Geef 's voor diabetes, met het oog op de toekomst Zorg dèstem t t t Sonny FAMILIE BERICHTEN VAN DER HOOFT Rijkswater Hulst bepa bouwgronc BEGRAFENISONDERNEMING Opa Hack 60 jaar Cheyenne 1 SKT LIEVE ANITA ANITA ROMONDT LIEVE ANITA DÉSIRÉ DE BOOIJ Leonie Seraphina Philomena Heijman JAN ELSEVIER Familieberichten uit andere bladen DIRK ROGERS Elisabeth Bogers-Prins Adriana Boezer PETRONELLA DEN BOUWMEESTER Cornells Heijnen Reynaertshof "^3*. Giro 5766 - Bank 70.70.70.805 - iet verrassende Goedemorgen... Ria en Jan al 25 JAAR een Span The Kids BEZORGER GEFELICITEERD Sara ziet. Hubert Rijkwaterstaat DE STEM VRIJDAG 22 NOVEMBER 1996 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Ik zal je zo missen. Rust zacht. Je liefste oma Met grote verslagenheid hebben wij kennisge nomen van het veel te vroege overlijden van Haar enthousiasme, collegialiteit, inzet en doorzettingsvermogen zullen we missen. We verliezen in haar een fijne medewerkster. Ons medeleven gaat vooral uit naar haar man, haar kinderen en verdere familie. Wij wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkenden van De Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen Met ongelofelijke moed en levenslust heb jij de strijd tegen je slopende ziekte gestreden. Je haalde je kracht uit de liefde voor je gezin en vergat je pijn om je man en kinderen te troos ten. Ook voor je familie en vrienden bleef je positief. Dat zullen wij ons altijd herinneren. Je was een voorbeeld voor ons allen. Lieve Anita: RUST ZACHT. Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Cor, Anita en de kinderen Nooit klagend, nooit vragend zijn lasten in stilte dragend zijn handen hebben voor ons gewerkt zijn hart heep voor ons geklopt zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve va der, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Hontenisse, 10 februari 1903 t Hulst, 20 november 1996 Hulst: Emerij de Booij t Jeanne de Booij-Koster Désirée en Guy Hulst: Johan de Booij en Marianne van der Roest Nelly de Booij-Bauwens t Conny en Willy, Toby Petra en Benny, Bruce, Eline, Dylan Stefan en Monique, Shannon, Vanity Heikant: Mariëtte Vlassenrood- de Booij Gaston Vlassenrood t Linda en Benno Annick Evelien Correspondentie-adres: Julianastraat 37, 4566 AC Heikant De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maan dag 25 november om 10.30 uur in de kapel van 'De Blaauwe Hoeve' te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats te Lamswaarde. Zondag tijdens de eucharistieviering om 10.30 uur wordt vader speciaal herdacht in ge noemde kapel. Vader is opgebaard in de rouwkamer van 'De Blaauwe Hoeve'. Gelegenheid tot afscheid ne men zondag na de eucharistieviering. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegen heid tot condoleren bij de uitgang van de ka pel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. OVERLEDEN: Lieven Jacob van de Panne echtgenoot van Neeltje Stoutjesdijk 69 jaar, Valkenisse, Der Boede. Begrafenis te Middelburg, 23 november. Franciscus Johannes Taalman echtgenoot van Cornelia Knol 74 jaar, Hoek, Korenbloemstraat 35 Crematie te Terneuzen, 25 november. Adriana Geluk-Meulmeester weduwe van Abraham Geluk 80 jaar, Vlissingen, Vredehoflaan 44-508 Begrafenis te Wissingen, 22 november. Johanna Dekker 82 jaar, Arnemuiden, Noordstraat 43 Begrafenis te Arnemuiden, 25 november. Augustus Franciscus Strijdonk 87 jaar, Hansweert Crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met grote verslagenheid hebben wij kennisge nomen van het overlijden van onze collega Jan, we zullen je missen. Fam. Vromans en collega's J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 0113-311517 b.g.g. 311327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. De Here is mijn Herder; mij zal niets ontbreken. Hij doet mij nederliggen in grazige weiden; Hij voert mij zachtkens aan zeer stille wateren. (Psalm 23:1 en 2) Totaal verslagen en intens verdrietig delen wij u mede, dat is thuisgehaald door zijn "In nerlijke Raadsman", mijn lieve man, de ZON in mijn leven, onze lieve vader, schoonvader, opa