L IMEUR Liefde voor kerk beloond 'Zo vrij als een vogel' is een leugen Goede voornemens 'Vrouwen hechten aan van die kale dingen' Vuile was Gezichtsverlies HÉ JA, DAT KEN I PBSTEM ZEELAND C4 ckw de Se&oeféae Zuinug op zijn of z'in toom ouwen? RK-KERKDIENSTEN PASTORIEDIENSTEN De liefde is schuld daaraan x 63 b526168cs ZATERDAG 4 JANUARI 1997 Istreren en Uevensbergisetn algemeen ziekenhuis voor Wesl-Brobani, Tholen en St. Philips. land, met ruin SO medisch specia listen en ongeveer 8S0 medewetkers. Per jaar bezoeken ca. 145.000 nensen de polikliniek, in de kliniek wordee ruin 10.000 patiënten opgenomen, lievensberg heelt 367 bedden, indusief 24 PAAZ bedden. Een speciale functie is revalidatie. kante au; veling. I worden taring naai volledig etde heer Refoon- |er 811179. ntu ten lp Zoom, JJiterlijk 3 - worden neerd. STICS EUROPE B.V. te ivan Kawasaki Steel Corpoia- jkste leveranciers van hocq- bffen. Wij zijn een groeienie prsoneelsleden. Snel en fleti- ngen in de markt is voor LNP schnology hebben wij op (M/Vt sternen de AS/400 aanmerking willen ko lt/of ervaring Engelse taal, kennis van tinnen werken. >n Technology Manager. |voorwaarden tart 1997 richten aan: pPE B.V. |er unnen worden ingewonnen inager ttoprojectmal erbouwkundigen. T«chötel 0}> MTS*. HTS* kgezet ten behoeve van «onstructe. k, calculatie, werkvoorbereiding, uitvoering, en advies. Fu^| Tilburg, is actief In woning- en i )Ud en renovatie. Ter versterking van e »RO te ervaring den van bouwwerken Iheid en besluitvaardigheid aarden waaronder een auto van de zaal- reau, Fabriekstraat i*, 5038 em Tilburg bellen, 013 - 544 4* 44- Ineens zijn alle lichtjes weg. plotseling sta ik in de grauwe ja nuarimaand. Daar waar de be woners nog geen plastic exem plaren hebben, liggen afgedank te kerstbomen in de voortuin. Een spoor van naalden achter- lachtend dat tenslotte door de ij zige wind vervaagd zal worden. De geur van kaarsen en dennen groen is definitief verdwenen maar het meest mis ik nog het boompje op de hoek van de straat. Ik was er stiekem aan ge hecht geraakt. Met z'n vrolijk gekleurde lichtjes stond het er toch minstens een week of zes. En dan ineens is het weg. Of de driehoekjes bij de overburen. U weet hoe ik daarover denk, over driehoekjes, maar toch, ze gaven licht. Het lijkt opeens tien gra den kouder. We zijn aan een nieuw jaar be gonnen. Dat klinkt als een onbe schreven blad, maar niets is minder waar. De gebeurtenissen van de afgelopen tijd zijn over de nieuwjaarsnacht heen getild en bepalen voor een groot deel onze toekomst. Ook komend jaar zal commissaris van de koningin Van Gelder op dezelfde voet ver dergaan. Als hij zijn tegenstrij dige projecten verder kan ver wezenlijken, zal Nederland een flitsend beeld van een heden daags Zeeland voorgeschoteld krijgen waar de gemeenteraads vergaderingen in dialect gehou den worden. Als het aan burgemeester Kes- sen ligt, zullen er ook 1997 geen koffieshops in zijn stad worden toegestaan. Terneuzen doet daar niet moeilijk over; in de Steenen Beer is de Hema-koffieshop één van de weinige etalages die geen nep is. Verder lijkt de strijd om het be houd van het Antonius-zieken- huis tijdens het afgelopen jaar definitief gestreden en beginnen veel Zeeuwen dit jaar met een nagenoeg onbruikbare Zeeland kaart in hun portemonnee. Blijft over de goede voornemens; zoals te doen gebruikelijk heeft het Nipo daar tijdens het laatste weekeinde van