kf ef Patstelling Feyenoord en KNVB DE STEM Ook amateurs tegen snelle wijziging van KNVB-statuten 0.^0^League Kaïmond Burgman van de hemel in de hel Kuip krijgt finale van Europa Cup II ureau 323 F [LX club wacht op uitspraak Hof Becker treft Henman in halve finale ter-Tazelaar UITSLAGEN [erkers ïr WTB i/v IOO.- izing -HOUT - ZONWERING Winnaar van World-Cuptoernooi Taegu in eerste ronde Antwerpen uitgeschakeld Twee Nederlandse deelnemers tw i Trw li 1*111 05 11 mii ,2 SPORTNIEUWS KORT Costa dient aanklacht in tegen Weah Matige start Muntz in Nieuw-Zeeland Beroep Willem II tegen schorsing Kolkka District Zuid II wil commissie UEFA wil transfersysteem jeugdspelers SCHAKEN X 62 nan of vrouw die jroductiewerk op let op met Mare en opleiding MTS ben wij in de regio I leuke zaterdagjob ■die. Ben je gemoti- ie neem dan contact iana de Koning. een veiligheid-I- 'aspoort Laat je dan bben wij misschien naar Heidi I schoonmaak dan nog een leuke ent. Bel voor meer vijle. „aat je dan toch snel nsdag of donderdag nkort wel de juiste je paspoort en 7 AA Temeuzen 5538 UW EXACT SOFTWARE CENTRE MET MAATWERK OPLOSSINGEN fcchtiging, wit, okt. '92 BV, zen, telefoon 0115-618500 Sport Van onze verslaggever Zeist - Niet alleen de topclubs, ook een ruime meerderheid van de clubs in het amateurvoetbal zijn gekant te gen haastige statutenwijziging van de KNVB- In de bondsvergadering van de KNVB hebben de amateurs de helft van de stemmen. De voorgestel de statutenwijziging om zodoende de televisierechten volledig eigendom te maken van de voetbalbond lijkt daarom op korte termijn niet haal- baar. De landelijke bond van amateurclubs (LBA) wil eerst advies van de regle- mentscommissie. „Als nu de instemming van de amateurs nodig is, had dat in februari ook moeten gebeuren toen het betaald voetbal met het contract met Sport7 instemde," zegt Hennie van Oorschot, voorzitter van de LBA. „Wij willen eerst de consequenties ken nen, inzage in het contract hebben voor dat we akkoord gaan. Als de reglements commissie tot de conclusie komt dat ook het amateurvoetbal is gebonden, moet de beslissing van februari die door het be taald voetbal solo is genomen, eerst wor den teruggedraaid." Het amateurvoetbal is in de tv-kwestie betrokken geraakt doordat de president van het gerechtshof in Amsterdam vori ge maand in een tussenarrest van een door Feyenoord aangespannen rechts zaak vaststelde dat de tv-rechten van 1 thuiswedstrijden in beginsel aan de club en niet aan de bond toebehoren. Het ge rechtshof bepaalde bovendien dat de KNVB eerst de statuten moet aanpassen alvorens op 20 december uitspraak te doen. De statuten van de KNVB hebben be trekking op zowel amateurvoetbal als sectie betaald voetbal. Die omweg blijkt nu een handicap doordat de amateurs dwars liggen. Zeven van de negen dis tricten volgden het advies van de LBA en stemden tegen het voorstel van de statu tenwijziging. De dertig afgevaardigden amateurvoetbal in de bondsvergadering zijn daardoor in meerderheid gebonden op 16 december tegen statutenwijziging te stemmen. „Aan de hele affaire zitten zoveel haken en ogen dat het ons beter lijkt de zaak vooruit te schuiven en eerst goed te on derzoeken. Wij kunnen het ook niet meer overzien," aldus Van Oorschot, die te vens een van de dertig bondsafgevaar- digden is. Met dat standpunt komen de amateurs tegemoet aan de wens van de topclubs. Ajax spande inmiddels een kort geding aan dat dinsdag dient met het doel be sluitvorming over statutenwijziging op korte termijn te voorkomen. Morgen zal het onderwerp vermoedelijk ook aan de orde komen op een vergade ring betaald voetbal