DE STEM P E R S O EEL AUTOMOBIEL- VERKOPER M/V AMR WOB weyej Che servicemonteur ZEELAND COLLEGE <ibROENEWEGEN}> Algemeen Directeur m/v 't Goi HOOFD PERSONEELSZAKEN m/v MEDEWERKER KINDERBOERDERIJ m/v DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDIRIAUD Iemand die met het nodige enthousiasme gaat zorgen voor verdere uitbreiding van ons klantenbe stand, op een dusdanige manier dat onze opvattingen omtrent service en betrouwbaarheid duidelijk tot uit drukking komen. Uw profiel: IVA of opleiding op HAVO- niveau; minimaal drie jaar ervaring als verkoper in de automobielbranche; collegiaal; leeftijd rond de 25 jaar. Onze honorering: goed salaris; uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; prettige werksfeer; doorgroeimogelijkheden. Geïntereseerd? Richt dan uw schriftelijke sol licitatie binnen 10 dagen aan: Automij. "Roosendaal" t.a.v. Dhr. G. Jonker Postbus 29 4700 AA Roosendaal "grarisch opleidings centrum west-brabant Controller m/v Managementinformatie Docent Groenvoorziening Bestuur, centrale directie, locatiedirecties en medewerkers van het Zeeland College wensen al haar opleidings- en bestuurlijke relaties prettige kerstdagen en een vakkundig en educatief goed 1997. CAD-TEKENAAR CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER Jan Beernink Management Consultants B.V. S T H T 40 politie aan Statenvragei over transp van kernafv Duizend gulc boete voor inethadonde; Aantal diens veer vervalt Kerstinstuif Sint Janstee DE STEM ZATERDAG 21 DECEMBER 1996 X 79 HET AUTOCENTRUM IN UW OMGEVING Opel is ruim 26 jaar marktleider in Nederland. Zo 'n positie bereik je niet alleen door goede auto 's te maken. Perfecte service is net zo belangrijk. Daarvoor kan onze klantenkring terecht bij ons autocentrum. Bovendien vinden zij daar een ruime showroom, een moderne werkplaats en vooral heel veel vakmanschap. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar 6€ïl v. Beefhovenlaan 6 Roosendaal tel. 0165 - 57 85 40 Het Agrarisch Opleidings Centrum West-Brabant, marktgericht en ondernemend in beroepskwalificerende opleidingen, voorbereidend beroepsonderwijs en middelbaar algemeen voortgezet onderwijs verzorgt innoverend en leerlinggericht onderwijs, met respect voor mens en natuur, in de regio Zuidwest-Nederland. In dit instituut zijn ivbo, vbo, mavo en mbo samengebracht. Daarnaast zijn er opleidingen in het leerlingwezen, cursus- en contractonderwijs. De vestigingen in Andel, Oosterhout, Oudenbosch, Steenbergen, Tilburg en Breda staan borg voor beroepsgericht onderwijs. De grote variatie in opleidingen en de intensieve samenwerking zorgen voor optimale doorstromingsmogelijkhe den. Ons instituut vraagt met directe ingang: omvang 1 fte Werkzaamheden: opzetten managementinformatiesysteem ontsluiten en toegankelijk maken managementinformatiesystemen adviseren m.b.t. het informatiebeleid. Functie-eisen: HBO-opleiding informatievoorziening werkervaring/communicatieve vaardigheden leidinggevende kwaliteiten flexibele werkhouding gevoel voor automatisering. Vestiging: Breda, centrale administratie. Inlichtingen: drs. R.J.M. van den Broek (college van bestuur), 076-5717280 (vanaf 06-01-1997). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring vlg. schaal 8 met een mogelijke uitloop naar schaal 9. omvang 1 fte Vestiging: Breda mits Inlichtingen: A.J. de Graaff (college van bestuur), 0416-662648 (privé). Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae omgaand te richten aan: College van bestuur Agrarisch Opleidings Centrum u t.a.v. dhr. A.J. de Graaff Postbus 6956 4802 HZ Breda. A company in the Cardo Group ABS Pompen B.V. is een onderneming die gespecialiseerd is in pomp- en mixer- systemen voor de communale en industriële markt. Het is een dochteronderne ming van de Zweedse pompfabrikant Cardo Pump AB: een sterk innoverend en snelgroeiend bedrijf met 2.250 medewerkers en één van de grootste leveranciers in de wereld van proces- en dompelpompen. ABS Pompen B.V. verleent haar diensten vanuit twee vestigingen. Het hoofdkantoor is gevestigd te Maastricht. In Utrecht is het commerciële hart van ABS gesitueerd. Voor de regio Bergen op Zoom zoeken wij een: De servicemonteur houdt zich bezig met het zelfstandig of in teamverband uitvoeren van onderhoudscontracten en het oplossen van storingen m.b.t. pomp- en mixer installaties, alsmede het monteren van pomp- en mixerinstallaties. De