afgelopen jaar weer een onderzoek naar gehou den. Er is geen uitsplitsing per pro vincie gemaakt. Als ik er van uitga dat het Zeeuwse gedrag niet zo veel afwijkt van het alge meen Nederlandse beeld, zijn ook hier alleen de 55-plussers het nieuwe jaar met goede voor nemens gestart. De jeugd ziet er tegenwoordig niets meer in. Ik sluit me daar van harte bij aan; waarom zou je tot 1 januari wachten, wanneer je iets in je leven wilt verande ren! Het magisch moment van twaalf uur 's nachts is immers niets anders dan een door men senafspraken geschapen illusie. 'Bent u getrouwd'. Hij loste de vraag met de indringendheid van een onderzoeksrechter die de ontknoping van een vreselijk misdrijf nabij is. Toch wachtte hij niet op een antwoord. Want interesse in het verhaal van de man naast hem aan de bar was kennelijk niet de reden waarom hij de kroeg was ingestapt. Het was meer dat er eens naar hém geluisterd werd, liet hij over duidelijk blijken. Want thuis was er niemand. Nooit geweest ook. „Bij mij is het er nooit van gekomen. Gek hè," klonk het uit het ruwe, ongeschoren hoofd dat ietwat beverig boven een borreltje hing. „Ik kon wel mei den krijgen hoor," ging ie in een adem verer. „Ben ook niet van de verkeerde kant of zo, maar op de een of andere manier liep het iedere keer weer mis. Het moet klikken weet je. Ze moeten dezelfde gedachten hebben, maar veel vrouwen hechten al leen maar waarde aan van die kale dingen. Een mooie auto, nieuwe gordijnen, een groot huis. Daar hou ik helemaal niet van. Ai die opsmuk 'hoeft voor mij niet. En als je getrouwd bent moet je van alles doen waar je op dat moment helemaal geen zin in hebt. Het gras maaien. Mee naar zo'n praatfilm met al lemaal van die begrijpers. Ik zoek liever de gezelligheid op. Ga graag om een pint. Thuis word ik gek. Als ik een avond televisie heb gekeken begint het te kriebelen. Verstikkend is dat, televisie. Maar veel vrouwen vinden dat prachtig hé. Hennie Huisman. Eolf tandenborstel. Ik zie die programma's ook wel eens hoor. Doch na een kwar tiertje heb ik het allemaal al weer gezien. Geef mij maar een gezellige kroeg. Maar ja, waar vind je nog gezelligheid? Dat is ook al niet meer van deze tijd. Alles gaat vooruit in de wereld. De elektronica, techniek. Noem maar op. Wat ze allemaal niet kunnen maken. Maar met de ge zelligheid gaat het achteruit." Verliefd worden op een vrouw ziet ie er niet meer van komen. „Dat is iets voor als je twintig bent maar toch niet meer voor mij. Ik zou me niet meer kunnen aanpassen." Oh, jawel. Het is wel eens serieus geweest. Dertig jaar terug. Hij was al een paar weekends achter elkaar met de zelfde vrouw op stap geweest. Maar toen ie op een avond, vlak voordat ie naar zijn vriendin moest, een tip kreeg dat ie in Terneuzen voor weinig een leuk tweedehands autootje op de kop kon tikken, had hij die afspraak gelaten voor wat het was. Want een beetje handel deed ie ook heel graag. Woedend was ze geweest. Dat ie niet had gebeld en zo. Nou ja, dat bedoelde hij nu. Vrouwen kunnen zoiets niet begrijpen. Hij had er wel even bij stilge staan, toentertijd. Maar die keus nooit betreurd.