DE STEM P E S O IM E E L Commerciële hoogvlieger gezocht die als de vleugels uitslaat Hoofd Verkoop Nederland (m/v) Teuben Smits Breda h (service)monteur IIlH'ïiii' iim:: ;i JSCfiNSPED Operations Manager High-Tech I het Hooghuys DEST |Ellfiïi|il lm.; ii niuligg liüïlig Hüïiïg mulfcac r Mercuri Urval psychotherapeut/ gedragstherapeut m/v PROE De Meeuw fa#zorgt voor (tijdelijke) ruimte V liliiliH die productie, kwaliteit en customer service continue op één lijn houdt dagblad voor zuidwest-nederland Loopbaan beschikbaar TEKENAARS/CONSTRUCTEURS KWALITEITSCOÖRDINATOR ONTWERPER/CONSTRUCTEUR RPG-400 PROGRAMMEUR SKILLS AVAILABLE Dagblad voor zuidwe; I/nu Supervisor Product Senior Production DE STEM ZATERDAG 23 NOVEMBER 1996 X 65 Een sterk en innovatief bedrijf. De Meeuw heeft in Nederland én in vele andere West-Europese landen een toonaangevende positie bij de ontwikkeling, fabricage en plaatsing van schakel-units die voor allerlei toepassingen worden gebruikt. Of het nu gaat om kantoren, scholen, hotels, bankgebouwen, kinderdag verblijven, recreatieparken, ziekenhuizen met complete operatiekamers of gemeentehuizen. Van kleinschalig tot zeer omvangrijk, van tijdelijk tot semi-permanent en van sober tot luxueus. De Meeuw heeft dé maatwerkoplossing voor ieder huisvestingsvraagstuk zowel in ruimtelijk als in financieel opzicht. Als bedrijf onderscheidt De Meeuw zich verder door een geïntegreerde aanpak, snelheid, alertheid, oplossingsgericht denken en permanente bereikbaarheid. Een groeimarkt vol mogelijkheden De markt biedt flinke kansen. Om die maximaal te benutten opereert De Meeuw als organisatie slagvaardig en marktgericht. De afdeling Verkoop speelt hierbij een cruciale rol. Deze afdeling vervult een spilfunctie tussen de markt en de andere afdelingen binnen De Meeuw en is in hoge mate verantwoordelijk voor de groei en het resultaat van de onderneming. Om een maximaal rendement van alle inspanningen te hebben is nu versterking nodig met een daadkrachtige manager als Hoofd Verkoop Nederland. Een uitdagende taak Als Hoofd Verkoop Nederland wacht u een uitda gende en boeiende taak. Groei realiseren door gedegen marktonderzoek, door hard-selling als dat nodig is, maar ook door relatiebeheer om prospects en bestaande opdrachtgevers te binden aan De Meeuw. U geeft leiding aan het verkoopteam en ondersteunt hen om hun verkooptargets te realise ren. Zelf onderhoudt u de relatie met key-accounts. Bovendien volgt u de markt, zet lijnen voor de toe komst uit en ontwikkelt marketing- en salesplannen. Dit laatste doet u veelal in nauw overleg met de commercieel directeur aan wie u direct rapporteert. Een goede afstemming en samenwerking tussen Verkoop, de afdelingen Verhuur en Technische Ondersteuning, de vestigingsleiders en de Productie is daarbij van essentieel belang om opdrachtgevers snel en goed datgene te kunnen leveren dat zij van De Meeuw verwachten: kwaliteit op het gebied van (tijdelijke) ruimte. Zakelijke manager met een sterke bouw- of industriële achtergrond Centraal staat dat u een échte manager bent. Door uitstraling, natuurlijk overwicht en kennis bindt u uw team om u heen. U bent enthousiast en weet dit ook op uw medewerkers over te brengen. Tegelijkertijd bent u direct en open, houdt mensen aan afspraken en spreekt ze aan op taken en ver antwoordelijkheden. U werkt nu in een commerciële functie binnen de bouwwereld of hebt ervaring in de marketing en verkoop van kapitaalgoederen. U beschikt over tenminste vijf jaar leidinggevende ervaring. U denkt en handelt marktgericht en voelt zich thuis in een werkomgeving waar het eerder hollen dan stilstaan is. U houdt niet van een 9 tot 5 mentaliteit en kunt uitstekend communiceren op verschillende niveaus. Tenslotte beschikt u over een relevante opleiding op HBO-niveau en heeft nog aanvullende (marketing- en managementcursussen gevolgd. Gezien het eisenpakket denken wij dat u tussen de 37 en 43 jaar oud zutt zijn. Interesse om uw vleugels uit te slaan? