kort Mathijs Hulster in finale gestuit 'Constanter spel noodzakelijk' •hsss&sss Patrick Boone vindt zijn draai bij gemoedelijk Koewacht Lammens en Missiaen bereiken halve finale Anne-Marie Roffel in nationale jeugd SBC en De Smickel aan kop in district ABAB en Arrow delen de buit in topwedstrijd DESTEM SPORT ZEELAND B3 DEN Vanonzetennismedewerker Jn A-circuit voor landelijke tennisjeugd in Almere I daarentegen, kon Vlissinger I Mathijs Hulster pas in de fi liale gestuit worden. i De Bruijne moest aantreden in Jacketcenter De Wildenhorst in In Dubbel Tennis Toernooi in Hulst J%donderd. Zeeuws-Ylaanderen is weer een hockey talent rijker In hoogste klasse regionale competitie Teamwedstijden biljarters halverwege Koekkoek snel in Nijmegen Twee nieuwe triatlons op kalender WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 lid i Evander Holy, ben recette van ten. Een record, as voor de eerste fcenis tegen Peter acht door 16.103 8n neer voor een _nde partijen van duurden, kregen d. Het einde van d won door tech- Jaken de sportbe- de toeschouwers met Zuid-Korea. lelopen seizoen op het seizoen daar- lele competitie, de se spelers Huistra waren. daling. Mogelijk nen is en dat veel nerika weer ver sje vens, heeft plan- ccommodatie gaat j de Arena in Am- t kantoor van ma- het jaar 2000. Het en. De bedoeling is Teelt tegenwoordig de WK-kwalifica- Cyprus. De bon- reengekomen. Het i draaide 9 oktober dwongen voelde na nen opdagen door winnaar uit; 3-0. jrdaad niet goed op De bond gebood de uitwijken naar Cy- ainingskamp zit op als trainer hster Mark Philip- emen. De 20-jarige |Je John Newcombe. i," verklaarde Phi- |en te ontwikkelen." overwinning op de ppen. Vorige maand ernooi. de volgende spelers duel: Van Helmond Maes (NEC), Trost, lend weekeinde niet in Berlijn. Afgelo- arnissen. noment is er onder- elk risico te vermij- overleg met de art- dstrijden tot duide- (ïten. 1 om de IJsselcup, de rugklachten. gepasseerd team speelt op 27 no- losch de kwalificatie- j tegen Kroatië. J/oor op de lijst die in Jerder dit jaar besloot leer te selecteren. Het er kwam te laat voor epen voor de interland: leider), Dolf Duyvelshof 1 erders (Vilvoorde), Rob nios), Marcel Huybens b Nahar (Aris Saloniki), Sen Helder), Eric van de [rome de Vries (Amster- gulden winst :t geboekt van 75 mil- kt. De precieze winst bedroeg 29,1 miljoen i gulden, meer dan in Engelse bond, sprak buiten de tennisbaan. ittannië twee spelers sten van Wimbledon ur te verbeteren in het dt voor alle lagen van lië Iscoach van Australië. :on, die naar de Japan- national. Als trainer- C Barcelona en de En- hij het Engelse natio- ropese titelstrijd doo Britse media, gaf die ikele zware juridische lationals spelen in esproken minimaal 3355,3. Zulkifi (Mal) 3331 ■•ijs: geen winnaar, tvveeJ« vinnaars f. 1240,0"» winnaars f. 187,90. Corvers/Lapage (Bel) 10°^ Hulst - Andy de Bruijne uit J J Oostburg verloor in het lande- I ,.;i. A.firruit bii de 14-iarigen I Gier uit het distriet Noord- v Holland-Noord, hén leeftijdscategorie lager Wecren. kon Vlissinser xeeillj U&<wd icgui IC lagci "TENNIS Badhoevedorp. Hij bleef actief op het hoogste plan van het AA Drink Winter Jeugdcircuit dank zij zijn overwinning twee weken geleden, via twee tie-breaks, op Limburger Remy Loo. Door zijn verlies tegen De Gier degradeert de West-Zeeuws-Vlaming naar het B-circuit, over twee weken in tennishal 'De Heuf' in