GOED NIEUWS VOOR HUISEIGENAREN Snel een offerte (055) 579 80( Centraal beheer GRATIS GESCHENK De Verzekeringsmaatschappij uit Apeldoorn X Jacobs Breda E 1Extra uitgebreide dekking 2. 35% besparen 3. Gegarandeerd nooit meer onderverzekerd 4. Nieuw voor oud 5. Veel risico's zijn gedekt 6. 24-uurs service en gratis reparatie 7. Eenjarige polis 8. Maandbetaling 9. Geen administratiekosten 10. Tot f 1 .OOO.OOO,- particuliere aansprakelijkheid Complete bescherming Ik woon in Delft en betaalde f 530,- voor m'n verzekering. Bij Centraal Beheer betaal ik nu f 410,-. Een besparing van f 120,- en dat elk jaar weer. Was ik maar eerder naar Centraal Beheer overgestapt. Wij regelen het opzeggen van uw huidige polissen De schade aan ons dak was enorm. Centraal Beheer regelde snel een vakbekwame repara teur en het dak was binnen 2 dagen volledig gerepareerd. En de nota ging rechtstreeks naar Centraal Beheer. Bespaar tot 35% Geld-terug-garantie Als u binnen 3 weken uw offerte aanvraagt sturen wij u gratis dit lederen sleutel-etui. Het heeft 2 extra vakjes voor het opbergen van geld. Zo heeft u uw huissleutels en uw kleingeld altijd samen op zak! GRATIS EN VRIJBLIJVENDE OFFERTE tot 30 ie voordeligste winkel voor gelui? De 10 redenen om JA te zeggen tegen de Huiseigenarenverzekerin van Centraal Beheer Als u de Centraal Beheer Huiseigenarenverzeke- ring heeft, kunt u gerust zijn. Uw inboedel en uw huis zijn geheel gedekt en uw gezin is ook verzekerd. Door deze 3-in-1 verzekering en door rechtstreeks met ons te werken kunt u vergeleken met uw huidige, afzonderlijke polissen tot 35% op de premie besparen. Uw inboedel is automatisch tot f 150.000,- nooit meer onderverzekerd. Een hoger bedrag kan natuurlijk ook. De meeste gestolen en beschadigde spullen worden lang op basis van de nieuwwaarde vergoed. Dus zelfs als de kosten om iets te vervangen enorm zijn gestegen, is er nog dekking. Deze extra uitgebreide Huiseigenarenverzekering geeft u volledige gemoedsrust. Diefstal, brand, inbraak, storm, bijna elke gebeurtenis is verzekerd. Deze waardevolle verzekering kan u behoeden voor een financiële strop'. Bij schade hoeft u alleen maar onze Schadeservice te bellen. Zonodig kunnen wij binnen 1 uur vooreen reparateur zorgen. Naar de nota van de repara teur heeft u geen omkijken, die gaat rechtstreeks naar ons. De polis wordt automatisch verlengd en loopt slechts 1 jaar en geen 10 jaar zoals elders meestal gebruikelijk. U kunt de premie per maand, per kwartaal of per jaar betalen. Dus naast het feit dat u waar voor uw geld krijgt, bieden wij u ook flexibele betalings voorwaarden. Bij Centraal Beheer betaalt u geen polis- of admini stratiekosten. Nog meer voordeel dus. Dit is nog een reden waarom u beter af bent met Centraal Beheer. De aansprakelijkheid van u, uw gezinsleden en zelfs van uw huisdieren is wereldwijd gedekt tot maar liefst f 1.000.000,- per gebeurtenis. Meer dan 100.000 prijsbewuste huiseigenaren kozen om deze 10 redenen al voor de Huiseigenarenverzekering van Centraal Beheer. Als u ook een hoge kwaliteit huiseigenarenverzekering wilt waarmee u waarvoor uw geld krijgt, vraag dan vandaag nog uw gratis offerte aan. U heeft niets te verliezen maar wel veel te winnen! De Centraal Beheer Huiseigenarenverzekering combineert in één polis de verzekering voor het huis, de inboedel en de particuliere aansprakelijkheid. De volledige inboedel is nooit meer onderverzekerd. Tot f 150.000, - is er dekking voor de spullen die u al heeft en die u in de toekomst aanschaft. Als u om onze service en lage premie wilt over stappen naar Centraal Beheer dan helpen wij u uw verschillende verzekeringen op te zeggen op het moment dat dat kan. Onze vriendelijke en professionele medewerkers doen dat graag voor u. Zij zorgen er ook voor dat de Centraal Beheer Huiseigenaren verzekering precies op tijd ingaat. Perfecte service dus. Het huis is gedekt tegen allerlei