SM het keramische fornuis SOFTWARE SPECIALIST 'Dat ul iWERKER m/v (36 uur per week) SENIOR INKOPER M/V 'Inwei HORECA-MANAGER Consulent Bemiddeling nW Samen goed voor merk DE STEM PERSOIMEEL (JONG) CIVIELTECHNISCH van melle functie-eisen informatie procedure Tholen, daar kun Ie niet omheen SPORTCENTRUM "de KnotwilgSTEENBERGEN Oranjestraat 5 - Tel. 0115-562710 Het Amsterdai Tros-gezicht DE STEM ZATERDAG 1 FEBRUARI 1997 Op de afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling is bij het Bureau Openbare Werken een vacature voor een: Algemene informatie. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie afdelingen Middelen, Algemeen Bestuur en Welzijn en Gemeentelijke Ontwikkeling. De afdeling Gemeentelijke ontwikkeling bestaat uit drie bureaus: -Bureau Ruimtelijke, Economische, Recreatieve en Onroerende zaken (RERO); -Bureau Volkshuisvesting, Milieu en Bouwzaken (VMB); -Bureau Openbare Werken (OW). Tot de taken van het Bureau Openbare Werken behoren onder andere: onderhoud en beheer van de openbare ruimten, verkeer en vervoer, reini ging en technische voorbereiding en uitvoering van rioleringswerken en bestemmingsplannen. Het bureau telt 15 formatieplaatsen. Functie-informatie. De globale taak van de te benoemen functionaris is: Het mede opstellen van beheersplannen voor wegen en rioleringen. Het opstellen en beheren van exploitatieberekeningen. Andere op het bureau voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen. M.B.O.-niveau in een bij de functie aansluitende richting (b.v. weg- en waterbouw). flexibele en dienstverlenende instelling. gevoel voor bestuurlijke en ambtelijke verhoudingen. kennis van automatisering strekt tot aanbeveling Aanstelling en salaris. Het aan deze functie verbonden salaris bedraagt in de functierang (schaal 7) minimaal f 2.972,- en maximaal f 4.397,- bruto per maand. Het salaris in de aanlooprang schaal 6 bedraagt minimaal f 2.640, en maximaal f 4.003,- bruto per maand. Alle bedragen zijn gebaseerd op het salarispeil per I augustus 1996). De feitelijke arbeidsduur is 40 uur in verband 2, met de opbouw van ADV-verlof. H' Tholen is een Zeeuwse plattelandsgemeente met ruim 23.000 inwoners. De gemeente is centraal gele gen tussen de randstad. Westelijk Noord-Brabant en Antwerpen. Naast een uitstekend woon- en leef klimaat biedt Tholen door haar ligging aan de Oosterschelde de liefheb ber van natuur en recreatie tal van mogelijkheden. Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk tel: 0166 -66 82 00 fax:0166 - 66 35 53 Verdere informatie. Verdere inlichtingen over de functie kunnen worden verkregeh. bij d van het Bureau Openbare Werken, dhr. W.A. Blaas, Telefoon 01è6-66825$'of het hoofd van de Afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling dhr. L.T. Steenpoorte telefoon (0166) 669246. Sollicitaties. kAÊÊÊ '-W Kandidaten die behoren tot de doelgroep die ressorteert onder de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers of onder de Wet Revoréering Bvenrë^f^ Arbeidsdeelname Allochtonen en die voldoen aan dè functi«-eisen, worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. .BaSSS'*' 'IFlpf Belangstellenden dienen hun sollicitatie binnen 14 dagen te richten college van burgemeester en wethouder: Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk. De Knotwilg heeft sportief en recreatief een belangrijke functie in Steenbergen e.o. Naast het Overdekte Zwembad beschikt de Knotwilg over: Tennisbanen Squashbanen een Sauna een Fitness-vestiging een Schoonheidssalon een Pedicuresalon De afdeling Horeca vangt de gebruikers van alle voorzieningen op en is dé ontmoetingsplaats voor en na de sport of recreatie. Daarnaast is de Horeca het centrale punt voor Toernooien, Competities, Bedrijfs- en Personeelsfeesten etc. I.v.m. de steeds toenemende activiteit