'ction V EN EN oeck Feyenoord toont karakter WÊÊÊÊÊttÊKÊÊÊÊBm ING DE STEM 'Voetbalvandalisme dreigt onbeheersbaar te worden' MER )NEN Ires deren Bekkers schoenen Krajicek sloopt Chang met krachttennis Kwartfinales lonken voor trainer Stevens UITSLAGEN standen /ROMANS BIRKENST0CK Gelijkspel op Tenerife I Santa Cruz (anp) - Feyenoord blijft tot verrassende dingen in I staat. Afgelopen vrijdag maakte de Rotterdamse ploeg in Hee- Irenveen (1-0) nog een uitgebluste indruk. Amper vier dagen la ter richtte het aangeslagen team van trainer Arie; Haan zich wonderwel op. i Gangmaker Ritme B1 UEFA-BEKER Van den Herik akkoord met verschuiving klassieker OR' nieuws KORT Preben Larsen naar tv Ijshockeyer Collard stopt Edberg in Zweeds Davis Cup-team Sabatini komt met nieuwe parfum Schür stopt als ploegleider profs UEFA wil medisch paspoort Clerc moet koppositie alweer delen BASKETBAL SQUASH VOETBAL ZAALHANDBAL X 60 Breda Valkenierslaan 59 Tel. 076-5656160 londerdog koopavond fcllection is ook ver- en 250 cc. pr Collection neemt aparte plaats in. Het pn in hoogglans en een vleugje kleur uikt Levend Wit als scherp vindt. Van- deze wittinten per- I te combineren met dfde of andere kleur- CHILDERWERKEN /AN HOOIJDONK F-BEHANG-GLAS-ZONWERING- VLOERBEDEKKING schopsmolenstraat 52 4876 AP Etten-Leur 076 - 503 57 97 Blauwstraat 57 4651 GB Steenbergen lel. 0167-56 35 35 i uitstekende iNDAAL 'an Roosendaal iteiten ilOm i ca. 144 m: 1997 Markt 'otterdam en Utrecht. traat 18 - Hulst j 312612 voor dames, heren en kinderen irnrfcgfraat 10 - Oosterhout - 0162-453873 Sport Utrecht (anp) - Voetbalvandalisme dreigt onbeheersbaar te worden. Die noodkreet uit het Centraal Informa tiepunt Voetbalvandalisme (CIV) in de gisteren gepubliceerde evaluatie I van het seizoen 1995-1996. Een klei- I ne kern relschoppers zorgt met name I buiten de stadions voor een verhar ding en radicalisering van het van dalisme. Excessief (hard)drugge- bruik speelt daarbij een rol. I Volgens het CIV is de politie al een aan- I tal malen onvoldoende in staat geweest [kleine georganiseerd opererende sup- portersgroepen in toom te houden. Zelfs dwangmiddelen en geweldstoepassing waren niet toereikend. Het CIV constateert dat sommige groe pen supporters de laatste maanden steeds vaker doelbewust een geweldda dige confrontatie met de politie zoeken. „De wanordelijkheden waren een ge vaar voor de veiligheid van grote aan tallen personen en neigen naar onbe heersbaarheid. De bevoegdheden van politie en justitie zijn soms niet meer toereikend," aldus het evaluatierap port. Het is het doel de politie-inzet bij wed strijden in de eredivisie de komende vijf jaar met de helft terug te brengen. Maar het afgelopen seizoen is van een ver mindering weinig terechtgekomen, blijkt verder uit het rapport. De inzet van Mobiele Eenheid (van 78 naar 120 maal) en bereden politie (toename 50 procent) steeg zelfs fors. De totale inzet daalde vorig seizoen met slechts 3 pro cent tot 211.500 manuren. De kosten daarvan bedroegen 12,7 miljoen gulden. Volgens J. Siepel, voorzitter van de ad viesgroep voetbal van de Raad van Hoofdcommissarissen, moet de doel stelling voor minder politie-inzet bijge steld worden. „Tien procent lijkt me niet haalbaar. Bij grote clubs zijn al veel aanpassingen doorgevoerd die de veiligheid van bezoekers vergroten." Het uitblijven van de gewenste afname komt vooral omdat de politie zelf wei nig vertrouwen heeft in degenen die hun werk in en rond de stadions moeten overnemen. De door clubs ingestelde stewards zijn (nog) niet in staat politietaken uit