waarin voorzitter Staatsen de vertrouwenskwestie stelt. „Als ik de situatie in Zeist een beetje taxeer, heb ik het gevoel dat er een bom onder het sectiebestuur ligt en dat het zaterdag wel eens kan ontploffen. Ik kijk er al niet meer van op wanneer Staatsen en Groenenboom opstappen," aldus Van Oorschot. Hoek-Tel. 0115-441447 S 1 B VERVOLG VAN VOORPAGINA j Door de patstelling wacht Feye noord op de definitieve uitspraak i van het Amsterdamse gerechts- I hof op 20 december. In een tus- irrest wees het Hof de rechten van rechtstreekse televisieuitzen- dingen van voetbalwedstrijden in j beginsel toe aan de thuisspelende dubs. President J. Willems wilde bovendien Feyenoord en de KN VB de tijd gunnen tot een verge- lijk te komen, „Tijdens de onderhandelingen," aldus Feyenoord-voorzitter Van den Herik, „hebben wij rekening gehouden met het feit dat de KN VB verplichtingen was aange- gaan met Sport7 en vanuit die basis proMÖi 'èfeki oplossing te" vinden. Ik had het idee dat we het i in hoofdlijnen eens waren." „We willen het contract met Sport? in de eerste drie jaar vol- "ig in tact laten en gaan ak- j koord dat een commissie zou gaan onderzoeken hoe hoog de compensatie voor de laatste vier I contractjaren zou moeten uitval- I ten. Na zeven jaar waren wij dan volkomen vrij de uitzendrechten zelf te kunnen exploiteren." „Ook wilden wij maximaal 25 I procent van de tv-inkomsten af staan aan de KNVB, zoals dat ge- _eldwas tijdens de NOS-perio- de. De onderhandelingen liepen echter spaak toen de KNVB bo- I ven die 25 procent nog een extra 1 collectieve regeling wüde voor de I bezoekende clubs. Terwijl wij vinden dat als de KNVB het recht I op vrij onderhandelen erkent, de bond ook de clubs de vrijheid moet geven om dat zelf te doen." Het Bestuur Betaald Voetbal is zeer teleurgesteld over de uit komst van het overleg met Feye noord. Het bestuur stelt vast dat het na vier bijeenkomsten en in tensieve pogingen tot een verge lijk te komen terug bij af is. De voornaamste reden is dat Feye noord naast een financiële rege ling onverkort aan haar princi piële eis vasthoudt, nl. het exclu sieve en onbeperkte recht op ex ploitatie van live- en integrale uitzending van thuiswedstrijden. Feyenoord stelde nadrukkelijk dat alle opbrengsten, uitgezon derd een bijdrage van maximaal "25 procent, bij de thuisspelende club terecht horen te komen. Zo'n regeling is volgens het bestuur Betaald Voetbal naar de andere (uitspelende) clubs en spelers toe onverdedigbaar. Daarentegen was het bestuur Be taald Voetbal bereid een substan tiële herverdeling van de midde len ten voordele van de grote clubs op termijn te verdedigen. Het bestuur zal over het verloop van de besprekingen en de in houd ervan vanochtend schrifte lijk rapporteren aan de achter ban. Het resultaat van het overleg met Feyenoord en de consequenties ervan zullen morgen tijdens de algemene vergadering betaald voetbal worden besproken. Op die vergadering wil het bestuur een wijziging van de statuten voorstellen. Boris Becker haalt vernietigend, uit in zijn partij tegen Jakob Hlasek. München (dpa/rtr) - Zestien jaar was Boris Becker toen hij voor de eerste keer tegenover Jakob Hlasek op de baan stond. In Bazel met een wild card. Becker verloor kansloos. Het was zijn enige nederlaag te gen de Zwitser van Tsjechische origine in zijn loopbaan. Gisteren stond hij in de Olympia Halle voor de achtste en laatste keer te genover Hlasek. Becker won in 58 minuten met 6-4 6-1 en bereikte moeiteloos de halve finales van de Grand Slam Cup in München. Voor Hlasek betekende de partij zijn laatste in zijn loopbaan. Hij was