gebeurtenissen en ongelukken. Bij storm schade aan het huis is er altijd een gering eigen risico. Ook het huis is nooit meer onderverzekerd. De particuliere aansprakelijkheid van u, uw gezin en uw huisdieren is wereldwijd gedekt tot maar liefst f 1.000.000,-. Door deze gecombineerde 3-in-1 polis en door rechtstreeks zaken te doen met Centraal Beheer kunt u veel geld verdienen. U kunt tot wel 35% besparen. Als u om welke reden dan ook de polis wilt opzeggen kan dat binnen 14 dagen. Eventueel betaalde premie krijgt u dan volledig terug. - y r- "I Voor uw vrijblijvende offerte kunt u de coupon invullen en opsturen. Wilt u supersnel een offerte, bel dan Op werkdagen van 08.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur. U vindt ons ook op Internet: http://www.centraalbeheer.nl JA, stuurt u mij een gratis offerte waaruit blijkt hoeveel ik kan besparen. Naam/Voorl.: Adres: PostcodeA/Voonplaats: Telefoon privé: Geboortedatum: Burgerlijke staat lJ Gezin Gegevens over uw woning Soort woning: andere woning, nl. Herbouwwaarde, incl. bijgebouwen of het bedrag waarvoor uw huis nu verzekerd is: Soort dak: Bouwaard muren: Waarde inboedel hoger dan f 150.000,-? pO nee Aantal slaap-, werk- en/of hobbykamers: Wilt u tevens een glasverzekering? Adres: Postcode/plaats: (alleen invullen indien afwijkend van eerder genoemd adres) Nu wint op al onze communes l iesbosstraat 14 Breda/Princeni S.v.p. de bon invullen en opsturen naar Centraal Beheer, Antwoordnummer 55, 7300 VB Apeldoorn. Een postzegel is niet nodig. De loyaliteit van Green Bay Packers- fans gaat alle grenze te buiten. De honderdduizend inwoners van het Amerikaanse stadje zijn geboren als Packers, en zullen sterven als Packers. De kaaskoppen, zo& de aanhang van de American football- ploeg zich ook wel noemt, gaan er blindelings vanuit c Green Bay Packers morgen de Super Bowl wint ten koste van New England Pc triots. Het verhaal van een liefdesbetui ging. Door Tim Overdiek New York - De Super Bowl he hij niet meer gehaald, maar chard Trochinsky is naar v luidt met een glimlach op het laat gestorven. Wetend dat onbekende reis naar het hier maals zou worden afgelegd een doodskist, bekleed met kleuren van zijn grote lie Green Bay Packers. Groen goud. De bijzondere teraardebestell van de 47-jarige Trochinsky, gelopen maand, is slechts simpel voorbeeld van de Ami can football-gekte die sinds j en dag in Green Bay rondwai Honderdduizend zielen telt stadje, ten noorden van Chica en football is de levensader de winterse koude enigs: draaglijk maakt. Met het be: ken van de Super Bowl herle glorievolle tijden en stijgt football-koorts tot veronti tend hoge temperaturen. Wachtlijst Zelfs de begrafenisonderne: heeft dezer weken probier het hoofd koel te houden, i drachten voor een toekoms uitvaart als die van Trochin stromen binnen, ook al is dood voor sommigen nog weg. Maar regeren is vooruit: m Green Bay, waar een and veel belangrijker wachtlijst staat. Daarop prijken zo'n hgduizend namen. Het zijn 1 kers-fans, die tegen beter w— in hopen ooit een seizoenkaai bemachtigen. Maar de 60. houders van die toegangs peinzen er niet over om er stand van te doen. Het is immers toegestaan oir seizoenkaart over te dragen een kind of kleinkind. En me kaarthouder heeft de toekom ge bestemming van het bela wekkende document dan ooi een testament vastgelegd. Z< Marie Garot, die in 41 seizoe slechts enkele wedstrijden h> gemist. De doop van hagr nii Je viel samen met een thuisw strijd van de Packers. Op |l Mis te verstane wijze kreger ouders te horen dat zoiets n°g eens mocht voorkomen. I volgende geboortes vielen ens buiten het football-seize P de eindeloze lijst met vru oos wachtenden staan nar an kinderen die nog moe worden verwekt. Baby Scot er 20 eentje. Tegen de tijd ader Scott erin is geslaagd °g onbekende vrouw voor ouderschap te interesse! "ordt de hoop levend dat

de Stem | 1997 | | pagina 12