DE STEM P E O l\l E E Flexibele Secretaresse Sales Account Manager (SAM) ^7 U BERNER STEUR TOPIC Mercuri Urval autoschade VERKOPER met veel energie en gevoel voor service Vertegenwoordiger (m/V) ervaren automonteur aankomend automonteur v ge functie bent u gewend op diverse niveaus te onderhandelen en kunt u zich op een soepele wijze aanpassen Kansen in tijdelijk werk [ipgssystemen Bij TOPIC zet jij je voornemens om in dadenl DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND m/v. ROTOGRAVURE ETTEN Lassers Fleeters pipeline fitters en spacers 1e en 2e pijpfitters Steamt racers Autogeen lasser Instrument fitters IJzerwerkers Constructiebankwerker Sleutelaars Steur Autoschade bv BT Nederland .V/ Nachtbrakers m/v Jonge aanpakkers m/v Magazijnchef m/v Technisch commercieel medewerker m/v Schilder m/v randstad uitzendbureau (jeve ili{Jer1 ...dus groeit ook onze behoefte aan actieve IgpppSfmonteurs tiffe SI TOP-AUTOMATISERINGS- SPECIALIST M B E 0 I.S.O. Uw helpende hand TOG Administratief/commercieel medewerk(st)er DE STEM ZATERDAG 8 FEBRUARI 1997 DESTEM Mercuri Urval is een internationale managementadvies- organisatie. Kernactiviteiten zijn werving selectie, potentieelbeoordeling, managementontwikkeling en organisatie-advies. Onze opdrachtgevers komen uit alle sectoren van het bedrijfsleven en uit non-profit organisaties. Mercuri Urval Nederland heeft vestigingen in Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Breda, Eindhoven, Groningen, Maastricht en Rotterdam. Het team in Breda (momenteel 6 consultants en een secretaresse) is op zoek naar een De functie: Je wordt verantwoordelijk voor een optimale ondersteuning van de consultants bij de uitvoering van hun taken. Dit omvat o.m. agendabeheer, het maken van afspraken en het uitwerken van rapporten. Daarnaast is er veelvuldig contact met opdrachtgevers en kandidaten, zowel telefonisch als op het kantoor. Naast deze kernactiviteiten verricht je alle bijkomende werk zaamheden die bij een kantoor van deze omvang passen. Deze functie neemt een belangrijke plaats in in het totale bedrijfe- gebeuren en vraagt een grote mate van verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. België Denemarken Finland Frankrijk Engeland Italië Nederland zweden Wij vragen: - Een representatieve en flexibele secretaresse die ook routine werkzaamheden niet uit de weg gaat. Sterk wisselende werkdruk vormt voor jou geen probleem. - Een opleiding op minimaal HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding. - Enkele jaren ervaring als secretaresse in een bij voorkeur zakelijke dienstverlenende onderneming. - Ervaring met WordPerfect en Word. - Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel schriftelijk als mondeling. - Woonachtig in (de directe omgeving van) Breda. Wij bieden: - Een afwisselende, zeer zelfstan dige baan in een gezond en groeiend bedrijf, waarin je als secretaresse een essentiële bijdrage levert aan het bedrijfs resultaat. - Een klein, hecht team van profes sionele collega's die op een informele wijze samenwerken. - Een passend salaris en arbeids voorwaardenpakket. Heb je interesse in deze full-time functie Schrijf dan je sollicitatiebrief met c.v. o.v.v. ref.nr. 73.978021 binnen 8 dagen naar: Mercuri Urval B.V., Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda. Noorwegen Spanje Duitsland Verenigde Staten Estland Zwitserland Australië Oostenrijk Rotogravure Etten is een dynamische onderneming met een gevarieerde kring van opdrachtgevers in tien Europese landen en daarmee de grootste grafische exporteur van Europa. De organisatie, met ruim 400 medewerkers, richt zich op de productie in diepdruk van catalogi, retail drukwerk, tijdschriften en sponsored magazines in zeer grote oplagen. Binnen onze sector commerciële zaken zoeken wij een Onderdeel van Roto Smeets De Boer Roto Smeets De Boer is op regionaal, nationaal en internationaal niveau een toonaangevende aanbieder van gedrukte en multimediale pro ducten. Het is haar ambitie om voortdurend een concurrerende