Hontenisse moet varkens toch toelaten Toeristisch Bureau zet borden mogelijk op andere locaties Swingend het jaar uit Goede dagen voor schadebedrijven DE STEM POLITIE RAPPORT DAG KLAPPER DE STEM ZEELAND Uitspraak Raad van State Vogelvrienden uit Sluiskil houdt wederom beurzen J. Dhanis is generaal kampioen PV De Herleving Play-in harmonie Hulst succes WEEKENDDIENSTEN KERKDIENSTEN DINSDAG 31 DECEMBER 1996 C2 Van onze verslaggever Kloosterzande - De gemeente Hontenisse heeft onterecht mi lieuvergunningen geweigerd voor twee varkensmesterijen aan de Rummersdijkstraat en Kampenseweg tussen Vogelwaarde en Ossenisse. Het weigeren van een milieuvergunning voor een megamesterij aan de Zuidweg bij Hengstdijk was wel terecht. De Raad van State heeft dat be slist op het beroep dat de Bra bantse varkensfokker Wauters had aangespannen tegen de ge meente Hontenisse. Op de locatie Zuidweg had de gemeente de aanwezigheid van een bloemdijk als argument aangevoerd om de vergunning te weigeren. Op de andere locaties zou vestiging van varkensmesterijen een onaan vaardbare opeenhoping van stank tot gevolg hebben. Dat laatste argument hanteerde de gemeente mede op advies van de milieu-inspectie Zeeland. Tot verbazing van burgemeester Th. Steenkamp denkt de Raad van State er echter anders over. „We hebben die normen van stank- cummulatie niet zomaar uit onze duim gezogen," zegt Steenkamp, „maar ze zijn ons geadviseerd door de milieu-inspectie. Nu blijkt dat de Raad van State ach teraf de spelregels heeft gewij zigd. Kijk, als de milieu-inspectie die normen gebruikt en de Raad van State weer andere, op welke normen moet je dan als gemeente nog afgaan Discussie daarover heeft overi gens weinig zin, want de Raad van State is het hoogste orgaan. „Tegen de uitspraak van deze in stantie kun je niet meer in beroep gaan, wat voor regeltjes ze ook gebruiken. De uitspraak betekent een behoorlijke slag voor ons. We hebben er in ieder geval al het mogelijke aan gedaan om die var kens te weren en we zijn daar overigens nog steeds mee bezig. De uitspraak betekent trouwens niet dat de twee varkensmeste rijen met in totaal meer dan 13.000 krulstaarten er nu ook snel komen. Varkensboer Wau ters moet nu opnieuw een milieu vergunning aanvragen. „En dan moet er weer een hele procedure worden afgewerkt, dus dat kan nog wel even duren." Wauters heeft inmiddels aange kondigd naast een nieuwe ver gunningaanvraag ook een scha declaim van enkele tonnen bij de gemeente te zullen deponeren. „Als het zover komt zullen we ons daar zeker niet zomaar bij neerleggen," zegt Steenkamp. Omdat het zo goed als zeker een flink juridisch steekspel zal wor den wil hij er niet te diep op in gaan. „Bovendien willen we eerst de schriftelijke motivatie van de Raad van State afwachten. En dan zullen we naar bevind van zaken handelen." Van onze verslaggever Sluiskil - Vereniging De Sluiskil- se Vogelvrienden houdt ook vol gend jaar iedere eerste zondag van de maand een vogelbeurs in het welzijnscentrum 't Meulengat in Sluiskil. Op deze beurzen bestaat de gele genheid om vogels te kopen, te verkopen of te ruilen. Een voge lopkoper is altijd aanwezig aan wie de vogels verkocht of gekocht kunnen worden. Ook bestaat de gelegenheid ervaringen