Thuishulp in Hulst luidt de noodklok Diamanten paar in Terneuzen Parochie Heikant verwacht opnieuw flink begrotingstekort DE STEM Maand langer onzekerheid over ozb-tarief 4Boeren moeten tijdig hun bakens verzetten' De Zeeuwse tak van het geslacht Collot d'Escury DAG klapper Hontenisse niet berekend op slechte speeltoestellen DE STEM ZEELAND C2 Tekort aan vrijwilligers Europarlementariër Boogerd in Axel: Aanrijding na poging botsing te voorkomen Koninkrijk Rol van betekenis Woning Kerk Nieuw- Namen CDA Oostburg houdt thema-avond over streekplan herinrichting kust WOENSDAG 29 JANUARI 1997 Van onze verslaggever Heikant - Als niet meer mensen de kerk geld toestoppen dreigt de paro chie Teresia van het Kindje Jezus in Heikant ook dit jaar te worden ge confronteerd met een groot finan cieel tekort. Dat blijkt uit het financieel overzicht dat het kerkbestuur heeft gepresenteerd in een rondschrijven waarin aandacht wordt gevraagd voor de actie Kerkba lans 1997. De laatste jaren zit de parochie steeds met een begroting waarvan de kosten veel hoger zijn dan de inkomsten. Zo was er vorig jaar een tekort van ruim 8.000 gulden en houdt het kerkbestuur voor dit jaar rekening met een tekort van meer dan 12.000 gulden. Het meeste geld komt binnen uit kerke lijke diensten en die inkomsten worden vervormd door misintenties, doorbere kening van huwelijk en uitvaart en in komsten uit de begraafplaats. De parochianen in Heikant droegen vo rig jaar ruim 17.000 gulden bij aan de kerk. Dat is een stijging in vergelijking met 1995, maar niet voldoende om uit de financiële problemen te komen. Het bedrag is bijeengebracht door slechts 140 betalende gezinnen en indivi duele leden. Het parochiebestuur denkt dit jaar een kostenpost te hebben van bijna 66.000 gulden. Het overgrote deel heeft te ma ken met de kosten voor pastores en on derhoud en verwarming van kerk en ge bouwen. Een volwaardig lid van de pa rochie wordt geacht jaarlijks een bijdra ge van minstens 180 gulden over te ma ken. Maar het kerkbestuur zegt in een rond schrijven aan de inwoners ook blij te zijn met kleinere bedragen en giften. Hulst - De Stichting Op Stap, de thuishulp voor zieken, demen terenden en gehandicapten in Hulst, kampt met een schrijnend tekort aan vrijwilligers. In de gemeente Hulst is vorig jaar 142 maal om hulp gevraagd en drie aanvragen konden niet gehono reerd worden. Nellie Rijk van de Stichting Welzijn voor Ouderen (SWO) Hulst verwacht in de nabije toe komst een grote toename van aanvragen. „De mensen kiezen ervoor om langer thuis te wonen en soms is een opname in een verpleeghuis niet direct mogelijk en dan is de vrijwillige thuishulp dé ideale tussenvorm. We heb ben negentien vrijwilligers, maar die hebben niet allemaal de hele dag tijd." Inzet Het probleem bij de vrijwilligers ligt dus niet aan de inzet, maar aan de inzetbaarheid. De vrij willigers van Op Stap kiezen zelf voor de wijze van hulpverlening waar zij zich het beste in thuis voelen: de categorieën ouderen, dementerenden, lichamelijk en/of geestelijk gehandicapten of zieken. De vrijwilligers staan garant voor een dag hulp zodat huisgenoten of familieleden ook eens enkele uren vrij hebben. Bovendien is deze thuishulp een ontlasting voor de mantelzorg (de dagelijkse verzorging). De vrijwilligers worden opgeleid in de discipline waarvoor zij be schikbaar zijn. Belangstellenden die mee willen werken aan deze vorm van zorg kunnen zich mel den bij het SWO in Hulst (0114- 315513) of Godelieve van Hoven van het Rode Kruis (na 18.00 uur 0114-311189). Cursus „Op Stap is een samenwerkings project van SWO en het Rode Kruis. We hebben met de aanmelders een