Kinderarbeid komt veel vaker voor Castro grote attractie op Wereldvoedseltop Krant: 'Legerstaf Mladic weigert ontslag te aanvaarden' Zwanen maken boottocht Zaïre wil samenwerken met Verenigde Naties n Ruth Paus had als jongen geen tijd voor meisje BUITENLAND IENTAAR id KORT iljoen Jicapten te kinderen '250 miljoen kinderen werken' 'Boris Jeltsin moet minder gaan drinken' Netanyahu wil snel akkoord over Hebron f/ BUITENLAND KOUT Vijftigduizend Afghanen op de vlucht Straf voor ouders kankerpatiënte Olivia Landsbergis lijkt winnaar in Litouwen Proces tegen motorbende van start Leden Navo voor tweede Ifor JUMBO TOPPERS VAN DE WEEK! I WK 46, Geldig t/m zaterdag 16 november 1996. /248 |75 DINSDAG 12 NOVEMBER 1996 indaardreactie van xtreem rechts. Het len, maar direct in- Daarom werd er noedig gemaakt en (inen opkomt. Het is nen. En nog steeds stuk geven, parlementariër, een Functie en achter- n niet ter zake. Het er te Schiedam een ;rd en dat ze deson- t zou om een beslo- Ihter wel degelijk op meer dan welkom, at, als ze voor haar aten kunnen achter- Jirect kunnen ingrij- lijk hoe laag de ver- jtenlijst staat. Dat de ks leiding geeft aan n haar kans schoon <n is een bewijs van ■ffing te reageren op jroot, maar met nog orden tegen de laks- illens en wetens bur- slastinggeld waard, niet direct ingrijpt, Biljoen gulden op ta- vluchten rendabel te IrE waarop het kabi- L het oorspronkelijke 1500 nachtvluchten, phat' van 76 miljoen iigd dat ze over het net de gemeenten en fcere bijdrage leveren, gpaste Sporten krijgt It 3,9 miljoen gulden |ooral bedoeld om de eteren. hent maken de revali- orbeeld die in de Ver- om het herstellings- IgSt voor de Nederlandse baar. Dat concludeer- in de Tweede Kamer i departement, hdvies van de Europe- 1997 ongeveer 20 pro- bt de visstand van met logenadvies. Ze zalla- vangsthoeveelheden. (inisters dan de uitein- ■rop niet vooruitlopen, uitkomst tot 'een in boet leiden'. Itie is geïnteresseerd in i van vermiste en mis- en internationaal cen- premier Dehaene werd L ministers van Justitie joux-affaire een Euro- 1 van vermiste en mis- I op de succesvolle aan- Ise National Centre for Het instituut onder- iste kinderen en werkt .aast zorgt het centrum vermiste kinderen, on- jdrager het idee tijdens van de Europese Unie de komende teestda- |ip is uitgevoerd in twee is vervaardigd uit fra® 11. De kleuren voor du brons. tas zijn iid voor irjyy ru voor Markt 63, Roosendaal jn: (0165) 555581 Bosch en Eindhoven. Belgrado/Den Haag (afp/dpa/anp) - De militaire staf van het Bosmsch- Servische leger, onder leiding van generaal Ratko Mladic, weigert zijn ontslag te aanvaarden. uet hoofdkwartier heeft het bevel over liet leger en absoluut gezag over alle een heden," aldus een communiqué in de Joegoslavische krant Blic. In het noordoosten van Bosnië is onder tussen gisteren een Nederlandse VN-po- litie-officier gewond geraakt tijdens een schietpartij tussen moslims en Serviërs. Een honderdtal Bosnisch-Servische offi cieren heeft gisteren in een communiqué uiting gegeven aan haar 'volledige loya liteit' jegens generaal Mladic. De verkla ring noemt Mladic 'de enige waarborg voor het overleven van de Republika Srpska'. President Biljana Plavsic had Mladic za terdag, samen met de hele militaire hiërarchie, aan de dijk gezet en een ge heel nieuwe generale staf benoemd. Sommige ontslagen militairen zeiden de stap te zullen negeren, maar van Mladic persoonlijk is nog geen reactie bekend gemaakt, aldus het dagblad Blic. De krant zegt de tekst van het communi qué telefonisch te hebben gekregen van ontslagen stafofficieren uit Han Piseljak, waar Mladic en zijn mannen sinds 1992 hun tenten hebben opgeslagen. Plavsic heeft de nieuwe staf in het politieke cen trum Pale geïnstalleerd. De officieren zeggen het nieuwe hoofdkwartier in Pa- Ie, dat