BSTEM LH p E R S O I I E E I L NEDELK9 Dactylo heeft werk ^5actylo GUIDEGroé VERTEGENWOORDIGER m/v DUIZENDPOOT m/v /v Hoofd productgroep m/v Werkvoorbereider C AD-TEKEN A AR„m/v ACCOUNT-MANAGER slap voor zuidwest-nederland 541 64 56) MONTEURS /KABELLEGGERS gemeente Tilburg OMEN, (oproepkracht) medewerker dagverzorging C (m/v) ELEKTROTECHNIEK EN ELEKTRONICA HEUVEL INTERIEUR ZUNDERT B.V. X 8fi ZATERDAG 25 JANUARI 1997 X 89 ON ENGINEERS c n de verkoop s singen. fik zien 1 eerder uit naar n/v) met een adrijfskader, sche sector, iele Wij jan een hecht pn de groei van naterialenkennis abreide interne Idzakelijk. bieden wij: andige functie bdaire p on de 3-4 dagen bor om met verken documentatie \isch inlichtingen vacht, procedure. Jchstraat 18-20 Ifoon (076)5201500 jiniek Ifoon (076)5223070 I Coothplein 3 Ifoon (076) 520 57 77 en ervaring noodzakelij voer Bewerker J. Je bent verantwoordelijk land- Dit houdt in het eten met bestaande klanten, llanten en het up-to-date tevens. Heb je een HEAO- Ijaar ervaring in de verkoop 1 direct contact met ons op! 11straat 18-20, telefoon: (076) i Breda en omgeving zijn wij krs. Werkzaamheden: debi- dministratie, opstellen len en resultatenrekening, eg, loonbelasting en BTW. lolgd in deze richting en heb I kom dan zo snel mogelijk bij hstraat 18-20, telefoon (076) Breda. Je taken zijn o.a. Janten ontvangen, agenda- ptie. Goede beheersing van Jen vereiste. Heb je een secre- jcele jaren relevante ervaring, ions op. chstraat 18-20, telefoon (076) <ptioniste m/v 1-02 t/m 01-08 zoeken wij een [riendelijke jongedame. Ben je ïeb je ervaring met Exact en talen? Dan ben jij de persoon eda, Monique of Manon, on (076)5202777. /v a in Breda e.o. zoeken wij erva- medewerkers. Het betreft riam,Van Coothplein 3, telefoon en administratief n/v :n buitendienstfuncties zoe- andige kandidaten. Zoek je een I ons dan snel en misschien zit riciaof Aslrid, Van Cooltipiei" 3, 7. tor m/v en ervaring opgedaan als an zijn wij op zoek naar jou. in ploegendienst voor langer m Breda. .,11 tic ia of Miriam, Vbn Coothplein 0, 7. ELEID, ZOEK JE EEN EN BEN JE NU OF BIN- R VOOR WERK, KOM JEIN. en in heel Brabant op zeer De Dienst Sociale Werkvoorziening te Tilburg is één van de grootste "Cv' werkgevers in Midden Brabant/^ Zij biedt werkgelegenheid aan ruim 2500 medewerkers. De productieactiviteiten zijn onder gebracht in divisies. Een van de divisies is het industriële bedrijf de Riethoorn. Deze divisie is een veelzijdig bedrijf, dat ISO gecertificeerd is, met een breed scala aan diensten en producten. De organisatie geeft op een zorgvul dige wijze vorm aan de sociale doelstelling: het bieden van een aangepaste en plezierige werk omgeving aan mensen die vanwege lichamelijke, verstandelijke of sociale achterstand moeilijk werk kunnen vinden op de reguliere arbeidsmarkt. Op deze wijze biedt divisie de Riethoorn aan 350 medewerkers werkgelegenheid. (vacaturenummer RH 97.04) Divisie de Riethoorn is een organisatie met een commerciële instelling die professioneel werkt, hoge kwaliteits eisen stelt en kiest voor partnership. Deze werkwijze resulteert in een jarenlange samenwerking met vele opdrachtgevers. Divisie de Riethoorn is een bedrijf dat vele opdrachten uitvoert op het gebied van hout- en metaalbewerking, oppervlaktebehandeling, montage, assemblage en in- en ompakwerk. Deze productieactiviteiten vinden plaats in een tweetal productgroepen: Fabricage en Montage. Voor de functie van hoofd productgroep Fabricage zijn wij op zoek naar een enthousiaste, ervaren bedrijfskundige, die erva ring heeft met productieprocessen op het gebied van hout bewerking en niet-verspanende metaalbewerking. Kennis van oppervlakte-behandeling middels poedercoating is een pré. De productietechnieken zijn zeer divers en door toepassing van CNC apparatuur zeer flexibel. De activiteiten worden door een productiebesturingssysteem ondersteund. Dit betekent dat de kandidaten kennis moeten hebben van automatisering en ervaring met productiebesturing. De productgroep bestaat uit de