DE STEM P E O IM E E L Verbrueee VOORMAN-DAKBEDEKKERS DAKSEDEKKERS LEERLINC-DAKBEDEKKERS Revere Transducers Europe ér uw baan als filiaalleidster EJ PLANNINGSFUNCTIONARIS (m/v) Commercieel medewerkers E 31 verkoopadviseur m/v MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE U zorgt dat onze bank perfect op koers ligt Unique uitzendburo DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Eerste Spuiter (m/v) Voorbewerker (m/v) ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERKER BALIE M/V Dakbedekkingen B.v. (interne opleiding mogelijk) Rabobank Terneuzen-Axel uon nlphen breda Burmanje Brenders Financiële dienstverleners voor een combinatiefunctie van zowel binnen- en buitendienst m/v de vrouw haar mode DE STEM Cc Costa Rica hoopt toeristen te lokken, maar geen massabe stemming te worden. Het wil zijn natuur openstek der haar te laten vernie het regenwoud te behou moeten we geld verdien Natuurliefhebber én zor der zijn welkom. Zes da antwoord' het bos in, vi; 'ongegeneerd' luieren aa Gastvrij DE STEM ZATERDAG 7 DECEMBER 1996 X 51 Autoschade van den Dungen BV is als FOCWA-Gaiantiebedrijf een modem, goed geoutilleerd schadeherstelbediijf bestaande uit een enthousiast team van autoschadespecialisten. Het traditionele schadebe- drijf werkt nauw samen met zusteronderneming Deuk Lak "techniek BV dat zich toelegt op nieuwe, revolutionaire en besparende hersteltech nieken zoals uitdeuken-zonder-spuiten (o.a. hagelschade) en professio nele reiniging van lakken. Door uitbreiding van de traditionele aktivitei- ten zijn wij op korte termijn op zoek naar een ervaren alsmede een Wij bieden een interessante, afwisselende baan in vast dienstverband met een prima salaris en dito secundaire voorwaarden. Voor meer informatie over deze beide vacatures kunnen geïnteresseer den zich wenden tot mevrouw A. Schaap, telefonisch bereikbaar via (0162) 424554 of schriftelijk via Postbus 290, 4900 AG Oosterhout NB. TO»j|HERSTEL PROFILE St REPAIR Autoschadeherstel I] Industrieel spuitwerk Reclamebelettering Uitdeuken zonder spuiten j Profile Caravan Repair STICHTING HUISPITAAL is een door de overheid erkende organisatie voor thuiszorg en kraamzorg in Noord-Brabant. Door een steeds toenemende vraag naar thuiszorg zoeken wij op korte ter mijn, ter versterking van het huidige team een Tot de taken van een planningsfunctionaris behoren: - het plannen van diensten; - het inzetten van uitvoerend medewerkers; - het onderhouden van contacten met uitvoerend medewerkers en cliënten; - het uitvoeren van achterwachtdiensten. Van onze toekomstige medewerker verwachten wij dat hij/zij: - ervaring heeft in de thuiszorg; - ervaring heeft met planning; - klantgericht is; - kan werken onder hoge druk; - beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk; - zowel zelfstandig als in een team kan werken; - een verpleegkundige opleiding heeft, bij voorkeur op HBO-niveau; - woonachtig is in de regio Oosterhout. Wij bieden u: - een prettige werksfeer; - een contract van 60%, met uitgroeimogelijkheden; - een arbeidsvoorwaardenpakket volgens de C.A.O.-Thuiszorg. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij met belangstelling tegemoet en kunt u tot uiterlijk 16 december 1996 sturen naar Stichting Huispitaal, t.a.v. de heer M. Schrauwen, Mathildastraat 38, 4901 HC te Oosterhout. Verbrugge Assurantiën B.V. is een groeiend, middelgroot assurantie kantoor met haar werkgebied in geheel Midden-Brabant. Onze dienstverlening staat op een hoog peil. Binnen ons team is op korte termijn ruimte voor: Functie-informatie: - aannemen van de telefoon - maken van afspraken voor de buitendienst - verzorgen van adviezen en offertes - verzorgen van de assurantie-administratie (met name motorrij tuigen) - schade-afhandeling (met name motorrijtuigen). Functie-eisen: - HAVO/MEAO-diploma Assurantie B-diploma - dienstverlenende instelling - leeftijd tot 25 jaar - ervaring met tekstverwerking - goede kennis en uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal - wonend bij voorkeur in een straal van 10 km. Wij bieden u een boeiende, zelfstandige baan met een goede salariëring en goede toekomstperspectieven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Verbrug ge, telefoon 0162-512924. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Verbrugge Assurantiën B.V., afd. Personeelszaken, Gangboord 2 te 4941 RE Raamsdonksveer. ASSURANTIËN BV aT 9a lid nva Raamsdonksveer UDO Dakbedekkingen B.V. is een organisatie die zowel natio naal als internationaal werkzaam is op het gebied van bitu mineuze en kunststof dakbedekkingen. Ter uitbreiding van ons huidige bestand zijn wij met spoed op zoek naar; Uw brief met uw c.v. en werkervaring kunt u richten aan: UDO Dakbedekkingen B.V. T.a.v. dhr. H.E.S. v. Haagen, Postbus 295,4940 AC Raamsdonksveer. Tel. 0162-518510. manager bedrijfsvoering m/v In Midden Zeeuws-Vlaanderen, met de gemeenten Terneuzen en Axel, ligt het kanaal Terneuzen-Gent, dat de economische motor is voor de streek, waar ongeveer 45.000 mensen wonen. De haven en de langs het kanaal aanwezige indus trie vormen ook het bestaansrecht voor veel bedrijven in het MKB. Door de op handen zijnde aanleg van de vaste oeververbinding onder de Westerschelde zal de bedrijvig heid alleen nog maar toenemen. Dat betekent dus ook weer werk aan de winkel voor de Rabobank Terneuzen-Axel. Want behalve in de agrarische sector en de binnen vaart, heeft de bank inmiddels ook een groot marktaandeel in het MKB. In de particuliere sector is de bank marktleider. Om alle klanten opti maal te kunnen adviseren, zijn een solide organisatie en een welover wogen beleid een noodzaak. Dus zorgt u er als manager bedrijfsvoe ring van de Rabobank Terneuzen- Axel voor dat alles binnen de bank gesmeerd loopt. U zorgt dat de financieel-economische positie van de bank goed is en dat de infra structuur en de proces- en facilitaire ondersteuning perfect functioneren. Maar vooral ook volgt u het beleid van de bank met een kritische geest. Waardoor u in staat bent een bepalende bijdrage te leveren binnen het managementteam, dat u samen met de directeur en de drie commercieel managers vormt. U bent een bron van inspiratie voor de enthousiaste medewerkers aan wie u leiding geeft. Daardoor bent u gezamelijk in staat om de stafafdeling bedrijfsvoering tot een hoogwaardig en resultaatgericht onderdeel van de bank te maken. U hebt een opleiding op hbo-niveau, aangevuld met relevante vaktech nische studies. Om uw management kwaliteiten kan niemand heen, terwijl u ook de nodige kennis hebt op het gebied van financiële sturing en procesondersteuning. U analy seert uitstekend en bent klant- en resultaatgericht. U bent enthousiast, flexibel en bezit overtuigingskracht. U neemt graag het initiatief, voelt mensen goed aan en bent makke lijk in de omgang. Bovendien wilt u in uw werk naast uw denktalent, vooral ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de directeur van de bank, de heer ing. C.H.M. van Waes, telefoon (0115) 67 65 04. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen eveneens aan de directeur, de heer ing. C.H.M. van Waes, Postbus 22, 4530 AA Terneuzen. FOOD EN N0N-F00D VOOR HORECA EN GROOTVERBRUIK Franse Akker 23 - 4824 AL Breda - Telefoon 076-5417720 Wij zijn een regionale bezorggroothandel met een breed pakket food en non-food producten voor horeca en grootverbruik. Service, kwaliteit en persoonlijke benadering zorgen voor een voortdurende groei van ons bedrijf. Voor onze afd. verkoop zoeken wij een: De functie: Het bezoeken van bestaande en nieuwe relaties. Het promoten van ons assortiment. Functie-eisen: Opleiding op middelbaar niveau. Leeftijd 28 tot 30 jaar. Commercieel inzicht. Ervaring in soortgelijke functie. Wij bieden: Een aantrekkelijke baan en een prettige werksfeer. Een neutrale personenwagen van de zaak. Een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. <j Sollicitaties aan de directie van bovengenoemde B. V. a zoekt voor haar relatie Uw activiteiten zullen gericht zijn op met name de particuliere markt. U beheert de bestaande relaties en breidt deze uit. Wij vragen van u minimaal MBO-niveau aangevuld met Assurantiën B. Uw leeftijd is maximaal 35 jaar. Daarnaast vindt u het geen probleem om enkele avonden per week te werken. Indien u aan bovengenoemde eisen voldoet, dan nodigen wij u uit om maandag 9 december a.s. telefonisch contact op te nemen met Annegrén van Bladel, telefoon 013-536 79 50. Unique Uitzendburo, Juliana van Stolbergstraat 16,5038 AM Tilburg. Revere Transducers Europe te Breda is een internationaal georiënteerde on derneming met vestigingen in Duitsland, Engeland en Frankrijk. Revere Trans ducers Europe heeft een leidende positie op de Europese markt verworven en levert componenten aan bouwers van weeg-, doseer- en procescontrolesyste men voor de proces-, voedingsmiddelen- en chemische/petrochemische indus trie. De onderneming maakt deel uit van een Amerikaanse groep, wereldwijd een van de grootste onafhankelijke producenten van sensoren (krachtopnemers) voor ijkwaardige weegsystemen en andere industriële toepassingen. Voor