en mijn schoonzoon echtgenoot van eerder weduwnaar van op de leeftijd van 73 jaar. Namens allen die oprecht van hem hielden, Bep Bogers-Prins Mijn liefste, dank je, dat ik tijdens onze laat ste maanden samen, door jou heb kunnen zien, dat wilskracht, moed en jouw eigen, tot het laatst toe aanwezige humor, een moeilijke tijd tot een bijzonder kostbare herinnering kunnen maken, die ik zal blijven koesteren. Je hebt hard gevochten en veel gewonnen. Je mag nu rusten in de wetenschap, dat mijn liefde met je meegaat, waar je ook bent! 4551 LD Sas van Gent, 20 november 1996. Zandstraat 103. Dirk is thuis. U kunt afscheid van hem nemen op zaterdag 23 november van 14.00 tot 16.00 uur. De rouwdienst zal plaatsvinden in de Her vormde kerk te Philippine op maandag 25 no vember om 11.00 uur. U wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na deze dienst zullen wij Dirk vergezellen naar zijn laatste aardse rustplaats. Gelegenheid tot condoleren, na de teraarde bestelling, in bovengenoemde kerk. Dirk hield van bloemen. Bedroefd, maar dankbaar dat haar het lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht, voorzien van het H. Sa crament der Zieken, van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en lieve oma weduwe van in de leeftijd van 87 jaar. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen 4854 CN Bavel. Kloosterstraat 46a. Tot intentie van moeder zal er op zondag 24 november tijdens de H. Mis van 10.30 uur speciaal voor haar worden gebeden in ge noemde kerk, waarna u tot 12,30 uur afscheid kunt nemen in uitvaartcentrum "Van Ge- mert", Heuvelstraat 181 te Breda. De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op maandag 25 november om 10.00 uur in de kerk van Maria Hemelvaart te Ba- vel, waarna om 11.30 uur de crematiedienst zal plaatsvinden in het crematorium te Breda, ingang Tuinzigtlaan. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor de uitvaartdienst achter in de kerk en per soonlijk na de crematiedienst in de condo leanceruimte van het crematorium. Mochten wij door omstandigheden vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Restaurant - feestzalen Brunch Elke zondag brunch 29.50 p.p. Aanvang 12.00 uur. Kinderen 15.00 p.p. Ook voor feestjes en partijtjes op andere data. Uitgebreide a la carte kaart en wilakaart Feestje thuis: maak het makkelijk v.a. 22.50 p.p. Cateringservice Reynaertshof met gratis gebruik van tafellinnen, servies, bestek, glaswerk, tafels, stoelen. Èn u hoeft niet af te wassen, dat doen wij voor u. Meeneem-koude schotel Vanaf 22.50. Even bellen, zo ophalen. Vraag naar onze meeneem-servicekaart. Feestje bij Reynaertshof In de nieuwe sfeervolle zalen. Ook de kleinste feestjes vinden we fijn om te verzorgen b.v. communie, verjaardag... Reservering of info 0114-311492 of 320708. Fam. Van Wezel. Stationsplein 2, Hulst l\c. OPENBARE COMMISSIE VERGADERINGEN De Burgemeester van Terneuzen brengt ter algemene kennis dat in het stadhuis een openbare vergadering zal worden gehouden van de hieron der vermelde commissies op de aangegeven tijd stippen: - commissie voor algemeen bestuur, openbare orde en veiligheid en economische aangelegenheden op dinsdag 26 november 1996 om 17.00 uur; - commissie voor maatschappelijke dienstverlening, volksgezondheid, sociale werkvoorziening, sport, cultuur, recreatie en toerisme op woensdag 27 november 1996 om 19.30 uur; - commissie voor welzijnszaken, personeelszaken, informatie en organisatie, onderwijs en sociale za ken op woensdag 27 november 1996 om 19.30 uur; - gezamenlijke vergadering van de commissies voor maatschappelijke dienstverlening, volkshuisvesting, sociale werkvoorziening, sport, cultuur, recreatie en toerisme, gemeentefinanciën en milieuzaken en volkshuisvesting, ruimtelijke ordening, open bare werken en verkeerszaken op donderdag 28 november 1996 om 19.00 uur; - commissie voorde gemeentefinanciën en milieuza ken op donderdag 28 november 1996 om 21.00 uur; - commissie voor volkshuisvesting, ruimtelijke or dening, openbare werken en verkeerszaken op donderdag 28 november 1996 om 21.00 uur. De agenda's en voorzover van toepassing de daarop betrekking hebbende concept-raadsvoorstellen zijn voor de aanvang en tijdens de vergaderingen voor een ieder ter plaatse verkrijgbaar. Het publiek heeft gelegenheid direct na de opening van de commissievergaderingen over de aan de orde zijnde agendapunten het woord te voeren. tg jmmmÊÊtHKÊÊÊÊm VRIJSTELLIMG ARTIKEL 1 <?