Hel- den/Panningen. Ook Middelburger Thijs Slag boom kon het niet bolwerken in het A-circuit. De hoofdstedeling verloor in drie sets van bovenge noemde Remy Loo: 6-2, 4-6, 3-6. De Limburger was vorige week in Tennis Squashcentrum Schel de International te Goes als eer ste geplaatst in het B-circuit en kwalificeerde zich voor 'A'. Slag boom continueerde evenals De Bruijne twee weken geleden zijn verblijf in het A-circuit via een luttele overwinning op Hagenaar Tim van Veggel. Middelburger Slagboom trof het niet om tegen Loo te loten. Alexander Nonnekes uit Krui- ningen, eveneens jongens tot en met 14 jaar, was niet opgewassen tegen de Fries Alex Grendel. De eerste set ging als sneeuw voor de zon aan de Zuid-Bevelander voorbij. In de tweede set geraakte Nonnekes beter op gang, maar onvoldoende om Grendel te kun nen verontrusten. Hij gaat dus weer terug naar 'af' nadat hij zich vorige week nog via twee knappe oevrwinningen in de Goese TSI- hal voor het A-circuit had ge kwalificeerd. Wel succes voor de Zeeuwse 'ko lonie' in het landelijke,tenniscir- cuit was er weggelegd voor Mat hijs Hulster uit Vlissingen, spe lend voor MLTC uit Middelburg. Hij reikte in de leeftijdsklasse tot en met 12 jaar zelfs tot de finale. Gevolg van de het feit dat de jon ge Zeeuw korte metten maakte met Vincent de Ruiter uit Overij- sel (6-5,6-3), Robert Jens Rusten- hoven uit Gelderland (6-5, 6-4), Bastian Beszelsen uit Noord- Holland-Noord (6-3, 6-3) en in de halve finale, eveneens in twee sets, met Jim Schneider: 6-4, 6-3. Hulster moest alleen in de finale met 3-6,1-6 zijn meerdere erken nen in Haarlemmer Nick Vinken. BoorRinusVerberkmoes Koewacht - Gooit Koewacht lach de ene week onver schrokken in de strijd, de an- ;i dere week is het knudde met deinzet. Daarom ging het en- kele weken geleden fout bij STEEN, liep het goed tegen Breskens en was het weer mis in en tegen Philippine. „De spirit ontbrak ook nu," con- stateerde kilometervreter Pa trick Boone, middenvelder bij de mannen uit het vlassers- j dorp, na de slag in het mossel- I dorp. VOETBAL I De voetballoopbaan van Patrick I Boone kende voordat hij naar I Koewacht kwam een eigenaardig verloop. Als jongeling groeide hij lipinKruiningen en speelde daar bij de plaatselijke club met de zelfde naam. Als 15-jarige debu- erde hij in het eerste team en eelde zodoende nog heel even een formatie met Adriaan [ffieuwenhuyse, die later onder bij Oostkapelle en Hoek 1de en nu speler-trainer is bij jKrainingen. Vijf jaar na zijn de limit in de Kruiningse hoofd- I macht hield Patrick Boone het Ivoor gezien. „Een gescheurde [voorste kruisband en werken op zaterdag maakten dat ik af moest in," aldus de momenteel 27- (e bandenspecialist bij Luc- I tor. Dit stoppen met voetballen onderging vijf jaar later opnieuw [j een wending. Op zijn 25e trouw- J ie Patrick Boone met zijn huidi- [geechtgenote Wendy en verhuis- jie naar Koewacht. Eenmaal daar neergestreken was de verbinding pet de plaatselijke club snel ge- ;d. Halverwege het seizoen [1994-19 9 5 meldde hij zich en werd tot eigen tevredenheid in de Patrick Boone begint zijn draai te vinden in het eerste team van de voetbalvereniging Koewacht. hoofdmacht opgenomen. „In eerste instantie veelal op de bank. Erg vond ik dat niet, want daardoor kreeg ik alle tijd om te rug aan het ritme te wennen. Door die rustige opbouw kreeg ik tegelijkertijd alle gelegenheid me aan