Zafa gul gsbsm em>^ M in Mistri: i OZ houd Ba Esami wéÊmM t#vex<yeMlkem De nieuw» Maveiick. Kracht warneer het i vdïte&mt Breskens, Autobedrijf Van de Ree, 0117 - 38 32 30. Terneuzen, Van Putten Zn. B.V, 0115 - 6138 57 Dijk Ami Ver: In 1896 stelde Henry Ford z'n eerste auto voor, de quadricycle. Daar kunt u nü een hoop plezier aan beleven, want Ford laat zo'n eeuwfeest natuurlijk niet ongemer) voorbijgaan. Daarom zijn we nog een paar weken bijzonder gul met extra's. krijgt ze cadeau of voor een bijna symbolisch bedrag. Al met al kan uw voordeel tot vele, vele duizenden guldens oplopen. Da's andere koek dan een stuk feesttaart ,j Ruimtewaade^op wielen. De Ford Dealers, die doen wat. gegevens over uitstrooi! Gentiaanstraat schikt zich in aanleg gasleiding Auto uitgebrand iii Sas vau Gent DE STEM DINSDAG 10 DECEMBER 1996 X Standaard op de Escort Limited Edition o.a.: Dynamic Safety Engineering elektrisch bedienbare ramen vóór stuurbekrachtiging centrale portiervergrendeling sportbumper in carrosseriekleur met mistlampen vóór toerenteller in 60/40 delen neerklapbare achterbankleuning. Standaard op de Scorpio Platinum o.a.: Dynamic Safety Engineering ABS airco Cruise Control centrale dubbelwerkende portiervergrendeling met afstandsbediening unieke Ford startblokkering elektrisch bedienbare ramen vóór elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels elektrisch in hoogte verstelbare bestuurdersstoel stuurbekrachtiging lederen stuurwiel hightech Multiplex bedradingssysteem automatisch dimmende binnenspiegel. Standaard op de Mondeo First Edition o.a.: Dynamic Safety Engineering drie hoofdsteunen achter derde remlicht stuurbekrachtiging centrale portiervergrendeling elektrisch bedienbare ramen vóór elektrisch verstelbare en verwarm bare buitenspiegels elektrisch in hoogte verstelbare bestuurdersstoel lendesteunverstelling op bestuur-dersstoel middenconsole met armsteun vóór in 60/40 delen neerklapbare achterbankleuning. Standaard op de Galaxy GLX o.a.: centrale dubbelwerkende portiervergrendeling met afstandsbediening Dynamic Safety Engineering airco ABS stuurbekrachtiging unieke Ford startblokkering elektrisch bedienbare ramen vóór in hoogte verstelbare voorstoelen elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels. Standaard op de nieuwe Maverick o.a.: Dynamic Safety Engineering centrale dubbelwerkende portiervergrendeling met afstandsbediening elektrisch bedienbare ramen vóór elektrisch verstelbare en verwarmbare buiten spiegels Het optionele Exterieur Styling Pack bestaat uit o.a.: aluminium opstaptreden (links, rechts en achter) handgrepen achter achterspoiler met derde remlicht vele robuuste afwerkingsdetails. mistlampen vóór startblokkering wielkastverbreders ook leverbaar met grijs kenteken. Prijzen zijn incl. B.T.W., excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Afgebeelde lichtmetalen velgen zijn optioneel. Alleen in combinatie met stuurbekrachtiging (standaard op Ghia, 1.8 dieselmotor, 1.4 ZETEC-motor en CTX-automaat)Op Ghia: airco radio 500QT f 1.190,-. **Hoofdsteunen niet op Escort Cabriolet. Niet leverbaar i.c.m. 1.6 benzinemotor en 1.8 TD dieselmotor. elke twee jaar een nieuwe Ford. Vraag ons naar de exacte voorwaarden. Wijzigingen voorbehouden. Van onze verslaggever Terneuzen - OZ Zorgverzekeringen houdt het door de stichting VMC geland gemaakte rapport 'Zieken huiszorg over de grenzen?' nog even geheim- In het rapport staan kriti sche kanttekeningen ten aanzien van het ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Het is een resultaat van een onderzoek jnder de Zeeuws-Vlaamse bevolking naar het gebruik van Belgische en