(FD). Garagehouder Ap den Doelder overhandigt de winnares van de auto, Agnes Michielsen, een VOLGENS de geloofsovertui ging van velen wordt liefde voor God en de kerk beloond in het hiernamaals. Maar voor de 70- jarige mevrouw Agnes Michiel sen uit IJzendijke stond er giste ren in Hulst een fonkelende we reldse beloning te wachten. Zij won namelijk de hoofdprijs in de loterij ten bate van de restau ratie van de Hulster basiliek: een splinternieuwe felrode Peu geot 106. De sleuteltjes van het voertuig werden haar gisteren overhandigd door Ap den Doel der van garage Van de Voorde in Hulst, in het bijzijn van de nota ris. Mevrouw Michielsen had al meer dan een jaar geleden vijf loten gekocht, voor in totaal 900 gulden. „Ja, dat was flink wat geld, maar het was voor het goe de doel, voor de kerk. Het zou toch zonde zijn als de basiliek niet gerestaureerd zou kunnen worden." Ze had er verder niet te veel meer bij stil gestaan, to- dat ze te horen kreeg dat ze de bezitter werd van een gloed nieuwe auto. Haar huidige auto FOTO CAMILE SCHELSTRAETE was zowat twaalf jaar oud, dus het nieuws kwam als een ge schenk uit de hemel. Na de af handeling van nog wat officiële administratieve romslomp en het heffen van een glas cham pagne kon mevrouw Michielsen in haar nieuwe vervoermiddel huiswaarts rijden. Een beloning voor de liefde voor de kerk. Zeeland Rond verschijnt elke zaterdag in de Zeeuwse editie van dag blad de Stem. Bijdragen deze week van Cees Maas, Frank Deij, Eugene Verstraeten en Camile Schelstraete. De redactie stelt reacties op prijs. Geen anonieme inzendingen, en niet op rijm. Voor tips, op- en/of aan merkingen belt u: 0115 - 645769. U kunt ook schrijven naar: Postbus 145, 4530 AC Terneuzen. BEDRIJVEN houden er niet van hun vuile was buiten te hangen. Be grijpelijk, maar wat als de vuile was blijkbaar voortdurend in rook op gaat? Met dat probleem worstelt men in de kerncentrale van Doel. Vanuit de fitnessruimte van de centrale zijn tot nu toe al ongeveer 800 handdoeken spoorloos verdwenen. In Doel staat men voor een raadsel. Want wie haalt het nou in zijn hoofd deze enorme stapel vuile was mee te nemen? KERSTVAKANTIE. Voor velen betekent dit (verplicht) familiebe zoek. Ook voor die studente uit Tilburg die na lange afwezigheid op reces naar haar geboorteplaats in Zeeuws-Vlaanderen ging. Ze had vrienden uit Zwolle meegenomen die ze de streek wilde laten zien. En hoewel haar voorkeur uitging naar Brugge en Gent, wilde ze haar vrienden toch ook haar geboortegrond niet onthouden. Ze stuurde de auto naar Breskens waar ze het veerpontje wilde la ten zien. Nu nog voor autoverkeer, maar straks als de WOV er ligt, alleen riog voor fietsers en voetgangers. Dus de trip kreeg zo enige historisch waarde. Maar zoals veel studenten, wanneer ze eenmaal in Holland zijn, opeens hun moerstaal niet meer kunnen spreken zo vergat Saartje, want zo heette ze, hoe ze in Breskens moest rijden. Ze belandde bij de vismijn en wist plotseling niet meer hoe verder. Maar nog erger dan haar geheugenverlies was haar gezichtsverlies. Want het was tenslotte een toeriste die haar feilloos de weg naar de veerhaven wees. (SS). DE Zeeuwse vogels gaan dezer dagen een harde actie voeren voor een imagoverbetering. Een delegatie bestaande uit postdui ven, zilvermeeuwen, heggemus- sen en fazanten onder voorzitter van een tureluur, liet gisteren met een persbericht weten het eens te zijn met de stelling dat de kreet over de Zeeuwse zunig- heid de wereld uit moet. Dat vond de delegatie terecht. Maar: onder één voorwaarde, de kreet 'zo vrij als een vogel' moet ook naar de Filistijnen. „Want daar hebben wij als vo gels heel veel last van," zo licht te een boze zilvermeeuw giste ren