DE STEM E E 1 Daadkrachtige Manager Transport C: u DES' T •118111 - ambitieuze dynamische vrouw 076-5211971 L U weet precies wat mensen beweegt 'O* Christian Salvesen met ervaring in complexe fysieke distributie en potentieel voor de toekomst vU Accountmanager Elektrotechniek Accountmanager Informatie technologie ir randstad polytechniek STALA B.V. S productiemt dagblad voor zuidwest-nederland Rabobank Mark en Dintel IFP, staat voor Individuele Financiële Planning. IFP RAADGEVERS IN FINANCIËLE PLANNING Saintratuin k m dagblad voor zuipwe: RB9 ROOSENDAAL Sr.Engineer CAD-designer Werk voorbereider Energiedistributie. nE STEM commercieel manager cliënten advies m/v Het eerste lentezonnetje kan het gedrag van mensen behoorlijk beïnvloeden. De jassen gaan uit. Er wordt een nieuwe auto aange schaft, een aanbouw aan de keuken gemetseld, of zelfs naar een heel nieuw huis gekeken. Als commercieel manager cliënten advies heeft u daar een feilloos gevoel voor. Het stelt u in staat om, samen met de cliëntadviseurs aan wie u leiding geeft, plannen te maken. Voor de verkoop van con sumptieve financieringen en verze keringen, van spaar- en beleggings producten. U inventariseert de kansen in de markt. Waar nodig speelt u ze door aan uw collega-managers. U zorgt bij dat alles voor een perfecte team geest. U inspireert en stimuleert. Voor de klanten bent u te allen tijde aanspreekbaar. U bent er alert op dat ze adequaat geholpen worden. En een product op maat aangeboden krijgen, vaak al voor ze daar zelf om hebben gevraagd. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. U hebt een opleiding op hbo- niveau. Het spreekt vanzelf dat u over de nodige ervaring en commercieel-economische kennis beschikt. Maar daarnaast wilt u in uw werk vooral ook uw creativi teit, durf en sociale talent kwijt kunnen. U bent samen met uw collega's het gezicht van onze bank. Makkelijk in de omgang en tegelijk zakelijk. U hebt de ambitie en de instelling om het beste te halen uit de mensen waar u mee werkt. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Th.A.M. Kuijpers, algemeen directeur, telefoon (0165) 51 65 00. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Mark en Dintel, t.a.v. de heer Th.A.M. Kuijpers, Postbus 21. 4750 AA Oud Gastel. DJV is een vooruitstrevende en klantgerichte organisatie. Ons productenen dienstenpakket is gericht op de auto matisering binnen de zorgsector in Zuidwest-Nederland. We bieden onze klan ten al ruim 27 jaar faciliteiten en ondersteuning bij automatiserings vraagstukken. Met zo 'n 100 mede werkers realiseren we een jaaromzet van 14 miljoen. De afdeling Facilities omvat de secties Helpdesk/Opleidingen, Support, Infrastructuur Beheer en Operations. Ter uitbreiding van de sectie Operations zoeken wij 2 kandidaten voor een periode van 1 jaar, met vooruitzicht op een vast dienstverband; 1 kandidaat voor onze vestiging te Tilburg en 1 kandidaat voor onze vestiging te Breda. Dit betreft de functie van systeem/netwerkbeheerder m/v Wij verwachten van u een zelfstandige inbreng met betrekking tot het operationeel beheer van de in gebruik zijnde computer systemen en netwerken, het vervullen van een helpdeskfunctie voor het technisch beheer en het uitvoeren van de centrale batch-verwerking. Om deze functie goed te kunnen vormgeven dient u te beschikken over een opleiding op MBO-niveau en over enige kennis en ervaring op het gebied van PC's en datacommunicatie. Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werksfeer. Arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO ziekenhuis wezen. Omdat we actuele kennis belang rijk vinden, investeren we in uw verdere ontwikkeling. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met de heer M. Lapré, sectiemanager Operations, tel. (013) 537 15 41 of email: M.Lapre@div.nl Sollicitaties kunt u tot 15 februari 1997 richten aan DIV, t.a.v. mevrouw R. van Roij- Simons, hoofd P&O, postbus 272, 5000 AG Tilburg. automatisering in de gezondheidszorg Christian Salvesen Nederland B.V. is actief in logistieke dienstverlening, voornamelijk op het gebied van food logistics. Het bedrijf is onderdeel van Christian Salvesen PLC, een beursgenoteerde Britse onderneming. Vanuit een achttal vestigingen in Nederland zijn ruim 600 medewerkers actief voor een grote groep gerenommeerde relaties. De organisatie is niet alleen de afgelopen jaren snel gegroeid maar zal ook in de toekomst verdere expansie zoeken. De vestiging in Boxtel is actief in de opslag, het