productieafdelingen metaal, hout en oppervlaktebehandeling. Daarnaast heeft de product groep de beschikking over een eigen productiebureau met daarin de disciplines inkoop, planning, kwaliteitsbeheer en werkvoorbereiding. In totaal zijn er bij deze productgroep circa 100 medewerkers werkzaam. Het hoofd productgroep geeft direct leiding aan 9 medewerkers van het productiebu reau en 5 werkmeesters. Het verwerven van nieuwe opdrachten geschiedt door commerciële zaken. Dit gebeurt echter in nauwe samenwerking met de disciplines werkvoorbereiding en de werkleiding van de betreffende afdeling. Van het hoofd productgroep wordt hierbij een initiërende en coördinerende rol verwacht binnen de productgroep. (vacaturenummer RH 97.03) Het hoofd productgroep Fabricage vormt samen met het hoofd productgroep montage, de divisiedirecteur, de divisiecontroller en het hoofd van de afdeling personeel en organisatie het managementteam van de divisie. Functie-eisen minimaal hbo werk- en denkniveau op bedrijfskundig en technisch(werktuigbouwkundig) gebied kennis van en ervaring met productiebesturingssystemen sterke communicatieve vaardigheden een stijl van leidinggeven die zowel taak- als relatie- gericht is innoverend vermogen een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Wij bieden een salaris van maximaal f 7207,- bruto per maand (schaal ll) exclusief 8 vakantietoeslag. Daarnaast vindt opname plaats in de IZA ziektekosten- en ABP pensioenrege ling. Op grond van toekomstige ontwikkelingen is een uitloop naar een hoger salarisniveau, op termijn, niet uitgesloten. "t: "TV De werkvoorbereider maakt deel uit van het productiebureau van de productgroep Fabricage. Het productiebureau met daarin de disciplines inkoop, planning, werkvoorbereiding en kwaliteitsbeheer, ondersteunt de afdelingen hout, metaal en oppervlaktebehandeling. De werkvoorbereider wordt in een vroegtijdig stadium in een offertetraject betrokken. Hij/zij bepaalt de verschillende werkmethoden en toe te passen technieken en maakt op basis van normtijden kostprijsberekeningen. Hij/zij werkt daarbij intensief samen met de werkleiding. De werkvoorbereider verricht tijd- en processtudies en analyseert werkmethoden en toe te passen hulpmiddelen. De werkvoorbereider werkt nauw samen met commerciële zaken en adviseert in overleg met het hoofd productgroep over uitbestedingen. In geval van nieuwe (eigen) product ontwikkelingstrajecten vervult de werkvoorbereider vaak een projectleidersrol. Het accent zal primair vooral liggen op metaalgebied. Functie-eisen hbo werk- en denkniveau kennis van en ervaring met metaalbewerking (niet verspa nend) aanvullende opleidingen en ervaring met: tijdstudies calculatiemethoden CAD/CAM systemen productiebesturing sterke communicatieve eigenschappen goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid op grond van persoonlijkheid richting geven aan activiteiten creatief vermogen Wij bieden een salaris van maximaal f 4970,- bruto per maand (schaal 8) exclusief 8 vakantietoeslag. Daarnaast vindt opname plaats in de IZA ziektekosten- en ABP pensioenrege ling. Op grond van toekomstige ontwikkelingen is een uitloop naar een hoger salarisniveau, op termijn, niet uitgesloten. Voor beide functies kan een psychologisch onderzoek deel uit maken van de selectieprocedure. Nadere informatie over beide functies is te verkrijgen bij de heer C. Paridaans, divisiedirecteur (013) 464 13 23 of de heer B. Beerens, hoofd personeel en organisatie (013) 464 13 03. U kunt uw sollicitatiebrief, binnen 10 dagen, richten aan de Dienst Sociale Werkvoorziening, divisie de Riethoorn, t.a.v. de heer B. Beerens, hoofd personeel en organisatie, postbus 5019, 5004 EA te Tilburg. Gelieve op de enveloppe het vacaturenummer te vermelden. abi installatietechniek bv Takkebijsters 21, 4817 BL Breda, Postbus 3258, 4800 DG Breda, Telefoon 076-5715111 Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij een zendburo b.v. 5121 JE Rijen 60, Fax 0161 - 230072 4 ab» installatietechniek bv ^'i zijp een landelijk opererend A(|viserend, Betrouwbaar en ln,1overend installatiebedrijf. 