het persbericht toe. „Iedereen denkt maar dat wij vogels de hele dag een beetje niksnutterig rondvliegen. Dat we luie beesten zijn zonder ver antwoordelijkheidsbesef, dat we een stelletje vrije slampam pers zijn." „Bovendien," zo vulde de ture luur aan. „Is de kreet apert on juist. Er bestaat geen vrije vo gel. Als er één dier onvrij is, dan is het de vogel wel. Wij zijn hele dagen druk bezig met te overle ven. Doen we dat niet, dan gaan we dood. Een dag van een vogel is een dag met een allesover heersende drang om voedsel te vinden. Zeker nu met die kou. Wanneer we niet slapen denken we alleen maar aan voedsel. Dat is je reinste stress. Altijd. En nieuwe vogeltjes maken, ook dat is zo'n sterke drang die je je vrijheid ontneemt om wat an ders te doen. We doen het zoveel dat we er niets meer aanvinden, maar het moet, het is de drang. Het mensenwoord vogelen is dus ook al iets dat nergens op slaat." „En nog wat," koerde een boze postduif. „Wij moeten voortdurend op onze hoede zijn omdat we dag en nacht worden belaagd, dus daar zit ook geen sprankje vrijheid. Broer zilver meeuw bijvoorbeeld, kan zo maar doodgeschoten worden, op elk moment van de dag, om dat er in Zeeland een officieel anti-zilvermeeuwbeleid is aan genomen. Is dat vrijheid? Zil vermeeuwen vreten nesten van ander vogels kaal, dus mogen ze dood, zeggen de mensen, en dat doen ze dan ook. Elk voorjaar worden duizenden meeuwen nesten geraapt en de eieren worden kapotgetrapt. Is dat vrijheid? Zelf ben ik als post duif ook niet vrij, want ik woon in de Abdij, en ook daar probe ren ze alle duiven te vermoor den omdat wij zogenaamd de gevels te sterk zouden bevuilen. Allemaal onzin, en als de men sen eenmaal gaan beseffen hoe onvrij wij allemaal zijn, krijgen ze misschien medelijden en tref fen ze voorzieningen voor ons. Daarom is actie nodig." De harde kern van de actievoer ders wilde nog kwijt welke ac ties er precies op stapel staan. „Dat kan van alles zijn maar het moet effect hebben. Te denken valt aan een drie weken durend mensgericht poepbeleid, uit te voeren in de drukke winkelstra ten door speciale patrouilles. Speciale doelen zijn sjieke da metjes. Een plan van aanpak ligt al klaar, maar wat het pre cies gaat worden houden we on der de vleugels. Maar de Zeeuwen zullen schrikken en niet zo zunigjes ook," aldus voorzitter tureluur. (CM) Oe Bossestraot die loop van D'n Bos naor Rao penburg, ik deenk dagge da weet. d'n Bos en Raopenburg meude trouwest nie- wer zeggen, Veugelwjèrde oort'r nou gezeed. die Bossesstraot dus, vanaf d'n Driegezusters- nijk tot tegen Raopenburg aon, die is op de kop-af 1900 meter lank, da d'enk everiest zelf naorgegaon. Waarom da vraode? Da zank zeggen: vanaf d'n Knmpersendijk reej'k'r in. dvekes laoter: de kont van d'auto wupten om'oog. Al bots emaol aont begin ll9t'r zo n'n verkeersremmer, ge ken ze wel, ge zie ze tegewoordug aon d'n lopenden band. "ij dien enen bleef't daor'm nie: ze liggen d'r °m d'onderd meter onderand. dk zijn daor nie tegen. Vooral jonge gasten vlie- 9en as zotten deur zo'n straot. ze maor 's leren lankzaom raien, da kan eJ-ht elemaol geen kwaod. nleJnensen diet'r weunen kommen op d'eeste Plek, al de rest is maor bijzaok. nStraot in 'n durpken is genen autowegt, al ']n d r waorta geen verschil voor uitmaok. Jlaor liggen dus verkeersdurpels en agge dan zo eel die Bossestraot tenden kijkt, dan deenkte: ik zijn vooreest nog nie op Rao penburg, maor t'is anders as at lijkt. Zevenondervijvetwintug meter wijjerop, aon de rechse kant begin tan de Schoolstraot, ouw't enees op, net of ze zeggen willen: nou geeft wijjer niemer oe ard of ge gaot. Ik vin da vrimd, ik weet nie oege gulder daor tegenaon kijkt? Zijn da geen mensen niemeer aon die andere 1175 meter? 