kort voor de Grand Slam Cup gestopt, was al met skiva kantie maar keerde door de vele afzeggingen nog één keer terug op de baan. Het werd een lucratief tussen doortje voor de nummer 75 van de wereld. Hij verdiende in Mün chen dik 425.000 gulden in twee partijtjes. Becker werd door de overwin ning zeker van 681.250 dollar, in clusief de premie van 250.000 dollar voor de winst van de Au stralian Open. De 29-jarige Duit ser is op weg naar de hoofdprijs van 1,875 miljoen dollar. In de halve eindstrijd staat hij tegen over Tim Henman, ook al een in valler. De door Siemerink beoog de dubbelspelpartner versloeg MaliVai Washington in twee sets, 7-6 6-3. Washington gunde Krajicek dinsdag drie games, 6-2 6-1. De Hagenaar kreeg gisteren van toemooi-voorzitter Beauvois het verwijt zijn sportieve plicht niet vervuld te hebben. Net als Agassi die zich even simpel door Wood- forde van de baan liet slaan. „Die jongens zijn hun verplichtingen tegenover de betalende toeschou wers niet nagekomen," vond Beauvois. Over Hlasek was hij tevreden. Dat de Zwitser de 9000 toeschou wers in de niet-uitverkochte hal niet kon boeien, nam Beauvois op de koop toe. Tenslotte lagen de rackets van de Zwitser al op zol der. Hlasek won in zijn carrière 5 toernooien en 20 dubbeltitels. Zijn verdiensten stegen door de marken van München net boven de 6 miljoen dollar. München. Grand slam cup, 10,2 miljoen gulden. Kwartfinales: Becker (Dui) - Hlasek (Zwi) 6-4 6-1, Henman (Eng) - Was hington (VSt) 7-6 6-3. let kan leiden tot compü- f problemen met de nieren- blindheid en slechtziendhei ireld? h over diabetes. Onderzoek Fnende complicaties, ietes-onderzoek. Geef het foor Henk Mees ffiirich - Halverwege het Eu- jfopa Cup-seizoen is Neder- I land al zeker van een plaats hij de beste acht landen die I volgend seizoen een tweede I deelnemer aan de Champions I League krijgen. De rangorde I wordt pas aan het eind van I net seizoen definitief opge- J maakt, maar Nederland is dit I seizoen niet meer uit de top- 1 acht te verdringen. I Nederland gaat als nummer vijf winter in. Griekenland, nu nog j nde, is de eerste concurrent apv kan met hekerwinnaar Athene als enige resterende Meinemer Nederland niet meer achterhalen. Daarvoor is de pun- en-voorsprong van Nederland veelte groot. Wassende verschijning in de 1 'P-acht is Turkije (achtste), dat oensdag zijn laatste twee deel nemers kwijtraakte. Ook de jaarna geposteerde landen Oos- !n en Rusland doen dit sei- ukt meer mee. Griekenland lnw« 'met Anderlecht in het L, Cup-toernooi) kunnen lp»6? fe^ Turkije nog passeren Itirj, 'eggen op een tweede I i» k voor de Champions League I net volgend seizoen. Ink, ,§emeld wordt de cham- li: ns League uitgebreid; van zes- L naar 24 deelnemers. De acht I. ers twee moeten zich via l«n voorronde in augustus plaat- Iwn anvoerder is Italië, dat In d ®ev°lgd door Frankrijk. |Sei ®eeste punten in het lopende vverden verzameld door lldje nse dubs, gevolgd door Tur- Door Hein Groothuis Antwerpen - Van de hemel in de hel. Raimond Burgman kan er sinds gister middag over meepraten. Bijna drie weken geleden vierde de 32-jarige ho- reca-ondememer uit Baam de groot ste triomf uit zijn biljartcarrière door op eclatante wijze het wereldbeker toernooi in de Zuid-Koreaanse stad Taegu te winnen/Gisteren vloog de slanke stylist er in de World-Cupwed- strijd in Antwerpen in de eerste de beste wedstrijd uit. Tegen een kwalifi catiespeler, de 27-jarige Belg Eddy Leppens. Het gebeurde in een passen de omgeving, pp een kelderverdieping van het Sofitel. Raimond Burgman, die met 2-3 (15-10 6- 15 8-1515-10 14-15; 1.318 en Ï.477) onder