmatig werken - een relevante (academische) opleiding Salaris en andere arbeidsvoorwaarden conform CAO Ziekenhuiswezen. Inschaling afhankelijk van ervaring en opleiding, voor de functie van automatiseringsmedewerker conform FWG 45 of 50; voor de functie van projectmedewerker conform FWG 50 of 55. Inlichtingen over de functie van automatiseringsmedewerker kunnen worden verkregen bij de heer L. van der Heijden, afdeling Automatisering of bij de heer P. Razenberg, adjunct-directeur medische zaken. Over de functie van projectmedewerker kunt u informatie krijgen bij mevrouw J. Nogossek, medewerker patiëntenvoorlichting of de heer E.L.F. Graafland, directeur, telefoon 040-2455775. Schriftelijke sollicitatie uiterlijk twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directie van het IKZ, postbus 231, 5600 AE Eindhoven. Van Welzenes Spoorbouw is gevestigd in Dordrecht en beschikt over een jarenlange ervaring op het gebied van aanleg, onderhoud en beheer van spoor-, tram-, en metro- en kraanbanen in binnen- en buitenland. Van Welzenes Spoorbouw is een bedrijfsonderdeel van Van Welzenes welke een werkmaatschappij is van NBM-Amstelland Infrastructuur Milieu BV. in de groep Infrastructuur Milieu zijn activiteiten op het gebied van wegenbouw spoorbouw, milieutechnieken, leidingbouw, industrieservices en verkeers techniek gebundeld. Van Welzenes Spoorbouw wil in contact komen met Profiel: - tenminste een technische opleiding op HBO-niveau - werkervaring van ca. 10 jaar in het vakgebied of in de GWW-sector - kennis inzake projectmanagement en ARBO-wetgeving - creatieve en flexibele persoonlijkheid - goede schriftelijke en contactuele vaardigheden Taken: - organiseren van projecten - leiding geven aan de functionarissen in het werkgebied - plannen van projecten (van jaarplanning naar detailplanning) - bijhouden en verstrekken van de benodigde gegevens voor de project administratie (zowel intern als extern) - bewaken van de kosten van projecten, het aangeven van de stand van de projecten ten behoeve van de periodieke rapportage en facturering - adviseren in het uitwerken van uitvoeringsmethoden - geven van advies ten behoeve van de calculatie - onderhouden van contacten met opdrachtgevers, controle op onder aannemers Profiel: - MTS Civiel Technische opleiding - ervaring van minimaal 3 jaar in de uitvoering binnen de railinfrastructuur of de GWW-sector - goede technische en organisatorische talenten - leidinggevende capaciteiten - sterke communicatieve en contactuele eigenschappen - creatieve en flexibele persoonlijkheid Taken: - op een efficiënte en effectieve wijze uitvoeren van projecten - geven van leiding aan voorlieden en spoorleggers - adviseren ten behoeve van de calculatie en de werkvoorbereiding - onderhouden van contacten met opdrachtgevers en onderaannemers - zorgdragen voor het aanleveren voor gegevens van de projectadministratie Voor meer informatie over een van deze functies kunt u terecht bij de afdeling Personeelszaken van Van Welzenes, telefoon 078-617 92 00. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Schriftelijke sollicitaties met opgave van personalia, ervaring- en opleidings- gegevens kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Van Welzenes, Postbus 834, 3300 AV Dordrecht, t.a.v. afdeling Personeelszaken. De provincie Noord-Brabant kent een organisatie met twee diensten en een drietal ondersteunende sectoren. De dienst Ruimte, Economie en Welzijn (REW) omvat zes afdelingen. Het bureau Kartografie maakt onderdeel uit van de afdeling Buitengebied en verzorgt de ruimtelijke informatie voor de dienst REW. Naast het verzamelen, verwerken en het vormgeven van de ruimtelijke informatie wordt binnen de dienst ondersteuning gegeven aan de uitvoering van analyses. Ook het beheer van thematische geografische informatie maakt onderdeel uit van het takenpakket van het bureau. Het bureau Kartografie is op zoek naar een enthousiaste ervaren Functie-inhoud: Hoofdtaken zijn: - het op geautomatiseerde wijze vervaardigen van