DE STEM P E R S O E E Stafmedewerker Woondiensten m/v Sales-executives Intercedenten ING*) BANK Opzichter weg- en waterbouwkunde m/v Landmeetkundige m/v Als accountmanager zakelijke arkt bent u zowel bankier als ondernemer Van der Velde GEMEENTE ETTEN-LEUR GEMEENTE ETTEN-LEUR DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND - DE STEM ZATERDAG 16 NOVEMBER 1996 -DE STEM ING Bank bestaat uit diverse banken en ondernemingen die een volledig pakket financiële producten en diensten biedt voor zowel particuliere relaties als bedrijven. Zij is actief in verschillende marktsegmenten, nationaal en internationaal. ING Bank hecht veel waarde aan ondernemerschap, professionaliteit en een open en eerlijke opstelling. Zij vormt een krachtige onderneming waarin ruimte is voor zelfstandigheid en initiatief. ING Bank maakt deel uit van ING Groep NV. Een groep waarin bank- en verzekeringsbedrijven samen werken aan de verdere ontwikkeling van geïntegreerde financiële dienstverlening. ■I flit )M,M ONS KANTOOR TERNEUZEN kenmerkt zich door een ambitieuze attitude en een actieve marktgerichte benadering. Daardoor opereert ING Bank uiterst succesvol in de regio Zeeuws- Vlaanderen. Dat blijkt onder meer uit de groei van onze zakelijke portefeuille. Steeds meer bedrijven ervaren dat ons meedenken daadwerkelijk leidt tot maat werk met als resultaat een beter rendement. Voor enthousiaste account managers, die toe zijn aan meer verantwoordelijkheid en voldoende ruimte voor eigen initiatief, een gezonde basis om hun bancaire loopbaan een nieuwe impuls te geven. ALS ACCOUNTMANAGER ZAKELIJKE MARKT opereert u als bankier èn als ondernemer. U krijgt uw eigen portefeuille met zakelijke relaties die u adviseert op basis van een grondige analyse van hun bedrijfsstructuur en de ontwikkelingen in hun markt. Uiteraard bent u daarnaast r U 1'. actief bezig met het acquireren van nieuwe cliënten. U levert maatwerk, ook als het in voorkomende gevallen gaat om de advisering over particuliere producten. U signaleert en communiceert ontwikkelingen in de markt en bent resultaatverantwoordelijk. Wm 1m Onze relatie is BP Tisco B.V. in Eindhoven. Eén van de grootste specialisten op het gebied van brandstoffen en smeermiddelen. Met dit hoogwaardig assortiment bevestigt zij dag in dag uit haar positie als leverancier van topkwaliteit voor de transport-, landbouw-, industrie- en garagesector in Zuid-Nederland. Vanuit het kantoor in Eindhoven, waar momenteel meer dan 40 personen werkzaam zijn, vinden alle marketing, verkoop en distributie activiteiten plaats. Wegens uitbreiding zijn wij namens onze opdrachtgever, voor het rayon Noord-Brabant Limburg Zeeland, op zoek naar een enthousiaste: U BENT EEN MAN OF VROUW met een (bedrijfs)economische opleiding op minimaal HBO-niveau en u hebt een aantal jaren ervaring in een soort gelijke functie. Daardoor kent u de diensten en producten voor de zakelijke en particuliere markt, de diverse bedrijfstakken en de juridische, fiscale en bedrijfseconomische constructies. Als relatiebeheerder fungeert u als sparring partner die pragmatisch voor beide partijen (commercieel) gunstige initia tieven ontplooit. WIJ BIEDEN U een functie met doorgroeimogelijkheden en een interessant marktgebied. De salariëring en overige arbeidsvoor waarden zijn beslist concurrerend. VOOR MEER INFORMATIE kunt u contact opnemen met de heer mr. IJ.J. van de Sande, hoofd Zakelijke Relaties, telefoon (0115) 67 80 00. Tt 1 Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u sturen naar ING Bank Terneuzen, t.a.v. de heer R. Hendriks, personeelsadviseur, Postbus 12, 4530 AA Terneuzen. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Ik werving en selectie salesfuncties SPREKEN DEZE KANSEN U AAN? Stuur dan binnen 10 dagen uw brief, voorzien van C.V. en recente pasfoto, naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties, ta.v. de heer mr. R. Janssens. Het adres is: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook het referentienummer BP961. s sss-1 Bij eventuele vragen kunt u ook j?l (2gS bellen: 073 - 656 57 55. U start met een introductie waarbij u kennis maakt met de producten en de filosofie van de organisatie. U zoekt actief naar mogelijkheden om het assortiment bij de bestaande relaties te vergroten en het klantenbestand uit te breiden. Dit 2ljn met name productiebedrijven In de papier-, metaal- en kunststofindustie. U adviseert over de toepassingen van de brandstoffen en smeermiddelen. Daarbij wordt u op technisch gebied ondersteund door de binnendienst Wie zoeken wij? Een stevige commerciële gesprekspartner die gemotiveerd wordt door uitdagende doelstellingen, Als initiatiefrijk persoon legt en onderhoudt u gemakkelijk contacten. Daarbij adviseert u klantgericht en onderhandelt u succesvol op verschillende niveaus, U heeft een denk- en werkpatroon op HBO-niveau en affiniteit met techniek. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is noodzakelijk voor deze functie. Leeftijd? Tussen de 25 en 35 jaar. U bent gewend met computers om te gaan. Enkele jaren ervaring in de buitendienst is voor deze functie een pré. Wat biedt BP Tisco? Een uitdagende functie binnen een gerenommeerde organisatie met voldoende groeimogelijkheden. Een uitstekend salaris met uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve auto van de zaak. Etten-Leur is een dynamische èn groeiende gemeente, met circa 35.000 inwoners. Bij de sectie Uitvoering van het bureau Nieuwe Werken en Reconstructies is, wegens uitbreiding, per 1 januari 1997 de full-time fun* vacant van een Funclie-inlormatie: toezicht houden op en begeleiden van civieltechnische werken, in het kader van zowel reconstructie als nieuwe aanleg; bijhouden van een werkenadministratie; maken van revisietekeningen; uitvoeren van controlemetingen; opstellen van termijnbetalingen en afrekenstaten, incl, rapportage naar het college van b&w; verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: bezit van een MBO-diploma weg- en waterbouwkunde of een gelijkwaardige opleiding; enige jaren ervaring als opzichter of uilvoerder van weg- en waterbouw kundige werken; positieve instelling ten aanzien van kwaliteit, arbeidsomstandigheden en mi lieu; affiniteit met automatisering; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; bezit van een rijbewijs B en een eigen auto t.b.v. de dienst; kennis van de RAW-systematiek strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring is het salaris maximaal f 4.970,-- brufe per maand (schaal 8). De overige arbeidsvoorwaarden op het gebied van pensioen, ziektekosten, sm, loon, studie, hypotheek, reiskosten en kinderopvang zijn uitstekend. Dew den zijn variabel en vanaf 1 januari 1997 geldt een 36-urige werkweek Overige informatie: De heer F. Nieuwenhuize, chef van de sectie Uitvoering, is graag informatie te verstrekken, tel, (076) 502 43 68. Het gemeentebestuur streeft naar een evenwichtig opgebouwd stand. Bij gelijke geschiktheid geldt dat vrouwen, allochtonen en gehandicoï een voorkeursbehandeling hebben. Indien u belangstelling heeft, kunt u uw sollicitatiebrief vóór 1 december os zenden aan burgemeester en wethouders van Etten-Leur, Postbus 10 ion 4870 GA Etten-Leur. Linksboven in de brief en op de enveloppe vacaturenummer 96-33-TW vermelden Wij stellen schriftelijke of telefonische acquisitie naar aanleiding advertentie niet op prijs. De TBV is een dynamische woningcorporatie met een