DE STEM BANEN LADDER P E O l\l E E Verbrugge KAPITAALVLUCHT belastingadviseur O biemans bv administratief medewerker (M/V) HANDELSONDERNEMING 'DE RIDDER' junior vertegenwoordiger Verkooptalent op zoek naar uitdagende en verantwoordelijke baan? Dat kan bij De Tbinen. O Cu O p Personeelsadvertentie m Het Belgi: Sli Deii Hai Handelsonderneming DE RIDDER Schoonheidsspecialiste Visagiste, Voetverzorger ZEBRA COLLEGE Bedrijfsleider (m/v) U weet precies wanneer het tijd is voor een afspraak bedrijvenadviseur m/v Rabobank Mark en Dintel KORPUT PARTNERS M rrvaüid ASSURANTIE-ADVISEUR BUITENDIENST PARTICULIEREN HYPOTHEEKADVISEUR w C/3 w DE STEM ZATERDAG 11 JANUARI 1997 RESTAURANT ROAD HOUSE maakt deel uit van Smits Hotels Restau rants en is gelegen aan de grensovergang Hazeldonk. Het beschikt over een zelfbe dieningsrestaurant met 600 zitplaatsen, zalen voor partijen en een receptie/kiosk. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn ASSISTENT-MANAGER m/v Hij/zij is een enthousiast teamworker, in staat medewerkers te motiveren. U werkt klantgericht en bent een goede organisa tor die onder druk kan presteren. U heeft een afgeronde MHS- of vergelijkbare op leiding. U bent in bezit van een rijbewijs en eigen vervoer. Spreekt dit u aan: solliciteer schriftelijk met c.v. binnen 7 da gen: Restaurant Road House, Rijksweg A16 Hazeldonk 103, 4836 LB BREDA, 076-5962051 3tV' t.a.v. H. Janssen, manager. Wegens toenemende werkzaamheden zoeken wij voor onze nieuwe locatie te Dinteloord (W.-Br.) een accurate voor een 38-urige werkweek. De functie: het zelfstandig verzorgen van de financiële en loonad ministratie t.b.v. een gevarieerd klantenbestand leiding geven aan een klein team het zelfstandig opstellen van balansen, jaarverslagen etc. het verzorgen van diverse correspondentie Uw profiel leeftijd 25-35 jaar aantoonbare ervaring goede conractuele eigenschappen opleiding op minimaal MBA-niveau kennis van geautomatiseerde administraties (Exact/WP) Wij bieden: een passend salaris, goede vooruitzichten en een zelf standige functie. Een gezondheidsonderzoek, alsmede en psychologisch on derzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wij zien uw sollicitatie (vergezeld van uitgebreid c.v.) gaarne tegemoet. vof Administratiekantoor De MARK Veerstraat 3 4758 BS Standdaarbuiten is een dynamische groothandel in exclusief bed en tafellinnen. Om ons team weer compleet te maken zijn wij op zoek naar een: voor het rayon Utrecht, Noord- en Zuid-Holland. De persoon die wij zoeken werkt zelfstandig, toont veel inzet en initiatief, heeft een represen tatief voorkomen en is bij voorkeur niet ouder dan 25 jaar. HAVO/MEAO-niveau is gewenst. Firma De Ridder biedt een interessante baan met perspectieven, goede begeleiding en onder steuning. Tevens zal een auto ter beschikking worden gesteld. Sollicitaties vergezeld van een c.v. kunnen wor den gericht aan: Wilhelminakanaal Noord 6a 4902 VR Oosterhout Sollicitanten die voor 27 januari 1997 geen schriftelijke reactie hebben ontvangen kunnen er i van uitgaan dat de functie reeds vervuld is. Vakbekwaam en je vak verstaan dankzij theoretisch geïntegreerd praktijkonderwijs Open dagen zaterdagl 8-01 en zondag 19-01 10.00-15.00 uur met lezingen en demonstraties Erkende beroepsopleidingen met toekomst A.O.V. Middenstand Schoonheidsverzorging basisopleiding en manicure voortgezette praktijkopleiding voortgezette opleiding B Stivas examens Visagie en grimeren Beauty Consulente Voetverzorging basisopleiding voetverzorging bij diabetici voortgezette praktijkopleiding Sepvo examens Allround M.B.O. opleidingen Kun je niet komen bel voor studiegids 01 65-560801/0118-640958 Spoorstraat 104, Roosendaal (nabij station) =r—i! de STEM De Tuinen is een succesvolle landelijke keten van gezondheidsdrogisten.Wij zijn de specialist in natuurlijke verzorging en gezondheid. Voor o.a. voedingssupplementen, homeopathie, genees middelen, natuurlijke huid- en haarverzorging, afslankprodukten, kruiden