Bestrijding zakkenrollers krijgt voorrang I I Lustrumfeest Zeeslag in teken van ''De Breskens Jacobus Riemens is nu 'ridder' Voorbereiding voor herinrichting van kust is in volle gang SPORT IN HET KORT UITSLAGEN I 'olitie West-Zeeuws-Ylaanderen gaat meer aandacht schenken aan inbraken in vakantiehuisjes ZEELAND C4 Middelburger u-listig gewond lij aanrijding Fietscampagne gaat nog door Benefietconcert voor verbouwing van Kalashnikov Paus' op bezoek J1 het Uulehat P?US Oml0-00uur Recreatief volleybal Sas van Gent Bedrijfstennis Hulst Vrouwentennis Hulst ZVH Morres klopt Hulshof Team Bert van Veen naar NK Kaartingen pëSTEM Zijn de kleine DONDERDAG 6 FEBRUARI 1997 .„onze verslaggeefster jjis - Het bestrijden van zakken ners en het terugdringen van het inbraken in vakantiewonin- I(t m West-Zeeuws-Vlaanderen, ijlzijn de twee vormen van crimi- jliteit waaraan de politie in West- ,{MWS-Vlaanderen dit jaar zeer el aandacht zal besteden. I nieuwe hoofd basiseenheid politie stburg, A. Muller, verkondigde dat de- wek in de Sluisse raadzaal vooraf gaan de commissie Financiën en At hene Zaken van de gemeente Sluis- Aardenburg. De aanwezige raadsleden kregen van hem uitgebreid uitleg over het beleidsplan van de politie. „We zijn momenteel druk bezig afspra ken te maken met de middenstandsvere nigingen en de horeca binnen de gemeen te Sluis-Aardenburg over het bestrijden van zakkenrollers. Met name in Sluis worden bijna elk weekend mensen het slachtoffer van zakkenrollerij. Vanuit de horeca en winkeliers hopen we op een meer signalerende functie, vandaar dat wij op korte termijn met deze mensen rond de tafel gaan zitten." „Het is en blijft verdraaid moeilijk om zakkenrollers in de kraag te vatten. Afge lopen zondag zijn er bij ons vier aangif ten binnengekomen van slachtoffers die in Sluis zijn bestolen. Deze dag liepen er drie agenten en een parkeerwachter rond. Het gebeurt in feite onder hun ogen en dan nog heb je niks in de gaten, het is dus echt verschrikkelijk lastig om deze dieven te pakken," aldus Muller. Muller sprak de hoop uit dat zodra er meer surveillanten zijn opgeleid, er bete re mogelijkheden zijn om deze kleine cri minaliteit tegen te gaan. „Op de korte termijn wordt het moeilijk, maar we ho pen in de loop van het jaar meer mensen in te kunnen zetten. Op deze manier wil len we ook het aantal inbraken in vakan tiewoningen hier in de streek bestrijden. Wij als politie samen met de gemeente Sluis-Aardenburg en Oostburg vinden dat we zeer preventief moeten werken om dit grote probleem aan te pakken." „We hebben inmiddels contacten gelegd met verschillende beheerders van vakan tieparken en campings. Hierbij gaat het met name om huisjes aan de kust zoals het Zwindorp. Ook schrijven we de ge bruikers aan van deze tweede woningen. We geven hen tips om een verhoogd risi co tot inbraak te voorkomen. De inbra ken betekenen elk seizoen weer een be hoorlijke plaag, er wordt veel schade toe gebracht, daarom is het van groot belang dat we hier flink mee aan de slag gaan." Muller benadrukte dat de politie effectie ver wilt werken. „We willen meer blauw op straat, dus meer surveillanten en zeer belangrijk hierbij is de rol