0,,7e bedrijfsactiviteiten richten zich v°ornamcli|k op de utiliteitsbouw, Woningbouw en de industrie. ^'J ontwerpen en installeren: Centrale verwarming, klimaat- "'stallaiies, bèdrijls- en sanitaire "Htallaties, koud- en warmwater- ^orzienmgen, gasvoorzieningen, installaties en oplimaliserings- 'nsiailatios. lVll verzorgen: 'nergiebeheer, service onderhoud en renovatie.- Opleiding: - minimaal L.T.S. Werktuigbouw, Installatietechniek of gelijkwaardig; - bekend met de installatiebranche; - applicatiecursus STABI-CAD is een pré. Leeftijd: - tot 25 jaar. Wij bieden: - goede salariëring met uitstekende arbeidsvoorwaarden; - studiebijdragen; - een prettige werkkring in een dynamisch bedrijf Sollicitaties, met bijbehorend curriculum vitae kunt u richten aan bovenstaand adres. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer P.J. Capello. Boekhoudkundig medewerker m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een kandidaat voor een periode van drie maan den. Naast boekhoudkundige werkzaamheden zijn er enkele secretariële werkzaamheden zoals typewerk en eventueel enig notuleerwerk. Commercieel/technisch medewerker m/v Voor een relatie in Tholen zijn wij op zoek naar een flexibele enthousiaste kandidaat met een afgeronde mbo opleiding en kennis van c.v./Gawalo woning bouw. De juiste kandidaat Is zelfstandig, initiatiefrijk, heeft inzicht, overzicht en leidinggevende capaciteiten. Bent u tussen de 25 en 30 Jaar? Dan is deze baan voor zeer lange tijd Iets voor u. Produktïemedewerker m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een kandidaat met een afgeronde lts opleiding. De Juiste kandidaat is tussen de 18 en 25 jaar, voor minimaal een half jaar beschikbaar en werkt graag in teamverband. Heeft u geen bezwaar tegen ploe gendienst? Reageer dan direct. Bel meteen voor meer Informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, 0164-235657. Koevoetstraat 63. UITZENDBURO Dactylo. Mijn uitzendburo. UW GIDS IN AUTOMATISERING De GUIDEGroep is een onderneming mei een duidelijke visie op automatiseringspro cessen binnen bedrijven. GUIDE fungeert sinds I985 als gids voor ondernemingen die de drie aspecten informatie, communicatie en presentatie als belangrijke strategi sche pijlers voor hun orgonisntie beschouwen. Door de sterke groei van onze organisatie hebben wij voor ons kantoor in Breda de vacature voor de functie van Functieomschrijving: hei verkopen van automaliseringsoplossingen waarbij u de commerciële spil benl lussen de klant en onze organisatie; u bent verantwoordelijk voor net acquireren van nieuwe klanten en het opvolgen van de daaruit voortvloeiende commerciële trajecten; het beheren van beslaande klanten waar u hel vaste aanspreekpunt voor bent, met de nadruk op oftersoles. Functieprofiel: u heeft minimool l jaar werkervaring in een soortgelijke functie en u heeft affiniteit mei automatisering; u heefi inzicht in automatiseringsprocessen en u benl in stoat om de klont Ie hel behalen van uw resultaten is een belangrijke drive tijdens uw werk; uw instelling is positief en enthousiast; uw communicotieve vaardigheden laten niets Ie wensen over. GUIDEGroep biedt u: Een boen woor u persoonlijke vaardigheden en vakkennis kunl verbreden binnen een organisatie die daar ruimte voor biedl, onder andere door trai ningen en cursussen; het salaris is in overeenstemming mei de functie en werkervaring; een auto van de zaak; een fulltime functie met de mogelijkheid tot een dienstverband voor onbe- Bent u geïnteresseerd? U kunt uw sollicitatiebrief en curriculum vitae sturen naar: GUIDE: Groep, Argonstraot 86,27] 8 SN Zoetermeer t.a.v. Eline Verhek, Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Eline Verhek, tel.nr.: 079- 3619505. Email: everhek@guide.nl Welzijn de Markenlanden Kinderopvang stichting De Markenlanden Directie en administratie: Zuidhaven 9-11 Zevenbergen Postadres: Postbus 18 4760 AA Zevenbergen Telefoon 0168-323350 Dagverzorging voor ouderen