te passen en voelde ik me al snel opgenomen. Dat laatste is overigens een pluspunt voor Koe wacht, dat gemoedelijk met 'vreemden' omgaat," bermerkte Patrick Boone, die het jaar daar op als vaste kracht in de midden linie van start ging. Deze pret duurde ruim een half jaar. Gescheurd „Een gescheurde enkelband hield me een kleine vijftal maanden buiten spel," herinnert de Koe- FOTO WIM KOOYMAN wachtenaar zich. In dit geval geen reden om te stoppen, maar om tijd te nemen voor volledig herstel. Dat herstel was bij de aanloop naar de huidige competi tie gerealiseerd en voor Patrick Boone tijd om zich opnieuw voor Van onze tennismedewerker Hulst - De combinatie Frank Lammens/Luc Missiaen bereikte als eerste de C2-halve finale van het ING Dubbel Tennis Toer- poi in sporthal Den Dullaert te Hulst. Het Hulster duo won I drie keer op rij. TENNIS Mat Lammens en Missiaen in !e eerste ronde Van den °etS/Van de Klooster opzij ge- wt had, moest in de tweede ron- 'Uede als tweede geplaatste com- ,"o''e ®no Roctus/Nino van Starre eraan geloven. De fa vorieten uit Vogelwaarde wer- in de beginfase compleet n een mum van tijd namen "nmens en Missiaen een 5-0- oorsprong. Roctus en Van de arre herstelden zich nog wel ti!viZlns' maar Reynaertste- /en zaten op rozen. Eind- li l?110-5. In de kwartfinale tt» D geschiedenis zich jen Bart Bouwens/Maikel van ufl flitsende start van en Missiaen kon uit- E ,u)k niet meer goed ge- worden door Bouwens en Jfsten speelden te 'wild', Ito'1 ammens en Missiaen de l!1 geroutineerd naar hun Ijaud zetten. 'W ®"schema versperden "e wouwer en Ronald van final! we§ naar halve 8smaS voor gebroeders ïf q teiL®nno wan Quekelberg- ïu" e 'Van Quekelberghes' Md Weinig op elkaar inge- UITSLAGEN mannen u bffirtpi ,r,on<le: De Brouwer/Van Bftabe"rghê 9-!!uekelberghe/Van ii,'S!Lron,S.e: Neve/Van de San- Itef6 Pooter 8-7, Van M tVeeri n Tiel-Faas/Saman ronfie: Roegiers/Vers- l*/«Sens/Neve 10-8. Lam- VT'^-Koctus/Van de f°Wsli=kwartfinale: Lam- [9-6. 'ssiaen-Bouwens/Van Jole Dl, eerste ronde: Van Goethem/De Letter-Jongelie/Koen 9-4, Bil- liet/N oens-Agterhuis/Meuldi j k 10- 5, Claassens/Vael-Jonkman/Kaars 9-7, Everts/Stoffels-Huis/De Moor 6-5, Bogaert/Huisman-Blanckae- rt/Maes 14-2, Hiel/Strooband-Van Kerkhoven/Thoen 10-6. Tweede ronde: Van de Klooster/Van Taten- hove-Matthijs/Van Mossevelde 10- 6, Van Goethem/De Letter-Bil- liet/Noens 10-5, Van Eerden- burgh/Kint-Van Drongelen/De Meyer 12-3. D2, eerste ronde: Boddaert/Van Puyvelde-Van Denderen/Maas 11- 5, Post/Statuiew-Jeangout/De Smet 7-6. Tweede ronde: Aars- sen/Van Dorsselaer-Van Kerkho- ven/Matthijs 9-5, De Smit/Sponse- lee-Ambrosini/Ambrosini 6-5, Post/Statujew-Rotthier/Verbiest 11-2. VROUWEN Dl, tweede ronde: Van Dam- me/Van Silfhout-Broeckaert/Da- vid 10-4, Kerckhaert/Van Pepers- traeten-Reinarz/Schanssema 10-3, Van den Bulck/Hamelink-Lam- mens/Vlaeminck 8-7. D2, eerste ronde: Bun/Fassaert- Versprille/Verstraeten 9-8; tweede ronde: Reitsma/Vereecken-Van Es- broek/Van Waes 8-4, Brandt/Le Feber-Delforge/De Letter 6-5, Van Eck/Vlassenrood-Bun/Fassaert 7- 6, GEMENGD DUBBELSPEL C2, eerste ronde: Baecke/Van de Voorde-Vos/De Leeuw 11-2. Twee de ronde: Nijssen/Neve-De Moor/Vlassenrood 9-2, Lauwe- reys/Van Goethem-Baecke/Van de Voorde 10-5. Dl, eerste ronde: Dobbelaar/De Roeck-Van Damme/Everts 8-6, Vlaeminck/De la Ruelle-Mor- res/Pollet 7-5, De Smit/Agterhuis- Van Dierendonck/Van