Sp Scheveningen niet te genaken Volop sfeer tijdens topper in Hoek SAR'72/De Kombuis handhaaft zich Effect 1 behaalt titel na eenvoudige winst Hoek krijgt Voetballes' van technisch superieure kampioenskandidaat DE STEM ZEELAND Blo 'Tegenstander was duidelijk een maatje te groot' Voetbalclubs oefenen Enerverend degradatieduel tegen Luto in Tilburg In voorlaatste wedstrijd MAANDAG 25 NOVEMBER 1996 Door Tori Koomen Hoek - 'Daar is ie weer, daar is ie weer' galmde het ohop- houdelijk op de volgepakte tribune zaterdagmiddag op sportpark 'Denoek'. De aan hang van landskampioen Scheveningen - er waren zo'n 250 toeschouwers meegereisd met de favoriet voor de titel in de hoofdklasse A van het KN- VB-zaterdagvoetbal - liet zich constant horen. 'Daar is ie weer, daar is ie weer', sloeg op robuuste Scheveningen-doel- man Dave Kraayenbrink, als hij al eens handelend moest optreden bij een van de (voor al voor rust) schaarse aanval len van Hoek. Met een verruk kelijk plat Haags accent zorg de het Scheveningse schel linkje voor de nodige sfeer in de bittere kou. Slecht één keer kon de Hoek- aanhang, zo'n 1350 man sterk, 'antwoord geven aan de uit hun" dak gaande Scheveningers. 'Waar was ie nou, waar was ie nou' klonk het diep in de tweede helft toen Jacky Lambert, in het veld gekomen voor Benedikt van de Walle, Kraayenbrink ver schalkte en de stand op 1-3 bracht. Even was er dat sprankje hoop op een wonder bij de Hoek- aanhang. Hoek is echter geen Lourdes waar sommige bede vaartgangers met een kunstgebit heentrekken in de hoop met een gezond gebit terug te keren. Een wonder gebeurde er niet in Hoek. Scheveningen, na de 0-3-voor- sprong zeer hautain spelend, kwam nog even in de problemen. Jacky Lambert knalde nog een keer hard in, maar het trok daar na het initiatief weer naar zich toe om in de laatste minuut gena deloos uit te halen en 1-4 op het scorebord te brengen. „Een uitslag waarop niets valt af te dingen. We werden, vooral in de eerste helft, overtroefd. Niet prettig dat te moeten constate ren, maar het is niet anders," merkte Johan Ballegeer, trainer van Hoek teleurgesteld op na af loop. En zijn 'rechterhand' Nico van de Kerkhove, die hem 'vo caal' in de slotfase nog moest ver vangen, kon dat alleen nog maar beamen. Ballegeer mocht van scheidsrechter Tempelaar, die van de Scheveningse aanhang een behoorlijke portie scheld woorden naar het hoofd geslin gerd kreeg, achter de afzetting plaats nemen. Hij liet zich in al zijn enthousiasme weer eens te veel gaan. Diep ellendig voelde zich Franky Standaert. De sympathieke Belg uit Zelzate, een middenvelder pur sang, haalde in de tweede helft onnodig zijn tweede gele kaart binnen en mocht vertrek ken. „Het is voor de eerste keer in mijn voetballoopbaan dat dit ge beurd is. Ik kan het zelf ook niet verklaren. Een domme overtre ding, de consequenties kennende. Helemaal jammer, omdat ik door die rode kaart nu twee wedstrij den schorsing aan de broek heb. En dat is iets waar ik alles behal ve gek op ben. Voetballen is mijn lust en mijn leven," merkte Stan daert na afloop op. Teleurgesteld was eveneens Ser ge van de Walle, de van Cercle Brugge afkomstige middenvel der, die al enkele weken met Hoek meetrainde en zaterdag in- gezet kon worden, omdat na de KNVB ook door de Belgische voetbalbond het licht op groen werd gezet. Van de Walle kon zijn geluk niet