DE STEM P E S O E E Manager Administratie Informatie m/v •SGccfisO VERPLEEGKUNDIGEN en ZIEKENVERZORGENDEN vertegenwoordiger m/v -lil de STEM HOOFD THEATERBALIE (m/v) (►unique uitzend! 77? Monteurs nederland i DAGBLAD VOOR erfolgsorientierten Geschaftsführer autowaschanlagen Fiévez/advies&dienstverlening Secretaresse m/v Boekhoudkundig medewerker (m/v) De uitdaging De kandidaat Wij bieden Belangstelling Interesse 'n Nieuwe baan in 1997 nederland 2 nederland 3 belgië frans 1 belgië frans 2 duitsland 1 Duitsland: DE STEM ZATERDAG 21 DECEMBER 1996 De recente fusie, de gelijktijdige ingezette vorming van divisies alsmede de dynamiek in de zorg- verlening brengen fundamentele veranderingen mee op het gebied van de informatievoorziening. In het eerste jaar na de fusie is de basis gelegd voor dienstverlening 'in de maat van de zorg'. Voor de staf Administratie Informatie zoeken wij een: Zorg en dienstverlening op meat aan mensen met een handicap is de taak van Stichting Prisma. Voortgekomen uit Stichting Accent en Regionaal Zorgcentrum Assisië beschikt Prisma over vele mogelijkheden: intramurale zorg, gezinsvervang- 0 ende tehuizen, orthopedagogisch f dagcentrum, activiteitencentra en ambulante dienstverlening als thuiszorg en begeleid zelfstandig wonen. Ruim 1100 gemotiveerde medewerkers stellen met hun ervaring en deskundigheid de cliënt en diens mogelijkheden centraal. D i e n s t v e r I een controller met ambities De staf Administraties: Informatie is verantwoordelijk voor: het zorgdragen voor en facititeren van een goed functionerende planning S control-cyclus gericht op de financieel-economlsche besturing van Prisma; het zorgdragen voor een administratieve verantwoording die voldoet aan de eisen van financiers en andere belanghebbenden. Functie-inhoud: Het adviseren van de Raad van Bestuur en het dwisiemanagement op financieel-economisch en administratief gebied Het ontwikkeien, uitvoeren en evalueren van het financieel beleid Het ontwikkelen, (doen) uitvoeren en evalueren van het informatie- en automatiseringsbeleid Het zorgdragen voor het onderhouden en verbeteren van de administratieve organisatie, de interne controle en het management informatie systeem in een decentraliserende organisatie Het leidinggeven aan de hoofden van de afdelingen Administratie en Informatie Het onderhouden van externe contacten met financiers, accountant, collega-instellingen, belangenverenigingen en dergelijke Het deelnemen aan het managementteam als intern adviseur. Functie-eisen; U bent in staat op de gelegde fundamenten voort te bouwen en draagt zorg voor de definitieve inbedding van de uitgezette beleidslijnen voor de staf Administratie Informatie, zowel qua interne organisatie als qua beeldvorming binnen de instelling. U beschikt derhalve over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. U bent een enthousiasmerende en stimulerende teamworker die in staat is een tegelijkertijd fuserend en decentraliserend team 'in de maat van de zorg' te brengen. U bent een initiatiefrijke, pro-actieve dienstverlener die een volwaardige sparringpartner voor de Raad van Bestuur en het divisiemanagement is. U heeft enige jaren ervaring als controller met bij voorkeur leidinggevende verantwoordelijkheid. U heeft minimaal een HBO werk- en denkniveau. Ervaring in de gezondheidszorg is een pré. Informatie en sollicitatieprocedure: De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen, FWG-schaal 65/70. Voor nadere informatie kunt u tot 25 december a.s. contact opnemen met de manager A&l ad interim, mevrouw M. Daalhuysen, telefoonnummer 013-5118205. 