jen Gemeenten laaiend over bouwbeleid iteiijNe dooj Knoop over uitbreidingsplan Vogelwaarde wordt snel doorgehakt I Walsoordenaar krijgt jprocesgeld niet terng DE STEM Kerkgangers naar basisschool Antonius Kringloopstation Walsoorden niet vaker open Motie tegen spekken reservepot verworpen DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS Cor Hector Oppesuife AD >05 Reeks korte cursussen in centrum Den Dullaert pESTEM ZEELAND C2 Ihard Dreijer 7.' 'Oostburg wordt afgescheept' Lik verf en opknapbeurt voor de Gregoriuskerk I Van onze verslaggever I Hulst/Oostburg - In Zeeuws-Vlaanderen is bijzonder ontstemd I gereageerd op de provinciale plannen de nieuwbouw de ko- I mende tien jaar flink aan banden te leggen. Vooral de gemeen- I te Oostburg reageert woedend op het deze week gepresenteerde I Woningbouwprogramma 1997-2006. Beroep tegen windturbines had geen zin editie zeeland KL u'J16®' Re'n van der "e'm' Peter Hontenisse blijft sparen voor sport- en evenementenhal Hulst Vier series lessen door Marleen Wouters Concours vervalt P»ó(§É - Sv .«tm i M X-X XHs 1 lorgen... ticulieren Iibileum, huwelijk, verlovïfrg, examen, Abraham enz. 10,65 incl. B.T.W., één grote lerplicht. 35 X 40 mm 26.- incl. B.T.W. jivraag. Foto's worden niet ■2.313 of geef uw tekst 2 dagen léén van onze kantoren. Ihten aan: De Stem, Postbus It.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. I 'oo r teksten, foto's en teken ingen i redenen te weigeren, j opdrachtgever van deze litgever bekend te zijn. Indien fn met opgave van een Ivordt, is men verplicht zich te ling van misbruik. Uitgever is ■drachtgever bekend te maken. woordelijk voor de in de Irkomende teksten. DONDERDAG 6 FEBRUARI 1997 [-jarig MAGISCH huwelijk, 'pla en Nicky Erdmann. wordt vandaag 50 jaar H.g. Ineke, Regina en Kees.j h.g. Abraham. Janus Otto, al word je vandaag 5x10 dat is dan aan je kuifje nog niet te zien. gefeliciteerd door vrouw, kinderen en kleinkinderen. I Van onze verslaggever Vogelwaarde - De gemeente Hontenisse geeft zichzelf nog inderhalve week om met de .jgenaar over de aankoop van vrond voor een nieuw uitbrei- dingsplan in Vogelwaarde tot oVereenstemming te komen. „e week gevoerde onderhan- I delingen konden nog steeds niet met succes worden afgerond. Ze hebben wel geresulteerd in een eindbod dat nu door de gemeente op tafel is gelegd. Het gaat allemaal om een lap grond van zo'n vier hectaren ten noorden van Vogelwaarde, aan sluitend aan het huidige uitbrei dingsplan, Dat is echter al gerui me tijd vol. Er is in het dorp dan ook grote behoefte aan nieuwe bouwmogelijkheden. Als de ge meente de grond op de kop kan tikken komt er weer ruimte voor dertig tot veertig woningen. Aanvankelijk moest de gemeente met veel moeite de eigenaar van de grond overhalen om zijn ei gendom te verkopen. Nu dat ge lukt is, gaat het nog om het be drag dat ervoor betaald moet worden. „Ik heb goede hoop dat we eruit komen," aldus wethou der B. Pauwels. „Maar dat moet wel op korte termijn. Lukt dat niet, dan moeten we naar alter natieve locaties zoeken." Ook in het geval van Vogelwaar de speelt de onomkeerbare trend dat gemeenten niet meer voor be trekkelijk lage bedragen grond voor uitbreidingsplannen kun nen aankopen. „De tijd we nog konden kopen voor maximaal 12 of 13 gulden per vierkante meter is voorbij," stelt Pauwels. „Maar wij staan wel op het standpunt dat we niet boven een bepaald bedrag moeten gaan. Want doe je dat eenmaal, dan breekt de beer helemaal los." Wat vooral mee speelt is dat Hontenisse wil dat er uiteinde lijk een aanvaardbare bouw grondprijs uit de bus rolt. „Ons streven is om die prijs te laten liggen tussen