op dat hij mocht debu teren in, de defensie van de Bal- legeer-equipe. Leo Kayser was geblesseerd geraakt tijdens de warming-up en Ballegeer pos teerde Van de Walle in de verde diging. Tot zijn grote ongenoegen werd de Belg echter vervangen door Geert de Poorter, die de aanval vanuit het middenveld meer impulsen moest bezorgen. Van de Walle keurde Ballegeer geen blik waardig toen hij gewis seld werd en ging pisnijdig naar de kleedkamer. Als de blikken van Van de Walle hadden kunnen doden was Ballegeer onmiddel lijk naar de eeuwige jachtvelden verdwenen. Ballegeer over die vervanging: „De opstelling be paal ik nog steeds. Ik was in dat stadium van de wedstrijd niet van plan een vaste basiskracht op te offeren. Zo is het en niet an ders." Voor Hoek waren de druiven zuur zaterdagmiddag. „Al ben ik blij dat de jongens inzet hebben getoond. Vooral na de hervatting, met tien man spelend, hebben ze er voor geknokt. Als je dan ver- Johan Ballegeer, trainer van Hoek: „Tegen dit Schevenin gen, vooral zoals het voor rust speelde, waren wij niet opge wassen." FOTO CAMILE SCHELSTRAETE liest van een zo sterke tegenstan der, is het wat gemakkelijker te accepteren," besloot Nico van de Kerkhove en daar had ie groot gelijk in. Door Ton Koomen Hoefc - Sterk, sterker, het sterkst. De overtreffende trap was zaterdagmiddag duidelijk van toepassing op Scheve ningen, de algehele landskampioen van het Nederlandse amateurvoetbal. De ploeg van trainer Cock Jol, broer van de naar Roda JC vertrokken Martin Jol, kwam langs in Zeeuws-Vlaanderen om Hoek voetballes te geven. HOOFDKLASSE A De mannen van het trainersduo Johan Ballegeer-Nico van de Kerkhove kregewmet 1-4 een pak slaag. Geen schande, want Hoek met tien man na 55 minuten (Franky Standaert kreeg zijn tweede gele kaart en dus rood) was echt geen partij voor de Zuid-Hollanders, die zich meteen als de 'nieuwe kampioensploeg' presenteerden in Hoek. Maar liefst 1600 toeschouwers, onge kend veel, zaten erbij en keken er naar. „Die mannen waren gewoon be ter. Ik ben een slechte verliezer, heb er een gruwelijke hekel aan, maar je moet wel een beetje rea list proberen te blijven," merkte Johan Ballegeer, de immer fel en thousiast meelevende Hoek-trai- ner, na afloop terecht vast. Bal legeer maakte de slotfase van het duel overigens niet op de bank mee. Hij werd wegens 'compli menten' aan het adres van arbiter Tempelaar buiten de afrastering verbannen op het moment dat Ho.ek op een 1-3-achterstand stond. „Onbegrijpelijk dat zo'n man op dit niveau mag fluiten. In mijn ogen bakte hi] er niets van," stel de Ballegeer. Overigens had de nederlaag van Hoek niets met het fluiten van Tempelaar te maken. Het verlies mocht rustig worden toegeschreven aan de suprematie van een heerlijk voetballend Scheveningen. Een ploeg die vo rig seizoen niet voor niets de landstitel behaalde. Hoek had zo mooi gedroomd in de afgelopen week. Het haalde drie overwinningen op rij. Ach tereenvolgens moesten Kloetinge, Quick Boys en ABC er aan gelo ven tegen dé Zeeuws-Vlamingen, die zich in topvorm waanden. Dan had natuurlijk Schevenin gen juist het weekeinde daarvoor zijn eerste nederlaag sinds 5 sep tember 1995 (2-0 tegen Lisse) ge leden tegen Rijnsburgse Boys. Scheveningen zou in een 'dip' zit ten en Hoek op een vliegend ta pijt. Leek het... Als iedere ko mende tegenstander van Hoek in zo'n 