De Hazelaar Zo n Commercieel Technicus wil zjjn! Inruildhtie op BOSE LifeStyle 44 vindt u Praktijkcoördinator v/m CHEF WERKPLAATS Op zoek naar een leuke baan software ontwikkelaar ADVERTENTIE VERTEGENWOORDIGERS M/V DESTEM Zuidwest- Nederland bv Mart Smee P E O l\l E E L ^^entrum voor verzorging, verpleging en reactivering Staalkonstruktie G. Willemse B.V. aktie geldig van 10 oktober 1996 tot 31 december 1996 Oranjestraat 5 - Tel. 0115-562710 ALGEMEEN PERSONEEL ADMINISTRATIEF PERSONEEL met inzicht in administratieve bedrijfsprocessen ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie - 21 21 is er voor u DE STEM ZATERDAG 16 NOVEMBER 1996 X 73 De Hazelaar biedt intramuraal zorg aan 428 cliënten, waarvan 153 somatische patiënten, 240 psychogeriatrische bewoners, 20 plaatsen psychogeriatrische en 15 somatische dagbehandeling. De organisatie heeft dependances in de verzorgingshuizen De Kievitshorst en De Heikant van respectievelijk 60 en 30 bewoners. Een uitbreiding met 60 psychogeriatrische plaatsen zal in 1996 en 1997 worden gerealiseerd. Extramuraal vervult De Hazelaar een actieve rol binnen een aantal substitutieprojecten voor 158 verpleeghuisgeindiceerde cliënten. In een samenwerkingsverband dat het komend jaar verder wordt ontwikkeld, wordt deze zorg met 6 verzorgingshuizen ingevuld. Het vormgeven van het zorgdifferentiatiebeleid en het emancipatorisch zorgconcept, waarin de cliënt een centrale en bepalende rol heeft, is een van de speerpunten. Participatief management is een belangrijke voorwaarde om hieraan vorm te geven. Veel aandacht gaat daarom uit naar (cultuurveranderingen. De zorgorganisatie bestaat uit vier multidisciplinair samengestelde clusters, te weten reactivering, chronisch somatische zorg, psychogeriatrie intern en psychogeriatrie extern. De zorgclusters worden ondersteund door professionele vakgroepen, het Facilitair Bedrijf, de Economisch Administratieve Dienst en de dienst Personeel en Organisatie. Er werken in De Hazelaar bijna 500 mensen in dienstverband en 130 vrijwilligers. C de hazelaar enirum voor verzorging, verpleging en reactivering Dr. Eygenraamstraat 3, '5042 SE Tilburg Tel. 013-4644100 In onze organisatie bestaat een vacature voor de functie van (36 uur per week; eventueel in duo-verband uit te voeren) Plaats in de organisatie U ontvangt als praktijkcoórdinator, medewerker van de dienst Personeel en Organisatie, rechtstreeks leiding van de Opleidingsfunctionaris en functionele aanwijzingen van Zorgcoördinatoren en Clustermanager. Functieprofiel U vervult een ondersteunende rol bij de initiëring, implementatie en uitvoering van alle voorkomende opleidingsactiviteiten binnen een cluster. U vervult tevens een coördinerende en uitvoerende taak - voor de (aflopende) opleiding tot ziekenverzorgende en, na invoering van het nieuwe opleidingsstelsel voor verplegende en verzorgende beroepen, alle opleidingsfuncties binnen een verpleeghuis. - voor de stage-activiteiten van alle binnen het cluster aanwezige disciplines. Functie-eisen - U bezit het diploma ziekenverzorging, MDGO-VP of verpleegkundige; - en hebt daarna het diploma Lerarenopleiding Verpleegkunde behaald of een vergelijkbare opleiding met succes afgerond; - u bezit aantoonbare capaciteiten om het clustermanagement en alle clusterme dewerkers op opleidingsgebied te ondersteunen bij de doorlopende cliënt- en samenwerkingsgerichte veranderprocessen. U doet dit vanuit een kritisch observerende houding; situationeel bepaald op richtinggevende /instruerende/coachende manier, waarmee u het cluster helpt "leren te leren"; - u hebt ervaring als praktijkbegeleider, bij voorkeur in een verpleeghuis. Arbeidsvoorwaarden De functie is ingedeeld in FWG-salarisgroep 45. De sollicitatieprocedure Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer E Hüsstege, Hoofd Personeel en Organisatie (tel. 013-4644245) of mw. Y. Neyman, Opleidingsfunctionaris (tel. 013-4644233). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan De Hazelaar, Postbus 1173, 5004 BD, Tilburg, ter attentie van de heer R Hüsstege. Uw brief dient uiterlijk 29 november' a.s.in ons bezit te zijn, onder vermelding van vacaturenummer 68. De selectiegesprekken zullen worden gehouden op 11 december a.s. Lijkt het jou een uitdaging om samen met een enthousiast team de Oraft-vesfiging in Tilburg naar de top in detacheringsland te brengen? En beschik je over een gezonde dosis daadkracht, organisatietalent, improvisatievermogen en een ondernemende instelling? Draft is een landelijk opererend detacherings- en werving selectiebureau voor technici op MTS-, HTS- en TU-niveau. Omdat ons bureau zich in een sterke groeifase bevindt, zoeken wij voor ons commerciële team in Tilburg een: Projectcoördinator Werktuigbouwkunde die 002e projectafdeling Werktuigbouwkunde gaat onderhouden en uitbouwen in de regio Brabant, je voornaamste taken bestaan uit het onderhouden van bestaande contacten, het werven van nieuwe opdrachtgevers en het projectmatig inzetten/begeleiden van on2e externe medewerkers. Tevens bezoek je bedrijven, scholen en vakbeurzen. Het is een dynamische functie met talrijke uitdagingen en een hoge mate van zelfstandigheid. Natuurlijk zijn een praktische inwerkperiode, een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden inherent aan deze functie. Voor deze commerciële functie vragen wij een HTS-opleiding Werktuigbouwkunde, bij voorkeur met kopjaar Technische Bedrijfskunde of een MTS-opleiding Werktuigbouwkunde, aangevuld met HTS-Technische Bedrijfskunde. Daarnaast beschik je over minimaal 1 jaar relevante technisch/commerciële werk- of stage-ervaring. Wanneer je je herkent in het door ons ge stelde functieprofiel en bovendien in het bezit bent van een rijbewijs, kun je je sollicitatiebrief met CV en recente pasfoto sturen naar: Draft, t.a.v. John Meuffels, Postbus 845, 5000 AV in Tilburg. Of neem voor meer informatie telefonisch contact op met John Meuffels: 013-5440848. 1 m Project Detachering Staalkonstruktie G. Willemse B.V. vervaardigt met 20 medewerkers staalskeletbouw. De projekten die wij uitvoeren komen van opdrachtgevers uit Nederland en in toenemende mate uit geheel Eu ropa en Zuid-Amerika. Wij realiseren ook com plete bedrijfspanden en speciale projekten zoals vries- en koelhuizen. Deze projekten worden dan turn-key uitgevoerd. In ons bedrijf ontstaat binnenkort een vakature voor de funktie van De aan te stellen medewerker is verantwoordelijk voor de voort gang van de werkzaamheden en de kwaliteit van de te leveren produkten. Verder is het zijn taak de expeditie van het gereed produkt te coördineren en te controleren. Hij geeft direkt leiding aan de medewerkers in de werkplaats. Hij onderhoudt regelmatig kontakten met de leiding van het bedrijf, de tekenkamer, kalkulatie en werkvoorbereiding, alsook met mon- tagepersoneel en uitvoerders. Hij neemt zelf regelmatig deel aan het produktieproces, zeker in geval van speciale opdrachten. Wij zoeken een allround vakman die inmiddels in een soortgelijke funktie heeft bewezen dat hij in staat is een produktieproces goed te organiseren en zijn medewerkers te motiveren kwalitatief hoog waardig werk af te leveren. Het is zijn taak hen daarbij te begelei den. Tijdens het sollicitatiegesprek zal een gedetailleerde funktiebe- schrijving ter inzage zijn. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Vijfhuizenbaan 10 5126 PV Gilze Telefoon 0161-452471 een begrip in service en de elektronica van morgen.. Better sound through research (alle reparaties worden in eigen beheer uitgevoerd) ELEKTROTECHNIEK VIDEOBEWAKING INBRAAK- EN BRANDBEVEILIGING TELECOMMUNICATIE Vertegenwoordiger Voor een bedrijf in Roosendaal zijn wij op zoek naar een vertegenwoordiger. Vereist: MBO-niveau. Beheersing van Franse en Duitse taal en in het bezit zijn van rijbewijs. Taken: Zeer commerciële functie. Het werk zal met name in Duitsland of Frankrijk plaatsvinden, dit ge beurt in overleg met het bedrijf. Bereid zijn om een week van huis te zijn. Bij gebleken geschiktheid kans op vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Hanneke Corpeleijn, (0165) 557047 Boekhoudkundig medewerker (m/v) Voor een bedrijf in Oud-Beijerland zijn wij op zoek naar een boekhoudkundig medewerker. Vereist: MEAO-bedrijfsadministratie