Dorsselaer 9-7. Tweede ronde: Langedijk/Van Kerkhoven-Saman/Van Esbroek 9- 7, Bleyenberg/Epskamp-Vlaemin- ck/De la Ruelle 10-6. D2, eerste ronde: Nanna/Bauwens- De Kleine/De Kleine 8-2, De Ke- sel/De Burger-Van Kerkho ven/Muilwijk 13-1. Tweede ronde: Nanna/Bauwens-Vlassenrood/Gij- sel 7-6, De Baere/Proost-Delfor- ge/Boddaert 12-3, Van Waes/Ver- biest-De Kesel/De Burger 11-4. Door Peter Snelders Terneuzen - Het komt niet te vaak voor dat Zeeuws- Vlaamse jeugd zich op het hoogste niveau binnen het nationale sportwereldje be weegt. Sinds kort is deze streek echter weer een talent rijker dat zich tot de nationa le jeugdtop mag rekenen. Dat is de 14-jarige hockeykeep- ster Anne-Marie Roffel. Zij werd onlangs geselecteerd voor de nationale jeugdselec- tie bij de B-jeugd. HOCKEY Een opmerkelijke selectie, zon der meer. Iets meer dan twee jaar terug was zij een van de on dersteunende aanvallende krachten binnen de jeugdteams van het Terneuzense Olympia, maar ze schakelde over op kee pen omdat daar gebrek aan was. De gevleugelde uitspraak 'Wat goed is komt snel', is zeker op haar van toepassing. Zij is ove rigens niet de enige in huize Roffel die met het hocekyvirus is besmet, ook haar enkele jaren jongere zusje Anne-Sophie be weegt zich op zaterdag in com petitieverband tussen de plaat selijke jeugd. Op 7-jarige leeftijd werd Anne- Marie op aandrang van enkele vriendinnetjes lid van Olympia en maakte de eerste capriolen op het kunstgras van sportpark Oude Vaart. Al vrij snel kwam ze een enkele keer onder de lat terecht. „In de jongere jeugd teams is meestal geen vaste keepster en dan moetje om toer beurt in doel. Die plaats had op dat moment zeker mijn voor keur nog niet, maar omdat ik wel aardig kon keepen zei mijn vader twee jaar terug, 'waarom ga je niet voor vast keepen.' Dat heb ik toen gedaan, maar nooit in de veronderstelling dat ik zo ver zou komen." Over haar selectie zegt de bijna Zeeuws-Vlaamse hockey ster Anne-Marie Roffel uit Terneuzen, een talent dat in de nationale jeugdselectie is gekozen. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE meer in beeld. Dat was een sti mulans voor me om het hockey nog wat serieuzer aan te pak ken. Op maandagavond krijg ik bij mijn club keeperstraining van Eric Dieleman en daardoor merk ik dat ik nog steeds verbe ter. Toch hield ik er niet meteen rekening mee dat ik tot de natio nale jeugd zou doordringen." 15-jarige HAVO 3-scholiere: „Sinds vorig jaar maak ik deel uit van de selectie van Zuid- West-Nederland, maar dat is nog ver verwijderd van het na tionale jeugdteam. Toen ik ech ter eenmaal doordrong tot de se lectie van de regio Zuid, waar toe Zeeland, Noord-Brabant en Limburg behoren, kwam ik Haar uitverkiezing vond plaats tijdens de districtsdag in Was senaar. Daar schatte bonds- trainster- en coach Angela Vee- ger haar- kwaliteiten op juiste waarde en maakte haar selectie vroegtijdig bekend. Anne-Marie Roffel zegt over die districts dag: „Op zo'n dag speel je wed strijden tegen teams van de dis tricten Noord, West, Oost en Noord- en Zuid-Holland. Aan het einde van de dag wordt dan de voorlopige selectie bekend gemaakt en in januari of fe bruari volgt dan de officiële be vestiging. Ik voelde wel dat ik aardig keepte, maar er waren over al die deelnemende teams nog elf andere keepsters die in aanmerking konden komen. Daarom rekende ik nergens op, maar als dan het moment aan het einde