te voeren. Opleiding van de begeleiders is dan ook belangrijk, stelt het CIV. Om dat het grootste deel van de politie-in zet plaatsvindt rond uitwedstrijden van Ajax, Feyenoord, PSV, FC Twente en FC Utrecht zal daar in de toekomst de grootste besparing te halen zijn, meent I Het karaktervolle Feyenoord 1 hield Tenerife in de derde ronde I van het UEFA-bekertoernooi knap in bedwang: 0-0. Over twee I weken lonkt in de Kuip de kwart- I finales. Maar eerst wacht Ajax [In een temperatuur van ruim [twintig graden startte Tenerife I furieus. Opgezweept door de fa- I natieke aanhang trok de thuis- eg in een hoog tempo ten aan- I val. De vier middenvelders en I twee spitsen wisselden voortdu- rend van plaats en liepen in elk gaatje dat de Rotterdammers be lten vallen. De vijf verdedigers [van Feyenoord wisten in alle drukte soms niet waar ze moesten I Opvallend genoeg fungeerde I rechtsback Llorente als gangma- I ker van het onstuimige Tenerife. I Bij gebrek aan een persoonlijke I tegenstander stoof de kleine j driftkikker constant naar voren. I Met gevaarlijke schoten van af stand stelde hij doelman De Goey in de eerste tien minuten twee keer op de proef. De sterke Van Bronckhorst riep Llorente ver geefs tot de orde. Hij speelde hem al in de vijfde minuut doodleuk door de benen. Met verhoogde energie speelde Llorente daarna- verder. Aanvallen Het belegerde Feyenoord kwam in de eerste helft nauwelijks aan aanvallen toe. De spitsen Tau- ment en Larsson streden een een zame strijd. Toch kreeg de Haan brigade in het eerste deel twee goede kansen. Uit een hoekschop van Van Bronckhorst mocht Van Wonderen vrij inkoppen. De Ar gentijnse doelman Ojeda, die bij de opponent zijn landgenoten Graff en Sanchez tegenkwam, redde bekwaam. Taument schoot over uit een mooie aanval, met Van Bronckhorst in een hoofdrol. De Spaanse stormloop leidde tot een groot aantal hele en halve kansen. Fraser had moeite met de Feyenoorder Schuiteman duelleert.met Tenerife-speler Chano. dekking van de beweeglijke Juanele, Claeys-kon Kodro (ex- Barcelona) niet altijd volgen. Ook Schuiteman had problemen met zijn tegenstander Pinilla. Het Spaanse loopwonder was hem veelvuldig tè snel en te slim af. Ongeschonden Dankzij de ijzig kalme Koeman en de foutloze doelman De Goey haalde Feyenoord ongeschonden de rust. De lange sluitpost had twee keer geluk. Juanele lobde eerst in riante positie de bal over het doel en gleed later uit in een al even kansrijke situatie. Het heet gebakerde publiek gilde en floot soms van woede-, ook al omdat de Italiaanse arbiter Pairetto niet in tal van Spaanse theaterstukjes trapte. Na de pauze kreeg Feyenoord meer vat op de tegenstander en op de wedstrijd. Maar het gehaaste Tenerife behield een overwicht. Veel kansen kon de ploeg van trai ner Jupp Heynckes echter niet af dwingen. De Goey moest voorna melijk attent blijven op de vele te rugspeelballen van zijn ploegge noten. Vooral de kopbal van Clae- ys, die gedegen speelde, was listig. Aanvallend stelde Feyenoord in de tweede helft niet veel voor, ook al omdat Taument niet best was. Kansen kregen de Rotterdammers niet meer., Die moeten tijdens de return in de Kuip komen. Hannover (anp) - Met opval lend gemak heeft Richard Krajicek zich gisteren in Hannover van zijn eerste te genstander in het ATP Tour Worldchampionship ont daan. De Wimbledonkam- pioen had iets meer dan een uur nodig om Michael Chang in de openingspartij voor de witte groep te verslaan, 6-4 6-4. Het eerste arbeidsloon - was 100.000 dollar, circa 170.000 gulden. Met het startgeld mee haalde