Restauratie molen Axel eind dit jaar Houtmarkt in Hulst op de schop :sschendal Eerst sloop zes gebouwtjes Halfuurtje Erik Hulzebosch kost 4Bertha' 3500 gulden Zeven parochies werken nauwer samen UITSLAGEN PLAATSELIJK NIEUWS DAG Ki steliike doqj DE STEM Ambulancedienst kaart problemen nog een keer aan in Den Haag Justitie vervolgt herder voor dood zestig schapen pESTEM ZEELAND C2 lorgen... in Björn Idy's Friendly in Hoera, Valentijn J.S. uit Zundert OPA en OMA iullie 40 jarig huwelijk Jubilaris Valentijnsdag Brand verwoest deel woning in Axel editie zeeland I ^redactie Zeeland: I 2e™00rti^: Axel Hulst Kloosterzande St.-Jansteen VRIJDAG 14 FEBRUARI 1997 hticulieren libileum, huwelijk, verloving, I, examen, Abraham enz. 10,65 incl. B.T.W., één grote lerplicht. l35 X 40 mm 26.- incl. B.T.W. Ivraag. Foto's worden niet ■2.313 of geef uw tekst 2 dagen léén van onze kantoren. Ihten aan: De Stem, Postbus ft.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. woor teksten, foto's en tekeningen i redenen te weigeren. opdrachtgever van deze Iiitgever bekend te zijn. Indien pn met opgave van een wordt, is men verplicht zich te ling van misbruik. Uitgever is Idrachtgever bekend te maken. Itwoordelijk voor de in de lrkomende teksten. (t het raam, want vanmiddag pren dezelfde achternaam, i Ma met jullie huwelijk. '"3. .31 ^zondag 16 feb. wordt fiarte gefeliciteerd, i Rob en tante Tanje W- Hartelijk gefeliciteerd van Eric en Kevin en heel veel kusjes. eindelijk in de VUT. Hartelijk gefeliciteerd met Bas, Leonie en Milou_ Van onze verslaggever ,lxel - Zoals de plannen er nu bij staan, kan de restauratie van de Axelse molen eind dit jaar van start gaan. Een ambtelijke werkgroep legt momenteel de hand aan een voorstel met die strekking aan de gemeenteraad. Wethouder A. van Waes kwam met die verheugende mededeling tijdens de vergadering van de commissie Openbare Werken, 1 in het stadhuis. Geld Het was CDA-raadslid A. van Harn die de wethouder de uit spraak ontlokte. Van Harn greep daartoe het voorstel aan van het college om twintig mille uit te trekken voor de sloop van zes ge- touwtjes in de buurt van de mo len aan de Molenstraat. De CDA'er zei dat hij bij dat voorstel Iegelijk graag een tijdpad met be trekking tot de restauratie van de molen had gezien. Het WD-raadslid A. Cambier was niet gecharmeerd van de koppeling die het dagelijks ge meentebestuur in zijn ogen in het voorstel voor het sloopkrediet legde met de restauratie. Hulde aan de 40;jan9e Hij krijgt nog 6 jaar sala^ Het is wei Pfl^ikke hij met de VUT! Een knuffel van alle leden de Buffel eens 't begin van hun relatie. Nu hun 1e huwelijksdag Hanna Charles Veel liefde, geluk en voorspoed. Oma, Pa Peggy en Jan. Zoals gemeld heeft een provin ciaal onderzoek in Zeeland al aangetoond dat er problemen zijn, onder meer door geldgebrek en teveel versnipperde ambulan cediensten. Een speciale commis sie heeft daarom geadviseerd slechts twee diensten in Zeeland op te richten en de Zeeuwse Sta- Van onze verslaggever Axel - Door onbekende oor zaak werd een deel van een kis aan de Van Middelhoven- straat verwoest. De vuur haard werd omstreeks 01.00 uur ontdekt door surveilleren de politiemensen. Be brand was ontstaan in een van de slaapkamers van de woningen. Be Axelse brandweer, die na de I metiding snel ter plaatse was, gaf na ongeveer een uur het sein 'hand meester'. Een deel van het dak werd verwoest. Het schadebedrag was nog niet hekend omdat de bewoners niet thuis waren. De technische re- j cherche van de politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak van I de brand. Bezorgklachten: W teerscontact, 076-5312312 ""t/ravrij. 