van de wijka gent. De wijkagent moet steeds meer gaan functioneren als een tussenpersoon. Hij moet meer bezig zijn met netwerk vorming richting overheid, burgers en bijvoorbeeld scholen. De mensen moeten ons weten te vinden en daar gaan we hard aan werken." in onze verslaggever (tie - Een 75-jarige man uit iddelburg is afgelopen dinsdag aan het hoofd gewond ge likt nadat hij was aangereden een 50-jarige automobilist itïeere. t man is in eerste instantie vergebracht naar het ziekenhuis iVlissingen. Later is hij ver- loerd naar een ziekenhuis in Rot- (idam. )e Middelburger kwam rond uur van een boerenerf aan ereeweg gefietst en stak de ijlaan over naar het fietspad. De atobestuurder kon de man niet lier ontwijken. )e fiets werd totaal vernield. Jok de auto liep schade op. Op moment van de aanrijding eed een onbekend gebleven touw op de fiets richting Veere. Ie automobilist vroeg haar om maar de vrouw fietste zon- er op of om te kijken verder. lanonze verslaggeefster izen - De campagne 'Fiets uar je werk/Maak werk van tiet en' van het Zeeuws Platform Duurzame Ontwikkeling zet zich ipig voort. Delta Nutshe ll is voor drie jaar de hoof d- ponsorvan het project. Doel van npagne is het fietsgebruik »or woon-werk verkeer te sti muleren. )e campagne ging in 1992 van tart. Het afgelopen jaar deden londerd Zeeuwse bedrijven en "ingen mee aan de actie, 'eer tweeduizend deelne- «ers fietsten in de periode van 1 pril tot 1 oktober 2,2 miljoen ki nneten lelta Nutsbedrijven ondersteunt !e actie met name omdat het be kijf zich sterk maakt voor mi- ieuzorgprojecten. Fietsen be- «rkt de uitstoot van C02. Het ge- wik van de fiets is niet alleen ailieuvriendelijker dan de auto, st is ook beter voor de gezond- Mi. Het Zeeuwse platform over at een prijs uit te reiken aan jven die zich het best inzet- fflom de fietsactie tot een succes smaken. die Mitsubishi groot mokert. MITSUBISHI MOTORS wijzigingen voorbehouden. Jfids en PTT Gids. ijk De Stem. orp tot New York. rland élkaar Terneuzen - Vier Arnhem sej hardcore-punk bands, ®e Yuppies, Mainstrike, prcle of Friends en Ooit, komen zaterdag 15 fe- ?hiari naar Kalashnikov 3%neuzen. Ze nemen er deel aan een be- wfieteoncert voor de ver- omving van het jongeren centrum. °°k de beruchte Engelse Srimge-band Core treedt de- 26 avond optreden. Het con cert begint om 20.00 uur en e estree is 5. Dit concert is et startsein voor de aetie edere steen is er één', waar- ee Kalashnikov geld wil in delen voor de komende rbouwing. Kalashnikov ral waarschijnlijk zijn defi- h, stek vinden in cen tra de Triangel', maar een ,.r'PjWing is dan wel nood zakelijk. |'a" onze verslaggeefster ehetnnV Het carnavalsfeest 'ril Wel at ®aat zaterdag op Hart r?8er bÜz°ndere wijze van «ton u ,aandringen van 'bis- °P Muskiet' uit Breda brengt i0^.