uit te wisselen over de hobby en over het kweken van vogels. De beurzen worden iedere eerste zondag van de maand gehouden van 10.00 tot 12.30 uur. Zoals zondag 5 januari, zondag 2 fe bruari en zondag 2 maart. Van onze verslaggever Terneuzen - Het Toeristisch Bureau Zeeuws-Vlaanderen bekijkt begin volgend jaar samen met de wegbe- heerders of de uniforme toeristische bewegwijzering goed is geplaatst. Eventuele borden die op een onge lukkige plaats zijn neergezet, komen ergens anders te staan. Directeur T. Maenhout van het Toeris tisch Bureau reageert hiermee op kritiek uit Groede. Bewoners vinden dat de bor den in het dorp lukraak zijn verspreid zonder dat goed is bekeken of ze wel in de omgeving passen. Volgens mevrouw W. Verberkmoes staan sommige borden pal voor antieke lan taarnpalen, zoals op de Markt. Directeur Maenhout geeft mevrouw Verberkmoes gelijk. „Deze borden zijn inderdaad heel ongelukkig geplaatst. We bekijken daar om in de evaluatie of deze borden ergens anders neergezet kunnen worden. Waar het mogelijk is wordt de zaak herzien. We doen al het mogelijke om iedereen te- weden te stellen. We kunnen het echter natuurlijk niet iedereen naar de zin ma ken. Maar zodra alle borden er staan be kijken of ze allemaal op de juiste plaats staan en of ze aan alle criteria voldoen. Rond het voorjaar is alles tip-top in or de." De uniforme bewegwijzering be staat in totaal uit zo'n elfhonderd blauw witte borden van de ANWB die de rich ting aangeven naar campings, hotels, sportvoorzieningen en attracties. Door deze uniforme bewegwijzering is een ein de gekomen aan de wirwar van bordjes in verschillende vormen en kleuren waar de toerist vaak geen raad mee wist. De uniforme bewegwijzering is ook bedoeld om de gastvrijheid en Idantwiendelijk- heid te verbeteren. „Het gaat om een to tale kwaliteitsverbetering van het toeris tische product," aldus Maenhout. De borden zijn geplaatst in nauwe sa menwerking met de wegbeheerders, ANWB en recreatieondernemers. Met ge meenten zijn afspraken gemaakt over de locaties/objecten die voor de borden in aanmerking komen. „In de dorpen is be wust gekozen voor de zogenaamde fles- palen omdat die het beste in de omgeving passen," aldus Maenhout. „Ook in Groe de is hiervoor gekozen. Het is inderdaad zo dat de plaatsing voor een antieke lan taarnpaal zeer ongelukkig is. Dit wordt daarom zeker in de evaluatie meegeno men." Van onze correspondent Hulst - Bij de postduivenvere niging De Herleving in Hulst is J. Dhanis generaal kam pioen geworden. Tweede werd P. D'Hondt en derde J. van Helsland. Koning 1996 werd E. de Nijs en prins Th. Cas- teels. Bj het samenspel van PV De Her leving en PV De Zwaluw te St.- Jansteen werd J. Dhanis even eens generaal kampioen. Hier werd E. van Deursen tweede en P. D'Hondt derde. OVERIGE UITSLAGEN ONAANGEWEZEN Vitesse oud: 1. J. Dhanis, 2. F. Jans sen, 3. J. van Helsland. Asduif: J. Dhanis. Midfond oud: 1. J. Dhanis, 2. P. d'Hondt, 3. J. van Helsland. Asduif: J. Dhanis. Dagfond oud: 1. O. van Damme, 2. A. van de Vee ken, 3. P. d'Hondt. Asduif: O. van Damme. Overnachtfond: 1. R. van Kerkhoven, 2. L. van de Gucht, 3. 