'dip' zit als Scheveningen zaterdagmiddag, dan wacht de Zeeuws-Vlamingen nog een ake lige tijd! Hersteld Nee, er was geen sprake van een Scheveningse 'dip'. Het kwam to taal andèrs uit. Scheveningen, met angst naar Zeeuws-Vlaande ren gekomen, bleek volledig her steld van de black out tegen Rijnsburgse Boys. Met Frans Da- nen in de laatste lijn, een speler die in het betaalde voetbal bij FC Den Haag en Eindhoven niet be viel, maar in deze topamateur- ploeg naar eenzame hoogte groei- Van onze sportmedewerker Terneuzen - HVV'24 speelt dins dag 29 november op eigen veld tegen het momenteel veel ge plaagde Terneuzen. Dit duel be gint om 19.30 uur. Op datzelfde tijdstip worden ook de wedstrij den Hoofdplaat-Zaamslag en Hontenisse-Sluiskil gespeeld. end, aanvoerder Ron Cramer, een rust uitstralende laatste man, Stefan 't Hart en Albert-van Oos ten, bleek de Scheveningen-ver- dediging onneembaar voor Hoek. Angelo Nijskens, de veel te wei nig aangespeelde Geertjan de Smet en Benedikt van de Walle kwamen er aanvallend niet aan te pas. Mede door het spel van de middenvelders van Hoek, die het uiterst moeilijk hadden zaterdag middag. Patrick Naudts had zijn dag. Franky Standaert werd met rood het veld uitgestuurd nadat hij na rust - volkomen onnodig - een overtreding beging tegen René van Oosten rond de mid denstip. Hij had al een 'geel bid prentje' op zak. Frank van Dam me zat eveneens niet 'echt lekker' in de wedstrijd. Daarbij kwam dat Scheveningen, een team zonder zwakke plekken, schitterend rustig en soms zelfs wat al te hautain, opereerde. Scheveningen nam in die eerste helft verdiend een voorsprong. Met aanvallers als Reggie Marti na, Ron de Jager en een schitte rende John Blok kon dat ook niet anders. Uit een hoekschop van René van Oosten kopte John Blok (wat een vrijheid kreeg die man) onberispelijk in. Dat gebeurde in de veertiende minuut en vanaf dat moment was de situatie voor Hoek al hopeloos. Het werd nog hopelozer toen Scheveningen in de laatste minuut voor rust voor 0-2 tekende via Ron de Jager. Het werd zelfs ronduit dramatisch toen de gasten op 0-3 kwamen toen Martina een pass van Blok grandioos afrondde in de 23e mi nuut na rust. Verzet Het pleit voor Hoek dat het zich niet willoos naar de slachtbank liet leiden. Het bood knap verzet in het kader van de mogelijkhe den, kwam via Jacky Lambert (ingevallen voor Benedikt van de Walle) nog op 1-3, kreeg nog en kele kansen in de slotfase, maar het moest tenslotte toch buigen. In de slotminuut maakte topper Frans Danen er met een weerga loze treffer zelfs nog 1-4 van. „Een terechte nederlaag. Sterk, sterker het sterkst. Vandaag heb ben we het sterkste tot nu toe ge zien. De sterkste tegenstander tot nu toe in de competitie. Je zou ja loers worden op een trainer als Cock Jol. Zoveel talent bij elkaar te hebben. Verliezen van zo'n topteam is echter geen schande, al heb ik wel plezieriger dagen beleefd in mijn loopbaan," merk te een goudeerlijke Johan Balleg eer tot slot op. HOEK-SCHEVENINGEN 1-4 (0-2)- 14. John Blok 0-1, 45. Ron de Jager 0-2, 68. Reggie Martina 0-3, 76. Jac ky Lambert 1-3, 89. Frans Danen 1- 4 Scheidsrechter: John Tempelaar. Toeschouwers: 1600. Gele kaarten: Albert van Oosten, Frans Danen (Scheveningen), Geertjan de Smet (Hoek). Rode kaart: Franky Standae rt (2x geel Hoek). HOEK: André de Letter, Erwin Dek, Kurt Pacqué, Serge