zoekt de Knotwilg een Taken: Profiel: rechtstreeks onder de directie verantwoordelijk zijn voor die afdeling planning en organisatie leidinggeving medewerkers inkoop en budgetbewaking uitbouw Horeca-afdeling 23 tot ca. 28 jaar aantoonbare ervaring op dit niveau organisatorische en contactuele eigenschappen woonachtig in de directe omgeving Horeca-opleiding Geboden: een afwisselende baan met ruimte voor initiatief, echter wel sterk wisselende werktijden, ook in de weekends, met een passende salariëring. Als u belangstelling heeft, aan het profiel voldoet, gaarne een handgeschreven sollicitatiebrief, vergezeld van c.v. en recente pasfoto richten aan: Sportcentrum de Knotwilg, t.a.v. de directie, Wipstraat 2, 4631 XW Steenbergen. SKIL Europe bestaat uit een in Breda gevestigd productiebedrijf/hoofd kantoor en verkoop organisaties in diverse Europese landen. SKIL heeft als doelstel ling het ontwikkelen, produceren en verkopen van hoogwaardig elektrisch gereedschap. Als gecertificeerde organisatie werkt SKIL volgens de ISO 9001 kwaliteitsnorm. Onze Nederlandse vestiging biedt werk aan ca. 400 mensen. Sedert 1 oktober 1996 maakt SKIL deel uit van het BOSCH-concern. De afdeling Inkoop is verantwoordelijk voor het inkopen van grondstoffen, onderdelen, productie (hulp)middelen, diensten en grafische producten. De afdeling is resultaatgericht, waarbij kwaliteit, samenwerking, kostenbeheersing en dienst verlening sleutelwoorden zijn. In verband met het vertrek van één van de mede werkers is een vacature ontstaan voor een Skil Europe BV Verantwoordelijkheden U bent onder meer verant woordelijk voor het mede formuleren van het inkoopbeleid aan de hand van op te stellen inkoopplannen. Daarnaast beheert u uw eigen inkooppakket. Het aanvragen van offertes, het selecteren van leveranciers en contractonderhan delingen behoren eveneens tot uw taken. U rapporteert aan de Materials Manager. Profiel HBO-niveau, met NEVII en II of ISFAH aantoonbare inkoopervaring in een industriële organisatie goede kennis van minimaal de Europese markt bereidheid tot reizen mondelinge en schriftelijke beheersing van het Engels en het Duits eventueel aangevuld met Frans kennis van de juridische aspecten van internationaal inkopen kennis van J.I.T., ketenlogistiek en MAPICS- productiebesturing. Interesse? Uw reacties worden met belang stelling tegemoet gezien door de afdeling P&O van SKIL Europe, Postbus 3267,4800 DG Breda. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de Materials Manager de heer F. van den Buijs (076-5795330). HL-66121 keramische kookplaat duo kookzone braadzone verlicht bedieningspaneel electronische klok braadautomaat uitrijdbare ovenwagen een begrip in service en de elektronica van morgen.... (alle reparaties worden in eigen beheer uitgevoerd) DONDERDAG KOOPAVOND DOORLOPEND TOT 21.00 UUR. ELEKTROTECHNIEK VIDEOBEWAKING INBRAAK- EN BRANDBEVEILIGING TELECOMMUNICATIE Arbeidsvoorziening Midden en West Brabant telt circa 450 medewerkers. 80% van het personeelsbestand is direct betrokken bij de uitvoering van onze kerntaken, te weten bemiddeling van en gegevensverstrekking over het grootste arbeidspotentieel in de regio., werkgevers adviseren bij het aantrekken van gekwalificeerde medewerkers, werkzoekenden adviseren bij het zich kwalificeren en het vinden van een baan en functioneren als kenniscentrum op de (regionale) arbeidsmarkt. Het ambitieniveau van de organisatie is hoog: wij willen een innovatieve en ondernemende partner zijn op het brede terrein van de arbeidsbemiddeling, excellent functione ren bij de uitvoering van kerntaken en anticiperen op veranderende markten, omstandigheden en wetgeving. Daarom zijn voortdurend aan passingen nodig binnen de organisatie, bijvoorbeeld op het gebied van scholing en training van