Krajicek al ruim drie ton binnen. Hij had aan één door braak per set voldoende. De Amerikaan was een jaar 'gele den, toen er nog in Frankfurt om het officieuze WK werd ge speeld, verliezend finalist tegen Becker. Vier jaar geleden Plaatste Krajicek zich voor het eerst voor de Masters. Toen hoekte hij tegen diezelfde Chang ZlJn enige overwinning. De duels met Courier en Ivanisevic gin gen verloren. Ook nu komt Krajicek in de groepswedstrij den tegenover de Kroaat te «aan. De Oostenrijker Muster is fljn andere opponent in de voorronde'. Ha een onzeker begin kwam „ek 'n zÜn eerste 'partij mds 29 oktober steeds beter in 'jn ritme. Het gevolg: twintig es en 21 directe winners op Jd*, die een maximale snelheid haalde van 210 kilome- Jj 5er uur- „Het was een tijd L, n ^at ik tegenover een PPer stond," aldus Krajicek. "Us was het logisch dat ik wat wennig begon. Dat duurde game of zes. Daarna begon tJn S.e,n'ice a*s een trein te lo- 2a Natuuriijk was het ook Lr ii7°°ï miin zelfvertrouwen hoot m, sets He eerste de hr:J e§enHeid op een door bak kon benutten. Wie weet Richard Krajicek retourneert de bal in zijn partij tegen de Amerikaan Chang. De Nederlander won vrij eenvoudig in twee sets. foto reuter wat er nog in het vat zit." Chang toonde zich na afloop verongelijkt over een arbitrale dwaling in de derde game van de tweede set waardoor Krajicek op breekpunt kwam. De herha ling op het grote scherm boven de hoofden van de spelers gaf de Amerikaan gelijk maar de be slissing bleef gehandhaafd. Chang: „Dat was cruciaal. Het kostte me de game en misschien wel de wedstrijd. Al moet ik toe geven dat Richey vandaag haast niet te bespelen was." Ietwat verbaasd over het gemak waarmee hij Chang terechtwees, was Krajicek wel. „In de'trai ning liep de service niet echt ge weldig en speelde ik wel goed vanaf de baseline. Nu was het eigenlijk andersom. Ik scoorde met mijn voornaamste wapens, opslag en forehand. Ik ben blij dat ik me over mijn fysieke con ditie geen zorgen hoefde te ma ken." Angst Krajicek kende naarmate de partij vorderde slechts één angst. „Ik hoopte dat ik me niet door zenuwen zou laten beïn vloeden. Ik hield me voor vrijuit te spelen en te genieten. Ik bleef ontspannen en gaf geen kansen meer weg. Het is een tijd geleden dat ik dat meemaakte, eigenlijk sinds Wimbledon niet meer." Boris Becker begon zijn cam pagne naar behoud van de titel met een tweesetszege op de Rus Evgeni Kafelnikov. De Duitser, die zeventien aces sloeg, bracht de 13.000 toeschouwers in de Europahalle tot extase: 6-4 7-5. In de rode groep krijgt Becker, die vrijdag zijn 29e verjaardag viert, nog te maken met de Ame rikanen Sampras en Agassi. Die treffen elkaar vanmiddag. Hannover. ATP-finale, mannen, 5,5 miljoen gulden. Eerste dag. Witte groep: Krajicek (Ned) - Chang (VSt) 6-4 6-4, Ivanisevic (Kro) - Muster (Oos) 6-4 6-4. St^nd: 1. Krajicek, Ivanisevic 1-1 punt, Chang,'Muster 1-0. Rode groep: Becker (Dui) - Kafel nikov (Bus) 6-4 7-5. Programma, vandaag: Chang-Mus- ter, Sampras-Agassi, Krajicek- Ivanisevic. New York. Masters vrouwen, 3,5 miljoen gulden. Eerste ronde: Majoli (Kro) - Huber (Dui/6) 7-5 6-3, Hingis (Zwi/7) - Spirlea (Roe) 6-1 6-2, .Davenport (VSt/8) - Paulus (Aus) 6-3 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Mc- Grath/Neiland (VSt/Let) - Ba- suki/Vis (Ino/Ned) 6-4 6-7 6-4. Stevens was na afloop vol lof over zijn ploeg, maar ook over de tegenstander. „Ondanks de slechte weers- en veldomstan- digheden hebben wij, maar ook de Belgen een goede wedstrijd gespeeld," meende de Neder landse trainer. „We