kennismakingsgesprek waarin we bespreken wat ze wil len en wat ze kunnen. Omdat het tekort schrijnend is, is het goed mogelijk dat zij onmiddellijk worden ingezet," aldus Nellie Rijk. Er is een tekort in alle catego rieën. De vrijwilligers krijgen een cursus van drie ochtenden. Binnenkort is er waarschijnlijk een in Aardenburg. Voor het ver voer naar de cursus en naar de thuiszorgadressen wordt even tueel gezorgd. Momenteel zijn er negen families in de gemeente Groot Hulst die regelmatig een beroep doen op de vrijwillige thuishulp en een staat op de wachtlijst. De Stich ting Op Stap zou meer willen bieden, volgens Nellie Rijk. „Ik weet dat het thuisfront het nodig heeft. De hulp functioneert goed, maar we zitten met een aantal beperkingen. Met meer vrijwilli gers kunnen we deze wegwer ken." Die waarschuwende woorden sprak Europarlementariër J. Boogerd gisteravond op een bij eenkomst van de drie Zeeuwse landbouworganisaties in Axel. Boogerd riep de aanwezige boe ren op tijdig de bakens te verzet ten en allerlei nieuwe ontwikke lingen niet lijdzaam over de landbouwsector heen te laten komen. De agrarische sector, aldus de Europarlementariër uit Zaam- slag, moet volop deelnemen aan het debat over de herziening van het Europese landbouwbeleid. Die discussie moet volgens Boo- EDITIE ZEELAND Bezorgklachten: Bel lezerscontact, 076-5312312 ma t/m vrij. 8.00 - 17.00 uur at. 8.00- 12.00 uur Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG tel. 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Deij (ph. ed. chef), Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut. Goes: Klokstraat 1,4461 JK tel. 0113-273700, fax 0113-273701. Redarteur: Cees Maas (provincieverslaggever). Hulst: Baudeloo 16,4561 ES tel. 0114-372770, fax 0114-372771. Redacteuren: Gerlach Hochstenbach, Eugene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: Ton Koomen tel. ma t/m vrij. 0115-645751 tel. zondag 0115-645753 Advertentie-exploitatie Bestem enZVK •erneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CQ tel 0115-645740, fax 0115-1545741 "ertegenwoordig'ers: Martin Boeije, privé 0115-563976,. wns Dimmers, privé 0115-562354 Hulst: Baudeloo 16,4561 ES [el. 0114-372770. Vertegenwoordigers: ™y van den Brande, privé 0114-314570, Marjan Verstraeten privé 0114-316755. Openingstijden: ma. t/m vr. 8.30- 17.00 uur Van onze correspondent Terneuzen - Het echtpaar Van der Hooft-Berkman, bei den geboren en getogen in Terneuzen, herdachten giste ren het feit dat ze zestig jaar geleden elkaar het ja-woord gaven. Lodewijk van der Hooft is bij veel oudere Terneuzenaars be kend. Als oud- penningmeester van de bouwbond NW heeft hij veertig jaar de penningen beheerd van de bouwbond. Menig bouwvaker ging zijn vakantiegeld ophalen aan huis bij de familie Van der Hooft. De 86-jarige Van der Hooft leer de zijn vrouw Jacomina Berk man kennen op de Sluiskilse ker mis. Na hun huwelijk werkte Van der Hooft eerst als metselaar en later als uitvoerder bij ver schillende aannemersbedrijven in Zeeuws-Vlaanderen. Zijn vrouw werkte als huishoudelijke hulp. Het echtpaar woonde in de beginjaren van hun huwelijk op het Java, de volksbuurt van Ter neuzen. Daarna verhuisde de familie naar het Magnoliaplein en de Katspolder. Momenteel woont het echtpaar in De Blide. Tot voor kort werd Het echtpaar Van der Hooft-Berkman uit Terneuzen was gisteren zestig jaar getrouwd. er nog fanatiek een kaartje ge legd. Inmiddels is het ectpaar hiermee gestopt en vult het de dagen met tv kijken. Het dia manten paar heeft twee kinde ren, drie klein- en twee achter kleinkinderen. „Met de derde op komst," vult Van der Hooft nog even aan. Burgemeester Barbé