van de Walle (37. Geert de Poorter), Jos Kayser, Fran ky van Damme (63. Michel Leon- hart), Patrick Naudts, Franky Stan daert, Angelo Nijskens, Benedikt van de Walle (63. Jacky Lambert), Geert jan de Smet. SCHEVENINGEN: Dave Kraayen brink, Stefan 't Hart, Robin Knoes- ter, Albert van Oosten (72, Jim Cha- rité), Ron Cramer, René van Oosten, John Blok, Reggie Martina (72. Al bert Spaans), Ron de Jager, Frans Danen. Van onze tafeltennismedewerker Kloosterzande - Voor de ta feltennisploeg van SAR'72/Kombuis was het za terdag alles of niets. In de af sluitende wedstrijd van het seizoen mocht de ploeg uit Kloosterzande in een onder ling duel met Luto uit Til burg uitmaken wie van beide ploegen zou moeten degrade ren. Winst was voor SAR'72/Kombuis niet nood zakelijk, de Zeeuws-Vlamin gen hadden genoeg aan vier winstpunten om een plaats in de derde divisie veilig te stel len. Luto daarentegen diende de wedstrijd met minimaal 7-3 te winnen. TAFELTENNIS Beide ploegen maakten van het competitiesluitstuk dus een ui terst spannende, maar wel spor tieve aangelegenheid, waarbij met name SAR'72/De Kombuis het geluk deze keer aan zijn zij de had. Met kunst- en vliegwerk sloeg de Kloosterse formatie de vier benodigde punten bij el kaar. Ook volgend seizoen blijft SAR'72/Kombuis dus op derde divisieniveau acteren. SAR'72/Kombuis begon de jacht op handhaving gelijk goed. Een aanvankelijke 12-3-achterstand tegen Tom de Wit werd door Jo han 't Hooft knap verwerkt, waarna de Kloosterzandenaar naarmate de partij vorderde steeds beter in de wedstrijd kwam. De achterstand werd ge staag ingelopen en 't Hooft wist de eerste game met 22-20 te winnen. Ook de tweede game gaf een gelijk opgaande strijd te zien. Met 23-21 was Johan 't Hooft opnieuw sterker, zodat SAR met een 1-0-voorsprong een eerste tik uitdeelde. Luto reageerde echter snel. Frank van der Vleuten toonde zich in een vlotte partij beter dan Wim 't Hooft. Dat was een flinke teleurstelling voor de sterkste man van SAR'72/Kom- buis, die zijn ploeg met sterk spel in de voorgaande wedstrij den tenslotte in de race had ge houden. Luto kwam op voor sprong toen Dennis Verdurmen, ondanks sterk spel, niet opge wassen bleek tegen Erik Lense- link. Door hét dubbelspel met tweemaal 21-13 te winnen trok ken de broers 't Hooft de stand weer in evenwicht. De druk op Luto nam nu toe, omdat de Tilburgers zich in de resterende zes partijen nog slechts één tegenpunt konden veroorloven. Verlies van Johan 't Hooft tegen Van der Vleuten bracht Luto op 3-2, maar de dreiging bleef. In de zesde partij bracht Dennis Verdurmen SAR in het zicht van de haven. In een opnieuw ongekend spannende partij had Verdurmen de zenu wen beter in bedwang dan Tom de Wit. Met 23-21 en 22-20 bleek Verdurmen een fractie be ter dan de Tilburger en kwam SAR'72/Kombuis op 3-3. Het noodlot vöor Luto werd nog even uitgesteld, omdat Wim 't Hooft ook in zijn tweede partij tegen Lenselink geen vuist kon maken. Het bleek uitstel van executie voor de Tilburgers, want in de achtste partij kwam de bevrijdende vierde treffer voor SAR. Opnieuw kwam het punt met pijn en moeite tot stand. Met goed spel won Den nis Verdurmen de eerste game van Van der Vleuten met 21-17 en bij 20-15 in de tweede game leek er voor de Kloosterse ploeg geen vuiltje meer aan de lucht. Met vijf matchpoints in handen sloeg de stress