8.00- 17.00 uur al 8.00 12.00 uur üedadie femeuzen: Elandstraat 32,4532 CG ■5f 0115-645769, fax 0115-645742. ■«Meuren: Frank van Cooten, Frank Deij P. ed chef), Rein van der Helm, Peter %l (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sinne Schelfaut. i toes: Molstraat 1,4461 JK te Oi 13-273700, fax 0113-273701 «acteur: Cees Maas (Provincieverslaggever), i Juist: '«deloo 16,4561 ES m 1'4"37277°. fax °114-372771. C||_a Gerlach Hochstenbach, tugeneVerstraeten, I '°n Koomen h|. ma t/m vrij. 0115 - 645751 «zondag 0115-645753 Retentie-exploitatie stem enZVK teneuzen: 'el'niTcd?raat 32'4532 CG f° '5-H5740, fax 0115-645741 privé 0115-563976, Van onze verslaggever Hulst - Tja, eigenlijk vinden ze 3500 gulden voor een optre den van een halfuur een 'schandalig' hoge prijs. Maar de schaatsende entertainer is 'hot' op dit moment. Dus tast te Bertha Strikes Again diep in de beurs om publiekslieve ling Erik Huizebosch te strik ken voor het vijfde Bertha- evenement op zaterdag 24 mei in Hulst. „We hadden eigenlijk Harry Slinger gecontracteerd, maar er bleek iets mis te zijn met de boe king. Toen we eind januari het boekingskantoor vroegen wie het nog meer in de aanbieding had, kwamen ze met Erik Huizebosch op de proppen. En dat is natuurlijk een lucky shotgezien zijn ongekende po pulariteit," zeg Evert Verwer van de stichting Bertha Strikes Again. Huizebosch - die als tweede fi nisher in de Elfstedentocht vele malen populairder is dan win naar Henk Angenent - zal op het vijfde Bertha-evenement vier tot vijf liedjes zingen. Variërend van Oerend Hard van Normaal tot Het is een nacht van Guus Meeu- wis. „Ook brengt hij zijn eigen polka-achtige carnavalshit Hul zebosch, Huizebosch, Erik Huize bosch ten gehore. Verder zal hij het publiek op zijn eigen wijze wat entertainen." Verwer zag het orakel uit het Overijsselse Gramsbergen deze week op televisie zijn liedjes van het papier zingen. „Ik hoop dat hij in mei zijn teksten uit het hoofd kent. Maar dat zal wel luk ken, nu hij alleen al in februari zestig optredens heeft." Bovendien komt de vriendin van Huizebosch, schaatster Jenita Smit, waarschijnlijk mee naar Hulst. „Zij zorgt ervoor dat Erik zijn teksten bij zich heeft, want hij is nogal warrig." Huizebosch mag dan niet kunnen zingen en onverstaanbare taal uitkramen, Verwer denkt dat zijn optreden in Hulst een succes wordt. „We zoeken het altijd in ludieke artiesten. Huizebosch is misschien niet goed, hij is wel hartstikke leuk." En dus mag je daar best 3500 gul den voor over hebben, hoewel Verwer dat 'schandalig veel' vindt. „Maar René van der Gijp vroeg een paar jaar geleden even veel. Dan is Hulzebosch toch veel leuker." Het Bertha-evenement vindt voor het vijfde opeenvolgende jaar plaats. Vandaar dat de organisa tie haar ludieke festival de titel Bertha's verjaardagsfeestje heeft meegegeven. Naast Hulzebosch treden ook de partybands Jack en The Ni cholsons en Mario Castelli op. „Verder komt wellicht Franco Borsato, hij schijnt de oom van Marco te zijn, of Theo the King naar Hulst." Het Bertha-spektakel op het Ha venfort-terrein in Hulst begint zaterdag 24 mei om 18.00 uur met het kinderprogramma. De arties ten staan vanaf 21.00 uur op het podium. Voor de liberale fractie is de res tauratie van de molen namelijk nog geen uitgemaakte zaak. Een raadsmeerderheid is daar overi gens wel over uit en staat achter het voornemen de molen in oude luister te herstellen. Gribus Cambier noemde het voorbarig nu al tot sloop over te gaan 'ter wijl er voor de restauratie van de molen nog geen letter op papier stond'. Volgens de WD'er was het beter de sloop uit te stellen tot er een concreet herstelplan voor de molen lag. Wethouder Van Waes pareerde de kritiek door te stellen dat het sloopvoorstel los stond van de molenrestauratie. „Bovendien is dit geen verloren werk. Wat er ook