't Is toch net of't'r op lijkt dan z'op 'n deel van de Bossenjèrs zuinuger zijn as op de rest en as op die van Stoppeldijk! Of zienk da verkeerd? Da kan best zo zijn oor, maor ik vin toch dat'r vreed veel op lijk. Al zou d't dan evegoed, agge teminsten ouwen wjèreld wa ken niewaor, eer andersom verwachten, want D'n Bos en Raopenburg, bekijkte geschiedenis maor,.... gaoi toch best en beter vonnen sommugste, want zitt'r nou bevoobeeld n'n Bossenjèr in de gemeenteraod? Ik blijft vrimd vinnen dagg' op D'n Bos nie ard meug raien, maor wel t'lest ende van de Bos sestraot! WEST-ZEEUWS-VLAANDE- REN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zond. 9.15 u. Biervliet - H. Maagd Maria On bevlekt Ontvangen, zat. 19 u. Breskens - H. Barbara, zond. 10 u. Eede - H. Maria ten Hemelopne ming zat. 19 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. Oostburg - H. Eligius. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 09.15 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemel vaart. zond. 10.30. Sluis - H. Johannes de Doper, zond. 10.30 u. OOST-ZEEUWS-VLAANDE- REN Clinge - H. Henricus. zat. 19 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Graauw - Maria ten Hemelopne ming. zond. 9.30 u. St. Jansteen - H. Johannes de Doper. zat. 19 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau- lus. zond. 9.30 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. Hengstdijk - H. Catharina. zond. 11.00 u. Heikant - H. Teresia. zond. 9 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 11.00 u. Koewacht - H. H. Philippus en Jacobus, zond. 10.30 u. Lamswaarde - H. Cornelis. zat. 19.00 u. Nieuw-Namen - H. Joseph, zond. 11.00 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zond. 9.30 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zat. 19.00 u. Sluiskil - St. Antonius. zond. 11.00 u. Terhole - H. Gerardus Majella. zond. 9.30 u. Axel - H. Gregorius de Grote, zat. 19 u. zond. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemel vaart. zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemel vaart. zond. 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibrordus (Triniteitskerk). zat. 19.00 u. Verrezen Christus: zon. 9.30 u. Hoek - H. Kruiskerk, zond. 11 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemel vaart. zat. 17 u. zond. 9.45 u. zaterdag ZEVENDEDAGS ADVENTIS TEN Terneuzen (Goede Herderkerk) 10 u. J. Engelgeer. Middelburg (Doopsgezinde kerk) 10 u. M. Peroti. Vlissingen ('t Anker) 9.30 u. T. Teeuwen. zondag HERVORMDE KERKDIEN STEN Aardenburg (Doopsgezinde Kerk): 10.30 u. ds. T. Postma. Axel: 11 u. ds: De Meij Mecima. Biervliet: dienst te IJzendijke. Breskens: 9.30 u. dhr. Kruide nier. Cadzand: geen dienst. Groede: 9.30 u. dhr. J. Ende. Hoek: 10 u. ds. A. v.d. Maas. Hontenisse: 11 u. ds. H. Rein- ders. Hoofdplaat: dienst te IJzendij ke. Hulst: 9.30 u. ds. A. de Meij Me cima. Nieuwvliet: 10 u. ds. C. Hoogen- doorn. Oostburg10 u. ds. C. van Dui nen. Philippine: 10 u. kand. H. Oe- chies. Retranchement: 11 u. dhr. Ver bist. Schoondijke: 9.30 u. ds. R. Blok land. Sint Anna ter Muiden: geen dienst. Sluis: 