DESTEM P E R S O E L TEELTBEGELEIDER™" W tSÈtU RuperT logistics BEDRIJFSLEIDER/CALCULATOR WERKVOORBEREIDER CONT holland bean b.v. Jouw nieuwe werkplek? ie MEDEWERKER ADMINISTRATIE m/v defriethorst SECRETARESSE/AANKOMEND TESTASSISTENTE COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST ASSISTENT PLANNER WERKVOORBEREIDER (M/V) EPOS b.v. HHBMB LOAD PLANNER CUSTOMER SERVICES COÖRDINATOR ADMINISTRATION TEAMLEADER PLANNER STORAGE CONTROLLER/PLANNER Jacobs Breda Elec JBE: Uv DE STEM ZATERDAG 7 DECEMBER 1996 MOERSTRAATSEWEG 14 A 4726 SP HEÊRLE TELEFOON; 0165 - 301 281 Holland Bean B.V. is met name actief in de teelt van sperziebo nen voor de versmarkt. Ten behoeve van de nieuw op te zetten milieubewuste teeltactiviteiten zijn wij op zoek naar een De teelt vindt voornamelijk plaats op contractbasis met telers. De functie: -het geven van voorlichting aan de telers -het begeleiden van de telers -u bent verantwoordelijk voor contacten met instanties welke toezicht uitoefenen op de milieubewuste teelten -u draagt zorg voor een adequate registratie van de ontwikkeling van de beteelde percelen De kandidaat: -heeft een 4-jarige opleiding MAS richting vollegrondstuinbouw -heeft een aantal jaren ervaring met betrekking tot de teelt van groentegewassen -heeft goede contactuele eigenschappen Geïnteresseerden kunnen binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie hun schriftelijke solliciatie richten aan boven- staand adres. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. K. M. van Oers. ECLECTIC bemiddelt kaderpersoneel in vast dienstver band. Op dit moment zijn wij op zoek naar een enthou siaste collega die ons secretarieel en administratief gaat ondersteunen. Functievereisten: Afgeronde MEAO of gelijkwaardige opleiding Kennis van MS Office/Exact Goede beheersing van de Engelse taal Leeftijd 20-25 jaar Voel jij je aangesproken? Bel, schrijf of e-mail ons zo spoedig mogelijk. ECLECTIC, International Executive Search De Lindenborg, Sprundelsebaan 47, 4838 GM Breda Tel.: 076-5 316631, Fax: 076- 5 142394 E-mail: info@eclectic.nl www.cyber.nl/eclectic/ De Riethorst, centrum voor wonen, zorg en behandeling biedt een scala van zorgfuncties aan vanuit drie locaties. Streekverpleeghuis de Riethorst te Geertruidenberg is een gecombineerd verpleeghuis dat plaats biedt aan 105 somatische en 60 psychoge riatrische patiënten. Daarnaast heeft het een dagbehandelingscentrum met 20 plaatsen voor somatische en psychogeriatrische bezoekers. Verzorgingshuizen de Riethorst te Geertruidenberg en Waspik zijn zorgcentra waar 104 hulp behoevende ouderen zich thuis kunnen voelen en een op hen afgestemd pakket aan zorg kunnen ontvangen. Wegens groei van onze administratieve dienst is een vacature ontstaan voor een fulltime (doorgroeimogelijkheden naar assistent MEAD) Met ongeveer 400 medewerkers en vrijwilligers zorgen wij ervoor dat een uitge balanceerd pakket aan zorgfuncties aangeboden wordt. Functie-informatie Het coördineren van de financiële administrafie onder supervisie van de Manager Economische Administratieve Dienst. Verantwoording dragen voor de uitvoering van de salaris-/financiële administratie en de patiëntenregistratie. Ondersteuning verlenen bij de financiële informatiever strekking ten behoeve van bestuur, directie en management. Het leveren van een bijdrage aan het samenstellen van de begroting en de jaarrekening. Het mede ontwikkelen en bewaken van een doelmatige administratieve organisatie. Het aanspreekpunt zijn van de administratieve dienst. Functie-eisen U bent in het bezit van een HEAO-diploma (BE/BA/AA), dan wel gelijkwaardig, aangevuld met enige jaren relevante werkervaring. U bent collegiaal, servicegericht en bereid tot het eventueel volgen van cursussen. U heeft zowel affiniteit met automatisering als met de sector. LI heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. U bent minimaal 25 jaar en u heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. U bent in het bezit van rijbewijs B. Arbeidsvoorwaarden De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. De functie is afhankelijk van kennis en ervaring ingedeeld in FWG 40: minimaal 2.790,- en maximaal 4.130,- bruto per maand, of FWG 45: minimaal 2.790,- en maximaal 4.536,- bruto per maand (salarisniveau per 1 januari 1997). Het betreft in eerste instantie een aanstelling voor een jaar; hierna bij goed functioneren een contract voor onbepaalde tijd. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met de heer J. Swanen, Manager Economische Administratieve Dienst (0162-513555). centrum Bvoor wonen, zorg en behandeling Venestraat 28 4931 BP Geertruidenberg telefoon: (0162) 51 35 55 telefax: (0162)51 90 21 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 17 december 1996 richten aan mevrouw I. Roovers, personeelsfunctionaris, op nevenstaand adres. Wij zijn op zoek naar: (vac nr. H-267) Op korte termijn ontstaat binnen onze adviesgroep een vacature voor de functie van secretaresse/testassistente. De functie: U voert het secretariaat voor enkele van onze advi- volgen. Verder verricht u t seure, zorgt voor agenda, postverwerking en telefbonbeant- zaamheden. woording, uitwerking van correspondentie en rapportages. Teksten daarvoor komen via intern netwerk of modem op uw De persoon: U heeft bureau. U bent verantwoordelijk voor beheer van onze data- bank waarin persoonsgegevens zijn opgeslagen. Op termijn wordt u ingeschakeld als testassistente bij psychologisch onder zoek, waarvoor u zowel intern afs extern een opleiding kunt secretariaatswerk- liding gevolgd, bij voorbeeld MEAO Secretarieel of VWO en heeft ervaring met automatisering (o.a. MS Office). Ervaring op een secretariaat is een must In verband met notuleren is steno een pré. Voor de functie assistente bij psychologische onderzoeken verwachten wij een actieve, mensgerichte houding. (vac nr. 83-25$Vooreen van onze opdrachtgevers, een internationale handelsfirma op het gebied van toegangscontrole- en automatiseringssystemen, stersmeed- en hekwerkcomponenten in de omgeving van 's-Hertogenbosch, zoeken wij een commercieel medewerker buitendienst De functie: Als commercieel medewerker buitendienst brengt u de producten onder de aandacht van (potentiële) klanten. U MTS Commercieel) en u beschikt over een goede kennis van de aangeboden producten. Het relatiebeheer speelt een belangrijke rol, waarbij u zorg draagt voor een adequate informatievoorziening. De persoon: U beschikt over een MBO-opleldlng (bij voorkeur :iële werkervaring. Een actieve, kwaliteitsbewuste over een goed ordenend staat bent om voor de klant de den. U woont in de om/ bereid te verhuizen. is van belang. U beschikt bent flexibel, zcxlat urn ossingtevin- ;eribosch of bent (vac.nr. B-270) Voor een van onze opdrachtgevers, een middelgroot bedrijf in de transport- en logistieke sector, zoeken wij een assistent-planner. m De functie: Als assistent-planner ondersteunt u de afdeling planning met het accepteren van lading, het opstellen van rit- tenplanning en de administratieve afhandeling van vrachten. U verstrekt gegevens aan de planner voor verdere verwerking. Daarbij heeft u contacten met klanten en chauffeurs. HOE U REAGEERT Nadere informatie over de drie functies kunt u verkrijgen op ons secretariaat bij mevrouw Monique van der Linden, telefoon 0165 - 56 39 09. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan Heijmans Partners op onder staand adres, onder vermelding van het desbetreffende vaca turenummer. De persoon: U bent in het bezit van een MEAO-opleiding (of vergelijkbaar) en heeft affiniteit met de transportsector. U werkt accuraat en u heeft een actieve instelling; geen '8 tot 5'-men- taliteit. Gelet op de vestigingsplaats bent u woonachtig in de omgeving van Etten-Leur. HEIJMANS PARTNERS adviesgroep voor organisatiekunde Postbus 151, 4700 AD Roosendaal. Telefoon 0165 - 563909. Fax 01,65 -563911. Detavisie is een retail-adviesbureau gevestigd in Breda. De circa 65 consultants bieden retailondernemers ondersteuning op het gebied van retailmarketing, formulebeleid, winkeldesign, accountancy, assurantiën en financiële en interne organisatievraag stukken. Detavisie is een onderdeel van de Euretco-groep. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Doel van de functie: deze bouwkundige functie is gericht op het vervaardigen van alle soorten werktekeningen en op de werkvoorbereiding en coördinatie Functie-inhoud: hel ondersleunen van onlwerpers/nrchitecten het uitwerken van presentatietekeningen in bruikbare werktekeningen en verlichtingsplannen de coördinatie, planning en werkvoorbereiding van interieurbouwprojecten het onderhouden van contacten met klanten en interieurbouwers/leveranciers Functie-eisen: mbo bouwkunde of mbo 'meubel' te Rotterdam minstens 3 jaar ervaring met werkvoorbereiding in de interieurbouw planmatig en accuraat kunnen werken communicatieve kwaliteiten en stressbestendige persoonlijkheid leeftijd lussen 25 en 30 jaar EDRETC0 ADVIESGROEP Wij bieden een informele werksfeer met veel ruimle voor creativiteit en ontwikkeling. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u lol 10 dagen na hel verschijnen van dit bind richten nan Euretco N.V., afdeling Personeel Orgnnisnlie, l.o.v. Ria van der Westen, Postbus 3254,4800 ME Breda. Voor informatie kunt u contact opnemen met Louis Sjouwerman, munager Bouw Interieur, telefoonnummer (076) 5 78 5612. De Eurefco-groep is een moderne retaflorgnntsoffe die zkh richt op zelfstandige ondernemers in de detailhandel In de non-food- brandte. Bij Euretco NI zijn ruim 700 medewerkers werkzaam. De omzet van Euretco bedraagt 1,4 miljard gulden en het aantal aangesloten ondernemers meer don 2.100. De Euretco-groep opereert in een business unit-structuur, waardoor slagvaardig in de vele specifieke branches wordt opgetreden. Gebaseerd op de ervaring van drie generaties is RIJPERT aannemingsbedrijf gegroeid tot een succesrijke middelgrote bouwonderneming voor verbouw en nieuwbouw van wonin gen, kantoren tot bedrijfshallen etc. Van schetsvoorstellen tot en met turnkey opleveringen. Wij komen graag in contact met sollicitanten voor de volgende functies Deze aannemer heeft het nivo van HTS bouwkunde, is omstreeks 40 jaar en is verantwoordelijk voor het gehele bouwproces van calculatie, werk voorbereiding, uitvoering en oplevering. U heeft ongeveer 10 jaar rinq opgedaan in een vergelijkbare functie. erva- De werkvoorbereider heeft ten minste de opleiding MTS bouwkunde vol tooid en de leeftijd is tussen 25 en 30 jaar. Een aantal jaren ervaring in de functie van werkvoorbereider verdient de voorkeur. Uw sollicitatie kunt u richten aan onze personeelsadviseur: t.a.v. de heer J. Olivier, postbus 177, 4920 AD Made j Telefoon/fax: 0162 - 682004. j VELGEN AUTOBANDEN Wouwseweg 86-88 Prinsenhil 7 4703 BT Roosendaal 4825 AX Breda Tel.: 0165-562626 Tel. (076) 5716060 Fax: (0165) 556253 Fax: (076) 5716161 Brabo Autobanden B.V. is in West-Brabant een I begrip op het gebied van uitlijnen en balanceren I Onze vestigingen in Roosendaal en Breda lossen I problemen op, die men elders niet aan kan. Spe- ciaal gereedschap en apparatuur, vakkennis en vooral secuur werken staan hiervoor garant. Daarnaast vervullen wij voor vele autobedrijven in West-Brabant een groothandelsfunctie. Middels I o.a. onze 1,5 uur service bezorgen wij de banden I bij deze bedrijven. Voor onze teams in Roosendaal en Breda zoeken I wij BANDENMONTEURS/BEZORGERS (leeftijd 18-35 jaar, rijbewijs B) Vooropleiding vinden wij minder belangrijk, alswel I een juiste instelling. Klantvriendelijkheid en secuur I werken staan voorop. Opleiding geschiedt binnen I het bedrijf. Wij bieden u een goed salaris, pen sioenvoorziening en winstdeling. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact op met I dhr. H. Giesberts, tel. 076-5716060. U kunt ook schriftelijk op deze advertentie sollici-j teren. Vijf uitdagendefu Caliber Logistics Europe B. V. is de Europese dochterorganisa tie van Caliber Systems, één van de grootste Amerikaanse logis tieke ondernemingen met een jaaromzet van 5 miljard gulden. Caliber Logistics is in 1995 opgestart vanuit het hoofd kantoor in Leiden en heeft nu reeds zo'n 250 werknemers, met name in het distributiecentrum Breda, in de komende jaren zullen diverse bedrijven worden opgericht in de meeste West- Europese landen. Caliber Logistics richt zich op logistiek management, maga- zijnmanagement, transportmana gement, value added services, customer services e.d. ten behoeve van grote internationale ondernemingen. Kracht van