positie in te nemen door middel van de professionaliteit van haar medewerkers, de kwaliteit van haar dienstverlening, haar voorsprong in technologie en de efficiency die zij haar klanten biedt. De SAM is de contactpersoon tussen de verkoopkantoren van Roto Smeets de Boer en Rotogravure Etten. Samen met twee collega SAM's en de adjunct directeur commerciële zaken is hij/zij verantwoordelijk voor de ondersteuning van de orderwerving door de Roto Smeets verkooporganisatie. Hij/zij voedt de verkoopkantoren met informatie en ondersteunt deze in de onderhandelingen met klanten. De SAM beoordeelt en accep teert tevens de offerteaanvragen en stelt de verkoopmarge vast. Van de kandidaat verwachten wij: Een HEAO-CE opleiding of vergelijkbaar. Kennis van moderne talen in woord en geschrift, met name Frans, Duits en Engels. Een commerciële instelling. Goede contactuele eigenschappen Bereidheid om op onregelmatige tijden te werken Brede grafische kennis en affiniteit met de grafische industrie. Op deze functie zijn de arbeidsvoorwaarden van Roto Smeets de Boer van toepassing evenals de CAO voor het Grafisch Bedrijf. Schriftelijke reacties kunt u tot uiterlijk 14 februari richten aan: Rotogravure Etten, t.a.v. de heer A. Teunissen, afd. P&O, Postbus 40, 4870 AA Etten-Leur. TECHNISCH BUREAU S.VISSER project support Technisch Bureau S. Visser is een toonaangevend bureau op het gebied van vakspecialisten in de techniek. Onze vestiging in Alblasserdam is actief in het gehele land. Uitvoerende vakspecialisten worden ingezet in de metaal- en electrosector en in de installatietechniek op projecten bij diverse opdracht gevers. Voor een toenemend aantal opdrachten zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: stw 6-G, 0-80, 80-500 tig en tig-electrisch Voor alle functies dient u, bij voorkeur, in het bezit te zijn van diploma Bemetel/SOM en Veiligheid 1. Pijpfitters certificaat flensmonteur. Indien u geïnteresseerd bent in één van bovenstaande functies, bel dan om een afspraak te maken met de heer R. Kroon, telefoonnummer (078) 691 25 55. Of stuur uw sollicitatiebrief, met Curriculum Vitae naar: Technisch Bureau S. Visser, Plantageweg 19,2951 GN Alblasserdam. Berner is leverancier van: bevestigingsmaterialen, gereedschappen, chemische produkten, voorraadsysternen, montage- en werkplaatsbenodigd heden voor garage- en bouwwereld. Wij zijn ISO 9002-gecertificeerd. Verdraaid goed in bevestigingstechniek Onze organisatie zoekt ter uitbreiding van ons verkoopteam in de buitendienst Automonteurs of vrachtwagenmonteurs die op zoek zijn naar een commerciële job als U bent automonteur, plaatwerker of vrachtwagenmonteur, u heeft commercieel talent en u wilt nu de overstap maken naar een uitdagende nieuwe job als vertegenwoordiger in de garagewereld of in de landbouw- en transportwereld. Er zijn meerdere rayonmogelijkheden in Noord-Brabant. Uw technische kennis wilt u omzetten in verkoopsucces en een groeiend salaris. U houdt van uitdagingen en kunt uzelf goed motiveren. U legt snel contact met bestaande en nieuwe relaties en werkt klant- en prestatiegericht. U bent een doorzetter en winnaarstype en bent minimaal 25 jaar oud. Wij verzorgen een uitvoerige scholing en opleiding op het gebied van produktkennis, administratie, verkoopkunde, routeplanning... Kortom, u kunt rekenen op een goede ondersteuning en begeleiding. Een bedrijfsauto wordt u ter beschikking gesteld. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met overzicht over uw opleiding en werkervaring en een pasfoto zo snel mogelijk naar ons op. Berner Produkten b.v. t.a.v. afdeling personeelszaken Vogelzankweg 175 Tel. 045-5339133 6364 AC Landgraaf Fax 045-5315148 te Oudenbosch houdt zich als middel groot bedrijf bezig met het schadeherstel en spuiten van personen- en bedrijfs voertuigen. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij voor de afdeling personenwagens een: voor het zelfstandig de- en monteren en het afleveringsklaar maken van schade-auto's. Wij bieden: -na gebleken geschiktheid, een vaste aanstelling -een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden -afwisselende werkzaamheden Voor inlichtingen of reacties kunt u contact opnemen met de heer J. Steur, 0165-31 53 50 Steur Autoschade BV, Nijverheidsweg 9,4731 CZ Oudenbosch. De functie. Als Field Salesman bent u zelfstandig verantwoordelijk voor het merciële resultaat door acquisitie en relatiebeheer in uw rayon. Uw klanten ziin<""' der andere distributiecentra, op- en overslagbedrijven en groothandels. U bent volwaardige gesprekspartner die zijn relaties op deskundige wijze adviseert en bemt? Uw doelstelling is om vanuit de specifieke bedrijfssituatie van de klant een maatwerkad te geven. U wordt hierin bijgestaan door support-afdelingen van BT Nederland. U werkt n"B samen met de afdeling Service. Door uw contacten bent én blijft u goed op de hoogte vanl marktontwikkelingen. U rapporteert aan de Field Sales Manager. <p Uw achtergrond. Om deze functie goed te kunnen uitoefenen, heeft u een opleiding op HBO-niveau h drijfseconomische kennis en aantoonbare technische affiniteit. U heeft minimaal één jaar ervaring in O commerciële buitendienstfunctie waarbij de nadruk ligt op het genereren van new business. Ook in uw hT A Onze relatie, BT Nederland B.V. gevestigd in Ede, is een zelfstandige werkmaatschappij van de Zweedse multinational BT Industries. Sinds 1965 is BT vertegenwoordigd op de Nederlandse markt met een compleet leveringsprogramma intern transportmate- rieel. In Nederland werken ruim 130 men sen bij BT. Wereldwijd is BT marktleider in handpallettrucks. Naast een hoogwaardige kwaliteit van de trucks staat BT bekend om haar op maat gesneden servicepakket. uw gesprekspartners. Uw leeftijd is rond de 28 jaar en u woont in het rayon, of bent bereid daarheen te verhuizen Wie bent u? Uw persoonlijkheid kenmerkt zich door representativiteit, gedrevenheid en enthousiasme. U staat 0® voor de wensen van de klant en kunt hier slagvaardig op reageren. U bent goed in staat zelfstandig en planmatig* werken en u geeft blijk van een klantgerichte, flexibele en initiatiefrijke werkinstelling. Uw aanpak is resultaatgericht' Het spreekt voor zich dat uw commerciële en communicatieve vaardigheden van hoog niveau zijn. Een goede after-saT- en het nakomen van door u gemaakte afspraken vindt u vanzelfsprekend. Onze relatie biedt u een interessante en commerciële uitdaging in een professionele organisatie met een preir werkklimaat. Tegenover uw inzet en capaciteiten staan een goed salaris en dito emolumenten. Als u zich in het gevraagde profiel herkent, stuur dan binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder vermelding van nummer 0357, naar mevrouw S.B. Michielen van Interselect Werving en Selectie Paardeweide 2-4, 4824 EH Breda. Vermeld hierin uw motivatie en sluit een curriculum vitae bij. Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwei. INTERSELECT -R werving en selectie INTERSELECT B.V. is lid van de O.A.W.S. Vergunning CBA/A 9103 65 Interselect heeft de 3-Dimensionale selectiemethodiek ontwikkeld. Praktijksimuiaties gebaseerd op de assessment center methode en psychologisch onderzoek kunnen daarvan deel uitmaken Voor een internationaal koeriersbedrijf in Breda zijn wij op zoek naar sorteerders die op oproepbasis willen werken in de nacht. De werktijden zijn van 03.00-05.00 uur. Bent u 2 3 nachten beschikbaar en heeft u interesse in bovenstaande functie, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. De verdiensten zijn goed. Informatie bij Miriam Ruijs, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een bedrijf op Tholen zijn wij op zoek naar handige jonge mensen voor het monteren van zonnebanken. Kan jij overdag of s'avonds aan de slag en ben je jonger dan eenentwintig jaar? Neem dan snel contact op met ons. Informatie bij Inge Hoogesteger, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Voor een groothandel in sanitaire materialen in Terheijden, zijn wij op zoek naar een magazijnchef. U zult leiding gaan geven aan ongeveer 8 medewerkers. U bent verantwoordelijk voor het voorraadbeheer en de in- en uitgaande goederenstroom. Het betreft een klein tot middelgroot magazijn bestaande uit voornamelijk legbord/vakkenstellingen. De verwerking van binnenkomende en uitgaande goederen geschiedt via een geautomatiseerd magazijnsysteem. Heeft u ruime ervaring opgedaan met magazijnwerk en bij voorkeur leidinggevende ervaring reageer dan zo snel mogelijk. Het betreft een baan richting vast dienstverband. Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Voor een van onze relaties op industrieterrein Moerdijk zoeken wij per direct een technisch/commercieel medewerker. U zult zich gaan bezighouden met het ontwerpen van verschillende types noodhuisvesting en facilitaire units, prijscalculaties, werkvoorbereiding, inkoop van materialen, offertes en faktu- ratie. De eisen voor deze funktie zijn HTS, kennis van staalcon structies, houtafwerking, electrische bedrading en sanitair. Ervaring met Cad-Cam, Windows '95 en kennis van de Engelse eventueel Spaanse taal is ook vereist. Informatie bij Iris Nieuwlaat, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. Wij zoeken per direct voor een van onze relaties op Moerdijk een schilder. De werkzaamheden bestaan uit het schilderen van porta-cabins aan de binnen- en buitenkant. Ervaring is niet vereist voor deze funktie, een relevante opleiding is een pre. Informatie bij 05, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. iigcti TL Cipe staat voor Control Information Protection Par L'Ecoute en is een snelgroeiend en succesvol bedrijf in beveiligings- en bewakingssystemen. Ier ondersteuning van het serviceteam van ons regiokantoor BREDA zoeken wij zulke actieve monteurs. Wij denken aan een enthousiaste MTS'er met electro-/energie- techniek als opleiding die woonachtig is in de regio. Leeftijd ongeveer 25 jaar en in bezit van een rijbewijs. Ervaring in deze branche is een pré, echter geen noodzaak i.v.m. de mogelijkheid voor een interne opleiding. Onze nieuwe medewerkers die enthousiasme paren aan een goede inzet kunnen rekenen op: een prima salaris- en overwerkregeling; gevarieerde, zelfstandige en contactrijke functie in een dynamische onderneming; de beschikking over een bestelwagen. Belangstelling? Richt dan uw sollicitatie met c.v. aan: CIPE Nederland BV t.a.v de heer B. Leysens Postbus 604 2900 AP Capelle a/d IJssel EDOt' Het nieuwe jaar is weer begonnen. Je bent je goede voornemens niet vergeten. Nieuwe uitdagingen ga je zoeken. In een baan met meer en betere mogelijkheden. Zet je voornemens nu om in daden! Want wij hebben de baan die je zoekt. Topic is een automatiseringsbureau gespecialiseerd in de ontwikke ling van embedded softwaresystemen. Een softwarehuis 'nieuwe stijl', die garant staat voor groei. Daarom zijn wij op korte termijn op zoek naar de met een afgeronde HBO- of WO-opleiding en kennis van en ervaring met embedded systems. Wij bieden een interessante job, uitstekende begeleiding en perfecte opleidingsmogelijkheden. De arbeidsvoorwaarden zijn net zo goed als onze mensen. Spreekt dit je aan? Stuur ons dan binnen 14 dagen een korte overtuigende brief met c.v. Wil je eerst meer informatie, bel dan even met Rieny Rijnen of Roger Smeets. Roger is ook 's avonds te bereiken onder telefoonnummer: (045) 523 20 88. Wie weet is Topic straks ook 'embedded in your future'! Topic Automatisering B.V. De Korenaar 12, 5688 TS Oirschot, telefoon (0499) 57 11 11 E-mail: info@topic.nl, Web-site: http://www.topic.nl INDUSTRIAL SERVICES 00STERH0UT B.V. I.S.O. is een dienstverlenende organisatie op werktuigbouwkundig gebied. Onze allround monteurs reviseren, onderhouden en bouwen machines in diverse industrieën. Om onze expansie verder vorm te geven zoeken wij een: Uw taken: Zelfstandige acquisitie Bezoeken van prospects en klanten Gesprekspartner voor monteurs Verzorgen van verkoopadministratie (m/v) Uw profiel: min. 3 jr. ervaring als industrieel verkoper MBO/HBO niveau no-nonsense mentaliteit relatiebouwer