™es Paulus de twee- fcm jiksembezoek aan het iardmK feliciteert er de 'e gse carnavalsstichting Kstaan rUU}n met het 22"jarig lie!l>egiirtri bekande Pausmo- ige' tnoli v,lp eU1 met ziJn 'hei- In ht Volgens de Nachtuuln la«wezi5IÏ <?fnde lijfwachten f leiden S m goede banen De Slag bij Schoneveld, zoals die in juni 1995 werd nagebootst. FOTO ARCHIEF CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggeefster Breskens - De vijfde herden king van de Zeeslag op Scho neveld staat dit jaar in het te ken van het vermaarde VOC- schip 'De Breskens'. Dat is althans de bedoeling van de Stichting Herdenking Zee slag op Schoneveld. Zaterdag 14 juni vindt de her denking plaats naar aanleiding van de zeeslag die door een Ne derlandse vloot onder leiding van admiraal Michiel de Ruyter in 1673 werd gewonnen van de Franse en Engelse vijanden bij de 'vlakte van Schoneveld' voor de Zeeuws-Vlaamse kust. Deze vloten bestonden voorna melijk uit omgebouwde VOC- schepen. Juist dit 'VOC-aspect' komt tijdens de lustrumviering in juni naar voren. Er wordt een tentoonstelling opgebouwd rond het schip 'De Breskens' die als een van de eerste VOC-sche- pen Japan aandeed. Hoogst waarschijnlijk wordt de VOC- tentoonstelling in het Visserij museum gehouden. De heer J. Koster uit Breskens werkt momenteel aan een grote replica van dit schip dat tijdens de tentoonstelling te bewonde ren zal zijn. Mede hierdoor is er belangstelling uit Japan geko men en zal de Japanse ambassa deur 14 juni wellicht aanwezig zijn. Het binnenhalen van oude au thentieke schepen voor het ma- ritieme-historische evenement is langzamerhand traditie ge worden. Ook dit onderdeel krijgt een internationaal karak ter nu naast de Nederlandse plat- en rondbodemschepen ook een delegatie van The Associa tion of Dunkirk little Ships uit Engeland aanwezig zal zijn. Bij het maritieme gedeelte speelt naast de Koninklijke Ma rine ook de Zeeuwse Sloepenfe deratie een grote rol. Deze fede ratie organiseert een internatio nale sloepenrace over de Wes- terschelde met start en finish in de Vissershaven van Breskens. Het publiek kan deze zaterdag eveneens een bezoek brengen aan acitiviteiten rond de Bres- kense haven zoals een demon stratie met oude kanonnen, mo- delbotenshow, oude ambachten, modeshow en tentoonstellingen. De winnaar van de zeeslag, ad miraal De Ruyter, kan tijdens een toneelstuk in levende lijve worden aanschouwd. Zijn op treden wordt afgewisseld door een optreden van het Schippers vrouwenkoor uit Medemblik dat zeemansliederen zingt. Dit vindt plaats in de Samen-op- Weg-Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Als inleiding op de officiële her denking van 14 juni worden in de weken voorafgaand aan dit evenement gastlessen gegeven op verschillende scholen binnen de gemeente Oostburg. In deze lessen zal speciale aandacht worden geschonken aan de ge schiedenis van Zeeuws-Vlaan- deren en de plaatsing van de Zeeslag daarin. Op zaterdag 7 juni wordt als aanloop naar de herdenking de Zeeslagtocht gehouden. Dit is een wandeltocht over afstanden van 5, 10 of 15 kilometer langs de Zeeuws-Vlaamse kust. Tij dens deze tocht kunnen de wan delaars uitkijken over het ge bied waar het allemaal begon: de Vlakte van Schoneveld, een zandplaat in zee voor de kust van Breskens. Van onze verslaggeefster IJzendijke - Het mechanisa- tiebedrijf Riemens uit IJzen dijke is al vijftig jaar van groot belang voor de Zeeuwse agrarische secor. Daarom werd de oprichter van het be drijf, Jacobus Jan Riemens, gistermiddag koninklijk onderscheiden. Uit handen van