DE STEM P E O l\l E E De Hazelaar 1 s 1 Hoofd Financiële Administratie RÜCPHEN 16 Gediplomeerd MDGO-Verzorgenden Mercuri urval Medewerker Contractodministratie Medewerker Postkamer Afdelingshoofd Gemeentewerken (v/m) n organisator die zijn stempel drukt op de financiële admini stratie van een gezonde en groeiende onderneming DAGBLAD VOOR ZUIDWEST MEDERiAHD ^entrum voor verzorging, verpleging en reactivering full time full time MEDEWERKER BOUW- EN WONINGTOEZICHT M/V gemeente gilze en rijen voor de duur van 5 jaren DESTEM DE STEM ZATERDAG 11 JANUARI 1997 De Hazelaar biedt intramuraal zorg aan 428 cliënten, waarvan 153 somatische patiënten, 240 psychogeriatrische bewoners, 20 plaatsen psychogeriatrische en 15 somatische dagbehandeling. De organisatie heeft dependances in de verzorgingshuizen De Kievitshorst en De Heikant van respectievelijk 60 en 30 bewoners. Een uitbreiding met 60 psychogeriatrische plaatsen zal op termijn worden gerealiseerd. Extramuraal vervult De Hazelaar een actieve rol binnen een aantal substitutieprojecten voor 158 verpleeghuisgeïndiceerde cliënten. In een samenwerkingsverband dat verder wordt ontwikkeld, wordt deze zorg met 6 verzorgingshuizen ingevuld. Het vormgeven van het zorgdifferentiatiebeleid en het emancipatorisch zorgconcept, waarin de cliënt een centrale en bepalende rol heeft, zijn speerpunten. Participatief management is een belangrijke voorwaarde om hieraan vorm te geven. Veel aandacht gaat daarom uit naar (cultuur)veranderingen. De zorgorganisatie bestaat uit vier multidisciplinair samengestelde clusters, te weten reactivering, chronisch somatische zorg, psychogeriatrie intern en psychogeriatrie extern. De zorgclusters worden ondersteund door professionele vakgroepen, het Facilitair Bedrijf, de Economisch Administratieve Dienst en de dienst Personeel en Organisatie. Er werken in De Hazelaar bijna 500 mensen in dienstverband en 130 vrijwilligers. C deï lazelaar entrum voor verzorging, verpleging en reacnvenng Dr. Eygenraamstraat 3 5042 SE Tilburg Tel. 013-4644100 De Hazelaar is op zoek naar met minimaal één jaar praktische zorgervaring na diplomering: om deel te nemen aan een opleiding lot ziekenverzorgende. Functie-informatie De Hazelaar start op 6 mei 1997, in samenwerking met het Grenslandcollege, een verkorte opleiding tot ziekenverzorgende. Deze opleiding is toegankelijk voor gediplomeerd MDGO-Verzorgenden, met minimaal één jaar praktische ervaring na diplomering. Na 3 introductiedagen begint de opleiding met zes weken theorie. Op 23 juni 1997 komt u in dienst van De Hazelaar als leerling ziekenverzorgende. Verloopt alles naar wens, dan ontvangt u eind november 1998 het diploma Ziekenverzorgende. Arbeidsvoorwaarden - de eerste zes weken zijn theoretische lesweken, u ontvangt een leerovereenkomst en een zakgeld van 495,- per maand. Desgewenst kan gedurende deze periode een renteloze lening worden verstrekt. - Op 23 juni 1997 start u met het praktische gedeelte in De Hazelaar, u ontvangt een leer-/arbeidsovereenkomst en een salaris op basis van FWG-25, afhankelijk van uw ervaring als verzorgende, echter minimaal 2.390,- bruto per maand op fulltime basis. - Na diplomering biedt De Hazelaar u een arbeidsovereenkomst aan. Het salaris wordt vastgesteld op basis van FWG-35; Dit houdt een aanvangsalaris in van 2.804,- bruto per maand op fulltime basis. Functie-eisen Kandidaten voor deze functie - beschikken over het diploma MDGO-VZ; - hebben minimaal één jaar functionele werkervaring na diplomering; - hebben de zin en mogelijkheid om naast een taak in de zorg verder te studeren; - hebben individuele begeleiding, verzorging en verpleging van patiënten/bewoners hoog in het vaandel; - hebben een professionele grondhouding; - zijn in staat in multidisciplinair teamverband te werken; - hebben een flexibele opstelling ten aanzien van werktijden; realiseren zich dat verpleeghuiszorg 24-uurs zorg is; Aan de kandidaten worden eisen gesteld ten aanzien van een correcte bejegening van de patiënt/bewoner, tact, oplettendheid, geduld en doorzettingsvermogen. Inlichtingen en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Neyman, opleidingsfunctionaris, telefoon: 013-4644233, of mw R. van Vroonhoven, personeelsfunctionaris, telefoon: 013-4644221. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot en met 26 januari 1997 richten aan De Hazelaar, Dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw R. van Vroonhoven, Postbus 1173, 5004 BD Tilburg, onder vermelding van vacaturenummer 78. De gesprekken vinden plaats in de periode van 4 t/m 13 februari 1997. Vipmedia Publishing and Services is een dochteronderneming van Jahrverlag in Hamburg en brengt vanuit vestigingen in Breda en Merksem zelfstandig een aantal toonaangevende special interest bladen uit op de Nederlandse en Belgische markt. Het bedrijf startte in 1976 met haar activiteiten en is daarna snel gegroeid. In 1996 is met behulp van 25 vaste medewerkers een omzet van 14 miljoen gulden gerealiseerd. Door de constante groei van de afgelopen jaren is ook de grootte en het belang van de financiële administratie toegenomen. Om aan deze veranderingen de juiste invulling te kunnen geven zijn wij op zoek naar een (m/v) De functie: U wordt na een korte inwerk- periode verantwoordelijk voor de Financiële Administratie van zowel de Nederlandse als de Belgische vestiging van Vipmedia. Samen met uw team van 3 medewerkers draagt u zorg voor een accurate invulling van de administratieve werkzaamheden. Naast de voor de hand liggende verantwoordelijk heden wordt een belangrijke inbreng verwacht in het ontwerp, de implementatie en naleving van procedures. U bent het financiële geweten van de organisatie. Uw tijdig gegeven management informatie is een uiterst belangrijke voorwaarde voor de juiste besluitvorming van de directie. U heeft regelmatig telefo nisch contact met de Controller van de (Duitse) holding. U rapporteert aan de directeur van Vipmedia. Gevraagd wordt: - Financieel-administratieve HBO-opleiding (HEAO-BE of SPD). - Enkele jaren (liefst leiding gevende) ervaring met bedrijfs- administratieve aspecten van een middelgrote onderneming. - Goede contactuele vaardig heden en beheersing van de Duitse taal. - Deskundige en kritische persoon lijkheid die verantwoordelijkheid niet uit de weg gaat. - Leeftijd: 28 - 32 jaar. Geboden wordt: - Een zelfstandige baan in een groeiende organisatie met een informele sfeer. - De mogelijkheid om op basis van uw kennis, ervaring en persoon lijkheid een eigen invulling te geven aan de functie. - Veel in- en externe contacten. - Een goed arbeidsvoorwaarden pakket. Zoekt u een administratieve spilfunctie in een dynamische omgeving? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van referentienummer 171.978001 aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. C SAP Nederland B.V. is een dochter van SAP AG; marktleider op het gebied van dient/server- georiënteerde, bedrijfsbrede standaardsoftware. De produkten B/2 voor mainframe platforms en B/3 voor Unix- en Windows NT-platforms worden gebruikt door meer dan 5000 bedrijven over de gehele wereld. Met vestigingen in meer dan 30 landen en Systemen, Applicaties en Producten in de Informatica 5000 medewerkers wereldwijd is SAP toonaangevend op de wereldmarkt. Klanten van SAP bevinden zich jn alle bedrijfstakken; bij overheidsinstellingen en in de zakelijke dienstverlening. Op het kantoor in 's-Hertogenbosch wordt de verkoop, opleiding en service voor de Nederlandse markt gecoördineerd. Op korte termijn zoeken we voor deze vestiging een: Uw taken zijn: bent primair verantwoordelijk voor het opmaken, boeken en