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen, onder vermelding van het vacaturenummer RS275, aan Poeis Partners Werving Selectie, t.a.v. de heer drs J. Poels, Postbus 506, 5201 AM 's-Hertogenbosch. Telefoon 073-613.09.00. Hoewel onze business in hoge mate door mannen wordt gedomineerd, worden vrouwen - die menen aan het functieprofiel te voidoen - nadrukkelijk verzocht te solliciteren. De Meeuw Oirschot B.V., Industrieweg 4, Postbus 18, 5688 ZG Oirschot, tel. 0499-572024, fax 0499-574605. De Meeuw Zwolle B.V., Gildenweg 10, Postbus 30, 8060 AA Hasselt (Ov.), tel. 038-4773155, fax 038-4 r72830. Teuben B.V. is gespecialiseerd op het gebied van kraan verhuur, machineverhuizing, overslag en transport. Op korte termijn hebben wij behoefte aan een (leerling) KRAANMACHINIST Functie: U maakt deel uit van een multifunctioneel team. Het accent van uw taak ligt op het bedienen van onze hydraulische kranen. Daarnaast behoren tot uw taak, alle binnen ons team voorkomende werkzaamheden. Profiel: Enthousiaste persoonlijkheid met teamgeest. mts-niveau. Het volgen van een opleiding voor groot rijbewijs en hijsbewijs mobiele kranen is noodzakelijk. Nadere informatie over deze vacature kunt u inwinnen bij de heer A. van Dongen, telefoonnummer 0162-456152. Teuben B.V. Wilhelminakanaal Oost 20 4905 AG Oosterhout Smits Breda is een succesvol bedrijf op het gebied van productie/installatie van opslag; transport; doseer- en weeginstallaties voor de agrarische en industriële sector in heel Nederland. Ter versterking van onze montageteams en servicedienst zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: - montage van transportsystemen en voer- en drinkwaterinstallaties - het uitvoeren van service- en reparatiewerkzaamheden m.b.t. genoemde syste men - het bij toerbeurt vervullen van weekenddiensten Profiel: - opleiding op MTS niveau - kennis van elektrotechniek - bekendheid met moderne microcontroller besturingssystemen - servicegerichte instelling - wonend in de regio Breda Geboden wordt: - afwisselend en interessant werk - werkgebied Midden- en Zuid-Nederland - salaris naar leeftijd en bekwaamheid Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een agrarische achtergrond die be kend zijn met automatisering in de intensieve veehouderij. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Smits Breda, Rudonk 21,4824 AJ Breda. SB 81 M i MS 8 1 R M KaaialitMa Multec biedt hooggeschoolde technici de juiste opstap naar opdrachtgevers en projecten van naam. Wij hebben op dit moment de volgende banen beschikbaar. Multec Breda, Van Coothplein 43-47 tel. 076-5214554 Voor diverse opdrachtgevers in West-Brabant is Multec op zoek naar tekenaars/constructeurs. De werkzaamheden omvatten het berekenen en tekenen van staal- en betonconstructies op het gebied van de ultiliteitsbouw en de natte waterbouw. U heeft een HTS- of TU-opleidingen minimaal 2 jaar relevante ervaring. Kennis van AutoCAD is een pre. Info: de heer ing. M.L.L.M. van der Heide. Voor een productie- en service-organisatie in de regio Breda is Multec op zoek naar een HTS'er Werktuigbouwkunde of Bedrijfskunde. U gaat het ISO-9001 certificeringstraject begeleiden en verder uitbreiden. U bent communicatief vaardig en heeft enkele jaren ervaring met kwaliteitscertificering. Info: de heer ing. E.H.F. van der Meijs. Multec is op zoek naar een HTS/TU'er Werktuigbouwkunde met enige jaren ervaring als constructeur. U heeft ervaring met CAD-systemen en affiniteit met de machinebouw. Info: de heer ing. E.H.F. van der Meijs. Voor een producent van kunststof producten in de regio West-Brabant zoekt Multec een HBO'er Informatica. U bent verantwoordelijk voor het programmeren van financiële en administratieve programma's. Daarnaast ondersteunt u de programmeurs op de RPG-400. U heeft ruime ervaring met het RPG programmeren, bent representatief en communicatief