en zijn echtgenote brachten een be- FOTO WIM KOOYMAN zoek aan het diamanten echt paar. Daarnaast waren er de schriftelijke felicitaties van ko ningin Beatric en Commissaris der Koningin W. van Gelder. Van onze verslaggever Axel - „Als de boeren en hun organisaties blijven vasthouden aan een te eenzijdige benadering van de landbouwpolitiek, zul len de gevolgen voor de sector zeer negatief uitpakken." Van onze verslaggever Hulst - De inwoners van de gemeente Hulst blijven een maand langer in onze kerheid over het bedrag dat ze dit jaar kwijt zijn aan onroerende-zaakbelasting (ozb). Dat komt omdat het taxatiebureau Kafi zijn eerder gedane belofte om alle gebouwen in de gemeente tijdig te taxe ren niet kan waarmaken. Volgens de planning zou de gemeenteraad de ze maand de nieuwe ozb-tarieven moeten vast stellen, maar daar komt dus niets van terecht. Uitgangspunt is dat de totale opbrengst ozb- belasting voor de gemeentekas hetzelfde blijft. Omdat naar verwachting de taxaties van wo ningen en gebouwen fors hoger zullen uitval len dan de waarde die nu op papier staat, zul len de ozb-tarieven naar beneden moeten. Dat de totaal-opbrengst hetzelfde blijft sluit niet uit dat sommige inwoners aanzienlijk meer zullen moeten gaan betalen. Dat hangt af van het prijskaartje dat op hun woning wordt ge plakt. Volgens de wet moeten met ingang van dit jaar overal nieuwe taxatiewaarden gaan gelden en daaraan zit meer werk vast voor de taxatiebureau's dan aanvankelijk werd ge dacht. Net als in Hulst zijn daarom ok in heel wat andere gemeenten de taxaties niet op tijd binnen. Dat is niet alleen vervelend voor de ge meenten, maar ook voor de waterschappen en de belastingdienst. Ook die instanties maken namelijk gebruik van de nieuwe taxatiewaar den. Eigenlijk moeten alle inwoners voor 26 fe bruari bericht krijgen over de waarde van hun onroerend goed, maar burgemeester en wet houders van Hulst schrijven aan de gemeente raad dat ook die datum weieens niet gehaald zou kunnen worden. Aan het taxatiebureau is gevraagd om op basis van de bevindingen tot nu toe een reële schatting te geven van de tota le nieuwe waarde van alle onroerende zaken in de gemeente. „Helaas heeft deze prognose niet de kwaliteit geleverd, die we daarvan mogen verwachten om te kunnen komen tot een juiste vaststelling van definitieve tarieven," aldus B en W. „De prognose gaat met te veei onzeker heden gepaard." Daarom willen B en W nu niet met een natte vingervoorstel komen om de tarieven aan te passen. Ze stellen de kwestie liever een maand uit, omdat dan de definitieve waarden bekend zijn en de tarieven exact be rekend kunnen worden. gerd niet alleen binnenskamers zijn beslag krijgen, maar ook met maatschappelijke organisa ties en andere economische sec toren. Het Europese landbouwbeleid zal volgens haar de komende ja ren geleidelijk een ombuiging te zien geven naar een breder plat telandsbeleid. Dat houdt onder meer in dat de beleidsmakers uit het oogpunt van werkgelegenheid zullen zoe ken naar nieuwe functies op en van het platteland. „De agrarische sector moet die nieuwe uitdagingen niet schu wen, maar bereid zijn samen te werken met andere industriële sectoren zoals energiebedrijven en de dienstensector zoals re creatie, toerisme en de zorgsec tor." Boogerd is ervan overtuigd, zo zei ze op de bijeenkomst in cul tureel centrum De Halle, dat wanneer de boeren (en hun orga nisaties) de keuze niet tijdig ma ken de gevolgen desastreus zul len zijn. 