9 Een assessment-center maakt deel uit van de procedure. De eerste gespreksronde vindt plaats op 10 januari en de tweede gespreksronde op 14 januari 1997. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 2 januari 1997, onder vermelding van vacature nummer 96-68 richten aan Stichting Prisma, t.a.v. de heer L.P.M. Schellekens, manager sociale zaken, postbus 12, 5070 AA Udenhout. ning aan mense Christ mit Tochtergesellschaften in Europa zahlt zu den führenden Herstellern von Au- towaschanlagen und SB-Freiwaschplatzen. Wir beschaftigen europaweit mehr als 600 Mitarbeiter. Unsere Produkte geniessen weltweit anhand Ihrer Qualitat und Zuverlas- sigkeit grosses Ansehen. Für unsere Niederlassung in Tilburg suchen wir zum schnellstmöglichen Eintritt den Sie besitzen Durchsetzungsvermögen. Ihr Einsatz ist ehrgeizig. Als Basis bringen Sie eine solide kaufmannisch-technische Ausbildung und Erfahrung im Umgang mit Mensch und Material mit. Durch Ihre Führungsqualitaten gelingt es Ihnen ein dynami- sches Team zum Erfolg zu führen. Wir erwarten ein hohes Mass an Verantwortungs- bewusstsein, Zielstrebigkeit und Initiative. Sind Sie an dieser Herausforderung interessiert? Wir freuen uns auf Ihre vollstandigen Bewerbungsunterlagen (Lebenslauf, Lichtbild und Zeugnisse). Otto Christ AG Autowaschanlagen Personalabteilung Postfach 1254 D-87682 Memmingen Tel. 0043/8331/857-0 ZORGGROEP ZUID-NEDERLAND is een jonge, dynamische organisatie voor thuiszorg en kraamzorg. In de provincie Zeeland zijn wij op zoek, voornamelijk voor nachtdiensten, naar: Van onze toekomstige medewerkers verwachten wij dat zij: - in het bezit zijn van het bijbehorende diploma; - flexibel en klantgericht zijn; - zelfstandig kunnen werken - beschikken over een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk; - beschikken over een auto. Wij bieden u: - een prettige werksfeer; - een organisatie waarin een groot appèl wordt gedaan op uw ver antwoordelijkheid als beroepsbeoefenaar; - een aanbod van verschillende contractvormen (0% - 40%); - de mogelijkheid tot het volgen van cursussen/ thema-avonden bin nen onze eigen organisatie; - een arbeidsvoorwaardenpakket gelieerd aan de C.A.O.-Thuiszorg. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij met belangstelling tegemoet en kunt u tot 31 december 1996 sturen naar Zorggroep Zuid-Nederland, t.a.v. de heer M. Schrauwen, Mathildastraat 38, 4901 HC te Oosterhout. Actief op juridisch, fiscaal en administratief gebied. Zoekt voor spoedige indiensttreding een: voor 40 uur per week Functie-eisen: HAVO/VWO secretaresseopleiding; goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal; ervaring met MS Word, WP 5.1 eet.; uitstekende contactuele eigenschappen; representatief. Bovendien zijn wij op zoek naar een voor 20 uur per week, met uitgroeimogelijkheden naar een fulltime dienstbetrekking. Functie-eisen: minimaal MBO; direct kunnen omgaan met boekhoudpro- gramma, bij voorkeur Grote Beer; een flexibele, accurate en dienstverlenende instelling; zowel zelfstandig als in teamverband kun nen werken; representatief. Uw brief met c.v. en pasfoto, kunt u vóór 6 januari 1997 richten aan: Fiévez Advies 8c Dienstverlening T.a.v. mr J. van Emmerik Vijverstraat 22 4818 ST Breda l I tilburg til burg Schouwburg Concertzaal Tilburg is het bruisende hart van het Midden- Brabantse culturele leven. Jaarlijks vinden er meer dan 300 voorstellingen en concerten plaats. Een groep enthousiaste medewerkers, twee fantas tische en goed geoutilleerde gebouwen en een modern theaterbeleid ma ken deel uit van Schouwburg