bezit van 6000 verhuureenheden. Bij alle activiteiten die de TBV ontplooit, ligt de nadruk op kwaliteit. Daarbij heeft zij oog voor de veranderingen op de woningmarkt en voor de economische positie van huurders en woningzoekenden. De organisatie wordt gevormd door zo'n 100 mede werkers die gemotiveerd invulling geven aan de volkshuisvesting. Samen staan zij garant voor plezierig wonen. De afdeling Woondiensten is voor de huurders en woningzoekenden de spil van de organisatie. Zij functioneert als vraagbaak op sociaal, technisch en financieel gebied en zorgt daarnaast voor zowel de verhuur als het beheer van alleTBV-woningen. De afdeling bestaat uit 24 medewerkers, waaronder 12 huismeesters. De TBV heeft haar bezit opgedeeld in drie rayons. Elk rayon wordt aangestuurd door een rayoncoördinator van de afdeling Woondiensten. De werkzaamheden voor deze rayons worden vanuit een centrale werkplek uitgevoerd. Uiteraard wordt voor alle rayons een gelijke werkwijze nagestreefd. Voor de afdeling Woondiensten zoeken wij een: Taken De stafmedewerker Woondiensten - is functioneel verantwoordelijk voor de werkprocessen binnen de afdeling; - coördineert niet-rayongerichte activiteiten; - draagt zorg voor informatieverza meling en rapportage; - voert ondersteunende werkzaam heden voor het hoofd Woon diensten uit; - bereidt beleidsvoorstellen op het gebied van huur én verhuur voor. Functie-eisen - HBO denk/werkniveau; - ervaring in volkshuisvesting of makelaardij; - affiniteit met geautomatiseerde bedrijfsprocessen; - goed analytisch en organiserend vermogen; - goede communicatieve vaardig heden; - initiatiefrijk. Arbeidsvoorwaarden - honorering vindt plaats volgens de CAO voor Woningcorporaties - goede secundaire arbeidsvoor waarden - een psychotechnisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden en een medische keuring is verplicht; - de aanstelling is in eerste instantie voor één jaar. Sollicitaties Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevr. C. Markusse, hoofd Woon diensten, tel: 013- 594 05 61 Sollicitaties met curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan de directeur, dhr. ing. RJ. Blankenstein, Postbus 1120, 5004 BC Tilburg, onder vermelding van sollicitatie op de envelop. TBV: PLEZIERIG WONEN... EN WERKEN Etten-Leur is een dynamische èn groeiende gemeente, met circa 35.000 inwoners. Bij de sectie Landmeten van het bureau Nieuwe Werken en Reconstructies is, wegens uitbreiding, per 1 januari 1997 de full-time functie vacant van een Functie-informatie: beheren van de gemeentelijke basiskaart en het mutatieregistratiesysteem; voorbereiden en uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden; verwerken van digitale terreinopnamen tot digitale basisbestanden en het op geautomatiseerde wijze vervaardigen van kaarten voor intern en extern ge bruik; beheren van landmeetkundige applicaties, informatieverstrekking aan burgers m.b.t, landmeetkundige en kadastrale zaken; uitvoering van inmetingen en andere landmeetkundige werkzaamheden in het terrein in geval van vervanging; verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: bezit van een MBÖ-diploma landmeetkunde; ruime ervaring met het CAD-systeem "Microstation"; ruime ervaring op het vakgebied, bij voorkeur opgedaan binnen een ge meente; bij voorkeur ervaring met het landmeetkundig inwinningssysteem "topo grafie". Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring is het salaris maximaal f 4.970,- bruto per maand (schaal 8). De overige arbeidsvoorwaarden op het gebied van pensioen, ziektekosten, spaar loon, studie, hypotheek en kinderopvang zijn uitstekend. De werktijden zijn va riabel en vanaf 1 januari 1997 geldt een 36-urige werkweek. Overige informatie: De heer H. Lips, chef van de sectie Landmeten, is graag bereid u nadere infor matie te verstrekken, tel. (076) 502 43 31 Het gemeentebestuur streef! naar een evenwichtig opgebouwd personeelsbestand. Bij gelijke geschiktheid geldt dat vrouwen, allochtonen en gehandicapten een voorkeursbehandeling hebben. Indien u belangstelling heeft, kunt u uw sollicitatiebrief vóór 27 november a.s. zenden aan burgemeester en wethouders van Etten-Leur, Postbus 10.100, 4870 GA Etten-Leur. Linksboven in de brief en op de enveloppe vacaturenummer 96-35-SBN vermelden. Wij stellen schriftelijke of telefonische acquisitie naar aanleiding van deze advertentie niet op prijs. AD IA Personeelsdiensten en ECCO Uitzendbureau gaan per 1 januari samen verder als Adecco. Een nieuwe naam in uitzendland, die staat voor een professionele resultaatgerichte aanpak van personeelsvraagstukken. Adecco is de grootste uitzendorganisatie ter wereld. In Nederland hebben we ambitieuze groeiplannen en daarom zijn we op zoek naar enthousiaste uitzendprofessionals die geschiedenis willen schrijven en die mee willen werken aan de uitbouw van een nieuwe uitzendorganisatie met enorme potenties en uitstekende vooruitzichten. Een (loop) baan bij Adecco is echter niet voor iedereen weggelegd. We zoeken mensen die echt iets kunnen, die er echt iets van willen maken. Adecco biedt je die kans. Op dit moment zoeken wij Roosendaal, Breda en Tilburg Echte doorzetters in het werven van niéuwe relaties. U bent daarnaast nauw betrokken bij het relatiebeheer van deze accounts. In deze zelfstandige en verantwoordelijke functie werkt u nauw samen met de vestigingsmanagers. U rapporteert aan de districtsmanager. Functie-eisen: - minimaal 3 jaar ervaring in de commerciële buitendienstfunctie met aantoonbare verkoopsuccessen, bij voorkeur in de zakelijke of financiële dienstverlening; - ziet het werken met targets als een uitdaging; - initiatiefrijk, creatief, besluitvaardig, probleemanalyserend en met een tactvolle vasthoudende instelling; - leeftijd vanaf 28 jaar; - HBO werk-en denkniveau. Etten-Leur, Gorinchem en Oosterhout Resultaatgerichte commerciële dienstverleners die uitstekend met werkzoekenden en opdrachtgevers om kunnen gaan. Als intercedent bent u de spil in de markt, die snel reageert op vragen en direct inspeelt op kansen. Functie-eisen: - minimaal 2 jaar ervaring in een commerciële functie; - initiatiefrijk, creatief, besluitvaardig, drukbestendig en een flinke dosis doorzettingsvermogen; - Ieeftijdvanaf24jaar; - MBO/HBOwerk- en denkniveau; - teamplayer. Voor alle functies geldt: - *m/v - woonachtig in en affiniteit met vestigingsplaats ofwerkgebied; - ervaring met automatisering (Word, Excel); - in bezit van rijbewijs. Adecco biedt: - een enthousiaste werksfeer; - hoge mate van zelfstandigheid; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - uitstekende carrièrekansen; - interne opleidingen en "training on the job"; - voor de functie van Sales-executive een auto van de zaak. Uw reactie: Uitsluitend indien u voldoet aan de genoemde functie-eisen, zien wij uw sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto voor 27 november a.s. tegemoet. Gesprekken zullen plaatsvinden in week 49 en 50. U kunt uw brief richten aan: Adecco Nederland bv, t.a.v. Afdeling P&O, Postbus 575, 5201 AN 's Hertogenbosch. SPEELFILMS ZATERDAG The Story of Vemon Irem Castle Amerikaanse speelfilm uil 1939 (zwart-wit). Regie: H.Cf potter. Hoofdrollen: Fred Astail re Ginger Rogers en Edna Maj Oliver. De dochter van een bel kende arts trouwt met een vaul deville-artiest. Ze reizen naai Parijs en worden al gauw we-J reldberoemd als danspaar. Maa| er is hen geen lang en gelukkig leven samen