'De agrarische sector zal dan worden overgeleverd aan marktkrachten en een toene mende negatieve publieke opi nie'. Van onze verslaggever Nieuw-Namen - In zijn po ging een botsing met een val lende fietser te vermijden, is een 49-jarige automobilist uit Sint Niklaas gisterochtend vroeg tegen een andere auto geknald. De 55-jarige fietser uit Nieuw-Namen gleed op de be ijzelde Hulsterloostraat on deruit. De man uit Sint Ni klaas reed achter de fietser en probeerde hem te ontwijken. Daarbij kwam hij met zijn au to in een slip en botste daar door tegen een geparkeerd staande auto van een 38-jari- ge man uit Nieuw-Namen. te rijden. DE VORIGE AFLEVERING ein digden we met te zeggen: bij deze laatste ligt het begin van de Ne derlandse tak van het geslacht Collot d'Escury. Bedoeld is dan Henri Collot d'Escury, geboren in 1682 in Frankrijk, ritmeester en majoor in Statendienst en va der van Simeon Petrus, heer van Naaldwijk en Sliedrecht, raad, schepen, burgemeester en dros saard van Gorkum, dijkgraaf van den Lande van Arkel, erfwater- graaf van de Neder-Alblasser- waard, voorzitter van de Raad van State enzovoort, enzovoort. We zijn daar even wat uitvoeri ger over om te tonen in welke functies de Collots dienstbaar waren. Nu slaan we enkele gene raties over om de stap te maken naar het eind van de achttiende eeuw en het begin van de Franse Tijd (1794-1814). Als in 1813 het Koninkrijk der Nederlanden wordt ingesteld vraagt de familie toelating tot de Nederlandse adel en krijgt die ook. Bij Koninklijk Besluit van 14 januari 1816 wor den Hendrik C. d'E., heer van Naaldwijk, Sliedrecht en Nie mandsverdriet, Johan Marthe en Robert ingelijfd bij de Neder landse adel met de titel van 'ba ron op alle', zoals dat heet en wat zeggen wil dat alle wettelijke na komelingen de titel van baron of barones mogen dragen. Een zoon van Johan Marthe heet (alweer) Hendrik, hij was heer van Hei- nenoord. Baron H. A. A. Collot d'Escury wordt feestelijk ingehaald als burgemeester van Hontenisse. FOTO WIM KOOYMAN Heinenoord genoemd. Van Hei- nenoord woonde in Den Haag naast Van Hogendorp. Het voornoemde driemanschap gaf opdracht de aanstaande ko ning in Engeland te gaan zoeken, Nu dienen we er even de 'grote' geschiedenis bij te halen. Nadat Napoleon verslagen en de Franse bezetting van ons land afgelopen was, ontstond er even een be stuurlijke leemte: voor welke staatsvorm moest gekozen wor den Verder gaan als republiek zoals voor de inval der Fransen of iets anders: een koninkrijk en dat onder de Oranjes Iedereen die tot in de vierde klas lagere school gekomen is, weet dat het een koninkrijk werd en wel zon der de zoon van de naar Enge land gevluchte stadhouder Wil lem V, die als koning Willem I de troon zou gaan bezetten. Ieder een kent ook de namen Van der Duijn van Maasdam, Van Ho gendorp en Van Limburg Stirum die dit spel op de wagen gezet hebben. Nooit echter worden ene Scholten en Collot d'Escury van maar....waar zat hij precies? Voor hetzelfde geld verbleef hij in Duitsland en gelet op alle om standigheden was haast gebo den. Van Heinenoord ging ook naar Engeland om te zoeken. Te- vergeef: perikelen met zijn pas poort hielden zijn vertrek op en toen hij in Engeland kwam was de prins juist naar Nederland vertrokken. Een hardnekkige te genwind hield daarna Hendrik nog eens veertien dagen op. Ondertussen logeerde de toe komstige koning in Hendriks huis aan de Kneuterdijk Maar, alles wel beschouwd, heeft hij een rol van betekenis gespeeld bij het totstandkomen van het koninkrijk Nederland en het her stel van de Oranjes als leiders van het volk, als staatshoofd dus. Volledigheidshalve moet nog worden vermeld dat de prins van Oranje, lees koning Willem I, meer kreeg dan hem aanvanke lijk was toegezegd, want in 1815 voegde het 'Congres van Wenen' de Zuidelijke Nederlanden (Bel gië) bij het koninkrijk Neder land. In 1830 verbraken de Bel gen die band weer door in op stand te komen, een proces dat in 1839 tot een definitieve schei ding leidde. Een van de kinderen van Hen drik was Carel Jan en uit diens eerste huwelijk met Johanna Ja- coba Calkoen 'won' hij Hendrik Aldolph baron Collot d'Escury. Met deze H. A. A.