hebben nog alle mogelijkheden de laatste acht te bereiken." Drie uur voor het duel begon het sneeuwen. Goed voetbal was on mógelijk op de glibberige gras mat. Aan inzet en strijdlust ont brak het echter niet. De eerste mogelijkheid kreeg Max namens Schalke. Hij trof van dichtbij twee keer de paal. Brugge be nutte de eerste de beste kans. Stanic kopte raak. Vijf minuten na de pauze stopte de Belgische doelman Verlinden een straf schop van Thon. Nog géén mi nuut later corrigeerde Büskens de fout: 1-1. Direct daarna be paalde Spehar de eindstand: 2- 1. Hamburger SV kan de kwartfi nales vrijwel zeker vergeten. Na de nederlaag van 3-0 tegen AS Monaco in het Prinsendom zijn de kansen te overleven bijna ni hil. In zes minuten schoten Ik- peba en Blondeau tussen de 70e en 76e minuut de Duitse illusies aan flarden. Vier minuten na de rust had Anderson al 1-0 ge scoord. Inter Milan heeft de kwartfina les van de UEFA-beker al be reikt. De nummer één van de Italiaanse serie A veegde in Mil aan de vloer aan met Boavista: 5-1. De volgende ronde kan het elftal van Aron Winter niet meer ontglippen. I I I I I WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 het CIV. „Van deze clubs kan een grote re professionelere medewerking worden verlangd." Het CIV bemerkt verder dat de com mercialisering van het betaalde voetbal extra kosten voor de politie oplevert. Dat kan soms zelfs oplopen tot enkele duizenden manuren per wedstrijd. Voorts blijkt dat de dit seizoen inge voerde verplichte clubcard nog geen ef fect sorteert op het beheersbaar maken van vandalisme. Identificatie aan de hand van de kaart blijkt onmogelijk, waardoor de rel schoppers nog steeds naar binnen kun- TENERIFE (SPA) - FEYENOORD (NED) 0-0. Scheidsrechter: Pairetto (Ita). Toeschouwers: 21.000. Gele kaart: Gomez, Kodro, Jokanovic (Te nerife), Van Wondèren, Schuiteman (Feyenoord).' TENERIFE: Ojeda; Llorente," Mata, Gomez en Alexis; Pinilla (66. Robai- na), Chano, Jokanovic en Felipe; Juanele (68. Neuville) èn Kodro (74. Ballesteros). FEYENOORD: De Goey; Claeys, Koeman, Fraser, Schuiteman en Graff; Van Wonderen, Sanchez en Van Bronckhorst; Taument (71. Vos) en Larsson. Brugge (anp) - De kwartfinales in het UEFA-bekertoernooi lonken voor Huub Stevens. De ex-trainer van Roda JC zag gis teren hoe zijn ploeg Schalke'04, met Youri Mulder, in het be sneeuwde Brugge in de derde ronde met slechts 2-1 verloor van Club. De tegentreffer van Büskens zou straks in de return wel eens van doorslaggevende aard kunnen zijn. Aan de laatste confrontatie met de Portugezen - 1991/'92 - in het toernooi om de UEFA-beker bewaarden de Italianen geen goede herinnering. Inter, toen titelverdediger, verloor de uit wedstrijd met 2-1 en bleef thuis op 0-0 steken. Dit keer lieten de Milanezen zich niet verrassen. Voor de pauze was de stand al 3- 0, dank zij treffers van Angio ma, Sforza en Granz. De twee laatsten maakten na de rust het kwintet vol. Jimmy scoorde tegen. Derde ronde, eerste wedstrijd. MONACO (FRA) - HAMBURGER SV (Dui) 3-0 (0-0). 49. Anderson 1-0, 71. Ikpeba 2-Ó, 76. Blondeau 3-0. Scheidsrechter: Frisk (Zwe). Toe schouwers: 8000. Gele kaarten: Viaud, Legwinski (Monaco), Schupp (Hamburger SV). CLUB BRUGGE (BEL) - SCHAL KE'04 (Dui) 2-1 (1-0). 35. Stanic 1-0, 51. Büskens 1-1, 59. Spehar 2-1. Scheidsrechter: Ceccarini (Ita). Toe schouwers: 12.000. HELSINGBORG (ZWE) - ANDER- LECHT (BEL) 0-0. Scheidsrechter: Harrel (Fra). Toeschouwers: 8304. INTER (ITA) - BOA VISTA (POR) 5-1 (3-0). 6. Sforza 1-0, 13. Angioma 2-0, 22. Ganz 3-0, 57. Sforza.4-0, 61. Jim my 4-1, 65. Ganz 5-1. Scheidsrech ter: Durkin (Eng). BRÖNDBY IF (DEN) - KARLSRU- HER SC (DUI) 1-3 (0-2). 