de 120 en 130 gul den per vierkante meter. Als je uitkomt op prijzen van boven de 150 of 160 gulden, dan moet je er gewoon niet aan beginnen. Het heeft geen nut een mooi uitbrei dingsplannetje neer te leggen dat in de praktijk niet verkoopbaar „De provincie heeft Zeeuws- Vlaanderen blijkbaar al afge schreven," aldus wethouder C. Bolijn-Hertzberger van volks huisvesting. West-Zeeuws-Vlaan- deren komt er in de plannen het meest beroerd vanaf. De provincie stelt de uitbreidingsbehoefte in die streek op nul woningen. „Waar baseert gedeputeerde Van Zwieten die cijfers op," vraagt Bolijn zich af. „Oostburg pikt dit niet. Ik vind niet dat we zo maar met nul woningen afgescheept mogen worden." Volgens het (concept) woning bouwprogramma moet Terneuzen het met 28 woningen per jaar doen, Hulst met 35 woningen, de rest van Oost-Zeeuws-Vlaanderen ook met 35 woningen. In West- Zeeuws-Vlaanderen is de uitbrei dingsbehoefte op nul gesteld. Een en ander heeft te maken met de stagnerende bevolkingstoena me in Zeeuws-Vlaanderen. Bolijn beseft dat ook in haar gemeente het inwonertal stabiliseert. „Maar eris wel degelijk een behoefte aan 'oningen," aldus Bolijn die er het gemeentelijk volkshuisvestings plan -twee jaar geleden op ver- van de provincie opgesteld - op naslaat. „Uit dat plan, waar een woningmarktonderzoek aan vooraf is gegaan, blijkt dat er een specifieke behoefte is aan wonin- voor alleenstaanden in de kope sector. Bovendien is er een sterke vraag naar eenvoudige bungalowtjes op kleine percelen :wor55-plussers." Dat Van Zwie- ien pleitte voor het opknappen van oudere woningen klinkt vol gens Bolijn 'heel aardig'. „Maar dat kan ik niet met een lege porte monnee." In Hulst zijn de plannen ook niet met hosanna-geluiden ontvangen. Hoewel de Reynaert- stad er relatief nog goed van af komt - 35 woningen per jaar - is dat aantal 'absoluut niet voldoen de' om aan de vraag aan woningen te kunnen voldoen, laat wethou der G. van de Voorde weten. Al leen al bij het nieuwe uitbrei dingsplan de Groote Kreek gaat Hulst uit van ruim vijftig nieuwe woningen per jaar. „Dus met een aantal van 35 kunnen we heel moeilijk uit de voeten," stelt Van de Voorde. Tel daarbij op de plannen in de Hulster kernen en de inbreidings- plannetjes op het Milock-terrein, aan de Tuinstraat en op de hoek Van der Maelstedeweg/Zoete- vaart en Hulst zal het provinciale getal van 35 woningen per jaar ruimschoots overschrijden. De gemeenten beraden zich over de stappen die ze richting provin cie moeten nemen om de plannen tegen te houden. „We zullen alle relevante gegevens verzamelen en dan waag ik maar weer eens een reisje naar de overkant," zegt wet houder Bolijn. De gemeente Terneuzen wil nog niet inhoudelijk op het provincia le woningbouwprogramma in gaan. „Het college heeft dat uit de krant moeten vernemen. Er is in middels contact geweest met de provincie, op korte termijn is er op bestuurlijk vlak een gesprek. Dat wil het college afwachten voordat het met een reactie komt," zegt gemeentewoordvoerder O. Vos- veld. Ook voor burgemeester Th. Steen kamp van Hontenisse is het een en ander nog niet duidelijk. Hij be grijpt niet waarom de provincie het beleid zo stringent wil regule ren. „Ons woningbouwprogram- ma bestaat nu uit dertig tot 35 wo ningen per jaar. Daarmee voor zien wij grotendeels in eigen be hoefte." |Van onze verslaggever I JJ'ddelburg/Kloosterzande IGedeputeerde Staten (GS) van [Zeeland zijn niet van plan de |!