de onderneming is de internationale aanpak, de logistieke expertise en de enorme dynamiek. In verband met de groei van de onderneming zoeken wij een LOAD PLANNER CUSTOMER SERVICES COÖRDINATOR ADMINISTRATION TEAM LEADER PLANNER STORAGE CONTROLLER/ PLANNER mm m De functie Je bent verantwoordelijk voor de planning van alle inkomende goederen. Het gaat hier om tientallen trucks en containers die dagelijks moeten worden gelost en verwerkt. Je hebt contact met de trans porteurs en zorgt ervoor dat alles vlekkeloos en op tijd verloopt. Ook zorg je voor de communicatie met het warehouse personeel dat verantwoordelijk is voor de opslag. Tot slot regel je het uitgaande vervoer naar de eindbestemming van de producten in heel Europa. Je bent een zeer belangrijke schakel in dit logistieke netwerk. Je werkt in 2 ploegen en rapporteert aan de shipping supervisor. Profiel Wij verwachten van jou een opleiding op MB0/HB0-niveau aangevuld met ervaring in een planningfunctie. Je hebt kennis van de transport wereld, een goede beheersing van de Engelse taal en je kunt goed overzicht houden ook in moeilijke situaties. Je kunt nauwkeurig werken, hebt een soepele instelling en een stevige persoonlijkheid. De functie Je bent aanspreekpunt voor onze klanten voor alle voorkomende zaken. Je beantwoordt vragen en bij gewijzigde wensen van de klant zorg je ervoor dat de planning wordt aangepast (spoedorders, wijzi gingen in aanlevertijd enz.). Je behandelt klachten en zorgt ervoor dat deze snel naar tevredenheid van de klant worden opgelost. Ook geef je ver- zendinformatie aan de klant door. Profiel Wij vragen van jou een opleiding op MB0/HB0- niveau. Ervaring is niet vereist, maar we stellen wel hoge eisen aan je communicatieve vaardigheden. Je moet zeer klantgericht zijn, makkelijk met men sen kunnen omgaan, goed kunnen luisteren, over geduld en tact beschikken maar ook slagvaardig en snel kunnen reageren. Tot slot beheers je de Engelse en Duitse taal. De functie Je geeft leiding aan een team van 4 enthousiaste medewerkers waarmee je samen verantwoordelijk bent voor de controle van vervoersdocumenten, invoer van productinformatie in het warehouse management systeem, het verzorgen van uitgaande vervoersdocumenten voor internationale transpor ten en het geven van andere administratieve ondersteuning. Bij uitzonderingen neem je beslis singen over de te volgen aanpak. Profiel Naast leidinggevende vaardigheden verwachten wij van jou een opleiding op MB0/HB0-niveau en een meerjarige administratieve ervaring met name in de vervoerssector. Je beheerst de Engelse taal en bij voorkeur ook de Duitse taal goed. Je kunt zeer nauwkeurig en systematisch werken. De functie Je plant alle warehouse-activiteiten voor één van onze grote klanten en stemt de inkomende goede renstroom en de uitgaande orders af met de load planners van de shipping afdeling. Ook ben je ver antwoordelijk voor de voorraadbewaking. Hiervoor maak je gebruik van het warehouse management systeem. Profiel Je hebt een opleiding op MB0/HB0-niveau en ervaring in een warehouse als voorman of als planner. Je hebt kennis van picking methodes en een goed analytisch inzicht. Tot slot kun je zeer nauwkeurig werken en goed met mensen omgaan. Profiel Je hebt een opleiding op MB0/HB0-niveau en ervaring in een warehouse als voorman of als planner. Ook heb je inzicht in picking methodes en een goed analytisch inzicht. Tot slot kun je zeer nauwkeurig werken en goed met mensen omgaan. 9H De functie Je bent verantwoordelijk voor de afstemming van de administratieve voorraad met de fysieke voor raad en grijpt in bij systeemstoringen. Dit houdt onder meer in dat je in het magazijn product- controles uitvoert. Je signaleert daarbij problemen en doet voorstellen om deze op te lossen. Je bent verantwoordelijk voor de afstemming van inkomend en uitgaand transport voor één van onze grote klanten en je plant de warehouse activiteiten hiervoor. Sollicitatie Als één van bovenstaande functies je aanspreekt en indien je aan de eisen voldoet, stuur dan je sollicitatie brief (o.v.v. de functie in de linkerbovenhoek) met c.v. binnen 10 dagen aan: Caliber Logistics Breda, Postbus 3603,4800 DP