0. van Damme. Asduif: R. van Kerkhoven. Jong: 1. P. d'Hondt, 2. F. Calon, 3. Th. Casteels. Asduif: F. Calon. Najaarsvluchten: 1. Th. Cas teels, 2. J. Dhanis, 3. F. Janssen. As duif: J. Dhanis. AANGEWEZEN Vitesse oud: 1. E. Strobbe, 2. Th. Casteels, 3. J. Dhanis. Midfond oud: 1. J. Dhanis, 2. E. Strobbe, 3. P. d'Hondt. Dagfond oud: I.E. Strob be, 2. O. van Damme, 3. A. van de Veeken. Overnachtfond: 1. R. van Kerkhoven, 2. W. Geers, 3. G. Dan- hof. Jong: 1. J. Dhanis, 2. A. van de Veeken, 3. P. d'Hondt. Najaars vluchten: 1. J. Dhanis, 2. F. Jans sen, 3. Th. Casteels. Buitencategorie samenspel oude duiven: 1. E. STrobbe, 2. L. van Landeghem, 3. J. Dhanis. Jonge duiven: 1. F. Calon, 2. Th. Casteels, 3. B. Danckaert. Fond jong: 1. E. van Deursen, 2. P. d'Hondt, 3. A. van de Veeken. Oud: 1. B. Danckae rt, 2. E. van dEursen, 3. A. van- Daalen en zoon. Overnachtfond: 1. G. Platjouw, 2. E. Adriaansen, 3. J. van de Bosch. Eendagsfond: 1. Ch. de Beule, 2. E. van Deursen, 3. E. de Beule. Beste prestatie beide: 1. Ch. de Beule, 2. E. van Deursen, 3. G. Plat jouw, 4. E. de Beule, 5. C. Thuy. De Hontenisser jeugd van de basisscholen heeft gisteren alvast swingend het jaar afgesloten. Volle bak was het tijdens de 'Mega Dance Kerst Discoin gymnastiekzaal De Schuur in Hengstdijk, georganiseerd door de stichting Kindervakantieweek Hontenisse. De hoofdmoot van de middag bestond uit dansen en muziek. Verschillende acts traden voor het voetlicht bij de playback-show en de wat minder danslustigen amuseerden zich toch bij de verschillende spelen. De gymnastiekzaal was voor de gelegen heid omgetoverd tot een echte discotheek, waarbij zelfs een heuse uitsmijter niet vergeten was. foto wim kooyman Van onze verslaggever Terneuzen/Waterlandkerkje - De Zeeuws-Vlaamse automo- blist heeft zich gisteren goed ingesteld op de gladde wegen als gevolg van de ijzel. Bij de politie kwamen, in tegenstel ling tot zondag, geen meldin gen binnen van aanrijdingen en/of slippartijen. Dat er geen meldingen bij de po litie zijn binnengekomen wil ove rigens niet zeggen dat er geen aanrijdingen of slippartijen zijn geweest. „Die zijn waarschijnlijk onderling opgelost," aldus een woordvoerder van de politie. De schadebedrijven in Zeeuws- Vlaanderen deden in ieder geval goede zaken. Deschatech in Wa terlandkerkje kreeg twaalf auto's binnen met een gemiddelde scha de van rond de vierduizend gul den. Schadebedrijf De Vin in Bezorgklachten: Bel lezerscontact, 076-5312312 ma t/m vrij. 8.00 - 17.00 uur zat. 8.00 - 12.00 uur Redactie terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG tei. 0115-645769. fax 0115-645742. Redacteuren: Peter Oggel (editiechef). Peter van den Assem, Frank van Cooten, Frank Deij (plv. ed. chef), Rein van der Helm, Harold de Puysseleijr. Goes: dokstraat 1,4461 JK tel. 0113-273700, fax 0113-273701 Redacteur: Cees Maas (provincieverslaggever). Hulst: Baudeloo 16,4561 ES tel. 0114-372770,fax 0114-372771. Redacteuren: Gerlach Hochstenbach, Eugene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: Ion Koomen tel. ma t/m vrij. 0115-645751 tel. zondag 0115-645753 Advertentie-exploitatie Be Stem enZVK lerneuzen: Zuïdlandstraat 32,4532 CG tel 0115-645740, fax 0115-645741 Vertegenwoordigers: Martin Boeije, privé 0115-563976, Hans Dimmers, privé 0115-562354 Hulst: Baudeloo 16,4561 E5 