L DE STEM n 1 lil n zoekt: léec BEMIDDELAAR intiatuin lf Adecca Adecco, M sfi I h Vegvervoer vrouw STALA B.V. Stainless steel Banen op de weg Computer Technicus Ltrotechniek irmatie- productiemedewerkers I8 ANNING ATEPLANNING SIEFITS DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND DORDRECHT Halderberge, nieuwe gemeente op de kaart, zoekt een medewerker systeembeheer m/v BREDA s 0 sk Nivec B.V. Ingenieurs voor infra (ener gievoorziening, civiele techniek, stedebouw en verkeerskunde) en elektra (procesbesturing, elektrotechniek en instrumentatie). Lid van de Orde van Ned. Raadgevende Ingenieurs. Sr.Engineer CAD-designer Aankomend Adviseur Werk voorbereider Energiedistributie. Nivec B.V. Ingenieurs. Distributiechauffeurs m/v Chauffeur/belader m/v Bakwagenchauffeur haakarmsysteem m/v Bouwbedrijf Van der Waal zoekt timmerlieden, betonbekisting stelleurs, stortploegen t.b.v. haar werken in Den Haag, Weesp, Vlaardingen en Spijkenisse. Nivec B.V. P.&O.-adviseurs. Engineer Project- engineer Werk voorbereider Uitvoerder Nivec B.V. P.& O.-adviseurs. voor de vestiging Bergen op Zoom met goede communicatieve vaardigheden PharmaRutners OESTEM. ZATERDAG 1 FEBRUARI 1997 X 72 8526168c» |le wensen van de pen rijtje. Te denken dieren en bedrijven. FP t.a.v. mevr. 1. van groeimogelijkheden aanwe zig. Leeftijdsindicatie: 21- 30 jaar. Schriftelijke reacties kunt u binnen 10 dagen richten aan: Intratuin Halsteren, t.a.v. Dhr. R Withagen, post bus 60, 4660 AB Halsteren. Uw reactie wordt vertrouwe lijk behandeld. MM linHMii t ROE N E WARENHUIS Op 1 januari 1997 is de nieuwe gemeente Halderberge gevormd. Halderberge bestaat uit vijf kernen t.w. Bosschenhoofd, Hoeven, Oud Gastel, Oudenbosch en Stampersgat. Deze gemeente, gelegen in West-Brabant, is bijna 7400 hectare groot en telt circa 30.000 inwoners. De verbinding van stedelijke, agrarische en recreatieve aspecten geeft Halderberge een geheel eigen karakteris tiek. De gemeentelijke organisatie (170 for matieplaatsen) speelt moeiteloos in op maatschappelijke veranderingen en politie ke besluitvorming. Het streven is de dienst verlening aan burgers te optimaliseren en hen zoveel mogelijk bij het gemeentelijk beleid te betrekken; klantgericht handelen staat centraal. Kortom Halderberge is een gemeente van mensen voor mensen. De ambtelijke organisatie van de gemeente Halderberge bestaat uit een sector Ruim telijke Ontwikkeling en Beheer, een sector inwonerszaken, een sector Middelen en een stafafdeling Personeel Organisatie. Binnen de sector Middelen, afdeling Facili taire Zaken, is de functie vacant van Medewerker systeembeheer 36 uur per week) Algemeen: De sector Middelen bestaat uit de afdelingen Bestuurszaken en Algemene Zaken, Financiën en Facilitaire zaken. Binnen de afdeling Facilitaire Zaken, onderdeel Infor matievoorziening en Automatisering, zijn 3 medewerkers werkzaam. Onze organisatie beschikt over een geïntegreerd platform voor geautomatiseerde informatievoorzie ning en automatisering. Naast de kantoorautomatisering wordt voornamelijk gewerkt met applicaties van Kramers/IGA. Hiervoor maken wij gebruik van de volgende con figuratie: HP 9000 K100 (HP UX10) opgenomen in een LAN met ruim 1 30 PC's allen draaiend als Windows 95 cliënt in een Windows NT netwerk. Voor kantoorautomatise ring wordt gebruik gemaakt van de MS-Office producten zoals Word, Excel en Acces. Daarnaast staat het in gebruik nemen van de backoffice producten van Microsoft op het programma. I Functie-inhoud: u bent samen met uw I&A collega's ver antwoordelijk voor het technisch beheer van de opgestelde apparatuur, de pro grammatuur en het data- en voice com municatie netwerk (UTP) u instal leert nieuwe apparatuur en programma tuur en draagt zorg voor de voortduren de beschikbaarheid van de systemen u houdt een gedegen documentatie bij en u ondersteunt de gebruikers bij het gebruik van de verschillende syste men u voert procedures bij ter be veiliging van zowel de gegevens, de