gebeurt met de molen, hier moeten we iets aan doen, want het is een gribus." Van onze correspondent Goes - De nijpende geldproblemen bij de Nederlandse ambu lancediensten in het algemeen en bij de Zeeuwse diensten in het bijzonder, worden nog een keer aangekaart in Den Haag. De ambulancedienst Bevelanden rakelt de discussie opnieuw op. Het duurt nog zeker tot half april eer de herinrichtings werkzaamheden in de Hulster binnenstad zijn afgerond. Maar dan is de omvangrijke renovatie van het centrum, die de afgelopen jaren in fasen is uitgevoerd, werkelijk afge rond. Nadat eind vorig jaar de Tuin straat en de Paardenmarkt op de schop gingen, is het nu de beurt aan de Houtmarkt. Na de herinrichting komt de aan sluiting op het Cornells de Vosplein te vervallen en is de Rode Kruiszuil verdwenen. De glasbak is inmiddels ver plaatst naar de Paarden markt. Bovendien komt er bij de Nederlands Hervormde kerk een een oprit voor invali den. Na de Houtmarkt richt de aannemer zijn aandacht op de Kleine Bagijnestraat. Die wordt teruggebracht naar een breedte van drie meter en waar mogelijk worden de stoepen verbreed. Om opstoppingen te voorko men komt er een aparte strook voor laad- en losactiviteiten. Het éénrichtingsverkeer met parkeerverbod blijft gehand haafd. FOTO WIM KOOYMAN ten zijn daarmee akkoord ge gaan. Verder heeft de provincie het rijk om een ruimer budget ge vraagd. Kwaliteitseisen De ambulance-diensten buiten de grote steden kampen met gro te financiële problemen. Zij heb ben te maken met scherpere kwa- liteiseisen, hogere personeelskos ten en steeds meer ritten waar voor ze geen vergoeding krijgen, terwijl het budget lager ligt dan voorgaande jaren. De ambulancedienst Bevelanden wil dit probleem samen met am bulancediensten in de rest van Nederland aankaarten bij het In terprovinciaal Overleg (IPO), de Vereniging van Nederlandse Ge meenten (VNG), het Nederlands Ambulance Platform (NAP) en de kamercommissie voor de volks gezondheid. Volgens Bevelanden kunnen de diensten buiten de grote steden zich niet houden aan de wettelij ke voorschriften omdat het Cen traal Orgaan Tarieven Gezond heidszorg (COTG) daarvoor niet voldoende geld geeft. Ambulancediensten worden door nieuwe wet- en regelgeving van diverse ministeries al geruime tijd gedwongen allerlei maatre gelen te nemen. Die hebben te maken met sociale voorwaarden, arbeidsomstandig heden en kwaliteitsverbeterin gen. Onderhoud Enkele consequenties van de aangescherpte regels zijn: uit breiding van het aantal werkne mers, verdubbeling van maaltijd en kilometervergoedingen, aan zienlijke stijging van de kosten voor benzine en onderhoud van het wagenpark en een toename van het aantal ritten waar geen vergoeding tegenover staat. Zorgverzekeraars achten een aantal posten in de begroting van ambulancediensten voor 1997 echter onacceptabel en een aan tal bedragen te hoog in vergelij king met de COTG-richtlijnen. Dit heeft geresulteerd in een ver laging van de budgetten in plaats van de verhoging die nodig is om te voldoen aan de nieuwe eisen. Van onze correspondente Hulst - De samenwerking tus sen pastores en kerkbestuur heeft tot de oprichting van de Interparochiële Vereniging (IPV) in katholiek zuidoost- Zeeuws-Vlaanderen geleid. Gisteren vergaderde het nieu we bestuur voor de eerste keer in de pastorie van Hulst. Tot 1994 was het ondenkbaar dat parochies op welke wijze dan ook wensten samen te werken om be paalde doeleinden te bereiken. Voor die tijd was elke parochie in katholiek Nederland bijna een vestiging op zich met een eigen bestuur, eigen pastoor en eigen wijze van financieel beheer. Elk kerkbestuur zorgde dat bin nen de eigen parochie alles naar behoren verliep en er was geen overleg met naast elkaar liggende