Beper wonin valt v Bus sluit trein naar FAMILIE BERICHTEN t verrassend i een feestel Milieuzor Yvonne Rebecca en Naomi Francis DB STEM -v.- s- -r- LOUIS FRANCOIS CHARLES THEOPHIEL DE VOS Helena Catharina de Splenter MONIQUE Hoop gericht o Monique Krijger-Verbeek f Jouw zon zal altijd voor ons schijnen Goedemorgen... JOHANNES BOEKHOUT Sara de Bree MONIQUE 35 jaargetrouwd! H.G. Hiep Hiep Hoera Monique Krijger-Verbeek Lieve MONIQUE 40 jaar JAN KOOPMAN MONIQUE VERBEEK Hans Krijger MONIQUE VERBEEK IZAAK OCKÉ Louiza Irma Regina Roegiers Chantal 4 jaar DIRK CORNELIS VAN DER VIJVER De aanhangers. ZATERDAG 11 JANUAR11997 DE STEM Wachtend op een wonder in 'n zomer waarin nog heel veel kon. IJdele hoop beseffen we later waarna de herfst begon. Het stormde in ons hart en verdriet vulde al onze dromen. Steeds opnieuw de vraag wanneer zal de winter komen VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is geble ven, geven wij u kennis dat na een kortston dig ziekbed, gesterkt door het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootva der echtgenoot van in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: H.C. de Vos-de Splenter Sluiskil: Piet de Vos Lisette de Vos-de Pauw Bart Geert en Kita Terneuzen: Fred de Vos Loes de Vos-Bilderbeek Patrick en Gaby Carolien en Patrick, Alicia, Jony Meivin Terneuzen: Frans de Vos Maria de Vos- van de Oudenhoven Saskia en Ron Liselotte en Reinier Terneuzen: Johnny de Vos Marleen de Vos-Kouwijzer Mirjam en Arjen, Virginia Martijn Carina 4531 GP Terneuzen, 9 januari 1997 Oostelijk Bolwerk 97 De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op maandag 13 ja nuari om 10.30 uur in de Triniteitskerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Nu hebben we het zo koud en lente lijkt voorgoed verleden. Maar, voorbij is ook jouw pijn jij hebt genoeg geleden. Afscheid nemen van jou in de volle bloei van je leven. Zo geliefd als mens en vriend, je had zoveel te geven. Het verdriet raak je niet kwijt. Het verlies kun je niet bevatten. Het gemis gaat nooit voorbij. Het zal nooit meer zijn zoals het was zonder ons lief kleinkind en nichtje We zullen je missen. Goes: Opa en oma Janse Gapinge: Gina Korstanje-Janse Jo Korstanje Bené en Elsa Joos, Wytze, Fiep Miriam en Eric Gemma Middelburg: Corrie Caljouw-Janse Frits Caljouw Frank en Claudia Carmen, Joël Arjan en Jacqueline Rachelle, Ashley Middelburg: Louise van Wilgenburg-Janse Jan van Wilgenburg Nathalie, Melissa, Hélène Lieve Hans, Nelly, Rinus, Marie-Louise en Michiel, troost is nauwelijk te bieden maar wij zullen er altijd voor jullie zijn. Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje,jubileum, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. E.T.W, Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan: De Stem, Postbus 3229, 4800 MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling' Wij behouden ons het recht voor teksten, foto 's en tekeningen zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Monique is opgebaard in ons huis in Roosendaal, waar in kleine kring afscheid van haar wordt genomen. Wij hebben liever geen bezoek aan huis. Op woensdag 15 januari 1997 zal de mis worden gehouden om 13.30 uur in de rooms-katholieke Heilige Maria Magdalena kerk te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Goes. Op vrijdag 10 januari 1997 ben ik, Monique Krijger-Verbeek, overleden in het ziekenhuis te Rotterdam Ik ben op 29 november 1964 geboren in Goes en op mijn verzoek zal ik in Goes begraven worden. Mijn plannen voor onze toekomst samen zijn op een wrede manier verstoord door mijn ernstige ziekte. Van onze verslaggever Kloosterzande/Hulst - „We moeten zelf kunnen kiezen burgemeester Th. Steenkam van de Gedeputeerde Staten het Streekplan Zeeland. Volgens dat streekplan mag gee enkele kern in de gemeente Ho" tenisse nog mogen uitbreiden, meuwbouwmogelijkheden mo ten beperkt blijven tot de opvan van de eigen inwoners. „Ee standpunt dat wij ten zeerste b treuren," zegt Steenkam „Enerzijds heeft de provincie d mond vol over plattelandson wikkeling, maar wat heeft h voor zin als de mensen er ni mogen wonen?" 