®>rgklachten: |"el terscontact, 076-5312312 |™Vm vrij. 8.00 - 17.00 uur ■!il 8.00- 12.00 uur ['«nemen: I Sndstfaa'32,4532 CG "115-645769, fax 0115-645742. Ita,atjeurLeniFran'< van Cooten, Frank Deij |WI Wfeclief), Harold de Puysseleijr, [MnneSchelfaut. [ines: ljkstraat 4461 S3-2737°0.fax0" 3-273701. Poacteur: Cees Maas provincieverslaggever). Hulst; piel0016,4561 ES lledirt 4'272770, fax "114-372771. I ^rHi^^^Hochstenbach, ■cugene Verstraeten. iff^'ieZeeiand: ■°n women lel j"1 Vr'i' "115 - 645751 ["ondag 0115-645753 «rtentie-exploitatie '"temenzVK [«neuzen: KmS,32'4532CG feiten! fax 0115-645741 K b 0rd'9ers; fans nl001'6, Privé 0115-563976, Ku"st rS' Pr'Vé 01 '5-562354 SI»"'6,4561 ES "114-372770. iddu igers: I'lian Verrt Brande'privé 01 ">-314570, f lan Verstraeten privé 0114-316755. PMngstijden: rJ*»r. 8.30- 17.00 uur Het schuren van de kerkbanken van de Gregoriuskerk in Axel mag alleen met beschermende kleding tegen het vrijkomende stof. kosten te vergoeden die L. Ver- brugge uit Walsoorden heeft ge maakt in de beroepszaak die hij tegen de provincie had aange spannen. Verbrugge had bezwaar ge maakt tegen de beleidsnota 'Windenergie, uitwerking van het streekplan Zeeland', die de provincie eind 1994 vaststelde. Doel van die nota was duidelijk heid te bieden over plaatsings mogelijkheden van windturbi nes in de provincie. De provincie nam het bezwaar van Verbrugge in behandeling om het vervolgens ongegrond te verklaren. Daartegen ging de Walsoordenaar in beroep. Die zaak diende in oktober 1996 voor de bestuursrechter in Mid delburg. Die oordeelde dat de provincie het bezwaarschrift van Verbrugge niet ontvankelijk in plaats van ongegrond had moeten verklaren. Omdat, zo vond de rechtbank, er nog lang geen sprake was van windmo lens. Er waren slechts mogelijk heden van plaatsing aangegeven. Kortom, er was geen sprake van een provinciaal besluit in de zin van de Algemene wet bestuurs recht (Awb). Broep was dus fei telijk niet mogelijk. Verbrugge vindt dat de provin cie hem met een kluitje in het riet heeft gestuurd. Hij wist niet dat hij tegen de no ta geen beroep had kunnen aan tekenen. Verbrugge heeft in de zaak ongeveer duizend gulden kosten gemaakt. Die wilde hij vergoed zien. Maar GS zijn niet van plan de Walsoordenaar fi nancieel tegemoet te komen. Want: „De rechter heeft geen aanleiding gezien ons te con fronteren met de nadelige gevol gen van zijn besluitvorming." 9 Van onze verslaggever Axel - De rooms-katholieke kerk van de parochie H. Gre- gorius aan de Walstraat in Axel staat vol met steigers en stellingen. Na ruim twintig jaar is de kerk weer toe aan een grote onderhoudsbeurt. Vanaf afgelopen weekeinde zijn schildersbedrijf Antheunis en een groep van ongeveer zes vrijwilli gers bezig met de werkzaamhe den in de kerk. Het gaat vooral om schilderwerk aan de binnen kant van de kerk. Het onderhoud zal volgens koster R. Duym onge veer een maand in beslag nemen. In de kerk is alles afgeplakt en er zijn steigers en stellingen ge bouwd. In de maand februari zijn er daarom in de kerk geen vierin gen mogelijk. Vanaf zondag 9 fe bruari vindt de weekendviering van 11.00 uur in de gemeen schapsruimte van de Axelse katholieke basisschool Antonius plaats. In deze zaal wordt een ruimte ingericht voor ongeveer 120 bezoekers. Als het drukker wordt, kan er nog altijd een vouwwand opengeschoven wor den, zodat er meer plaatsen be schikbaar zijn. Een groep vrijwilligers zal elke Aan de sjouw met een stelling. zaterdag in februari de gemeen schapsruimte geschikt maken voor een kerkdienst. Direct na de zondagsviering wordt de ruimte weer ingericht voor de school. Het onderwijs in Axel ondervindt daarom geen hinder van deze tij delijke verhuizing. Het kerkbe- Van onze verslaggever Kloosterzande - Het kringloopstation in Walsoorden gaat waarschijnlijk nietk op