Breda, t.a.v. de heer D.J. Hendriks, Human Resources Manager, tel. (076) 530 61 19. Wij bieden je een uitdagende functie in een groeiend bedrijf, met een goede werksfeer en een interessant arbeidsvoorwaardenpakket. caliber voordeligste winkel voor geluid, licht voor optimale c iechosstraat 14 Breda/Princenhage 1 Vindt u het gek dat Hans Gillhaus jn Alkmaar de laatste pannen'op het dak van zijn pensioengebouw qaat leggen en niet in Breda? Ik piet Vorige week al uitte ik hier de veronderstelling dat het John Peek misschien allemaal een beet-, je te veel aan het worden is. Nou hoef ik niet altijd mijn gelijk te hebben, maar de voorzitter in kwestie heeft ditmaal zelf zijn ui terste best gedaan om die opvat ting te onderschrijven, en da's, voor de verandering, meegeno- men. Dat hij Graham Arnold met tegen kan houden,'daar kan hij weinig aan doen. Die speelt sowieso zijn laatste seizoen in Breda, en het zou hem alleen maar beter uitko men als ie die retour-tickets naar Adelaide, die al lang klaar liggen voor de winterstop, om kan ruilen voor enkeltjes. Dan neemt-ie zelf in die prachtige 'Sailing City' een retourtje Tokyo, in het upper-deck van de JAL-Jumbo, betaald door de club. En terwijl me vrouw Arnold, die toch al barst van de heimwee, met de koters lekker in de Australische zon blijft, gaat-ie zelf in Japan in een paar maanden een miljoen netto ophalen, knappe jongen die hem tegenhoudt, maar mis schien zie ik dat wel ver keerd. Het was dus een beetje ongelukkig dat, uitgere kend op het moment dat Arnold terugkwam met een winnende wereld goal, die Japanner met die dikke portemonnee op de tribune zat. Extra lullig was dat Peek op dat moment op zijn minst al kon .vermoeden dat-ie van Abdellaoui af was, terwijl hij niet wist of-ie daar blij mee moest zijn of niet. Die puberstreken van Yassine kan iedereen missen in Breda, maar als-ie wat sneller vol wassen geworden 'was, alleen maar had gedaan wat-ie heel goed kan en da's heel goed voet ballen, dan was de toestand bij NAC nu al een stuk beter ge weest. Soit, Yassine gezien, Arnold mis schien, wat nou? Volgens mij is het die Japanner geweest, ook niet gek, die het afgelopen week einde onder het genot van een warm glas saké het woord''Gill haus' (hoe zou een Japanner dat uitspreken?) heeft laten vallen. Dus riep Peek de volgende dag al dat NAC rond was met Gillhaus. Terwijl Gillhaus in hetzelfde stuk- kie zei, als journalist bel je zo'n speler natuurlijk even, dat hij rus tig af wilde wachten. Want hij had wel wat andere opties, maar van een aanbieding van NAC wist-ie niks. Dat hadden we nou niet mo gen doen, tikte meneer Peek ons een dag later pissig op de vingers, want dat telefoontje van De Stem naar Japan had daar voor onrust gezorgd en nou zat hij met de ge bakken peren. Zo'n stomme op merking maak je alleen maar als je zelf weinig rust in je hoofd hebt, lijkt mij, en intussen maken wij zelf wei uit,wie we wel en wie we niet bellen. Maar misschien houdt "ij u met zijn allen liever zelf hoogstpersoonlijk door de tele foon voor de gek als wij hém ook net meer mogen bellen. Daarmee was de gekkigheid nog n|et op. In het interview hiernaast wraakt Peek het taalgebruik van Willem Rijsbergen, af en toe inder daad lekker bot, dat volgens hem met altijd even slim geweest is. Nou vraag ik u! Heeft u de krant van gisteren goed gelezen? Daar- !n 2e9t-ie zelf dat-ie niet van plan B om nog langer op Gillhaus te blijven wachten en dat het tijd wordt dat Gillhaus zijn keutel eens «at vallen. Wat is dat voor een zootje daar?, aacht Gillhaus. Ik krijg maar am- Per een dag bedenktijd van een uub die tegen de degradatiezone Mnangt. Gorter en Mukanya hebben ze vier maanden geleden 's de aankopen van het jaar ge- Wxnteerd, en die zijn naar het weede verbannen. Intussen ver- /;!ïen ze urt en'9e en beste "wpoot en de andere spits die ik °uig heb om uit de verf te ko- F ,s na deze week ook pleite, tu burft dat voorzittertje al na u/j ?en te ze99en dat het tijd hnitdat m'in keutel laaPval- «o? Sodemieter op... Poor een raad voor J°hn ann iL00rtaan even de billen te- L, als er'weer zo'n keutel ter at' Da s voor iedereen be- Léon Krijnen

de Stem | 1996 | | pagina 34