de naam generale staf heeft gekre gen, echter te beschouwen als een 'paral lelle' instantie. Mladics plaatsvervanger Pero Colic en diens tweede man Dragan Josipovic beschouwen de militairen als onbekwame officieren en zelfs als deser teurs, die geen enkele steun van de troe pen genieten. Het afzetten van Mladic en zijn mannen noemen zij een 'ondoordachte maatregel die schadelijk is voor het Servische volk en een zeer gevaarlijke poging het leger te breken'. Het Joegoslavië-Tribunaal in Den Haag heeft Mladic aangeklaagd we gens oorlogsmisdaden, onder meer tij dens en na de val van de Oost-Bosnische moslim-enclave Srebrenica vorig jaar. De in noordoost-Bosnië gewond geraak te Nederlander, wiens naam vooralsnog niet is vrijgegeven, moest worden over gebracht naar het ziekenhuis in Tuzla. De.aard van zijn verwondingen is niet bekend. Volgens VN-woord voerder Jim Landale is de Nederlander vermoedelijk in de rug geschoten door een Servische politieman. Maar of dit per ongeluk of opzettelijk is gebeurd, bleef vooralsnog onduidelijk. De schietpartij vond plaats in een buitenwijk van de Servische stad Koraj, vlak bij de voormalige frontlinie. Volgens de Navo begonnen de problemen toen zo'n 500 moslimvluchtelingen de grens tussen het moslim-Kroatische en het door Serviërs beheerste deel van Bosnië wilden passeren. Er ontstond plotseling een schietpartij en er werden ook handgranaten gegooid, aldus Alexander Ivanko, een andere VN- woordvoerder. De moslimvluchtelingen zijn kwaad op de Servische autoriteiten omdat ze geen toestemming krijgen te rug te keren naar hun vooroorlogse hui zen. De Nederlander is de eerste officier van de 1700 man sterke, ongewapende VN- politiemacht in Bosnië die door kogels gewond is geraakt tijdens de missie, die in december begon. Genève (ap) - In ontwikkelingslanden werken bijna twee maal zoveel kinderen dag in dag uit als eerder werd aangenomen. Het laatste onderzoek van de Internationale Arbeidsorganisa tie ILO heeft uitgewezen dat ongeveer 250 miljoen kinderen van 5 tot 14 jaar werken, de helft van hen fulltime. Bij eerdere schattingen werd er van uitgegaan dat er wereldwijd 73 miljoen kinderen fulltime werken. De nieuwe berekeningen zijn ge baseerd op onderzoek naar huis houdens en bedrijven in verschil lende landen en interviews met priesters en leraren, aldus de ILO. Eerdere schattingen waren nagenoeg uitsluitend gebaseerd op de officiële statistieken. In haar jongste rapport 'Kinder arbeid; Tegen het Ontoelaatbare' roept de ILO op tot onmiddellijke actie tegen de ernstigste uitwas sen van kinderarbeid zoals sla- I vernij, prostitutie en arbeid in gevaarlijke industrieën. I Veel werkende kinderen staan bloot aan geweld en seksueel misbruik en ze maken vaak enorm lange werkdagen. In Zim babwe duurt een werkdag 10 tot 15 uur. Volgens de directeur-generaal van de ILO, Michel Hansenne, leidt kinderarbeid enkel tot een Houston/Moskou (afp/anp) - De Russische president Jelt sin moet minder gaan drin ken nu hij een ingrijpende hartoperatie heeft onder gaan. Dat heeft de Ameri kaanse hartchirurg Michael De Bakey, die de artsen van Jeltsin adviseert, gisteren ge- zegd.DeBakey wijst echter verhalen van de hand als zou Jeltsin een alcoholist zijn. Maar in de toekomst moet het toch iets minder, vindt DeBa- key. Jeltsin zal 'binnen zes tot acht weken' terugkeren in het Kremlin, verklaarde zijn chefarts Mironov gisteren. voortzetting van een eindeloze cyclus van ongeletterdheid en ar moede en zullen er jaren over heen gaan voor kinderarbeid ge heel zal zijn uitgeroeid. Daarom moeten nu eerst de ernstigste uit wassen met wortel en tak worden uitgeroeid, vindt de ILO-voor- man. De ILO is met een voorstel gekomen voor een conventie om wereldwijd betere afspraken te maken over de ergste vormen van kinderarbeid. De