jel.0114-372770. vertegenwoordigers: Eudyvanden Brande, privé 0114-314570, Marjan Verstraeten privé 0114-316755. Openingstijden: ma.t/mvr. 8.30 - 17.00 uur Terneuzen telde vijf beschadigde auto's. „Het is sinds jaren weer een goe de winter voor de schadebedrij ven," aldus een woordvoerder van Deschatech. „Het aantal van twaalf vinden we namelijk be hoorlijk wat. Het zijn overigens wel kleine schades. De meeste aanrijdingen deden zich in de be bouwde kom voor waar niet hard wordt gereden. Daarnaast had den de automoblisten zich aange past aan de gladheid. Maar ja, als je ook bij lage snelheid begint te glijden is er vaak geen houden aan." Een woordvoerder van De Vin wenste gisteren dat de wegen ge durende het hele jaar glad waren. „Zoals gisteren zou ik het hele jaar willen houden. Is goed voor ons bedrijf. Wij hebben vijf grote en middelgrote schadegevallen binnengekregen. Variërend van vijf- tot twaalfduizend gulden. Verder ook wat kleinere schades van rond de duizend gulden. Die gevallen proberen we zo snel mo gelijk weer op weg te helpen." Verzekeringsmaatschappij ZLM kon gisteren nog geen aantallen noemen. „Telefoontjes worden immers niet geregistreerd. De schadefor mulieren komen pas een paar da gen later binnen zodat we op dat moment een overzicht hebben van het aantal schadegevallen als Van onze verslaggever Hulst - Onder het motto 'Let's make music' hield de Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst voor de vijfde keer een succesvolle play-in. Zo'n zestig leerlingen en jeugdle den, aangevuld met enkele oude re muzikanten, waren aanwezig in de locatie Zandstraat van het Reynaertcollege. Onder leiding van Johan de Witte en Patrick Blommaert werden verschillende werken ingestudeerd. Het klari netensemble onder leiding van Ingeborg Geerts studeerde tevens nog op enkele typische werkjes voor kïarinetensemble. Veel leer lingen speelden voor het eerst sa men in een groot orkest en dat was een indrukwekkende erva ring. Onder leiding van de dirigenten werden zeven nummers uitge voerd, waarin de muzikanten zich in de loop van de dag hadden 'vastgebeten'. gevolg van de ijzel," aldus direc teur A. de Jonge. Volgens De Jonge valt er weinig te doen aan het relatief hoge aan tal aanrijdingen binnen de be bouwde kom als gevolg van niet of te laat strooien. „Je kunt dat wel benadrukken bij gemeenten en Rijkswaterstaat maar dat is niet realistisch. De doorgaande wegen hebben prioriteit. Je kunt meer materieel en mensen, om ook op tijd de wegen binnen de bebouwde kom te strooien, niet eisen gezien de beperkte periode waarin het materieel nodig is. Als weggebruiker blijft het daarom zaak op te letten en de snelheid aan te passen. Maar dan nog kan het gebeuren dat je met de auto begint te glijden. En daar valt weinig aan te doen. Daar kon een aantal Zeeuws- Vlamingen zondag van meepra ten. Een 23-jarige automobilist uit Terneuzen gleed tegen een lichtmast op de Guido Gezel- lestraat en een 78-jarige automo biliste uit Westdorpe verloor de macht over het stuur toen zij over het gladde wegdek van de Isabel- laweg in IJzendijke reed. Ze be landde in de sloot en werd met verwondingen aan been en ge zicht overgebracht naar het zie kenhuis. Ook een 35-jarige automobilist uit