en bijzondere thee zijn wij het juiste adres. Daarnaast verkopen we zoetwaren en verrassende cadeaus. Alles draait om deskundig advies, creativiteit, een commerciële inslag en een goede band met de klant. Spreekt dit u aan, dan bent u wellicht een geschikte kandidaat voor: Breda Leeftijd min. 25 jaar. Gezien het specialistische karakter van de winkels zijn het vakdiploma drogisterij, kennis van homeopathie en leiding gevende drogisterijervaring een vereiste. Schriftelijke sollicitaties z.s.m. met C.V. en recente pasfoto kunt u richten aan: De Tuinen B.V., t.a.v. dhr. E.A. Vrijenhoek, Postbus 3191, 2280 GD Rijswijk. Een natte zomer of een winter die al in oktober inzet. Een veestapel die door een ziekte getroffen wordt. Geen sector is zo gevoelig voor oncontroleerbare factoren als de agrarische sector. U bent zich dat als bedrijvenadviseur bij de Rabobank Mark en Dintel terdege bewust. Dus weet u precies wanneer het tijd is om uw klanten te bellen voor een afspraak om de zaken samen eens rustig te bespreken. En als dat nodig is in actie te komen. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daadwerkelijk met ze samen werkt. U bent voortdurend alert. Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met kennis en, contacten. Met adviezen, producten en diensten. Op die manier bouwt u aan een relatie met uw klanten waar ze beter van worden. Wat de bank en u weer de ruimte geeft zich verder te ontwikkelen. U hebt een opleiding op hbo- niveau, een aantal jaren ervaring in onze markt en kennis van en ervaring met het analyseren van marketing databases. U bent onder nemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M.C.J. Mathijssen, segmentmanager bedrijven, telefoon (0165) 51 65 00. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Mark en Dintel, Postbus 21, 4750 AA Oud Gastel. MAKELAARDIJ O.G. ASSURANTIËN BiemanSjMajcelaardy o.g. Assurantiën, B.V. is al ruim 60 jaar'specialist in onroerèncf goed, taxaties', hypotheek, verzekeringen en ïiiVa'nderingen. Flexibiliteit, kwaliteit en direct persoonlijk contact staan centrSal in haar dienstverlening. Met 17 medewerkers bewerken zij zowel de particuliere alsook de zakelijke markt in Midden- en West-Brabant. In verband met de nieuw te openen vestiging in de regio Oosterhout zijn wij op zoek naar een enthousiaste: BUITENDIENSTMEDEWERKER/BUREAUMANAGER (m/v) Particuliere markt MKB Functie-eisen: opleiding op MEAO/HEAO-niveau minimaal assurantie B-diploma enige jaren ervaring als buitendienstadviseur goede contactuele en communicatieve eigenschappen klantgericht en serviceverlenend leidinggevende capaciteiten Functie-omschrijving: na een inwerkperiode bent u zelfstandig verantwoordelijk voor de nieuwe vestiging advisering op het gebied van verzekeringen, financieringen en hypotheken Geboden wordt: een zeer zelfstandige en afwisselende functie zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden een passend salaris een auto van de zaak Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met de heer G.M.J. Biemans, telefoon 0162-472950. Spreekt deze functie u aan Richt dan uw sollicitatieformulier met uitgebreide c.v. onder vermelding van referentienummer KP0801 aan: t.a.v. de heerdrs. D.J.B. van de Korput, afdeling werving en selectie, Mathildastraat 38, 4901 HC Oosterhout. NVM MAKELAAR i:& Verbrugge Assurantiën B.V. is een groeiend, middelgroot assurantiekan toor met haar werkgebied in geheel Midden-Brabant. Onze dienstverlening staat op een hoog peil. Ons assurantie-team bestaat uit 10 personen. Wij zoeken op korte termijn een ambitieuze De werkzaamheden bestaan uit het planmatig uitbouwen en onder houden van de assurantie-portefeuille in de particuliere markt. Het profiel van de kandidaat: - HAVO/MBO niveau met Assurantie B diploma - enige jaren buitendienstervaring - leeftijd 25 tot 32 jaar - enthousiast en collegiaal - wonen in een straal van 30 km. Wij bieden u een boeiende, zelfstandige baan met een goed