van de dag komt dat men de selectie bekend maakt ben je toch gespannen. Het moest eens zo zijn." Het was zo. Anne-Marie Roffel werd geselecteerd en kreeg al in een vroeg stadium de toezeg ging dat ze tot de vaste kern be hoort. Daarom hoeft zij, in te genstelling tot andere speel sters, niet gespannen de officië le bevestiging begin volgend jaar af te wachten. Die selectie vergt natuurlijk de nodige in spanningen. Zo moet ze regel matig op stage. „Iedere school vakantie moet ik naar Papen dal. Daar krijg je dan bonds- training en in de avonduren speel je tegen een vrouwen- team." Dat loopt zo door tot het voorjaar 1997. Dan staan de wedstrijden tegen jeugdselec- ties uit andere landen op het programma. „Het exacte programma is mij nog niet bekend, maar ik weet weT dat we dan aan een zes lan- den-toernooi in Keulen deelne men. Ook heb ik gehoord dat we daarna nog interlands spelen tegen Duitsland en Engeland. Dat lijkt me reuze interessant en ik kijk daar dan ook met be langstelling naar uit." Van onze sportmedewerker Axel - In de hoogste afdeling van het regionale zaalvoetbal is het toptreffen tussen ABAB en Arrow zonder winnaar geëin digd. In Oostburg bleef het scorebord op 4-4 steken. Met dezelf de cijfers eindigden ook de duels Terneuzen-Corn Boys/Benny Sport en ZVC/Max Korting-Première/Zaman. ZAALVOETBAL te bereiden op de confrontaties met concurrenten en tegenstan ders. Die test doorstond hij glansrijk. Getuige het etiket 'bes te speler' dat hij inmiddels al en kele malen opgeplakt kreeg. Zo ook tegen Breskens. Een strijd waarin zijn werklust een vooor- beeld was waardoor de verbin ding tussen defensie en aanval gewaarborgd bleef. „Dit hard werken, met schieten uit de twee de lijn en de medespelers oppep pen, is wat me het beste ligt. Trouwens, Koewacht moet, on danks dat we een aardige groep vormen, het hebben van werk lust. Ontbreekt die, dan loopt het fout. Het is daarom dat we tot nu toe 8 tot 10 punten te weinig ge pakt hebben. Verliespunten bij Walcheren, Luctor'88, STEEN en Philippine, waren onnodig," re kent Patrick Boone voor. In plaats van topclub in de vierde klasse A te zijn, speelt Koewacht dus zijn rol in de middenmoot. Dat daarbij, zij het dat trainer Rudi Rietjens dat niet als excuus gebruikt, het missen van spelers als Dennis Aerts, Menno Fruyt- tier en Pascal Lensen - allen langdurig geblesseerd - een rol speelt, mag als zeker worden aangenomen. De kern van 16 ba sisspelers werd daardoor ver kleind tot dertien. Boone: „Het is mede daarom dat de 17-jarige Reinbert Broos aan de groep is toegevoegd." Samen met hem, en mogelijk zonder spelmaker Dan ny Vlassenrood, die in en tegen Philippine geblesseerd raakte, maakt Patrick Boone zich intus sen op voor de confrontatie met Hansweertse Boys. Een slag waarin de spirit er weer zal moe ten zijn, want dat past bij het wisselvallige van het Koewacht van nu. Voor Patrick Boone een bron van zorg. Zijn wens richting toekomst is dan ook: „Constanter worden in de goede zin van het woord." Vervaet won met 5-1 van Kees Mechielsen en sloot daarmee aan bij de middenmoot. Philippine- De Ridder/Vlaanderen werd ver rassend 4-6 en TES'92/Qutility- Vooruit 3-7. ABAB-ARROW 4-4 - Het duel in De Eenhoorn in Oostburg bleef spannend tot en met het laatste fluitsignaal. Pal voor dit laatste sein leidde Arrow nog met 3-4. ABAB sloeg toen nog toe en pak te een punt. Het bleef daardoor