apparatuur als de programmatuur u signaleert storingen, die u vervolgens documenteert, analyseert en oplost. Zonodig voert u herstelprocedures uit. Functie-eisen: tenminste een relevante MBO-opleiding (applicaties AMBI-modules) kennis en aantoonbare ervaring op het gebied van UNIX MS-DOS, Windows 95, Windows NT netwerkprotocollen zoals TCP/IP en NETBUI data- en voice-communicatie de meest gebrui kelijke kantoorautomatiserings-software goede communicatieve vaardigheden een flexibele en servicegerichte in stelling enkele jaren ervaring in het vakgebied de bereidheid om aanpas singen in de functie in de toekomst te aanvaarden. Salaris: Het gaat hier in principe om een Junctie in schaal 7 (maximaal J 4.387,—) bruto per maand, ajhankelijk van de functiewaardering die in de loop van 1997 zal worden uitgevoerd. Sollicitatieprocedure: H1H Indien u interesse heft voor dezefunctie kunt u uw sollicitatiebrif inclusif curriculum vitae richten aan bet college van burgemeester en wethouders van de gemeente Halderberge, Postbus 3, 4730 .14 Oudenbosch, onder rer- melding van "soil"op de enveloppe. Uw brief ontvangen wij graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Inlichtingen over deze functie kunt u opvragen bij de heer P. Schouw, coördinator informatievoorziening en automatisering, telefoon (0163) 39 03 41 W O cC w CQ W O hJ X w H Z w w w organisatie die bedrijven anele ondersteuning biedt valificeerde technische net Randstad Polytechniek |e opdrachtgevers, s modern geoutilleerde op de volgende werk- civiele techniek, technologie en research ïdstad Holding nv, een dernemingen in zakelijke Ie de groep in 1996 een j/estigingen in Breda, Polytechniek werft en Deze medewerkers zijn 'er en zijn bij Randstad werven en onderhouden van iniek contacten met onder :n breed scala aan |s accountmanager met automatiseringsbedrijven, 'erheid en semi-overheid. kennen bent u in staat om op crijgen. Regelmatig brengt u ;n op de werkplek van uw cennisgroep in zijn vakgebied, ntmanager. Regelmatig preken van de nieuwste aan de regiomanager. HBO niveau, met als a. Verder verwachten wij zeker ke dienstverlening. U bent dus leeftijd ligt tussen 27 en 37 jaar. ge eisen. Om zelfstandig als iient u goed te kunnen ie, overtuigingskracht istverband met Randstad ite salariëring en uitstekende 0 van de zaak, tantième optieregeling. iriftelijk, met CV, F.M.A. Franken, Prinsenkade 5t 076)520 8880. urg: schriftelijk, met CV, naar termans, Avenue Ceramique 10, atie: (043) 326 27 70. 1 de selectieprocedure. solliciteren, Stala B.V. is een productiebedrijf van gelaste roestvrijstalen buizen. Vanwege uitbreiding van onze productie zijn wij op zoek naar goed gemotiveerde ten behoeve van het bedienen van onze las-walsproductiestraten met de daarbij behorende nevenactiviteiten. Wat wij van u verwachten: - leeftijd 20-35 jaar - zelfstandig kunnen werken (na gedegen inwerkperiode) - technische feeling en inzicht - bij voorkeur minimaal L.T.S.-niveau - In teamverband kunnen werken - gevoel voor kwaliteit - bij voorkeur enige kennis van lasprocessen (Tig) Wat wij u bieden: goede werksfeer en een goed salaris - een leuke werkplek bij de leukste buizenfabrikant van Europa - een uitdagende baan uitzicht op een vast dienstverband na gebleken geschiktheid Voor deze functie moet de bereidheid aanwezig zijn om in een meerploegensysteem te werken. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan: Stala B.V. Stainless steel - Postbus 33 - 4780 AA MOERDIJK. INGENIEURS EII HO-ADVISEURS Nivec B.V. kent een bijzondere bedrijfscultuur. De mens staat centraal. Medewerkers krijgen veel aandachten daardoor ook veel verantwoordelijkheid en doorgroeiruimle. Hierdoor en door de gestage omzetgroei zijn de volgende vacatures ontstaan: Proces- automatisering. Binnen de afdeling electro wordt u verantwoordelijk voor de procesautomatisering. Uw opleidingsniveau is HTS-E met de nodige aanvullende cursussen. U heeft ruime kennis en ervaring m.b.t. PLC's, Scada, netwerken