medewerkers, kantoorautomatisering, kwaliteits zorg etc. De dynamiek van de veranderingen brengt mutaties in het personeelsbestand met zich mee. Daardoor zijn er momenteel op de diverse arbeidsbureaus binnen de regio, die zich uitstrekt van Bergen op Zoom tot Tilburg e.o. vacatures voor consulent bemiddeling. Deze func ties worden vooralsnog voor bepaalde tijd ingevuld: De bemiddeling binnen Arbeidsvoorziening kent twee disciplines. Ener zijds de aanbodsversterking. Dit omvat alle activiteiten die verband hou den met het begeleiden en adviseren van werkzoekenden die extra kwa lificatie (scholing, training etc) behoeven om werk te kunnen vinden en het toeleiden naar de arbeidsmarkt van deze werkzoekenden. Anderzijds de directe bemiddeling. Deze consulenten onderhouden directe contac ten met het bedrijfsleven en zijn belast met het kwalitatief bij elkaar brengen van vraag en aanbod op de arbeidsmarkt. In de praktijk werken consulenten aanbodsversterking en consulenten directe bemiddeling nauw samen om de taakstellingen te realiseren. Voor beide disciplines zoeken wij professionals die zich herkennen in het volgende profiel: - enkele jaren relevante ervaring - alert zijn op kansen en deze kunnen omzetten in resultaat - contactueel vaardig en co-peratief - initiatiefrijk en flexibel - affiniteit met de maatschappelijke relevantie van de kerntaken van Arbeidsvoorziening - zakelijke instelling - een relevante HBO opleiding en een HBO werk- en denkniveau Geschikte kandidaten bieden wij een zelfstandige functie met veel ver antwoordelijkheid en een passend arbeidsvoorwaardenpakket. Salarisin dicatie: in de groep EU van Orba, tussen fl. 3400 en maximaal fl 5100 bruto per maand. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de me vrouw A.Buskes,directeur Bemiddeling of met de heer B.Frank, adjunct directeur Bemiddeling, 013 5323260. Bij hun afwezigheid kunt u ook informatie inwinnen bij de afd. P&O, 013 5323241. Schriftelijke sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan Arbeids voorziening Midden en West Brabant, afdeling P&O, ta.v. mevrouw H.de Laat, Postbus 8000, 5004GA, Tilburg. ontwikkelt, produceert en verkoopt suikerwerkproducten van hoge kwa liteit. In 1900 begonnen als familiebedrijf is Van Melle inmiddels uitge groeid tot een moderne internationale onderneming met 20 vestigingen in West- en Oost-Europa, Zuidoost Azië, ZuidAmerika en de Verenigde Staten. Dankzij succesvolle internationale marketingconcepten en geavanceerde productietechnieken zijn de merken Mentos en Fruittella in alle werelddelen verkrijgbaar. Van Melle is te karakteriseren als een open organisatie, waar respect voor mens en milieu voorop staan. Van Melle Nederland B.V. maakt als productiebedrijf onderdeel uit van liet Van Melle concern. Ter ondersteuning van de productieorganisatie beschikt Van Melle over een ca. 70 medewerkers tellende Technische Dienst In verband met verdergaande automatisering zijn wij op zoek naar een: (in dagdienst) De Software Specialist wordt belast met de operationele ondersteuning van de Onderhouds- en Storingsdienst op het gebied van industriële automatisering. Het streven in deze functie is te werken binnen de aan gegeven structuren die tot doel hebben een hoge graad van uniformiteit in automatisering te realiseren. De functionaris draagt in nauwe sa menwerking met de "Productie" Software-coordinator zorg voor onder houd aan en modificatie van softwareprogramma's voor onze produc tieorganisatie en rapporteert direct aan de Chef Onderhoudsdienst, De juiste kandidaat heeft een afgeronde hboopleiding op het gebied va» industriële automatisering, bijvoorbeeld electrotechniek met special! safe Technische Computerkunde. Voorts beschikt hij/zij over kennis van: PLC-systemen, Scada, Netwerkverbindingen, Databases e» Operatingsystemen zoals 0S2, Windows 95/NT. Ook kennis van pro grammeertalen als C en Visual Basic etc. is vereist. Tot slot beschikt de aan te nemen kandidaat over enkele jaren ervaring binnen bovengenoemd vakgebied, bij voorkeur opgedaan in een indus triële onderneming. Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer F. Koelewijn, Chef Technisch Bedrijfsbureau, telefoonnunr mer 076- 5275000 toestel 272. Sollicitaties kunt u bi sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie richten aan de heer LJ. van Roosmalen, Sector Personeelschef. Van Melle Nederland B.V., Postbus 3000,4800 DA BREDA R&B gaat 1: in Nederlë ZIE RAGAZZI OP ACE Altijd optreden voor vol le zalen met enthousiast publiek. Op vakantie met jVfichiel Romeyn van Jis- kefet tot je kaakkramp krijgt van het lachen. Meespelen met bands als The Gun Club, Shine en Lois Lane. Geregeld met je hoofd op de TV te zien zijn, kortom leven van je passie. Dat wil toch bijna iedere muzikant? Het overkwam twee vrienden, die in Bredase New Wave bands als Piu Piu en Du plex Johnson speelden. Hun besluit om halver wege de jaren tachtig naar de hoofdstad te ver huizen, had grote gevol gen. Een gesprek met Bart van Poppel en Jac Bico: „We kwamen totaal berooid in Amsterdam aan." Door Rob Musters Tijdens de opnamen van het tv-l programma De Plantage van Hanneke Groenteman houdt del regisseur buiten het oog van del camera's een papier omhoog met| daarop het woord muziek. Meteen! daarna lopen zes muzikanten helT podium op. Twee zelfverzekerd kijkende zangeressen pakken ie-| der een microfoon, terwijl de be-J geleiders hun instrumenten aan een laatste inspectie onderwer-| pen. Presentatrice Groentema kijkt recht in de lens en kondig de groep aan, het publiek applau-l disseert. „Dames en heren...Loï^ Lane." De band zet in met de uitersll breekbare, maar onverwoestbara smartlap Close To You. Zondel een spoor van nervositeit speell de groep zich door de kwetsbar! passages heen. Dit zijn professie nals. Niets in hun gedrag wijst erl op, dat ze zich bekeken weten door honderdduizenden ogerf Dan is het ineens over. Na dat enl nummer gaat het tv-programm^ weer door. „Ach, ik heb dat al zo vaak gel daan. Er is altijd wel iets van zei nuwen, maar je weet dat het 01 een of andere manier altijd goed gaat," zegt bassist Bart van Pop* pel (40) na afloop. „Nou, ik vim. een zo'n liedje best wel eng," al| dus gitarist Jac Bico (39). speel al twintig jaar, maar spanning blijft." Het tekent twee oud-Bredanaars. Van Pop pel met al zijn bravoure lijkt oj| de chirurg die Kanis Gunninj' drinkt en de wat bedachtzamer) Bico doet uiterlijk denken aan ee jonge versie van Jeff Beck. Piu Piu Beiden hebben het gemaakt in hj Amsterdamse muziekwereldjj Ooit begonnen in Breda met inta gere bandjes als Piu Piu en Dij plex Johnson, zijn de twee vrierj den nu veel gevraagde sessiemu zikanten, producers, liedjej schrijvers en niet te vergeten Door Anja van den Akker Voor zo'n miljoen kijkers isl dere dag vaste prik. Eel 16.00 uur Catherine, dan dj Show, direct gevolgd dc Bold and the Beautiful! maandag kan die doelgrc uurtje eerder aanschuiven L 4. Dan start Ellen Brul het nieuwe middagml Tearoom. Informatie en gj heid samengebakken tot hoekje bij de thee. »°P een middag ging de telef, den Ende Produkties. Of ik dag om 10.00 uur kon komen.] gende ochtend vroeg Joop Persoonlijk. Zijn aanbod wal kelijk. Dus zei Brusse 'ja' en ua 16,5 jaar de Tros. Zonder sPijt. I „Natuurlijk was de Tros eenl mijn leven geworden. Maar df Hip voor wat anders. Wat J<f neb ik mijn hele televisieley wild. En eerlijk gezegd, de Ti. op tv-gebied niet echt met knj duigen voor mij." Van den Ende gaf haar een van liefst 27 man en liet z'n f ietstudio ombouwen voor Een luchtig, informatief pod de tv-kijker overdag.

de Stem | 1997 | | pagina 32