-I (roepnaam Adolphe) begint de Zeeuwse tak van het geslacht. Hij volgde een landbouwcursus en werd surnu merair van 's Rijks schatkist (be zoldigd aspirant in afwachting van een vrijkomende baan), maar voor hij aan de beurt was voor de functie van betaalmeester, koos hij voor ander werk. In januari 1859 werd hij rent meester van het Kroondomein in het rentambt Schiedam, een baan die hij in 1867 verruilde voor dezelfde functie in het rent ambt Hulst. Hij kwam uit Voorburg en ves tigde zich op 15 april 1868 in Hulst op het adres Steenstrtaat 16A. Op 5 maart 1869 vertrok hij naar Kloosterzande. Hij had daar op 7 september 1868 de eer ste steen gelegd voor een nieuwe woning. Het is het bekende 'pand Collot', tegenwoordig het gem- eetekantoor aan het Hof te Zandeplein. Het steentje zit in de zijgevel. Dat vertrek naar Kloosterzande had waarschijnlijk alles te ma ken met het feit dat hij daar per 20 juni 1868 tot burgemeester was benoemd. Hij werd daar, volgens onze bronnen, met en thousiasme door de bevolking ontvangen. De in de regio beken de schilder Jan Haak maakte er een schilderij van. Met dank aan K.J.A. baron Collot d'Escury te Kloosterzande. THEATER GOES Anything goes - musical - de Prins van Oranje - 20.00 uur Poppentheater - Sim Bolus - 'Naar Dromenland' - jeugdvoorstelling - Ambachtscentrum -14.00 uur DIVERSEN GOES Voorlezen - voor kinderen 5-8 jaar - bibliotheek - 14.00-14.45 uur ZUIDDORPE Bieden met roem - 't Kaaike - 13.30 uur CLINGE Koersbal ANBO - Malpertuus - 13.30 uur Soos, handwerken, kaarten en biljarten - Malpertuus - KBO - 13.30 uur ST.-JANSTEEN Jokeren - KBO - De Warande - 13.30 uur AXEL Koersbal - Gregoriuscentrum - 13.30 uur Bridgen - Gregoriuscentrum - 13.30 uur Bazar - De Halle -14.00 uur KOEWACHT Kaarting - De Lange Akkers - 13.30 uur HULST Kaarting - café De Kroon -14.00 uur SAS VAN GENT Aerobic - Senioren Activiteiten Vereniging - De Speye - 09.00 uur Kaarting - Engelenroos - 14.00 uur Tentoonstelling - Keramiek van Sia Braakman - huisartsenpraktijk Sas van Gent - 08.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur SLUISKIL Aerobics - Meulengat - SKI -19.00 uur Body language - Meulengat - SKI - 20.00 uur Indonesisch - Meu8lengat - SKI - 19.30 uur WESTDORPE Bodycontrol - Concordia - 19.00 uur Aerobic - Concordia - 20.00 uur TERNEUZEN Jokerne - 't Schelpenhoekje - 19.30 uur FILMS GOES Grand Theater - 20.00 uur Day light 14.00 uur De klokkenluider van Notre Dame HULST Koning van Engeland -14.00 uur Pinokkio 14.00 uur De klokkenluider van Notre Dame 14.00 uur Matilda 20.00 uur Ransom 20.00 uur The First Wives Club 20.00 uur Evita 20.00 uur Daylight BRUGGE Kennedy Complex - 14.30 en 20.00 uur The mirror has two faces 14.30 en 20.00 uur First Wives Club 20.00 uur Evita 20.00 uur Bound 14.30 uur The Hunchback of Notre Dame 14.30 uur Matilda GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Ransom 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur La Sicilia 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The truth about cats and dogs 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur First Wives Club 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Courage under Fire 14.30,17.00 en 22.30 uur Surviving Picasso 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Evita 20.00 en 22.30 uur The Long Kiss