servicemon teur werkt voornamelijk in het zuidwesten van het land (soms landelijk) en heeft een grote verantwoordelijkheid als het gaat om het zelfstandig zoeken naar oplossingen, het onderhouden van contacten met klanten en het rapporteren van uitgevoerde werkzaamheden. Daarbij vormt het dienstverlenend karakter van deze functie naar de klant een belang rijk uitgangspunt. De servicemonteur ressorteert onder de servicemanager. Gedurende de inwerkperiode zal de nieuwe medewerker een interne opleiding volgen in Maastricht en enkele weken met collega's op pad gaan. Voor deze functie vragen wij: - LTS elektro met ervaring op het gebied van wtb en plc besturingen. - Gevolgde cursussen op elektrogebied (bijv. VEV) is een pre. - Ervaring met klantcontact (de servicemonteur is "vertegenwoordiger"). - Zelfstandig, flexibel en sociaal vaardig. - Rijbewijs B/E, eventueel C. - Leeftijdsindicatie: tot 32 jaar. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Kriele (servicemanager), tel. 043 - 352 50 50. Geïnteresseerden die voldoen aan genoemde eisen, worden verzocht binnen 10 dagen hun schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae te richten aan: ABS Pompen B.V., Postbus 120, 6200 AC Maastricht, t.a.v. de heer M.W.A. Bakx De N.V. Waterleiding maatschappij Oost- Brabant (WOB) draagt de zorg voor de drinkwatervoorziening van bron tot kraan voor 1,3 miljoen inwoners van 60 gemeenten in het oostelijk deel van de provincie Noord-Brabant. In totaal zijn ca. 500 medewerkers werkzaam bij het bedrijf binnen de sectoren Productie, Dis tributie, Administratie, Algemene Zaken en Personeelszaken. Zij zijn werkzaam op het hoofdkantoor in 's-Hertogenbosch, danwel op een van de 7 districtskantoren of de 20 pompstations in ons voorzienlngsgebied. De hoofdafdeling Personeelszaken bestaat uit de afdeling Personeels zaken en de afdeling Salaris/Declaratieadministratie en telt 7 medewer kers. Omdat de huidige functionaris een andere functie heeft aanvaard, zijn wij op zoek naar een In deze functie bent u rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de directeur van het bedrijf. U hebt zitting in het managementteam dat, naast de directeur, bestaat uit de vijf hoofden van de hoofdafdelingen van het bedrijf. Van u wordt verwacht dat u op korte termijn in staat bent op professio nele wijze aan het totale personeelsbeleid in onze snel veranderende en door overnames en productdifferentiatie expanderende organisatie mede vorm te geven. Uw inbreng en opstelling strekken zich uit over alle aspecten van personeelsbeleid, hetgeen onder meer tot uiting komt door participatie in interne en externe overlegorganen. Om op het beoogde niveau te kunnen functioneren is een universitaire opleiding gewenst, waarvan bij voorkeur arbeidsrecht, sociaal verzeke ringsrecht'en organisatiekunde deel uitmaken. U beschikt over een aantal jaren ervaring met eindverantwoordelijkheid op het gebied van personeelszaken, bent resultaatgericht en in staat de juiste balans te vinden tussen het bedrijfsbelang en dat van de indivi duele medewerker. Vanzelfsprekend communiceert u gemakkelijk op alle niveaus en bent u sociaal vaardig. Informatie over deze vacature kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer mr. T. van de Veerdonk, hoofd van de hoofdafdeling Perso neelszaken, telefoon 073-6922013 of, na 19.00 uur, privé op nummer 0412-401891. Onze arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de CAO voor de waterlei dingbedrijven. Salarisindicatie: 100.000,- a 125.000,- per jaar. De pensioenvoorziening voor onze medewerkers is ondergebracht bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (ABP). De ziektekostenverzeke ring vindt plaats volgens de Interprovinciale Ziektekosten Regeling (IZR). In de selectieprocedure, waarvan kennismaking met een personeels- delegatie deel uitmaakt, kan een psychologisch onderzoek worden op genomen. Uw sollicitatie (met pasfoto) ontvangen wij graag uiterlijk 6 januari 1997 en u kunt deze richten aan de afdeling Personeelszaken van de N.V. WOB, postbus 1068, 5200 BC 's-Hertogenbosch. Op de envelop in de linkerbovenhoek gelieve u te vermelden; sollicitatie HPZ. f\\ AND E G E Het Zeeland College gaat per 1 januari 1997 verder als onderdeel van het per die datum opgerichte REGIONAAL OPLEIDINGEN CENTRUM ZEELAND (ROC). Het Zeeland College bedankt al haar relaties voor de plezierige samenwerking in