beschoren. (BBC 2,13.50-15.20) Ask Any Girl AmerikaansJ speelfilm uit 1959. Regie: CharleJ Walters. Hoofdrollen: David Ni-I ven Shirley MacLaine, Rod Tay-J lor én Jim Backus. Meg Wheeler, is naar New York getogen om een! carrière op te bouwen en eenl man te vinden. Het eerste heeft I ze zo voor elkaar, maar de leuke! mannen liggen niet voor het op-l rapen. Dan ontmoet ze de aan-j trekkelijke playboy Evanl Doughton en zijn broer Miles. I Miles probeert Meg aan Evan tel koppelen, maar zijn plannetjel wordt in de war geschopt wan-l neer Miles zijn gevoelens voorl Meg niet langer kan onderdruk-1 ken. (België Nederlands 1, 15.05- 16.40) Paper Tiger Engelse speelfilm uit li 1976. Regie: Ken Annakin.l Hoofdrollen: David Niven, Tos- hiro Mifune en Hardy Kruger. Een welgemanierde Engelsman wordt de huisleraar van het zoontje van de Japanse ambassa deur in een onafhankelijk staatje in de Stille Zuidzee. Hij impo- j neert zijn leerling met wilde ver halen over zijn heroïsche verle den, maar zijn ware aard komt boven als ze ontvoerd worden door een groep terroristen. (BBC 2,15.20-16.55) Torch Song Amerikaanse tv-film j uit 1993. Regie: Michael Miller. Hoofdrollen: Raquel Welch, Jack Scalia en Alicia Silverstone. i Sinds de dood van haar derde man gaat het bergafwaarts met de filmactrice Paula Eastman. Iedereen weet dat ze een drank probleem heeft en ze krijgt dan ook geen rollen meer aangebo den. Uiteindelijk laat ze zich door haar veertienjarige dochter overhalen een afkickcentrum te bezoeken, waar ze Mike leert kennen. (Nederland 1,15.35-17.11) My Man Godfrey Amerikaanse speelfilm uit 1957, Regie: Henry Koster. Hoofdrollen: June Al- lyson, David Niven en Jessie Royce Landis. Een illegale immi grant uit Oostenrijk doet zich in Amerika voor als butler en gaat voor een rijke maar bizarre fami lie werken. Hij raakt sterk be trokken bij de dochter des huizes en als de familie failliet dreigt te gaan, stelt hij alles in het werk om deze van de ondergang te redden. (BBC 2,16.55-18.25) Boyz 'n the Hood Amerikaanse speelfilm uit 1991. Regie: John Singleton, Hoofdrollen: Desi Ar- mez Hines, Cuba Gooding, An gela Bassett, Larry Fishbume en Morris Chestnut. Furious, een gescheiden vader, woont alleen met zijn zoon in één van de get to's van Los Angeles, Dagelijks worden ze in deze wijk gecon fronteerd met gewelddadige straatbendes. In de hoop dat zijn SPEELFILMS ZONDAG Miracle of the White Stallions Amerikaanse speelfilm film uit 1963. Regie: Arthur Hiller. Hoofdrollen: Robert Tayler, Lil- 11 Palmer en Curd Jurgens. We nen tijdens de Tweede Wereld oorlog. Een nazi-generaal wei gert toestemming te verlenen om de Spaanse Rijschool te evacue ren en wanneer de eerste bom- jnen vallen, ziet het er voor de bppizaners niet zo goed uit. In een laatste wanhopige poging wept het hoofd van de rijschool, kolonel Podhajsky, de hulp in van de sympathieke Duitse ge neraal Tellheim. (België Nederlands 1, 13.25- 15.20) End der Himmel lacht dazu umtse speelfilm uit 1954 j art-wit). Regie: Axel von Ambesser. Hoofdrollen: Paul Horbiger, Marianne Koch en erhard Riedmann. Broeder artin heeft de gewoonte om Jj ')n ezel Ida op stap te gaan dan met een volle kerkzak te ug te komen. De prior is het eens met deze eigenzinnige h;aï51e,r van collecteren en ver- f hem het klooster te verla- n; Maar als Martin een brief in ,van zi3n nicht Lena, waar- ze hem om hulp vraagt, krijgt ,J ®en laatste kans. Duitsland 2,13.30-15.10) Between the Devil and the Deep soeelfii Belgisch/Chinese rinn m Ult 1995- ReSie: Ma- Pon Hansel. Hoofdrollen: Step- Brir, ivr' Lm§ Chu en Adrian tihw Marc°nist Nikos ontmoet J ens zijn gedwongen verblijf ^ngKong de kleine Li. Een

de Stem | 1996 | | pagina 32