42. Hassler 0-1, 44. Hassler 0-2, 77. Dundee 0-3, 89. Bagger 1-3. Scheidsrechter: Veis- siere (Fra). Toeschouwers: 22.000. FC METZ (FRA) - NEWCASTLE UNITED (ENG) 1-1 (0-1). 32. Be- ardsley 0-1 (strafschop), 67. Traore 1-1. Scheidsrechter: Benkö (Oos). VALENCIA (SPA) - BESIKTAS ,(TUR) 3-1 (2-1). 17. Vlaovic 1-0, 23. Guncar 2-0 (e.d.), 33. Derelioglu 2-1, 82. Ferreira 3-1. Scheidsrechter: Pi- raux (Fra). Toeschouwers: 40.000. Returns op 3 december Santa Cruz (anp) - Feyenoord maakt geen bezwaar tegen een nieuw tijdstip voor de klassieker tegen Ajax, zondag in de Kuip. Burgemeester Bram Peper wil het topduel om 14.30 uur in plaats 18.00 uur programmeren. De KNVB wenst echter (voorlopig) vast te houden aan het oorspronke lijke speelschema.] „Ik ken de beweegredenen van Peper nog niet officieel, maar het zal wel met orde en veiligheid hebben te maken," zei voorzitter Jo- rien van den Herik gisteravond op Tenerife. „Daar ga ik me verder niet in mengen. Dat is de verantwoordelijkheid van Peper. Ik vind het goed, zolang de wedstrijd maar daadwerkelijk komende zon dag wordt gespeeld." De verschuiving komt Van den Herik niet echt slecht uit. Het aan- vangsuur van 14.30 uur maakt hoe dan ook een live-uitzending van de klassieker op Sport7 onmogelijk. Dat zou oneigenlijke con currentie voor de andere clubs betekenen. Van den Herik, ge steund door het tussenarrest van het Amsterdamse gerechtshof, wil geen toestemming geven voor een rechtstreeks tv-verslag als de Kuip niet helemaal is uitverkocht. Burgemeester Peper van Rotterdam had gisteren aangekondigd de competitiewedstrijd Feyenoord-Ajax te willen vervroegen. De Rotterdamse burgemeester meent dat massale toeloop van Am sterdamse en Rotterdamse supporters bij daglicht beter te contro leren is, dan aan het begin van de avond. De gemeente Rotterdam heeft de KNVB op de hoogte gebracht van haar voornemen. Gis teravond had de voetbalbond nog niet gereageerd bij de gemeente. Kopenhagen - Preben Elkjaer Larsen, voormalig Deens internatio nal, is de nieuwe baas van het sportkanaal op de Deense televisie. Larsen, die speelde voor onder meer Lokeren en Verona, is momen teel trainer van Silkeborg. Larsen is 37 jaar. De sportzender in De nemarken is nieuw en gaat op 1 maart van start. Oprichters zijn het eerste en tweede net, in samenwerking met Tele Danmark. Utrecht - Ijshockeyer Tonny Collard stopt met onmiddellijke in gang. De 35-jarige meervoudige international kan wegens drukke werkzaamheden weinig tijd vrijmaken voor de sport. Dit seizoen had hij al een stap terug gedaan door voor zijn club MBB Utrecht alleen de thuiswedstrijden te spelen. Collard kwam sinds 1988 uit voor de Utrechtse ploeg. Tussendoor speelde hij ook nog een perio de voor het Oostenrijkse Klagenfurt. Malmö - Stefan Edberg is geselecteerd voor het Zweeds Davis Cup-team dat in Malmö van 29 november tot 1 december in de fi nale speelt tegen Frankrijk. Coach Carl-Axel Hageskog koos ver der Thomas Enqvist, Jonas Bjorkman en Nicklas Kulti. Voor het Franse team zijn opgeroepen: Cedric Pioline, Arnaud Boetsch, Guy Forget en Guillaume Raoux. New York - Gabriela Sabatini heeft in New York officieel afscheid genomen van het tennis. De 26-jarige Argentijnse hield een maand geleden op met spelen aan de top na een nederlaag tegen Jennifer Capriati in Zürich. Sabatini won 27 toernooien in het enkelspel en vijftien miljoen gulden prijzengeld. Een veelvoud van dat bedrag verdiende zij met sponsorcontracten en haar