Concertzaal Tilburg. De afdeling Marketing bestaat uit de secties Theaterbalie, Publiciteit en Publieksontvangst. Aan de Theaterbalie vindt de verkoop van toegangs bewijzen plaats. Door de uitbreiding met de concertzaal heeft de Theater balie te maken met een groeiend aantal bezoekers. Voor de verdere uit bouw van het klantenbestand en wegens het vertrek van het huidige Hoofd Theaterbalie, ontstaat bij Schouwburg Concertzaal Tilburg de vacature voor 32 uur Als Hoofd Theaterbalie bent u verantwoordelijk voor de uitbouw van de Theaterbalie tot een actieve sales-afdeling. U begeleidt de medewerksters in dit veranderingsproces. U ressorteert onder de marketingmanager en geeft leiding aan de afdeling Theaterbalie. U beheert het databestand van de klanten en zorgt voor continue uitbreiding van de klantenkring. U as sisteert de medewerksters bij baliewerkzaamheden. U combineert en thousiasme en initiatief met een commercieel gevoel. U hebt aanwijsbare leidinggevende ervaring en aantoonbare verkoopre sultaten geboekt. U bent in staat om u op zeer korte termijn een geauto matiseerd verkoopsysteem eigen te maken. Klantvriendelijkheid en kwali teit zijn voor u sleutelbegrippen. U bent bereid onregelmatig te werken. U hebt affiniteit met theater en muziek en ten minste een afgeronde oplei ding op MBO-niveau. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vaststelling geschiedt in onderling overleg. De pensioenvoorzieningen zijn onderge bracht bij het ABP en de ziektekostenverzekering bij het IZA. Als u deze functie als een uitdaging beschouwt en u voldoet aan het hierboven genoemde profiel, dan kunt u uw schriftelijke reactie binnen 21 dagen richten aan de directeur van Schouwburg Concertzaal Tilburg, de heer J.L. Pot, postbus 3035, 5003 DA Tilburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw I. van Vlok- hoven, telefoonnummer 013-5490390. Stichting Dag- en Woonvoorzieningen (SDW) heeft als doel hulp en diensten te verlenen aan mensen met een ver standelijke handicap en voorlichting en begeleiding te geven aan de samenle vingsverbanden waar zij deel van uit maken. SDW beheert daartoe drie dagcentra voor volwassenen en twee orthopedagogische dagcentra voor kinderen, een weekendopvang, zeven woonvoorzieningen, een logeerhuis (in samenwerking met de intramurale zorg), en een centraal bureau. Het verzorgingsgebied van de stichting is de regio Westelijk Noord-Brabant met als kerngemeenten Roosendaal, Bergen op Zoom, Halderberge en Steenbergen. De dagcentra hebben een totale capaciteit van ongeveer 260 deelnemers, de woonvoorzienin gen bieden huisvesting aan ruim 200 bewoners en bij de stichting werken ruim 360 medewerkers. In het sociaal beleid staat de eigen verantwoordelijkheid en de ontwikke ling van de medewerkers centraal. Stichting Dag- en Woonvoorzieningen verstandelijk gehandicapten in westelijk noordbrabant streuvelslaan 14 4707 ch roosendaal tel.: 0165-562666 Door uitbreiding van onze diensten en interne promoties, zijn binnen SDW vaca tures ontstaan. Wij komen dan ook graag in contact met kandidaten van ver schillend deskundigheids-nivo voor de functies; A) ASSISTENT-BEGELEIDERS m/v [vac.nr. 97.01] B) BEGELEIDERS m/v (vac.nr. 97.02} C) VERVOERSBEGELEIDERS m/v {vac.nr. 97.03} ais oproepkracht die op uurloonbasis kunnen invallen op zowel regelmatige- als onregelmatige werktijden. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: een opleiding hebben voor functie A: op VBO/MBO-nivo; functie B: op VBO/HBO-nivo of een Z-opleiding; functie C; op VBO-nivo kennis en affiniteit hebben met de zorg voor volwassenen en kinderen met een verstandelijke en of meervoudige handi cap; beschikken over uitstekende con tactuele eigenschappen. Wij bieden: een boeiende en afwisselende baan met toekomstmogelijkheden goede arbeidsvoorwaarden en salariëring conform CAOOagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Informatie: Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw N. Aerts. Telefoon 0165- 562666. Sollicitatie: 5ollicitaties schriftelijk binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie sturen naar: 8tichting Dag- en Woon voorzieningen, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw N. Aerts, 5treuvelslaan 14, 4707 CH Roosendaal, onder vermelding van het vacature nummer. KREHALON BENELUX N.V. gevestigd te Zandhoven (Belgiëis een dochteronderneming van het Japanse wereldconcern Kurea Chemical Industry Co. Ltd., waarvan ook twee productievestigingen in Nederland deel uitmaken. Wij verkopen binnen de Benelux hoogwaardige kunststof verpakkingsmaterialen en bijbehorende machines voor de voedings- en vleesverwerkende industrie. Om onze uitstekende marktpositie en verdere groei te ondersteunen komt onze verkoopafdeling graag in contact met een enthousiaste en ambitieuze U bent verantwoordelijk voor bet onderhouden en uitbreiden vort bestaande en nieuwe business to business contacten met onze accounts in Nederland en Belgisch Limburg. Daartoe bezoekt u persoonlijk alle klanten. levens bent u actiefin het aanboren van nieuwe markten, waarbij u de balans op bestaande markten goed weet in te schatten. U draagt d.m.v. een degelijke produciennis, gevoel voor verhoudingen en commerciële vaardigheden zorg voor een optimaal verkoopresultaat en vergroot het marktaandeel in uw regio. U legt zelf relaties, bouwt deze uit en neemt daarbij de behoeften van de klant als uitgangspunt. U beschikt over een MOS of gelijkwaardige opleiding en enige jaren succesvolle verkoopeivaring in een vergelijkbare functie en bent ïl tot 32 jaar. U bent meer de commerciële relatiebouwer dan de snelleverkoper. lelfstandig, daadkrachtig en representatief optreden bandelen zonder de commerciële belangen uit het oog te verliezen is voor u een vanzelfsprekendheid. U bent bij voorkeur woonachtig in de driehoek Breda, Tilburg, 's-Hertogenbosch, bezit redelijke kennis van de Engelse taal en bent vaardig in het gebruik en werken met een laptop. Ervaring in het marktsegment waarin wij opereren is een voordeel. Wij bieden moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder een aantrekkelijk salaris en pensioenregeling en het volledig gebruik von een leaseauto. Bent u de vertegenwoordiger die de uitdaging aandurft en voldoet aan de kwalificaties, stuur dan binnen vijf dagen na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitoe t.a.v. dhr J.C de Jonge RDJC Personeelsmanagement, Havenstraat 43b, 2681LC Monster. Wij zullen uw sollicitatie met zorg behandelen en u spoedig informeren over de voortgang van de procedure waarvan een psychologisch onderzoek mogelijk onderdeel vormt. PARTTIME TELEFONISTE/RECEPTIONISTE Voor een bedrijf in Den Bosch zoeken wij vanaf begin '97 een parttime telefonis te/receptioniste voor 5 middagen in de week. Eivaring meteen telefooncentrale is vereist. Het betreft een vaste baan. Informatie: Yvonne van der Made. Den Bosch. Stationsweg 5, tel. (073)6128888 TOUROPERATOR Voor een relatie in Breda zoeken wij met spoed een touroperator. Noodzakelijk voor deze functie is dat u in het bezit bent van een NHTV diploma en Sepr 1+2, minimaal 2-3 jaar relevante werkervaring heeft, zelfstandig kunt werken en een flexibele instelling heeft De kernactiviteit bestaat uit het opzetten van een nieuw reisbureau. Een van de taken is het zelfstandig maken van prijsafspraken met diverse organisaties. Informatie: IngevandeKlundert Breda. Nieuwe Ginnekenstraat 10. tol. (076) 5223611. PRODUCTIE MEDEWERKER Voor een bedrijf in Tilburg. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het snijden van karton m.b.v. een snijmachine en het karton op een pallet vervoeren naar de drukkerij met een heftruck. Wij zoeken een persoon die de Nederlandse taal goed beheerst in woord en geschrift, die secuur is en rekenkundig inzicht heeft. Het betreft een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Karin Hilberink. Tilburg, J. van Stolbergstraat 16, tol. (013) 536 79 50. SECRETARESSES Voor verschillende relaties in Eindhoven en omgeving. Heeft u een afgeronde Schoevers opleiding of gelijkwaardige secretariële of juridische ervaring, kennis van een of meerdere computerprogramma's zoals WP, Word for Windows, Powerpoint of Excel? Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging? Reageer dan snel! Informatie: Peggy Seebregts Eindhoven, Keizersgracht 9 abc, tol. (040) 245 50 44 BOUWKUNDIG CAD-TEKENAAR Voor een architectenbureau in de regio Roosendaal zoeken wij met spoed een bouwkundig Auto CAD-tekenaar. Naast het gebruikelijke tekenen, zult u ook begrotingswerkzaamheden gaan verrichten. Heeft u een HTS opleiding en rele vante werkervaring met een bouwkundige achtergrond, neem dan zo snel moge lijk (maandag 23 december vanaf 8.30 uur!contact met ons op. Informatie: Louise Buiter. Roosendaal, Dr. Brabersstraat 17. tel. (0165) 52 46 20 PARTTIME SECRETARIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor een startende onderneming in Waalwijk zoeken wij een kandidaat die vol ledig zelfstandig secretariële, administratieve en boekhoudkundige taken wil gaan verrichten. Ervaring in de schoen- of kledingbranche is een pré. Goede ken nis van het Duits en Engels is een must. Uitbreiding van de uren is na verloop van tijd mogelijk. Bent u die enthousiaste persoon die deze uitdaging aan wil gaan? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie: Saskia Arts Waalwijk, Grotestraat 211tol. (0416) 6515 30. Unique mensen maken het ve' SALES REPRESENTATIVES SALES CONSULTANTS HELPDESK-MEDEWERKER Kijk op Internet: WWW.Perfection.nl. Van Dijnsen Beveiligingen bv te Breda is een snel groeiende onderneming met als specialisme het adviseren en installeren van complete beveiligings installaties. Uitsluitend maatwerk op basis van hoogwaardige componenten. Dankzij haar bijzondere kennis van de specifieke beveiligingsproblematiek heeft Van Dijnsen een uitstekende reputatie verworven in heel Nederland, zowel bij particulieren als bij het bedrijfsleven. Daartoe staan dag en nacht alert zijn en een pijlsnelle serviceverlening garant. Wegens expansie van onze service- en install werkzaamheden zijn wij op zoek naar ervaren beveiligingsinstallaties m/v Voor deze afwisselende en interessante fund|{ vragen wij: - LTS/MTS opleiding; - M.B.V. is een pré; - bereidheid om service-diensten te draaien, - een verklaring van goed gedrag; - rijbewijs B. Naast een prettige werkkring en enthousiast» collega's, bieden wij u: - ruimte voor zelfontplooiing; - interne en externe opleidingen; - een hoge mate van zelfstandigheid: - een goed salaris. Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatie^ met c.v. naar: Van Dijnsen Beveiligingen. 'cj Dhr. S. van Irsel, postbus 2243,4800 ce bre1 tel.: 076 - 5728181. 