leider met eenzelfde aantal pun ten als de Hulstenaren, die één keer meer binnen de lijnen kwa men. Henk Ottens (3x) en Jos Dieleman tekenden voor de tref fers van de thuisclub. Voor Ar row deden dat de broertjes Jan (3x) en Piet de Visser. TERNEUZEN-CORN BOYS/BENNY SPORT 4-4 - De mannen uit Assenede kwamen met 2-4 voor, maar slaagden er toch niet in de winst te pakken. Uiteindelijk kwam er een pun- tendeling als resultaat van dit ge lijk opgaande duel. Voor de thuisclub scoorden Peter Ver mast, John de Leyser (straf schop), Pascal de Ridder en Pa trick Baumgarte. Voor de gasten troffen John Boelens, Luc van Hecke, Thierry de Koeyer en Christof Thijsbaert doel. ZVC/MAX KORTING-PREMIÈ RE/ZAMAN 4-4 - In de slotse conden kwam Première/Zaman, dat iets beter speelde, op gelijke hoogte en dat betekende dat deze derby geen winnaar kende. Het treffen bleef spannend tot het eindsignaal. Marco Otjes, Dave de Booy, Ed van Bellen en Peter Cambeen tekenden voor de rake inzetten van de thuisclub. Philip van Hiel, Evert Verwer, Angelo Verbraeken en Peter Bouwman deden dat voor de gasten. TES'92/QUTILITY-VOORUIT 3- 7 - Vooruit was de betere equipe en won verdiend via doelpunten van Frank van de Vijver (4x), Hans Bakker (2x) en Serge de Ruysscher. Dominique Verlinde, Hubert van de Hemel en Menno den Dekker troffen voor de gast heren doel. PHILIPPINE-DE RID DER/VLAANDEREN 4-6 - Phi lippine werd pas bij 0-5 wakker en toen was het kwaad al ge schied. Dat Harry Vermeire (2x), Marnix Schieman en Tonny Goossens daarna nog doel trof fen, deed niet meer ter zake. De kloof was geslagen. De Rid der/Vlaanderen won via treffers van Paul Tjen-A-Sem (2x), Kadir Admese (2x), Ayhan Admaka en Tuncay Cit. VERVAET-KEES MECHIELSEN 5-1 - Vervaet was de meest slag vaardige formatie en won dus ver diend. De winnende serie doelpun ten werd gemaakt door Luc Ver meersen, Eugenio Alvarez, Martijn Bisschop (2x) en Jeroen Vervaet. Simon van Hoeve scoorde tegen. STAND ABAB 7-14, Arrow 8-14, Terneuzen 7-13, Vooruit 6-12, TES'92/Qutility 8-4, Première/Zaman 7-11, Corn Boys/Benny Sport 7-11, Vervaet 6- 10, Philippine 7-6, De Ridder/Vlaan deren 7-5, Kees Mechielsen 7-4, ZVC/Max Korting 7-4. Van onze biljartmedewerker Hulst - De teamwedstrijden biljarten seizoen 1996-1997 van het district Zeeuws-Vlaanderen van de Koninklijkè Neder landse Biljart Bond zijn bijna halverwege. In de meeste klassen is er nauwelijks sprake van een belangrijke aftekening. Het maximale verschil tussen een koploper en de naaste concurren tie bedraagt zeven punten, hetgeen aangeeft dat de strijd nog volledig open is. BILJARTEN Zeer spannend is het in de drie bandencompetitie op groot bil jart. SBC Sluiskil en De Smickel 2 uit Hulst voeren de klassering aan met evenveel punten. Op de voet gevolgd door De Smickel 1, maar ook al de andere teams in deze groep zijn nog niet kansloos. In de 2B-klasse driebanden klein biljart staat ENZK (Elk Naar Zijn Kunnen) uit Philippine er het gunstigst voor. Dat team heeft zeven punten voorsprong op WBC 2 uit Walsoorden. In de C3-klasse libre is er sprake van eenzelfde verschil. Daarin voert GBC Groe nendijk de klassering aan voor De Smickel 8. In de Cl-klasse gaat het jaarlijks sterk presterende BW uit Terneuzen aan de leiding met zes punten voorsprong op De Smickel 6. STANDEN DRIEBANDEN Groot biljart: 1. SBC (Sluiskil) 16 punten, 2. De Smickel 2 (Hulst) 16,3. De Smickel 1 14, 4. 