Aardenburg moest worden onderzocht in het ziekenhuis. De man, met te veel alcohol in zijn bloed, botste in de Kikkerstad te gen een 39-jarige automobilist uit het Duitse Mendig. Er ont stond vervolgens een slippartij waarbij de laatste een tegenlig ger, een 26-jarige automobliste uit Eede, aanreed. De Aarden burger moest uit zijn voertuig worden bevrijd. Rond 23.55 uur zondagavond was de gladheid ook de oorzaak van een aanrijding op de kruising He- melstraat/Oude Galgenstraat in Sint Jansteen. Een 32-jarige au tobestuurder uit die plaats remde zijn auto af om linksaf te slaan. Hij gleed echter door op het glad de wegdek en kwam toen in aan rijding met een 58-jarige bus chauffeur uit Koewacht. Beide voertuigen liepen materiële scha de op. Naast de ijzel eist de aanhouden de vorst ook op andere terreinen zijn tol. Zoals dichtgevroren lei dingen van centrale verwar- mingsinstallaties. Loodgietersbe- drijf De Mul in Terneuzen no teerde al tientallen dichtgevroren leidingen. „We kunnen het nog net redden. Om dichtgevroren leidingen te voorkomen raden we aan de verwarming niet alleen te laten branden in de woonkamer. Het beste is de radiatoren in de andere vertrekken, zoals slaap kamers en vliering, zachtjes te la ten branden." Aardenburg, Oostburg en Zuidzande - Van dinsd. 17.30 u. tot dond. 8 u. dokter P. de Bruyckere, Zuidwal 8, Oostburg, tel. 0117-455555. Axel en Zaamslag - Van dins. 17 u. tot dond. 8 u. dokter J. Hoefman, Oranjestraat 4, Axel, tel. 0115^ 561555. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke - Dokter N. v.d. Maas, Beursstraat 6, IJzendijke, tel. 0117-301266. Breskens en Groede - Van dinsd. 17.30 u. tot dond. 8 u. dokter R. La- terveer, Dr. Broodmanstraat 2, Bres kens, tel. 0117-381956. Spreekuur om 11-11.30 u. en 17-17.30 u. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter M. de Meijer, Badhuisweg 42, Cadzand, tel. 0117- 391366. Driewegen e.o. - Tot dond. 8 u. dok te! J. Peene, Monsterweg 8, Borssele, tel. 351203. Goes De Pijlers - De praktijk van dokter Buijs/Posthumus, Schut, Sla ger/Van de Werff wordt van dinsd. 18 u. tot dond. 7.30 u. waargenomen door dokter Slager, Van Dussel- dorpstraat 3, Goes, tel. 0113-221344. Spreekuur spoedgevallen 10-10.30 en 17-17.30 u. Goes - De praktijk van dokter Kei zer, Kooiman, Oortman, Schruer, Van der Stoep en Thijssen wordt van dinsd. 17 u. tot woensd. 19 u. waar genomen door dokter M. Oortman, J. Lenshoeklaan 10, Kloetinge, tel. 0113-231805. Hontenisse en Kloosterzande - Van dinsd. 17 u. tot dond. 8 u. dokter M. van Kalmthout, Groenendijk 52, Kloosterzande, tel. 0114-681377. Heinkenszand, 's Heer Arendskerke, Nieuwdorp en Wolphaartsdijk - De praktijk van de artsen Harten, van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugt wordt van dinsd. 17.30 u. tot dond. 8 u. waargenomen door dokter G. Aarn outse, Havenweg 16, Nieuwdorp, tel. 0113-612327. (boodschappen tussen 9 en 10 u.) Hulst, Clinge, Koewacht en St.-Jan- steen - Van dinsd. 