9.30 u. dhr. Verlot. Terneuzen: (Grote Kerk): 10 u. ds. W. de Boer. (Goede Herders- kerk): 10 u. ds. A. Bosch, 19 u. ds. W. de Boer. (Opstandings- kerk): 10 u. ds. D. Koelman. (Verpleeghuis Ter Schorre): 10.30 u. ds. M. Taalman-de Rui ter. Waterlandkerkje: 11 u. ds. R. Blokland. IJzendijke: 9.30 u. ds. J. v.d. Schee. Zaamslag: 9.30 u. ds. H. Rein- ders. GEREFORMEERDE KERK DIENSTEN Axel: 10 u. 17 u. ds. R. van Elde- ren. Terneuzen: (Opstandingskerk) 10.30 u. ds. P. Broere Zaamslag: 10 u. M. Rouw, 15 u. ds. C. Hoogendoorn. GEREFORMEERDE KERKEN (VRIJGEMAAKT) Axel: 10 en 15 u. onbekend. Hoek: 9.30 en 15 u. onbekend. Terneuzen: 9.30 u. ds. L. Leef- tink, 15 u. d leesdienst. Zaamslag: 9.30 u. ds. L. Leef- tink, 15 u. ds. A. Souman. CHRISTELIJK GEREFOR MEERDE KERKDIENSTEN Zaamslag: 9.45 en 15.15 u. ds. J. Oosterbroek. EVANGELISCHE GEMEENTE Hulst: (Mavo school 'Het Rave lijn'): 10 u. A. v.d. Meer. Terneuzen: (De Kandelaar): 10 u. dhr. J. Wulffraat. VRIJE EVANGELISCHE GE MEENTE Breskens: 9.30 u. geen dienst. Retranchement: 11 u. geen dienst. Nieuwvliet: 10 ur. ds. G. van de Wetering (na de dienst koffie) DOOPSGEZINDE GEMEENTE Middelburg: 9.30 u. gezamenlij ke nieuwjaarsbijeenkomst. S.O.W. DIENSTEN Aardenburg: (Doopsgezinde kerk), 10.30 u. ds. Postma. Oostburg: (gereformeerde kerk), 10 u. ds. R. Loerier. Oostburg: (hervormde kerk), 10 u. ds. C. van Duinen (na dienst koffie en nieuwjaar wensen). CHRISTENGEMEENTE DE HOEKSTEEN Oostburg: (De Hoekzak) 10 u. geen opgave ontvangen. NIEUW -APOSTOLISCHE KERK Terneuzen (Schuberthof 31): 10 u. dhr. R. Brink. Voor geestelijke bijstand in het weekeinde is onderstaande pas torie te bereiken. OOST-ZEEUWS-VLAANDE- REN Hulst, Hontenisse en Koewacht - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. G. Claessens, St. Jan steen, tel. 0114-320159. WEST-ZEEUWS-VLAANDE- REN Van zond. 12 u. tot maand. 20 u. Past. A. de Nijs, tel. 0115- 482062 (bgg. Ziekenhuis Oost burg: tel. 0117-459000). KANAALZONE Terneuzen, Philippine, Axel, Westdorpe, Sas van Gent, Zuid dorpe - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. K. Jordens, tel. 0115-618398. Aflevering 492 AMMEL AL wa wenseluk is voor't kommende jaor eeh en dammen t'ende weer in goeje gezondeid meugen aolen. René Martinet uit Heikant gaf ons een lied dat de toen en later zeer be kende Willy Derby in 1936 zong in cinema De Roeck te Stekene. De tekst is van Ferry. De Liefde is een wonderding En doet somwijl heel zonderling. Ze breng je vreugd zoo nu en dan Soms krijg je d'r blauwe ogen van. Ook maakt de Liefde zoo vaak bleek Je hart, je hoofd en maag van streek. Je denkt teriwjl je in kropsla beet Dan dat je spinazie eet. Refrein: Ja ja de Liefde brengt allerlei varia Zoo'n beetje tiereliere, toereloere, hop-sa-sa Ja ja de Liefde die brengt je tezaam in Mei En in September loop je elkander weer voorbij. De Duitscher zegt Ich Lieb dich Fröh De Engelschman I Love you so De Franschman Je vous saime toujoür 't Draait allemaal uit op De Lamour. De Mokemer uit de Jordaan Die zegt Ze heeft me hart bekaan Zoo zegt een boer uit Noord-Seharwou 'k Heb zinnigheid in jou. Refrein: De Liefde maakt je hoofd op hol En leege kinderwagens vol. Dat de winkelier hier onverhoopt Zijn twijfelaartjes grif verkoopt. De Liefde brengt je vreugd ook dat Je portemonnaie zoo plat als wat. De Liefde komt, de Liefde gaat Tevroeg soms, maar meest telaat. Refrein: Pegam.

de Stem | 1997 | | pagina 35