uit ging, nam zijn nederlaag gelaten op. „Het hoort bij de sport. Het is pas de eerste keer dat ik in de eerste ronde van een we reldbekerwedstrijd verlies. Dat valt dus nog wel mee na zoveel jaar. Ik doe tenslot te al vanaf '90 mee. Ik zou wel de pest in hebben gehad als ik door slecht spel zou hebben verloren. Maar dat was niet het ge val. Ik heb niet echt goed, maar wel gede gen gespeeld. Anders had ik ook geen ge middelde van 1.6 na vier sets gehad. Alleen de vijfde set was wat minder. De eerste en de vierde set heb ik goed gewonnen. In de derde en vierde set had ik geen kans door dat hij hoge series (respectievelijk 10 en 9) scoorde. In de vijfde set was het stuivertje wisselen. Hij miste op het laatst een bal op verschrikkelijke wijze. Hij ging er ver naast, maar er bleef niks liggen. Ik kreeg echt een onmaakbare bal. Ik probeerde toch het beste ervan te maken en er volgde een klos, die ik wel verwacht had. Er bleef een driehoek voor hem over en toen was het gebeurd. Je kunt zeggen dat de geluk kigste gewonnen heeft, maar misschien Raimond Burgman kan weer naar huis. was het over het geheel genomen wel te recht. Hij speelde goed en dan is het zo dat er net een beetje meer lukt dan anders. Zo heb ik wat mazzel gehad in de Masters en in Taegu." De nederlaag van Burgman, die in totaal twee matchballen onbenut liet, maakte eens te meer duidelijk dat de top steeds breder wordt. „De loting is daar door superbelangrijk. Ik tref hier een goe de speler als Eddy Leppens. Torbjörn (Blomdahl) heeft het daarentegen zo ge troffen, dat hij eigenlijk al met een been in de 'halve finale staat. In Taegu had ik ook al een zware loting. Eerst een taaie Kore- -- a FOTO HENK THEUNS aan en vervolgens Jaspers, Kostistansky, Blomdahl en Sang Lee. Hopelijk zit het mij in Istanbul in het laatste toernooi eens mee. Daar belooft het superspannend te worden. Onderhand zit alles weer dicht bij elkaar in de stand voor de wereldbeker. Het is meer open dan in andere .jaren. Maar afwachten hoe het daar gaat. Plan nen kun je toch niks," aldus Burgman, die vorig jaar voor het eerst een compleet we- reldbekercircuit afwerkte. De tegenstander, die Burgman pootje lap te, is een coming man in het internationale driebanden. De 27-jarige onderhoudsmon teur uit Lommei, als kadrist gevormd door Emile Wafflard en als driebandenspeler door Paul Stroobants, komt in de Neder landse eredivisiecompetitie voor Strauss uit Hoeven uit, waarvoor hij tot nu toe een moyenne scoorde van 1.320. In de minder sterk bezette Belgische competitie, waarin hij voor CTA speelt, heeft hij zelfs een ge middelde van 1.320 achter zijn naam. Het voornaamste wapenfeit van Leppens in de Nederlandse eredivisie is zijn overwinning op zijn gerenommeerde landgenoot Frédé- ric Caudron. Toevallig komen de twee el kaar in de tweede ronde in Antwerpen weer tegen. Caudron behaalde een moeiza me 3-2-zege op de Oostenrijker Christophe Pilss. Een interessant treffen in de tweede ronde is vandaag ook de confrontatie tus sen Dick Jaspers, die als geplaatste speler een bye had in de eerste ronde, en Henk Habraken. De biljarter uit St. Oedenrode, die geen kind had aan de Amsterdammer Frans van Schayk, die Jan Amouts de weg naar het hoofdtoernooi versperde, heeft het de Willebrorder in het verleden al eens behoorlijk zuur gemaakt. UITSLAGEN Antwerpen. Wereldbeker driebanden, BWA, derde toernooi: Eerste ronde: Leppens (Bel) - Burgman (Ned) 3-2 (10-15 15-6 15-8 10-15 15-14/1,477-1,318), Tuzul (Tur) - De Meyer (Bel) 3- 1 (15-7 15-12 11-5 15-13/,037-0,886), Sang Chun Lee (VSt) - Merckx (Bel) 3-0 (15-4 15-7 