17 u. tot dond. 8 u. dokter Den Ouden en dokter Schulte, Glacisweg 50, Hulst, tel. 0114- 313131. Spreekuur spoedgevallen 11 en 17 u. op vermeld praktijkadres. Sas van Gent en Westdorpe - Van dins. 18 u. tot dond. 8 u. dokter K. Haeck, Staakstraat 130, Assenede, tel. 0115-452525. Visites aanvragen 9-10 u. Spreekuur uitsluitend voor spoedgevallen: om 10.00 uur op Bol werk Oranje 2. Sluiskil, Philippine en Hoek - Dok ter J. Neeteson, J. Hobeinstraat 8, Philippine, tel. 0115-491769. Spreekuur spoedgevallen om 12 uur. Terneuzen - Dinsdag en woensdag dokter Nijsten en dokter Zuider- baan, Anna Bijnsstraat 25, tel. 0115- 612324. Spreekuur spoedgevallen 11.30 en 17 uur. Inbraak Terneuzen - Een 65-jarige be woner van de Rossinistraat mist voor duizenden guldens aan audio- en video-appara- tuur na een inbraak in zijn huis. Dat gebeurde afgelopen zon- dagavond. Vandalisme Aardenburg - Onbekende van dalen hebben het interieur van een container op een bouwter rein aan de Sint Bastiaan- straat bewerkt met isolatie- schuim. Dat is afgelopen zon dag ontdekt. De 39-jarige eigenaar uit Schoondijke schat de schoon maakkosten op duizend gul den. Diefstal Terneuzen - Vanaf de Abel Tasmanstraat in zijn woon plaats is afgelopen zondag middag de paare Tomos brom fiets van een 22-jarige Terneu- zenaar gestolen. De nieuw- waarde van de brommer is 1850 gulden. Ruiten ingegooid Terneuzen - Van twee bedrijf spanden aan de Axelsestraat in Terneuzen zijn afgelopen weekend enkele ruiten inge gooid. Uit de etalage van een van die panden werd een tas met een waarde van zo'n twee honderd gulden weggenomen. Gauwdief Sluis - Een 35-jarige Vlissing- se is afgelopen zondagmiddag slachtoffer geworden van een zakkenroller. De gauwdief ging er op de Meerminnestraat met haar portemonnee vandoor. Daar zat ongeveer driehonderd gul den in. Zakkenroller Hulst - Een 58-jarige Terneu- zenaar raakte zondagmiddag op de Industrieweg in Hulst tijdens het winkelen zijn por temonnee met duizend gulden kwijt. De man was het zoveelste slachtoffer van een zakkenrol ler. Aanhouding IJzendijke - Een 39-jarige man uit het Belgische Ukkle is zondag rond 03.00 uur aange houden omdat hij kort daar voor een ruit van een bedrijfs pand aan de Koninginnestraat in IJzendijke had ingeslagen. Omdat de man het nodige aan alcohol had gedronken werd hij ter ontnuchtering ingeslo ten. De man wordt aansprake lijk gesteld voor de schade. Diefstal auto Philippine - In de nacht van zondag op maandag werd een goudkleurige Opel Kadett ge stolen vanaf de Strandgaper in Philippine. De 35-jarige eigenaar uit die plaats schat de waarde van zijn voertuig op zo'n vijfdui zend gulden. DINSDAG HERVORMDE KERKDIEN STEN Aardenburg (Sint Baafskerk): 19.30 u. ds. H. Valk. Axel: 20 u. ds. C. Hoogendoorn. Biervliet: 19.30 u. ds. J. v.d. Schee. Breskens: 20.15 u. ds. R. Blok land. Cadzand: 19.30 u. ds. Houwaart. Groede: 19 u. ds. R. Blokland. Hoek: 19 u. ds. A. v.d. Maas. Hoofdplaat: dienst te Biervliet. Hulst: 19.30 u. ds. A. de Meij Me- cima. Nieuwvliet: 18 u. ds. C. Hoogen doorn. Oostburg: 19 u. ds. C. van Duinen. Retranchement: dienst in Cad zand. Schoondijke: 19 u. ds. R. Blok land. Sint Anna ter Muiden: dienst in Cadzand. Sint Kruis: 18.30 u. ds. H. Valk. Sluis: dienst in Cadzand. Terneuzen: (Goede Herderskerk): 19.30 u. ds. M. Heijting. (Zieken huis De Honte): 15.30 u. oec. oud- jaarsviering. Waterlandkerkje: 17 u. past. Schouteten en ds. Van Andel. IJzendijke: dienst te Biervliet. Zaamslag: 19. u. ds. H. Reinders. GEREFORMEERDE