VESTIGINGSMANAGER Grootel Kies zelf uw ziektekosten verzekering en profiteer van een premie op maat. Ja, ik kies SYSTEM ANALYST M/V BJ. rrière bij ject Support De Je betaa Zeker op Maat Polis. It alleen voor wat je kiest. TECHNISC Verko Manager be DE STEM Q E E verkoper binnendienst Nordson Walcoi RELATIEGE! PROMOTIE. SPORTPRIj: Nordson. voor Zeeuws-Vlaanderen (standplaats: Terneuzen) BERNARD KIN B.) met flair en gevoel voor service IjN ROOZEN VAN HOOF ï7 advies, werving en selectie Tunnel- en Wandbekistingsploegen r^NU verzekeringen Verzeker jezelf van de beste zorg. voor een offerte op maat. Hoe bent u nu verzekerd? Stuur deze bon vandaag nog, in een envelop zonder postzegel, naar: Nuts Verzekeringen, Antwoordnummer 1053, 2506 XB Den Haag. OIL TOOLS met ervaring in een UNIX/ORACLE-omgeving PROJECT MANAGER Mensen waar u goed mee bent Gezocht actieve ve DE STEM ZATERDAG 7 DECEMBER 1996 X 6 mm voor imw&bmm Start is sterk in flexibele arbeidsvormen: uitzen den, detacheren, loopbaaninterventie, werving en selectie, opleidingen. Start weet haar maatschap pelijke functie goed te combineren met haar bedrijfsmatige werkwijze. Professioneel, eigentijds en alert staan de ruim 2600 Start-medewerkers klaar voor de klant. Vanuit meer dan 350 vesti- gingspunten is Start nauw betrokken bij de markt. START zoekt: Mensen die als vestigingsma nager m/v Start uitstralen: sterker nog, u bént Start. U weet een team van bemiddelaars uitste kend te motiveren en te coachen, kortom u bent een "team builder", die een duidelijke lijn uitzet. Door veelzijdige contacten met bedrijfsleven en instellingen bouwt u hechte relaties op. U bent in staat netwerken op te bouwen en te onderhou den. Daarnaast kunt u samen met uw team snel inspelen op wisselende situaties en even gemakkelijk problemen oplossen als marktgericht scoren. U draagt voor zowel de markt als uw team de functie van full service personeelsad- viseur uit. Naast de dagelijkse gang van zaken bent u eindverantwoordelijk voor het commercië le beleid en de economische resultaten van uw vestiging. HBO-er MET ERVARING Start verwacht van haar vestigingsmanager een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met een marketing- of bedrijfskundige opleiding of cur sus. Als vestigingsmanager heeft u aantoonbare leidinggevende capa citeiten en heeft u uw commerciële sporen ruim verdiend. U bent als vestigingsmanager communicatief sterk. Van de vestigingsmanager verwachten wij dat u in Zeeuws- Vlaanderen woonachtig bent of bereid bent te verhuizen. U bent in het bezit van rijbewijs B en auto. WIJ ZIEN UIT NAAR UW REACTIE Interesse? Richt dan uw sollicitie en curriculum vitae tot tien dagen na plaatsing van deze advertentie aan Districtskantoor Start, t.a.v. dhr. W. Leijser, Orthen 6, 5231 ZS 's-Hertogenbosch (o.v.v. code 9614). Een psy- chologisch en medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Uit sluitend diegenen die aan bovengenoemde eisen voldoen, nodigen wij uit te reageren. MEER DAN UITZENDEN ALL N DE STEM Onze relatie, Bernard Kin b.v. in Rijen, importeert en verkoopt vloeistofpompen en industriële stof/waterzuigers voor de Nederlandse, Belgische en Duitse markt. Afzetkanalen, die veelal via tussenhandel worden bereikt, zijn tuincentra, dierenspeciaalzaken, land- en tuinbouw, scheepvaart, bouw, de ijzerwaren- en gereedschapbranche en in algemene zin de industrie. Volwaardig partnership met afnemers en leveranciers is één van de succesfactoren naast marktkennis, gedreven ondernemerschap en het brede assortiment (waaronder de alleenverkoop van het Japanse merk Ebara). De voortgaande groei biedt nu ruimte aan een inv export pompen De functie U noteert de binnenkomende orders in het segment tuin- en doe-het-zelf- branche en staat telefonisch klanten te woord over bestellingen en levertijden. U belt offertes na en attendeert klanten op eventuele acties en/of aanbiedin gen. Mogelijke klachten handelt u correct en direct af door oplossingen te bie den. In een team van vier collega's voert u frequent overleg met twee van de acht vertegenwoordigers. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U heeft een commerciële opleiding op mbo-niveau en heeff affinireir met techniek. In een eerdere baan deed u enige ervaring op met een vergelijkbaar takenpakket. U heeft een goed gevoel voor service en voelt zich daarbij thuis in een handelsomgeving. In verband met toenemende contacten met Waalse afnemers is kennis van de Franse taal een pre. Uw leeftijd ligt rond de 20-25 jaar. Bernard Kin b.v. biedt u een: - zelfstandige en uitdagende baan in een kansrijke markt; - vitale positie in een dynamisch bedrijf; - informeel werkklimaat met handels-/pioniersgeest; - goed salaris met perspectieven. Onze vestiging Grootel West te Rotterdam zoekt vanwege toenemende bouwactiviteiten voor haar werken in de omgeving Rotterdam, Den Haag en Midden Nederland zelfstandige Indien u geïnteresseerd bent kunt u contact opnemen met mevrouw D. Dobbelsteen, afdeling personeelszaken, telefoon (040) 252 74 75 Ballast Nedam Woningbouw p/a Limburglaan 24a, 5652 AA Eindhoven Keuzes maken. U bent er dagelijks mee bezig. Natuurlijk laat u zich goed adviseren, maar uiteindelijk bepaalt u toch zelf wat het beste bij u past. Bij die persoonlijke invulling sluit de Zeker op Maat Polis perfect aan. Want bij deze ziektekostenver zekering beslist u welk pakket u op het lijf is geschreven. Maatwerk dus, zodat u ook nooit een te hoge premie betaalt. De Zeker op Maat Polis biedt u drie varianten. Van een voordelig basispakket tot een pakket dat geen risico ongedekt laat. En veranderen uw wensen, dan verandert de Zeker op Maat Polis gewoon mee. U kunt namelijk heel makkelijk over stappen. Het compacte basispakket biedt u voor 'n bijzonder lage premie 100% vergoeding "van de meest voorkomende ziektekosten. U betaalt dus niet voor extra's die u niet nodig vindt. Ideaal voor het hele gezin, is het pakket met de complete dekking. Bovendien krijgt u via de Nuts Zorgcentrale maar liefst 100% vergoed vaïi de kosten voor o.a. fysiotherapie, orthodontie en hulp middelen. Het meest uitgebreide pakket met de comfort-dekking is werkelijk van alle ge makken voorzien. Het vergoedt vrijwel alle therapieën, medicijnen en hulpmiddelen, zonder beperkingen. Of het nu gaat om de kosten van een verblijf in een kuuroord in het buitenland, cosmetische chirurgie of nieuwe brillenglazen. Maar liefst 4000 verzekeringsadviseurs staan pal achter deze polis. Zij laten u graag zien dat u met de Zeker op Maat Polis altijd perfect verzekerd bent voor een pre mie op maat. Vul vandaag nog de bon in en u krijgt alle informatie, een leuke attentie en een vrijblijvende offerte snel thuis gestuurd. Naam: Geboortedatum 1ste kind: 2e kind: Voorletters: m/v Geboortedatum 3e kind: 4e kind: Adres: Postcode plaats: U betaalt premie voor maximaal 2 kinderen, jonger dan 18 jaar. Andere kinderen onder die leeftijd zijn gratis meeverzekerd. Telefoon: Geboortedatum: Ziekenfonds Particulier, bij: Geboortedatum partner: Naam van uw verzekeringsadviseur* Als u hier niets invult, ontvangt u uw offerte van een verzekeringsadviseur bij u in de buurt. I- Varco BJ Oil Tools B.V, hoofdkantoor van de Oil Tools Division, is een onderdeel van het internationaal opererende bedrijf Varco International,Ine, gevestigd in Orange, California, USA. Varco BJ Oil Tools B.V. ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt geavanceerde hef- en koppelgereedschappen voor de olieboorindustrie. Bij de vestiging in Etten-Leur zijn 185 mensen werkzaam. Ter uitbreiding van de Informatica-afdeling zoeken wij een Functie-informatie: Tot de taken van deze System Analyst behoort de ontwikkeling van software toepas singen in een standaard UNIX/ORACLE-omgeving. Zowel het analyse traject als hei programmeren en implementeren neemt de System Analyst voor zijn/haar rekening. De verdere nazorg, begeleiding en ondersteuning van de eindgebruiker, behoren eveneens tot deze functie. Het mede onderhouden van een volledig Novell PC-netoert maakt ook onderdeel uit van het takenpakket. De System Analyst opereert in een team en rapporteert aan de MIS Manager. Functie-eisen: Voor deze functie verwachten wij een afgeronde HTS of HEAO opleiding Informatica of een opleiding van gelijkwaardig niveau, met minimaal twee jaar ervaring in een UNIX/ORACLE-omgeving. U heeft ervaring met het analyseren, programmeren en implementeren van toepassingen, ontwikkeld in een standaard ORACLE-omgeving. Daarnaast bent u vertrouwd met een Novell PC-omgeving. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in hei Nederlands en in het Engels. U heeft een goed analytisch vermogen, u bent flexibel ingesteld en u kunt zelfstandig én in teamverband werken. Leeftijdsindicatie: vanaf 25 jaar. Wij bieden: Varco BJ besteedt veel aandacht aan uw werkomstandigheden, de werksfeer, uw opleidingsniveau en aan uw toekomstmogelijkheden. Binnen deze boeiende functie wordt u in staat gesteld uw kennis en ervaring te vergroten. Natuurlijk ontvangt u daarbij de nodige support en opleiding. Dit wordt onderstreept door een uitstekend beloningspakket, dat u binnen de metaalbranche bijzonder zal aanspreken. Indien u aanvullende informatie wenst over deze vacature, kunt u contact opnemen met de afdeling Human Resources van Varco BJ, telefoonnummer 075-5083000. U kunt uw interesse voor deze vacature laten blijken door een sollicitatiebrief en u« curriculum vitae, met uitgebreide informatie over werkervaring, tot 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad te zenden aan: 1101© OIL TOOLS ISO 9001 gecertificeerd Varco BJ Oil Tools B.V. Afdeling Human Resources Nijverheidsweg 45 4879 AP Etten-Leur MP Project Support creëert oplossingen voor bedrijven die op zoek zijn naar flexibele arbeidskrachten (mlv). Is gespecialiseerd in het projectmatig invullen van capaciteit en in detachering van personeel in de meest uiteenlopende vakgebieden. MP Project Support streeft enerzijds naar een fair partnership met de opdrachtgever en anderzijds naar een goede invulling van haar sociale verantwoordelijkheid als werkgever tegenover de project- 'medewerkers. Pensioen- en spaarloonregeling maken standaard deel uit van onze arbeids- 71. MP Project Support op ereert landelijk. Heeft 8 vestigingen in Nederland tg van een internationale organisatie met Voor onze vestiging van MP Project Support in Bergen op 2!oom zoeken we naar een Als Projectmanager bent u verantwoordelijk voor de acquisitie van nieuwe opdracht gevers. U legt, onderhoudt en verstevigt contacten met relaties. En bent verantwoor delijk voor ae