vaardig. Info: de heer ing. G.G.J. van den Bliek. MULTEC It MIT tl VISTIIIMIN ACTIEF OF IE AllllltMARKT VOOR HOfllI TICMMIICM FIRIIMIEL. MULTEC ZENIT IIT, IITACHEERT, «ERFT EN SEUCTIIIT Wi H N van het Zweedse expeditieconcem Bilspedition Transport Logistics (ÏÏTL) AB met 9500 werknemers wereldwijd. Het bedrijf is sterk expan- siegericht. In hoog tempo ontwikkelt Scamped een fijnmazig distributienetwerk in Europa. Vóórhaar opdrachtgevers realiseert zij met hoge dagelijkse frequenties goederenverplaa tsin- gen naar aile grote industriële centra in Europa. Scansped beschouwt stukgoede- renvervoeren aanvul lende logistieke diensten (Value Added Logistics) als haar hoofdactiviteit. Scansped Holland heeft vestigingen in Tilburg, Ede en Oldenzaal. Ruim 425 medewerkers zijn in Nederland actief op het gebied van Expeditie en Transport en Value Added Logistics, waarvan 300 in Tilburg. Hier bevindt zich een modern Europees distributiecentrum met zeer snel groeiende activiteiten op het gebied van Value Added Logistics. Voor producenten van o.m. personal computers en notebooks verzorgt een "dedicated" team van 60 tot 100 Scansped-medewerkers de assemblage en configuratie van deze systemen. In nauw samenspel met het internationale senior management van deze producenten en met inbegrip van een douanetechrüsch complexe voorraadadministratie. Om aan deze explosief groeiende operatie leiding te geven wordt gezocht naar een (m/v) Taken en verantwoordelijkheden: U bent verantwoordelijk voor het totale "day to day-management" van de afdeling "high-tech assembly" en het administratieve team dat de operatie begeleidt. U staat in direct contact met de klantenorganisatie. Aan kwaliteit, flexibiliteit en kostenbeheersing worden opvallend hoge eisen gesteld, geheel in lijn met de eisen in de computerbranche. Uw taken zijn o.a. accountverant woordelijkheid, beheer van de order- en communicatiestroom van en naar de klant, procesmanage ment, dagelijkse financiële verant woordelijkheid, productiviteit en voortdurend verbeteren van de kwaliteit en de klantgerichtheid. U bent lid van het managementteam van de business unit Logistics en bent betrokken bij de totale bedrijfsvoering. U rapporteert aan de General Manager Logistics. Uw profiel: - HTS-opleiding. - Minimaal vijf jaar leidinggevende ervaring in een high-tech productie omgeving, waarbij u inzicht kreeg in bedrijfsprocessen, customer ser vice en productie. Cruciaal is het vermogen om in directe verbinding met de klant-organisatie een assemblage- en configuratieproces foutloos te kunnen laten verlopen. - Doortastend, zeer snel kunnen reageren en anticiperen op veran deringen, consistent handelen onder druk, gevoel voor verhoudingen bij de klanten en middelen. - Internationaal gericht, spreekt vlot Engels, beheerst moderne commu nicatietechnieken en -middelen. - Leeftijd: 30 a 40 jaar. Uw interesse: - Een rol als spelbepaler en leider in een uiterst klantgerichte en steeds veranderende omgeving, waar een vergevorderde vorm van co-makership wordt beoefend. - Het verregaand zelfstandig aanstu ren en verder ontwikkelen van een zeer snel groeiende afdeling, waar in u de gelegenheid krijgt mensen te werven en teams te formeren naar uw eigen inzichten. U wordt hierbij ondersteund door de afdeling personeel en organisatie. - Werken voor een grote Europese organisatie met "state-of-the-art" internationale klanten. - Een unieke werkomgeving die u ruime kansen biedt voor uw toe komstige loopbaan en marktwaarde. Voldoet u aan de zware eisen? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermel ding van ref.nr. 128.964324 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven Stichting "Het Hoog- huys" is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda. Om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen in Etten-Leur, Breda en Oosterhout. De ontwikkeling naar een geïntegreerd, regionaal GGZ-aanbod met net RIAGG en net RIBW is in gang gezet. Het instituut voor Psychotherapeutische Deeltijdbehandeling biedt psychotherapeutische behandeling aan cliënten die meer nodig hebben dan een ambulante behandeling en waarvoor opname in een kliniek niet geïndiceerd is. Het heeft een capaciteit van 26 plaatsen. De op het ipd geboden behandeling varieert van supportief, steunend, structurerende behandeling tot inzichtgevende psycho therapie. Wij onderscheiden in ons programma 3 aspecten: de psychotherapie, de non-verbale therapie en het sociotherapeu- tische programma, in de sociotherapie staat het hier en nu centraal. Op korte termijn zoeken wij een voor minimaal 20 uur per week Functietypering: - uitvoeren van groepspsychotherapieën, waarbij gewerkt wordt vanuit verschillende therapeutische referentiekaders; - verantwoordelijk voor het uitvoeren van intakes en indicatiestelling; - samenwerken met en begeleiden van het multidisciplinair team; - medeverantwoordelijk voor net behandelbeleid; - leiden van wekelijkse cliëntbesprekingen; - contacten onderhouden met de verwijzers van het IPD; - deelnemen aan interne voorwachtregeling van Het Hooghuys; - activiteiten vinden binnen het IPD plaats in samenwerking met andere CGZ-partners, elders in de regio. Functie-eisen: - afgeronde opleiding volgens V.c.T. en/of N.V.G.P.; - geregistreerd psychotherapeut: - aantoonbare ervaring in het werken met groepen; - ervaring met het werken in een multidisciplinair team; - flexibele persoonlijkheid; - onder druk kunnen functioneren; - beschikbaar zijn voor 20 uur, verdeeld over 4 dagen; - beschikbaar zijn voor meer-uren op contractbasis. Arbeidsvoorwaarden: De CAO voor net Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salaris conform functiegroep 70. inlichtingen: in te winnen bij de heer J. van Opstal, psychiater of bij mevrouw M. Pieterse, coördinator IPD, telefoon 076-5224042. Schriftelijke sollicitaties: Binnen 14 dagen te richten aan Stafdienst Sociale Zaken, Van Bergenplein 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer IPD96-23. Het seiectïegesprek zai op vrijdag 13 december a.s. en het tweede gesprek op woensdag 18 december a.s. piaatsvinden. Bij de uitnodiging zal een informatiepakket worden meegezonden. DE STEM is uitgever van Nieuwsblad en een totale oplag Binnen de over! genoemde groe] De productman marketing assist Zijn/haar voorn - (jaarlijks) san - (in overleg m - formuleren ei - verzamelen,! het verkoopt* - uitwerken vai - (op verzoek) - opzetten en u - periodiek san - "monitoren" - vertegenwooi Kandidaten diei - opleiding min - bij voorkeur i - minimaal 3 ja - levendige bel - kunnen werki worden uitge' - aantoonbare t - is een creatie1 - uitstekende i - in staat met e - kennis van/er - wonende in (i Geboden wordt arbeidsvoorwaa Indien u belang Manager, de he Uw schriftelijke Personeel en Oi Our client, AMGEN, is a global phanr lular and molecular biology. Currently ciding with the development of new pr For the i The Position: Reporting directly to the Manager Prod coordinates all day-to-day activities will The job consists of coaching and partiq production personnel, ordering of matq used in a proper manner, avoiding danj also be responsible to generate requirq production documentation in general. I Your Profile: - MBO/HBO (for example Apothekers - at least 2 years experience in a supel environment and previous to that at] - age between 25-35 years - good knowledge of English and DutJ The Position: Reporting to the Supervisor Productil helps coordinating all day-to-day actiJ products and acts as a back-up for the 1 The job consists of coaching and pal of materials needed and making surel avoiding damage, respecting cGMP pq Your Profile: MBO (for example MTS or Apothei at least 4 years experience in a simft national) pharmaceutical environme! age between 25-35 years good knowledge of English and DutJ ZIJ Mode en HIJ Mannenm

de Stem | 1996 | | pagina 28