beleidsondersteunende illustraties en/of kakarten; - begeleiding van de reproductieprocessen; - in nauwe samenwerking met beleidsmedewerkers het uitvoeren van opdrachten met gebruik van geografische linformatiesystemen, en het ontwikkelen van (beleid) alternatieven (eenvoudige analyse werkzaamheden); - het ondersteunen en uitwerken van beleidsinhoudelijke informatievraagstukken voor de dienst. - Opleiding MBO-niveau of gelijkwaardig (b.v. kartografisch vormgeving); - ervaring met het toepassen van geografische informatiesystemen, bij voorkeur Arc info/Arc view; - kennis van en interesse voor toepassing van andere geautomatiseerde hulpmiddelen; - kennis van kartografische reproductieprocessen; - bij voorkeur ervaring in het werkveld Ruimtelijke Ordening; - stimulerende, praktische, doortastende en creatieve manier van werken; - resultaatgeriche instelling (product gericht); 3 en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Aan deze functie is een maximum-salaris verbonden van f 4.385,- bruto per maand (bij volledige werkweek), exclusief 8% vakantie-uitkering. Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en zal in onderling overleg worden vastgesteld. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. A. Dirks, hoofd bureau Kartografie, tel: 073-6812643. De provincie Noord-Brabant wil flexibel en breed inzetbaar personeel. Zij voert daarom een actief loopbaanbeleid. Medewerkers worden voor een periode van 3 -5 jaar aangesteld in een functie. Daarna gaan zij over naar een andere functie. Dit gebeurt op basis van bestaande mogelijkheden en in onderling overleg. De provincie wil meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische bevolkingsgroepen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is in 's-Hertogenbosch onder vermelding van "REW-97-01in de linkerbovenhoek van de envelop, gelieve u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan het hoofd van de afdeling Buitengebied, dhr. A.J. Bokhorst, dienst REW, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. TACTRON heeft projecten voor: Meetassistenten - LBO/MBO-niveau - In bezit van rijbewijs - Leeftijd max. 23 iaar - Enige tekenvaardigheid - Gemotiveerd, representatief, nauwkeurig, bekend in West- Brabant goed Nederlands sprekend Andere HBO'ers, MBO'ers en LBO'ers zijn natuurlijk ook welkom om te solliciteren. Bel voor meer informatie 010-4587678 en vraag naar Paul Nolten of Piefer Maurik. zoekt voor het seizoen 97/98 een Sollicitanten dienen minimaal in het bezit te zijn van het diploma Jeugdvoetbaltrainer, of daar voor in opleiding zijn. Reacties a.u.b. binnen 14 dagen richten aan: VV Gloria Uc, Postbus 307, 5110 AH Baarle-Nassau Nadere informatie is verkrijgbaar bij de Jeugdse- cretaris, dhr. H. Spijkers, 013-5079696 bv gereedschapmakerij gmi gereedschappen - matrijzen - instrumenten G.M.I. is een ISO 9002 gecertificeerd bedrijf met 35 medewerkers. Het is een producent van o.a. spuitgietmatrijzen, stempels en fijnmechanische precisieonderdelen, waarbij veelal gebruik gemaakt wordt van computergestuurde apparatuur. G.M.I. is op korte termijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van Onze voorkeur gaat uit naar vaklieden met een opleidingsniveau MTS/LTS, BEMETEL, SOM of SVMT-opleiding. Kandidaten met SVMT-opleiding genieten de voorkeur. Uw schriftelijke of telefonische reactie kunt u richten aan B.V. Gereedschapmakerij G.M.I. Broekhovenseweg 130 P, 5021 LJ Tilburg t.a.v. de heer Darmen, tel. 013-5425246 - Lid Metaal Unie - Lid Branchevereniging Tilburgse Gereedschapmakers - Lid Stichting Vakopleiding Metaal Tilburg Gerenommeerde damesmodezaak in Breda vraagt met spoed voor 20-35 u. per week - min. leeftijd 35 jaar - ervaring vereist. Uw schriftelijke reactie gaarne onder nr. 10156 van dit blad. Fatimastraat 144 - 4835 BG - Breda - Tel: 076-5657650 - Fax: 076 Wij zijn een bedrijf gespecialiseerd in maatwerk interieurs van hoogwaardige kwaliteit. In verband met uitbreiding van ons team van 25 medewerkers zijn wij op zoek naar een: Funktieprofiel: De functie bestaat uit het kalkuleren en na opdracht uitwerken van projekten op een dusdanige manier dat hier een gestroomlijnd produktieproces op kan volgen. Vanzelfsprekend zal voor deze functies door ons een prima werksfeer en een passende honorering woren geboden. Handgeschreven sollicitaties met curriculum vitae kunt U sturen naar Funktie eisen: Branche gerichte diploma's en o ervaring zijn een pre. evenals ervaf^ of interesse in de automatisering Ger Antonissen b.v. t.a.v. Frank Antonissen Van onze verslaggever IJzendijke - De provincie Zee land komt nog voor de zomer met een beleidsnota over de toekomst van de landinrich- jjBg in Zeeland. Gedeputeerde pe Kok maakte dat gisteren bekend. „De komende maan den zijn beslissend. Ik hoop in ieder geval dat alle inspan ningen zullen leiden tot vol doende draagvlak in de streek v00r de herinrichting van de kust." pe Kok deed deze uitspraak tij- Van onze verslaggever Terneuzen - Het jongerencent zijn stek in Terneuzen gevond in multi-functioneel centrum straat wordt, als het benodigc voor Kalashnikov. „Dan hebbe heid," zegt Wilco Verherbruggf Om de verbouwingskosten van ongeveer tachtigduizend gulden bij elkaar te krijgen is de stich ting Kalashnikov gestart met de actie Tedere steen is er een'. Van avond is de officiële start met een benefietconcert vanaf 20.00 uur in Kalashnikov met optredens van vier Arnhemse hardcore- punk bands: The Yuppies, Main- strike, Circle of Friends en Ooit. Bovendien komt de inmiddels be ruchte Engelse grunge-band Core optreden. De opbrengsten van dit concert en andere activiteiten worden ge bruikt om de verbouwing te kun nen betalen. Aanpassingen van de huidige ruimte zijn noodzake lijk nu De Triangel dé plek voor Kalashnikov lijkt te worden. Sinds 1991 zit het jongerencen trum in De Triangel, maar dit was slechts een tijdelijke oplos sing. De Triangel was eigenlijk bestemd voor het jeugdwerk, maar zolang dat er nog niet ge vestigd was, kon Kalashnikov daar blijven. In samenwerking met de gemeente ging de stich ting op zoek naar een andere, be tere locatie. Vele locaties kwa men ter tafel, maar werden niet geschikt bevonden. Triangel „Uiteindelijk hebben we in okto ber 1995 besloten om niet meer verder te zoeken en gewoon De Triangel als locatie te behouden," zegt Verherbrugge, die samen met bijna dertig vrijwilligers de zaken draaiende houdt in Kalas hnikov. „Maar De Triangel moet dan wel aangepast worden." In het verleden zorgde Kalashnikov nog weieens voor veel geluidshin der in De Triangel en daarbuiten, maar volgens Verherbrugge is de Van onze rechtbankmedewerker Middelburg - Zelden stonden er zoveel 'onschuldigen' voor net hekje van de rechters in Middelburg en zelden werd er zoveel met modder gegooid in een zaak die een dikke vier uur in beslag nam. Vijf Vlissingers moesten terecht staan, omdat zij op dertien april v°rig jaar drie Duitse zeelieden volledig hadden afgetuigd. Een van de slachtoffers moest met spoed naar het Dijkzichtzieken- jiuis worden vervoerd en over bade de aframmeling nog maar De hoofdverdachten J.V. (23) en ■K. (27) hoorden respectievelijk traanden, waarvan drie voor waardelijk, en een jaar waarvan He maanden voorwaardelijk egen zich eisen. Tegen de twee noreca-uitbaters T.V. (39) en die gisteren luidkeels ondigden dat ZÜ 'n Vlissin- 8en er alles aan deden om de Nieuwendijk zo gezellig moge- maken, eiste officier van a mr- D. van der Bel een L r ceI> waarvan drie maanden voorwaardelijk. he35-jarige e E1 s had dol_ L aan de vechtpartij willen .doen, maar hef wa^ er zo kwat niet eens aan bod oft; m'In z'jn geval vorderde de Het vfr vrijspraak, srh, i ?.gon allemaal redelijk on velrti In café Da Vinei sneu. Duit! 6en sPieSel> eer *erkterS ^erd naar buhenge Pen 6n reeS daar wat klap den,!Vn ket café Pakte een v: slaa„ !t een fles om er mee t' kelen uitbater liet hem strui zeema 6n °olï de derde Duitse gen Werd naar buiten gesla- ging 3ar de Woppartij verder de van te De uitspraak is over twee weken.

de Stem | 1997 | | pagina 24