voorraadbeheer en transport van gekoelde-, diepvries- en droge producten. Voor deze vestiging zoeken wij een (m/v) De functie: - U bent operationeel en budgetverant woordelijk voor het totale (dag- en nacht) transport van de vestiging Boxtel. - U geeft direct leiding aan een drietal planners, een transportadministrateur, ochtendcoördinator en projectmede werker. Indirect stuurt u een 85-tal chauffeurs aan. - U bent o.a. het aanspreekpunt bij transportproblemen, ontwikkelt visie op integrale goederenstromen, meet en stuurt de performance van uw medewerkers. U optimaliseert zowel qua vorm als inhoud het interne informatie cq. transportproces. - U maakt deel uit van het management team in Boxtel, bent betrokken bij de totale bedrijfsvoering en rapporteert rechtstreeks aan de Vestigingsmanager. Gevraagd: - Opleiding op HBO-niveau, bijv. ver- voersacademie, HTS-logistiek of een vergelijkbare combinatie van kennis en ervaring. Bekendheid met transport systemen, boordcomputers en planningspakketten bijv. Intertour. - Minimaal 5 jaar logistieke en leiding gevende werkervaring opgedaan bij een vergelijkbare professionele dienst verlener of verlader. - Natuurlijk overwicht, een daadkrachtig peoplemanager die vanuit een positief kritische houding werkt aan betere prestaties. - Leeftijd 32-40 jaar. - Woonachtig in de regio Boxtel of bereid zich daar te vestigen. i Mfltri ii l"ï 1 i iviercui §1 5 Geboden: - Een verantwoordelijke management positie waarbij u de kans krijgt uw ervaring verder uit te breiden in een complexe logistieke operatie. - Een grote internationale distributie specialist die er naar streeft om de kwaliteiten van mensen optimaal te benutten. - Een gemotiveerd, deskundig en energiek team medewerkers. - Een aantrekkelijk salaris en secundair pakket. Zoekt u toekomst bij een sterk bedrijf? Stuur dan uw sollicitatiebrief brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 152.974020 naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. ele planning. voor hem/haar c ,1e wensen van de en rijtje. Te denken Wij zijn een geheel onafhankelijke organisatie, gespecialiseerd infj cliënt, betrekking hebbende op zijn financiële huishouden, zetteiy valt hierbij aan: Hypotheken, Pensioenen, Beleggen, Sparen etc. Ter ondersteuning van ons gemotiveerde team zoeken wij een mei persoonlijkheid, voor telefonische marktbewerking gerjfhl op particulieren en bedrijven. Functie-eisen: ervaring op het gebied Lan telemarketi middelbare opleiding teamgericht enthousiast doorzettingsvermogen goede stem (ABN) goede contactuele vaardigheden zelfstandigheid Pre: marketingkennis Indien je geïnteresseerd bent in deze uitdagende job, stujir dan een brief fnet c.v. naarTFf a.v. mevr. I. van Vliet, Postbus 3140, 4800 DC Bréda. Maurïïfstraaf 15 Postbus 3140 4800 DC Breda INKOMENSPLANNING VERMOGENSPLANNING ESTATEPLANNING HYPOTHEKEN PENSIOENEN EMPLOYEE BENEFITS WÊK Intratuin is een dyna misch en snelgroeiend samenwerkingsverband van 41 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland. Deze "groene waren huizen" bieden een breed assortiment en voorlich ting op het terrein van o.a. kamer- en tuinplan ten, tuinbenodigdheden, gereedschappen en tuin- recreatie-artikelen. Voor onze vestiging in Halstèren zijn wij op zoek naar een: VERKOPER AFD. DOE-HET- ZELF M/V U bent verantwoordelijk voor de presentatie, het geven van juist advies en de verkoop van: tuinhout, na tuursteen, tuinornamenten, blokhutten, kweekkassen en vijverartikelen. U beschikt over een M.Tu.S./M.D.S.-diploma of heeft een gelijkwaardige opleiding gevolgd. U heeft verkoopervaring opgedaan in een soortgelijke functie bij een tuincentrum of doe-het-zelf zaak. U bent klantvriendelijk en beschikt over een flexi bele en commerciële instel- groeimogelijkheden aanwe zig. Leeftijdsindicatie: 21- 30 jaar. Schriftelijke reacties kunt u binnen 10 dagen richten aan: Intratuin Halsteren, t.a.v. Dhr. R Withagen, post bus 60, 4660 AB Halsteren. Uw reactie wordt vertrouwe lijk behandeld. ling. Bij dit alles zijn door- HET GROENE WARENHUIS IIII1I gglM MMT f% 1 Randstad Polytechniek is een dienstverlenende organisatie die bedrijven en instellingen in de technische markt professionele ondersteuning biedt bij het realiseren van hun projecten. Hooggekwalificeerde technische specialisten worden vanuit een dienstverband met Randstad Polytechniek op projectbasis gedetacheerd bij uiteenlopende opdrachtgevers. Opdrachten worden daarnaast ook intern in de modern