bewaken van onderhoudscontracten, en de daarbij behorende klantgegevens; Daarnaast bestelt u de benodigde software en documentatie; U verzorgt en archiveert de bijbehorende correspondentie met de opdrachtgevers; U bewaakt levertijden en onderhoudsschema's; onderhoudt mondelinge en schriftelijke contacten met klanten en collega's in zowel binnen- als buitenland; U rapporteert direct aan de Managing Director. Wat wij van u vragen Een opleiding op MEAO BE/CE- of HEAO BE niveau; Bekendheid met zowel Word for Windows als administratieve pakketten; Enkele jaren werkervaring in een vergelijkbare functie of werkervaring in orderhandling in een complexe organisatie; Een goede kennis van de Engelse en Duitse taal; Eigenschappen als accuratesse, klantgerichtheid en stressbestendigheid zijn onontbeerlijk; Omdat u taak vooral coördinerend is, moet u zowel zelfstandig kunnen opereren als goed kunnen samenwerken. Wc<t wij u bieden: Een uitstekend salaris; Goede secundaire voorwaarden, zoals een 13e maand; Een boeiende en afwisselende boan; Een dynamische en collegiale werksfeer. Solliciteren: Indien u (m/v) geïnteresseerd bent, stuurt u dan binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v. en recente pasfoto naar SAP Nederland B.V., t.a.v. mevrouw B. Gierveld, Bruistensingel 400, 5232 AG 's-HERJOGENBOSCH. Uw taken zijn: Het openen, sorteren, registreren, kopiëren en verdelen ven de inkomende post; Het registreren en zonodig verdelen van inkomende faxberichten; Het intern ophalen, registreren en frankeren van de uitgaande post; Het onderhouden van contacten met expediteurs, koeriersdiensten voor het aanbieden en in ontvangst nemen van pakketten en express-stukken; Het intern verdelen van binnengekomen pakketten; Het ondersteunen bij uitgaande direct mailings; Het verzorgen van algemeen kopieerwerk/drukwerk ter ondersteuning van de secretariaten en de afdeling opleidingen. Wat wij van u vragen Een opleiding van middelbaar niveau (bijv. MBO); Een goede kennis van de Engelse en Duitse taal; Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; Goed om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie; Ervaring met PC-toepassingen. Wat wij u bieden: Een goed salaris; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand; Een dynamische en collegiale werksfeer. Rucphen is een gemeente met ongeveer 22.000 inwoners, heeft een oppervlakte van 6.428 ha en bestaat uit 5 kerkdorpen. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in 5 sectoren: Bestuurlijke Zaken, Sociale Zaken, Welzijn, Gemeentewerken en Middelen. De sector Bestuurlijke Zaken is als volgt onderverdeeld: - bureau Kabinet, Voorlichting en Representatie - bureau Burgerzaken - bureau Algemene Zaken. Bij de sector Bestuurlijke Zaken, bureau Algemene Zaken, is de functie vacant van voor 36 uur per week Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de volgende werkzaamheden: - uitvoeren bouw- en sloopcontroles in het kader van het bouw toezicht; - uitvoeren van controles inzake illegale bouw en -gebruik; - controle en handhaving van bestemmingsplannen, Woningwet, Bouwbesluit en Bouwverordening; - beoordelen, toetsen en behandelen van bouwplannen aan bouwverordening, Bouwbesluit en bestemmingsplan; - mede geven van voorlichting aan burgers over te volgen procedures bij bouwwerkzaamheden; - verrichten van/assisteren bij overige werkzaamheden op het bureau. Functie-eiseri: Voor een goede vervulling van de functie zijn vereist- - een afgeronde opleiding MTS bouwkunde; - het diploma Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht 1 strekt tot aanbeveling; - rijbewijs B; - ervaring met automatisering op het vakgebied; - het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken; - goede communicatieve en redactionele vaardigheden. Degenen, die menen op andere gronden toch te kunnen voldoen aan de hiervoor gestelde functie-eisen kunnen eveneens solliciteren. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van maximaal niveau 6 is f 4.003,- (functie niveau) bruto per maand bij een full-time dienstverband. Onder voorwaarden behoort uitloop op termijn naar niveau 7 (uitloop niveau) tot de mogelijkheden. Bijzonderheden: Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst. Bij gebleken geschiktheid zal na één jaar een benoeming in vaste dienst geschieden. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositie regelingen, waaronder variabele werktijden, zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is er op gericht om te voldoen aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet worden daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid hebben zij de voorkeur Inlichtingen: Bij het bureauhoofd Algemene Zaken, de heer H.C. van Huiten, of bij personeelszaken, de heer R. Jongeneelen, tel. (0165) 34 60 00. Sollicitaties: Binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burge meester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. n.b.Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeentelijke organisatie van Gilze en Rijen besta at uit twee operationele sectoren, Grondgebiedzaken en Bewonerszaken, twee stafafdelingen, Financiën en Personeel,organisatie, bestuursondersteuning en infor matievoorziening, en een stafbureau communicatie en voorlichting. Bij de sector Grondgebiedzaken, bestaande uit de afdelingen Milieu, Bouwen en Gemeentewerken, kan worden geplaatst een Functie-informatie: - op basis van het sectorbeleid ontwikkelen van een effectief afdelingsbeleid; - sturing geven aan het afdelingsbeleid; - uitvoering geven aan het afdelingspersoneelsbeleid; - adviseert het sectormanagement en het gemeente bestuur; - is lid van de sectorstaf van de sector; - speelt een zeer actieve rol in de veranderingsprocessen binnen de afdeling; - bevordert een motiverend en inspirerend werkklimaat binnen de afdeling; - geeft direct leiding aan de groepscoördinatoren en indirect aan de overige tot de afdeling behorende medewerkers; - is mede verantwoordelijk voor de coördinatie van het beleid binnen de sector(en); - draagt de eindverantwoordelijkheid voor de afdelingsprodukten. Functie-eisen - HBO werk- en denkniveau op civieltechnische gebied, academisch niveau strekt tot aanbeveling; - aantoonbare managementkwaliteiten en- ervaring, - inzicht en ervaring op het beleidsterrein van de afdeling; - ervaring met bestuursorganisaties; - affiniteit met het beleidsterrein van de sector Grondgebiedzaken; - zakelijke, flexibele en creatieve instelling; - visie, passie, enthousiasme. Salaris Afhankelijk van het voldoen aan de functie-eisen wordt een salaris geboden van maximaal 7.207,- bruto per maand (maximum salarisschaal 11; nieuwe salarisstructuur). Nadere informatie - gezien de ondervertegenwoordiging van vrouwen leidinggevende posities gaat de voorkeur uit naar e - de gemeente hanteert een positief beleid ten aanzie11 van deeltijdarbeid, heeft variabele werktijden en beperkte mogelijkheden tot kinderopvang; - de bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke ree positieregelingen zijn van toepassing; - leden van etnische minderheidsgroepen en mens die voldoen aan de eisen van de Wet Arbeid Gehan capte Werknemers (WAGW) worden nadrukke i) uitgenodigd te solliciteren; - een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken de selectieprocedure; hjj - informatie over de functie kan worden verkreg M het sectorhoofd Grondgebiedzaken, de heer van Zuijlen, telefoon 0161-290351 (doorkiesnummer). Uw reactie -.