-PROCEDURE De Burgemeester van Terneuzen geeft er van kennis, dat van Architektenburo Gruisen Sanderse, Postbus 1012, 4530 GA Terneuzen een verzoek is ontvangen om vrijstelling te verlenen volgens arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bouwen van twee winkelpanden op een perceel aan de Kennedylaan (ten noorden van de Gamma) te Terneuzen. Het voornemen bestaat om de gevraagde vrijstelling te verlenen. Alvorens de vereiste vrijstelling te verlenen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld met ingang van maandag 25 november 1996 gedurende twee weken bij de afdeling Bouwen en Wonen van de sector Stadsontwikkeling en -beheer, Oostelijk Bol werk 4 te Terneuzen van het verzoek kennis te nemen en eventuele mondelinge dan wel schrifte lijke bedenkingen c.q. zienswijzen kenbaar te ma ken bij het College van Burgemeester en Wethou ders, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Mondelinge zienswijzen c.q. bedenkingen kunnen kenbaar gemaakt worden bij de afdeling Bouwen en Wonen van de sector Stadsontwikkeling en -beheer, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen, waar van verslag wordt opgemaakt. Terneuzen, 22 november 1996. De burgemeester van Terneuzen, drs. R.C.E. Barbé. WET AAI LI EU BEHEER Burgemeester en Wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.44, lid 2, van de Algemene wet bestuursrecht, ter openbare kennis dat door hen op 19 novem ber 1996 de volgende vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer onder voorschriften zijn ver leend aan: 1. de heerJ.A.J. Goud, Middenweg 13 te Biervliet ten behoeve van de bestaande inrichting aan de Middenweg 13 te Biervliet, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie BA„ nummer 718: 2. A.C. Rijnberg Transportservice b.v., Ambacht straat I te Terneuzen voor het oprichten en in werking brengen van een transport- en expeditie bedrijf op het perceel plaatselijk bekend Ambacht straat I te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie F, nummer 1093; 3. P.W. de Zeeuw, Mr. F.J. Haarmanweg I te Ter neuzen voor de bestaande inrichting op het per ceel plaatselijk bekend Mr. F.J. Haarmanweg I te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Ter neuzen, sectie M„ nummers 2471 en 2472; 4. Verenigde Bootlieden, Zeevaartweg 21 te Ter neuzen voor de bestaande inrichting op het per ceel plaatselijk bekend Zeevaartweg 21 te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneu zen, sectie K, nummer 478. De beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage bij de cen trale balie in het stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen en wel tot 4 januari 1997 elke werkdag van 10,00 tot 15.00 uur en voorts elke don derdagvan 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wen sen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22,00 uur worden verzocht daarvan vooraf medede ling te doen, (tel. 0115 - 642 264). De beschikkingen zijn niet gewijzigd ten opzichte van de ontwerpen. De aandacht wordt er op gevestigd, dat terzake van de onderhavige beschikkingen tot 4 januari 1997 beroep openstaat bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die overeenkomstig artikel 3,24 en 3.25 van de Algemene wet bestuursrecht bedenkin gen hebben ingediend tegen de ontwerpen van de besluiten; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werpen van de besluiten; c. enige belanghebbende, die aantoont dat hij re delijkerwijs niet in staat is geweest overeenkom stig de onder a, vermelde artikelen bedenkingen in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht en ge zonden te worden aan de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravénhage. Voorts