15-4/2,142-0,780), Habraken (Ned) - Van Schaik (Ned) 3-0 (15-11 15-10 15-9/1,363-0,937), Caudron (Bel) - Pilss (Oos) 3-2 (12-15 15-2 11-15 15-5 15- 3/1,511- 0,888), Kühl (Dui) - Peterson (Ned) 3-1 (14-15 15-6 15-7 15-6/1,053-0,618), Carlsen (Den) - Philipoom (Bel) 3-2 (15-8 3-15 13-15 15-7 15- 5/1,297-1,191), Van Manen (Ned) - Daniels (Bel) 3-1 (15-10 12-15 15-5 15-13/1,117-0,860), Stroobants (Bel) - Van Uum (Ned) 3-2 (15-13 7- 15 14-15 15-11 15-10/1,064-1,032). Programma tweede ronde: Blomdahl (Zwe) - Van Manen, Tuzul - Stroobants (Bel), Caudron - Leppens, Sang Chun Lee - Zanetti (Ita), Ha braken - Jaspers (Ned), Kühl - Sayginer (Tur)/Forton (Bel), Carlsen - Havermans (Ned)/Efler (Oos), Raymond Ceulemans (Bel) - Van der Smissen (Ned)/Ohagen (Dui). H VRIJDAG 6 DECEMBER 1996 B1 Rotterdam (anp) - De finale van de Europa Cup voor beker winnaars heeft op 14 mei plaats in de Kuip in Rotterdam. De Europese voetbalbond (UEFA) heeft dit gisteren be kendgemaakt tijdens een vergadering in Santa Cruz. De eindstrijd van de Cham pions League op 28 mei heeft de UEFA toegewezen aan het Olympiastadion in München. Het is voor de derde keer dat de Duitse plaats de finale van de Europa Cup voor landskam pioenen organiseert. Neder land wil de komende jaren graag grote finales binnen de grenzen halen, om zich voor te bereiden op het EK van 2000 in Nederland en België. De Kuip is voor de negende maal gastheer voor een finale in de Europa Cup. Het stadion van Feyenoord debuteerde in 1963 met de eindstrijd van de EC II tussen Tottenham Hot spur en Atletico Madrid (5-1). Vijf jaar later volgende op nieuw een finale van hetzelfde toernooi tussen AC Milan en Hamburger SV (2-0). In 1972 vond de eerste eind strijd van de Europa Cup voor landskampioenen in de Kuip plaats. Ajax won van Inter Mi lan met 2-0, door twee doel punten van Johan Cruijff. Twee jaar later veroverde FC Magdeburg ten koste van AC Milan in Rotterdam de EC II (2-0). In hetzelfde jaar speelde Feyenoord de finale van de UEFA beker tegen Tottenham Hotspur. De Rotterdammers veroverden de beker. In de jaren '80 kreeg de Kuip twee duels toegewezen: in 1982 de finale van de EC I tussen Aston Villa en Bayem Mün chen (1-0) en in 1985 het duel in de EC II tussen Everton en Rapid Wien (3-1). Barcelona en Manchester United speelden in 1991 tot nu toe de laatste fina le. De Engelsen wonnen toen de Europa Cup voor bekerwin naars (2-1). De clubs die zich dit seizoen kunnen plaatsen voor de finale zijn: SK Brann (Noo), Benfica (Por), Solna (Zwe), AEK Athe ne (Gri), Barcelona (Spa), Fio- rentina (Ita), Liverpool (Eng) en titelverdediger Paris Saint Germain. „We hopen natuur lijk op een mooie finale," zei een woordvoerder van de Kuip. „Barcelona tegen Liverpool bijvoorbeeld." Oporto - Jorge Costa, verdediger van FC Porto, heeft bij de poli tie in Oporto een aanklacht ingediend tegen George Weah, spits van AC Milan. De Portugese voetballer beschuldigde zijn Liberiaanse collega van het opzettelijk toebrengen van lichamelijk letsel. Na afloop van FC Porto-AC Milan zou Weah Costa een kopstoot tegen de neus hebben hebben toegediend. Costa bleek zijn neus te hebben gebroken en moet een maand rust houden. Hij eiste bij de klacht een miljoen dollar schadevergoeding. Wellington - Na de eerste ronde van het Nieuw-Zeelands Open bezet golfer Rolf Muntz de gedeelde 75e plaats. De inwoner van Meersel-Dreef legde de 18 holes van de Paraparaumu Golf Club in Wellington in 73 slagen af. Muntz was daarmee twee slagen boven par. In het met 650.000 gulden gedoteerde toernooi van de Australisqhe Tour gaat de Au straliër Mark Allen na een bijna