parochies. Daardoor ontstond een enorme druk op de financiële positie van de parochies. Omdat de afgelopen jaren het priesterbestand in Nederland flink gedaald is, namen pastorale werkers en werksters steeds va ker de plaats van de priesters over. Daardoor werden de perso nele kosten steeds hoger en de mogelijkheden van parochies om afzonderlijk personeel aan te trekken namen af. „Deze ontwikkelingen hebben ertoe geleid dat de zeven paro chies van de Zuidrand sinds 1994 er alles aan doen om zoveel mo gelijk samen te werken. Het re sultaat was dat iedereen de pas tores met elkaar wilde delen en dat er dus één pastoresteam kwam voor zeven parochies. De bestuurlijke samenwerking is zo goed bevallen dat er een IPV is opgericht door de bisschop van Breda en dat de zeven parochies in zuidoost-Zeeuws-Vlaanderen (Clinge, Graauw, Heikant, Hulst, Koewacht, Nieuw-Namen en Sint-Jansteen) lid zijn van het IPV," aldus voorzitter Gerard Planken. Het belangrijkste doel van het IPV is ervoor te zorgen dat het pastoraat in de zeven parochies efficiënt en evenwichtig plaats vindt. Het bestuur van het IPV bestaat uit zes vice-voorzitters (Heikant en Sint-Jansteen heb ben één bestuur) van de aange sloten parochies. G. Planken uit Hulst neemt tijde lijk de functie van voorzitter waar, J. Kips uit Graauw zal de financiën beheren en E. van Acker uit Sint-Jansteen verzorgt het secretariaat. „We willen er als bestuur van het IPV alles aan doen om de parochianen van de zeven samenwerkende parochies het nut van deze samenwerking te laten ervaren en te doen inzien. We hebben al heel wat voorberei dende werkzaamheden verricht en het vertrouwen in elkaar is groot. We kunnen nu een solide organisatie tot stand brengen," aldus G. Planken. Pas als deze organisatie een feit is kunnen zaken als financiën, on derhoud kerkgebouwen en derge lijke gezamenlijk en efficiënt worden aangepakt. Volgens het bestuur van het IPV is dit de juis te vorm om adequaat in te spelen op de toekomst van katholiek zuidoost-Zeeuws-Vlaanderen. Van onze verslaggever Emmadorp - Schaapherder L. van Crimpen uit Emmadorp moet zich op 4 maart voor de kantonrechter in Terneuzen ver antwoorden voor de dood van zestig schapen in augustus vorig jaar. De schapen vonden de dood in het Verdronken Land van Saeftinghe door een combinatie van springtij en hevige noordwesterstorm. Die zorgde voor zo'n hoge waterstand, dat de schapen werden ingesloten en vervolgens verdronken. Justitie is tot de conclusie gekomen dat de schaapherder het slechte weer had moeten aan zien komen en dus de schapen tijdig op het droge had moeten brengen. „Wij vinden het laakbaar wat er gebeurd is. Dus heeft hij een dag vaarding gekregen. De kantonrechter moet er maar over oordelen," aldus persofficier D. Veurink. Sinds 1 januari van dit jaar mag de kudde van Van Crimpen niet meer in de schorren rondlopen. Stichting Het Zeeuwse Landschap nam die maatregel om alle risi co's verder uit te sluiten. De stichting had na de gebeurtenissen in augustus onderzocht of de risico's voor de schapen die buitendijks grazen, nog wel aanvaardbaar waren. Ze kwam tot de conclusie dat dat niet het geval was. Vandaar dat de schapenhouder zijn dieren voorlopig op de dijk moet houden. Die maatregel loopt vooruit op het beheersplan voor Saeftinghe, dat eind maart wordt verwacht. „Daarin wordt onder meer bekeken hoe het in de toekomst verder moet met de begrazing in Saeftinghe," zegt Ch. Jacobusse van Het Zeeuwse Landschap. Kaartingen Nieuw-Namen - Zaal De Nach tegaal: 1. A. Dupont-E. Wee- maes, 2. M. Dehenin- J. Siellen, 3. J. Gillis-N. van Bogaert. Nieuw-Namen - Zaal De Grens- vlucht: 1. L. Timmermans-C. Suurd, 2. A. Verhelst-A. Du- pont, 3. F. Blommaert-H. Bo gaert. Hulst - De Lieve, KBO, 24 per sonen: 1. mevrouw De Vliegher, 2. O. Weemaes, 3. mevrouw Weemaes. Carnaval Nieuw-Namen - Wagens: 1. De Toogverkes uit Graauw met Vervoer 149 punten, 2. De Graauwse Studenten met Het Venitiaans Carnaval 146, 3. 