is een samen werkingsproject van verzorgingshuizen, kruisvereniging en gezinsverzorging. Dagver zorging houdt in, dat binnen de dagverzor ging zelfstandig (thuis-)wonende ouderen een op hun individuele behoeften afgestemd pakket aan diensten wordt aangeboden, waardoor zij zich ondanks allerlei belemme ringen toch in hun eigen woonsituatie kun nen handhaven. Voor de dagverzorging in Etten-Leur en Rijs- bergen zijn wij op zoek naar een voor onbepaalde tijd en een vervanger voor 20-28 uur p/w i.v.m. zwangerschapsverlof van 14-04-1997 tot 02-08-1997. Onze belangstelling gaat uit naar perso nen die o.a.: - individueel en groepsgewijs activiteiten kunnen organiseren en aanbieden; - d.m.v. begeleiding de zelfstandigheid van de cliënt kunnen vergroten; - de sociale contacten en de goede sfeer in de groep kunnen stimuleren; - een kas kunnen beheren en eenvoudige administratieve handelingen kunnen ver richten; - regionaal inzetbaar zijn. Wij vinden voor deze functie van belang: - een relevante opleiding; - zelfstandig beslissingen kunnen nemen; - in teamverband kunnen werken. Stichting De Markenlanden is werkzaam in de plaatsen Dinteloord en Prinsenland, Etten-Leur, Fijnaart en Heijningen, Hoeven, Hooge en Lage Zwaluwe, Klundert, Oudenbosch, Oud en Nieuw Gastel, Prinsenbeek, Rijsbergen, Standdaarbuiten, Terheijden, Willemstad, Zevenbergen, Zundert. Degenen met ervaring in opvang en verzor ging van groepen genieten de voorkeur. Informatie en sollicitatie: Voor verdere informatie over de functie kunt u bellen op werkdagen tussen 9.00 en 11.00 uur met mevr. M. van Steen, coördinator dagverzorging, tel.: 076-5016450 (ma.-, di.- en wo.-ochtend). Als u geïnteresseerd bent en aan de gestelde eisen voldoet, nodigen wij u uit vóór 13 fe bruari a.s. te reageren met een schriftelijke sollicitatie t.a.v. G.G. Tacq, staffunctionaris personeelszaken. Nedelko is importeur/distributeur voor elektrotechnische en elektronicakomponenten. Tot onze afnemerskring behoren o.a. installateurs, kasten- en paneelbouwers, elektrotechnische grossiers, offshore, chemische en petrochemische industrie. Nedelko heeft duizenden hoogwaardige produkten op voorraad en legt bij al haar aktiviteiten de nadruk op kwaliteit, flexibiliteit en snelle levering. Op korte termijn zoeken wij een voor het rayon Brabant, Limburg en Zeeland Gevraagd wordt een zelfstandig werkende, enthousiaste medewerker, met technisch en commercieel inzicht, die bereid is met veel inzet en vasthoudendheid een relatiekring te onderhouden en natuurlijk verder uit te bouwen. Uiteraard heeft u een middelbare opleiding. Geboden wordt een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling voor deze functie heeft en aan de gestelde eisen voldoet, nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief te richten aan: Nedelko B.V de heer P.J. Schmid, postbus 6431 3002 AK Rotterdam Tel. 010-4374333 - advies, ontwerp, realisatie - exclusieve interieurs op maat - detailhandel - particulieren is een flexibel bedrijf waarin een team werkzaam is van vakbekwame men sen waarbij het ontwerpen, de opbouw en afwerking van het interieur in vertrouwde handen zijn. Op zéér korte termijn zijn wij op zoek naar een Functie-eisen: - H.B.O,-opleiding - bekend in de branche - goede contactuele eigenschappen en het vermogen zelfstandig te kunnen werken - flexibele, initiatiefvolle instelling en teamgeest - leidinggevende capaciteiten - ervaring in het omgaan met po's - commerciële instelling. Geboden wordt: - een verantwoordelijke, veelzijdige functie waarin veel eigen inbreng en initiatief wordt verwacht. De belangrijkste taken omvatten: - inkoop - voor- en nacalculaties - planning - personeelszaken - werkvoorbereiding (bekend met CNC-gestuurde machines) Sollicitatie: Geïnteresseerden voor deze uitdagende functie worden verzocht een hand geschreven brief met c.v. binnen 14 dagen te zenden naar: Heuvel Interieur Zundert B.V., Veldstraat 30, 4881 BC Zundert, tel. 076-5974086 t.a.v. dejteer H.P.M. v.d. Heuvel.

de Stem | 1997 | | pagina 31