10.00 11.00 11.58 12.00 12.30 13.00 14.00 16.03 16.53 17.03 18.00 18.09 18.58 19.29 19.40 20.00 20.15 21.11 21.18 22.08 23.27 00.18 Eucharistieviering Viering vanuit Nicola Utrecht Wilde ganzen Islam en ethiek, reporta Gita Jayanti, documenta Alma Tadema (tot 13.30 Meet John Doe, speelfilr C-majeur, klassieke Christmas Carols uit Caml Nieuws op zondag Alles kits, kindermaga Tom Jerry; 17.11 Ratjet Wereldberichten; 17.44 A Oproep Spoorloos Plantage Allee, serie Australia Wild, natuurse Passie voor wijnen, re serie: Chili: Santiago Kookgek Journaal Netwerk - Jaaroverzicht Weeroverzicht Ook dat nog Kerstconcert 1996 vanu ze Lieve Vrouwe-basiliek richt m.m.v. o.a. John Brö Denise Jannah Chandler Co, detective Nachtgedachten: Een kt verhalen (tot 00.24) 23.15 Nederland zingt op zoni Bonjour, ochtendmagazir Veranderingsmanagemr Ouder worden in Europ, Journaal Studio Sport: NK allrouni sen te Assen Uitzending Stichting Kinderdorpen Globetrotter. Afl. 1 Milieu: doen en laten Knoop in je zakdoek Journaal De wereld van het weer Modeltekenen en schild Medisch Centrum West, huisserie Dierenmanieren op reis zine Ajax-PSV, samenvatting Studio Sport Modern management, tie Mystiek en magie: Voo 00.05) 09.00 Villa Achterwerk met betoverend kerstfeest, tiespecial; 09.25 Verhalen boze heks, serie verhalei Op zoek naar een sheriff, tiefilm; 09.45 (ZW) Boefjr stick; 09.55 Het plakboek mus I, reportage-serie: 10.20 Rembo Rembo; 10 zo, theaterprogramma me van Annie M.G. Schmidt ge door Hetty Blok 11.00 Reiziger in muziek 09,30 Tribune économique et 10.00 Des trains pas comme les auti donésie, documentaire 11.30 La pf les hommes, filosofisch magazine Mise au point, politiek magazine. Nieuwsoverzicht 12.50 Nieuws. L'hebdo 13.45 Courants d'art 1' bossu, Frans-Italiaanse avonturen 1959 1 6.05 Coup de film (h) 16.35 film 16.40 La villa Carpentier a Re Victor Horta, reportage 16.50 Ody Arctique. Natuurfilm over de ijsbee Javas (h) 17.50 Fame, serie 18.45 end sportif 19.30 Nieuws 20.10 L son du siècle 21.25 L'enfant du I monde, tv-film. Deel 2 23.10 Gran ment: Gigi, Monica... Bianca, tien ders in Boekarest 00.35 Nieuws 11.30 Tour des salles, zaalsportm 12.00 Match 1, voetbalmagazine Foot mondial (h) 13.30 Racing, aul magazine (h) 13.55 Veldlopen El Country; 14.25 IAAF World Challenc Cup Brussel en cross-country voor an 16.30 Zaalvoetbal wedstrijd loux-Spy (h) 17.45 Objectif Europi Mise au point, politiek magazine 1 Bla bla 19.30 Nieuws 20.00 Java: Noms de Dieux. Portret: Marie-Frar ie, die zich inzet tegen kinderprosti voor de rechten van het kind 21.1 nes a l'amour 22.10 Nieuws 22.35 end sportif 23.15 Tour des salles (h Veldlopen: World Cup Challenge Cr Brussel (tot 00.15) 62-00 Prince Valiant 07.30 Pumi 08.30 Sesamstrasse 09.00 Tigerent 10.25 Kopfbal 11.00 Tagesschau wrakum 11.30 Die Sendung mit de 12-00 Pressedub 12.45 Tagesschai Musikstreifzüge: Belcanto, Ivan Ko 13.45 Bilderbuch Deutschland 14.3 reuen 15.00 Tagesschau 15.05 The °fThe Musketeers, speelfilm 16.4 lenau auf das Weihnachtsprogramn Ratgeber: Reise 17.30 Kinderbisch Pauli, reportage 18.00 Tag, 10-05 Lieder zum Advent 18.10 schau 18.40 Lindenstrasse, serie 'dene 1 19.10 Weltspiegel Sesschau 20.15 Polizeiruf 110, serie utannia, reportage over het kon r,tse jacht de Britannia dat na - lenst wegens ouderdom een andi «emming zal krijgen 22.30 Tagest 2.45 The Last Emperor, speelfilm agesschau 01,23 The Hound of tl Kervilles, speelfilm °0-45 Anastasia, Woche 08.40 Wie we «e kam 08.45 Klassik van Frank, Mahler ™ioxidsia, speelfilm 08.25 08.40 Wie Weihnachten auf 1 HQ AC l/l xi am Morgen: V Schütz 09.' en

de Stem | 1996 | | pagina 50