burgemeester J. Kruize van de gemeente Oost burg ontving de 70-jarige Rie mens de onderscheiding Ridder van de vijfde graad in de Orde van Oranje Nassau. Riemens werd in 1927 geboren en richtte zijn bedrijf op toen hij twintig was. Het bedrijfje begon als loonorderbedrijf onder de naam Riemens-Verplanke. Al snel volgde uitbreiding en wer den met Marshall-hulp verschil lende maaidorsers aangeschaft. Het bedrijf ontwikkelde zich op het gebied van reparatie-werk zaamheden en mechanisatie. De vindingen van Riemens hebben in grote mate bijgedragen aan de verbetering van de boerenarbeid in Zeeland. In 1963 werd een filiaal in Axel opgericht om ook klanten in Oost-Zeeuws-Vlaanderen van dienst te zijn. In 1967 werd het loonbedrijf verkocht en een jaar later werd een volledig nieuwe werkplaats gebouwd. Verschil lende vindingen en verbeterin gen aan landbouwwerktuigen hebben bijgedragen tot grotere productiemogelijkheden voor de agrarische sector. Een belangrij- Van onze verslaggeefster IJzendijke - De voorbereidingsfase voor de herinrichting van het kustgebied in West-Zeeuws-Vlaanderen is in volle gang. Uit .handen van de nieuwe voorzitter van de landinrichtings commissie, C. Almekinders, wordt op vrijdag 14 februari het voorontwerpplan milieu-effectrapportage voor het gebied aan geboden aan gedeputeerde De Kok. De heer Riemens met zijn ridderorde. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE ke andere ontwikkeling was de mechanisatie van het arbeidsin tensieve en ongezonde vlaswerk. Dankzij deze nieuwe mogelijk- heden voor de landbouw groeide mechanisatiebedrijf Riemens uit tot een begrip in Zeeuwsch- Vlaanderen. Deze overhandiging vindt plaats om 14.00 uur in het regiokantoor van de landinrichtingsdienst in IJzendijke. Almekinders, dijk graaf van het waterschap Het Vrije van Sluis, is gisteren be noemd als voorzitter van de commissie. Hij volgt de Oost- burgse burgemeester J. Kruize op, die vorige maand zijn voor zitterschap heeft neergelegd. Op dinsdag 25 februari en don derdag 27 februari worden in re creatiecentrum de Pannen- schuur in Nieuwvliet twee voor lichtingsbijeenkomsten gehou den. Belangstellenden kunnen vanaf 19.30 uur hier terecht voor vragen. Tijdens deze bijeenkom sten worden er verschillende stands ingericht waar mensen meer informatie kunnen krijgen over de herinrichting. Zo'n kleine maand later, op 18,19,24 en 25 maart, worden er vier zogenoemde dialoogbijeen- komsten gehouden in het kan toor te IJzendijke. Deze bijeenkomsten zijn ver deeld in middag- en avondses sies. Deze zijn vooral bedoeld voor mensen die actief willen meedenken over de invulling van het West-Zeeuws-Vlaamse kust gebied. Geïnteresseerden kunnen hun eigen ideeën kenbaar maken aan de Dienst Landinrichting en landinrichtingscommissie. Op deze manier wordt er gepro beerd een plan op te stellen waar zoveel mogelijk betrokkenen van de herinrichting baat bij hebben. P. van Kleef, projectleider van de Dienst Landinrichting en Be heer Landbouwgronden: „De landbouw, recreatie en natuur- beweging zijn het meest betrok ken bij deze plannen. Het is dus zaak dat hun wensen en functies door elkaar worden verweven. We willen een zo