basissalaris, een provisieregeling en goede toekomstperspectieven, Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor ons kantoor te Raamsdonksveer een collega. De werkzaamheden bestaan uit het adviseren van relaties in de particu liere markt. Het profiel van de kandidaat: - HAVO/MBO niveau - diploma Woningfinanciering I II - minimaal 1 jaar ervaring in de advisering - enthousiast en een dienstverlenende instelling - leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden u een boeiende, zelfstandige baan met goed basissalaris, een provisieregeling en goede toekomstperspectieven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. W. van Gils, tel. 0162- 512924. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Verbrugge Assurantiën B.V. afd. Personeelszaken, Gangboord 2, 4941 RE te Raamsdonksveer. 19 lid nva WÊ 'ik Bij ons in Zeeuws Vlaanderen krijgen onze cliënten te maken met typische fiscale grensgevallen. Ze hebben bijvoorbeeld klanten uit België, die hun franks graag in een Nederlands vakantieproject willen steken. Maar ook werken ze vaak met buitenlandse leveran ciers, werknemers van over de grens of buitenlandse gasten (horeca/toerisme). Met de eenwording van Europa worden de fiscale regels aan de ene kant wel wat makkelijker. Anderzijds komen er ook veel regels en dus verplichtingen bij, zowel voor ondernemers in het midden- en kleinbedrijf als voor onze agrarische cliënten. Geen wonder dat bet soms als junior belastingadviseur) en bezig bent uw studie Fiscaal Recht of opleiding tot Federatie Belastingadvi seur af te ronden. U hebt irt uw werk ondernemers in het MKB en bij voorkeur ook agrariërs geadviseerd (of gecontroleerd, indien u bij de overheid hebt ge werkt). U hebt in ieder geval het gevoel nog lang niet uitgeleerd te zijn in uw vak en ambieert op termijn een sleutelpositie in een maatschap. Zonder drive en stressbestendigheid kunt u deze ambitie bij ons overi gens niet waarmaken. U zult na verloop van tijd zelf voor acquisitie moeten zorgen en krijgt naast uw behoorlijk storm loopt op ons kantoor in Oostburg. Al was het maar omdat onze 21 relatief jonge medewerkers naast fiscaal advies ook ondersteuning en adviezen leveren op het gebied van accountancy, juridische kwesties, automatisering en goed onderne merschap. Aangezien we kwaliteit willen garanderen en geen 'nee' willen verkopen (dat is pas kapitaal- vlucht), zoeken we nu een belastingadviseur. Jonge fiscalist met ervaring Voor deze functie is een studie Fiscaal Recht nodig, aangevuld met enige werkervaring. Het is ook moge lijk dat u al enkele jaren werkzaam bent (bijvoorbeeld drukke advieswerkzaamheden de extra druk v Blijft u echter or ge collega, dan ruimen wij graag een i's te ook ken. rusti- ruin. Als beiastin zorgt u dat het niveau van de fiscaal-juridische advise ring en dienstverlening binnen ons kantoor op het gewenste hoge niveau blijft. U neemt de verantwoor delijkheid voor de totale output op dit gebied. Verder Westelijke Accountantskantoren verzorgt u advisering aan cliënten en collega's, met een geduldig oor voor de problemen en een scherp oog voor eventuele oplossingen, die u overigens ook pro-actief aandraagt. U wordt in uw taken terdege ondersteund door een belastingassistent. Waarom reageren? Zoals uit bovenstaande teksten mag blijken, kiest u met het WEA kantoor Oostburg voor een werkomgeving waarin alle collega's zeer ontspannen met elkaar omgaan. Als u vakkundig en communicatief sterk bent en u houdt wel van een beetje weer werk, kunt u bij ons uw hart ophalen. Het cliëntenpakket is veelzijdig en inte ressant, evenals de geografische ligging van Oostburg, met alle grensgevallen van dien. Kortom, wilt u uw ambities omzetten in reali teit door daadkrachtig uw eigen grenzen te verleggen, schrijft u dan (graag binnen 14 dagen en met vermel ding van vacaturenummer 9701.01) een gerichte brief naar Westelijke Accountantskantoren B.V., ter attentie van mevrouw E.E. Verwer, personeelscc bus 