onze afdeling administratie zoeken wij met ingang van 1 januari 1997 een Voor deze veelzijdige fulltime functie zoeken wij een kandidaat, die beschikt over: 1,: r-3W tfn «.l'-n;1 een MEAO-BA- of MBA-diploma en/of studerend voor SPD goede kennis.van Engels en Duits -.v,r w-i enkele jaren werkervaring bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking een voorkeur voor het werken binnen een enthousiast team bekendheid met Triton 3.1 van Baan is een pre. U bent tezamen met een collega verantwoordelijk voor de uitvoering van diverse uiteenlopende taken zoals: gegevensverwerking van de totale financiële administratie voorbereiding van de maandrapportage ten behoeve van ons Amerikaans moederbedrijf assistentie bij het beheer en gebruik van ons computersysteem. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Revere Transducers Europe B.V., Postbus 6909, 4802 HX Breda, t.a.v. de heer J. Meulemans, bij wie u even tueel ook telefonisch informatie kunt inwinnen. Telnr. 076-54807Ó3. MISS Miss Etam biedt honderdduizenden vrouwen elk seizoen weer een actueel beeld van de mode. De keus is ruim. De collecties zijn zorgvuldig samengesteld. Draagbare, moderne mode met kwaliteit tot in de details. Met daarbij altijd een passend advies. Want de klant krijgt bij Miss Etam de aandacht die zij verdient. Met meer dan honderd goed verzorgde filialen in het hele land bieden we bovendien vele vrouwen een goede baan. U kent ze wel, de vrouwen die hun klanten met raad en daad terzijde staan. Vrouwen, aan wie je kunt merken dat ze plezier hebben in bun werk. Ze zijn goed opgeleid: ze weten wat mode is, ze weten wat service is. Een filiaalleidster is een actieve jonge vrouw die met een klein team van medewerksters haar 'eigenfiliaal runt. Ze geeft leiding aan circa acht verkoopsters en ze werkt actief mee. Ze zorgt voor een opvallende presentatie van het Miss Etam modebeeld. Ze is verantwoordelijk voor de administratie, de voorraden en het budget van het filiaal. Bent u die modieuze vrouw van zo'n 25 jaarl Met leidinggevende ervaring, liefst in de mode. Met een zakelijke instelling, gevoel voor service en organisatietalent. Dan bent u misschien de ideale filiaalleidster voor ons filiaal in Bergen op Zoom. Heeft u belangstelling voor zo'n veelzijdige en boeiende baan? Schrijf dan aan Miss Etam B.V, Postbus 101, 2700AC Zoetermeer. I s S Praktisc (hoofdst inwoner Nederla land, me een droc nat seize laatste f zonnige middage tempera Betaalm de dollai In Nede perkt aa aan naa is Arke, tour als Door Twan van den Brand Het snoetje is gebrons zijn parelwit, de zwart. Het meisje, z< of acht zijn, gluurt uit het vens en smeekt met een betoverende 1 dacht van de fotograaf, die eigen tograaf is en slechts een kapotte buik heeft. Het is rumoerig in de basisschoo nilla. Door de open ramen klir kinderstemmen. Ze dringen elk binnen. Buitenlands bezoek leidt af van het schoolbord, waarop legd hoe cirkel, rechthoek en vie zien. En hoeveel biljetten van 100 van 5000 colónes passen. De openbare school in Turrialba bouwd - telt meer dan 1000 leer ochtend hebben de jongsten les, ouderen. Allemaal zijn ze gest blauw-witte uniform van Jenaro is goedkoop zo'n uniform. En het sen arm en rijk wordt in elk geval kleding geïllustreerd. In de pauze dromt de luidruehti men in het overblijflokaal om (o de regering) rijst en vruchtensaj ren. Wie een zakcentje heeft, kan recht in het snoepwinkeltje van t Het bezoek aan Jenaro Bonill noodgedwongen verpozing in 1 verwachts aangenaam. De slechte weg - die kwalificatie statement - heeft tot autopech e oponthoud geleid. Maar het eerl siasme van de lokale schooljeugd lijk. En de deuren zijn door de bil se ook al met een vriendelijke lac gen. Dit is immers gastvrij Costa Even tevoren heeft gids Zarah vendien een heldere en onderhou geven over de Costa Ricaanse ec haar gast voor een paar pakken 1 naam exportprodukt van het laiu selijke groothandel binnenschoo hers én inwoners bedient. Kan iedereen hier kopen Zarah ..Jazeker." He winkelier hiernaast of echt al ..Iedereen." Maar die winkelier zal zijn spul prijziger moeten maken om ooi verdienen ..Jazeker," 9a°t er dan in 's hemelsi tets bij hem kopen? Zarah kijkt verbaasd. „Iederee een bestaan hebben?" Bureaucratie ,Clst? Rica is een land van gels. Het heeft in Carlos Roes gen minister van toerisme, die ,j®e!-mogelijk terugkeert I T; "°e bureaucratie, dat tratie." Tussen toekan, papegaai va^xr1 Paddert ook Harrie Nederlandse komaf, die T i rare es ni naar is mi en Bod e van

de Stem | 1996 | | pagina 30