't Zeegat uit Clinge met Verkens vieren ook carnaval 142. Groe pen: 1. Sanne de Kindt en Tina Bleyenberg met Spaanse meisjes 106. 2. Jeroen de Waele en Jelle van Damme met Ontsnapte Boefjes 104, 3. Cindy en Bennie Robbrecht met Circusbeer en Pipo 101. Enkelingen: 1. Sof ie van Mullem met Fee 115, 2. Jeroen Ferket met Donald Duck 113, 3. Thijs Bleyenberg met Cowboy 112. Volwassen groe pen: 1. Red Animals met Ome Arie op safari 103, 2. De Kustjes met Op safari 101 punten. Koewacht - Individuelen: 1. Klok, 2. Ajax-supporter, 3. Clown papa chico. Kleine groe pen: 1. Kabouters, 2. Elfsteden- winnaars, 3. Clowns Kiko, Kako en Koko. Grote groepen: 1. Boe renfamilie en koeien, 2. Profie- leke, 3. Sesamstraat. Wagens: 1. Van Duyn pinguins, 2. Snoes haven, 3. Katten, kaas en mui zen. Schietingen St.-Jansteen - De Warande, KBO, 42 schutters. Hoge vogel: E. Fierens, eerste zij vogel: O. de Schrijver, tweede zijvogel: G. Ivens, grootste aantal (6): J. van Kerkhoven. Koersbal St.-Jansteen - De Warande, KBO: 1. P. Rombout, 2. C. Ver- weij, 3. A. van Remoortere. Heikant - KBO, 't Heike, 25 per sonen. Mat 1: 1. J. Bouvré-Fer- ket/E. Jonkers, 2. E. Weemaes- Moorthamer. Mat 2: 1. M. Fer- ket-de Beule/L. Ferket, 2. P. Janssens-Bouvré/J. de Rechter. ■tesDi Hulst: 'immers, privé 0115-562354 I u r—016.4561 ES I 9114-372770. &)den Brande, privé 0114-314570, '4 Verstraeten privé 0114-316755. R/ngstijden: I n3 t/m vr. 8.30- 17.00 uur TONEEL - De Steense toneel vereniging Camere van Rhetori- ca St.-Jan ten Steene brengt morgen de komedie 'Stuivertje Wisselen' van Douglas Donald voor het voetlicht in De Halle te Axel. De voorstelling begint om 20.00 uur. Kaarten reserveren kan nog bij De Halle. BIJEENKOMST - Het Genoot schap Nederland-Israël houdt dinsdag 25 februari een bijeen komst in het wijkgebouw naast de Ichtuskerk aan de Piron- straat. Aanvang 20.00 uur. H. van den Berg uit Terneuzen, lid van de afdeling, houdt een voor dracht over 'De ontwikkeling van het jiddisch, de taal en cul tuur'. Hij heeft eerder lezingen gehouden, die interessant, hu morvol en wetenswaardig wa ren. Introducees zijn welkom. KVG - Maandag 17 februari brengt een aantal leden van het KVG een bezoek aan Albert He- ijn en Gall Gall in Hulst. Om 19.30 uur wordt de groep ver welkomd en wordt verteld over de historie van AH en kan het weekjournaal bekeken worden. Daarna volgt een rondleiding in de winkel, in de Retourette en slijterij Gall Gall. Na afloop is er nog gelegenheid wijn te proe ven. LEZING - Het Katholiek Vrou wengilde houdt woensdag 19 fe bruari een bijeenkomst, waar P. Stockman aan de hand van dia's een lezing verzorgt over de ge schiedenis en de restauratie van de basiliek. Dit als voorberei ding op de bingo voor de basiliek op 10 maart. Op deze avond wordt ook de winnares bekend gemaakt van de plantenwed- strijd van het KVG. Alle deelne mers worden verzocht hun plantje mee te brengen. Beoor deling geschiedt door de heer Cappetijn van De Iris. De bij eenkomst in Het Reynaertshof begint om 20.00 uur. De prijs voor leden is f 5,-, voor introdu cees f 7,50. OUD PAPIER - Voetbalvereni ging Hontenisse haalt in plaats van morgen zaterdag 22 februari oud papier op. DANSEN - Dansamusement St.-Jan houdt morgen een dans avond in gemeenschapscentrum De Warande, aanvang 20.30 uur. De muziek wordt verzorgd door het Jumbo Trio. Kaarten kunnen gereserveerd worden bij de beheerder van De Warande en bij de andere be kende adressen. REGISSEUR - De Camere van Rhetorica St.