enz. U bent commercieel en beschikt over goede sociale vaardigheden, zodat doorgroei naar een leidinggevende functie op korte termijn mogelijk is. Electro en procesbesturing Binnen de afdeling electro gaat u voor de engineers ontwerp- en tekenwerkzaamheden verzorgen m.b.v. AutoCAD. Uw oplei dingsniveau is MTS. U heeft enkele jaren ervaring in een soort gelijke functie of bent een talentvolle schoolverlater. Door een grondige interne begeleiding groeit u in de toekomst door tot het niveau constructeur of engineer. Civiel Binnen de afdeling infra gaal u zelfstandig projecten voorbereiden en de uitvoering daarvan begeleiden. U heeft een HTS-W&W opleiding en beschikt over minstens 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van Microstation en/of AutoCAD is noodzakelijk. Na een grondige inwerkperiode groeit u door tot zelfstandig adviseur. Binnen de afdeling infra gaat u in directe samenwerking met opdrachtgevers als energiebedrijven en aannemers projecten voorbereiden voor ondergrondse kabels en leidingen, U heeft een HTS of MTS opleiding en beschikt over de nodige ervaring als werkvoorbereider of een zeer ruime ervaring als tekenaar in e'efonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer R. Pruysers, manager van e afdeling infra, en de heer J. van der Veer, manager van de afdeling electro. w sollicitatie kunt u richten aan: Teteringsedijk 3, ^17 MA Breda Tel. 076 5204440 Fax.076 5204450 Postbus 2183, 4800 CD Breda Breda Telefoon (076) 520 57 77 Dongen Telefoon (0162) 3193 33 Personeelsdiensten Marktkoopman m/v Voor een relatie in Dongen. Je werkzaamheden bestaan uitladen/lossen en verkoop van fietsonder delen en gereedschappen. Het betreft een baan van 20 tot 40 uur per week. Leeftijd: 16 -19 jaar. Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kard. van Rossumstraat 76. Administratief/ secretarieel medewerkers m/v Voor verscheidene relaties in Dongen. Naast boek houdkundige taken, houd je je bezig met diverse administratieve werkzaamheden. Ben je secuur en kun je zelfstandig werken? Neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kard. van Rossumstraat 76. 1 e en 2e Automonteur m/v Voor een autobedrijf in Breda zijn wij op zoek naar le en 2e automonteurs. Heb jij een opleiding in deze richting afgerond en zoek je een leuke uitdagende baan? Neem dan direct contact met ons op! Info: Adecco Breda, Boschstraat 18-20. Medewerker orderprocessing m/v Voor een bedrijf in Breda. Je gaat exportdocumenten aanmaken. Heb je ervaring met het invullen van exportdocumenten en beheers je de Engelse, Duitse en Franse taal in geschrift? Kom dan zo snel mogelijk bij ons langs of bel! Het betreft een parttime baan. Info: Adecco Breda, Boschstraat 18-20. Administratief medewerker m/v Voor de afdeling Crediteuren van een bandenprodu cent in Breda zoeken wij een ervaren medewerker meteen MBO-/MBA-opIeiding. Leeftijd: 25-30 jaar. Heb je minimaal twee jaar werkervaring en spreek je Engels en Frans? Neem dan snel contact met ons op.' Info: Adecco Breda, Astrid, Van Coothplein 3. Leerling hulpmonteurs m/v Volg je nog één dag per week de LTS, wil je graag technische praktijkervaring opdoen en ben je tussen de 16 en 20 jaar? Bel ons snel en wie weet ben jij die aankomend CV-/installatiemonteur! Info: Adecco Breda, Miriam, Van Coothplein 3. Schoonmaker m/v Voor diverse bedrijven in Breda en omgeving zoeken wij regelmatig zelfstandige schoonmakers. Het betreft hier och tend- en avonduren voor kortere en langere duur. Interesse? Bel en wie weet ben jij snel aan de slag! Info: Adecco Breda, Monique, Van Coothplein 3. Verkoop binnendienst- medewerker m/v Voor een bedrijf in automatisering zoeken wij een ervaren, commercieel medewerker. Ben je accuraat, zelfstandig, flexibel en spreekt het werken in een klein teamverband je aan? Dan hebben wij een afwisselende baan voor jou! Info: Adecco Breda, Monique, Van Coothplein 3. Verzekeringsadviseurs m/v Voor de verkoop van spaar- en levens