„onndiai Kandidaten voor genoemde functie worden uitg binnen 10 dagen na verschijning van deze oproep schriftelijke reactie te richten aan het college van D U meester en wethouders van Gilze en R'ie"' os 5120 AB RIJEN, onder vermelding van 'soll/hoora Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wo niet op prijs gesteld. SPEELFILMS ZATERDAG Artists and Models Amerikaan se speelfilm uit 1955. Regie: Frank Tashlin. Hoofdrollen: Dean Martin, Jer ry Lewis en Shirley MacLaine. Homedie. Een niet bijster suc cesvolle striptekenaar gebruikt de dromen van zijn vriend en huisgenoot als inspiratiebron voor zijn strip. De vriend droomt nogal eens van spion nen en zo trekken de twee de aandacht van de CIA. (BBC 2,14.15-16.00) China Seas Amerikaanse speel film uit 1936 (zwart-wit). Re gie: Tay Garnett. Hoofdrollen: Clark Gable, Jeani Harlow en Wallace Beery. Een geharde schipper krijgt op dracht om een met goud bela den boot door de Chinese Zee te sturen. Het gebied wordt onvei lig gemaakt door piraten. Bo vendien wordt zijn taak nog be moeilijkt door twee vrouwen aan boord: zijn huidige èn zijn voormalige minnares. (België Nederlands 1, 14.20- 15.45) II ritorno di Don Camillo Itali aans/Franse speelfilm uit 1952 (zwart-wit). Regie: Julien Duvi- vier. Hoofdrollen: Fernandel, Gint Cervi en Paolo Stoppa. Kome die. Als burgemeester Pepponi aan Don Camillo vraagt om te rug te komen naar hun dorpje is het meteen weer hommeles Het conflict draait om de klok ken van de kerk en het rodi partijgebouw. (Nederland 1,15.28-17.14) The Stranger Amerikaansi speelfilm uit 1994. Regie: Frit: Kiersch. Hoofdrollen: Cathy Long, And rew Divoff en Eric Pierpoinl Een veriaten dorpje in eenzaan gebied wordt geterroriseerd door een motorbende die word] aangevoerd door Angel. Plotse ling verschijnt er een myste rieuze figuur, The Stranger ge naamd, ten tonele. De dorpsbe woners zien al snel de gelijke; nis tussen deze vreemdeling e Brigit, een vrouw die twee jaa geleden bruut verkracht en vei moord werd door Angel en zij mannen. (SBS 6, 20.20-22.00) Burglar Amerikaanse speelfili uit 1987. Regie: Hugh Wilsoi Hoofdrollen: Whoopi Goldberj G.W. Baily, Lesley Ann War ren, James Handy en Joh. Goodman. Komedie. Een boet verkoopster, van wie nieman zou vermoeden dat ze 's nachts op uittrekt om in vi lawijken in te breken, steelt lustig op los. Een schurkachti| politieman is op de hoogte v. haar dubbelleven en dwin haar hem te helpen de juweld terug te vinden van een vrouw] (Veronica, 20.25-22.20) White Men can't jump Amer SPEELFILMS ZONDAG Tale of Three Jewels E gels/Palestijnse tv-film 1994. Regie: Michel Khlei Hoofdrollen: Mohammad N hhal, Hana' N'emeh en Ghass Abu Libda. De twaalfjarige Y sef gebruikt zijn fantasie om ontsnappen aan het leven in 1 vluchtelingenkamp in de Gaz strook. Op een dag ontmoet l| de mooie jonge Aida en woi een sprookje werkelijkheid, (Nederland 3, 14.00-15.48) Samson and Delilah Ame kaanse speelfilm uit 1949. R gie: Cecil B. de Mille, Hoofdrollen: Hedy Lama Victor Mature en Angela Lar bury. Verfilming van het bijb verhaal over de Israëlitisc held Samson, die verleid wo; door de Filistijnse Delilah, zijn lange haar en daarmee z! kracht eraf knipt. Bekroc met Oscars voor 'Art Directi en kostuums. (BBC 2,14.30-16.35) Oliver! Engelse speelfilm 1968. Regie: Carol Reed. Hoofdrollen: Ron Moody, C ve[ Reed en Mark Lester. Mi cal- De lotgevallen van weesjongetje in het Engel: en tijde van koningin Victo e tilm werd overladen met ears: Voor de beste film, re. muziek, 'Art Direction', gel ^choreografie. (BBC 1,16.15-18.40) as S'n Amerikaa speelfilm uit 1993. Regie: 9 aey Lumet. Hoofdrollen: Rebecca De IV T J' Johnson en Sten ng. Thriller. Wanneer de advocate Jennifer 1 E}e vrouwenversierder viü Greenhül moet verdedii Zeil er van zijn onsch p.„ e^van overtuigd dat Ds Helnvo I1* is' maar ze kan 'i re w hii zÖn riike> 01 raam uUWl- koelbl°edig uit Jennif geduwd. Hoe lar tef::mivavidomgaat'i e echter aan zijn

de Stem | 1997 | | pagina 34