bij Verdurmen echter toe. De nervositeit werd bij de SAR- speler nog verder opgevoerd toen Van der Vleuten vervolgens de eerste vier matchpoints wist te overleven. Het vijfde bleek vervolgens goud waard. De van de service terugkomende bal werd door Verdurmèn welis waar verkeerd geraakt, maar belandde via de rand van zijn batje op de rand van de tafel, onhoudbaar voor de verbouwe reerde Van der Vleuten. De winst van Verdurmen betekende definitief handhaving voor de dit seizoen veelgeplaagde ploeg uit Kloosterzande. In de reste rende twee partijen was de druk voor beide ploegen verdwenen. Het verlies van de broers 't Hooft, beide in drie games, deed Luto de wedstrijd met 6-4 win nen. De degradatie konden de Tilburgers er echter niet meer mee afwenden. Wim 't Hooft, de. kopman van SAR'72/Kombuis, toonde zich na afloop opgelucht. „Dit sei zoen was het voor ons vooral zaak om te overleven in deze derde divisie. Dat is gelukt, hoe wel we vandaag goed zijn weg gekomen. Toch denk ik dat onze handhaving verdiend is, gezien het feit dat Dennis vier wed strijden niet kon spelen en we in die duels dus eigenlijk met twee man hebben gespeeld." UITSLAGEN VROUWEN Eerste divisie: Zand-Rijnsoever 7- 3, GTTC Groningen-Olympia (E) 3- 7, Hoonhorst 2-Perfection 6-4. Derde divisie: US-Rijnsoever 2 5-5, Middelburg Zuid-Amstelveen 2 4- 6, Pecos-Avanti 7-3. Vierde divisie: Hotak'68 3-Middel- burg Zuid 2 5-5, Stiphout-Amstel- veen 3 3-7, De Repelaer-Xerxes 6-4. MANNEN Eerste divisie: Sloun Interieur- TTCV/Nedlin*8-2, STI/Westa-Kluis 4-6, AA Drink/SVE-Zand 3-7. Derde divisie: Zand 2-TTCV/Ned- lin 2 4-6, TOGB-Pecos 4 2-8, Luto- SAR'72/Kombuis 6-4. Vierde divisie: FVT/Visser 3-Arne- muiden 10-0, TCS 2-Papendrecht 2-8, Wanzl/Belcrum 2-Sprint/Lam- merts 9-1. MEISJES B-klasse: ODI Twisk-Zand 7-3. JONGENS B-klasse: VTV 2-Zand 3-7. C-klasse: Zand 2-Kwiek 5-5. Van onze tafeltennismedewerker Terneuzen - In de voorlaatste wedstrijd van de afdelingscoij. petitie tafeltennis heeft Effect 1 het lang vehwachte kampioen- schap in de eerste klasse definitief verzilverd. De Terneuzen- aren versloegen Arnemuiden 3 met 8-2. Moeilijk had Effect het niet tegen de zwakste ploeg uit de promotiepoule. Het koppel Peter Francke en Frank Bracke bleef ongeslagen tegen de Ar- nemuidenaren. Alleen Ronnie de Jong kwam minder uit de verf De Jong verloor voor de tweede maal dit seizoen voor de deze keer als invaller actieve Ivor Seymour en moest ook tegen Ar nold de Gier het onderspit delven. Met een zege op Richard Nij. holt bracht De Jong zijn naam desondanks toch op het score- formulier. TAFELTENNIS Een hoog opspringende Benedikt van de Walle bij een aanval van Hoek, maar de keeper Kraayenbrink van Scheveningen redt. Links op de rug gezien Hoek-spits Angelo Nijskens en met rugnummer 5 in donker tenue Scheveningen-verdediger Albert van Oosten. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Het kampioenschap brengt Ef fect na een half jaar afwezigheid terug in de hoogste klasse. Na de degradatie van een half jaar gele den was de titel dan ook geen verrassing. Effect begon het sei zoen als favoriet, maar had waar schijnlijk meer tegenstand ver wacht dan nu het geval was. Re gelmatig moesten de Terneuzen- aren onvolledig of met een inval ler achter de tafel verschijnen, zonder dat dit nadelige'gevolgen had. De concurrentie, in de vorm van Zand 