perfecte ronde van 64 aan de lei ding. Hij heeft een slag voorsprong op Michael Long, de Nieuw- Zeelander die afgelopen weekeinde derde werd in de Greg Nor man Classic. UITSLAGEN Wellington. Nieuw-Zeelands Open. Stand na eerste ronde: 1. Allen (Aus) 64 slagen, 2. Long (NZe) 65, 3. Gow (Aus), Scahill (NZe) en Tait (NZe) 66, 75. Muntz (Ned) 73. Tilburg/Zeist - Willem Il-speler Joonas Kolkka kan vanavond ge woon aantreden tegen RKC in Waalwijk. De Fin hoorde gisteren vanuit Zeist dat hij vier wedstrijden aan de kant moet blijven na de rode prent van scheidsrechter Sterk in datzelfde duel, maar Willem II tekende tegen deze schorsing beroep aan zodat Kolkka vanavond kan spelen. Trainer Ten Cate van Sparta kreeg een voorwaardelijke straf van een duel opgelegd, omdat hij zich tij dens de wedstrijd tegen RKC handtastelijk gedroeg tegen de hulpscheidsrechter. Hij moet 750 gulden boete betalen. Ronald Spelbos en Jan Wouters, het trainersduo van FC Utrecht, zag de zelfde schorsing uitgesproken. De twee reageerden woedend toen hun club in de slotminuut van het duel met Feyenoord verloor door een omstreden strafschop. De boete voor Spelbos bedraagt 500 gulden, die van Wouters 250 gulden. Overige schorsingen, vier duels: Smits (TOP Oss), drie duels (een voorwaarde lijk): Cruden (NEC); twee duels (een voorwaardelijk): Van Zuijlen (verzorger RKC), een duel: Scheutjens (Go Ahead Eagles), Van Eekeres (Telstar 2). Weert - De scheidsrechters van het district Zuid II willen dat de KNVB en de Centrale Organisatie Van Voetbalscheidsrechters (COVS) een commissie van goede diensten benoemen. Deze com missie moet onderzoeken hoe de huidige impasse rond de vergoe dingen kan worden opgelost. De scheidsrechters in Zuid II gaan niet akkoord met een uniforme regeling voor alle arbiters in het amateurvoetbal die de COVS en KNVB onlangs hebben bereikt. Ze willen de minimumvergoeding behouden. Het komend weekeinde staken de arbiters opnieuw. Het district wil ook onderzoeken of er maatregelen mogelijk zijn tegen de scheidsrechterscommissie betaald voetbal. Deze zette een grensrechter op non-actief omdat hij de actie van Zuid II steunde. Tenerife - De UEFA wil een transfersysteem voor spelers tot 24 jaar. Met dat plan wil de Europese voetbalbond de kleinere clubs beschermen/Die zouden spelers tot hun 24e jaar moeten vastleg gen. Bij tussentijds vertrek dienen geïnteresseerde clubs een transferprijs te betalen, vanaf hun 24e zijn de spelers transfervrij. De UEFA legde het plan gisteren op Tenerife voor aan de algeme ne vergadering. Zij reageert daarmee op het Bosman-arrest van het Europese Hof. Die stelde dat spelers binnen de Europese Unie en drie daaraan economisch verbonden lidstaten (Noorwegen, IJsland en Liechtenstein) het recht van vrije arbeid bezitten. SKIËN Tignes (Fra). Wereldbeker freestyle, ballet. Vrouwen: 1. Batalova (Rus), 2. Koesjenko (Rus), 3. Magnusson (Zwe), 14. Witte. Mannen: 1. Baumgartner (Zwi), 2. Roxberg (VSt), 3. Hilpert (Zwi). Wijk aan Zee. Sonnevanck-toemooi. Negende ronde: Armas (Fra) - Wil- lemze (Ned) 1/2-1/2, Löffler (Dui) - Reinderman (Ned) 1-0, Claesen (Bel) - Bricard (Fra) 1-0, Janssen (Ned) - Jonkman (Ned) 0-1, Rogers (Aus) - Delemarre (Ned) 1-0. Eindstand: 1. Bricard, Löffler 6 punten, 3. Rogers 5 1/2, 4. Armas 4, 5. Claesen, Delemarre 4 1/2, 7. Reinderman, Willemze 4, 9. Jonk man 3,10. Janssen 2 1/2. VOETBAL Buenos Aires. Zuid-Amerikaanse supercup, finale. Tweede wedstrijd: Velez Sarsfield (Arg) - Cruzeiro (Bra) 2-0 (2-0). 4. Camps 1-0, 8. Gelson 2-0 (eigen doel). Eerste wedstrijd: 1-0, Velez Sarsfield winnaar.

de Stem | 1996 | | pagina 9