of MBA. Erva ring met Exact onder Windows en Internet. Taken: Verzorgen van financiële administratie voor drie bedrijven. Éénderde van de werkzaamheden bestaat uit het werken met Internet. Bij gebleken geschiktheid kans op vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, (0165) 557047 Administratief medewerker (m/v) Voor een bedrijf in Oudenbosch zijn wij op zoek naar een administratief medewerker. Vereist: MEAO-opleiding of gelijkwaardig. Beheer sing van de Engelse taal, zowel in woord als ge schrift, dit geldt ook voor de Duitse taal. Taken: Het plannen/organiseren van verschepingen naar het buitenland. Veel contacten met leveran ciers en allerlei voorkomende administratieve werk zaamheden. Het gaat hier om een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Antoinette v/dBurgt, (0165)557047 Administratief medewerker (m/v) Wij zijn op zoek naar een administratieve kracht voor een bedrijf in Roosendaal. Vereist: MEAO-bedrijfsadministratie en het spreken van de Franse taal. Taken: orderverwerking, facturatie, archivering en postverwerking. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Hanneke Corpeleijn, (0165) 557047 Hlh*>l=ig|.1=W=l=r.*M Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Onze relatie, ISAH te Tilburg, is een toonaangevend softwarehuis dat zorgt voor administratieve automatisering van productiebedrijven. ISAH werkt zeer nauw samen met haar opdrachtgevers en levert, naast advies, het eigen logistieke softwareprogramma BedrijfsBeheer en vërzorgt toegepaste trainingen, begeleiding en nazorg ten behoeve van de projecten. De kracht van ISAH ligt in samenwerking: intern en extern. Hieruit is de sterke groei van de orga nisatie te vërldaren die zich de komende tijd krachtig zal voortzetten. De 25 enthousiaste en gedreven mannen en vrouwen van ISAH hebben er graag een aantal ambitieuze collega's op de afdeling Ontwikkeling bij in de functie van De fun ede U bent in teamverband verantwoordelijk voor ontwerp en realisatie van nieuwe modulen, maatwerk en onderhoud van BedrijfsBeheer. Het oorspron kelijk in Clipper ontwikkelde standaardpakket wordt momenteel naar een Windowsversie omgezet. U werkt en denkt object-georiënteerd en werkt bij Isah met de meest geavanceerde methoden, technieken en gereedschappen. Hiermee bouwt u mee aan de uitbouw en optimalisatie van het administratief logistieke systeem. Concrete invulling van de functie is afhankelijk van uw kennis, ervaring en interesse. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. SOFTWAREBURO VOOR AUTOMATISERING VAN DE PRODUKTIEBESTURING De kandidaat U heeft: naast een HBO-niveau een goed inzicht verworven in administratieve logistieke processen. Daarbij heeft u enkele jaren relevante ervaring opgedaan binnen software-ontwikkelingstrajecten. U kunt programmeren in een Windowsomgeving of bent bereid dit te leren; u heeft dan wel grondige kennis en ervaring met andere programmeertalen. PC-besturinessystemen zijn voor u zeer bekend terrein en ervaring met Clipper en/of Windows-applicaties is een pre. Verder beschikt u over een analytisch vermogen en goede contactuele eigenschappen. U werkt graag in teamverband. U bent woonachtig in Noord- Brabant of bereid daarheen te verhuizen. ISAH biedt u: - een veelzijdige baan in een groeiend bedrijf; - een collegiale werksfeer met mimte voor eigen inbreng; - uitgebreide opleidingsmogelijkheden en toekomstperspectieven; - een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Uitgeversmaatschappij Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland B. V. - onderdeel van de VNU Dagbladengroep - is de grootste multimedia-uitgeverij in het zuidwesten van ons land. Onze organisatie is actief op de informatiemarkt door middel van: - De Stem, dagblad voor Zuidwest-Nederland, met een oplage van 110.000 exemplaren; - Brabants Nieuwsblad, dagblad voor West-Brabant, met een oplage van 55.000 exemplaren; - Zuidwest Weekbladen, uitgeefster van een tiental huis-aan-huisbladen met een gezamenlijke oplage van 600.000 exemplaren per week; - kabelkrant en regionale/lokale radiostations; - technische productie van zet- en drukwerk voor derden. Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland B. V. is een bedrijf dat ontstaan is uit een fusie tussen de voormalige vennootschappen De Stem B.V. en Brabants Nieuwsblad B. V. De onderneming beschikt over een tiental rayonkantoren, verspreid over Zuidwest-Nederland. Momenteel werken circa 650 mensen aan de verdere ontwikkeling van het bedrijf. Voor de sectoren dag- en weekbladeren multimedia is uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland b.v. op zoek naar De werkzaamheden bestaan vooral uit directe verkoopactiviteiten zoals: - het verkopen van advertentieruimte - het adviseren bij het opstellen van advertenties - het afsluiten van advertentiecontracten - het ontdekken, signaleren en bewerken van nieuwe mogelijkheden in de advertentiemarkt Voor deze commerciële functie is een goede algemene ontwikkeling vereist, bij voorkeur gekoppeld aan een meao- of mds-opleiding. Onze gedachten gaan uit naar een representatieve man of vrouw met doorzettingsvermogen en actieve verkoopervaring, die op alle niveaus contacten kan leggen en onderhouden. Het dienstverband start met een jaarcontract. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw A. van Doorn, manager weekbladen, tel. 076-5725910, de heerT. Gimbrére, hoofd advertentie exploitatie, tel. 076-5312418, de heër H. de Hooge, manager multi-media, tel. 076-5312226. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer A. Heijblok, postbus 3229, 4800 MB Breda, tot uiterlijk vrijdag 29 november 1996. Breda, 16 november 1996. Jack Biyong i football-spe! ZIE RAGAZZI OPACHTERPA l joorTheoVaessen Mart Smeets, groot, breed n de schouders, gezonde ;eint, bijna 50, zit deze dag reurig in het pak. Blauw kostuum, scherpe vouw in de broek, fleurige stropdas. Oe outfit waarin hij later op de dag in Arnhem een ezing zal geven voor ma- nagers met als onderwerp: Hoe kom ik tot succes?' Dat horen die mensen graag, Joewel ze me een vreemde vogel finden." Hij houdt zijn gehoor dan voor dat een goede voorberei ding, rust in de tent en de neuzen jn dezelfde richting belangrijk zijn om tot succes te komen. „Ik zit als bekende Nederlander al enige tijd in het sprekerscircuit maar praat alleen over sport. Sport is een mooie voorbeeldfunc tie voor de rest van de maatschap- pij" Succes m zijn carriere als inter viewer, commentator, presentator en schrijver kan hem niet worden ontzegd. Eind deze maand ver schijnt al zijn tiende boek - 'ik schrik er zelf ook van' - met de ti tel Hoezo bezeten?. Elke week schrijft hij een column voor Trouw en Nieuwe Revu. Elke week maakt hij een twee uur du rend muziekprogramma voor de radio dat na middernacht wordt uitgezonden. Zijn dagen zijn derhalve goed ge vuld. Werken is voor hem geen kwestie van zelfopoffering. Het is .voor hem het enige leven dat hij jde moeite waard vindt, zijn reden om gezond te blijven en zijn car rière nog niet te beëindigen. .„Want het blijkt dat presentato ren, mits ze zich goed conserve ren, nog een tijdje meegaan. Zie Koos Postema." Waarop Smeets in een bulderende lach schiet. I Kenya |Hij nam dit jaar slechts vijf va- Ikantiedagen op. „De laatste twin- Itig jaar ben ik nooit op vakantie Igeweest zoals de doorsnee Neder- llander. Ik heb altijd iets gedaan als ik weg was. Bijvoorbeeld een «reportage gemaakt in Kenya. Als I je daar rondkijkt, is het niet meer |zo belangrijk of Ajax 4-2-4 speelt. En in mijn eentje, in een fantas- tische. lange galop van 's ochtends I acht tot 's nachts twee, de Austra lian Open gedaan. Totdat de laat- Iste Nederlander was uitgescha- Ikeld. Toen hoefde het niet meer. J Typisch Nederlands, hoewel ik, (ADVERTENTIE) Fijnaart Hoeven Huijbergen Nieuw Vossemeer Ossendrecht Oudenbosch Oud en Nieuw Gastel Putte Hucphen Standdaarbuiten Steenbergen Willemstad Woensdrecht Wouw 54+ 54+ 21 54+ 21 54+ 54+ 24 21 54+ 54+ 54+ 21 is de regionale nieuws zender voor Brabant. 8 is 24 uur per dag in de ucht. De dagelijkse nieuwsyit- nding is van 18.00-18.30 uur ®n Wordt de hele avond her- ®a'd- Zodat u het nieuws van - dichtbij - huis kunt bekijken wanneer het u uitkomt.

de Stem | 1996 | | pagina 30