4, bleef het gehele sei zoen op eerbiedwaardige afstand. Het voor het Zeeuwse tafeltennis goede nieuws van de handhaving van Arnemuiden 1 in de landelij ke vierde divisie wordt in de de gradatiepoule van de eerste klas se met gemengde gevoelens ont vangen. Immers, dit betekent dat in deze klas een extra team moet degraderen. Deze week viel reeds het doek voor Arnemuiden 4, ter wijl ook Effect 2 nauwelijks nog kansen op handhaving heeft. De Terneuzense reserves gingen met 7-3 pijnlijk onderuit tegen SAR 3. Alleen Fons Sanders bleek voor Effect voldoende opgewas sen tegen de Kloosterzandenaren. Sanders zorgde voor twee punten door Ralph van Wolffelaar en Bas Kindt te verslaan. Francois Baert tekende voor het derde punt met een zege op de enigszins tegen vallende Kindt. Matchwinnaar voor SAR was Alexander van Gemst,- dié zijn poeg met drie maal winst in de race voor hand having hield. Volgende week mag SAR 3 met Scaldina uitmaken welke van beide ploegen ook vol gend seizoen in de eerste klasse mag blijven spelen. SAR heeft hierbij aan vier punten genoeg. Slecht nieuws Ook in de tweede klasse moet nu een extra ploeg degraderen. Dat is slecht nieuws voor Reynaert. 1, dat deze week de vierde plaats vrijwel veilig stelde met een over winning op Kerkwerve 1. De zege kwam grotendeels op het conto van Willy Morcus en Nico Heye, waarbij vooral Heye de laatste .weken opmerkelijk sterk voor de dag komt. Het Hulster duo zorg de voor vier winstpunten, die werden aangevuld door winst in het dubbelspel en een zege van Franklin van Wolffelaar. De 6-4-zege leverde Reynaert echter te weinig punten op om de strijd met de nummer vier uit de andere tweede klasse met succes aan te gaan. In die andere tweede klasse bleven ONA 1 efi SAR 4 in hun onderlinge wedstrijd met 5-5 in evenwicht. Onder aanvoering van Jacky Aers namen de Oost burgers aanvankelijk het heft in handen. Mede door een zege van Erik de Bruyne op Theo 't Hooft kwam ONA via 2-0 op een 4-2- voorsprong. Met winstpartijen van Etiënne van Acker en Louis Kling kwam SAR echter sterk te rug, zodat Jacky Aers in de slot- partij zijn derde winstpartij no dig had om het gelijkspel voor ONA in veiligheid te brengen. Door die 5-5 hebben beide ploe gen nu goede uitzichten om zich in de laatste wedstrijd in de tweede klasse te handhaven. Matig spel STV 1 stelde het kampioenschap in de derde klasse nog een week uit. De ploeg uit Sas van Gent bleef door matig spel van met na me Jan Tange steken op 5-5 tegen middenmoter -St-Aloysius 1. Kopman Tange verloor zijn par tijen tegen Wim van Acker en in valler Niek Weemaes en kon daar alleen een zege op Johnny Buysse tegenover stellen. Alexander Rietjens en de Sasse invaller Hans Kennis konden met elk twee overwinningen de dreigende nederlaag van STV nog voorko men. Een omgeslagen Arjen Hageman leidde runner-up Effect 3 naar een 7-3-zege op Reynaert 2. Renato de Bruyn zorgde met winst op Jaap de Bruyne en Paul Marinissen voor twee Hulster te- genpunten. Tevens moest Effect de zege in het dubbelspel aan Reynaert laten. Voor STV 2 en Effect 4 is na het onderlinge ge lijkspel de degradatie een feit. De Zeeuwse titel bij de junioren wordt ook pas in de laatste wed strijd uitgedeeld. De wedstrijd tussen de beide koplopers Rey naert 1 en Zand 4 leverde een 5. 