Goodnight 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Daylight 14.30 en 17.00 uur Matilda 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Sleepers 14.30 en 17.00 uur De klokkenlui der van Notre Dame 14.30, 17.00 en 20.00 uur Hunch back of Notre Dame 20.00 en 22.30 uur A time to kill 22.30 uur Sneak Preview KNOKKE Beverly Screens 15.00 en 20.00 uur Ransom 20.00 uur Evita 15.00 en 20.00 uur Courage under Fire 15.00 uur Matilda 20.00 uur Sleepers 15.00 uur De klokkenluider van Notre Dame Activiteiten en evenementen bestemd voor de dagklapper en uitslagen bij voorkeur per brief(kaart) zenden aan redac tie De Stem, Postbus 145 4530 AC Terneuzen. Faxen kan ook: 0115 - 645742. Telefonisch op dinsdag en donderdag tussen 13.00 en 15.00 uur via nummer 0115 - 645752. Alhoewel het bericht over het afstoten van het kerkgebouw in Nieuw-Namen niet onver wacht is en het r.-k. kerkbe stuur zeker op grond van goe de argumenten tot het besluit kwam om het kerkgebouw in te ruilen voor het kruisge- bouw, roept een dergelijk be richt in uw editie van vrijdag vragen op. Naar mijn bescheiden mening is de katholieke gemeenschap nog te onachtzaam ten aan zien van hetgeen men vanuit de jongste geschiedenis tot zich heeft gekregen. Pas vele jaren later zal men beseffen welke waarden met deze ont wikkelingen (die ook dreigen op andere plaatsen in de re gio) verloren gaan. Dan is het echter onomkeerbaar en zijn le *°rten en te bewerken I Puhr brieven °P rijm gebouwen met een onmisken baar cultuur-historische bete kenis uit ons landschap ver dwenen... en dat is toch een groot verlies voor de hele Zeeuws-Vlaamse bevolking. Hulst, Ant. P. J. de Kort Van onze verslaggever Kloosterzande - Mocht bij controle blijken dat er in de gemeen te Hontenisse speeltoestellen niet in orde zijn, dan zullen B en W op zoek moeten gaan naar een potje geld dat er nu nog niet is. Dat zei burgemeester Th. Steen kamp deze week in de vergade ring van de commissie Middelen naar aanleiding van een vraag van het CDA-raadslid A. Sponselee. Zoals gemeld neemt de gemeente een extern bureau in de arm om alle speeltoestellen in de ge meente aan een inspectie te on derwerpen. Die moeten vanaf 26 maart aan strengere veiligheid snormen voldoen. Bovendien verordonneert de wet dat van al le speeltoestellen een logboek wordt bijgehouden over plaat singsdatum, gebruik en onder houd. De kosten van een daar voor geschikt computerpro gramma plus de inspectie door het in te huren bureau bedragen 4.700 gulden. Daarna worden de gegevens door de gemeente zelf bij gehouden. Een medewerker gaat daarvoor een speciale cur sus volgen. Sponselee was het opgevallen dat er 'geen cent' begroot is voor aanpassing, mocht blijken dat er het nodige schort aan de veilig heid van de speelvoorzieningen. „Betekent dat dat u ervan uit gaat dat er geen gebreken zullen zijn Steenkamp stelde dat de toestel len 'in principe' up-to-date moe ten zijn, omdat er de laatste ja ren ruim tachtig mille in is ge stoken. „Op dit moment is er geen concreet potje voor. Moch ten zich er toch gebreken voor doen, dan zullen we daar geld voor moeten zien te vinden." Van onze verslaggeefster Oostburg - CDA-afdeling Oostburg houdt maandag 17 februari in restaurant Het Wapen van Breskens in Bres- kens een thema-avond over het streekplan herinrichting kust. Sprekers op deze avond zijn A. Poppelaars en J. Ramondt, bei den lid van Provinciale Staten Zeeland voor het CDA. Belangstellenden kunnen een sa menvatting van het streekplan vooraf verkrijgen bij de secreta ris van het CDA-bestuur, Rein Leentfaar in Breskens. De bijeen komst begint om 19.30 uur.

de Stem | 1997 | | pagina 13