ILO schat dat momenteel zo'n 153 miljoen kinderen in Azië werken, in Afrika zou het om 80 miljoen kinderen gaan en in La tijns Amerika om 17,5 miljoen. In Zuid-Azië, Zuidoost-Azië en West-Afrika zou ook nog steeds kinderslavernij voorkomen. Kin deren worden soms gewoon voor geld verkocht of plattelandsfami lies krijgen een voorschot van ronselaars, die hun zoons en dochters meenemen om te wer ken in de weef- of glasindustrie of in de prostitutie. Ondanks toenemende internatio nale aandacht neemt de kinder handel voor de seksindustrie toe. De ILO is internationale netwer ken op het spoor gekomen die kinderen uit Latijns Amerika en Zuid-Azië naar Europa en het Midden-Oosten brengen. In Azie zijn naar schatting 1 miljoen kindhoertjes en het aantal stijgt nog steeds. Ook in Burkina Faso, Ivoorkust, Ghana, Kenya, Zam bia en Zimbabwe zou sprake zijn van toenemende kinderprostitu tie. In verschillende landen komen kinderen bij het werk in contact met giftige stoffen of andere ge vaarlijke materialen. In lucifer- fabrieken zijn kinderen van drie aangetroffen die bloot staan aan stof en asbest en andere gevaar lijke stoffen. Uit een deelstudie blijkt dat in de Indonesische hoofdstad Jakarta alleen al 400.000 kinderen in de huishouding werken. In het hele land zou het om zeker 5 miljoen kinderen gaan. Jeruzalem (ap) - De Israëli sche premier Benjamin Neta nyahu heeft de Palestijnse president Yasser Arafat opge roepen nog deze week tot een akkoord over de troepente rugtrekking uit Hebron te komen. Dat heeft Netanyahu's woord voerder David Bar-Illan gisteren gezegd. Netanyahu vertrekt don derdag voor een bezoek van een week naar de Verenigde Staten. Netanyahu heeft Arafat ook laten weten bereid te zijn tot overleg over de overige elementen van de autonomie-akkoorden die nog niet zijn gerealiseerd, aldus Bar- Illan. De hoofdonderhandelaars Dan Shomron en Saeb Erekat hadden zondagavond nog een ontmoe ting. Over de inhoud van hun overleg werd niets bekendge maakt. Arafat wil geen akkoord sluiten dat alleen maar de kwestie-He- bron regelt. De Palestijnse leider wil afspraken over alle onderde len van de met de vorige Israëli sche regering gesloten akkoorden die nog niet ten uitvoer zijn ge legd. Netanyahu lijkt nu bereid te zijn aan Arafats wensen tegemoet te komen. De Palestijnse onderhan delaar Hassan Asfour zei in een reactie dat Netanyahu's verzeke ringen niet volstaan. „Wij willen tijdschema's. Het zijn alleen maar woorden, niets dan steeds maar dezelfde belofte van 'wij zullen doorwerken aan een over eenkomst'. Maar de overeenkom sten zijn er al." Volgens de Israëlische media heeft Netanyahu Arafat beloofd dat als eenmaal een akkoord over Hebron is bereikt, Israël ook zal doorgaan met de troepenterug trekking uit de rest van de West oever. Bar-Illan zei echter dat de premier 'in zijn algemeenheid' had laten weten dat zodra een Hebron-akkoord rond is over de andere aspecten verder kan wor den gepraat. Een gemeentewerker van de Duitse stad Hamburg leidt een heel opmerkelijk convooi op het water. In de bootjes zitten zwanen die van hun zomerkwartier op het Alster-meer naar hun winterverblijf op een meer in de wijk Eppendorf worden vervoerd. De verhuizing van de zwanen trekt ieder jaar veel belangstellenden. foto epa VERVOLG VAN VOORPAGINA Zaïre heeft zich volgens secretaris-generaal Boutros Ghali van de VN gisteren bereid ver klaard met de volkerenorganisatie samen te werken om de verdeling van de hulpgoederen onder de vluchtelingen te vergemakkelijken. De regering in Kinshasa waarschuwde de hulporganisaties echter dat ze niet moeten proberen het op een akkoordje te gooien met de Tutsi-rebellen in het oosten van Zaïre. De regering zal dat als 'steun aan vijandelijke re bellen' zien en alle vergunningen voor de hulp intrekken. In Goma zijn