5-gelijkspel op. Staan beide ploe gen ook na volgende week nog sa- men bovenaan, dan mag hel Hulster trio Verdurmen, De Maal en Tieleman zich Zeeuws Kam pioen noemen. UITSLAGEN SENIOREN Kampioensklasse: Big Smash l- MZ 1 3-7, Batje 1-Arnemuiden 2 5-5. Eerste klasse: Zand 5-Zand 4 3-1 Effect 1-Arnemuiden 3 8-2, Scal dina 1-Arnemuiden 4 9-1, SAR 3- Effect 2 7-3. Tweede klasse A: Kerkwerve 1- Reynaert 1 4-6, Zand 7-Wester- zicht 1 2-8, Kapelle 1-MZ 2 5-5. Tweede klasse B: Zand 6-Bi Smash 2 4-6, Kapelle 2-Yersekel 0-10, ONA 1-SAR4 5-5. Derde klasse D: St.-Aloysius 1- STV 1 5-5, Reynaert 2-Effect 3 3- 7, Effect 4-STV 2 5-5. Vierde klasse C: Reynaert 4- STEEN 1 7-3, Den Dijk 2-RDT 1 4-6. Vierde klasse D: SAR 5-HCG 14- 6, Den Dijk 1-RDT 2 9-1, Reynaert 3-STV 3 3-7 Vijfde klasse C: STV 6-Den Dijk3 4-6, St.-Aloysius 2-Reynaert 5 8-2, Vijfde klasse D: SAR 7-DenDijk4 8-2, St.-Aloysius 3-STV 4 3-7, STV 5-ASOC 1 10-0. Zesde klasse: Reynaert 6-STV77- 3, Den Dijk 5-SAR 8 4-6, St.-Aloy sius 6-St.-Aloysius 5 7-3, AS0C2i St.-Aloysius 4 6-4. JUNIOREN Eerste klasse: Reynaert 1-Zand4 5-5, Scaldina 1-Arnemuiden 18-2. Zand 3-Westerzicht 1 9-1, Wester- zicht 2-MZ 19-1. Tweede klasse: MZ 2-Zand 5 3-7 Batje 1-STV 1 9-1, SAR 1-Wester- zicht 3 6-4. Derde klasse: SAR 2-ArnemuiJen 2 7-3, Yerseke 1-MZ 3 5-5, Zand 6- Reynaert 2 0-10. Vierde klasse A: Scaldina 2-Yerse- ke 2 8-2, Arnemuiden 3-MZ 4 6-4, Oudelande 1-SAR 3 5-5. Vierde klasse B: RDT 1-ONA17- 3, Big Smash 1-Westerzicht 4 2-8, Zand 7-Reynaert 3 6-4. Vijfde klasse A: RDT 2-STV 2 9-1, Batje 2-Zand 9 8-2, MZ 5-Reynae- rt 4 9-1. Vijfde klasse B: Scaldina 3-Yerse- ke 3 7-3, Big Smash 2-Zand 8 0-10. PUPILLEN/WELPEN Eerste klasse: RDT 3-Arnemuiden "4 1-9, Arnemuiden 5-MZ 7 6-4. Tweede klasse: SAR 5-Arnemui- den 6 7-3, Big Smash 3-Zand 10 10-0. Derde klasse: RDT 4-STV 3 3-7, MZ 9-SAR 6 6-4. Spelvreugde is terug bij Kloetinge Van onze sportmedewerker Kloetinge - Bij Kloetinge is de spelvreugde volop terugge keerd. Na de 3-0-overwinning op Noordwijk, een week eer der, werd zaterdag het bezoe kende Heerjansdam met f opgerold; HQODKLASSE A De gasten moesten al na 35 minu ten met tien man verder, nadat hun doelman Harold Verberk- moes hands maakte buiten I strafschopgebied. Scheidsrechter Van de Herik uit Ridderkerk be strafte dit met rood. Menno Vries kwam nu onder de lat bij de gasten, die de schade voor de rust konden beperken tot een 1-0- achterstand, maar in de tweede helft in elkaar klapten. In de achtste minuut lanceer» Alex Lourens Paul Schipper. de score opende: 1-0. Kloetinge bleef na die openingstreffer do mineren, maar een kopbal van Jan-Kees de Bruine werd door de doelman gekeerd en in de re bound schoot Paul Schipper over Heerjansdam zat echter eveneens niet stil en kwam voor de rus bijna op gelijke hoogte. Purpet' hart maakte echter geen gebi'u! van een misverstand tussen doe - man Noordijke en Maccow. Na de hervatting ging Kloeting meer energie in de strijd Nadat een treffer van -Schipper om dubieuze redene^ was afgekeurd werd het na minuten toch 2-0 via een kopK> van Marciano Tjauw-a-Hnv Tien minuten later scoorde Jo frey van de Velde, na een knapp solo 3-0. De wedstrijd was to gespeeld. Heerjansdam stortte elkaar. Goed doorzetten van R no Mellaard was er de oorz®. van dat Walther van de Burg eigen doel kopte: 4-0 en Ron Zuijdwegt bepaalde in de slot met twee treffers de eindstand 6-0. r

de Stem | 1996 | | pagina 22