de afgelopen jaren. Het Zeeland College heeft er alle vertrouwen in en zal alles in het werk stellen deze samenwerking in ROC-verband voort te zetten. Het Zeeland College is een scholengemeenschap voor Middelbaar Beroepsonderwijs en MAVO, HAVO, VWO voor volwassenen met vestigingen in Vlissingen, Middelburg, Goes en Zierikzee. Een instituut, waar ca. 5500 leerlingen een opleiding volgen in één van de sectoren Techniek, Nautisch, Economie, Dienstverlening en Gezondheidszorg en dag-avondonderwijs voor volwassenen. Groenewegen Fabricage van Wegtransportmiddelen B.V. te Etten-Leur ontwikkelt en produceert opleggers en aanhangwagens voor de transportsector. In verband met de aanschaf van het geavanceerde 3D- CAD-systeem Pro-Engineer hebben wij plaats voor een met een HTS-opleiding en enkele jaren CAD-ervaring. Werkzaamheden -omzetten van tekeningen naar het nieuwe CAD-systeem -bestaande tekeningen aanpassen aan klantenwensen -maken van bijbehorende stuklijsten, remschema's e.d. -de nieuwe ontwikkeling van opleggers Onze tekenkamer werkt in ploegendienst: één week 05.30 - 14.00 uur één week 14.00 - 22.30 uur vrijdag tot 18.00 uur Tevens is er een vacature voor: Deze MEAO-er met gevoel voor techniek draagt zorg voor voorcalculaties Lb.v. productwijzigingen en offertes. Daarnaast optimaliseert hij productietijden en stappenplannen, evalueert nacalculaties en doet eventueel voorstellen tot aanpassingen. Werktijden'. Dagdienst Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Afdeling Personeelszaken, Parallelweg 13, 4878 AH te Etten-Leur The Communications Furniture Company Onze opdrachtgever Weyel Holding B.V. is een snel groeiende organisatie met meerdere werkmaatschappijen, die ailen actief zijn in het bedienen van de onder wijsmarkt. Weyel heeft alle potentie om op korte termijn te groeien naar markt leider in de onderwijs- en opleidingensector. Het leveringsprogramma bestaat o.a. uit schoolborden en -meubilair, visuele communicatie- en bewegwijzeringsystemen en andere leermiddelen. Het Weyei-programma kenmerkt zich door hoogwaardi ge kwaliteit. Het marketingbeleid is gericht op expansie, innovatie en een door dachte dienstverlening. Per 1 januari 1997 start Weyel met een unieke franchise- formule. Weyel wil daarom op korte termijn in kontakt komen met een ervaren De funktie Dagelijkse leiding over de totale organisatie Initiëren van vernieuwingen Onderhouden van externe kontakten Beleidsvoorbereidingen ter ondersteuning van de markering-afdeling Profiel Enthousiast, gedreven en ondernemend Goede sociale en communicatieve vaardigheden Leidinggevende en organisatorische kwaliteiten Charisma en representatieve, sterke persoonlijkheid Affiniteit met onderwijsinstellingen Vereisten Relevante HBO of universitaire opleiding Strategisch onderhandelaar TeamSuilder Woonachtig in de regio Rotterdam, danwel bereid daar te gaan wonen Uw reaktie TJw schriftelijke sollicitatie vergezeld van c.v. kunt u binnen 10 werkdagen zenden aan de directie van Postbus 12123 -1100 AC Amsterdam Telefoon 020 - 613 2200 - Fax 020 - 614 8630 De stichting SOVAK, een stichting met een protestants- christelijke grondslag, stelt zich ten doel mensen met een verstandelijke handicap te begeleiden, te verzorgen, te verplegen en te behandelen. De naaste familieleden worden hierbij betrokken. De stichting SOVAK exploiteert daartoe een aantal voorzieningen in Terheijden, het Land van Heusden en Altena, Kiundert en Breda. Bijna 600 medewerkenden zijn direct of indirect bij de dienstverlening aan ruim 500 cliënten betrokken. Momenteel wordt hard gewerkt aan verdere modernisering van de zorg en spreiding van het aanbod over meer locaties in de regio. In verband met het vertrek van de huidige medewerker vragen wij per 1 maart 1997 voor de afdeling taakgebieden een 70 - 90% Algemene informatie: De afdeling taakgebieden is een onderdeel van de dienst dagactiviteiten en biedt aan ±125 deelnemers activiteiten waar bij het verrichten van arbeid een centrale plaats inneemt. De groepen bestaan uit gemiddeld 12 deelnemers die arbeids- matige dan wel meer gevarieerde activiteiten worden geboden uitgaande van hun mogelijkheden en behoeften. De taak gebieden richten zich op werkzaamheden in het kader van beeldende activiteiten, textiele werkvormen, industrieel/ ambachtelijke activiteiten, huishoudelijke activiteiten en boerderij en tuinactiviteiten. Binnen