geoutilleerde tekenkamers uitgevoerd. Randstad Polytechniek verleent haar diensten op de volgende werk terreinen: werktuigbouwkunde, bouwkunde, civiele techniek, elektrotechniek procestechnologie, informatietechnologie en research development. Randstad Polytechniek maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1996 een omzet van 6 miljard. Organisatie Randstad Polytechniek, voor onze vestigingen in Breda, Temeuzen en Noord-Limburg, Uw kerntaak Als accountmanager bij Randstad Polytechniek werft en begeleidt u een aantal hoog opgeleide technici. Deze medewerkers zijn meestal op locatie werkzaam bij de opdrachtgever en zijn bij Randstad Polytechniek in dienst. Daarnaast is uw taak het werven en onderhouden van relaties. U heeft als accountmanager Elektrotechniek contacten met onder andere ingenieursbureaus, installatiebureaus, een breed scala aan engineerings-afdelingen binnen de industrie. Als accountmanager Informatietechnologie onderhoudt u contacten met automatiseringsbedrijven, het bankwezen, verzekeringsmaatschappijen, overheid en semi-overheid. Door zowel de klant als de medewerker goed te kennen bent u in staat om op een project de juiste man op de juiste plaats te krijgen. Regelmatig brengt u evaluatiebezoeken en voert u carrièregesprekken op de werkplek van uw medewerker. De accountmanager is lid van de kennisgroep in zijn vakgebied, die geleid wordt door een senior collega-accountmanager. Regelmatig worden bijeenkomsten gehouden voor het bespreken van de nieuwste ontwikkelingen binnen het vakgebied. Uw positie Als accountmanager rapporteert u aan de regiomanager. Uw profiel U heeft minimaal een opleiding op HBO niveau, met als afstudeerrichting Elektrotechniek of Informatica. Verder verwachten wij zeker drie jaar ervaring in de techniek en/of de zakelijke dienstverlening. U bent dus vertrouwd met relatiebeheer en acquisitie. Uw leeftijd ligt tussen 27 en 37 jaar Ook aan uw persoonlijkheid stellen wij de nodige eisen. Om zelfstandig als dienstverlenend ondernemer te functioneren, dient u goed te kunnen luisteren en beschikt u over 'drive', enthousiasme, overtuigingskracht, analytisch vermogen en tact. Uw contractperiode Het betreft een vast dienstverband met Randstad Polytechniek. Uw honorering Vanzelfsprekend een adequate salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto van de zaak, tantième regeling, opname in het pensioenfonds en een optieregeling. Uw sollicitatie Voor de vacature in Breda: schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer ing. F.M.A. Franken, Prinsenkade K 4811 VB Breda. Voor telefonische informatie: (076) 520 88 80. Voor de vacature in Terneuzen en Noord-Limburg: schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer L.J.D.M. Hermans, Avenue Ceramique 6221 KV Maastricht. Voor telefonische informatie: (043) 326 27 70. Een psychologische test zal deel uit maken van de selectieprocedure. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad. gemeente halder Op 1 januari 1997 is de nic Halderberge gevormd. Halc uit vijf kernen t.w. Bosscher Oud Gastel, Oudenbosch Deze gemeente, gelegen in 1 bijna 7400 hectare groot en inwoners. De verbinding agrarische en recreatieve Halderberge een geheel ei tiek. De gemeentelijke orga matieplaatsen) speelt mo maatschappelijke veranderii ke besluitvorming. Het stre\ verlening aan burgers te o hen zoveel mogelijk bij h beleid te betrekken; klantg staat centraal. Kortom Hal gemeente van mensen voor i Stala B.V. is een productiebec Vanwege uitbreiding van onze gemotiveerde ten behoeve van het bedienet met de daarbij behorende nev Wat wij van u verwachten: - leeftijd 20-35 jaar - zelfstandig kunnen werken - technische feeling en inzich - bij voorkeur minimaal L.T.S - in teamverband kunnen wei - gevoel voor kwaliteit - bij voorkeur enige kennis vc Wat wij u bieden: - goede werksfeer en een go - een leuke werkplek bij de I - een uitdagende baan - uitzicht op een vast dienstv Voor deze functie moet de be meerploegensysteem te werk Uw schriftelijke sollicitatie die Stala B.V. Stainless steel - Po ec INGENIEURS EN de 08 P&0-ADV1SEÜRS y Proces- automatisering. Binni proci nodit m.b.t besc een Electro en procesbesturing Binns teker ding: gelijk: grom niveé Aankomend Adviseur Civiel Binnl voorf HTS| ine Autc udo Binr opdr voor een alsv dee efonische informatie kunt u °e afdeling infra, en de heer J w sollicitatie kunt u richten at Nive I eteringsedijk 3, 4817 Ma Breda

de Stem | 1997 | | pagina 30