goed mogelijke invulling waarbij iedereen z'n plaats kan vinden. Het is belang rijk dat deze functies op de goe de plek worden neergelegd." Als alle inspraakrondes zijn af gelegd, zal het definitieve ont werpplan herinrichting kust vol gend jaar op tafel liggen. Sas van Gent - De topper in de eerste klasse gemengd van de recreatieve volleybalcompeti tie1 in Sas van Gent tussen Acke en-Bode 2 was spannend. Bode 2 won de eerste set met groot verschil: 8-15. Toch kwam Acke sterk terug. De tweede set eindigde in 15-12-setwinst voor Acke en ook de laatste set kwam bij deze ploeg terecht: 14-6. Hét toptreffen tussen Savok 1 en Savok/L&P bij de mannen eipdigde in een 3-0-overwin- ning voor Savok/L&P. De eer ste set was het nog spannend, dié eindigde in 14-16. Daarna echter had Savok 1 blijkbaar zijn kruit verschoten en wer den de laatste twee sets over tuigend door Savok/L&P ge wonnen met 4-15 en 6-12. UITSLAGEN VROUWEN Eerste klasse: Swagemakers-Pe- ters 3-0 (15-11, 15-7, 15-1), Güde- rakkers-De Doorzetters 2-1 (11- 19, 15-6, 15-4). Tweede klasse: Philippine 1- Savok 2 1-2 (5-15, 15-12, 12-15), Savok/Joh. de Block-Philippine 2 3^0 (15-2, 15-9, 15-4). Mannen: Savok-Savok/L&P 0-3 (14-16, 4-15, 6-12), Aster-Wisse VA-1'A (15-11, 11-15,14-14). GEMENGD Eerste klasse: Acke-Bode 2 2-1 (8- 15, 15-12, 14-6), C1000 Jansen 1- Knape/De Sterre 2-1 (6-15, 15-4, 15-4), Savok/Outokumpu-Bode 1 11-2 (15-17, 15-4, 5-8). Tweede klasse: Savok/'t Stremijn- Gilderakkers 0-3 (8-15, 12-15, 2- 15), Gilderakkers 2-C1000 Jansen 2; 0-3 (6-15, 3-15, 8-15), Philippi- ne-Savok/VSB 2-1 (12-15, 15-9, 15-4). Poule B:TNG Hulst-Reinaert 5-3, Luctor-Hans Anders 2-6, V&K- STI5-3, De Letter-Kredietbank 4- 4. Poule C: Het Bonte Hert-Cretex 2- 6, Sloebers-De Schrijver 3-5, De Koeyer-Vael 4-4, Stuntmarkt 2- Aquavia 6-2, De Schrijver-Nij- boer 0-8. poule D: Media Video-Trablo 8-0, Rabo Hulst 2-Stuntmarkt 3 5-3, Roctus-HAS 1 4-4, Bleyko-Bel- lamy 1-7. Poule E: Gemeente Axel-HAS 2 0- 8. ^TANDEN Poule B: Luctor 8-39, Hans Anders 7-35, V&K 7-31, Kredietbank 7- 30, Fermont Terneuzen 6-29, Mes- sagie Goudgeel 7-29, ING Hulst 7- 28, De Letter 7-25, Reinaert 7-24, STI 8-23, CIS 7-19. Poule C: Nijboer 8-46, Cretex 8- 44, De Sloebers en Vael 8^33, Van Damme en Stuntmarkt 2 8-32, De Koeyer 8-31, Het Bonte Hert 8-29, Aquavia 9-29, De Schrijver 8-22, Stuntmarkt 17-21. Poule D: Fassaert 7-38, Rabo Hulst 1, Bleyko en HAS 1 7-37, Bellamy 8-33, Roctus 7-32, Media .Video 7-31, Rabo Hulst 2 7-26, Stuntmarkt 3 8-26, Trablo 8-13, Van Seumeren 7-10. Poule A: Dream-Tefrent 6-2, TAH-Deltour 5-3. Poule B: Veertig Plus-De Vlas bloem 3-5, Eikenhof-TZN 6-2. Poule C: De Optimisten-Vogel vlucht 2 4-4, Axel l-Club'86 5-3. STANDEN Poule A: Dream 46, Tefrent 41, Deltour 33, TAH en Axel United 28, Lappetem 22, Doorzetters 21, HAK 5. Poule B: Vogelvlucht 1 49, De Dropshots 37, Eikenhof 32, Veer tig Plus 28, Perdaen 27, De Vlas bloem 24, TZN 15, Graauwse Meppers 12. Poule C: De Stramijntjes 34, Axel 1 33, Doetterniettoe 28, Club'86 25, Vogelvlucht 2 20, Lamir 15, De Optimisten 13. De nummers 1 tot en met 4 en de nummers 5 tot en met 8 van iedere poule spelen te gen elkaar in de play-offs. Axel-In