volgens een Duitse humanitaire organisatie afgelopen weekeinde de eerste ge vallen van cholera geconstateerd. Het Rode Kruis waarschuwt dat meer dan 100.000 mensen in Oost-Zaïre aan de ziekte kunnen bezwijken. Woordvoerder Burns van de Amerikaanse re gering sprak gisteren tegen dat de VS een bui tenlandse interventie willen tegenhouden. Maar zo lang er geen werkbaar plan ligt, wil Washington er zijn vingers niet aan branden. Burns erkende dat een troepenmacht noodza kelijk is, maar 'je kunt niet zo maar troepen sturen zonder dat je weet wat de taakafbake ning is en wie ervoor gaat betalen'. De Organisatie voor Afrikaanse Eenheid (OAE) pleitte gisteren voor de snelle oprich ting van een neutrale interventiemacht met Afrikaanse medewerking, maar volgens de organisatie moeten de VN betalen. foor Aart Heering Rome - Achthonderd miljoen roonsen in de wereld lijden dagelijks honger als gevolg 'an rampen, misoogsten, oor- armoede en verkeerde distributie van voedsel. Rob problemen en de mogelijke 7 kohnische en politieke - op gingen daarvan vormen het ottaerwerp van de Wereldvoed seltop die van 13 tot en met 17 avémber wordt gehouden in Ro- I T de burelen van de FAO, de I „6r™voedselorganisatie van de lenigde Naties. P de bijeenkomst, die op inita- et van FAO-directeur-generaal \vo HUCS k'ieengeroePen is, stat n 'en minste negentig Bnoofden en regeringsleiders "Vacht. Aan het einde van de "P zullen de circa 170 deelne- v 1naties in een plechtige zich tot taak stellen ïwn a,antal ondervoede perso- 2(11 a? L6 wereld voor het jaar ™15 te halveren. t Rome zullen onder meer de t? e premier Li Peng, zijn sisolf6 C0'leSa Jippé, de Indone sië 6 P,r0s't®ent Soeharto en mis- affi I" Libysche kolonel Kad- dwia1!? °Pwachting maken. Ne- tievo i van oudsher een ac- verW nnen de FAO speelt, is mg Rcnwoordigd met een 22 Premie^ feleSatie. onder wie Pronk- en ministers nog? e,n Van Aartsen. De VS, die lietfim t staan te8enover «functioneren van deze en an- Landen waar honger wordt geleden Verenigde Stalen Aantal calorieën per inwoner per dag (data 1990-1992) meer dan voldoende 2800 of meer voldoende tussen 2300 en 2800 ontoereikend minder dan 2300 Argentinië Zuid-Afrika geen gegevens bekend Nieuw- Zeeland De wereldvoedselorganisatie FAO heeft vastgesteld dat een dagelijks dieet van minimaal ca. 2300 calorieën per dag in de basisvoedselbehoefte van de mens voorziet. anp - bron: krt FAO dere VN-organisaties, vaardigen slechts een onderminister ai. Ver der komen vooral regeringslei ders van derdewereldlanden, die de conferentie beschouwen als een gelegenheid om in de wandel gangen ontwikkelingsprojecten los te praten. De toespraak die met de meeste spanning tegemoet wordt gezien, is die van de Cubaanse leider Fi del Castro, die ongetwijfeld van de gelegenheid gebruik zal ma ken om voor dit wereldwijde fo rum de economische boycot van zijn land door de VS aan de kaak te stellen. Castro, voor wie al 187 aanvra gen voor een interview tijdens de conferentie zijn binnengekomen, kan daarbij rekenen op de sym pathie van verreweg de meeste deelnemers en heeft daarnaast een belangrijke bondgenoot ge vonden in de paus. Na bijna dertig jaar van ijzig stil zwijgen zijn de relaties tussen Havana en het Vaticaan in de af gelopen jaren veel beter gewor den. Het onder economische proble men gebukt gaande regime van Castro zoekt Se steun van de kerk en de paus zou graag voor het einde zijner dagen ook een be zoek aan Cuba brengen. Om dat voor te bereiden, is kardinaal Tauran, de Vaticaanse 'minister van Buitenlandse Zaken', on langs naar Cuba gereisd, waar hij allerhartelijkst door Castro werd ontvangen. Het Vaticaan heeft gisteren ge meld dat de paus bereid is om de Cubaanse leider Fidel Castro de ze week te ontvangen. Als de ont moeting plaatsvindt, is het de eerste keer dat de paus en Castro elkaar treffen. Mogelijk worden er dan afspraken gemaakt over een bezoek van de kerkvorst aan het communistische eiland. Als tegenprestatie gaf het Vati caan kort voor de voedseltop een morele veroordeling van de eco nomische sancties tegen landen als Cuba en Irak, 'waarvan de be volking het voornaamste slacht offer is'. 