wordt er nog op gewezen dat: 1. de beschikkingen van kracht worden na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek wordt gedaan tot het treffen van een voor lopige voorziening; 2. een verzoek tot een voorlopige voorziening ge richt moet worden aan de voorzitter van de af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State; 3. de beschikkingen niet van kracht worden voor dat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen delen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.19, lid 2, onder b van de Algemene wet bestuursrecht mede, dat op 17 juli 1996 bij hen een aanvraag is ingekomen van Stoeterij Graaf Janshof, Graaf Jans- dijk 23a te Spui om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in wer king hebben van een stoeterij voor het fokken, trainen en stallen van rijpaarden en rijpony's op het perceel plaatselijk bekend Graaf Jansdijk 23b te Spui, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie P, nummer 1678, Zij zijn voornemens de vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen, onder het stellen van voorschriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage bij de centrale balie in het stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen en wel tot 21 december 1996 elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22,00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdag van 19.00 tot 22.00 uur worden ver zocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 0115 - 642 264). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een mon delinge toelichting op de stukken worden verkre- Serv Tot 21 december 1996 kunnen gemotiveerde be denkingen schriftelijk bij het College van Burge meester en Wethouders worden ingediend. Degene die een bedenking indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordtverzocht (tel. 0115 - 642 264), wordt tot 21 december 1996 voorts gelegenheid gegeven om mondeling bedenkingen in te brengen en over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bestuursorgaan, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden, die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. VERKEERSAAAATREGEL Burgemeester en Wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis dat zij hebben beslo ten door het plaatsen van bord E6 van het Regle ment verkeersregels en verkeertekens 1990 het op een parkeervak aan de Herengracht aangebracht kruisvak, ter hoogte van het perceel Herengracht I te Terneuzen, te reserveren voor een voertuig dat door of ten behoeve van invaliden wordt gebruikt en tevens het parkeren ter plaatse te verbieden voor andere voertuigen dan dat waarvoor de plaats is gereserveerd. Tegen dit besluit kan iedere belangheb- Z Q n bende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot zes weken na de dag van openbare ken nisgeving ervan, een gemo tiveerd bezwaar indienen bij ons College. Terneuzen, 22 november 1996. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, Th.J, de Brauwer. drs. R.C.E. Barbé, NIEUW TELEFOONNUMMER; (Ol 1 5) 6^12 OOO Diabetes (suikerziekte) kan leiden tot complicaties, als bv oogaandoeningen. Dit kan leiden tot slechtziendheid of zelfs blindheid. Onderzoek moet zorgen voor betere behandelmethoden of zelfs genezing voor diabetes en bijkomende complicaties. Geef het onderzoek dat extra zetje in de rug. Diabetes Fonds Nederland,, Amersfoort, Tel. 033 - 46 22 055 Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje jubileum, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz, Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. B.T| Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dage vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan: De Stem, Postbus 3229, 4800 MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. Wij behouden ons het recht voor teksten, foto's en tekeningn zonder opgaaf van redenen te xoeigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgeverij gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Kwitnie Deze week is het extra feest Nu ze allebei jarig