de eerste klas van het provinciale zaalvoetbal heeft ZVH Morres een goede zet ge daan door bij Hulshoff met 4-6 te winnen. De Cocq had even eens een uitwedstrijd voor de boeg. De mannen uit Aarden burg moesten naar Nomi maag gingen, zoals coach Frank de Cocq meldde: „Niet wegens dichte mist." HULSHOFF-ZVH MORRES 4- 6 - Hulshoff kwam voor de pauze twee keer op voorsprong maar zag die ook teniet worden gedaan zodat met 2-2 op de borden van speelhelft werd ge wisseld. Na de doelwisseling werd het 2-3, vervolgens 4-3 en uiteindelijk 4-6 omdat ZVH Morres knap gebruik maakte van een man-meer-situatie. De Hulsterse treffers kwamen op naam van Jurgen Verbraeken, die zijn rentree met 2 treffers vierde, Arno Zwegers (2x), Harm Rietjens en Cees de Put ter. Door deze zege blijft de ploeg van coach Henk Maas in de race om de tweede plaats. Axel - Bert van Veen uit Axel en zijn teamgenoten Nico Clae- ssens uit Middelburg en Fili- berto de Filippis uit Terneuzen hebben zich geplaatst voor het nationale kampioenschap jeu de boules. Voornoemd trio kwalificeerde zich door in Breda winterkam pioen triplette van Zuidwest- Nederland te worden. In de fianle klopte het team Bert van Veen de equipe van Ruud Pom- pe uit Bergen op Zoom met 13- 9. Op 16 februari komt het Zeeuwse drietal in Hoek van Holland met 62 andere teams uit in de slag om de nationale titel. Hulst - Bridgeclub Hulst, eind stand competitie. A-groep: 1. Baggen-Mast, 283,03 procent, 2. Van Dierendonck- Simpelaer 281,41, 3. Van Belle- Kint 278,38, 4. echtpaar Bies- broeck 273,75, 5. Aronson-Hillege 271,37. B-groep: 1. Van de Bogae- rt-Melchers 301,55 (promotie), 2. Adriaansen-Kint 280,41 (promo tie), 3. Nijs-Taalman 278,05, 4. Van Dorsselaer-Van GAever 276,00, 5. Beuzenberg-Sneuverink 273,69. C-groep: 1. Verbist-Deltour 309,73 (promotie), 2. Stallaert- Tieleman 297,33 (promotie), 3. echtpaar Deltour 288,59, 4. Maen- hout-Burm 288,59, 5. echtpaar Holla, 268,54. D-groep: 1. Van de Linden-Terburg 298,52 (promo tie), 2. De Maagt-De Nijs 284,60 (promotie), 3. Maas-Van Leeuwen 276,32, 4. De Boer-Smulders 269,36, 5. Merison-De Leeuw 269,20. E-groep: 1. Hageman-De Ridder 321,05 (promotie), 2. Van de Wielen-Sanaers 298,61 (pro motie), 3. Franken-Lossie 296,89 (promotie), 4. Mannaert-Deiman 289,17, 5. echtpaar Kegelaer 275,39 procent. Axel - Bridgeclub Axel, voorron de Ruiterboertoernooi. A-lijn: 1. Bisschop-De Maagt, 2. Van de Wagt-SChelleman, 3. Pel-Meijer. B-lijn: 1. Moeliker-Vermunt, 2. Brökling-Brökling, 3. Van de Cas- teel-Esselbrugge. Zuiddorpe - t Kaaike, 23 perso nen. Bieden: 1. P. Kindt, 2. A. Wil- lems, 3. J. van Overloop. Sas van Gent - Bridgeclub Sas van Gent, voorronde Ruitenboer- toernooi. A/B-lijn: 1. Tak-Verha- gen, 2. Goethals-Willems, 3. Clae- yssens-Stevens, 4. Marquinie-Rie- mens. Axel - Ons Genoegen, clublokaal, tiende wedstrijd competitie. Bie den: 1. M. Herman, 2. Th. Bols- sens, 3. L. de Kraker. Jokeren: 1. M. Hamelink, 2. M. den Beer, 3. N. van Bunderen. Stand bieden: J. Hoogstad 426 punten, P. Assel- man 416, J. Hamelink 409. Joke ren: M. Hamelink 236, A. Verhelst 225, T. van Eijk 225 punten. Terneuzen - Zaal Du Commerce, 58 personen. Bieden: 1. M. Keizer, 2. L. Knuyt, 3. A. Destombes. Jo keren: 1. mevrouw Herrebout, 2. mevrouw Van Tiggelen, 3. A. Scheele. Nieuw-Namen - Zaal St.