108,2280 AC RIJSWIJK. Voor meer ii deze functie kunt u contaqt opnemen met de 1 D.J. de Korte Fb, telefoon (0113) 232 620 of de heer PR.M. Josiassen AA, telefoon (0117) 452 959- Ph W.G. Hypotheken Nederland B.v. Pensioen Groep Nederland B.v. Vis Wesdorp Financiële Diensten B.V. Wesdorp Assuradeuren Juridisch Adviesbureau Wesdorp Wesdorp Vastgoed B.V. Wes&oRP De Wesdorp Groep is een jonge, dynamische en snelgroeiende organisatie, die zich bezighoudt met totale financiële dienstverlening. Door een verregaande samenwerking van verschillende ondernemingen kunnen wij onze relaties di verse diensten aanbieden op verschillende terreinen. Ons productenpakket bevat onder andere assurantiën, pensioe nen, hypotheken, beleggingen, administratieverzorging voor bedrijven en belastingaangifte voor particulieren. Daar naast kan men bij de Wesdorp Groep ook terecht voor een juridisch advies. De Wesdorp Groep heeft in diverse ge bieden enkele (kleine) portefeuilles beschikbaar. In nauwe samenwerking met ons facilitaire bedrijf kunnen deze por tefeuilles in exploitatie gegeven worden aan (door)startende ondernemer als: - Hypotheekadviseur; - Pensioenadviseur; - Assurantietussenpersoon; - Administrateur. Binnen de Wesdorp Groep krijgt u een eigen plaats als collega-ondernemer. Wij zoeken collega-ondernemers die: - enthousiast en ambitieus zijn; - lef en verkoopkracht hebben; - minimaal HBO-niveau hebben; - aantoonbare ervaring in één van de genoemde beroepen. Bent u geïnteresseerd Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae zien wij graag voor 25 januari 1997 tegemoet. Uw reactie kunt u richten aan. Wesdorp Groep, t.a.v. de directie, Postbus 90,4460 AB GOES. 5 Zeeland Rond verschijnt elke zl dagblad de Stem. Bijdragen de te, Harold de Puysseleijr, Sanni De redactie stelt reacties op pij en niet op rijm. Voor tips, op- L - 645769. U kunt ook schrijven! neuzen. ER is een tijd geweest - waarge-j beurd - dat een inwoner van een; van de West-Zeeuws-Vlaamsel grensdorpjes zich per brief tot dei regering van zijn land wendde.; Om daar in Den Haag zijn beklag! te doen over één of ander voor-| val. Deze inwoner - toch in het bezit! van een Nederlands paspoort en] aanhanger van dat ene zinnetje! in het Zeeuws-Vlaams volksliedl over een eigen landje maar toch deel van Nederland - kreeg! vanuit de residentie met vrijwel! kerende post antwoord. Inhou-! dende het advies zich tot de rege-j ring in zijn eigen land te wenden. Verleden tijd, dachten wij. Toti deze week. Want afgelopen woensdag werd tussen het Ne-| derlandse Sluis en het Belgischs Brugge de Zwinstedentocht ver4l reden. Deze schaatstocht gaa| weliswaar voor het grootste gel deelte over Belgisch grondge-J bied, maar de start en finish zijrf toch in Sluis. NEDERLAND. NAAR de tandarts moest hij, van de week, en hij is een van die mensen die daar totaal niet or malen. Boren, vijlen, zagen het raakt hem niet echt. Maar over het bezoek van afgelo| pen week raakt hij niet uitge| praat. Er zat een invaller op dfe kruk waar normaal zijn vast/ tandarts zit. Of dat geen bezwaar was, die inl valler, had de assistente voorko mend van tevoren nog wel ge-! vraagd. Want als hij erop ston] zijn gebit na te laten kijken doo de vertrouwde dokter, kon da ook. Alleen wel wat weken latei Daar maakte hij geen probleen van. Want nogmaals: tandendok ters, die maken hem niet zenuw; achtig. Snel was hij aan de beurt. Vijl minuten voor de afgesproken tijj nog al liefst. De deur zwaaidi open en de Zeeuws-Vlamini veerde al op uit de wachtkamer; stoel. Te snel, want de invaller bleet duchtig nicotineverslaafd e;? maakte dankbaar van de vijf mi, nuten die hij voor lag op scheme VEEL mensen zijn nogal hard leers. Loodgieters maken oveil wen om overal bevroren leidin gen te ontdooien. Menigmaa hgt de oorzaak in het feit dq mensen als ze weg zijn hun vet warming te laag zetten. Zo luid de de moraliserende boodschal die een onzer collega's verwerl tr3-

de Stem | 1997 | | pagina 26