verzekeringen zoeken wij HBO'ers tussen de 23 en 29 jaar. Ben je het type 'de jonge ondernemer', heb je een gezonde ambitie en vind je dynamiek in je werk belangrijk? Dan ben jij de persoon waar wij naar zoeken! Geïnteresseerd? Bel snel! Info: Adecco Breda, Patricia, Van Coothplein 3. Schoonmaker m/v Voor twee hele dagen per week: op dinsdagen don derdag. Het gaat om het schoonmaken van het gehe le kantoorgebouw, inclusief de toiletten. Ervaring is een vereiste. Het gaat om een baan voor langere tijd. Info: Adecco Oosterhout, leysenhoelc 3. t;üi VoorlOU doen wij ITI6Cr I dan jè verwacht! De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor diverse transportbedrijven in West-Brabant zoeken wij chauffeurs die ca. 50-70 zendingen per dag wil bezorgen. Ervaring in deze branche is een vereiste. U dient voor deze functies in het bezit te zijn van een C-rijbewijs en het CCV-B diploma. Het ADR-diploma is een pré. Enkele van deze opdrachten zijn voor lange tijd. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Or. Brabersstraat 10. Voor een transport bedrijf in de regio zoeken wij een chauffeur/belader voor een vuilniswagen. De functie is een combinatie van rijden en beladen. U dient naast de benodigde papieren enige ervaring als chauffeur te hebben. Deze functie kan eveneens langere tijd gaan duren. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een transportbedrijf in Breda zijn wij op zoek naar een chauffeur die ervaring heeft met een haakarmsysteem en/of kabelsysteem. Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van de juiste rijbewijzen en het chauffeursdiploma. Ervaring op een combinatie is een pré. Deze opdracht is voor langere tijd. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Belangstellenden kunnen zich telefonisch melden tussen 08.15-16.45 uur bij mevrouw Van Vliet op telnr. 010-4351611 en tussen 19.00-21.00 uur bij de heer Van der Wal op telnr. 0181 -415523. INGENIEURS Efl P&0-ADVISEUR5 Adviesbureau voor personeel en organisatie: werving en selec tie, execulive search, outplacement, loopbaanbegeleiding en interim personeel. Nivec B.V. kent een bijzondere bedrijfscul tuur, De mens staat centraal. De persoon moet in de vacature passen en er zich in thuis voelen. Van enkele zeer gerenom meerde cliënten hebben wij de opdracht gekregen om voor de volgende vacatures werving selectie te verzorgen: Telecom. Als HTS-er Telecommunicatie of Informatietechniek gaat u bij een zeer groot telecommunicatiebedrijf een loopbaantraject volgen. Dit bestaat o.a. uit een buitenlandse training (3 mnd.). Hiertoe dient u te beschikken over goede communicatieve vaar digheden en een servive- en kwaliteitsgerichte instelling. Doel stelling is doorgroei tot een functie op managementniveau. Wtb. of E. Voor onze cliënt gaat u op de grote projecten de projectmanager ondersteunen of zelfstandig de minder grote projecten leiden. U beschikt over een HTS- of MTS-opleiding en minimaal 5 jaar ervaring in een dergelijke functie. Uw specialisatie is de appara tenbouw, installatietechniek, piping, electro, instrumentatie of procesbesturing. Wegenbouw. Voor een middelgroot aannemersbedrijf wegenbouw, gevestigd nabij Breda, zoeken wij een ervaren werkvoorbereider op MTS- niveau, die de schakel tussen administratie en uitvoering gaat vormen. Tot uw takenbehoren begroting, werkvoorbereiding, maar vooral ook nacalculatie en kostenbewaking. U heeft vooral kennis van bestratingen en rioleringen. Bouwkunde. Voor een groter in de utilitietsbouw gespecialiseerd aannemings bedrijf zijn wij op zoek naar een ervaren uitvoerder op minimaal MTS-niveau. Een service-en kwaliteitsgerichte instelling is voor deze functie vereist. Namens onze cliënt verzoeken wij ook hoofduitvoerders of hulp uitvoerders te solliciteren. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer P.J.M. Tax of bij de heer M.H.J.L. Boeken. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Teteringsedijk 3, Tel. 076 5204440 Postbus 2183, 4817 MA Breda. Fax.076 5204450 4800 CD Breda Start is sterk in flexibele arbeidsvormen: uitzen den, detacheren, loopbaaninterventie, opleidingen, werving en selectie. Start weet haar maatschappe lijke functie goed te combineren met haar bedrijfs matige werkwijze. Professioneel, eigentijds en alert staan de ruim 2500 Start-medewerkers klaar voor de klant. Vanuit meer dan 350 vestigingspunten is Start nauw betrokken bij de arbeidsmarkt. BEMIDDELAAR m/v Als bemiddelaar bij Start bent u de spil tussen vraag en aanbod. U onderhoudt intensieve contacten met bedrijven en instellingen. De vraag naar tijdelijke arbeids krachten brengt u helder in kaart. Op grond daarvan selecteert u de juiste mensen en begeleidt beide partijen naar een plezierige samenwerking. In overleg met uw vestigingsmanager bent u verantwoordelijk voor de acquisitie en komt u tot een hechte relatie met uw opdrachtgevers, waarbij u na drukkelijk de functie van full service personeelsadviseur vervult. Daarbij kunt u terugvallen op een enthousiaste en sterk collegiale orga- nisatie, die u alle kansen geeft om door te groeien naar een senior- of management functie. HBO-ER MET ERVARING Voor deze functie geldt: u heeft een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met een marketing- of bedrijfs- commerciële opleiding of cursus. Als bemiddelaar heeft u duidelijk organisatorische vaardigheden, kunt u zelf standig werken en beschikt u over enkele jaren relevante werkerva ring in de commerciële dienst verlening. Het is belangrijk dat u in uw toekomstig werkgebied woonachtig bent of bereid bent daarheen te verhuizen. U bent in het bezit van rijbewijs B en een auto. WIJ ZIEN UIT NAAR UW REACTIE! Interesse? Richt dan uw sollicita tie en curriculum vitae tot tien dagen na plaatsing van deze advertentie aan Districtskantoor Start West Brabant, t.a.v. de heer W. Leijser, Stadionstraat 9c, 4815 NC Breda (o.v.v. code 9706). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uitsluitend diegenen, die aan bovengenoemde eisen voldoen, nodi gen wij uit te reageren. Start streeft ernaar meer mensen van allochtone afkomst of gedeeltelijk arbeidsgeschikten in dienst te nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. MEER DAN UITZEND N ALLEEN "Choose a job you love and you will never have to work a day in your life." (Confucius) PharmaPartners B.V. bouwt en onderhoudt infor matiesystemen voor apotheken, huisartspraktijken en gezondheidscentra, die veelal met elkaar samen werken. Zo'n 1250 zorgverleners maken er momen teel gebruik van. In 18 jaar zijn we gegroeid tot een organisatie met vestigingen in Breda, Zwolle, Rotterdam, Oosterhout en Houten. We werken met kleine teams, zonder hiërarchie, maar in een open werksfeer met veel ruimte voor zelfstandigheid, initiatieven en flexibiliteit. In verband met de sterke groei van onze klanten kring zijn wij op zoek naar actieve talentvolle collega's (m/v) voor onze vestigingen in Rotterdam en Breda met een opleiding op MBO-niveau richting elektronica. Enige ervaring met datacommunicatie-appara- tuur, printers en netwerken is een pré. Onze voorkeur gaat uit naar jonge, flexibele MTS'ers, die er geen probleem mee hebben om af en toe buiten kantooruren te werken. Ook LTS'ers, die aanvullende opleidingen hebben gevolgd op het gebied van automatisering en een relevante werkervaring hebben, nodigen wij uit te solliciteren. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het onderhouden van computersystemen bij apotheken, huisartsen en gezondheidscentra in de randstad en in de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. Als je weet dat jij degene bent die we zoeken voor één van bovengenoemde vestigingen, schrijf dan binnen veertien dagen een briefje met C.V. aan: PharmaPartners B.V., Teteringsedijk 97,4817 MB Breda. Meer informatie? Dan kun je bellen met Els van Slobbe, tel. (076) 522 29 88 (van 9.00 tot 17.30 uur) of (0162) 42 75 70 (buiten kantooruren).

de Stem | 1997 | | pagina 31