-Cecilia, 46 personen. Bieden: 1. W. Rom- bout, 2. J. van de Velde, 3. G. de Bruyn. Jokeren: 1. mevrouw Hau- lez, 2. mevrouw Ferket, 3. me vrouw Rietjes. Nieuw-Namen - Cafe De Grens- vlucht, 1. L. Timmermans en W. de Maeyer, 2. R. Sturm en A. Ver hulst, 3. H. Bogaert en G. de Maayer. Kloosterzande - Zaal Molenhof, 24 personen. Bieden: 1. J. Maas, 2. W. Neve, 3. mevrouw Lucasse. Jo keren: 1. mevrouw Lernout, 2. me vrouw Driesen, 3. J. van Vooren. Nieuw-Namen - Moed en Geduld: 1. H. van Bogaert en K. van Wa terschoot, 2. H. Weckseler en J. van Campen, 3. L. Timmermans en W. de Maayer Eede - Hof van Eede, 28 personen. Bieden: 1. L. van de Winkel, 2. M. van Rie, 3. G. Standaard. Axel - Showband AXel, clublo kaal Tuinstraat, 67 personen. Jo keren: 1. A. de Beer, 2. mevrouw Naeye, 3. mevrouw De Leyzer. Bieaen: 1. C. Stoutjesdijk, 2. S. Bijlak, 3.1. de Deyn. Hengstdijk - Camping De Vogel, 36 personen. Jokeren: 1. P. de Waal, 2. M. de Cock, 3. mevrouw De Waal. Bieden: 1. H. de Betue, 2. L. de Kort, 3. J. Hermes. Nieuw-Namen - Zaal St.-Cecilia, veertig personen. Bieden: 1. me vrouw Van Geertruy, 2. L. Blom- maert, 3. R. Verbrugge. Jokeren: 1. L. de Bruyn, 2. R. Drubbel, 3. A. de Beer. Axel - De Halle, 25 personen. Jo keren: 1. M. Hamelink-Bakker, 2. G. Manhaven, 3. R. Sponselee. Bieden: 1. C. Wieland, 2. C. Ver schelling, 3. M. Keizer. Axel - Gregoriuscentrum, 22 per sonen. Jokeren: 1. G. Martinu, 2. R. Theunissen, 3. A. Verschuren. Graauw - Gemeenschapshuis, achttien personen. Bieden: 1. P. van Gassen, 2. E. Borm, 3. Th. Weemaes. Hulst - De Blaauwe Hoeve, 68 personen. Bieden: 1. A. Vereecken, 2. G. van Duyze, 3. F. Santon. Clinge - Zaal De Landbouw, 27 personen. Jokeren: 1. mevrouw Michielsen, 2. mevrouw Blom- maert, 3. mevrouw Lambrechts. Bieden: 1. J. de Loos, 2. mevrouw De Blok, 3. R. Verschuren. Clinge - Zaal De Gouden kroon, 32 personen. Jokeren: 1. R. Rodri- go, 2. A. van Vooren, 3. R. de Vos. Bieden: 1. E. Dankaert, 2. M. de Blok, 3. P. de Nijs. St.-Jansteen - Zaal Zondagsver- maak, 29 personen. Bieden: 1. E. Otjes, 2. J. Bertram, 3. E. Otto. Jo keren: 1. J. Apers, 2. mevrouw Taalman, 3. mevrouw Van Hels- land. Nieuw-Namen - Zaal St.-Cecilia, dertig personen. Bieden: 1. F. Verkruysen, 2. R. Tilleman, 3. J. Schreuder. Jokeren: 1. R. Drub bel, 2. J. Dobbelaar, 3. M. van Gie- zen. Koewacht - De Lange Akkers, 31 personen. Bieden: 1. J. Martens, 2. E. Sturm, 3. R. Baart. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, 51 personen. Bieden: 1. J. de Graaf, 2. Th. de Vet, 3. J. van de Velde. Jo keren: 1. J. Riemens, 2. mevrouw Gelderland, 3. J. de Bruyn. Hulst - Zaal De Kroon, 62 perso nen. Jokeren: 1. A. de Waal, 2. M. Ferket, 3. F. Buys. Bieden: 1. F. de Block, 2. E. Rietjes, 3. G. Boerjan. Sas van Gent - De Engelenroos, 26 personen. Bieden: 1. R. Poppe, 2. N. de Geus, 3. A. van Aerde. Jo keren: 1. mevrowu Saeye, 2. me vrouw Bode, 3. mevrouw De Pan. Westdorpe - Concordia, 42 perso nen. Bieden: 1. O. de Jaeger, 2. J. de Guchteneire, 3. K. Picavet.

de Stem | 1997 | | pagina 19