'Onzin' Een argument om de uitbre dingsmogelijkheden in de dorp te beperken is de vrees bij G voor een 'verstening van het pla teland'. „Onzin," vindt Stee kamp. „Bij de ontwikkeling v~ bouwgrond gaat hoe dan ook a tijd landbouwgrond verloren, je nu huizen bouwt in Klooste zande of in Hulst. Bij onze ui breidingsplannetjes gaat het ni om honderden woningen. Als in heel de gemeente eens 30 w ningen per jaar worden gebom is het veel. Dat moet toch zo k" nen blijven?" Ondanks het feit dat het moeilijk voor mij was om met een heleboel onzekerheden te leren leven heb ik toch een goede tijd gehad. De laatste maanden ben ik samen met iedereen die mij zeer dierbaar is intens gelukkig geweest. Mijn tijd is nu gekomen, ik wens jullie het allerbeste en ik zal eenieder van jullie heel erg missen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant de Stadsschuur in Goes (naast r.-k. kerk). Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen vragen wij tl om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hans Krijger Fluwijnberg 60 4708 CA Roosendaal Monique Krijger-Verbeek Verdrietig om hem te missen, dankbaar om hetgeen hij in ons leven betekende, delen wij u mede dat, na een dapper gedragen lijden, van ons is heengegeaan mijn liefdevolle man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van in de leeftijd van 82 jaar. Groede: S. Boekhout-de Bree Middenmeer: Sary en Cor Boeije-Boekhout Schagen: Jannie en Johan de Bruijn-Boekhout IJzendijke: Henk en Rian Boekhout-Risseeuw IJzendijke: Bram en Annie Boekhout-Claeys Groede: Ineke en Wim Berendsen-Boekhout Kleinkinderen en achterkleinkinderen 4503 AG Groede, 8 januari 1997 Markt 2 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op maandag 13 ja nuari om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Groede, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de kerk. Zo sterk en ook zo broos. Veel te vroeg zijn we je kwijtgeraakt. Woorden schieten te kort om ons verdriet te omschrijven nu ons lief kleinkind "Heer sla uw armen om ons heen wij zijn bedroefd, mateloos alleen, want die wij liefhebben ging van ons heen Goes: opa en oma Janse Hoera Pa en Ma zijn vandaag Corina en Martin, Sien en Johan, Nel en André, Ria en kleinkinderen Bart en Debbie. Laat iedereen maar razen en tieren Deze meneer is geen dertiger meer Dankbaar voor haar warmte en de oprechte liefde die Monique ons gaf en met een hart vol mooie herinneringen aan de gelukkige jaren samen, maar intens verdrietig om de leegte die zij achterlaat, hebben wij afscheid genomen van onze onvergetelijke dochter, zus en vriendin 10 januari 1997 Verslagen, verdrietig, met pijn in ons hart moeten wij afscheid van je nemen. We zullen jouw sterke persoonlijkheid en warme belangstelling nooit vergeten. Wat blijft zijn onze mooie jeugdherinnerin gen. we missen jou. Frank en Arjan Caljouw gaat haar 20e verjaardag vieren. H.G. van ons. Van onze verslaggever Terneuzen - Zeeuws-Vlaam vervoer zijn aangewezen om vreden zijn. De openbaar ve we dienstregeling aangepast dienst te zijn. Het gaat om een verandering de verbinding tussen de veerh ven van Kruiningen en het st tion Kruiningen/Yerseke. De w' ziging komt neer op het direct 1 ten vertrekken van de bus die m de boot meekomt vanuit Zeeuw Vlaanderen. De wachttijd bij de veerhav wordt op die manier gereducee tot nul minuten. De aankomst bij het stati wordt dusdanig, dat er in meeste gevallen verbinding met de trein richting Vlissinge Voor de passagiers die van Kruiningen-dorp reizen en doo gaan naar Goes levert de vera H.G. Ma en de jongere garde. Goes: Nelly en Rinus Verbeek, Hertogenhof 3 Amsterdam: Marie-Louise Verbeek Michiel Stiemer Dit stuk wordt morgen Hiep Hiep Hoera worden morgen 18 jaar. H.G. Mama, Hein, je zusjes en je broertje. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze mede werker en collega, de heer Ons medeleven gaat uit naar speciaal zijn broer Wim en verdere familie en medebewo ners van Hoeve „La Salette". Wij wensen hen de kracht toe om dit grote verlies te verwer ken. Directie en personeel Dethon De Heer is mijn Herder Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde schoondochter, schoonzuster en tante echtgenote van in de leeftijd van 32 jaar. Monique blijft in onze herinnering. Hans wensen wij veel kracht toe om dit ver lies te dragen. Goes: L.W. Krijger C.S. Krijger-Adriaanse 's-Gravenhage: Lowi Krijger Kathrin Krijger-Breuer Zwolle: Magda Dekker-Krijger Maarten Dekker Hoek: Adriaan Krijger Hanneke Krijger-de Looff Nijmegen: Corrien Steenbergen- Krijger Pim Steenbergen Leiden: Karin Rol-Krijger John Rol Breda: Liesbeth Krijger en Edwin de Voigt Neven en nichten Middelburg: Oma M. Adriaanse-Melse Goes, 10 januari 1997. Met diepe verslagenheid hebben wij kennisge nomen van het overlijden van onze collega Haar betrokken inzet, grote vakbekwaamheid en inspirerende, aimabele persoonlijkheid zijn van groot belang geweest voor onze onderne ming. Wij zullen Monique zeer missen. Onze oprechte gevoelens van medeleven gaan uit naar haar echtgenoot Hans Krijger en naar haar verdere familie. Wij hopen dat zij de kracht vinden om dit zo zware verlies te dragen. Directie en medewerkers Tempo Team Beheer B.V. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten heb ben, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame va der, schoonvader, grootvader en overgrootva der weduwnaar van Geboren te Hoofdplaat op 11 januari 1906 en overleden in 't Verpleeghuis „De Stelle" te Oostburg op 10 januari 1997 IJzendijke: Theo Ocké Mina Ocké-Hofman IJzendijke: Johan Ocké Gerda Ocké-van Opdorp Breskens: Frans Ocké IJzendijke: Annie Neve-Ocké Piet Neve Waterlandkerkje: Nelly Boerman-Ocké Jean-Marie Boerman IJzendijke: Antonius Ocké t Terneuzen: Jacques Ocké Adri Ocké-de Zutter Middelburg: Rosa de Rooij-Ocké Piet de Rooij IJzendijke: Catrien de Krijger Kleinkinderen en achter kleinkinderen Familie Ocké Familie Roegiers IJzendijke, 10 januari 1997 Corr.-adres: P. Neve-Ocké, Boulevard 11, 4515 BR IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen van onze dierbare overledene in het mortuarium van „Huize Emmaus", Handboogstraat 6 te IJzen dijke, maandag 13 januari om 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 15 januari a.s. om 14.00 uur in het crematorium „Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de aula van het crematorium. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze kennisge ving als zodanig te beschouwen. Alvast van harte. Heel veei plezier met je kado. De lieverdjes Dankbetuiging Voor alle mensen die wij niet persoonlijk heb ben kunnen bereiken: Bedankt voor al uw lieve woorden en steun na het overlijden van mijn' man, onze pa en opa THEO VANDAMME Erna Vandamme-Hamerlinck Ingeborg, Conny, Peter, Manita, Valerie en Wesley Terneuzen, januari 1997. Hoera w\ v x/n. Het is nu echt waar, na 49 jaar is ze morgen toch de sigaar. H.G. SARA René, Arno, Marianne, Meivin, Danique, Patrick, Liesbeth. De doden slapen niet, het is maar schijn, een ziel kan met de ogen dicht, klaarwakker zijn Toon Hermans Op 75-jarige leeftijd is in alle rust van ons heengegaan onze zorgzame en lieve man, va der en grootvader geboren te Rijnsburg op 9 mei 1921. Hij was een bijzonder mens. Bilthoven: A.H. van der Vijver-Leffers Haarlem: Kees van der Vijver Aafke van der Vijver- Boorsma Fedde Tristan, Feike, Tjarda Voorschoten: Jacqueline van der Vijver Anne-Dienke, Mels Lelystad: Erik van der Vijver Ingeborg van der Vijver- Poolman Simons Utrecht: Mike van der Vijver Maria Rosaria van der Vijver-Zoppoli Maria, Eline Middenbeemster: Gonneke Stroet- van der Vijver Marcel Stroet Dick, Daan, Noud 3722 GZ Bilthoven, 9 januari 1997 Burgemeester van der Borchlaan 4e De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Dankbetuiging Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze geliefde broer en oom ALOYS VAN GASSEN hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Familie Van Gassen 4589 RW Ossenisse, Hooglandsedijk 12. Opa en Oma Simonis^, MATTIE Morgen word je 30 jaar. We zetten de snapsies alvast klaar. Vanuit Steenbergen en Ramsau, zullen we morgei1 toasten op jou! Hoera morgen ben je 1 jaar. Gefeliciteerd van ons allemaal. OVERLEDEN: Maria Janna Goulooze echtgenote van Kees Meulenberg 67 jaar te Kats, Noordlangeweg 24. Crematie te Middelburg op 13 januari. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, vader, schoonvader en opa AARNOUT ZEGERS betuigen wij u onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder goed gedaan te erva ren, dat zovelen zich betrokken voelden bij dit grote verlies. Mevrouw K.J. Zegers-Eekman Kinderen en kleinkind Terneuzen, januari 1997. Gerard Marinus Larooy echtgenoot van M.M. de Wilde 89 jaar te Scherpenisse, Bakkerstraat 7. Begrafenis te Scherpenisse op 13 januari. Proficiat namens de hele bubs__ Jacoba Maria Cornelisse echtgenote van Jan de Wolf 78 jaar te Oost-Souburg, Poortugaalstraat 43. Begrafenis te Oost-Souburg op 13 januari. Abigaël Janneke de Keuninck weduwe van Jacob Johannes van Houte 99 jaar te Breskens, Ringlaan 4. Begrafenis te Cadzand op 13 januari. Na 35 jaar is het gedaan, de landkaarten weer netjes in elkaar geschud. Vanaf morgen niet meer op de grote baan, deze stoere trucker gaat in de vut.

de Stem | 1997 | | pagina 22