'Voeding dient niet als politiek drukmiddel te worden gebruikt' is dan ook een van de stellingen die ondanks Amerikaanse oppo sitie is opgenomen in de plechtige 'Verklaring van Rome over Voed selzekerheid' die de conferentie zal aannemen. In de afgelopen maanden zijn de nationale verte genwoordigers bij de FAO ver wikkeld geweest in een moeizame vergadermarathon om een voor alle deelnemers aanvaardbare tekst tekst te brouwen. De ondertekenaars nemen zich daarin plechtig voor om een ac tief beleid te voeren ter verhoging van de voedselproduktie en ar moede en ongelijkheid uit te ban nen. Maar verder zijn de verkla- Vaticaanstad (rtr/cic) - Karol Wojtyla, heden ten dage beter bekend als paus Johannes Paulus II, had in zijn jonge jaren geen tijd voor romantiek. Door zijn passie voor literatuur en theater kwam hij aan rela ties met vrouwen niet toe. Dat schrijft de paus in zijn memoi res, die vrijdag verschijnen. De Italiaanse kranten publi ceerden gisteren al gedeelten uit het 119 pagina's tellende boek. Daarin kijkt de paus terug op zijn jeugd in Polen en zijn vijf tigjarig priesterschap. De 76- jarige kerkleider beschrijft de jonge Karol, niet verrassend, als een diepgelovige jongeman met een grote liefde voor de Poolse taal en literatuur. Woj tyla schreef zelf ook poëzie en toneelstukken. Hij koos definitief voor het priesterschap nadat de nazi's in 1940 Polen binnengevallen waren. Wojtyla ontsnapte aan deportatie naar een Duits werkkamp door als arbeider in een steengroeve te gaan wer ken. In het geheim volgde hij zijn priesteropleiding in het huis van de aartsbisschop van Krakow. De paus schrijft dat hij zich vaak heeft afgevraagd waarom hij de 'apocalyps' van de Twee de Wereldoorlog heeft over leefd, terwijl zo veel leeftijdge noten niet uit de concentratie kampen zijn teruggekeerd. „De tragedie van de oorlog hielp me om het belang van mijn roeping vanuit een nieuwe invalshoek te bekijken. Geconfronteerd met de verbreiding van het kwaad en de verschrikkingen van de oorlog, werden de zin van het priesterschap en de missie ervan in de wereld me nog duidelijker." Behalve de Tweede Wereldoor log heeft ook de strijd tegen het communisme zijn gevoeligheid en inzet voor de mensenrechten gestimuleerd, schrijft de paus. (ADVERTENTIE) ring en een daaruit voortvloeiend actieplan in zeer algemene ter men gesteld en uitdrukkelijk slechts moreel verplichtend. Zo wordt bij voorbeeld in de ver klaring wel het verband gelegd tussen honger, armoede en poliei- ke onvrijheid, maar de daaruit voorvloeiende 'verplichting' om een 'politieke, sociale en econo mische omgeving te scheppen waarin de beste voorwaarden worden geschapen voor het uit bannen van honger' is weer zo al gemeen dat zij nietszeggend wordt. De vraag is daarom ook wel ge steld, of een bijeenkomst als deze waarin voornamelijk veel schone beginselen nog eens worden ver woord, eigenlijk wel zin heeft. In dat verband is zelfs wel kwaad aardig gesuggereerd, dat FAO- voorzitter Diouf de conferentie vooral zou hebben georganiseerd om zijn eigen herverkiezing veilig te stellen. Toch is de conferentie niet alleen een défilé van autori teiten. Meer dan in de officiële toespra ken en verklaringen ligt het be lang ervan in de informele con tacten tussen bestuurders, des kundigen en niet-gouvernemen- tele organisaties uit rijke en arme landen, die kan leiden tot concre te afspraken en projecten op het gebied van voedselbeheersing. En daarbij wordt nog