't Bierwinkeltje (Terneuzen) 11, 5. HGL/KOT'86 1 (Sas van Gent) 10, 6. HGL/KOT'86 2 10. Klein biljart, Bl-klasse: 1. De Smic kel 3 37, 2. CBC (Clinge) 34, 3. GBC (Groenendijk) 34, 4. HGL/KOT'86 1 33, 5. Den Ouden Arend 1 (St.-Jan steen) 29, 6. KOT (Terneuzen) 26, 7. Concordia (Terneuzen) 25, 8. SBC 25, 9. HGL/KOT'86 2 20,10. Hof van Ee- de (Eede) 17. B2-klasse: 1. ENZK (Philippine) 39, 2. WBC 2 32, 3. DOS (Hoek) 28, 4. NASA (Axel) 26, 5. Dow (Terneuzen) 23, 6. De Smickel 5 22, 7. Den Ouden Arend 3 20, 8. CBC 2 17, 9. HBC/De Troubadour 2 (Clinge) 10. A2-klasse: 1. De Kastelein (Eede) 35, 2. WBC 1 32, 3. Den Ouden Arend 2 Van onze atletiekmedewerker Nijmegen - Cor Koekkoek uit Terneuzen liep een aardige Zevenheuvelenloop in Nijme gen. De Terneuzenaar had voor de 15 kilometer een tijd nodig van 54 minuten en zes seconden. Hij maakte deel uit van een ge zelschap van de Hydro Agri Run ners die aan de start kwamen. De belangrijkste resultaten van dat gezelschap waren: Valentino van Overmeeren (Sluiskil) 56.30, Tonny Lauret (Zaamslag) 58.10, Wilfried de Kort (Axel) 58.30, Ar jan Hartogh (Sluiskil) 59.00, An gelo van Goethem 59.30, Andre Maes (beiden Terneuzen) 1.00.50, Leo Martinu (Axel) 1.03.00 en Carlos Verbuyt (Uzendijke) 1.03.45. 28, 4. TMW (Sluis) 27, 5. 't Bierwin keltje 25, 6. GBC 2 24, 7. De Smickel 4 21, 8. Ed Horemans (Axel) 19, 9. HBC/De Troubadour 1 13 punten. LIBRE Cl-klasse: 1. BW (Terneuzen) 25 punten, 2. De Smickel 6 19, 3. HBC/De Troubadour 14, 4. Ed Hore mans 12. C2-klasse: 1. Hof van Eede 1 28, 2. CBC 25, 3. De Smickel 7 19, 4. HGL/KOT'86 18, 5. Hof van Eede 2 18, 6. HBC/De Troubadour 13, 7. ABC (Breskens) 12. C3-klasse: 1. GBC 41, 2. De Smickel 8 34, 3. ABC 31, 4. KOT 27, 5. NASA 27, 6. Ed Horemans 20, 7. Hof van Eede 19, 8. CBC 17 punten. Vlissingen - De Zeeuwse duatlon- en triatlonkalender zit in elkaar. Na wat sombere vooruitzichten is het achteraf allemaal meegevallen. Er zijn zelfs twee nieuwe triatlon-or ganisaties bijgekomen. Op 27 juni in Wilhelminadorp en op 12 juli in Hoek. Datzelfde Hoek stond vorig jaar ook op de kalender, maar na de tiende editie haakte het plaatse lijke comité af. De Triatlon Vere niging Oostburg heeft daarna het initiatief genomen om Zeeuws- Vlaanderen voor de triatlonsport te behouden. Na overleg met een aantal clubs en organisaties van andere evenementen werd voor deze nieuwe wedstrijd Hoek als locatie gekozen. Het triatlonsei zoen wordt geopend op 31 mei met de Inkel-triatlon van Krui- ningen. Ook het zwemloop- en duatloncircuit is weer springle vend. Zeven zwemiopen zullen een eerste aanloop zijn naar het triatlonseizoen. Daarna volgen er nog zes duatlons. Ook in deze cir cuits worden er uitstapjes ge maakt naar het West-Brabantse land. De zeezwemtocht van Westkapelle naar Zoutelande staat op 9 juli op de kalender. De ze tocht telt overigens niet mee voor het Zeeuwse Super Prestige. KALENDER Zwemloopcircuit: 19 januari Oost burg, 1 februari Vlissingen, 15 fe bruari Kapelle, 2 maart Bergen op Zoom, 9 maart Roosendaal, 15 maart Middelburg, 23 maart Hoogerheide. Duatloncircuit: 29 maart Oost Sou burg, 6 april Bergen op Zoom, 12 april Borsele, 19 april Breskens, 27 april Hoogerheide, 30 april Katten- dijke. Triatlons: 31 mei Kruiningen, 27 juni Wilhelminadorp, 12 juli Hoek, 6 au gustus Westkapelle, 23 augustus Zoutelande, 7 september Bergen op Zoom.

de Stem | 1996 | | pagina 11