zaterdagochtend open. Dat kost te veel geld. Dat valt op te maken uit de woorden van het Hontenisser college van B en W, gisteravond in de raadsvergadering. Raadslid A. Sponselee (CDA) vroeg verant woordelijk wethouder B. Pauwels naar de mogelijkheden van opening op zaterdagoch tend. Die wens hadden de christendemocra ten ook al begrotingsbehandeling laten doorklinken. Pauwels vertelde dat een ambtelijke werk groep momenteel de mogelijkheden bekijkt. Ook wordt er gekeken of er overeenstem ming bereikt kan worden over uniforme ope ningstijden in heel Zeeuws-Vlaanderen. Zo kan worden voorkomen dat mensen met hun afval de gemeentegrenzen over steken. Struikelblok zijn de financiën. Of de ge meente moet voor die extra kosten op- Van onze verslaggever Kloosterzande - De gemeente Hontenisse houdt voorlopig vast aan het spekken van haar potje voor de sport- en evene mentenhal. Een motie van de oppositiepartij Algemeen Be lang, om met die jaarlijkse re servering nu eindelijk eens te stoppen, kon gisteravond in de raadsvergadering niet op een meerderheid rekenen. De poging van Algemeen Belang om korte metten te maken met de reservering voor de sporthal - in middels opgelopen tot zo'n twee miljoen gulden - was van te vo ren al gedoemd te mislukken. In de rondvraag tijdens de decem- bervergadering was A. Roctus er mee motie op de proppen geko men. Hij zag toen zijn kans schoon om zijn voorstel er wel ft licht door heen te slepen. Want in die bijeenkomst ontbraken drie raadsleden van de coalitiefrac ties. Had één van de wel aanwezi ge leden van CDA of P. Mangnus zich achter de motie geschaard, dan was Roctus' plannetje ge- Maar het CDA en Mangnus haal den destijds hun neus op voor het voorstel en zo staakten de stem men bij 5 tegen 5. Vandaar dat de motie werd aangehouden tot de raadsvergadering van gistera vond. Nu waren de coalitiefracties wél op volle oorlogssterkte, en moest Roctus helemaal bakzeil halen. Alleen de fractie van Progressief Hontenisse steunde zijn motie. „Want wij vinden ook dat er nu lang genoeg gereserveerd is. En er gebeurt niets met dat potje. De plannen voor de verbouwing van De Hinde liggen bovendien in de ijskast. Terwijl die om onderhoud staat te springen," stelde A. Ren- sen, het nieuwe raadslid dat gis teravond werd beëdigd. Vorig jaar besloot de gemeente raad om in principe sportzaal De Hinde te renoveren en uit te brei den. Daarvoor zou een bepaald bedrag uit de sporthalreserve ge bruikt worden. Maar inmiddels is het nog lang niet zeker of De Hin de wel opgeknapt en uitgebreid wordt. Nu zich steeds donkerdere wolken samenpakken boven de financiële positie van de gemeen te Hontenisse, twijfelen burge meester en wethouders of de ge meente zich wel een forse inves tering van tussen de één en twee miljoen gulden kan veroorloven. Een speciale werkgroep heeft zich over De Hinde gebogen. Het eindrapport is gereed, maar blijft voorlopig nog binnenskamers. Burgemeester Th. Steenkamp THEATER SINT-NIKLAAS Leonce en Lena - Theatersprookje van Georg Buchner - door Sint Ge- nesius - Stadsschouwburg - 20.00 uur DIVERSEN CLINGE Gymnastiek voor ouderen en biljarten - Malpertuus - KBO - 15.00 uur LAMSWAARDE Schieting voor bejaarden - café De Lamsoren-13.30 uur SAS VAN GENT Tentoonstelling - keramiek van Sia Braakman - huisartsenpraktijk Sas van Gent - 08.00-12.00 en 14.00- 17.30 uur Gezelschapsdansen - Senioren Activiteiten Vereniging - De Speye - 13.30 uur Bijeenkomst - Sasse Fotokring - sportfoto's - De Speye -19.30 uur TERNEUZEN Bingo en loterij - De Hoeve - buurtvereniging Oudelandse Hoeve - 20.00 uur Jokeren - 't Schelpenhoekje -19.30 uur SLUISKIL Oefenen - Ein Prosit - Meulengat - 19.30 uur Pergamano - Meulengat - SKI - 19.30 uur AXEL Bieden - Gregoriuscentrum -14.00 uur MIDDELBURG Telefonisch spreekuur - FNV Zee land - ABV-uitkering - 10.00-12.00 uur - tel. 0118-625655 - tevens be zoekuur - Dam 2 ZUIDDORPE Koersbal - 't Kaaike -13.30 uur STOPPELDIJK Kaarting - KBO - 't Gelaag -14.00 FILMS GOES Grand Theater - 20.00 uur Ransom Podium 't Beest - 20.30 uur Migh ty Aphrodite HULST Koning van Engeland - 20.00 uur Star Trek: First Contact 20,00 uur Ransom 20.00 uur Evita 20.00 uur The Glimmerman 20.00 uur First Wives Club 20.00 uur Dragonhead BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur The mirror has two faces 20.00 uur Jude 20.00 uur Evita 20.00 uur First Wives Club GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Space Jam 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Maximum Risk 14.30 en 17.00 uur Pinokkio 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Por trait of a Lady 14.30,20.00 en 22.30 uur The Relic 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur The Frighteners 17.00,20.00 en 22.30 uur The mirror has two faces 17.00,20.00 en 22.30 uur Lost High way 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Ransom 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur First Wives Club 20.00 en 22.30 uur Evita 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Daylight 14.30 uur Matilda 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Sleepers 14.30 en 17.00 uur De klokkenlui der van Notre Dame KNOKKE Beverly Screens 20.00 uur Space Jam 20.00 uur The first wives dub 20.00 uur Ransom 20.00 uur Evita Activiteiten en evenementen bestemd voor de dagklapper bij voorkeur per brief(kaart) zen den aan redactie De Stem, Post bus 145 4530 AC Terneuzen. Faxen kan ook: 0115 - 645742. Telefonisch op dinsdag en don derdag tussen 13.00 en 15.00 uur via nummer 0115 - 645752. FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE stuur hoopt in het eerste week einde van maart de mis weer in het eigen kerkgebouw te kunnen vieren. Graauw OUD PAPIER - Leden van voet balvereniging Graauw halen za terdag vanaf 9.00 uur weer oud papier op. St.-Jansteen BELASTINGAANGIFTE - Le den van de KBO St.-Jansteen kunnen gebruikmaken van de hulp van en deskundige voor het invullen van het belastingfor mulier (P of T). Opgeven kan tot 14 februari. Betrokkenen krij gen later bericht wanneer de be lastingdienstmedewerkers in De Warande aanwezig zijn. VALENTIJNSDAG - Het be stuur van het KVG gebruikt Va lentijnsdag, 14 februari, om de wijkhuipen te bedanken voor hun hulp bij het rondbrengen van 't Gildenaerke, het KVG- blad. Om 14.00 uur is er een bij eenkomst in het Petrus en Pau- lus Wafelhuis, Overdamstraat 8. Clingc CARNAVALSSOOS - Dinsdag 11 februari wordt in gemeen schapscentrum Malpertuus een daverende carnavalssoos voor de jeugd uit Clinge en omstre ken gehouden. Jeugd van de hoogste klassen van de basis school en de onderbouw van het middelbaar onderwijs (tot en met 16 jaars, is welkom, liefst verkleed. Er zijn nog al wat verrassingen voor die avond, maar zeker is een spetterende disco. De entree is f 1,50. De soos begint om 19.00 uur en duurt, omdat het maar één keer per jaar carnaval is, tot 23.30 uur. GRENSARBEIDERS - De FNV-afdeling Groot Hulst houdt vrijdag 21 februari een voorlichtingsbijeenkomst voor grensarbeiders. Aanvang 19.30 uur in Malpertuus. Sprekers zijn afkomstig van de Industrie bond, de Bouw- en Houtbond, het Bureau Belgische Zaken in Breda, de belastingdienst in Middelburg en OZ Zorgverzeke raars. Nieuw-Namen OUD PAPIER - Zaterdag halen de leden van de fanfare De Scheldezonen uit