eens de aan dacht gevestigd op een blijvend wereldprobleem, dat al te vaak wordt ondergesneeuwd door de kroniek van alledag. Islamabad - Bijna 50.000 mensen in het noordwesten van Afgha nistan zijn hun huizen ontvlucht wegens gevechten tussen de ra dicale Taliban en hun tegenstanders. Veel vluchtelingen trekken naar de zuidelijk gelegen plaats Qala-i-Nau en de stad Herat. De stroom vluchtelingen is zo groot dat de twee voor hun opvang be schikbare kampen snel volstromen. Wenen - De ouders van het Oostenrijkse kankerpatiëntje Olivia zijn gisteren elk tot acht maanden voorwaardelijk veroordeeld. De vader en moeder baarden vorig jaar internationaal opzien door hun doodzieke dochtertje een medische behandeling te ont houden. Helmut en Erika Pilhar vertrouwden meer op een Duitse wonderdokter. Om een chemotherapie mogelijk te maken, ontzet te een rechtbank het echtpaar tijdelijk uit de ouderlijke macht. Olivia geldt inmiddels als genezen. Vilnius - De voormalige president Vytautis Landsbergis lijkt zon dag zijn voorsprong op de regerende Democratische Partij van de Arbeid (LDDP) te hebben uitgebouwd. Landsbergis' conservatie ve Vaderland-Unie lag enkele uren na het sluiten van de stemlo kalen in 48 van de 65 kiesdistricten voor op de linkse LDDP. Ver wacht wordt dat Landsbergis een nieuwe coalitieregering zal vor men. Kopenhagen - Onder de strengste veiligheidsmaatregelen ooit bij een Deens gerecht, is gisteren in Kopenhagen het proces begon nen tegen zes leden en sympathisanten van de motorbende Heli's Angels. Zij staan terecht wegens de moord op de leider van de ri valiserende bende Bandidos. De bloedige vete tussen de twee ben des heeft in Scandinavië al verscheidene levens geëist. Voor het proces zijn voor Deense begrippen ongekende veilig heidsmaatregelen getroffen. Nabij het gerechtsgebouw staat een tijdelijke politiepost, en de straten rond de rechtbank zijn voor verkeer afgesloten. Voor elke zitting doorzoeken bomexperts en politiehonden de gerechtszaal. Brussel - Een meerderheid van de zestien Navo-lidstaten heeft zich uitgesproken voor een kleinere militaire vredesmacht als op volger van de huidige Ifor in Bosnië. Het bondgenootschap denkt aan twintig- tot dertigduizend manschappen. Dat is gisteren ver nomen uit diplomatieke bronnen. De Verenigde Staten namen nog geen standpunt in. Alle Navo-landen behalve de VS onder streepten het belang om uiterlijk volgende week maandag een be sluit over een tweede troepenmacht te nemen. Het mandaat van de Ifor, dat voor een jaar geldt, loopt op 20 december af. Op dit moment bevinden zich zestigduizend militairen uit 33 landen in Bosnië om de vrede te handhaven. UNOX MAGERE ROOKWORST zak a 250 gram ^98 van 3,48 voor Jhcd y CALIFORNIA FAMILIE SOEP tomaten of erwtensoep, blik a 130 cl van 2,98 voor y BARONIE KERSENBONBONS voordeelzok a 300 gram van 4,36 voor CROKY CHIPS naturel, paprika of bolognese, zak a 300 gram van 2,48 voor JUMBO SCHARRELEIEREN de Boed, doos a 10 stuks van 3,98 voor HET SPAARKADO Met onze Pro-Kado spaaraktie spaart u het hele {aar snel en voordelig voor prachtige huishoudelijke kado's met wel 30 tot 50% spaorwinst. Haal snel de informatiefolder bij de Jumbo-Supermarkt. DEZE WEEK MET 3 GRATIS PRO-KADO ZEGELS COCA COLA Nu met 3 gratis Prokado zegels oer 4 flessen regular, light of cafeïnevrij light, fles a 150 d GO TAN BORRELKROEPOEK zak a 75 gram CONFETTI AARDAPPELEN eigenheimer, zak 3 kilo linxer delicatesse, zak a 2 kilo eco santé, zak a 2 kilo francine, zak a 2 kilo - COOLBEST VRUCHTENSAPPEN sinaasappelsap, farmer s appel, pink grapefruit of slrawberry hill, pak a 1 liter KATJA DROP diverse soorten, per zakje •"~x KLANTENINFORMATIE BEL GRATIS: 06-0220161 van maandag t/m vrijdag van 10.00-12.00 en van 14.00-16.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 5