-Jan ten Steene is op zoek naar een nieuwe regis seur. Momenteel verzorgt Danni Heylen deze taak. Door haar drukke werkzaamheden bij de BRT, met name bij FC De Kam pioenen, ziet Heylen zich ge noodzaakt deze taak neer te leg gen. THEATER HULST Soundmix/Playback Show - door en voor den Dullaertwijk - Den Dul- laert-19.00 uur TERNEUZEN Clown Slimpie - 'De verjaardag van Slimpie' door Slim Jeugdthea ter - voor kinderen 4-12 jaar - De Driehoek - Prof. Zeemanstraat 216 - 14.00 uur Han Romer Titus Tiel Groene- stege - 'Optisch Bedrog' - derde deel van trilogie - Zuidlandtheater - Zuidlandstraat 111 - 20.00 uur MUZIEK GOES James Hardway Trio - concert - 't Beest - Beestenmarkt 3 - 21.00 uur SINT-NIKLAAS Will Tura - in concert - Stads schouwburg - 20.00 uur DIVERSEN HEIKANT Vleeskaarting - café Du Commer ce - 20.00 uur SINT-JANSTEEN Kaarting - café De Kroon - 14.00 uur Jeugdsoos - De Warande - 19.00 uur STOPPELDIJK Koersbal - competitie - 't Gelaag - 13.30 uur CLINGE Bingo - ANBO - Malpertuus -13.30 uur Bieden - Malpertuus -13.30 uur AXEL Handwerken, biljarten - De Halle -14.00 uur Gymnastiek voor ouderen - De Halle-16.00 uur Kaarting - Ons Genoegen - clublo kaal - 20.30 uur Bingo - DE Boemerang - 20.00 uur SPUI Open huis - De 3 Gehughten - 21.00 uur SAS VAN GENT Tentoonstelling - Keramiek van Sia Braakman - huisartsenpraktijk Sas van Gent - 08.00-12.00 en 14.00- 17.30 uur SLUISKIL Rakbak - Meulengat - SKI - 20.00 uur Kaarting - kantine voetbalvereni ging Sluiskil -19.45 uur VOGELWAARDE Vleeskaarting - café Ons Vermaak -14.00 uur - bieden en jokeren FILMS GOES Grand Theater - 19.00 en 21.30 uur Ransom HULST Koning van Engeland -14.00 uur Pinokkio 14.00 uur Matilda 14.00 uur De klokkenluider van de Notre Dame 14.00,19.30 en 22.00 uur Star Trek: First Contact 14.00,19.30 en 22.00 uur Space Jam 14.00 en 19.30 uur Dragonheart 19.30 en 22.00 uur Ransom 19.30 uur Evita 22.00 uur The Leopard Son 19.30 en 22.00 uur First Wives Club 22.00 uur Glimmerman OOSTBURG Ledeltheater - 20.00 uur The long kiss goodnight BRUGGE Kennedy Complex 20.00 en 22.30 uur Extreme measu res 17.45 en 22.30 uur The mirror has two faces 20.00 uur Jude 17.00 uur Evita 18.00 en 22.40 uur First Wives Club 14.30, 20.00 en 22.30 uur Maximum Risk 17.00 en 20.00 uur Portrait of a lady 14.30 uur Pinokkio 14.00 en 16.00 uur Matilda 14.00 en 16.00 uur The Hunchback of Notre Dame GENT Decascoop 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Ex treme measures 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Star Trek 14.30 en 17.00 uur Harriet the spy 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Space Jam 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Maximum Risk 14.30 uur Pinokkio 17.00,20.00 en 22.30 uur Portrait of a Lady 20.00 en 22.30 uur The Relic 14.30,17.00 en 22.30 uur The Frigh- teners 20.00 en 22.30 uur The mirror has two faces 17.00, 20.00 en 22.30 uur Lost High way 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Ransom 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur First Wives Club 20.00 uur Evita 14.30 en 17.00 uur Daylight 14.30 uur Matilda 20.00 en 22.30 uur Sleepers 14.30 en 17.00 uur De klokkenlui der van Notre Dame KNOKKE Beverly Screens 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Maximum Risk 22.30 uur The ghost and the dar kness 15.00 en 17.30 uur Microcosmos 15.00,17.30 en 20.00 uur Space Jam 20.00 en 22.30 uur The first wives club 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Ransom Activiteiten en evenementen be stemd voor de dagklapper bij voor keur per brief(kaart) zenden aan re dactie De Stem, Postbus 145 4530 AC Terneuzen. Faxen kan ook: 0115 - 645742. Telefonisch op dinsdag en donderdag tussen 13.00 en 15.00 uur via nummer 0115 - 645752.

de Stem | 1997 | | pagina 13