Nieuw-Na men oud papier op. De rondrit start om 9.00 uur in de Hulster- loostraat. draaien, of mensen moeten betalen om hun afval naar het station te brengen. „Dat laat ste kan ertoe leiden dat de drempel te hoog wordt. Gevolg is dat het zwerfvuil toeneemt of dat er afval in de bermen gestookt gaat worden." De gemeente is er dus nog niet uit. „Eind volgende maand brengt de werkgroep advies uit," aldus Pauwels. „Er moet een financiële dekking voor zijn. En dat is niet de gemak kelijkste opgave," voegde burgemeester Th. Steenkamp er aan toe. Van onze correspondente Hulst - De Kreatieve Vorming (KV) Hulst biedt een aantal extra kort lopende cursussen aan. Marleen Wouters geeft de lessen. Ze zijn bedoeld als smaakmakers en zijn eenmalig, maar bij voldoende belangstelling sluit de KV een voortzetting van de cursussen niet uit. zegde de raad toe dat er 'binnen een paar maanden' definitieve beslissingen vallen. „Vandaar ook dat de motie op dit moment veel te prematuur is." Roctus had met zijn plannen om per 1 januari te stoppen met de sporthalreservering een financië le ruimte van 50.000 gulden op de Hontenisser gemeentebegroting willen creëren. „Anders liggen belastingverhogingen voor de burgers in onze toch al niet fi nancieel sterke gemeente het meest voor de hand." Steenkamp herhaalde nog maar eens zijn woorden dat de finan ciële positie van Hontenisse er in derdaad weinig rooskleurig uit ziet. „Daar beraden we ons ook over." Maar met een besparing van vijftig mille kom je er niet, stelde Steenkamp vast. „Maar het is wel een stap in de goede rioting," liet Roctus weten. De lessen beginnen vanaf 18 fe bruari in Den Dullaert, zodra er tien deelnemers zijn. Marleen Wouters woont in Graauw en is van huis uit beeldhouwster. Zij verzorgt voor kinderen en vol wassenen vier cursussen. Twaalf lessen 'Tuinbeelden ma ken, boetseren en beeldhouwen' op dinsdag van 19.30 tot 21.30 uur voor volwassenen vanaf 18 jaar. Naast het maken van stu dies in klei wil Wouters aandacht besteden aan het maken van re liëf en beelden voor in de tuin of op het terras. De studies kunnen uitgewerkt worden in gips en het resultaat wordt daarna beschil derd. Eveneens is er een dozijn lessen 'Woon-Workshop', op de woens dagen van 19.30 tot 21.30 uur. Deze lessen zijn bedoeld voor mensen die graag met hun fanta sie werken en van decoratieve objecten houden in hun interieur. Diverse restauratie- en versier- technieken worden behandeld. Deelnemers leren werken met goudpoeder of bladgoud, bronze- ren, fotocollages maken, sjablo neren en marmeren. Deze lessen zijn vooral voor volwassenen. Paasdecoraties maken is een spe ciale bezigheid die zowel kinde ren als volwassenen trekt. Deze cursus bevat zes lessen. Volwas senen kunnen terecht op dinsdag van 13.00 tot 15.00 uur en de jeugd op woensdag van 13.30 tot 15.00 uur. De cursus Paasversie- ringen is veelomvattend. In ieder geval is er aandacht voor het vormgeven, decoreren en bewer ken van natuurlijke materialen zoals papier-maché en metaal. Gedacht kan worden aan het ma ken van Paasboompjes, nestjes, mandjes en dergelijke. Ook het traditionele paaseieren schilde ren komt aan bod. Voor inlichtingen en aanmeldin gen: coördinator José Heirbaut (0114-320686 of 320344) en na 19.00 uur R. de Zwart (0114- 311455). Uitkeringsgerechtigden krijgen een flinke korting op de cursuskosten. Terneuzen - Het concours om de Wim Sonneveld-prijs dat zater dagavond in het Zuidlandtheater in Terneuzen zou worden gehou den, kan wegens omstandigheden niet doorgaan. Het evenement wordt later dit jaar, waarschijn lijk in april of mei alsnog gehou den.

de Stem | 1997 | | pagina 15