de boerderij werken 16 deelnemers die, begeleidt door twee medewerkers, een gevarieerd pro gramma wordt geboden op het gebied van boerderijwerk zaamheden zoals dierverzorging en onderhoudswerkzaamheden met betrekking tot opstallen en terreinen. Het doel is om deel nemers een werkplek te bieden waarbij zij hun mogelijkheden kunnen ontplooien en de werkzaamheden zelfstandig kunnen uitvoeren. Functie-informatie: De medewerk(st)er kinderboerderij zal worden belast met het: «zorg dragen voor de dieren ten aanzien van gezond heid en voeding; «begeleiden van deelnemers bij hun werk zaamheden; «onderhouden van contacten en deelnemen aan overleg met de boerderijraad; «initiëren van educatieve projecten ten behoeve van scholen en organiseren van open dagen; «onderhouden van contacten en werkafspraken met vrijwilligers. Functie-eisen: diploma middelbare agrarische school en/of diploma dierverzorging; «ervaring op het gebied van dierverzorging; ervaring in werken met mensen met een verstandelijke handicap; «grote mate van zelfstandigheid; «in teamverband kunnen functioneren; «goede contactuele eigenschappen; woonachtig in Terheijden of nabije omgeving. Werktijden: De werktijden zijn van dinsdag tot en met donderdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 12.30 uur tot 17.00 uur. Op vrijdag van 08.30 uur tot 12.30 uur. Daarnaast dient de medewerk(st)er bij calamiteiten oproepbaar te zijn. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring geschiedt conform het FWG-systeem, functie groep 35, maximaal 3.838,- (per 1 januari 1997) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie: Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer R.J.C. Klasen, afdelingshoofd Taakgebieden, telefoon 076-5937800. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae zien wij met belangstelling tegemoet en kunt u binnen 14 dagen zenden naar Stichting SOVAK, afdeling Personeel Organisatie, postbus 4, 4844 ZG Terheijden. De selectiegesprekken zijn gepland op 14 en 15 januari 1997. BURCHTST Van onze correspondent Middelburg - 'Zeelat korps in beweging'. I I slogan gaat de Zeeuw tie de komende jaren slag om vooral 'beter te krijgen. Een van de eerste zal korpschef A. Smeels aankondigde, is dat c van de regionale eenb Goudswaard (Zee| Vlaanderen), L. Ir (Oosterscheldebekken) Dirksen (Walcheren) Van onze verslaggever Middelburg - De PvdA h tenvragen gesteld over de re transporten van kerna Borssele naar Frankrijk. De fractie wil van Gedejl Staten weten of de veiligl de Zeeuwen die langs c wonen wel gewaarborgd) wil de fractie weten of c en regionale overheden dig van data en route transporten op de hoogte gesteld. De fractie haakt acties die Greenpeace tijd voert tegen de transp Van onze verslaggever Terneuzen - Opgenoi het methadon-progi konden ze wat de aan verslaafde P. v. d. H. zijn portie wel aan Fik ven. In dit geval twee die in Terneuzen op hu raad stonden te wacht<| De politie die aan het twe gevraagd wat ze daar st( doen, wachtte rustig me d. H. kwam opdagen. Oi Belgen hadden verteld d de periode januari/maari twee keer eerder metha de Sluiskillenaar hadc kocht, moest deze giste: de politierechter verschi; moest zich bovendien woorden voor de halv heroïne die hij bij zich 1 hij in mei 1996 werd aa den. Nu, naar zijn zeggen, al' heroïne gebruikend in hi end, verklaarde V. d. H. het komend voorjaar wil met het gebruik van ha Een reclasseringsrappoi san op afkicken in een maar de man zei dat hij d wel op zijn eentje te kunr der veroordeeld wegens en overtreding van de Op hoorde hij een boete van gulden tegen zich eisen, rechter Kool veroordeel conform de eis. Breskens - Op het veer Bil Vlissingen vervallen diiu december enkele dienst gaat om de boten van 1 18.20 uur vanaf Vlissinge Tan 17.50 en 18.50 uu Breskens. beze diensten vervallen veerboot Prinses Beat moet worden geschut Vlissingse sluis. Deze b. m verband met het gerii ™d tijdens de feestdage: de periode tussen kerst wisseling. Op het veei] Breskens en Vlissingen v| alleen de Prinses Juliana I Van onze verslaggever °,nt Jansteen - De jeu Big van de voetbalver Bteen houdt vrijdag gember de traditionel ®stuif voor de jeugd laar. bat evenement vindt v; '7.00 uur plaats in r^schapscentrum De Bezoekers aan de inst n, z*ch vermaken met Wen en spelletjes. °°r de volwassenen *™nds om 19.00 uur ee: nf5 op de liggende wip.

de Stem | 1996 | | pagina 18