KERK DIENSTEN Terneuzen: (Opstandingskerk): 19 u. ds. A. Klap. Zaamslag: Breskens: Oostburg: Schoondijke: WOENSDAG EVANGELISCHE GEMEENTE Terneuzen: (De Kandelaar): 10.30 u. C. Leunis. MARKTEN BRUGGE Kerstmarkt - allerlei - Simon Ste- vinplein - 11.00 tot 18.00 uur - t/m 31 dec DIVERSEN CLINGE Kaarting -14.00 uur - de Gouden Kroon NIEUW NAMEN Vleeskaarting - St. Cecilia - 14.00 uur SINTJANSTEEN Bieden en jokeren - 14.00 uur - café Zondags Vermaak FILMS GOES Grand Theater -14.00 uur De klok kenluider van de Notre Dame wo/20.00 uur Evita HULST Koning van Engeland - di/13.45 en 16.15 uur De avonturen van Pi- nokkio di/13.45 en 16.15 uur, wo/19.00 uur De klokkenluider van de Notre Da me di/13.45 en 16.15, wo/19.00 en 21.30 uur Jingle all the Way wo/19.00 en 21.30 uur The long Kiss Goodnight wo/ 21.30 uur Sleepers di/16.15 uur, wo/19.00 en 21.30 uur Daylight di/13.45 en 16.15 uur, wo/19.00 uur Matilda di/13.45 en 16.15, wo/21.30 uur The Hunchback of Notre Dame di/13.45 uur en wo/19.00 en 21.30 uur Evita MIDELBURG Cinema Middelburg - wo/20.30 uur Secrets and Lies VLISSINGEN Alhambra Theater - 14.00 uur De klokkenluider van de Notre Dame wo/20.00 uur Evita 14.00 uur Matilda wo/20.00 uur The long Kiss Good night wo/20.00 uur Daylight wo/20.00 uur Hunchback of the Notre Dame 14.00 uur Jingle all the way 14.00 uur Pinokkio BRUGGE Kennedy Complex 14.00,16.30 en 20.00 uur Jack 20.00 uur Evita 14.00, 16.00 en 18.00 uur Jingle all the way 14.00,16.00 en 18.00 uur Matilda 14.00,16.00,18.00 en 20.00 uur The Hunchback of the Notre Dame 14.00,16.00,18.00 en 22.30 uur Ma tilda 20.00 uur Dragonhead GENT Decascoop 17.00, 20.00 en 22.30 uur Surviving Picasso 14.30, 17.00,20.00 en 22.30 Evita 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Long Kiss Goodnight 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Daylight 14.30,17.00 en 20.00 uur Matilda 14.30,17.00 en 20.00 uur Jack 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Sleepers 14.30 en 17.00 uur Jingle all the Way 14.30,17.00 en 22.30 uur Fled 20.00 en 22.30 uur Chain Reaction 20.00 en 22.30 uur Alles moet weg 22.30 uur Tin Cup 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur The Hunchback of the Notre Dame 14.30 en 17.00 uur De Klokkenlui der van de Notre Dame 20.00 en 22.30 uur A time to kill 20.00 en 22.30 uur Mission Impossi ble 14.30, 17.00 en 20.00 uur Indepen dence Day KNOKKE Beverly Screens di/17.30 en 20.00 wo/ 20.oo en 22.30 uur Surviving Picasso di/15.00, 17.30 en 20.00 wo/20.00 en 22.30 uur Daylight di/20.00, wo/20.00 en 22.30 uur The Long Kiss Goodnight di/14.30, 17.15 en 20.00, wo/20.00 en 22.45 uur Sleepers di/15.00 uur Jingle all the Way di/15.00 en 17.30 uur The Hunch back of the Notre Dame MUZIEK MIDDELBURG Nieuwjaarsconcert - m.m.v. o.a. Mifune Tsuji/viool, Kyoko Hashimo- to/piano, Marco Blaauw/trompeten de Steve Martland Band - Kloven iersdoelen - Achter de Houttuinen 30- 16.00 uur DIVERSEN MEERDONK Schietingen - 15.00-19.00 uur - door De Moedigen - Astoria VLISSINGEN Nieuwjaarssnorkeltocht - par cours van 900 meter evenwijdig aan de vaargeul en het strand verkleed afgelegd - Boulevard Evertsen - ter hoogte van de duiktoren - Prinses Beatrixstraat 3

de Stem | 1996 | | pagina 15