en -beheerder Uw schriftelijke reactie met pasfoto stuurt u binnen 14 dagen t.a.v.: de heer G.J. Heijmering, Bredaseweg 108c, 4902 NS Oosterhout. TCGI (Netherlands) BV zoekt per direct: INTERNATIONAL Voor een nieuw project in Breda hebben wij iemand nodig die; zelfstandig kan werken goede contactuele vaardigheden heeft minimaal MBO opleiding heeft de planning voor ons mobiele netwerk op zich kan nemen tussen de 25 en 35 jaar is Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan: TCGI (Netherlands) BV, Postbus 6457, 4802 HL Breda NEDERLAND 1 12.30 13.00 15.05 15.33 15.59 16.30 16.50 17.00 17.08 17.59 18.11 18.40 19.27 20.00 20.14 20.47 20.55 21.43 22.12 22.51 23.51 Omroepparochie: Eu ring De katechismus van lieke kerk Viering vanuit de te Utrecht Wilde ganzen De vijf zuilen, repi over de islam (slot) Kumar Sanu, 2-delige diase zanger (slot) Spannenburg Testament, animatie- en Saul 7 Levens, reportage-si ven jongeren die tien ten over wat zich afsf hart Late voorstelling Het gezongen woord Nieuws op zondag Oproep Spoorloos plantage Allee, serie Beeldenstorm, kunstr Kookgek Co ER, ziekenhuisserie Big Cat Diary, serie o ten (slot) Journaal Netwerk, actualiteiter Weeroverzicht Spoorloos Zonder ernst, corned; Kruispunt, achtergrc en samenleving Den vite riddaren, (slot) Nachtgedachten: Le dienen (tot 23.57) NEDERLAND 2 10.00 10.30 11.00 11.30 12.00 12.10 17.52 18.00 18.05 18.10 18.20 18.35 18.44 19.43 20.15 21.15 23.10 23.15 00.05 Nederland zingt op Bonjour, ochtendmag Een eigen ondernem Kwintessens Journaal Studio Sport met o.a Roemenië-Nederland Je hersenen... Dat bei zending van de Her Nederland Journaal De specialist, inform: Encyclopedia galacti Knoop in je zakdoek Como dice (Spaans ners), informatie Medisch Centrum W Zoovenirs, dierenmac Golden Nose of Mor zikaal amusement (hei Studio Sport Human Resource Ma informatie Mystiek en magie Journaal NEDERLAND 3 09.00 Villa Achterwerk, kir ne met Kleine Beer, an 09.25 Verhalen van de 09.40 Hubertien en BELGIË FRANS t 10.00 Les soldats rêvent aussi, i re 10.30 Le coeur et l'esprit 11, tieviering 12.00 Mise au point, gazine 12.45 Weerbericht 12 Aansl.: L'hebdo 13.45 Courant: Jardins loisirs 14.45 Les pand bra Winger, natuurdocumenta sektors, tekenfilmserie 16.10 the Beast, misdaadserie 17.00 bout du monde, serie gesprekk vannah, serie 18.15 Autovisio 18.45 Week-end sportif 19 20.10 La chanson du siècle 21. of Helen Walker, Amerikaanse 1995 22.50 Alice Guy ou l'enfa ma. Documentaire over het b filmkunst. Aansl.: Laatste nieuv i BELGIË FRANS 2 11.30 Tour des salles, zaalsp 12.00 Match 1, sportrubriek 1 re de Diables, portret Georges Zaalvoetbal 16.00 Basketbal sport, hoogtepunten races in S| jectif Europe 18.10 Mise au p magazine 19.00 lei Bla bla, kinr 19.30 Nieuws 20.00 Javas, 20.10 En toutes lettres, liter: 21-05 Alice 86: Les enragé 21.30 Carré noir: Belgische Nieuws 22.50 Week-end sporti des salles, magazine DUITSLAND 1 07.05 Prince Valiant, kinderse muckl TV 08.30 Sesamstrasse renten Club, kindermagazine ball, magazine 11.00 Tagessch wunderbare Reise des kleinen son mit den Wildgansen, tr 11.30 Die Sendung mit der Pressedub 12.45 Kölner Schuil 7?g, verslag carnavalsoptoch 75.30 Tagesschau 15.35 Spol !ïw fjjanssPringen, skiën (W WK skiën te Sestrière en Sper reportage over de Winterspels 7.00 Ratgeber: Recht, juridis ui i ^usst t'u e'n Schwein Welt?, portret a capellakoor ia.00 Tagesschau 18.05 Der keerstips 18.08 Sportschau 1 rasse, serie 19.09 Die Gold Weltspiegel 19.50 Sportscha *«■00 Tagesschau 20.15 Die R3, politieserie 21.45 Kulturre loin Tagesthemen 22.30 'W, alternatieve carnavalszi ^eu se Stunker 23.30 Fürch ben/Paure e amore, speelfilr 9esschau 01.30 Le streghe, s DUITSLAND 2 JW5 On a volé la »8-15 Diese '•30 Klassik am Mi Burkhard, Leoncavallo J«r Zeit, kerkelijk wvi ?ottesdienst WK skiën, reuzen! lon: teams heren cuisse de J Woche. Mórgen: en Str; nieuws 0' I.00 Spc 10, -"•■.uiciljl IU.UU spc reuzenslalom dame TIC hrscAM 4 A JA 13.40 Heu T

de Stem | 1997 | | pagina 46