zijn geweest Ons nieuw WERELDBURGERTJE is geboren Wij wensen jou heel veel geluk en liefde in je leven. Myriam en Sjef wij zijn trots op jullie. (O)ma en Thaisa Rottier-Pieters in Clinge. Ton van de Ouwelant in Chaam. met de vut vanaf nu alle tijd om te fietsen en op te passen, wij zorgen wel dat je niet in dut. Kayleigh en Niels. Met één been in het gips en ook nog wel een beetje pips. Is dit ons Aniet die vandaag Ja, ja, het is waar, deze (o)pa en harde werker wordt van harte, Mario, Sandra en Priscilla. Tot straks. Hoera onze kleine (o)pa h.g. J°alV Eddy, Heidi, Der» Cindy en Ben^, Hiep Hiep Hoera 25 jaar bij de firn13 H.G. Jolanda, Annemiek, Arnoj EEN ADVERTEMT1E IN DE STEM BEREIKT RUIM 260.000 LEZERS IN HETZUIDWES®. VOOR MEER INFORMATIE BEL (076) 5 312 550 VOOR HET OPGEVEN VAN EEN KLEINTJE (076) 5 3123» pESTEM Van onze verslaggever Hulst - Alvorens geld te stop- pen in oplossingen voor de verkeersproblemen ronc Hulst wil Rijkswaterstaat we ten of de aangedragen oplos singen wel voldoende nut hebben. Daarom laat men de verschillende mogelijkheder doorrekenen op kosten en effectiviteit. Met die gegevens op zak kan Van onze verslaggever Hulst - De toenemende drukte op het kruispunt Rijksweg 60/Hontenissestraat tussen Hulst en Terhole baart Rijks-, waterstaat steeds meer zor gen. Voorlopig zijn er echter nog geen maatregelen te ver wachten om aan het kruis punt extra voorzieningen tf treffen. Dat zegt W. Vinke, hoofd van de dienstkring Zeeuws-Vlaanderen van Rijkswaterstaat. Volgens Vinke begint het kruispunt zich steeds meer te ontwikkelen als vierde ontsluitingsweg voor Hulst, naast de kruispunten Gro te Kreekweg, Absdaalseweg en Tivoli. Het zijn vooral de inwoners van de noordzijde van Hulst die de Hontenissestraat gebruiken als uitvalsroute. „Logisch," vindt Vinke, „het is voor die mensen de kortste weg. Maar het kruispunt is er niet op gebouwd om veel verkeer te verwerken." De Hontenissestraat is in princi pe bedoeld voor voornamelijk landbouwverkeer. Voor verkeer dat vanuit die straat op de Rijks weg komt is het kruispunt niet erg overzichtelijk. Ter plaatse slingert de Rijksweg zich name lijk in een flauwe bocht. Boven dien moeten automobilisten ook het naast de Rijksweg gelegen fietspad oversteken. Dat wordt druk gebruikt door schoolgaande jeugd. Het kruispunt ziet er nogal ver- keersonveilig uit, maar toch ge beuren er maar zelden ernstige ongevallen. „Ja dat is opvallend", vindt ook Vinke. „Maar dat kan snel veranderen. De grote klap per kan bij wijze van spreken al Van onze verslaggever Hulst - De grondprijs in het n: Heikant gaat zowat rond de 12 gen. In het gebiedje tussen de straat is ruimte voor in totaal Wethouder G. van de Voorde deelde dat gisteren mee tijdens de vergadering van de commissie^ stads- en dorpsontwikkeling. Verschillende commissieleden bleken nogal moeite te hebben met de in totaal 327.000 gulden die de gemeente voor de grond moet neertellen. Bovendien blijven dan nog drie bouwpercelen in particuliere banden. „Als dat zo doorgaat, kunnen we straks alleen nog maar grond aankopen tegen tuingrondprijs," EDITIE ZEELAND Bezorgklachten: Bel lezerscontact076-5312312 ma t/m vrij. 8.00- 17.00 uur zal 8.00- 12.00 uur Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG tel. 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Peter Oggel (editiechef), rater van den Assem, Frank van Cooten, Frank De.j (plv. ed. chef), ein van der Helm, Harold de Puysseleijr. Goes: Klokstraat 1,4461 JK R»rf°113"273700'fax 0113-273701. Redacteur: Cees Maas 'Provincieverslaggever} Hulst: Baudeloo 16,4561 ES Rri''«7"7°. fax 0114-372771. ^Jv5,S?M°ch"nb*h' |e|-ma t/m vrij. 0115-645751 zondag 0115-645753 Advertentie-exploitatie "e Stem en ZVK Terneuzen: td0,Kd?Jrat32' 4532 CG Verten fax °1 T 5-645741 Wegenwoordigers: Han?n ie'Privé 0115-563976, Hulst 8rS' 0115-562354 '6, 4561 ES tel 0114-372770. eftegenwoordigers: Marton v«iw Brande' Privé 0111-314570, 1 Verstraeten Pfivé 0114-316755. °Pe"mgstijden: vr- 8.30- 17.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 14