eigen cosmeticalijn. Binnenkort promoot zij haar nieuwe parfum, alsmede slaapka mer- en badkamerlinnen met haar signatuur. Didara - Frits Schür stopt als ploegleider van de profs van Foreld orado GolffAls officiële reden gaf het Stichtingsbestuur op dat de Gelderlander het leiden van de profploeg steeds moeilijker kon combineren met zijn werk als heftruckchauffeur. Bekend was ech ter ook dat Schür zich niet of nauwelijks thuisvoelde in de profes- sionelè wiélerwereld en zich miskend voelde. Mogelijk is dat Schür een stapje terug doet en volgend seizoen de amateurploeg van Foreldorado Golff onder zijn hoede neemt. Om dat die functie wel samengaat met zijn dagelijkse werk. Daarmee heeft hij ervaring. Hij begeleidde jarenlang jonge amateurs. Over de opvolging van Schür wilde het Stichtingsbestuur alleen kwijt dat het zich daarover zal bezinnen. Publiek geheim is echter dat al vergevorderde gesprekken met Jelle Nijdam hebben plaats gevonden. De 33-jarige ex-renner liet maandag nog weten dat op een aantal details na de zaken afgerond zijn. Amsterdam - De medische commissie van de UEFA, bijeen in Am sterdam, gaat bekijken of een medisch paspoort voor voetballers nuttig is. Aanleiding zijn de hartklachten van voormalig Ajacied Nwankwo Kanu, die zich openbaarden bij zijn nieuwe club Inter. De bedoeling is dat door zo'n paspoort een beter inzicht bestaat in de fysieke gesteldheid van voetballers. Dat is vooral gemakkelijk als spelers van club veranderen. De commissie onder leiding van de Duitser Eissmann zal in februari tijdens een symposium in Coverc'iano, Italië, op de plannen terugkomen. Het zal dan tevens gaan over de zware belasting van jonge spelers die tot veel blessu res leidt, de voorbereiding van nationale ploegen op grote toer nooien en de rol van medici in het topvoetbal. Abidjan - Halverwege de finale van het achttiende wereldkampi oenschap dammen moet Rob Clerc de leiding weer delen. Clerc kwam tegen Zeba.niet verder dan remise. Oud-wereldkampioen Valneris en Schwarzman kwamen door overwinningen naast de Nederlander. Titelverdediger Tzizjov zorgde voor de derde dagze ge en volgt de drie koplopers op een punt. De Wit-Russische kam pioen Baljakin belandde door een tweede achtereenvolgende ne derlaag op de laatste plaats. Abidjan. WK finaleronde. Vijfde ronde: Clerc (Ned) - Zeba (Ivo) 1-1, Prosman (Ned) - Keisels (Let) 1- 1, Gantwarg (WRu) - Buzinski (Lit) 1-1, Schwarzman (Rus) - Georgiev (Rus) 2-0, Baljakin (Rus) - Tzizjov (Rus) 0-2, Valneris (Let) - Sekongo (Ivo) 2-0 Stand: 1. Clerc, Schwarzman, Valneris 7 punten, 2. Tzizjov 6, 5. Prosman, Gantwarg, Georgiev 5, 8. Buzinski, Keisels, Seba 4,11. Sekongo, Baljakin 3. Den Bosch. EC bekerwinnaars mannen. Poule E: EBBC Den Bosch (Neci)-Iraklis (Gri) 78-94 (39-46), Zadar (Kro)-Achilleas (Cyp) 89-66 (42-31), Wroclaw (Pol) -Gent (Bel) 86-77 (46-37). Karachi. Mannen, World Open Tweede ronde: Nicol (Sch/4) - Ba- rada (Egy) 12-15 15-2 9-15 15-9 15-13, Roland (Aus) - Harris (Eng/6) 15-14 15-13 15-7, Walker (Eng/5) - Zarak Jahan (Pak) 15-6 15—12 15-11, Zubair Jahan (Pak) - Hill (Aus) 15-8 10-15 15-4 13-15 15-12, Khan (Pak/1) - Power( Can) 15-13 15-13 15-4, Parke (Eng/7) - Bonetat (Fra) 15-12 12-15 15-10 17-16, Martin (Aus/3) - Frenz (Dui) 15-12 15-9 15-13, sEyles (Au/2) - Cairns (Eng) 10-15 15-11 15-10 15-8. Kerkrade. Euregio-competitie, eerste ronde: Roda JC - Lommei 0- 0, Roda JC wint na strafschoppen. De IJslander Andersson speelde op proef bij Roda JC. Vrouwen, eredivisie: VenL-Vole- wijck. 15-17, AAC 1899-EenO 11- 24.

de Stem | 1996 | | pagina 9