Zeeuws-Vlaamse ziekenhuisvoorzienin- De" argumenten om geen verdere rucht baarheid aan het rapport te geven wor den door OZ binnenkort aan het VMC- bestuur Dat besti eerstvolgi dat VMC tijd open' opdrachtj van af te van der Directeur men het „Wij wit den," zei bemerkir spreken mee als h In de bri< kenhuiss Van onze verslaggever Terneuzen - De lucht is giste ren geklaard in een gesprek tussen bewoners van de Gen tiaanstraat en de gemeente Terneüzen. De bewoners had den moeite met de aanleg van een gasleiding door de straat. De gemeente liet de werkzaam heden eind vorige week stilleggen nadat de bewoners hun ongenoe gen over de aanleg van de pijplei ding hadden geuit. Ze waren niet te spreken over de wijze waarop, pal tegenover hun huizen, het nutsbedrijf de nieuwe gastrans- pórtleiding aanlegde. De bewo ners waren bovendien boos dat ze vooraf niet van de aanleg op de hoogte waren gesteld. Wethouder J. van Rooijen bood gisteren in een gesprek met een delegatie van de bewoners aller eerst zijn verontschuldigingen voor dat laatste aan. Daarna leg de hij uit dat de gasleiding abso luut geen extra gevaar vormde voor de omgeving. Het nutsbedrijf heeft ervaring met een heel stelsel van leidingen verspreid door Terneuzen en springt met de keuze van de plaats van die leidingen omzich tig om. Volgens gemeentewoordvoerder 0. Vosveld zat overigens in die punten niet de grootste pijn bij de bewoners. Ze waren er voorna melijk verbolgen over dat ze niet wisten dat er een nieuwe gaslei ding door de wijk kwam. Het door de bewoners aangedra gen alternatief om de leiding on der het voetpad dat grensde aan het plantsoen op de scheiding met de Haarmanweg le leggen, was volgens de wethouder niet haalbaar. In het verleden gedane toezeggingen over het garande ren van een goede groengordel om de bedrijvigheid op de Haar manweg af te schermen van de woonwijk staan daarmee op ge spannen voet. Hoewel de bezwaarmakers het bleven betreuren dat de leiding toch door de straat zou komen, legden ze zich neer bij de situatie. Dit nadat van de zijde van de ge meente en het nutsbedrijf toezeg gingen waren gedaan over con trole op het werk. Verder kregen ze de belofte dat het plantsoen zo snel mogelijk herplant wordt en alle werkzaamheden voor de feestdagen achter de rug zijn. Van onze verslaggever Terneuzen - De auto van een 33- jarige Gentenaar is afgelopen zondagavond op de provinciale weg bij Sas van Gent uitgebrand na een technisch mankement. Enkele uren eerder was de man op de Westkolkstraat in Terneu zen aangehouden met een alco holpromillage van 1,72. Met een rijverbod van negen uur werd de man naar huis gestuurd. Twee uur nadien vond de politie de auto brandend en onbeheerd m Sas. De brandweer slaagde er Wet meer in het voertuig te red den. Aukje Sc Groede ble van de teh van het Ri land. Er namen Van onze ver: Kloosterzan Collot d'Esc bacht) en A van Sluis) 1 dachte gesp te vormen Zeeuws-Vla De Drie Ai spel te zet voor de stuurgroep ging van de „Almekindei voor en ik oc dijkgraaf va bacht gistere ne vergader: ons bij nadei dig. En we idee dat het genreactie ve Van onze verslaggever Axel/Middelburg - Het verzet tegen de overheveling van een groot deel van van het ge meente-archief van Axel naar het rijksarchief in Middelburg groeit. Initiatiefnemer F. Inniger heeft inmiddels de steun van zo'n hon derd sympathisanten waaronder ne Heemkundige Kring de Vier Ambachten en de Heemkundige Kring.Terneuzen. Vandaag dient °°r de bestuursrechter in Mid- delburg het tot voorlop het overbrei moet tegenï Inniger hee inmiddels derd hand: digd. „We h laten maar meer mens- ren." Volgens In

de Stem | 1996 | | pagina 12