werving, selectie en detachering van geschikte kandidaten. U begeleidt ze en geeft ze adviezen op het gebied van training en opleiding. Assessment Centers en testen behoren tot uw aandachtsgebied. Tot slot voert u de noodzakelijke administra tieve handelingen uit. Functie-eisen. U denkt en werkt op HBO-niveau. Heeft aantoonbaar commerciële ervaring. Bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening. U beschikt over goede contactu ele vaardigheden. Denkt en handelt klantgericht. Heeft geen 9-tot-5 mentaliteit en bent zeer resultaatgericht. Ervaringals consulent of manager in de uitzend- of detacherings branche is een pre! Uw perspectieven. Een uitdagende baan in een dynamische organisatie. Samen werking met een jong en enthousiast team. En bij gebleken geschiktheid: doorgroei mogelijkheden. Sollicitatie. Voelt u zich tot de bovenstaande functie aangetrokken? Bent u gemoti veerd? En voldoen uw kwaliteiten aan de gestelde eisen? Schrijf dan z.s.m. een sollici tatiebrief waarin bondig uw motivatie is opgenomen en smut die met CV MP Project Support, t.a.v. Mw. M. Kremer, P&O Officer, Postbus 6400, 5600 Eindhoven. Voor meer informatie kunt u uiteraard bellen: 040-2950295- r W BASF Coatings Drukinkt B. V. is dochteronderneming van BASF L Munster Hiltrup, een van de groot drukinktconcerns ter wereld. Vanuit de Nederlandse locaties w industriële toepassingen (o.a. voo verpakkingen) geproduceerd en v De export, speciaal die van lakker neemt een belangrijke plaats in. De kandidaat zal worden belast - het voorbereiden en uitvoeren v demonstraties zowel bij klanten - het werken naar en vinden van in alle voorkomende situaties be producttoepassingen. Het werkgebied omvat de regio Functie-eisen: MTS of vergelijkbaar niveau, aar vakdiploma autospuiterij enige ervaring in de autoschade herstel/carrosseriebranche; Jongenelen Video Roosendaal is eei in de Audio-Visuele branche. Ons dienstenpakket bestaat uit het maken van videoprogramma's en h presentaties door heel Europa. Voor met name de activiteit Produc de functie van: Functie-omschrijving: De kerntaak van de functie is het acquireren van nieuwe relaties en h uitdiepen van ons dienstenpakket b bestaande relaties. De uitvoering van deze taken dient leiden tot tevreden relaties en het realiseren van de in overleg vast te stellen omzettargets. Als buitendienstmedewerker kunt u rekenen op uw collega's in de binnei dienst alsmede voor de technische aspecten op onze engineers. Vereisten: - MBO-denkvermogen - Sterke commerciële instelling blijki verkoopkracht - Uitstekende contactuele eigenschap - Bereidheid tot veelvuldig reizen (gt - Beschikken over kennis en inzicht i Sollicitatieprocedure: Belangstellenden wordt verzocht hui een volledig c.v. te richten aan: Jongenelen Video Roosendaal, Postb t.a.v. mevrouw J. Buuron. Voor telefonische inlichtingen kunt u mevrouw B. Goderie of dhr. J. Jonge m .i vr JOt VID RCX Nordso zelfstan operere ontwikk compu\ diverse Binnen Walcom bestaat momentee In deze functie geeft u leiding aan medewerkers. lu.z°rgt voor de implementatie van uitbouw van de bestaande logistiel U draagt zorg voor een uitbouw va n efficiency-processen binnen de veelvuldig contact met and subsidiaries en het distributiecentri U onderhoudt contacten met intern Functie-eisen: Opleiding op HE Enige jaren (leid afdeling binnen Kennis van Exac Kennis van CNC Gedegen kennis Jn verband met het spoedeisende k J" uw schriftelijke sollicitatie met 'e sturen aan: Overheidsweg 23 5071 NL Udenhout

de Stem | 1996 | | pagina 50